Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 09:23:15 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ajalootabel tehti puhtaks?.Ma pole üle 12 tunni sisse loginud ja nii vähe uusi poste on icon_eek.gif .Või on see selle tõttu, et keegi ei saanud suurt postitada? icon_smile.gif
Iga kord tehakse history puhtaks, see on kindlasti üks uimasuse tekitaja.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 09:38:29 vasta tsitaadiga

Jah paistab, et nii on.Mul on praegu tükk tegu siin tagantjärgi postide leidmise ja lugemisega thumbs_down.gif
Mitte, et see puhastamine halb oleks aga väga kehv ajastus lihtsalt sattus seekord icon_neutral.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 26.02.2011 21:35:08 vasta tsitaadiga

Ja ikka siiani Jann1 propageerib narkootikume oma avatariga. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 21:46:45 vasta tsitaadiga

ma ei oleks selle pealegi tulnud, kui sa ei oleks tähelepanu juhtinud. Ilus karuputke leht jahh. Sa neid uima saamiseks sööd vä? icon_eek.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 22:25:46 vasta tsitaadiga

Aunus, kui sa sellest taimest kuidagi kanepit näed siis palun mine kuhugi kinnisesse asutusesse tartus asudes näiteks Raja Tn 32 icon_smile.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 26.02.2011 23:14:11 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Jah paistab, et nii on.Mul on praegu tükk tegu siin tagantjärgi postide leidmise ja lugemisega thumbs_down.gif
Mitte, et see puhastamine halb oleks aga väga kehv ajastus lihtsalt sattus seekord icon_neutral.gif

Kui ~1h ette öeldakse, on veel hästi. Ma tõesti ei ole 24/7 foorumis, et äkki nüüd kustutatakse ajalootabel. Foorum oli ammu juba aeglane, asi siis hoiatus varem üles panna: "Varsti on oodata ajalootabeli kustutamist" vms.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 05:06:37 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Jah paistab, et nii on.Mul on praegu tükk tegu siin tagantjärgi postide leidmise ja lugemisega thumbs_down.gif
Mitte, et see puhastamine halb oleks aga väga kehv ajastus lihtsalt sattus seekord icon_neutral.gif

Kui ~1h ette öeldakse, on veel hästi. Ma tõesti ei ole 24/7 foorumis, et äkki nüüd kustutatakse ajalootabel. Foorum oli ammu juba aeglane, asi siis hoiatus varem üles panna: "Varsti on oodata ajalootabeli kustutamist" vms.

Nu ma sain loetud vähemalt ja kaduma midagi ei läinud selle tõttu icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 11:02:27 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Jah paistab, et nii on.Mul on praegu tükk tegu siin tagantjärgi postide leidmise ja lugemisega thumbs_down.gif
Mitte, et see puhastamine halb oleks aga väga kehv ajastus lihtsalt sattus seekord icon_neutral.gif

Kui ~1h ette öeldakse, on veel hästi. Ma tõesti ei ole 24/7 foorumis, et äkki nüüd kustutatakse ajalootabel. Foorum oli ammu juba aeglane, asi siis hoiatus varem üles panna: "Varsti on oodata ajalootabeli kustutamist" vms.

force majeure icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 11:11:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Trwind55 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Jah paistab, et nii on.Mul on praegu tükk tegu siin tagantjärgi postide leidmise ja lugemisega thumbs_down.gif
Mitte, et see puhastamine halb oleks aga väga kehv ajastus lihtsalt sattus seekord icon_neutral.gif

Kui ~1h ette öeldakse, on veel hästi. Ma tõesti ei ole 24/7 foorumis, et äkki nüüd kustutatakse ajalootabel. Foorum oli ammu juba aeglane, asi siis hoiatus varem üles panna: "Varsti on oodata ajalootabeli kustutamist" vms.

force majeure icon_biggrin.gif

Vaatasin esimese hooga, et see käis minu kohta icon_lol.gif .Aga jah nii ta on.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2011 12:49:57 vasta tsitaadiga

Reindekseerimine ja puhastus sõltuvad Nevermindi vabast ajast - palgaliseks tehniliseks inimeseks ei ole lihtsalt ressurssi. Paari eurosed HV toetused on küll kenad žestid, aga need ei päästa olukorda. Praegu me sisuliselt doteerime foorumit HinnaVaatluse arvelt.

Postitatud Nokia mobiililt
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 14:05:35 vasta tsitaadiga

Kas on mu silmanägemisega midagi lahti aga www.hinnavaatlus.ee lehelt pole enam ülamenüüs 'Foorum' leitav? Eile veel igatahes oli? Suure hädaga leidsin nupukese 'Foorumi viimased postitudes' juurest...

Tanel, kas see reindekseerimine ja tabelite puhastus on totaalselt igakord käsitööd nõudev tegevus?
st. seda kuidagi automatiseerida ei annaks?
Enamvähem on ju teada, et alates millisest kirjete hulgast asi aeglaseks muutuma hakkab.
Teha lihtsalt igaöine protsess, mis seda kontrollib, juhul kui 90% maksimaalsest juba täitunud, saadab kasvõi sulle e-maili ja järgmisel ööl teeb automaatselt nö 'puhastuse' baasis.

Ei tohiks ju päris ulmet nõudev tegevus olla?
Ma ise rohkem teiste keelte/baasidega kui php/mysql tegev, muidu pakuks oma abistavat kätt.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 14:34:49 vasta tsitaadiga

Firmad Pangalink Foorum Toodete kommentaarid Kõik hinnakirjad Uued tooted Hinnamuutused
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 15:13:12 vasta tsitaadiga

Tanel, kogu see käimasolev häda jõudlusega kõlab üsna huvitavalt aga infot on vähevõitu.
kas oled kaalunud vähe detailsema info jagamist, et mis on täpselt häda, mida on proovitud, ka lahendusvariante ja nende maksumusi?
konkreetsed sammud või lahendusidee peaks olema üsna eduline kasutajate mobiliseerimisel näiteks rahaliselt aitama.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 27.02.2011 15:31:39 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
Ja ikka siiani Jann1 propageerib narkootikume oma avatariga. thumbs_down.gif

Sul Jann1 vastu mingi isiklikk vimm,või oled sa tõesi nii pime,et ei näe neid AHV e kellel veel sarnased avatarid? Propageerivat ei ole seal miskit k.a minu avataris icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 15:46:15 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Firmad Pangalink Foorum Toodete kommentaarid Kõik hinnakirjad Uued tooted Hinnamuutused
vt. kaasasolevat faili, postituse tegemise hetkel, hoolimata sirviku sulgemisest ja korduvast F5 vajutamisest hoolimata näitas mul sellist pilti.
Nüüd on jälle OK jah, kusjuures FF mul koguaeg avatuna püsinud... icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 17:48:24 vasta tsitaadiga

kasutan chrome´i
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2011 05:27:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas oled kaalunud vähe detailsema info jagamist, et mis on täpselt häda

seda on juba üksjagu avaldatud, mis probleemiks on - vaata varasemaid postitusi.
Aga kui veelgi detailsemaks soovid minna, siis PS ja räägib lähemalt, kuidas saaksid abiks olla thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 07:54:05 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Tanel, kogu see käimasolev häda jõudlusega kõlab üsna huvitavalt aga infot on vähevõitu.
kas oled kaalunud vähe detailsema info jagamist, et mis on täpselt häda, mida on proovitud, ka lahendusvariante ja nende maksumusi?
konkreetsed sammud või lahendusidee peaks olema üsna eduline kasutajate mobiliseerimisel näiteks rahaliselt aitama.

Nähtavasti ei ole kellelgi abi vaja.
Olen seda pärinud mitu korda.

Mina olen täielikult out ja mingit kopikat siia enam ei anna, sest selgelt ei ole huvi probleemi lahendada. okse.gif .. üsnagi thumbs_down.gif
Olin siiani veendunud, et oleks olnud piisavalt neid, kes oleks suutnud praktiliselt jaidata a vajadused katta ka rahaliselt, Kui vaid avalikult abi paluda, probleemi tõsiselt tõstatada. Ainukene lahendus oli siin teemas heietamine ja vahepeal millegi puhastamine, kuid see on solgivee kuivatamine, mitte torude parandamine.
Korruta kena žest läbi kasutajatega, kes soovivad aidata ja tegu ei ole enam "meh" summaga. Aga leierdada, et see ei ole isegi kuidagi võimalik ja mis lilledes üks kasutaja elab, on sama rumal kui tegematus.


Nael kummi!
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 10:43:26 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
londiste kirjutas:
Tanel, kogu see käimasolev häda jõudlusega kõlab üsna huvitavalt aga infot on vähevõitu.
kas oled kaalunud vähe detailsema info jagamist, et mis on täpselt häda, mida on proovitud, ka lahendusvariante ja nende maksumusi?
konkreetsed sammud või lahendusidee peaks olema üsna eduline kasutajate mobiliseerimisel näiteks rahaliselt aitama.

Nähtavasti ei ole kellelgi abi vaja.
Olen seda pärinud mitu korda.

Mina olen täielikult out ja mingit kopikat siia enam ei anna, sest selgelt ei ole huvi probleemi lahendada. okse.gif .. üsnagi thumbs_down.gif
Olin siiani veendunud, et oleks olnud piisavalt neid, kes oleks suutnud praktiliselt jaidata a vajadused katta ka rahaliselt, Kui vaid avalikult abi paluda, probleemi tõsiselt tõstatada. Ainukene lahendus oli siin teemas heietamine ja vahepeal millegi puhastamine, kuid see on solgivee kuivatamine, mitte torude parandamine.
Korruta kena žest läbi kasutajatega, kes soovivad aidata ja tegu ei ole enam "meh" summaga. Aga leierdada, et see ei ole isegi kuidagi võimalik ja mis lilledes üks kasutaja elab, on sama rumal kui tegematus.


Nael kummi!

MarioA., sa oled ikka tõeline frukt icon_rolleyes.gif kord sa lähed ja siis roomad jälle tagasi, suudad mõnda aega normaalne olla, kuid varem või hiljem tekib paratamatult jälle konflikt, sest asjad ei käi miskipärast sinu äranägemist järgi. Arvustada on alati maru lihtne, sellega saab hakkama iga koolieelik, kes on kirjutama õppinud ja internetiavarusi avastama asunud. Paraku ei ole lahendused aga enam sugugi nii lihtsad, kui tegemist on sinu elatusallikaga ja poleks ilmselt üle pingutatud, kui väidaks, et HV on Taneli jaoks elutöö mõõtu projekt. Ma võin sulle kinnitada, et Tanel võtab väga tõsiselt antud probleemi, kuid otseloomulikult ei lahenda olukorda foorumis avalikult kohatuid delfisme loopides.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.02.2011 11:07:55 vasta tsitaadiga

Krt kas tõesti selline spämmimine on HV's aktsepteeritav: https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php?search_author=aslanahmet doh.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2011 12:18:18 vasta tsitaadiga

Taavi©, misasi täpsemalt?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 12:23:05 vasta tsitaadiga

On samuiti silma jäänud, et poiss on vist zutz peetud või postcount on elu eesmärgiks võetud HV-s icon_lol.gif
Tanel, Upib lambi teemasi igapäevaselt ja lisab komme lihtsalt kuna on lahe jne...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2011 12:27:21 vasta tsitaadiga

Nojah, ise on ta kuskil märkinud, et kirjutab neisse teemadesse, mis on talle huvipakkuvad, selmet kasutada Lemmikud funktsiooni.
Ühtlasi teeb ta teemaalgatajatele "teene", upitades äriteemasid. Vestlen temaga mingi aeg natuke.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 12:39:44 vasta tsitaadiga

Lemmikud on ebapraktiline - palju, palju produktiivsem on enda jälgitavaid teemasid hallata "vaata enda postitused" filtri järgi. Nii saad sa ülevaate kõigele huvipakkuvale vastavalt postituste ajatemplitele alustades värskemates.
Hetkel on kasutajal võimalus vaid teemasse mingi sisukam post vägistada või " thumbs_up.gif " märge jätta, kuna kasulikku sirvimisse seda teisiti kaasata ei saa. Nii saame jälgitavate teemade olukorra muutumisel juba loomulikku ja otseimat teed pidi ka ise sellest teada.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.02.2011 13:08:07 vasta tsitaadiga

Ei viitsi ta kõiki poste läbi tuhlata aga no isegi kui huvi pakub siis miks 2x samasse teemasse enda thumbs_up.gif panna: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6320447&highlight=#6320447
Ega ei jäägi ette kui keegi seda 1-2x kuskil kuupeale teeb, krt aga vend süstemaatiliselt lahmib neid igale poole, on ju ometi "jälgi teemat" nupp olemas icon_rolleyes.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 15:07:02 vasta tsitaadiga

Taavi©, IMHO teeb ta kas vabatahtlikult või kellegi teise ettepanekul lihtsalt teemadele uptitusi...
Ega nende selliste nö 'sõbra' poolt upituste vastu saagi võidelda, iseenesest on asi ju JOKK, lihtsalt upitaja võiks seda veidi tähelepandamatumalt teha kui et läheb ja paneb 5x thumbs_up.gif korraga ühe ja sama kodaniku postitustele.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 28.02.2011 15:14:18 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Aunus, kui sa sellest taimest kuidagi kanepit näed siis palun mine kuhugi kinnisesse asutusesse tartus asudes näiteks Raja Tn 32 icon_smile.gif

Kus ma sul kirjutanud, olen, et arvan, et see kanep on, eksole? Ma kirjtuasin lihtsalt narkootikum. Äkki siis on marjuhaana vms. Ei mina neid plärusi ja taimi ei tea. Pole nii suur looduslaps.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 15:19:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Äkki siis on marjuhaana vms.

WTF
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 16:28:50 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Lemmikud on ebapraktiline - palju, palju produktiivsem on enda jälgitavaid teemasid hallata "vaata enda postitused" filtri järgi. Nii saad sa ülevaate kõigele huvipakkuvale vastavalt postituste ajatemplitele alustades värskemates.
Hetkel on kasutajal võimalus vaid teemasse mingi sisukam post vägistada või " thumbs_up.gif " märge jätta, kuna kasulikku sirvimisse seda teisiti kaasata ei saa. Nii saame jälgitavate teemade olukorra muutumisel juba loomulikku ja otseimat teed pidi ka ise sellest teada.

Need pole ju teineteist välistavad icon_wink.gif

Näiteks ise kasutan mõlemat.Minuarust need täiendavad teineteist.Lemmikutes on mul aastaid kindlad püsiteemad millega ma tahan kursis olla.Oma postitustes on teemad mis pole mulle väga olulised.Seega lemmikuteks ma neid ei lisa ja vaatan paar x nädalas lihtsalt üle kas on uusi poste.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 16:30:38 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Aunus, kui sa sellest taimest kuidagi kanepit näed siis palun mine kuhugi kinnisesse asutusesse tartus asudes näiteks Raja Tn 32 icon_smile.gif

Kus ma sul kirjutanud, olen, et arvan, et see kanep on, eksole? Ma kirjtuasin lihtsalt narkootikum. Äkki siis on marjuhaana vms. Ei mina neid plärusi ja taimi ei tea. Pole nii suur looduslaps.


Ja kuidas sa tead, et rohelus kohe narkootikum on? icon_biggrin.gif
Äkki see on piparmündi leht hoopis, või draakonipuu leht.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 16:43:14 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
aunus kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Aunus, kui sa sellest taimest kuidagi kanepit näed siis palun mine kuhugi kinnisesse asutusesse tartus asudes näiteks Raja Tn 32 icon_smile.gif

Kus ma sul kirjutanud, olen, et arvan, et see kanep on, eksole? Ma kirjtuasin lihtsalt narkootikum. Äkki siis on marjuhaana vms. Ei mina neid plärusi ja taimi ei tea. Pole nii suur looduslaps.


Ja kuidas sa tead, et rohelus kohe narkootikum on? icon_biggrin.gif
Äkki see on piparmündi leht hoopis, või draakonipuu leht.

Rohelus on jah korralik narkootikum ikka.Suvel kasvõi pargis või metsatukas jalutada.Mmyyyeeeahhh icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.02.2011 17:45:42 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Äkki siis on marjuhaana vms.

WTF


Enne on pildil marjulänik kui marihuaana.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 17:56:42 vasta tsitaadiga

Miks lul'z(ilma ülakomata) "tsenseeritakse" sõnaks spämm?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2011 17:57:07 vasta tsitaadiga

Kuna see oligi seotud spämmiga.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2011 10:23:55 vasta tsitaadiga

mazdagti, palun postita HV foorumi mitte-tehnilise poolega seotud küsimused teise teemasse
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=297443

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 18:46:30 vasta tsitaadiga

Miks peab "HV-e-poest" ostma alates 2€ teenust et osta saada?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 19:25:34 vasta tsitaadiga

ju parandatakse kui eksin, aga see vist oli seotud raha liigutamise kuludega. sama põhjus, miks kroonides oli 25.- miinimum.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2011 19:58:49 vasta tsitaadiga

Täpselt nii. Iga pangalingi kaudu kantud summa peab pangale maksma olenemata summast kindla summa + protsent.
Meie jaoks oleksid kulud kahekordsed, kui kasutaja kannab ühekordse 2 EUR asemel 1+1 EUR.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 04.03.2011 21:26:29 vasta tsitaadiga

Huvitav, ma ei näe oma äriteema all oma teisi kuulutusi, kuigi nad on reaalselt olemas icon_rolleyes.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2011 21:34:11 vasta tsitaadiga

Taavi©, me muutsime neid tingimusi täna
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=488492

Ärifoorumis eraldi näitamine läks tehniliselt konflikti selle teenusega.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 12:01:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
No las asi rahuneb maha ja mõne aja pärast aktiveerin uuesti siis.
Profiilis ta võib olla jah vast.

Pea kuu möödas, aeg flagcounter tagasi tuua ja see allkirjades jne keelata, st
kasutada võiks ainult profiilis.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 15:36:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

flagcounter

mis loom to on ja milleks to hää on?

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2011 19:16:01 vasta tsitaadiga

Näitab millistest riikidest ja kui palju külastajaid on.
Vist

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 19:25:00 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Näitab millistest riikidest ja kui palju külastajaid on.
Vist

ot:
Kuidas seda panna saab, viskan küll copy/paste antud lingi, aga halligi ei pane couterit kirja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 19:47:43 vasta tsitaadiga

Ei saagi ju, selle üle käibki vaidlus et Tanel võiks lubada selle jälle
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 19:49:19 vasta tsitaadiga

ja milleks see HVs hea on? Tegu on ju puhtalt eestikeelse keskkonnaga kus ainsad välismaised külastajad on välismaal olevad eestlased või mõned üksikud google kaudu eksinud hinged icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 19:49:42 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Ei saagi ju, selle üle käibki vaidlus et Tanel võiks lubada selle jälle

sorry ei teadnud, olen lihtsalt ennem mõnel AHV´il näinud siin foorumis icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 20:12:48 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
ja milleks see HVs hea on? Tegu on ju puhtalt eestikeelse keskkonnaga kus ainsad välismaised külastajad on välismaal olevad eestlased või mõned üksikud google kaudu eksinud hinged icon_rolleyes.gif

Kas mitte sama jutt sõna sõnalt ei kehti kogu HV kohta icon_rolleyes.gif
Mul savi need "libud" aga selline väide ei käi mitte!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 20:17:11 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Renka kirjutas:
ja milleks see HVs hea on? Tegu on ju puhtalt eestikeelse keskkonnaga kus ainsad välismaised külastajad on välismaal olevad eestlased või mõned üksikud google kaudu eksinud hinged icon_rolleyes.gif

Kas mitte sama jutt sõna sõnalt ei kehti kogu HV kohta icon_rolleyes.gif
Mul savi need "libud" aga selline väide ei käi mitte!
Ma ei saa aru mida sa öelda soovid icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2011 21:07:07 vasta tsitaadiga

Renka,
Seda, et HV ongi ainult ju eestlastele ja väljakad satuvad siia ainult tänu google-le, või välis IP käib läbi üldjul ainult siis kui keegi AHV on välismaal.
Millest sa aru ei saanud?
Seega mis vahet on sellel lipu kaunteril mida osad tahavad pidada oma profiilis.
Mis on selles halba?
Rääkige targemad kuidas see HV elu häirib, lihtsalt huvitav teada...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.