|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
21.02.2011 00:15:18
Teema -:Iphone 4g kloon:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 4g kloon
Selgitus :Midagi toimub
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
21.02.2011 00:55:42
Teema -:Iphone 4g kloon:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 4g kloon
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" ahju "
kloonid tavaliselt siin ei liikunud
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
22.02.2011 02:17:36
Teema -:Apple iPhone 3G 8GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Apple iPhone 3G 8GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" KASTI "
Võrgulukuga telefonide müük HV foorumis keelatud!
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
22.02.2011 18:31:03
Teema -:Korralikud Norma välgud ja orjasilmad [koos piltidega!]:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Korralikud Norma välgud ja orjasilmad [koos piltidega!]
Selgitus : Tasutama hulgimüügiteema (SYK-4 orjasilmi uusi pakendis 3tk).
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
22.02.2011 18:53:03
Teema -:Müüa Nokia 5800xm Ekraani kaitsekilesi:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Müüa Nokia 5800xm Ekraani kaitsekilesi
Selgitus : Maksmata hulgimüügiteema
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
23.02.2011 01:33:38
Teema -:müüa välk speedlite YN560:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : müüa välk speedlite YN560
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
Viimane kasutaja solgib teemat.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
23.02.2011 07:39:27
Teema -:O/V: 3G USB pulga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika ost
Teema : O/V: 3G USB pulga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika ost"->" "
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
24.02.2011 23:52:19
Teema -:Kampsun:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Kampsun
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->"kustutada "
kampsuniostuteema
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
25.02.2011 22:19:02
Teema -:Velbon Sherpa 450:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Velbon Sherpa 450
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->"kast "
ei osata kinni panna teemat
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.02.2011 15:46:11
Teema -:Vesipiip 4 toruga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Vesipiip 4 toruga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" kast "
Tubakatoodete, nendega seotud aksessuaaride ja atribuutika (k.a. "e-sigarettide"), alkoholi ja narkootiliste ainetega ning pürotehniliste toodetega kauplemine on keelatud!
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
27.02.2011 22:02:43
Teema -:Sülearvutid vigadega OKSJON!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle-, pihu- ja tahvelarvutitele
Teema : Sülearvutid vigadega OKSJON!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Lisaseadmed ja varuosad süle-, pihu- ja tahvelarvutitele"->" "
Lihtsalt küsimus -kas antud teema on vastavuses alafoorumi reeglitega ja võibki lõputuna jätkata -uus laip tekib nii lisame teemasse ja äri õitseb ?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
28.02.2011 13:11:19
Teema -:Kiirmüügihinnaga arvutikraami (arvutid,monitorid,komponendid):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika ost
Teema : Kiirmüügihinnaga arvutikraami (arvutid,monitorid,komponendid)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika ost"->" "
Keegi puhastustööd saaks sellest läbust teha ja jätta vaid minu esimese postituse?
|
|
| Kommentaarid: 1842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1345 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
01.03.2011 17:13:15
Teema -:iPhone 3GS 32GB Must:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : iPhone 3GS 32GB Must
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" "
jailbreagitud ja unlockitud
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
02.03.2011 11:40:36
Teema -:2x Toshiba TG01 (kokku 175EUR):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : 2x Toshiba TG01 (kokku 175EUR)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->"kast "
Rohkem kui ühe mobiiliga kauplemine ühes teemas on keelatud
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.03.2011 13:02:17
Re: Teema -:2x Toshiba TG01 (kokku 175EUR):- vajaks tähelepanu |
|
|
| tommike kirjutas: |
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : 2x Toshiba TG01 (kokku 175EUR)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->"kast "
Rohkem kui ühe mobiiliga kauplemine ühes teemas on keelatud |
Tegemist vigaste telefonidega - ühel ekraan vigane, teisel miskit kõnekvaliteediga.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
04.03.2011 20:28:05
Teema -:Seagate cheetach 10k.7 300gb kettad:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Serverite ja äriklassi võrguseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Seagate cheetach 10k.7 300gb kettad
Selgitus : Tõsta Foorumist "Serverite ja äriklassi võrguseadmete ost/müük/vahetus"->" KASTI "
Ebamäärane hulgiteema?
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
05.03.2011 02:31:29
Teema -:Korpused, webcam, ram, toiteplokk, cd kirjutaja jms NETIKAST!:- vajaks tähelepanu |
|
|
[kustutatud]
viimati muutis Helbeke 05.03.2011 20:34:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.03.2011 02:32:52
Re: Teema -:Korpused, webcam, ram, toiteplokk, cd kirjutaja jms NETIKAST!:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Helbeke kirjutas: |
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Korpused, webcam, ram, toiteplokk, cd kirjutaja jms NETIKAST!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" "
müüjale on raha makstud 2 nädalat tagasi. Kirjadele ei vasta. Kaupa pole ma kätte saanud. |
Selleks, on siin üks teine alamfoorum:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=44
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
05.03.2011 18:15:06
Teema -:Iphone 4g kloon:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 4g kloon
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" "
Klooni müük
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
05.03.2011 18:58:17
Teema -:Väikse ja kerge süleri ostuabi:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Väikse ja kerge süleri ostuabi
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" kast "
abi ei antud, otsustasin ise ära, võib teema kinni panna:)
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
05.03.2011 20:47:41
Teema -:Iphone 4g kloon:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 4g kloon
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" kloon ahju "
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
06.03.2011 11:51:09
Teema -:Apple iPad 32GB Wifi + 3G koos kaantega [500€]:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Apple iPad 32GB Wifi + 3G koos kaantega [500€]
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" "
softiliselt moditud
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
07.03.2011 00:42:47
Teema -:Clevo M72S emaplaadi ja ekraani:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, pihu-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Teema : Clevo M72S emaplaadi ja ekraani
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, pihu-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost"->" soovib privaatseid pakkumisi "
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
07.03.2011 09:50:01
Teema -:Kasutatud pesumasin Ardo A1000:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Kasutatud pesumasin Ardo A1000
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" "
paluks teemat puhastada sinna mittekuuluvatest postitustest
tänud ette
tommike
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
08.03.2011 13:57:30
Teema -:Apple iPad 32GB Wifi + 3G koos kaantega [500€]:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Apple iPad 32GB Wifi + 3G koos kaantega [500€]
Selgitus : palun eemaldada pealkirja lõppu märgitud hind: "[500€]"
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
08.03.2011 17:04:58
Teema -:ostan rollerit -450eur saremaa:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : ostan rollerit -450eur saremaa
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" "
Teema pealkirja võiks ära parandada, saremaa -> Saaremaa
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminaator
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
09.03.2011 11:13:59
Teema -:O: varuosadena Ordi Enduro 720PDB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : O: varuosadena Ordi Enduro 720PDB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "
Tere! Postitasin valesse foorumisse -- kas saaksite palun mu postituse sülearvutite varuosade foorumisse tõsta?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.03.2011 11:23:09
|
|
|
terminaator, pead uue teema tegema, ärifoorumites ei tõsteta teemasid ümber.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
09.03.2011 13:34:38
Teema -:PS3 Dualshock3 wireless controller:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : PS3 Dualshock3 wireless controller
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" kast "
Tasumata hulgiteema
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
09.03.2011 15:12:45
Teema -:D620 läpaka laadija:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika ost
Teema : D620 läpaka laadija
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika ost"->"vale koht ju "
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celion
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
09.03.2011 19:02:39
Teema -:Igasugust kola:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Igasugust kola
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" "
Ärifoorumite reeglitest:
22. Keelatud on teha teemasid ja postitusi, milles viidatakse mõnes teises keskkonnas toimuvale müügiteemale, näiteks OSTA.EE oksjonile vms. Lubatud pole misiganes vihjed teisele keskkonnale, kus sama eseme müük toimub.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
10.03.2011 11:11:52
Teema -:3TB Western Digital 5400rpm, 64MB Cache - UUS:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : 3TB Western Digital 5400rpm, 64MB Cache - UUS
Selgitus : Maksmata hulgimüügiteema
viimati muutis Vahur 10.03.2011 20:04:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.03.2011 12:22:59
Teema -:PS3 mängud: ACB, NBA Live 10 jt.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : PS3 mängud: ACB, NBA Live 10 jt.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" kast "
Mängude promo koopiate müük on keelatud
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
10.03.2011 19:52:04
Teema -:Toiteadapter:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika ost
Teema : Toiteadapter
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika ost"->" vale koht "
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
11.03.2011 10:26:53
Teema -:2 ronti, 1 pentium II mobo, 17" CRT molu ja Sony dataprojektor:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : 2 ronti, 1 pentium II mobo, 17" CRT molu ja Sony dataprojektor
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake"->" Jälle üks vend, kes ei oska teema staatust ära muuta! Kurat küll! "
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.03.2011 15:31:50
Teema -:Dell XPS 15:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell XPS 15
Selgitus : Ebamäärane ei ole see teema vähke vä?
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
14.03.2011 17:19:04
Teema -:Klaviatuur laptopile Desknote B540 Wide:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika ost
Teema : Klaviatuur laptopile Desknote B540 Wide
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika ost"->"vale koht ju "
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
14.03.2011 17:29:52
Teema -:Novatoursi Sooduskuponge 20tk:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Novatoursi Sooduskuponge 20tk
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" "
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
15.03.2011 11:50:24
Teema -:PC Saitek rool:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : PC Saitek rool
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" Muu tehnika ost/müük/vahetus "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
15.03.2011 16:02:03
Teema -:Thermaltake Level 10 Full Tower Rack:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Thermaltake Level 10 Full Tower Rack
Selgitus : Teema algatajaks pole tegelik müüja ning teiste HV kasutajate eest müügiteemade tegemine oli minuteada keelatud.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
15.03.2011 21:54:16
Teema -:ZTE BLADE - UUS (Orange San Francisco):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : ZTE BLADE - UUS (Orange San Francisco)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" KASTI "
Võrgulukuga telefonide müük HV foorumis keelatud!
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
15.03.2011 22:14:31
Teema -:Emaplaadid ,ASROCK,ECS,FOXCONN,MSI:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Emaplaadid ,ASROCK,ECS,FOXCONN,MSI
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" "
Tahab teemast hulgimüügiladu teha.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.03.2011 14:34:06
Teema -:vahetan xbox 360:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : vahetan xbox 360
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" kast "
"Moditud" konsool
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karukas
HV veteran

liitunud: 31.07.2006
|
16.03.2011 20:11:34
Teema -:Abi sõiduki hinna määramisel(Peugeot 206SW).:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Abi sõiduki hinna määramisel(Peugeot 206SW).
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->"Kustutada/arhiveerida"
Asjaolude muutumise tõttu kaotas antud teema minu jaoks mõtte/vajaduse. Võimalusel palun kustutada!
viimati muutis karukas 17.03.2011 21:20:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 202 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
16.03.2011 20:31:58
Teema -:Nikon S8000:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Nikon S8000
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" "
Keegi saab hinna 145 peale muuta?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|