Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Müügi teemade kustutamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.11.2003 18:42:31 Müügi teemade kustutamine vasta tsitaadiga

Paneb imestama millise kiirusega teemasid kustutatakse millega tegelikult soositakse igatsugu pettuste maskeerimist.Mida praktilist see kustutamine annab?Kas see tühine mälumahu kokkuhoid on point?
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 29.11.2003 19:02:35 vasta tsitaadiga

Mis kiirusest käib jutt? Teemad kustuvad peale kuu möödumist viimasest postitusest v.a. juhul, kui teema algataja on palunud teema kustutada.
Miks selline ebaterve paanika? icon_evil.gif

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.11.2003 19:11:00 vasta tsitaadiga

Miks peab teema algatajaga nõustuma ega tema üksi ei osale müümis protsessis.Paneme siis kõik teema lõppu -kustutada ja näed siis isegi mis jama tuleb varsti.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 29.11.2003 19:15:32 vasta tsitaadiga

Miks mitte nõustuda, kui teema pealkirjaks on muudetud "kustutada", esimene post on tühi, kõik vastajad on kirjutanud vaid hinnapakkumise ja müüja viimane post on "müüdud" icon_question.gif

Tuletan meelde, et pretensioonid ja rahulolematus tuleb suunata administratsioonile, mitte sellega foorumit (seda enam veel kaht foorumit) reostada icon_smile.gif

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.11.2003 19:19:34 vasta tsitaadiga

Mina ei saanud tänu sinusugustele "kustutajatele" kahes teemas sotti mis lõpuks toimus.Edaspidi panen kohe kustutada juurde ja soovitan ka teistel seda teha ja vaata et agaralt kustutad.Jõudu.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 29.11.2003 19:20:16 vasta tsitaadiga

Jõudu tarvis icon_smile.gif

Oletan, et sellega on probleem lahendatud?

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.11.2003 19:26:49 vasta tsitaadiga

Probleem pole lahendatud-lihtsalt sinuga edaspidine arutelu mõttetu.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2003 19:33:45 vasta tsitaadiga

Äri foorumi teemade kustutamine võiks toimuda viimasest postitusest 2 kuud (8 nädala) hiljem. Oleks tegelikult mugavam. Ja selgem pilt. Endalgi päris mitu korda jama olnud, et tahaks midagi vaadata, aga pole enam võimalik.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 02:30:32 vasta tsitaadiga

Paluksin täpset põhjendust miks peaksid teemad müügifoorumites olema kauem, kui 2-4 nädalat peale viimast vastust!

Ebamäärased põhjendused a'la "ajab juhtme sassi", "soosib pettust", "ei leia numbrit/kontakti", "eriti tähtis äri läks metsa" jne. ei ole piisavad.
Kui teed tähtsat äri on ju elementaarne, et jätad omale kontakti alles!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 03:05:41 vasta tsitaadiga

Lihtsalt hea on asja tagant järele tutkida...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 11:55:51 vasta tsitaadiga

Mina, kui mobiiltelefonide ja muu tehnika foorumi moderaator lähen sinna foorumi.
Vaatab mulle vastu üks teema: M: Nokia mobiiltelefon. MÜÜDUD.
Mis ma siis sellega teen? Kas viskan prügikasti?
Või kui teemale on lõppu kirjutatud, teema algataja poolt, et teema võib ära
visata.

Ma hiljuti tulin lagedale sellise ideega, et kasutajad saaksid ise oma o/m teemasid
kustutada.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 30.11.2003 12:03:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

M: Nokia mobiiltelefon. MÜÜDUD

Sellisel korral tasub teema alles jätta, kui pealkirjas ja/või on olemas müügiobjekt.
Kui pole enam võimalik tuvastada, mida müüdi, siis milleks selle teemaga enam serverit koormata? Et mõned kodanikud saaksid kodus pakkumiste statistikat teha? Pealegi tõstetakse taolised teemad reeglina prügikasti, kust on võimalik teemat nädala jooksul taastada - mitte keegi pole palunud mul oma teemat tagasi aidata icon_rolleyes.gif

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 12:17:16 vasta tsitaadiga

Aga kui esimeses postituses tuvastab ja pealkirjas mitte icon_wink.gif ?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 30.11.2003 13:02:41 vasta tsitaadiga

jääb alles... otsingust on võimalik ju seda teemat siis veel näiteks hdd järgi leida, kui kõvaketas müügis
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafishas
HV kasutaja
Mafishas

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 16:14:06 vasta tsitaadiga

Kui "müüdud" staatusega teema kas või mõneajasel säästmisel muud kasu pole, siis annab see vähemalt hea ülevaate
reaalselt võimalikust hinnast, millega samalaadne kaup ka ise maha parseldada või endale hangeldada.

_________________
"Those are my principles, and if you don't like them, well... I have others."
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 30.11.2003 17:00:03 vasta tsitaadiga

äkki piisab sellest kui panna lukku...

las ta siis olla myygi foorumis...

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 17:01:24 vasta tsitaadiga

see nüid küll mingi lahendus pole
_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 17:07:15 vasta tsitaadiga

woosh kirjutas:
äkki piisab sellest kui panna lukku...
las ta siis olla myygi foorumis...

See oleks kõige õigem lahendus.
Hiljem võib muidugi (isegi peab) ära kustutama.

Aga mis ma öelda tahtsingi...
Müüja pole mitte ainus, kelle soovi peale teema hävitatakse.
Kuna tegemist on avaliku foorumiga, siis on igal matsil, kes teemasse postitanud või siis seda lugenud, õigus nõuda teema säilitamist. Sest vaadake, O/M/V foorumi teemad on nagu müügitehingut kinnitavad dokumendid. Ja müüja pole mitte ainus osapool...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 30.11.2003 17:09:30 vasta tsitaadiga

miks ei ole?
kui teema on lukus ja keegi ei läbusta enam... kui midagi vaja müüja käest saadab priva.

kui tekib mingi jama kaubaga saab selle teema mujale tõsta.
2-4 nädala jooksul on kindel kas on myydud jupiga mingi kala või mitte

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 30.11.2003 17:26:51 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:

Kuna tegemist on avaliku foorumiga, siis on igal matsil, kes teemasse postitanud või siis seda lugenud, õigus nõuda teema säilitamist. Sest vaadake, O/M/V foorumi teemad on nagu müügitehingut kinnitavad dokumendid. Ja müüja pole mitte ainus osapool...
Mitte midagi pole sul õigust nõuda. HV pole mingi avalik riigiteenus. Adminnid jätavad endale õiguse teha praktiliselt mida tahes, kui see ei ole seaduste ja heade tavadega vastuolus. Kõik. Võite huvi pärast vaadata, kui suur on juba HV andmebaas. Kui O/M kuulutusi ei kustutata, kasvab see asi üle pea.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 17:57:21 vasta tsitaadiga

Pealegi on olemas osta.ee nimeline koht, kus tõesti saab mõõduka tasu eest seda, mida soovid.
HV-l ei ole plaanis osta.ee-ga konkureerima hakata.

HV foorumi ostumüügi võimalust tuleb siiski võtta sellisena, nagu ta on ("AS IS")

Ütlen veel üks kord - tähtsad numbrid, kontaktid jms. tuleb endal ise üles kirjutada!!!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 18:08:07 vasta tsitaadiga

võiks ju nii teha kui asi müüdud siis paneks see ostja/müüa selle teema nimeks müüdud/Olemas ja et võib teena kinni panna icon_idea.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 30.11.2003 18:12:09 vasta tsitaadiga

Minu arust pani soodent puusse:
Ma ei näe mingit praktilist eesmärki "Müüdud" teemade säilitamisel, sest postitusega ei jäeta 1:1 seoses kasutaja IP-d, seega ei saa nende vanade müügiteemade järgi IP-d tga ajada.

Mitte mälumahu kokkuhoidmises pole point, vaid HV kiiruses on point. Päring üle 100 000 postituse võtab oluliselt vähem aega, kui päring üle 1000 000 postituse ja kuna võttes arvesse, et tegemist on MySQL-iga, siis SQL sureb sellise trafficu peale.

Mina pooldeks sellist varianti, et kuu möödudes teema kustutatakse ja et oleks ka võimalus ise OMA algatatud teemat kustutada

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 18:44:34 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
voyager_est kirjutas:

Kuna tegemist on avaliku foorumiga, siis on igal matsil, kes teemasse postitanud või siis seda lugenud, õigus nõuda teema säilitamist. Sest vaadake, O/M/V foorumi teemad on nagu müügitehingut kinnitavad dokumendid. Ja müüja pole mitte ainus osapool...
Mitte midagi pole sul õigust nõuda. HV pole mingi avalik riigiteenus. Adminnid jätavad endale õiguse teha praktiliselt mida tahes, kui see ei ole seaduste ja heade tavadega vastuolus. Kõik. Võite huvi pärast vaadata, kui suur on juba HV andmebaas. Kui O/M kuulutusi ei kustutata, kasvab see asi üle pea.
Selline tunne tekib vaikselt, nagu jookseks peaga vastu betoonseina....korduvalt.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 30.11.2003 18:51:41 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Selline tunne tekib vaikselt, nagu jookseks peaga vastu betoonseina....korduvalt.
Võibolla siis pea tervishoiu mõttes leiad lahenduse: mitte joosta peaga vastu seina. Tegelikult minu postituse külm maneer tuli sellest, et natuke kurjaks ajab, kui inimesed hakkavad äkki tasuta teenuse puhul nõudmisi esitama. Pealegi ei ole see O/M foorumi postitus mitte mingisugune dokument - kuidas üldse saab sellist jama välja mõelda? Väga tore on, kui inimesed esitavad igasuguseid arvestatavaid soovitusi ja parandusettepanekuid HV-le. Nõudmiste esitamine jätab aga väga kehva mulje.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 19:59:30 vasta tsitaadiga

ihvike, O/M/V foorumi postitused on paratamatult need, mille alusel siis äri aetakse.
Ja see, et rahvas "nõuab" on paratamatu aga täitsa loomulik.
Kõike mida kasutajad küsivad, ei saa tõesti täita, aga vahel võiks siiski asja kaaluda.

Aga praktika, kus äri-teema algataja nõudmise peale teema kustutatakse, on vale.
Jätke see 1 kuu teemade säilimis ajaks, aga kõikide teemade.
Ja mingite privade põhjal sulgemist ärgem praktiseerigem...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 20:21:49 vasta tsitaadiga

... olen korduvalt arvamust avaldanud, et teemade üksiti kustutamisel, pole sisuliselt suurt mõtet, kuna neid, kes lõppenud tehingu korral sellest ka märku annavad, pole just palju ja midagi erilist kasulikku nende üksikute kustutamistega andmebaasi heaks ära ei tee. Tunduvalt rohkem on neist kasu juba mainitud põhjustel, nagu statistika ja hilisemate pretentsioonide käsitlemine. Samas, pole ka mingit liigselt objektiivset põhjust, miks keelduda teemat kustutamast, kui teemaalgataja seda on palunud, kuna kustutatavad teemad läbivad esmalt prügikasti ja neid on veel mingi aja jooksul võimalik taastada ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.11.2003 21:11:14 vasta tsitaadiga

Toon mõne näite miks ei tohi teemat kohe kustutada.Esiteks mitmed asjad paneb müüja müüduna kirja mis tegelikult näiteks alles posti või cargoga teel on ja kui mõni päev hiljem avastad ,et asi pole rage pro vaid hoopis rage II video siis pole sul enam kusagilt tagasi vaadata ,et õiglust otsida.Müüja saab muidugi oma teksti muuta ent teised teemas olijad jäävad sulle tunnistajateks.Sama asi on siis kui tegu näitek emaplaadiga mis võib olla vigane selliselt ,et harva hangub see ei tule paari päevaga väljagi mõtled oled ise midagi valesti teinud tahad vaadata foorumist ja palun läinud.Kui teema on alles on vähemalt mingi alus vaidluseks-kui petis Itmees mulle video müüs kirjutasin ,et ostan ainult kui on 128bit mäludega ja mul oli tõestus üleval.Oleks mõni Jumbu selle kohe kustutanud poleks midagi tõestada saanud.Jumbule üks Tammsaare ütlus-"teoreetilised juhtnöörid on võrk kuhu andetud ,vaimuahtad ja hingevaesed takerduvad ja sellistel on ükskõik kus nad siplevad".
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 30.11.2003 21:19:47 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Oleks mõni Jumbu selle kohe kustutanud poleks midagi tõestada saanud.Jumbule üks Tammsaare ütlus-"teoreetilised juhtnöörid on võrk kuhu andetud ,vaimuahtad ja hingevaesed takerduvad ja sellistel on ükskõik kus nad siplevad".

Protestiks sellele demagoogiale tsiteerin iseennast samas teemas:
Jumbu kirjutas:
...Pealegi tõstetakse taolised teemad reeglina prügikasti, kust on võimalik teemat nädala jooksul taastada - mitte keegi pole palunud mul oma teemat tagasi aidata icon_rolleyes.gif

EDIT: Soodenti tsitaati lisatud kogemata puudujäänud lause (boldis)

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.11.2003 21:25:52 vasta tsitaadiga

Sa ei suuda ju minu teistele väidetele vastata-sorry.Sama kehtib mitmete siin teemas sõnavõtjate kohta.Teistes foorumites hoitakse märksa kauem teemasid üleval ja müügi foorum moodustab ainult väikse osa kogu lehest.Kui te ei suuda argumenteerida olge vähem väärikalt vait.Tammsaare oli jah suur demagoog.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 30.11.2003 21:33:04 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Kui te ei suuda argumenteerida olge vähem väärikalt vait.

OT: Miks peab käituma väärikalt kodanikuga, kes probleemile lahenduse otsingul ise isiklikuks muutub?
Tsitaate klassikutelt suudan tuua hulganisti ka mina, kuid kas see annab midagi? Teiseks: kui on midagi öelda isiklikult minu kohta, siis palun seda arutada privas, mitte reostada sellega foorumit. Kui on pretensioone minu tegevuse kohta moderaatorina, tuleb selle kohta esitada kaebus administraatori(te)le ja kui ma olen eksinud, tegelevad minuga nemad...
Millegipärast kipub järjest rohkem jääma mulje, et sinu muret teatud teemade kadumise üle kipub varjutama soov taas järjekordset teravat teemat tekitada.
Meenutagem HV ajalugu: kui paljud neist teemadest on kuhugi viinud? icon_rolleyes.gif

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.11.2003 21:37:30 vasta tsitaadiga

Vaatasin praegu mitmete suurte postituste arvuga kasutajate teemasid ja mis näha kõik 2002a tühi-tähi teemad alles ja keegi ei kustuta.Niipalju seltskonna objektiivsusest.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 22:08:43 vasta tsitaadiga

soodent, kui ei meeldi - mine minema!
Keegi ei keela sul endale huvitavatest teemadest backupe teha!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.11.2003 22:10:39 vasta tsitaadiga

Jälle üks kes ei suuda argumenteerida-kas ülevalt lugesid?Ise ju väitsite ,et teemad tuleb kustutada kiiruse pärast ja samas kiviaegsed teemad püsti teistes foorumites.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 22:19:21 vasta tsitaadiga

To soodent
nevermind kirjutas:
Paluksin täpset põhjendust miks peaksid teemad müügifoorumites olema kauem, kui 2-4 nädalat peale viimast vastust!

Ebamäärased põhjendused a'la "ajab juhtme sassi", "soosib pettust", "ei leia numbrit/kontakti", "eriti tähtis äri läks metsa" jne. ei ole piisavad.
Kui teed tähtsat äri on ju elementaarne, et jätad omale kontakti alles!

kas seda lugesid?

HV ei teeni raha nende ostu/müügi tehingute pealt. Sellega on ostjal/müüjal endal kohustus tagada omale vajalik informatsioon.
O/M teemad, mis on tähistatud, et kustutada (tihti on kasutaja sellega kohu oma esimese postituse - ehk siis sinu arvates selle kõige olulisema infoallika, ära kustutanud) lähevad prügikasti, kus nad säilivad veel 7 päeva!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 30.11.2003 22:23:32 vasta tsitaadiga

vaban oma postituse sisu... aga.....

soodent, tahad ma ostan sulle liitri bentsu ja paki tikke võin kah anda...

peaksid teadma mida teha nendega. icon_wink.gif

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 30.11.2003 22:39:27 vasta tsitaadiga

soodent, kiviaegseid teemasid ei tule 10 tükki tunnis juurde icon_wink.gif O/M kuulutusi aga küll.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 30.11.2003 22:42:45 vasta tsitaadiga

eino foorum on selline nagu ta on. kasuta v6i 2ra kasuta. soodendil v6ib ju olla 6igus aga mille alusel seda n6ud? mul küll on soe poogen mis siin toimub.

hoopis suurem probleem on aga inimeste ebaausus. kui ikka kaabakad myyvad k6vaketta mis koliseb pool tundi ja siis otsad annab vot siis on ikka tore küll.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 22:46:21 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Jälle üks kes ei suuda argumenteerida-kas ülevalt lugesid?Ise ju väitsite ,et teemad tuleb kustutada kiiruse pärast ja samas kiviaegsed teemad püsti teistes foorumites.

Jah temad tuleb kustutada kiiruse pärast. Eks ma siis argumenteeri kah:
1. O/M/V foorumite kiirus on tänu suurele postituste arvule üpris aeglane (vahelduva eduga on nendes liikumine üpriski raskendatud olnud).
2. Kui nüüd kõik O/M/V teemad mis kunagi tehtud oleks seal foorumis alles... (edasi võid ise mõelda).
3. 1 kuu on täiesti piisav aeg peale tehingut, et igasugused probleemid ilmsiks tuleks ja saaks teemat värskendada.

soodent kirjutas:
Vaatasin praegu mitmete suurte postituste arvuga kasutajate teemasid ja mis näha kõik 2002a tühi-tähi teemad alles ja keegi ei kustuta.Niipalju seltskonna objektiivsusest.
Aga palun... näita mulle teemad/postitused mis on tühi-tähi ja ma kustutan need. Usun, et ülejäänud moderaatorid teeksid sama.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 23:29:35 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
/---/ kui ei meeldi - mine minema!
/---/

Vot see on väga vale suhtumine.
Kallis pensionär, milleks sulle rohkem raha, kui ära elada ei suuda, kärva maha!
Oi patsient, mina andsin sulle ju rohtu, kui ei mõju on mul täitsa kama, kärva maha siis!
Sulle ei meeldi Eesti riigiaparaadi tegutsemine - koli minema, "külmale maale"!
Kallis sundüürnik, mul majaomanikuna on sinu soovidest savi, ära mölise, keeran vee kinni, lõikan juhtmed läbi ja löön aknad laudadega kinni - ei meeldi vä, tõmba minema!

Vot ma ei saa aru.
Kuidas muidu nii toredad inimesed siin foorumis nii kuradi täkku täis lähevad ja sellist küünilisust harastavad. Ligimese armastust üldse pole või? Ainult näkku hüppaks/paneks...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.11.2003 23:30:34 vasta tsitaadiga

Trainspotting minu vastuseid lugeda ei oska või ei taha-kirjutasin et hoidke 1kuu ja muud midagi.Solvamiste seisukohast väidaks Jumbu esimese vastuse mulle "foorumi reostamine" päris ebaviisakas.Sulle Woosh saadan privas oma andmed ,et saaksid oma kanistriga minu juurde tulla ,kuigi vaevalt sul peale loba muuks julgust...
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 23:34:50 vasta tsitaadiga

Soovitan kehtestada raudse reegli, et
KÕIKI TEEMASID O:M:V: FOORUMIS SÄILITATAKS 1 KUU.

Mingit ühepoolsel soovil teemade sulgemist ja kustutamist mitte praktiseerida.
1 kuu - iga mees saab öelda ja küsida selle aja jooksul, mida tahab.
Ja kui see nüüd reeglitesse raiuda, siis sellised teemad on tulevikus suuresti välditavad.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 23:41:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kirjutasin et hoidke 1kuu ja muud midagi

Kasutasin lausa ctrl+f abi aga kahjuks see vastus oli sinult esimene, kus sa 1. kuud mainid (täpsemalt otsisin sõna "kuu")

Igatahes on sulle, kui vajaliku teema hoidjale "workaround" antud:

Hetkel toimib kustutamine peale viimasest vastusest 2-e nädala mõõdumist.
Seega pole muud lihtsamat, kui näiteks lisada lõppu "ootan pakki" ja jälle 2 nädalat juures.
Eesti tingimustes toob 2-e nädalaga jalgrattakuller ka sulle paki ära...

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.11.2003 23:45:07 vasta tsitaadiga

Minu esimene teema sama nimega mille Jumbu lukku pani-loe seda seal ütlesin kuu või kaks.Et moderaatorid nii üleolevat ja ülbet suhtumist näitavad on mulle küll üllatus.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 23:53:52 vasta tsitaadiga

lisaksin, et +2 nädalat tähendab umbes +1000 teemat ja +10000 posti
kui suudaksid tõestada, et näiteks 50% (~500teemat/5000 posti) vajaks hädasti 1kuulist säilitamist siis kaaluksin seda

kui jutt on 1-10 teemast, mille nimel tuleb säilitada 1000, soovitan seda workaroundi varianti kaaluda.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.11.2003 23:58:10 vasta tsitaadiga

2 nädalat on ka piisav ,aga jah selline suhtumine võttis igasuguse tuju.Keegi võiks need saviaegsed vanad teemad teistes foorumites kustutada-kui ikka 6 kuud pole vastust mis tast hoida.

viimati muutis soodent 01.12.2003 00:01:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2003 23:59:42 vasta tsitaadiga

tunnistagem: HVF on meil enamusel üle pea kasvanud

viimasel ajal on nii palju imelikke uuendusi olnud kudagi
keegi teeb ettepaneku ja vaatad, juba ongi tehtud...
ma soriks küll vahest hea meelega näiteks pool aastat vanades müügikuulutustes
aga kui pool kilo teemat nädalas siis on asi ikka peris kole jah


very OT, näidake pimedale kus on teema minu postide numbri kadumisest

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2003 00:04:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Keegi võiks need saviaegsed vanad teemad teistes foorumites kustutada-kui ikka 6 kuud pole vastust mis tast hoida.

Muide seda tehti hiljuti, ajalimiidiks oli kahjuks 1a.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2003 00:09:21 vasta tsitaadiga

nevermind, pole vaja iroonitseda.
Minu poolest võib see aeg ka 2 nädalat olla, või isegi 1 nädal.
Oluline on, et oleks kindlaks määratud aeg, millega saab arvestada.
Aga raske on äri ajada, kui teemad kaovad kellegi "eritellimusel".
Ärge kustutage teemasid ainult ühe kasutaja soovil.
Ärge lukku ka pange - sel pole eriti mõtet, asjaosalised ei saa enam vabalt sõna võtta.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2003 00:11:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ärge kustutage teemasid ainult ühe kasutaja soovil.
Ärge lukku ka pange - sel pole eriti mõtet, asjaosalised ei saa enam sõna võtta.
Nii ta võiks olla jah. Ega teemat kustutades ei võida ju midagi aga kaotada võib selleest küll.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Müügi teemade kustutamine mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.