|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
04.03.2011 09:22:35
|
|
|
| Online kirjutas: |
| või kuda microsoftiga ühendust saab? |
www.microsoft.ee
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
04.03.2011 09:22:41
|
|
|
| Online kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| Online kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| mis seriali sa kuhu topid. kas arvuti seriali? või ikka windowsi tarkvara võtit mis spets kleepsu peal (uutel läpparitel nt aku all). Reeglina on Win7 plaadid AIO ehk siis installitakse tarkvara vastavalt sisestatud võtmele. |
windowsi serialit toksin ikka sisse, mitte midagi muud. telefoni teel nad vaevalt midagi jagavad. peab vist ikka kohale minema? äkki keski on selle seriali endale ära varastanud (mõni elioni töötaja vms) |
Aga microsofti klienditoega ei suhtle põhimõtteliselt? Elion ei saa sind mitte grammigi aidata praegu. |
aga...kuda ma tõestan ja millega, et mul kõik originaal vms? või kuda microsoftiga ühendust saab? |
Microsofti klienditugi:
+372 686 8868
Kleeps Sul põhja all alles? Vurista litsentsivõti telefoni ja palu abi aktiveerimisega.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.03.2011 19:34:52
|
|
|
hommikul ei suutnud enam DNS serverit üles leida, niikui google oma panin, oli ka nett kohe olemas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
07.03.2011 22:35:11
|
|
|
| Spezz, loe, kasutaja Online !ostis! Elionist arvuti. Järelikult litsentsi jama on ka nende korda ajada... (kui koos arvutiga lubati ka win7 litsentsi, mitte polnud tarkvarata.)
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
08.03.2011 11:18:25
|
|
|
| Online kirjutas: |
| ostsin elionist arvuti. sain kaasa plaadiga win 7. tegin formati ära ja hakkasin serialit sisestama, kuid arvuti all olev serial ei sobi. mis ma tegema peaks? kas elion jagab niimoodi uusi serialeid vms? |
Mismõttes said plaadi kaasa ? Kõikidel tarkvaraga müüdavatel arvutitel on op. süsteem kohe peal ja formaatima ja ise installeerima ei pea sa seal midagi. Mis masin see selline on ?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
08.03.2011 11:27:34
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
| Spezz, loe, kasutaja Online !ostis! Elionist arvuti. Järelikult litsentsi jama on ka nende korda ajada... (kui koos arvutiga lubati ka win7 litsentsi, mitte polnud tarkvarata.) |
Ära targuta. Kui online aktiveerimine ei õnnestu siis saab seda teha microsofti klienditoega telefoni teel suheldes. See, kust osteti ei puutu asjasse.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.03.2011 15:32:58
|
|
|
| zaitz kirjutas: |
| Online kirjutas: |
| ostsin elionist arvuti. sain kaasa plaadiga win 7. tegin formati ära ja hakkasin serialit sisestama, kuid arvuti all olev serial ei sobi. mis ma tegema peaks? kas elion jagab niimoodi uusi serialeid vms? |
Mismõttes said plaadi kaasa ? Kõikidel tarkvaraga müüdavatel arvutitel on op. süsteem kohe peal ja formaatima ja ise installeerima ei pea sa seal midagi. Mis masin see selline on ? |
Ehk soovis eraldi partatsioone mitte 1 nagu by default kõigile peale on lastud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estdata
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.03.2011 22:42:48
|
|
|
link :: Elioni uued teenused alandavad põhipakettide hinda
Elion laieneb uutesse ärivaldkondadesse, hakates pakkuma e-ostu teenust, kodu valveteenust ja energiasäästulahendust, uusi ja omavahel koos toimivaid suhtlusteenuseid ettevõtetele, mis lõppkokkuvõttes langetab baasteenuse hinda. @ Delfi.ee
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.03.2011 00:23:50
|
|
|
Huvitav, kui see 462 eek põhikas peakski odavamaks minema siis kas hüperkiire jääb endiselt 0 või keeratakse uuesti mingi tasu juurde
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oggy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
12.03.2011 13:50:28
|
|
|
tulevad elioni ITehnikud käsa väänama vajadusel aga hinnalangus igati tervitatav nähtus! meeldivalt üllatada suutnud elion juba 3x kord sel aastal - kuumaksuga videolaenutus, tasuta hyperkiire ja nüüd siis see
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
16.03.2011 00:07:34
|
|
|
| Sellineprobleem siis tüdruku vanavanemate juures ,et Seal on Elioni DigiTv ja probleem on järgmine internet on kuidagi väga aeglane Telekat vaadata ja samal ajal helistada pole võimalik...Kui keegi helistama peaks lauatelefoni peale jääb telekapilt seisma milles võib viga olla?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
16.03.2011 00:12:56
|
|
|
| Mõmmik123 kirjutas: |
| Kui keegi helistama peaks lauatelefoni peale jääb telekapilt seisma milles võib viga olla? |
DSL ühendus? Kas telefonil on ikka filter vahel?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
16.03.2011 00:31:18
|
|
|
| Mm kuna seal elavad vanemad inimesed ei oska nad vastata Ma usun kül ,et tegu peaks olema DSL ühendusega kui algselt Filter vahele on pandud siis peaks see ka seal olemas olema. Mis on Filter see valge karp mis on telefoni ja ruuterivahel?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
16.03.2011 00:39:38
|
|
|
| Filter on jah valge/hall karbike, mille ühesotsas on phone ja modem pesa, ning teises otsas line. Kindlasti peaks vaatama ka, et telefon oleks telefonile mõeldud pesas ja ruuter modemi pesas, ning, et sissetuleb kaabel otse Line pessa läheks.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
16.03.2011 12:47:27
|
|
|
| Selge. Kuna ise ei asu hetkel seal siis küsin sellist asja kas seal on mingi märge ka juures mis peaks kuhu minema v siis Kumb peaks minema vasemase ja kumb paremase pessa?On üldse Seda line juhet kuskile mojale toppida? Nii ,et asivõibki toimida valesti kui nad valedesseaukudesse pandud on jah mitte ,et üldse töötaks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
26.03.2011 12:08:53
|
|
|
Äkki keegi jagab siin veits teemat. Firmal on 2 ühendust erinevate aadressite peal. (majad on kõrvuti kuid cat'i vedada ei saanud enam). Niisis on mõlemas kohas äri 2.0 ühendus. Samad SpeedTouch TG789vn ruuterid mõlemas pooles ja samamoodi confitud. Kummaline on see, et need kaks ühendust omavahel üldse ei suhtle. Mõlemal aadressil on ip kaamerad, mujalt saan ligi mõlema aadressi peale, aga ühest majast teise ühendused ei toimi. Isegi pingidele ei vasta. Täielik 0. Ühesõnaga ei saa siin mingi minu sisevõrgu pordisuunamiste v serveri confi viga olla mida mulle Elioni äriklienditugi üritas selgeks teha.
Tellisin tehniku küll esmaspäevaks aga võibolla on siiski mingi minu viga mida ma parandada saan? Taaskord olen kergelt pettunud ärikliendi teeninduses. Kohati jätab see pädevus seal küll soovida. Tehnik kes kohal käis oli väga asjalik, aga telefoni otsa satuvad vahepeal mitte kõige asjalikumad.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.04.2011 21:40:49
|
|
|
mis see meetri hind on elionis CAT5-l? Tükk aega kodukal sobrand kuid ple leidnud.
EDIT: tegelt võib CAT6 hinna kh lisaks anda kui keegi teab. (juhul kui müüvad)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.04.2011 22:45:29
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
mis see meetri hind on elionis CAT5-l? Tükk aega kodukal sobrand kuid ple leidnud.
EDIT: tegelt võib CAT6 hinna kh lisaks anda kui keegi teab. (juhul kui müüvad) |
miks just elion peab olema?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
02.04.2011 22:46:20
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
mis see meetri hind on elionis CAT5-l? Tükk aega kodukal sobrand kuid ple leidnud.
EDIT: tegelt võib CAT6 hinna kh lisaks anda kui keegi teab. (juhul kui müüvad) |
miks just elion peab olema? |
Arvatavasti tellitakse kaabel koos tehnikuga
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
03.04.2011 08:33:33
|
|
|
| lokuta kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
mis see meetri hind on elionis CAT5-l? Tükk aega kodukal sobrand kuid ple leidnud.
EDIT: tegelt võib CAT6 hinna kh lisaks anda kui keegi teab. (juhul kui müüvad) |
miks just elion peab olema? |
Arvatavasti tellitakse kaabel koos tehnikuga  |
sel juhul oleneb, mida teha on vaja. mõnel juhul ei pea kaabli vedamise eest mitte sentigi maksma. Raske miskit soovitada, kui pole teada, mida teha tarvis.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.04.2011 12:34:58
|
|
|
Oli lihtsalt hinda vaja, et teaks kust odavam võtta on.
Sobrasin veel e kodukal ja leidsin et meeter vist 0.77€...
Bauhofis 0.32€
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.04.2011 12:36:28
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Oli lihtsalt hinda vaja, et teaks kust odavam võtta on.
Sobrasin veel e kodukal ja leidsin et meeter vist 0.77€...
Bauhofis 0.32€ |
see point ongi, et mujal kaabli hind kindlasti odavam kui elionis
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.04.2011 14:10:11
|
|
|
| Elioni tehniku müüdav kaabel on esmalt korralik AMPi cat5e kaabel, teiseks sisaldab hind kinnitusmaterjale sest üldjuhul tuleb kaabli müügil ka kaabli kinnitamine teha. Töötund maksab eraldi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
03.04.2011 14:53:17
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Elioni tehniku müüdav kaabel on esmalt korralik AMPi cat5e kaabel, teiseks sisaldab hind kinnitusmaterjale sest üldjuhul tuleb kaabli müügil ka kaabli kinnitamine teha. Töötund maksab eraldi. |
otsastamine oli ka hinna sees?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.04.2011 18:57:22
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Elioni tehniku müüdav kaabel on esmalt korralik AMPi cat5e kaabel, teiseks sisaldab hind kinnitusmaterjale sest üldjuhul tuleb kaabli müügil ka kaabli kinnitamine teha. Töötund maksab eraldi. |
otsastamine oli ka hinna sees? |
nii pesad kui pistikud ja töö maksavad ikka eraldi
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
15.04.2011 15:51:30
|
|
|
Tahtsin öelda, et Elioni tehnilise toega asju ajades, peab varuma kannatust. Üleeile registreerisin domeeni ning kõik läks ilusti tööle, kuid mitte meil. Küsisin siis neilt, et kas MX kirjed on ka suunatu ning selleks, et saada MX kirjed suunatud samale aadressile kuhu ka domeen, pidime omavahel vahetama 10 kirja (viis minu ja viis tema poolt saadetud). Nad seal on harjunud sellega, et domeen istub ühes serveris ning kirjad teises ning pole vist arvestanudki võimalusega, et mõnel on selleks tarbeks ainult üks server...
Nii et muidu tore firma, aga hakkab vist ka mammutiks minema, sest toime on pikaldane, nagu kõikidel suurtel asjadel...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
15.04.2011 22:00:29
|
|
|
Väike tögamine: Kui üks pool tahab "MX kirjete suunamist" siis pole ime kui asjaajamine venib
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.04.2011 10:38:27
|
|
|
| UB kirjutas: |
Tahtsin öelda, et Elioni tehnilise toega asju ajades, peab varuma kannatust. Üleeile registreerisin domeeni ning kõik läks ilusti tööle, kuid mitte meil. Küsisin siis neilt, et kas MX kirjed on ka suunatu ning selleks, et saada MX kirjed suunatud samale aadressile kuhu ka domeen, pidime omavahel vahetama 10 kirja (viis minu ja viis tema poolt saadetud). Nad seal on harjunud sellega, et domeen istub ühes serveris ning kirjad teises ning pole vist arvestanudki võimalusega, et mõnel on selleks tarbeks ainult üks server...
Nii et muidu tore firma, aga hakkab vist ka mammutiks minema, sest toime on pikaldane, nagu kõikidel suurtel asjadel... |
UB, mis jäi takistuseks seda teha Domeen alamjaotuses Elioni kodulehel olevas haldusliideses? Sealt juu üks kirje ja kaks klõpsu?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fg
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2004
|
21.04.2011 09:04:04
|
|
|
| meililiiklus vist maas?
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
21.04.2011 09:40:49
|
|
|
| fg kirjutas: |
| meililiiklus vist maas? |
Äri-E-post ja hot.ee toimib häiretega, arvan, et hilisemalt 11-neks on kombes!
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
27.04.2011 10:03:43
|
|
|
Nonii, Elion sai siis ikka hakkama. Teenuspakettidele pandi miinimumiks 1 kuu, seega enam ei saa nädalaks tasulist lisapaketti tellida. Sellega kadus tõenäoliselt üks olulisemaid eeliseid Starmani ees.
Ja see põhipakettide odavnemine? Pakun et reaalselt ei odavne mitte midagi, lihtsalt need uued lisateenused tulevad juurde ja seeläbi teoreetiliselt 'põhipaketi' osa koguteenuse hinnas väheneb. Iseasi kui paljudele neid lisateenuseid vaja läheb. Ühesõnaga järjekordne meediamull.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.04.2011 10:25:51
|
|
|
| silvermann kirjutas: |
Nonii, Elion sai siis ikka hakkama. Teenuspakettidele pandi miinimumiks 1 kuu, seega enam ei saa nädalaks tasulist lisapaketti tellida. Sellega kadus tõenäoliselt üks olulisemaid eeliseid Starmani ees.
Ja see põhipakettide odavnemine? Pakun et reaalselt ei odavne mitte midagi, lihtsalt need uued lisateenused tulevad juurde ja seeläbi teoreetiliselt 'põhipaketi' osa koguteenuse hinnas väheneb. Iseasi kui paljudele neid lisateenuseid vaja läheb. Ühesõnaga järjekordne meediamull. |
Esimese lõigu teks juba ammu teada, aga seleta teise lõigu tekst lahti või viska linki
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
27.04.2011 10:40:22
|
|
|
Esimese lõigu uudis on jah 2 nädalat väljas, samas väga laialt pole seda reklaamitud, samuti polnud seda siin foorumis ära märgitud.
Teine lõik on, nagu ka mainitud, isiklik spekulatsioon, mis tugineb uudistes kasutatud retoorikale ja loogikale, et põhipakettide hind ei saa lihtsalt väheneda lisateenuste võimaluse tekkimisega. See kas väheneb siis, kui tellida need nimetatud lisateenused juurde (ehk kokkuvõttes kogu kupatuse hind ikkagi kasvab) või väheneb tõesti kõigile, aga alles siis kui on saavutatud mingi kriitilise massi liitumine lisateenustega. Seda aga ei juhtu kindlasti paari aasta jooksul. Loomulikult on mul hea meel, kui keegi selle spekulatsiooni ümber lükkab.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
27.04.2011 11:19:02
|
|
|
| silvermann kirjutas: |
Nonii, Elion sai siis ikka hakkama. Teenuspakettidele pandi miinimumiks 1 kuu, seega enam ei saa nädalaks tasulist lisapaketti tellida. Sellega kadus tõenäoliselt üks olulisemaid eeliseid Starmani ees.
|
Pean nentima, et muudatus mõjutab eriti kõiki, kes on harjunud lisateenuseid mitu korda kuus sisse-välja lülitama. Samas millise lisateenusepaketi kuutasu peaks alanema, et saaksid vaadata, mida soovid?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.04.2011 11:54:11
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Samas millise lisateenusepaketi kuutasu peaks alanema, et saaksid vaadata, mida soovid? |
Viasati või siis HD pilt ja DD 5.1 heli, siis võib maksta 33 eek selle spordikanali eest.
Tean et küsimus ei käinud mulle aga vastata ikka võib.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
27.04.2011 12:58:27
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Pean nentima, et muudatus mõjutab eriti kõiki, kes on harjunud lisateenuseid mitu korda kuus sisse-välja lülitama. Samas millise lisateenusepaketi kuutasu peaks alanema, et saaksid vaadata, mida soovid? |
Kui küsimus oli personaalselt mulle ja mõeldud on tasulisi teemapakette, siis Viasat Sport ning Euro, teisi harvemini. Kuigi ma ei saa aru mida see muudab?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.04.2011 14:05:52
|
|
|
Seni vaid vsb-d tellinud. Hea meelega võtaks mõne hd kanali juurde. Aga valik nulli lähedanu ja hind on võimas . Discovery oleks nr üks valik + eurosport.
Kui nüüd kokku liita vsb+ 2 hd kanalit + kodus hetkel veel pôhipakett 100M netiga. Netist loobuda ei tahaks ja kokkuvõttes ca 60€ maksta oleks rõvedalt palju.
Põhipaketis jätaks alles ca 20 kanalit, aga kardan, et kui tuleb valikuline pakett, siis kokkuvõttes kallim kui põhipakett
Euroopa elab HD elu, meie peame hingehinda maksma, et yldse 3 HD kanalit näha.
Midagi on siin väga valesti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
27.04.2011 14:09:50
|
|
|
| Discovery HD Showcase on kuni 2012 aastani Infoneti eksklusiivkanal vms. Ehk siis järgmisest aastast peaks seda saama ka teised operaatorid. Üldiselt ega Elion siiani nende HD kanalitega pingutanud pole ka, 4 tükki on neid kokku ja igaühe eest maksa lolliks...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.04.2011 14:19:46
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
| Discovery HD Showcase on kuni 2012 aastani Infoneti eksklusiivkanal vms. Ehk siis järgmisest aastast peaks seda saama ka teised operaatorid. Üldiselt ega Elion siiani nende HD kanalitega pingutanud pole ka, 4 tükki on neid kokku ja igaühe eest maksa lolliks... |
Sorry 4 neid jah.
Kõige mõttekam on history HD
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.04.2011 15:29:25
|
|
|
Tegelikult on neid 5 See Savisaare kanal kh.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.04.2011 22:36:48
|
|
|
üks point, Elion maksab iga lisapaketi tellija eest kuumaksu kanali tootjale ära, ehk vormeliäss kes tellis kaks korda kuus üheks päevaks VSB paketi maksis kahe päeva eest siis Elion maksis terve kuu eest Viasatile. Igaüks teeb ise omad järeldused, kaua poleks selline jama saanud kesta.
Mis puutub HD kanalitesse siis peaks meelelelahutus kanalitelt üsnagi palju vaatamist olema
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
28.04.2011 07:11:40
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| üks point, Elion maksab iga lisapaketi tellija eest kuumaksu kanali tootjale ära, ehk vormeliäss kes tellis kaks korda kuus üheks päevaks VSB paketi maksis kahe päeva eest siis Elion maksis terve kuu eest Viasatile. Igaüks teeb ise omad järeldused, kaua poleks selline jama saanud kesta. |
Järelikult on vb aeg lepingutingimused üle rääkida ja uued lepingud teha?.Arusaamatu kuidas Elion mängib klientidele monopoli aga igasugu kanalipakkujate ees lömitab madalamalt, kui muru ja laseb endale tingimusi dikteerida .Peaks samamoodi jõupositsioonilt võtma nagu kaubandusketid teevad kaupa sisse ostes tootjatelt - sorry teie kaup on liiga kallis.Kas alandate hinda või läheme konkurendi juurde .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.04.2011 08:00:29
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| üks point, Elion maksab iga lisapaketi tellija eest kuumaksu kanali tootjale ära, ehk vormeliäss kes tellis kaks korda kuus üheks päevaks VSB paketi maksis kahe päeva eest siis Elion maksis terve kuu eest Viasatile. Igaüks teeb ise omad järeldused, kaua poleks selline jama saanud kesta. |
Järelikult on vb aeg lepingutingimused üle rääkida ja uued lepingud teha?.Arusaamatu kuidas Elion mängib klientidele monopoli aga igasugu kanalipakkujate ees lömitab madalamalt, kui muru ja laseb endale tingimusi dikteerida .Peaks samamoodi jõupositsioonilt võtma nagu kaubandusketid teevad kaupa sisse ostes tootjatelt - sorry teie kaup on liiga kallis.Kas alandate hinda või läheme konkurendi juurde . |
kahjuks keegi muu vsb-d ei paku ja mujalt sporti ei näe va eurosport
seal ei näidata pooli asju
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
28.04.2011 08:58:32
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Järelikult on vb aeg lepingutingimused üle rääkida ja uued lepingud teha?.Arusaamatu kuidas Elion mängib klientidele monopoli aga igasugu kanalipakkujate ees lömitab madalamalt, kui muru ja laseb endale tingimusi dikteerida .Peaks samamoodi jõupositsioonilt võtma nagu kaubandusketid teevad kaupa sisse ostes tootjatelt - sorry teie kaup on liiga kallis.Kas alandate hinda või läheme konkurendi juurde . |
Usu mind, ei Elioni ega ühegi teise firma programmijuhid ei istu pöial p*rses ning ei koori kõigest jõust kliente. Kui sa vaatad ringi siis on näha kui raskelt toimub liikumine tavatelevisiooni-maailmast on-demandi suunas, Eesti ja Elion on ainult üks väike osa sellest. Suurem muutus peab ja saab tulla siiski ülaltpoolt, Eesti on siiski üsna väikese osakaaluga riik, kelle tarbijatel hääl on vaiksevõitu.
Tulevik on õnneks märksa roosilisem. Väikeseid võite tuleb kogu aeg, iga päev ja lähinädalad on lootusrikkad.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.04.2011 10:47:02
|
|
|
Neid väikeseid võite pole ikka tykk aega olnud, rääkimata suurtest.
Ei nimetaks pilvesalvestust sellise formaadi ja hinnaga just vôiduks.
Enne ja pärast seda on tyhjus tv maastikul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.04.2011 19:51:38
|
|
|
| Heh, kas rahvas on juba unustanud kui kaua võttis üldse viasatiga lepingute tegemine, ilmselt oli Elionil valik, kas see või mitte midagi. Sama valik jääb hetkel ka kliendile kanda, kas terve pudel korraga või mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|