Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ventt
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2010




sõnum 07.03.2011 21:40:06 vasta tsitaadiga

Proovin järgi kui töötab siis, thumbs_up.gif sulle.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010




sõnum 08.03.2011 01:10:15 vasta tsitaadiga

On keegi kursis, kas T60 (Inteli graafikaga) omab ka problemaatilisi jooteid sarnaselt T4x seeriale?
_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bamfreek
HV kasutaja
bamfreek

liitunud: 10.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2011 09:41:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas asendada audio draivereid X41T'l. Need mis windowsi endaga kaasas on, ja ainukesed mis ma üldse leidnud olen, ei ole kõige paremad. Heli ragiseb, kõigub, jätab vahele. Lugesin,et peaks olema võimalik ka xp\2k3 driverid peale lasta, kuid sealt töötab ainult mingi väga teatud versioon ja mina ei suutnud seda leida. On kellelgi kogemusi?
_________________
Dead Serious
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 08.03.2011 10:00:04 vasta tsitaadiga

WAUZZZ kirjutas:
On keegi kursis, kas T60 (Inteli graafikaga) omab ka problemaatilisi jooteid sarnaselt T4x seeriale?

Eriti ei ole kuulda olnud. T4x seeria õnnetus tundub olema see, et graafikachip on emaplaadil eriti õnnetu koha peale sattunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2011 11:03:06 vasta tsitaadiga

bamfreek kirjutas:
Kas keegi teab kuidas asendada audio draivereid X41T'l. Need mis windowsi endaga kaasas on, ja ainukesed mis ma üldse leidnud olen, ei ole kõige paremad. Heli ragiseb, kõigub, jätab vahele. Lugesin,et peaks olema võimalik ka xp\2k3 driverid peale lasta, kuid sealt töötab ainult mingi väga teatud versioon ja mina ei suutnud seda leida. On kellelgi kogemusi?

Siit oled proovinud?
http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/migr-54078.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006




sõnum 08.03.2011 18:54:04 vasta tsitaadiga

masinaks siis t61.
hädaks oli fan error.

esmasp õhta viisin masina kohale, väga ei jõudnud puhastada ka teist.
teisip hommik kell 12 helistati, võite järgi tulla thumbs_up.gif
tehti ilusti garantii korras ära

vahetati kogu jahutussüsteem välja, ilma mingi kobinata, ,
tehnik ainult kommenteeris telefonis, et järgmine kord, kui ise lahti võtad ole ettevaatlikum.
et paar kruvi pidi puudu olema ja miski klaviatuuri kinni hoidev plekk vms oli ära murdnud ?
ei tea kruvid olid enne ka puudu nii 2 tk vms ja klaver tuli rahulikult ilma raginata lahti.

igaljuhul, väärilisele arvutile vääriline teenindus, väga rahul !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2011 20:54:04 vasta tsitaadiga

Kui klaver on viga saanud, tuleb vaid iseennast süüdistada. T61 (ja üleüldse T-seeria) klaverit ja käetuge pole võimalik lahti kruvides ära lõhkuda. Selleks peab ikka midagi väga valesti tegema icon_wink.gif
Aga jah, järjekordne näide IBMi hoolduse eeskujulikust teenindusest icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006




sõnum 09.03.2011 00:36:05 vasta tsitaadiga

hmm, ei saanudki aru mis ta seal mõtles, vb kunagi eraldi väliselt käetoel nurgast tükk välja tuld, vb mõtles seda, lahti kruvides tuleb jah nagu lego lahti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2011 14:30:26 vasta tsitaadiga

Garantii saab paari päeva pärast läbi... Huvitav kas nad niisama ennetavalt ka vahetavad näiteks ventika ära? Või pean kurtma juurde ka näiteks, et palju seisab seal 50 kraadi juures?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006




sõnum 09.03.2011 18:59:06 vasta tsitaadiga

heh, täna avastasin, et klaviatuuril space ja veel mõned nupud ei tööta, helistasin hooldusesse,
teil oli garantii sellel eksole ?, no tulge läbi vahetame välja.

läksin kohale, andsin raali üle, istusin nii 7 min toodi tagasi, uus klaver peal, isegi ühtegi alkirja ei tahetud töö eest icon_biggrin.gif

tüütu jooksmine, aga mitte asjatult thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2011 11:46:34 vasta tsitaadiga

Mul peaks ka T61l olema garantii juuni/juuli 2011. Ostetud on siit foorumist, ühtegi muud dokumenti ei ole. Et kas ma saan viia nii garantiisse?

Probleemiks on toiteahela buzzing. Kui adapter on ühendatud siis tuleb läpaka ~esc klahvi juurest alt buzzing noise, mitte nagu ühtlaselt, vaid kui masin teeb midagi (st tarvitab rohkem voolu). Praegu tiksub nagu kell :S. Kui adapteri küljest ära võtan on masin täiesti vaikne.

Kas Tartus pole kuhugi võimalik seda viia?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2011 11:50:31 vasta tsitaadiga

Ainus ametlik esindus on Tallinnas. Selle garantii kehtivuse osas võid neile helistada ja uurida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006




sõnum 10.03.2011 14:16:09 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
Mul peaks ka T61l olema garantii juuni/juuli 2011. Ostetud on siit foorumist, ühtegi muud dokumenti ei ole. Et kas ma saan viia nii garantiisse?

Probleemiks on toiteahela buzzing. Kui adapter on ühendatud siis tuleb läpaka ~esc klahvi juurest alt buzzing noise, mitte nagu ühtlaselt, vaid kui masin teeb midagi (st tarvitab rohkem voolu). Praegu tiksub nagu kell :S. Kui adapteri küljest ära võtan on masin täiesti vaikne.

Kas Tartus pole kuhugi võimalik seda viia?


mul samuti siit foorumist ostetud, sama garantii ajaga 2011,7/8

ei küsitud ühtegi paberit ega midag, vaatavad s/n kaane alt ja kõik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2011 16:27:51 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
Mul peaks ka T61l olema garantii juuni/juuli 2011. Ostetud on siit foorumist, ühtegi muud dokumenti ei ole. Et kas ma saan viia nii garantiisse?

Probleemiks on toiteahela buzzing. Kui adapter on ühendatud siis tuleb läpaka ~esc klahvi juurest alt buzzing noise, mitte nagu ühtlaselt, vaid kui masin teeb midagi (st tarvitab rohkem voolu). Praegu tiksub nagu kell :S. Kui adapteri küljest ära võtan on masin täiesti vaikne.

Kas Tartus pole kuhugi võimalik seda viia?


Tartus teostab garantiiremonti Kernel.
www.kernel.ee
Ise olen korduvalt seal käinud ma T61'ga ja mitte ühtegi dokumenti ei küsita. Väga meeldiv ja kiire teenindus on seal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2011 18:51:52 vasta tsitaadiga

A ma olen ise vahetanud mälu ära ning lisanud suurema ketta. See võib probleemiks osutuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 10.03.2011 18:57:47 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja, absulootselt mitte.
Neid võib ise vahetada, muid detaile kahjustamata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2011 01:27:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab selgitada, mis valemiga suutis T60 taastada aasta 2007 tehase installi ja seda ilma programme (kaasa arvatud Service Pack 3) uninstallimata? System Restore oli väljas. Avastasin selle täiesti puhtjuhuslikult, kui kasutaja masinas mu adminiparoolid enam ei töötanud, NOD32 oli default seadistustes ja arvuti nimeks oli algne LENOVO-tähtede/numbrite jada. Käsurealt näitab, et XP installi kuupäev on aastast 2007, kuigi masinale sai tehtud puhas install vähem kui kaks aastat tagasi. Recovery partitsioonilt taastades oleks pidanud kõik ju üle kirjutama ja XP-d repairides ei näitaks selle installiks 2007. aastat. Suht hämmingus praegu icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 13.03.2011 09:04:32 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas keegi oskab selgitada, mis valemiga suutis T60 taastada aasta 2007 tehase installi ja seda ilma programme (kaasa arvatud Service Pack 3) uninstallimata? System Restore oli väljas. Avastasin selle täiesti puhtjuhuslikult, kui kasutaja masinas mu adminiparoolid enam ei töötanud, NOD32 oli default seadistustes ja arvuti nimeks oli algne LENOVO-tähtede/numbrite jada. Käsurealt näitab, et XP installi kuupäev on aastast 2007, kuigi masinale sai tehtud puhas install vähem kui kaks aastat tagasi. Recovery partitsioonilt taastades oleks pidanud kõik ju üle kirjutama ja XP-d repairides ei näitaks selle installiks 2007. aastat. Suht hämmingus praegu icon_neutral.gif

Mul on ka umbes sama vana T60,juuni 2010 garantii lõpp.Ka oli soov tekitada tehase part,tõin orig.kettad,installisinn vista busines-i aga partitotsiooni tekkimist kusagilt ei pakutud.Esindus väitis,et tehase parti ketastelt ei saa taastada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 13.03.2011 09:14:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas keegi oskab selgitada, mis valemiga suutis T60 taastada aasta 2007 tehase installi ja seda ilma programme (kaasa arvatud Service Pack 3) uninstallimata? System Restore oli väljas. Avastasin selle täiesti puhtjuhuslikult, kui kasutaja masinas mu adminiparoolid enam ei töötanud, NOD32 oli default seadistustes ja arvuti nimeks oli algne LENOVO-tähtede/numbrite jada. Käsurealt näitab, et XP installi kuupäev on aastast 2007, kuigi masinale sai tehtud puhas install vähem kui kaks aastat tagasi. Recovery partitsioonilt taastades oleks pidanud kõik ju üle kirjutama ja XP-d repairides ei näitaks selle installiks 2007. aastat. Suht hämmingus praegu icon_neutral.gif

Taastati mingi vana restore point.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2011 22:17:20 vasta tsitaadiga

System Restore oli välja lülitatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2011 22:42:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
System Restore oli välja lülitatud.


Lenovo Rescue and Recovery?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2011 23:18:21 vasta tsitaadiga

Seda partitsioonigi ei eksisteeri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2011 23:25:02 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Seda partitsioonigi ei eksisteeri.


Ma ei mõelnud partitsiooni vaid kas programmina oli installeeritud? R&R teeb oma koopiad c kettale, lenovo tehasepartitsioonist pole tal ei sooja ega külma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2011 23:30:51 vasta tsitaadiga

Ei, ja kasutajal polnud adminiõigusigi, et midagi sellist installida. See ongi nagu müstika, et kuidas see niimoodi üldse toimuda sai. Lisaks on veel BIOS parooli all.
Pole viitsimist rohkem sellega tegeleda - praegu läheb uus T60 jaoks seadistatud image kettale peale ja homme arvuti kasutajale kätte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 14.03.2011 10:32:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
System Restore oli välja lülitatud.

Defaultina ei ole väljalülitatud, taastati mingi väga vana allesjäänud konfiguratsioon. Võimalusi on veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.