Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 13:10:31 vasta tsitaadiga

Mis temast rääkima paneb ei ole mitte anne vaid fakt et sihuke keskpärane laps-oss(just oss) saab ilgelt kuulsaks lauludega mis sõna otseses mõttes kõrvu kriibivad.
Ühesõnaga selline inimene ei vääri kuulsust, nagu ka paljud teised tänapäeva "lauljad".
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 13:13:52 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
ilgelt

http://www.eki.ee/cgi-bin/sl_dic/?16
ilge - neidude jaoks eriti vastik.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.02.2011 13:51:26 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Mis temast rääkima paneb ei ole mitte anne vaid fakt et sihuke keskpärane laps-oss(just oss) saab ilgelt kuulsaks lauludega mis sõna otseses mõttes kõrvu kriibivad.
Ühesõnaga selline inimene ei vääri kuulsust, nagu ka paljud teised tänapäeva "lauljad".

icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
-------
Kahju tõesti.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 14:40:17 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Elof kirjutas:

Mihkel., kes Bieberit maha teeb?

No pidasin küll pigem üldist maailma silmas, aga ka siit lehelt ju näiteid tuua:



woo456 kirjutas:

Millal see juba Bottom 100 charti jõuab?


Mitte, et mulle Bieber meeldiks, aga selle all pidasin rohkem silmas, et kui kaua sellise madala hindega peab film olema, et ta sinna charti jõuaks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 16:55:18 vasta tsitaadiga

peab vist mingi kindel arv hääli ületatud olema

EDIT:
tsitaat:
In order to appear in the Bottom 100 Titles chart the title must have received at least 1500 votes.

http://www.imdb.com/chart/bottom

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.02.2011 17:45:38 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
peab vist mingi kindel arv hääli ületatud olema

EDIT:
tsitaat:
In order to appear in the Bottom 100 Titles chart the title must have received at least 1500 votes.

http://www.imdb.com/chart/bottom
Users: 1.1/10 (22,709 votes)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 22:38:55 vasta tsitaadiga

ei oska kommenteerida...
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 21:07:58 vasta tsitaadiga

Piltuudis: Taltsist tehti Vene armeelane
http://sport.postimees.ee/?id=394080

icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 21:18:08 vasta tsitaadiga

“ Ja kui nüüd noored omaenda taskuraha eest ostetud uraani rikastavad ning sellest oma vabast ajast pomme kokku panevad, ei tohiks küll kellelgi ütlemist olla.”
icon_lol.gif

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 21:28:13 vasta tsitaadiga

Varsti saab FBst lugeda kuidas tuumapommi tehakse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.02.2011 22:50:32 vasta tsitaadiga

http://www.sportpost.com/video/view/Rally+CoPilot+left+on+the+road+after+crash icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 13:03:48 vasta tsitaadiga

German Pols Have a LAN Party in the Reichstag
Kotaku

tsitaat:
Seeking a détente of sorts, three game-positive members of Germany's parliament hosted a LAN party in the Reichstag. The games played included Counter Strike, a game linked to the 2009 shooting spree that killed 15 and roiled opposition against games. The pols also played racing games and motion-controlled tennis.

thumbs_up.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 13:51:50 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, http://noortehaal.delfi.ee/news/chillaks/saksa-poliitikud-pidasid-parlamendihoones-vorgupidu.d?id=41025935
Kes siis inglise keelt eriti ei m6ista thumbs_up.gif

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 15:49:21 vasta tsitaadiga

hehee.. noh, seal megasuures Riigipäeva kompleksis, mis koosneb kolmest eraldi majast , mis omavahel tunnelite ja asjadega ühenduses on, leidub kindlasti ruume kus viisakalt mängida. Ma isegi kujutan ette umbes kus nad mängida võisid icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 16:46:08 vasta tsitaadiga

Õllest võib Venemaal ametlikult alkohol saada
E24

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 20:28:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Praegu on see paberite kohaselt toit.

icon_lol.gif
tsitaat:
Ühtlasi tohib õlut müüa vaid kuni 0,33 liitrises anumas.

icon_eek.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 27.02.2011 21:17:41 vasta tsitaadiga

See 0.33l pudeli teema on küll äge thumbs_up.gif Eestis võiks ka olla olemata need pompsikute/kodutute 1L ja 2L thumbs_up.gif Kuigi tegelt hea õlle puhul võib ka 0.5 alles jääda icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 27.02.2011 21:21:27 vasta tsitaadiga

1l purk hea ju
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 21:25:10 vasta tsitaadiga

Ei ole hea... ütleks, et sealt 0.33L läheb raisku, sest lahtub ära jne..

pint on täitsa mõnus icon_razz.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 19:06:20 vasta tsitaadiga

Pole naljakas enam
klick

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 20:30:43 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Pole naljakas enam
klick

Lõikan ka paar koti karva, natukene kannide vahelt ka koos jõlleritega ja viskan osta.ee'sse müüki vmt thumbs_up.gif
Ja siis vaatan kuidas pappi tiksub okse.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2011 21:01:42 vasta tsitaadiga

kjaups, sa ei ole teismeliste tütarlaste seksikoon, Sinu kubeme eest ei taheta pappi välja käia icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 21:07:33 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
kjaups, sa ei ole teismeliste tütarlaste seksikoon, Sinu kubeme eest ei taheta pappi välja käia icon_razz.gif

Aga kust sa tead, et ei ole icon_eek.gif
Äkki nühib siiani mingi alaealine tüdo mu pilti vaadates icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 21:53:26 vasta tsitaadiga

http://www.puhkaeestis.ee/et/lennujaama-armukesepakett
tsitaat:
Lennujaama armukesepakett

Raskusaste: Kerge, Mõõdukas, Eeldab füüsilist ettevalmistust

icon_lol.gif

http://www.elu24.ee/?id=396484 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 22:00:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 20:20:01 vasta tsitaadiga

Paremat teemat hetkel ei leidnud:

Internet Nominated for Nobel Peace Prize
TomsGuide

Teist aastat järjest juba nagu uudisnupukesest selgub

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 21:11:39 vasta tsitaadiga

Hv tegi pulli icon_biggrin.gif

Vajutasin "Vaata enda postitusi" ning pilt oli:


_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.03.2011 17:42:42 vasta tsitaadiga

Sedasi teeb suht tihti. Vist olid sedasi,et kui enne vaatad just kasutajate kommentaare vms,ei mälet hetkel.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 05.03.2011 21:39:11 vasta tsitaadiga

Pärnu XXX Maximas on müüa "küpsetusforme" (suurelt sinise sildi peal kirjas)
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2011 14:20:56 vasta tsitaadiga

Kuldses Börsis on mul müügis üks läpakas 100€-ga ja sain ''Inglismaalt'' kirja:
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2011 00:06:45 vasta tsitaadiga

Vello meelelahutusportaal http://www.vello42.com icon_lol.gif icon_lol.gif

(ausalt, seal jagub lugemist tundideks)

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 08.03.2011 17:04:47 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Vello meelelahutusportaal http://www.vello42.com icon_lol.gif icon_lol.gif

(ausalt, seal jagub lugemist tundideks)


Mida lehte thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 17:12:37 vasta tsitaadiga

Kuidas te selle lehe alles nüüd avastasite... see juba aastatevanune habemega leht
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 08.03.2011 17:30:08 vasta tsitaadiga

Mis imelikke uudiseid tehakse:
http://publik.delfi.ee/news/kurioosum/eesti-musklimees-hakkas-avalikult-peenist-kasvatama.d?id=41722961&l=fplead
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 22:37:54 vasta tsitaadiga

Pärnu on ikka erootikamaias linn. Alles oli uudis, et port arturis näitas reformierakonna stend porri. Nüüd üks päev külastasin seal seda uut uhket McDonaldsit ja terve tuba kubises mingitest väiksetest põngerjatest - peeti vist kellegi sünnipäeva. Üllatus oli aga suur kui big mäki söömise kõrvale avanes võimalus suurtelt lameekraanidelt lae all näha kerget erootikaprogrammi. Nimelt lasti sealt mingeid venekeelseid muusikavideosid kus kaks ja enam veidike lesbiliste kalduvustega tütarlast oma paljast ihu ja sugutungi küllaltki avameelselt demonstreerisid. Kujutan ette, et sellel õhtul oli lastevanematel kodus oma võsukestele maailmaasjade seletamist päris palju.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 03:55:00 vasta tsitaadiga

meenus mulle üks lugu minust endast, mingi 15 aastat tagasi.... number väga jämedalt pandud
Olin veel "korralik" poissmees ja nagu ikka tulevad pool koomas peaga igast uhked ideed pähe.

Asjast.... Sai siis järjekordselt üks õhtu miraage ööklubis mööda saadetud ja ka naistel oli kõõrdis silm peal. Mõnusalt "tinas" sai maltsa seast lilleke välja valitud ja..... nagu kord ja kohus tantsud, koksid, jne.
Korraga hakkab tibi mingit töömula mulle ajama, et ta peab ära minema, ta peab ära minema. Mingi hetk oligi minu "suht kindel üheöösuhe lipet tõmmanud", mina vihane kui härg.
Kuna paremad palukesed olid juba "mehele pandud"... siis polnudki muud sittagi teha kui paar tequila slämmi otsa ja adjöö.
Asja finaal siis selline, ärkan mina hommikul 7-me paiku kuskil (kuivas-)vannis... tõusen ülesse, täiesti täis alles... jalutan vaikselt ihualasti vannitoast välja ja avastan ennast Pärnu hotellist... mõtlesin no mida fakki.
Jaaaa... voodis põõnab mingi "nugis" kes on... SEESAMA kes öösel tünga tegi. Ma ei saanud enam mitte sittagi aru.
Võtsin selle marussa ette ja seletas mulle asja ära.

Tuli välja ,et olin öösel prosti tellinud... terveks ööks, mis maksis vast 4 kilo---maybe. Libu tuli kohale, mina ise siis vannituppa pessu läinud ja sinna ma olingi jäänud.
Neiu hommikul tõstis kaabut ütles et, aeg on täis ja lasi lipet. Mina... off course... ni.ust ilma ja vsjoo. icon_redface.gif
Nagunii kui ma nii pump olin.... vaevalt ma oleks selle naisega mida "teha osanud" icon_sad.gif
Kogu see "šhow" läks mulle maksma ehk ca. 6-7 tuhhi mis oli sel ajal suht üüber kuupalk.

Seda "littrit" ahmisin tükk aega ja peale seda enda "mäletamist" mööda pole "callgirlidele" helisatnud--- vist.

PS: ega ma praegu ka kõige pädevam ei ole, muidu ei julgeks rääkidagi icon_redface.gif

Nii et, ca 5 tonni eeku kuskil vannis kõveras magamise eest, pole paha
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 14:41:21 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, valus icon_biggrin.gif tol ajal vist ei olnud nii mugavaid vanne ka kui tänapäeval icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 14:43:28 vasta tsitaadiga

mis siis tänapäeval on pehmendustega?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.03.2011 14:48:29 vasta tsitaadiga

Suuremad on tänapäevased thumbs_up.gif Ise olen 2 vannis maganud,vanas malmvannis ja tänapäevases suuremas plastikust jurakas,viimane neist oli oluliselt mugavam icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 14:52:10 vasta tsitaadiga

Uus võistlustandri teema on olemas icon_lol.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 15:36:32 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
mis siis tänapäeval on pehmendustega?

mu vannile täitsa pakuti pehmet pea/kaela tuge (jätsin võtmata, pole tarvis vannis magada icon_razz1.gif ). korralikud käetoed on ka olemas.
et jah, vana malmvanniga ei kannata võrdlust.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2011 16:41:26 vasta tsitaadiga

joodikul on keha pinnavormidega kohanduv. kas oli liiga pehme / kõva ase, selgub hommikul kui kainus maale naaseb.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 08:23:40 vasta tsitaadiga

Steve Jobs Gave Russian President Locked iPhone
http://www.tomsguide.com/us/unlock-jailbreak-ultrasn0w-redsn0w-greenpois0n,news-10193.html

EDIT:
Modelli rinnast hammustanud madu suri silikoonimürgistusse
http://www.elu24.ee/?id=402855
icon_lol.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.03.2011 08:56:32 vasta tsitaadiga

jobs näeb sedasi välja nagu mingi tõsine haigus vaevaks teda!
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 17.03.2011 10:14:58 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Kuldses Börsis on mul müügis üks läpakas 100€-ga ja sain ''Inglismaalt'' kirja:

icon_lol.gif icon_lol.gif

Nu aga uuri siis postist välja, palju maxab naigeerijasse saatmine koos täiskindlustusega ja saada talle need andmed. Ta ei küsi ju praegu midagi erilist, millega saaks Sulle kahju teha. Kui asi võtab "huvitava" pöörde, kirjuta foorumisse kah.
Eilses Pealtnägijas oli keiss, kus tegelane pani kauba enne posti, kui raha kätte sai - ise loll. Näis, mis variandiga see "inglane" siis välja tuleb - et "pank ei luba enne raha saata, kui träking kood käes" või mingi siuke lollus?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 18.03.2011 03:22:08 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/1201811/cinnamon_vlc_error.jpg

Täna siis kinos käies sai sellist filmi nähtud. Väga hea oli, 3D ja puha icon_lol.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 08:41:00 vasta tsitaadiga

3D error
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 10:50:20 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Sixten kirjutas:
Kuldses Börsis on mul müügis üks läpakas 100€-ga ja sain ''Inglismaalt'' kirja:

icon_lol.gif icon_lol.gif

Nu aga uuri siis postist välja, palju maxab naigeerijasse saatmine koos täiskindlustusega ja saada talle need andmed. Ta ei küsi ju praegu midagi erilist, millega saaks Sulle kahju teha. Kui asi võtab "huvitava" pöörde, kirjuta foorumisse kah.


Peale andmete saatmist edastab väga kahtlane pank müüjale meili, et pangast on ülekanne tehtud. Võid nüüd asja posti panna icon_lol.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2011 11:02:19 vasta tsitaadiga

Pealtnägijas oli ju veel nii, et "kantud raha" kätte saamiseks tuli veel miskit maksta icon_razz.gif et eit saatis kaamera ära ja jäi veel ~50€ jagu vaesemaks ka icon_lol.gif (umbes nii vist oli, täpselt ei mäleta)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zzzzz
HV kasutaja
zzzzz

liitunud: 07.10.2003




sõnum 18.03.2011 11:21:50 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
jobs näeb sedasi välja nagu mingi tõsine haigus vaevaks teda!

Link

_________________
-puudub-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.