Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 19:35:30 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
Tundub, et sõnadest jääb väheseks, tahaks verd ja soolikaid juba näha.

Neid võib siit foorumist ka leida varsti (mõnes teemas juba et leiabki)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 19:40:10 vasta tsitaadiga

Battlefield 3 first footage: the humans move like humans

http://arstechnica.com/gaming/news/2011/03/battlefield-3-looks-amazing-but-we-still-know-nothing-about-it.ars


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 02.03.2011 19:41:51 vasta tsitaadiga

kahju et see lõik on esimese traileri natuke pikem versioon, eriti palju uut ei ole, kohad samad, destructionit pole. Graafikas midagi sellist super-hüper ei täheldanud, küll aga meeldis sõdurite liikumine väga dünaamiline thumbs_up.gif ja heli on super.. selline action käib.. ootame 16 märtsi thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 02.03.2011 20:23:02 vasta tsitaadiga

snap3 kirjutas:
kahju et see lõik on esimese traileri natuke pikem versioon, eriti palju uut ei ole, kohad samad, destructionit pole. Graafikas midagi sellist super-hüper ei täheldanud, küll aga meeldis sõdurite liikumine väga dünaamiline thumbs_up.gif ja heli on super.. selline action käib.. ootame 16 märtsi thumbs_up.gif beer_yum.gif



Mis see 16 märts olema hakkab ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 20:29:15 vasta tsitaadiga

uus trailer
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 22:28:46 vasta tsitaadiga

@Demize99 wrote:
tsitaat:
Cat is out of the bag I guess... IGN confirmed it, yes, fire selector is in #BF3. Yes on all platforms.

http://twitter.com/#!/Demize99/status/43021001684029442


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 22:38:03 vasta tsitaadiga

Um, kas konsoolidel ikka jätkub nuppe? Või peab selleks mõne teise featuuri välja jätma?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 22:41:01 vasta tsitaadiga

Üks pult ühte kätte, teine teise ja kakras.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.03.2011 22:43:22 vasta tsitaadiga

Känsoolil jätavad zoomi välja,et enableda see.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 02.03.2011 22:59:18 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Um, kas konsoolidel ikka jätkub nuppe? Või peab selleks mõne teise featuuri välja jätma?

D-padil üles/alla nupud ju kasutamata veel.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 03.03.2011 11:12:08 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/gdc-11-battlefield-3/711179
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 03.03.2011 16:07:16 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
http://www.gametrailers.com/video/gdc-11-battlefield-3/711179

Vägev, maastiku saab ka siis nüüd "tuunida".
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 17:18:48 vasta tsitaadiga

EA seeking "to get our mojo back"
tsitaat:

EA Games label head Frank Gibeau has stated that the company is still committed to overthrowing Call Of Duty as the dominant multiplatform first person shooter, although with a new focus on the Battlefield franchise rather than Medal Of Honor.


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 17:58:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
EA Games label head Frank Gibeau has stated that the company is still committed to overthrowing Call Of Duty as the dominant multiplatform first person shooter, although with a new focus on the Battlefield franchise rather than Medal Of Honor.

Njah, MoH seeria viimane võimalus oli see MoH 2010, mis kahjuks eriti edukaks ei osutunud (võrreldes CoD/BF mängudega). Kahtlen, et lähiajal (kui üldse), MoH mänge enam toodetakse.

Edit:
Aga see video "analüüs", mis sa linkisid, on küll täiesti mõttetu. Räägib ainult ilmselgetest asjadest, mida igaüks nagunii ise näeb. Ei mingit spekuleerimist, ei mingit uut infot ja huvitavaid arvamusi. Täiesti pointless.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 18:54:48 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:

Njah, MoH seeria viimane võimalus oli see MoH 2010, mis kahjuks eriti edukaks ei osutunud (võrreldes CoD/BF mängudega). Kahtlen, et lähiajal (kui üldse), MoH mänge enam toodetakse.


Nonoh. MOH müüs üle kuue miljoni koopia ja järg on ammu töös.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 03.03.2011 19:07:53 vasta tsitaadiga

jänku eest on vaja ju kätte maksta icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 20:05:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
LightsabeR kirjutas:

Njah, MoH seeria viimane võimalus oli see MoH 2010, mis kahjuks eriti edukaks ei osutunud (võrreldes CoD/BF mängudega). Kahtlen, et lähiajal (kui üldse), MoH mänge enam toodetakse.


Nonoh. MOH müüs üle kuue miljoni koopia ja järg on ammu töös.

Ah maybe lol, my bad icon_razz.gif Pole eriti turgu jälginud, lihtsalt oli tunne, et edu mida loodeti saavutada, jäi tulemata.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 03.03.2011 20:22:55 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
http://www.gametrailers.com/video/gdc-11-battlefield-3/711179

Kui ma oleksin naine, ma libiseksin selle jutu peale tooli pealt alla.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 02:50:06 vasta tsitaadiga

Battlefield dev: 'We set aside PC too much'
CVG
tsitaat:
DICE general manager, Karl Magnus Troedsson, has said the developer regrets its past neglect of the PC community, and that it's intent on making up it with Battlefield 3.

"I felt that we had, maybe, set PC aside a bit too much," he told Shacknews. "I've said this publicly before, we were very unhappy that we were not able to get a PC version out of Battlefield: Bad Company. It was down to sheer manpower, or lack thereof.

"We just failed there. It's something that we regret but it was a pure fact that we were faced upon," he added.

"We fixed that with Bad Company 2," he said, although PC gamers may debate that considering the lack of the Onslaught DLC pack that came to consoles only.

Troedsson went on: "Now it's Battlefield 3 and we thought, 'Now it's time to give some extra love to the PC community.' But also, we strongly believe in PC gaming. Two years ago, maybe one year ago, people talked about 'the decline of PC gaming.' Or 'the death of PC gaming.' These kind of words were thrown around and, honestly, that's bullshit.

"PC gamers are probably the most hardcore players we have out there. Sure, online gameplay has been on the rise on the Xbox 360 and PS3. There are a lot of hardcore online players there too. But on PC? That's our core audience," he said.

He also assures gamers that its console-only DLC performance with Bad Company 2 would not be repeated with BF3. "I wouldn't call it 'lead platform after launch' but it's definitely going to get the same post-launch campaign or whatever we do there is going to apply to the PC as well."

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 04.03.2011 08:53:32 vasta tsitaadiga

Ainuke co. mis tunnistab seda, teistel kõigil savi. thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 04.03.2011 09:15:55 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Battlefield dev: 'We set aside PC too much'
CVG
tsitaat:
DICE general manager, Karl Magnus Troedsson, has said the developer regrets its past neglect of the PC community, and that it's intent on making up it with Battlefield 3.

"I felt that we had, maybe, set PC aside a bit too much," he told Shacknews. "I've said this publicly before, we were very unhappy that we were not able to get a PC version out of Battlefield: Bad Company. It was down to sheer manpower, or lack thereof.

"We just failed there. It's something that we regret but it was a pure fact that we were faced upon," he added.

"We fixed that with Bad Company 2," he said, although PC gamers may debate that considering the lack of the Onslaught DLC pack that came to consoles only.

Troedsson went on: "Now it's Battlefield 3 and we thought, 'Now it's time to give some extra love to the PC community.' But also, we strongly believe in PC gaming. Two years ago, maybe one year ago, people talked about 'the decline of PC gaming.' Or 'the death of PC gaming.' These kind of words were thrown around and, honestly, that's bullshit.

"PC gamers are probably the most hardcore players we have out there. Sure, online gameplay has been on the rise on the Xbox 360 and PS3. There are a lot of hardcore online players there too. But on PC? That's our core audience," he said.

He also assures gamers that its console-only DLC performance with Bad Company 2 would not be repeated with BF3. "I wouldn't call it 'lead platform after launch' but it's definitely going to get the same post-launch campaign or whatever we do there is going to apply to the PC as well."

thumbs_up.gif


Aina rohkem hakkab mulle DICE meeldima

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 04.03.2011 09:57:05 vasta tsitaadiga

Küll nüüd moosivad PC-gamereid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 12:03:03 vasta tsitaadiga

Traf, Lasevad suvi läbi klipikesi ülesse ja PC meestel märjad unenäod garateeritud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 04.03.2011 12:06:39 vasta tsitaadiga

My brain is full of billions and billions of fuck !
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 04.03.2011 12:16:17 vasta tsitaadiga

Haha, head kommentaarid bf kodulehel:

marshviperx 1 day ago
HERE'S MY WALLET, TAKE MY MONEY.

BrazilianHunter 2 days ago
I'm having an orgasm Help Help Help Helpppppp

icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 12:40:25 vasta tsitaadiga

No on alles pugejad! icon_biggrin.gif
Loodame, et DICE ei haibi seda lihtsalt müüginumbrite suurendamiseks nagu üks teine dev seda tegi.. Õige Battlefieldi puhul oleks läbikukkumine vastuvõetamatu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 13:56:08 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Battlefield dev: 'We set aside PC too much'
CVG
tsitaat:
DICE general manager, Karl Magnus Troedsson, has said the developer regrets its past neglect of the PC community, and that it's intent on making up it with Battlefield 3.

"I felt that we had, maybe, set PC aside a bit too much," he told Shacknews. "I've said this publicly before, we were very unhappy that we were not able to get a PC version out of Battlefield: Bad Company. It was down to sheer manpower, or lack thereof.

"We just failed there. It's something that we regret but it was a pure fact that we were faced upon," he added.

"We fixed that with Bad Company 2," he said, although PC gamers may debate that considering the lack of the Onslaught DLC pack that came to consoles only.

Troedsson went on: "Now it's Battlefield 3 and we thought, 'Now it's time to give some extra love to the PC community.' But also, we strongly believe in PC gaming. Two years ago, maybe one year ago, people talked about 'the decline of PC gaming.' Or 'the death of PC gaming.' These kind of words were thrown around and, honestly, that's bullshit.

"PC gamers are probably the most hardcore players we have out there. Sure, online gameplay has been on the rise on the Xbox 360 and PS3. There are a lot of hardcore online players there too. But on PC? That's our core audience," he said.

He also assures gamers that its console-only DLC performance with Bad Company 2 would not be repeated with BF3. "I wouldn't call it 'lead platform after launch' but it's definitely going to get the same post-launch campaign or whatever we do there is going to apply to the PC as well."

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Oehjah. DICE suure suuga teeb lubadusi ja kõik on eluõnnelikud. Peale kahte ebaõnnestumist võiks ju veidi skeptilisem olla... pärast on jälle ma ei tea mis whine nii, et vähe pole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 14:29:13 vasta tsitaadiga

Dude ., Täpselt, nagu oli Criisise teemas kui ma paar kuud tagasi rääkisin et aetakse sellist PR-i möla ja kõik rääkisid kui skeptiline ma olen + cod-i fänn elab klapid silmade ees ja näeb ainult COD-i.
Nüüd demod asjad kohal ja ainult hala käib kui rämps sellest tuli.
OK päris sodi ei ole aga väga kaugel sellest mis mängijatele lubati kui eraldi arendatud PC versioon jne. icon_lol.gif
Tuleb karta enne haipp neid lubadusi ja pildikesi.
Kuid nagu alati võib tulla ka midagi asjalikku ja siis kõik häppy thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 17:38:18 vasta tsitaadiga

Millised 2 ebaõnnestumist?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 17:52:01 vasta tsitaadiga

Tahaks ka teada mis ebaõnnestumised.
BC1 ja BC2 olid täielikud multiplayer maasikad. see, et tüüpiline tatise ninaga juntsu bopsi ja mw2 eelistab pole mingi uudis.
BF Heroes on siiani päris populaane f2p, nagu ka uus Battlefield FP. Battlefield 2 e pelatakse siiamaani.
Küllap DICE katsus ka jalaga pinda, et kas on mõttekas konsool võtta main platvormiks või mitte - aga see otsus hammustas neid veidike tagumikust, nii et loodetavasti muudavad ikkagi suunda.
Pealegi Xbox 360 jääks hätta täisväärtuslikult bf3 jooksutamisega. Kui juba praegu nt Bulletstormi pc ja konsooliomal on suht valus vahe sees.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 18:06:21 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Tahaks ka teada mis ebaõnnestumised.
BC1 ja BC2 olid täielikud multiplayer maasikad. see, et tüüpiline tatise ninaga juntsu bopsi ja mw2 eelistab pole mingi uudis.
BF Heroes on siiani päris populaane f2p, nagu ka uus Battlefield FP. Battlefield 2 e pelatakse siiamaani.
Küllap DICE katsus ka jalaga pinda, et kas on mõttekas konsool võtta main platvormiks või mitte - aga see otsus hammustas neid veidike tagumikust, nii et loodetavasti muudavad ikkagi suunda.
Pealegi Xbox 360 jääks hätta täisväärtuslikult bf3 jooksutamisega. Kui juba praegu nt Bulletstormi pc ja konsooliomal on suht valus vahe sees.

Ma arvan, et ta mõtleski BFP4F ja Heroest, aga need ei ole DICE tehtud. Easy Studios on nende arendaja. http://easystudios.se/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 04.03.2011 18:47:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
From twitter:

Quote:
@repi What GPU was used under the #BF3 demo@GDC?
@Kakeshoma 580


But AMD stepped up their game by offering him a 6990 for free

Quote:
Woohoo, #AMD smuggled me a Radeon 6990 'Antilles' GPU of pure awesomeness. Fresh off the presses! #bf3



EDIT: Uus video.


Link


viimati muutis Killzone88 04.03.2011 18:59:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 18:48:03 vasta tsitaadiga

Maas juba
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.03.2011 18:50:05 vasta tsitaadiga

keegi kindlasti tiris selle endale
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 19:03:35 vasta tsitaadiga

Mul küll näitab seda.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 04.03.2011 19:08:58 vasta tsitaadiga

Mul ka näitab...ja ÜLIKÕVA!!! beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 19:09:05 vasta tsitaadiga

Nüüd jah.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 19:19:17 vasta tsitaadiga

Võimas värk! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 04.03.2011 19:24:37 vasta tsitaadiga

COD on parem
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 19:28:39 vasta tsitaadiga

holy f icon_eek.gif ck, too video oli küll aplausi väärt thumbs_up.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 04.03.2011 19:31:43 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
COD on parem
Spoiler Spoiler Spoiler

Kunagi pead sa magama ka icon_mad.gif icon_wink.gif

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.03.2011 19:39:24 vasta tsitaadiga

minu meelest on see põmst sama mis CoD...

aga MP osa loodetavasti tuleb ikka kõvem. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 19:54:15 vasta tsitaadiga

kaine ikka?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.03.2011 19:58:53 vasta tsitaadiga

jap.
samasugune scriptitud hollywoodi action movie. seniste klippide põhjal vähemalt...
BF nagu alati ikka MP-põhine mäng olnud, ootan sellest videoid.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 20:34:38 vasta tsitaadiga

Rohkem purustamist võiks olla, räigelt icon_biggrin.gif, siis oleks eht thumbs_up.gif
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 04.03.2011 20:48:29 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Rohkem purustamist võiks olla, räigelt icon_biggrin.gif, siis oleks eht thumbs_up.gif

No kui multis oleks sellised majade kokku varisemised nagu selles eelmises videos, siis jääksin küll rahule icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 04.03.2011 21:30:45 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
tsitaat:
From twitter:

Quote:
@repi What GPU was used under the #BF3 demo@GDC?
@Kakeshoma 580


But AMD stepped up their game by offering him a 6990 for free

Quote:
Woohoo, #AMD smuggled me a Radeon 6990 'Antilles' GPU of pure awesomeness. Fresh off the presses! #bf3



EDIT: Uus video.


Link



HOLY FUCK icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

SICK icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 21:36:39 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru mille jaoks need sinine ja kollane pilv seal lõpupoole taevas on?

viimati muutis bitCON 04.03.2011 21:37:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 21:36:42 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
Nokia kirjutas:
Rohkem purustamist võiks olla, räigelt icon_biggrin.gif, siis oleks eht thumbs_up.gif

No kui multis oleks sellised majade kokku varisemised nagu selles eelmises videos, siis jääksin küll rahule icon_biggrin.gif

Karta on et jääb seekord ära....... icon_razz.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 04.03.2011 21:39:54 vasta tsitaadiga

Mina küll seda videot ei näe icon_exclaim.gif
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.