Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 26.02.2011 08:58:00 vasta tsitaadiga

Soe on kuidagi jah. Lollakat lund sajab ka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 09:53:55 vasta tsitaadiga

vahelduseks kerget lumepoissi päris meeldiv vaadata icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 10:01:15 vasta tsitaadiga

Ilmateadet pole jah mõtet vaadata. seapõrnaga ennustaks ka paremini kui selle hirmkalli aparatuuriga.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 10:25:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ilmateadet pole jah mõtet vaadata. seapõrnaga ennustaks ka paremini kui selle hirmkalli aparatuuriga.


Selle hirmkalli aparatuuriga saab paremini ilmastikku jälgida, seda parem on ilma ka ette ennustada. Masin ise ei tegele mingi ennustamisega.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 11:28:22 vasta tsitaadiga

Mida aeg edasi seda rohkem see "ennustamine" kalama on hakanud.
AK ilmateade lubas meile ööseks -26c aga oli -7c, hommikuks -26c aga oli -5c.
Tiba aega tagasi anti tormihoiatus, reaalselt oli aga sel päeval täielik tuulevaikus jne.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 11:29:46 vasta tsitaadiga

eile 20 aegu töölt koju liikuda oli ikka päris imelik, nii kuradi soe (EMHI andmeil -6C). aga kodu on külmem, kui -20C ajal icon_mad.gif õhu soojenedes keerati küte kohe maha ja selle peale ju ometi ei tuldud, et seinad õhkavad seda pakast veel nädal aega tuppa icon_evil.gif tuleb vist jälle kolleegidega ähvardama hakata, see on senise praktika põhjal ainus asi, mis toa soojaks teeb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 26.02.2011 12:03:08 vasta tsitaadiga

mingit automaatika teil juures ei ole, mis automaatselt välistemperatuuriga arvestades ka korterites temperatuuri alla tõmbab?


ma igatahes veebruari arvet ei taha näha shocking.gif

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 12:10:08 vasta tsitaadiga

Ilm.ee on täielik randomiga genereeritav ilmateade. Talved valetab tunduvalt külmemaks ja suved palavamaks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 12:39:29 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
mingit automaatika teil juures ei ole, mis automaatselt välistemperatuuriga arvestades ka korterites temperatuuri alla tõmbab?

on, aga see andur olevat mitu aastat tagasi maha surnud. ja kui andur on mitu aastat surnud, siis võib eeldada, et süsteem pole ka kuigi intelligentne ning manuaalseadistus rokib icon_razz.gif aga manuaalseadistus töötab utsitamata miskipärast ainult kütte maha keeramisel, juurde saamiseks tuleb ähvardada icon_biggrin.gif
muidugi ei saa välistada seda, et BREM (kelle allüksus Kuressaare Elamute Hooldus on) on jälle maksejõuetu ja sooja andmist piiratakse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.02.2011 13:03:25 vasta tsitaadiga

Asi mida ma ei mõista on see, et miks kuramuse päralt on neid haldusfirmasid vaja...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.02.2011 13:10:42 vasta tsitaadiga

Et saaks pappi taskusse kühveldada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 13:45:24 vasta tsitaadiga

ma igatahes läkitasin vihase ja konkreetsete nõudmistega meili teele.
ja just papi korjamisega nad ainult tegelevadki! kuna 80% (nii umbes) ulatuses on korterite omanikud ühe jalaga hauas või välja üüritud, ning ühtki pädevat asjakarpi pole, siis peabki seda lollust tolereerima icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 16:15:13 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ilmateade lubas tänagi öösel -27, aga oli vaid -10 icon_eek.gif thumbs_up.gif

AccuWeather.com andmei lubas ööseks -15, oli -10. ilm.ee ja EMHI saite ei jälgi juba ammu. AccuWeather Stratus widget tiksub paremal desktopi nurgas ja on meeldivalt täpne.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 16:25:41 vasta tsitaadiga

-1,9C. thumbs_up.gif
Hakkab juba soojaks minema. icon_lol.gif
Aga enam pole sinist taevast ega päikest. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 16:54:21 vasta tsitaadiga

Heineken, kõike head korraga ei saa, paraku
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 16:56:35 vasta tsitaadiga

Tean, tean.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 19:07:40 vasta tsitaadiga

http://g.delfi.ee/images/pix/900x585/322092ee/file41096671_4c031a69.jpg icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 19:08:39 vasta tsitaadiga

Sinna alla tahaks jääda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 19:51:14 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Aga enam pole sinist taevast ega päikest. icon_neutral.gif

mida piixu! kui enam päikest pole oma gravitatsiooniga, siis teeme kuskile suure augu! osoonikihita ka suht keeruline elada icon_confused.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 21:14:30 vasta tsitaadiga

Okei, las ma sõnastan ümber - päikest pole otseselt näha päevasel ajal. icon_biggrin.gif
Aga parem see, kui ulmekülm. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 27.02.2011 00:33:49 vasta tsitaadiga

-3 on tundub praegu ikka väga mõnus, mine või särgiväel õue icon_razz.gif Auto astub ja palju paremini edasi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.02.2011 16:04:22 vasta tsitaadiga

plä kui palav on toas.
varsti rõve kuum suvi icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 16:06:26 vasta tsitaadiga

Praegu on hea ilm, päikese käes hea soe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.02.2011 16:11:53 vasta tsitaadiga

Raplas oli isegi vahepeal +3 icon_razz.gif. Mõnus soe on jah.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2011 19:03:24 vasta tsitaadiga

päikse käes oli mingi 4 paiku kah jah 3-4c sooja icon_razz.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 19:23:36 vasta tsitaadiga

Jämedalt kuu veel ja kevad sisuliselt käes. thumbs_up.gif
Nagu näha, hakkab vaikselt sooja ilma ka tulema juba. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 27.02.2011 20:09:50 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Jämedalt kuu veel ja kevad sisuliselt käes. thumbs_up.gif
Nagu näha, hakkab vaikselt sooja ilma ka tulema juba. icon_smile.gif


No 20 märts on kevade algus. (kuigi talv algas ammu enne 21 detsembrit)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 20:40:54 vasta tsitaadiga

Mingi pea 6 kuud talve normaalne eestis ju icon_biggrin.gif


Jääme ju kohe punase joone alla... beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 20:45:58 vasta tsitaadiga

salatoimik, ega see ei loe, meil on golfi hoovus, mis päästab meid hullemast külmast ära
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 20:54:18 vasta tsitaadiga

Jänes, nuh jah, aga reaalselt läheb kusagil aprilli alguses tavaliselt soojaks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 20:33:46 vasta tsitaadiga

Unistate juba kevadest jah icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 04:01:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
märtsi keskel on oodata pööret külmema ja lumisema ilma poole

Tänan ei.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 13:58:31 vasta tsitaadiga

Foreca lubab reedeks ikka päris sooja ilma.
Võiks ju visata see +6c ära, saab näha mis liuväli siis tekib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 14:15:04 vasta tsitaadiga

kus see liuväli on?

magistraalid tolmavad siin juba, kõnniteed samuti juba osaliselt kuivad, kõrvalteed iga päevaga aina rohkem lahti sulanud

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 14:19:28 vasta tsitaadiga

Kus see liuväli on? võrus on lumi juba ära sulanud vä? icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 14:44:08 vasta tsitaadiga

T'na käisin just: ei ole sulanud, aga teed on ikka kuivad, ja kõnniteedel pole ka enam meeletut jääkihti vaid, enamkäidavat rada pidi on juba täitsa kuiv.

pigem kui see +6 tuleks siis tekivad väikesed basseinid icon_cool.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.03.2011 15:18:33 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kus see liuväli on? võrus on lumi juba ära sulanud vä? icon_eek.gif

Eile õhtu oli Tartus küll libe - hea drift tagaveolisega icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 01.03.2011 15:30:19 vasta tsitaadiga

-30 prognoosid panid õnneks üsna mööda. Poolteist nädalat varem +40~-30 vmt ilmakaardid jätsid küll kehva mulje, ent praegu üsna soe ilm.

viimati muutis Elof 01.03.2011 17:02:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 16:56:22 vasta tsitaadiga

Nädala lõpus pidi lund tulema icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 18:06:49 vasta tsitaadiga

http://www.emhi.ee/?ide=19,309,1396,1417

soojaks veel niipea ei lähe
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 18:18:44 vasta tsitaadiga

klauskp kirjutas:
http://www.emhi.ee/?ide=19,309,1396,1417

soojaks veel niipea ei lähe

-0.4 ..-2,4°C on igati soe ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 01.03.2011 18:23:10 vasta tsitaadiga

kui aprillis on veel lund ohtralt maas ning õhus miinuskraadid, siis võib öelda, et külm. Märts siiski valdavalt ju talvekuu.
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 18:31:42 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
klauskp kirjutas:
http://www.emhi.ee/?ide=19,309,1396,1417

soojaks veel niipea ei lähe

-0.4 ..-2,4°C on igati soe ju icon_rolleyes.gif

0....10 °C väga jahe
11....19 °C jahe
20.....28 °C soe icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 18:34:17 vasta tsitaadiga

jeesus188, talve kohta soe, i mean icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 18:42:06 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
jeesus188, talve kohta soe, i mean icon_razz.gif

Vahet pole, kylm on ikka thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 18:48:53 vasta tsitaadiga

pussy
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 19:09:49 vasta tsitaadiga

Krt külmaga nii ära harjunud, et tänane ilm tundus ikka väga soe.
Mõtlesin et plusskraadid juba, koju jõudes näitas -1.
Aga muidu jah, enam palju vast pole jäänud kuniks normaalsed ilmad käes on. thumbs_up.gif
jeesus188, 0...+10C külm? Üle +6C imo on juba täiesti talutav temperatuur, et ei peaks enamvähem soojalt riide panema.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.03.2011 21:30:05 vasta tsitaadiga

Pärnu katusevaringust: http://www.parnupostimees.ee/?id=395621 valus valus thumbs_down.gif
Oligi vale konstruktsioon nagu arvasin...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 22:40:45 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Krt külmaga nii ära harjunud, et tänane ilm tundus ikka väga soe.
Mõtlesin et plusskraadid juba, koju jõudes näitas -1.
Aga muidu jah, enam palju vast pole jäänud kuniks normaalsed ilmad käes on. thumbs_up.gif
jeesus188, 0...+10C külm? Üle +6C imo on juba täiesti talutav temperatuur, et ei peaks enamvähem soojalt riide panema.


0....10 °C väga jahe
.....- 0 °C Kylm thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.03.2011 16:51:43 vasta tsitaadiga

Väljas on tuul
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.