Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 16:59:40 vasta tsitaadiga

mingit riistvaralist modimist ei ole mõtet Wiile teha, kui, siis softmod ja selle abil saab kõiki regioone ka mängida thumbs_up.gif
Googeldades leiab ikka abi icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 28.02.2011 17:55:26 vasta tsitaadiga

ossa, Uurisin guuglist, aga kõik on sellised, et pead selle "tarkvara" endale ostma. Seetõttu tahaks teada, et kuidas teised seda teinud on. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 01.03.2011 18:04:50 vasta tsitaadiga

iBean kirjutas:
ossa, Uurisin guuglist, aga kõik on sellised, et pead selle "tarkvara" endale ostma. Seetõttu tahaks teada, et kuidas teised seda teinud on. icon_wink.gif
wiibrew.org
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 05.03.2011 22:49:14 vasta tsitaadiga

terry, Okei uurin sealt. Ehk leian abi. thumbs_up.gif

Keegi Tony Hawk Ride on mänginud? Koos selle rulaga. Tahaks teada kuda on. Et kas on normaalne. Tundub huvitav.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 18:36:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi Lego Indiana Jones'i ei tahaks müüa?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 18:41:58 vasta tsitaadiga

Jackinthex, batman sobib ka nüüd ju
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 19:02:25 vasta tsitaadiga

Mul terve list mis sobivad aga midagi ei leia icon_biggrin.gif
Igalpool välja müüdud või utoopilised hinnad.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 08.03.2011 21:10:18 vasta tsitaadiga

Miks neid Lego mänge vaja üldse?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2011 21:11:17 vasta tsitaadiga

...

Miks ka mitte?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 08.03.2011 21:36:36 vasta tsitaadiga

Mulle meeldivad näiteks need mängud väga, lõbusad ja naljakad, kuid mitte Wii peal.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2011 10:16:23 vasta tsitaadiga

Mul käivad mingid 10-12a lapsed tihti külas, neile meeldivad küll täitsa. Mina ise mängisin Indiana Jones'i, aga ühest kohast ei saanud edasi icon_redface.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.03.2011 11:37:33 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Mina ise mängisin Indiana Jones'i, aga ühest kohast ei saanud edasi icon_redface.gif


Paljud on üritanud mängida "asterix olümpiamängudel" kuid ühes ruumis oleks vaja üks kast ühele kolmest luugist liigutada. No pole veel keegi nipile pihta saanud. icon_cry.gif icon_biggrin.gif

Kes oskab vihjata icon_razz.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 12:51:53 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Mul terve list mis sobivad aga midagi ei leia icon_biggrin.gif
Igalpool välja müüdud või utoopilised hinnad.

Lego Batman on Andricos olemas. Lego Star Wars Complete Saga on ka mitmes poes saadaval.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2011 13:55:35 vasta tsitaadiga

Sain juba. Game.co.uk's 16€ koos postiga. 10€ odavam kui eesti kõige odavam hind.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 19:57:16 vasta tsitaadiga

Hei ka minul on salamahti asi ennast updatenud icon_mad.gif
Äkki oleks keegi nii kena ja laenaks mulle korra oma Lego mängu, kuna seda tõesti ei rohkem vaja kui mõneks hetkeks siis ei näe pointi osta thumbs_up.gif
Kui ilma tasuta ei saa siis väikse kompi ikka olen nõus tegema beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 03.04.2011 22:28:03 vasta tsitaadiga

Midaaa? Väga imelilk. Polnud Wii Fit plaati väga pikalt sisse pannud masinasse. täna panin ja visaks mingi errori ette. Ja nii mitu korda. Teised plaadid töötavad!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 23:29:49 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Hei ka minul on salamahti asi ennast updatenud icon_mad.gif
Äkki oleks keegi nii kena ja laenaks mulle korra oma Lego mängu, kuna seda tõesti ei rohkem vaja kui mõneks hetkeks siis ei näe pointi osta thumbs_up.gif
Kui ilma tasuta ei saa siis väikse kompi ikka olen nõus tegema beer_yum.gif


Sama mure, keegi aitaks?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2011 23:42:36 vasta tsitaadiga

Mul oli küll PS-i tekkinud aitajaid ja üks AHV nendest osutus äärmiselt mõistlikuks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 00:27:18 vasta tsitaadiga

Mis mõttes ise ennast updatenud?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 00:34:24 vasta tsitaadiga

Oli wifisse ühendatud ja ega keegi ei jälginud ei mina ega teised kasutajad, et seda ei tohi lasta Nitendo poolseid asju uuendada.
Keski miski vajutas järelikult OK ja ongi viimane soft peal sellega kaasnevad komplikatsioonid.
Rohkem see foorum ei kannata arutamist, kuna siin ei ole ruumi homebrew jms. jaoks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 11:43:05 vasta tsitaadiga

WäntWõll, mul sama kala. Keegi võiks PS kirjutada, kui soovib aidata.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.04.2011 12:24:36 vasta tsitaadiga

Keegi on kasutanud sellest kodustamist, milles soovitataksegi hiljem uuendada ametliku viimase versioonini?
WiiBrew recommends that you run the latest version of the HackMii Installer and then optionally update your Wii to 4.3 using Nintendo's official updater.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 12:36:58 vasta tsitaadiga

Keegi Tartu kandis on huvitatud mu Wiid "paremaks" teha? Kerge summa eest.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 18:41:03 vasta tsitaadiga

Heips Wii AHV-id, kellelgi ühte Zapperit pole üle millest sooviks vabaneda väikese € või beer_yum.gif eest ? (ainult raam siis)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 08.04.2011 19:18:26 vasta tsitaadiga

Hey, mul isegi on sihuke vidin olemas.

Pole eriti puutunud seda nii et suht vähe kasutatud. Karp on ka. Maksis ostes mingi 479 krooni, mis pakud selle eest?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 19:20:43 vasta tsitaadiga

Seal karbis maksab see mäng ise IMO 475.- Kr. vaata kas ikka on nii (mis see kompott üldse sisaldab), mul vaja ainult raami icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 08.04.2011 19:40:08 vasta tsitaadiga

Aa. Ma ostsin koos mingi link crossbow traininguga. Mul karbi peal on kirjas ainult 479 eek.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2011 20:50:41 vasta tsitaadiga

Tänud Flacko, , kõik vajalik kiirelt olemas, nüüd Wiiga COD Black OPS-i mängima rofl.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 11:42:36 vasta tsitaadiga

Nintendo Co., Ltd. has decided to launch in 2012 a system to succeed Wii, which the company has sold 86.01 million units on a consolidated shipment basis between its launch in 2006 and the end of March 2011.

We will show a playable model of the new system and announce more specifications at the E3 Expo, which will be held June 7-9, 2011, in Los Angeles.

thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2011 11:59:39 vasta tsitaadiga

bladerunner, selle kohta ka eraldi teema icon_wink.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=494423

EDIT:
Hinnad kukuvad:
http://kotaku.com/#!5798388/the-wii-is-now-150

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristikas
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2011 17:29:29 vasta tsitaadiga

Lego Indiana Jones täitsa olemas... Keegi otsis seda. Müügiks ei paku.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 09:35:06 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Hinnad kukuvad:
http://kotaku.com/#!5798388/the-wii-is-now-150

Nintendost sain confirmi et meil kukuvad hinnad 20 mai. Täpset hinnakuvandit pole veel öeldud, kuid arvata on et 50 euri kukub kindlasti

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2011 09:38:27 vasta tsitaadiga

ega mingist korralikust bundle komplektist ära ei ütleks 130€ eest.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 16.05.2011 13:29:04 vasta tsitaadiga

kas keegi Rakvere kandis ei saaks teatud plaati laenata või ise mõistliku summa eest vajalik lüke ära teha.

Lego Indiana Jones on plaadi nimi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jandre
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007




sõnum 16.05.2011 14:34:20 vasta tsitaadiga

Mul on olemas antud plaat, aga väikse summa eest oleksin nõus välja andma:) icon_wink.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 15:57:13 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Hinnad kukuvad:
http://kotaku.com/#!5798388/the-wii-is-now-150

Nintendost sain confirmi et meil kukuvad hinnad 20 mai. Täpset hinnakuvandit pole veel öeldud, kuid arvata on et 50 euri kukub kindlasti

Lõpuks siis uued hinnad ka olemas ja uueks jaehinnaks kujuneb 159.- (päris kobe hinnalangus)

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 17:28:53 vasta tsitaadiga

Paneb jälle wii ostu peale mõtlema!
Oleks, et järelturg kah kiiresti reageeriks jaehinna muutusele icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jandre
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007




sõnum 17.05.2011 23:04:53 vasta tsitaadiga

Wii hind kukub päris kõvasti icon_smile.gif Eks näis, mis järelturu hinnad teevad.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 22:27:43 vasta tsitaadiga

Teeks väikse vahemärkuse, et mul üks "hiinakas" wii komponentkaabel olemas. Ise kasutan jupp aega juba seda, aga üks on kappi seisma jäänud veel. 5 euri, asun mustamäel. Liigub postiga ja smartpostiga ka 1/2,5 eur. PS kui soovi on.
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stuart
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2007




sõnum 07.07.2011 14:41:09 vasta tsitaadiga

Wii hind kukub tõesti aga punasel küll mitte eriti:(
_________________
Vahetan mänge: Ridge Racer 3D ja The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D. Vastu sooviks:Super Mario 3D Land ja Paper Mario 3D. Pakkuda samas võib ju kõike:)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 15:15:30 vasta tsitaadiga

stuart, tegemist ju Limited Edition'ga - nende hind hakkab paari aasta pärast hoopis kasvama icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlCap
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2011




sõnum 25.07.2011 17:51:49 Wii vs .... vasta tsitaadiga

Plaan on konsool soetada ja mõtlesin alguses Wii peale aga siin foorumis ringi kolades tekib liiga palju küsimusi juurde.
Niipalju kui olen aru saanud, siis Wii ja Xbox hakkavad suht samastuma- peab vehkima. Hea meelega kuulaks mõne asjasse pühendunud inimese arvamust, mis on hetkel perspektiivikas ja kas praegu on üldse mõtet osta või parem veidi oodata mõnda uuemat ja huvitavamat väljalaset. Mis konsool on mängude valiku ja kvaliteedi poolest kõige mõistlikum valik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 19:38:15 vasta tsitaadiga

Minumeelest wii kõlbab pere/lastega kambaga koos lõbutsemiseks, tõisisemaks mängimiseks küll mitte. Praegu ostmiseks on ehk liiga vanaraud..
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2011 19:50:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mängude valiku ja kvaliteedi poolest kõige mõistlikum valik?

Mängud seinast-seina, pead endale selgeks tegema mis tüüpi mängud kõige rohkem huvi pakuvad.
Igal konsoolil on omad hitid, mida ei pakuta teisele platvormile.
Endal kõik 6 töötavat aparaati olemas majas PS;PS2;X-Box;Wii;X360;PS3 (naabriga kokku) thumbs_up.gif
Kaks tükki on ostetud põmst ainult teatud mängu tarbeks.
X360 Forza Motorsport seeria tarbeks ja PS3 GT5 jaoks.
Wii oma varustusega pakub hoopis midagi muud.
OK nüüd olemas kinect ja muud ärevad lisad aga asi alles areneb.
Vehkimist pakub oma raha eest Wii üle kõige, see siis minu arvamus.
FPS-i laadseid ei kannata nendega nagunii mängida seega arvutist ei saa üle ega ümber icon_razz.gif

Migas muud kui prioriteedid paika monkey.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 26.07.2011 00:54:07 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Minumeelest wii kõlbab pere/lastega kambaga koos lõbutsemiseks, tõisisemaks mängimiseks küll mitte. Praegu ostmiseks on ehk liiga vanaraud..
Erm, tõsiseks mängimiseks kõlbavad tegelikult ka 30 aastat vanad konsoolid. Muidu, vehkimis- ja muid peremänge on küll päris palju, kuid neid ei pea ostma. Osta häid mänge icon_wink.gif
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2011 11:01:37 vasta tsitaadiga

seltskonna pelade poolest WII-le pole vastast.
Üks parimaid palasid on neljakesi korraga WII New Super Mariot teha - nalja nabani, kuidas iga seene ja muu kraami pärast käib ülim võitlus ja üksteise segamine. Selleks et neljakesi lõpuni teha nõuab see ülimat närvikindlust.

Muidugi näiteid on veel.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 17:18:00 vasta tsitaadiga

Kas Wii'l DVD playbacki pole? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 17:23:33 vasta tsitaadiga

ei
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2011 17:36:40 vasta tsitaadiga

Suht nõme siis! icon_confused.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.07.2011 18:03:09 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Kas Wii'l DVD playbacki pole? icon_rolleyes.gif


WäntWõll kirjutas:
ei


On ikka küll,
tõsi,mitteametliku püsivara tuleb selleks kasutada, millele siis vastav meediaesitaja on võimalik paigaldada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.