|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
28.02.2011 10:51:20
|
|
|
EK Waterblocks full cover block for the Asus Rampage III Extreme
Madshrimps
Spoiler 
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan1
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2005
|
04.03.2011 15:37:24
|
|
|
Kostenloses Tagesticket zur CeBIT 2011 Einfach den Ticket-Code online registrieren und ausdrucken=Sai üks tellimus tehtud aga saksakeelest ei tea ma miskit,mingi registreerimisaadress on ka olemas?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
04.03.2011 21:53:26
|
|
|
Fuzion V1 + nozzle kit, alphacooling coolpump 1510, swiftec radikas müügiks ! Huvi korral ps !
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
23.03.2011 11:02:26
|
|
|
| Kas leidub kedagi, kes viitsiks veidi vaeva näha ja mulle komplekteerida vesijahutuse, mille saaksin tellida. Pean tunnistama, et ma ei tea sellest absoluutselt mitte midagi, ei voolikutest, üleminekutest jne... Vaja oleks seda i5-2400 prosele ja club3d 560TI OC editionile vesijahutuse. Korpuseks chiefteci miditower. Klokkida plaani pole, aga on ausaltöeldes täiesti kõrini ventikate häälest. Hinnapiir võiks olla 200€ juures, loomulikult arvestades, et ta läheb sinna lihtsalt õhku asendama... mida odavam seda parem.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
23.03.2011 11:49:40
|
|
|
Nu, sellisele masinale mina siiski ei soovitaks vesijahutust. Klokkimata 2400 jahutab ära noctua nh14 passiivis Või siis 800rpm kvaliteet vendikas, mis on sisuliselt 0db.
560ti ei tohiks ka vist just eriline kuumatekitaja olla. Mina ei saa aru, kust sul see müra siis üldse tuleb?
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
23.03.2011 11:55:12
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
... Mina ei saa aru, kust sul see müra siis üldse tuleb?  |
Sama mõte tekkis.
Vaata oma ventikad üle, mis lõugavad.
Kindlasti prosele mingi suur kolakas peale ja vent min. pööreltel hääletu.
Eelmises postis soovitaud õhkjahutus on väga hea ja kindlasti parem, kui odavad veed.
Videokaardi kohta ei oska kommida, aga sinna saab ka kindlasti hea õhu peale panna, mis hääletu.
Vesi mõistlik panna, kui tegemist tõsise ahjuga.
Olgu see siis prose või video.
Uued "liivasillad" on väga jahedad
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
23.03.2011 13:39:23
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| mida odavam seda parem. |
NOOT
kui odavust taga ajad ss õhk is for u
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hempadonok
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2004
|
03.04.2011 15:01:46
|
|
|
Pole vist siit teemast läbi käinud: xtremesystems.org kasutaja tehtud aeganõudev 120mm ventikate testide kogu vesijahutuse radikat kasutades.
Lugemist küll üle 20 lk, aga mujalt nagu eriti adekvaatset inffi ei leidnud, tootjate spec-idest nagu eriti kasu pole.
Oma poolt ka siis Scythe Gentle Typhoonidele 10 punkti. Kahju ainult, et nende saadavus/hind Eestis Noctua hinda õigustama kipub.
_________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium! |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roolik
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2007
|
04.04.2011 14:26:09
|
|
|
Kui kellelgi huvi siis on mul pakkuda i7 või soc. 775-le sobiv vesijahutuse komplekt
Swiftech Apogee GTZ Extreme Performance CPU Waterblock (LGA1366+775)
Swiftech MCW30 Chipset cooler
Thermochill PA120.2
Laing DDC 18w Pump / Swiftech MCP355 + XSPC Laing DDC Top with Reservoir
Kõik 1/2 otstega
Pluss voolikujupid ja mõned klambrid
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sireq
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2008
|
13.04.2011 16:39:24
|
|
|
kellelgi THERMALTAKE PW 850I / THERMALTAKE BIGWATER 770 kogemusi on olnud ?
või oskaks soovitada radikat , pumpa jms prose 1156 ?
ei taha mingit ¤!##¤ kokku osta
viimati muutis sireq 13.04.2011 19:46:23, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Seacat16
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2006
|
02.05.2011 12:59:01
|
|
|
Tere,
Ati Radeon HD 4870 x2 2GB
http://www.guru3d.com/imageview.php?image=14477
Kas keegi suudaks välja mõelda sellele kaardile ka mõne huvitavama jahutus lahenduse? Nimelt see jahutus on liiga lärmakas ja oleks tarvis see kuidagi vaigistada. Samuti pole vaja mul tuppa eraldi soojuskeha. Temperatuurid keskmiselt 80 kraadi kui midagi ägedamat mängida.
_________________ Elu on elamiseks!!! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
02.05.2011 18:32:35
|
|
|
Korralik uus õhk või siis vesi. Vesi efektiivsem, kuid 2-3x kallim ka
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.05.2011 18:38:32
|
|
|
| Seacat16 kirjutas: |
Tere,
Ati Radeon HD 4870 x2 2GB
http://www.guru3d.com/imageview.php?image=14477
Kas keegi suudaks välja mõelda sellele kaardile ka mõne huvitavama jahutus lahenduse? Nimelt see jahutus on liiga lärmakas ja oleks tarvis see kuidagi vaigistada. Samuti pole vaja mul tuppa eraldi soojuskeha. Temperatuurid keskmiselt 80 kraadi kui midagi ägedamat mängida. |
kui sul tuppa eraldi soojuskeha vaja pole soovitaks antud vanuri maha myya ja midagi mõistlikumat asemele osta
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
03.05.2011 21:49:32
|
|
|
Sooviks saada lahenduse i7 950 prosele vee jahutust.
Ei leia kuskilt lihtsalt plaanin ja vaatan palju maksama läheb aga muidu plaanis korpus haf x
Ette tänades kedagi
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
03.05.2011 22:04:39
|
|
|
Osta Noctua NH-D14(või thermalright analoog ), ning säästad hulga raha, kuid prose on sama jahe, kui just meeletut OC-d ei hakka tegema! WC on lahe, kuid jpid on minumeelest liiga kallid!
Samas kui raha piisavalt, ning isu on siis pane juba ka gpu vee alla! Korralik lahendus on umbes 200-300.-
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
03.05.2011 22:13:31
|
|
|
prose saab tõesti õhkjahutusega jahedaks ja väga vaikseks. pole vett sinna vaja minu arust kah mitte.
gpu on juba teine teema
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
03.05.2011 22:48:12
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
prose saab tõesti õhkjahutusega jahedaks ja väga vaikseks. pole vett sinna vaja minu arust kah mitte.
gpu on juba teine teema |
Olen samal meelel
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
03.05.2011 23:09:13
|
|
|
Tänud
Aga mis te muidu arvate sellest komplektist:
MSI GEFORCE GTX 560 TI TWIN FROZR II - 1 GB GDDR5 - PCI-EXPRESS 2.0
CORSAIR 3 X 4 GB DDR3-1600 - PC3-12800 - CL9 VENGEANCE PERFORMANCE PC MEMORY MODULES
INTEL CORE I7-960 - 3.2 GHz - L3 8 MB CACHE - LGA 1366 SOCKET
ASROCK X58 EXTREME6 - 1366 SOCKET - X58 - ATX CHIPSET
CORSAIR TX950 950W PC POWER SUPPLY
COOLER MASTER HAF X PC TOWER
Noctua NH-D14
Kas see sobiks kokku?
Ja kõik tooted valitud pixmania-pro.comist
Või soovitage midagi paremat pixmani-pro.com või odavamalt kui seal on kogu komplekti korpust tahaks ikka Haf X-i
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008

|
03.05.2011 23:21:44
|
|
|
ma arvan kui on selline korpus , siis suur õhujahutus piisab ja low fan speed, aga kui sa soovid näiteks prose kuni ~5GHz klokkida siis on mõistlik vesi. kui sa ~4 GHz klokkid piisab õhust.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
03.05.2011 23:31:31
|
|
|
| november116, see ei ole tegelt parem komplekt selle raha eest. pane oma soov ostuabisse ja seal saame aidata ja soovitada
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.06.2011 20:24:16
|
|
|
| Mais kirjutas: |
Täna sai Zalman Reserator XT lahti võetud ja suur puhastus tehud.
Minu käes on asi olnud ca. 4 kuud.
...
Asi oli ikka päris korralikult oksudeerunud.  |
See on kui vask ja alumiinium samas ringis on
Mõlemad on aktiivsed metallid ja sooja veega hakkab mõnus keemia toimuma!!!
Väga õpetlikud pildid teistele, kes mõtlevad alumiiniumi ja vaske samasse loopi panna
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
16.06.2011 20:26:29
|
|
|
Ja nüüd seest nähes asja ei mõitsa mille eest sellist summat küsitakse asja eest poes Nimi ainult,kuigi see ei ole ka miskit väärt zalmani puhul..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
16.06.2011 20:27:44
|
|
|
| Estnx kirjutas: |
| Mais kirjutas: |
Täna sai Zalman Reserator XT lahti võetud ja suur puhastus tehud.
Minu käes on asi olnud ca. 4 kuud.
...
Asi oli ikka päris korralikult oksudeerunud.  |
See on kui vask ja alumiinium samas ringis on
Mõlemad on aktiivsed metallid ja sooja veega hakkab mõnus keemia toimuma!!!
Väga õpetlikud pildid teistele, kes mõtlevad alumiiniumi ja vaske samasse loopi panna  |
Kuidas saab Zalman siis sellist asja lubada et vase ja alumiinimumi kokku laseb, kuigi nii tuntud firma?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
16.06.2011 20:45:07
|
|
|
vaske ja alu võib kokku panna, kuid tuleb kasutada vastavaid lisandeid (mingisugused oksüdeerumise vastased vahendid on täitsa olemas)
tuttaval oli ka kunagi vask cpu block + alu gpu block ja aastaga ei tekkinud mingisugust reaktsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
16.06.2011 21:45:54
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
vaske ja alu võib kokku panna, kuid tuleb kasutada vastavaid lisandeid (mingisugused oksüdeerumise vastased vahendid on täitsa olemas)
tuttaval oli ka kunagi vask cpu block + alu gpu block ja aastaga ei tekkinud mingisugust reaktsiooni. |
Minuteada eelmine omanik kasutaski seda Spets Zalmani vedelikku.
Mina pole jah kasutanud, aga paari kuuga selline asi tekkida ei saaks.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
16.06.2011 22:44:29
|
|
|
| Mais kirjutas: |
Minuteada eelmine omanik kasutaski seda Spets Zalmani vedelikku.
Mina pole jah kasutanud, aga paari kuuga selline asi tekkida ei saaks. |
kusjuures mina pole kunagi neid spets (värvilisi) vedelikke usaldanud korra oli, kui kasutasin TT rohelist kraami ja see tekitas kah mingisuguse sambla hiljem ainult dest vesi koos tilga viinaga ja kadusid probleemid, et blockid oleks mingi imeliku pa**** koos.
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan1
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2005
|
16.06.2011 22:50:53
|
|
|
Kasutan ka ainult viina
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
16.06.2011 23:07:36
|
|
|
Viina Polegi sellest midagi kuulnud.
Eks kui Joomaks läheb siis kallan sinna viina ka sisse
Palju seda valama peaks?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
17.06.2011 00:04:38
|
|
|
| Mais kirjutas: |
Viina Polegi sellest midagi kuulnud.
Eks kui Joomaks läheb siis kallan sinna viina ka sisse
Palju seda valama peaks? |
sama palju, kui peale klõmakat pitsi põhja jääb
igasugu värvilised vedelikud on saatanast
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
17.06.2011 00:28:40
|
|
|
vaatan et ega korraliku pumpa ei saagi alla 100 euri ??
valik väga lai
vajalik oleks i7 920 4ghz juures jahutada,
radiaatoriks läheb mersu salongi soojendus radiaator esialgu.
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008

|
17.06.2011 16:00:05
|
|
|
ise kasutan RESERATOR 2 juba üle kümme kuud ja alles hiljuti vaatasin siise kui palju vedeliku jäi, ja sellist jama nagu pildil üldse ei olnud.
Kasutan dets vesi koos spet Zalman vedelikuga ja ei kurda.
Viin on väga hea mõtte vanasti viina ju kasutasi jahutusvedelikuna vene lennukites
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
17.06.2011 19:11:28
|
|
|
| Matti kirjutas: |
| Mais kirjutas: |
Viina Polegi sellest midagi kuulnud.
Eks kui Joomaks läheb siis kallan sinna viina ka sisse
Palju seda valama peaks? |
sama palju, kui peale klõmakat pitsi põhja jääb
igasugu värvilised vedelikud on saatanast |
Tegelikult on tark kasutada üle 16 kraadise alkoholiga segu, et vältida pärmiseente tekkimist veeringis. Või siis tõesti kasutada mingit muud mürki, mis neil tekkida ei lase. Endal oli 2a umbe 50/50 viin/vesi ringis ja toimis kenasti. Nüüd kasutan Coollab konsentraati.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
22.06.2011 23:03:55
|
|
|
| mul endal on reserator 1 mis on 10 aastat ainult dest veega olnud ja siukest sodi pole küll tekkinud. ainuke asi mis pumba juures põhjas on, meenutab juba veits hõredat katlakive. aga viina pole veel pannud kuna kartsin alguses, et mõjub halvasti kummivoolikutele, samad sinised mis üleval postis pildil on.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Haleskinn
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2009
|
26.06.2011 13:53:47
|
|
|
tere, nimelt vaja endl kah uus vedelik sisse valada,
kasutasasin eelnevalt Coollaboratory Liquid Coolant Pro
kuid mida soovitate, mis oleks kohe toidupoest võtta
kuidas on lood viinaga ja kuidas lood destilleeritud veega, samuti mida teeb äädikas,
mis kooslused on proffessionaalide sõnul parimad
jne jne jne
palun api
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
26.06.2011 14:25:47
|
|
|
Destilleeritud vesi + natsa viina on 5+ Tean,et äädikaga saab katlakivi eemaldada,kuid,et keegi oleks vesijahutuses asja 24/7 kasutanud ei ole kuulnud
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
26.06.2011 23:22:05
|
|
|
| imo on äädikal ikkagi söövitavad omadused, mis PVC'le pikemas perspektiivis ei sobi, kui siis ainult puhastada lubjasettest ja veega üle pesta
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
27.06.2011 02:28:21
|
|
|
| Olen äädikat kasutanud radika puhastamiseks, 24/7 jooksutamiseks ta kindlasti ei sobi. Igapäevaseks kasutamiseks ikka dest. vesi+lisa, jahutusvedelik või siis mingi coolant.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
02.07.2011 10:45:36
|
|
|
| seletage nüüd noobile watercoolngu alal, mis on tema põhilised plussid ja miinused tava propellerjahutuse ees?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
02.07.2011 10:57:02
|
|
|
punktiir, kasuta loogilist mõtlemisvõimet
- kallis
- vajab rohkem aega hoolduseks/üles seadmiseks
+ suurem jahutuspind tänu sellele, et saad radikad paigaldada kuhu iganes. Seetõttu ka efektiivsem.
+ enamasti vaiksem tänu suuremale jahutuspinnale.
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
02.07.2011 11:01:50
|
|
|
| et siis waterkoolingut tuleb tihedamini "puhastada" ? tänud katlakivile jne?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
02.07.2011 11:07:26
|
|
|
| et siis pigem liquidcooling
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|