Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2011 20:56:45 vasta tsitaadiga

võtsin ka selverist plekist pilsi, 0,89€+ pant
eelistan plekki, kunaei viitsi min seda klaasi tarida icon_rolleyes.gif
lisaks meeldib purgist juua icon_smile.gif

lootsin midagi urquelli sarnast, aga tavaline õlu hoopis, pisut magusam, kui saku hele, mille vahetult enne lõpetasin, aga enam ei imesta, miks hiid seda pehme maitsega õlleks nimetas

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 21:11:03 vasta tsitaadiga

Sai ka õhtase jalka kõrvale Dublin ja Pils võetud. Eks siis näeb.
Uudiseks oli mulle veel see, et saku oli Heleda pindisesse purkki pannud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2011 21:19:24 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Sai ka õhtase jalka kõrvale Dublin ja Pils võetud. Eks siis näeb.
Uudiseks oli mulle veel see, et saku oli Heleda pindisesse purkki pannud. thumbs_up.gif
saku hele paistab purgis nii ilus välja, et ma juba neid oma 10-15 tk ostnud icon_biggrin.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 22:06:37 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
libe kirjutas:
ostsin ühe saku dublini ka, ei oskagi kommenteerida icon_lol.gif
võtan lonksu ja mida ei ole on maitse


Ma ei tea, avasin ise just ühe Dublini (hea jahe) ja maitse on täitsa olemas. Selline mõnus mahe karamelli ja õlle maitse. Kindlasti väärt proovimist thumbs_up.gif Hind on ka odav beer_yum.gif

kui võrdlust kõrval ei ole, siis meenutab tõmmut hiidu.
Tänu vähesele kraadile võibolla isegi ostan aegajalt. Mulle ei meeldi kanged ega tugeva maitsega õlled. Eesti toodangust on parim roheline Walter. Tumedatest siis see dublin. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 23.02.2011 22:10:45 vasta tsitaadiga

Hiid, kogu lugupidamise juures, miks sa pagana pärast õlut jood kui maitse ei meeldi?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 22:12:11 vasta tsitaadiga

mulle meeldib sellest saadav uim icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2011 22:15:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mulle meeldib sellest saadav uim icon_razz.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif
kui uim meeldib ja tavaline kange õlle maitse ja lõhn ei meeldi, siis peaksid ostma st bernardus 12
kaks pudelit, mis maksavad palju, aga sellest saad kerge väiks uime

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 22:20:53 vasta tsitaadiga

ja lisaks uima saavutamisele ka uima hoidmise protsess. Kõige meeldivam on seal juures grillimine icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 23.02.2011 22:26:13 vasta tsitaadiga

Hiid, mõned aastad tagasi polnud ma eriline õllesõber ja ma ei naudi ka joobes olekut. Õlle joomine oli pigem sotsiaalne tegevus. Põhjus võis olla selles, et ma polnud head õlut eales proovinud icon_wink.gif

Hetkel vaatlen Brooklyn Lager'it. Peab pudeli Sakusse ja A. Le Coq'i saatma. Ehk mõistavad kuidas hea hele õlu maitsema peab.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2011 22:29:29 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Hiid, mõned aastad tagasi polnud ma eriline õllesõber ja ma ei naudi ka joobes olekut. Õlle joomine oli pigem sotsiaalne tegevus. Põhjus võis olla selles, et ma polnud head õlut eales proovinud icon_wink.gif

Hetkel vaatlen Brooklyn Lager'it. Peab pudeli Sakusse ja A. Le Coq'i saatma. Ehk mõistavad kuidas hea hele õlu maitsema peab.
tee seda thumbs_up.gif
meie kohaliku olleparmubaasil ei kanna uut klassikut ikka aretada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 00:07:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mulle meeldib sellest saadav uim icon_razz.gif

Mine kange kraami kallale, tõmbab purju ära palju kiiremini kui õlu, kui tõesti seda taga ajad. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 00:13:02 vasta tsitaadiga

ei maitse kangem kraam, nagu ka kange õlu icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 00:21:21 vasta tsitaadiga

Ehk siis põhimõtteliselt alkohol ei maitse üldse, aga purju tahad ikka jääda?
Paradoks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 24.02.2011 00:56:37 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 13.03.2012 02:48:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 00:56:53 vasta tsitaadiga

Dublin valmistas pettumuse. Selline ei liha ega kala. Kerge küll, aga kuidagi vesine. Saku soovitatud joomise temperatuur peaks küll madalam olema. See kiidulaul seal tagaetiketil oli küll kõvasti ülepakutud.
Jalka teisel poolajal sai Kaisedom Dark Lager liitrine purk ligi võetud. Hoopis teine asi. Ilus vaht, kuigi võiks kauem kesta. Mõnusalt mõru maitse, veits leivane teine. Hea järel maitse, aga veits lühike. Pole ka eriti kange, vaid 4,7. Etem kui Dublin.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 04:59:29 vasta tsitaadiga

See Dublin mulle täitsa meeldis. Järelmaik meeldivalt pehme. Pils jättis täiesti külmaks.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 08:08:24 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ehk siis põhimõtteliselt alkohol ei maitse üldse, aga purju tahad ikka jääda?
Paradoks. icon_razz.gif

kas keegi siis joob piiritusejooke sellepärast, et maitse on jube hea? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 24.02.2011 11:01:19 vasta tsitaadiga

Ega Mönchshof Schwarzbier 'i kuskil hetkel müüda või teab keegi midagi sarnase maitsega õllet?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 11:29:37 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Hiid kirjutas:
mulle meeldib sellest saadav uim icon_razz.gif

Mine kange kraami kallale, tõmbab purju ära palju kiiremini kui õlu, kui tõesti seda taga ajad. icon_rolleyes.gif

kui postitusi on rohkem siis loe ka järgnevaid enne vastamist icon_idea.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 13:31:50 vasta tsitaadiga

Lugesin. icon_rolleyes.gif
Endiselt paradoks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 16:32:32 vasta tsitaadiga

Noh limpsijoodikud, Maxxximas on(oli?) Alexandril mingi soodukas. Igatahes õllekõhtudega tüübid rebisid neid plokkide viisi seal ikka eile, mõtlesin, et ehk on mainimist väärt. beer_yum.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 22:33:06 vasta tsitaadiga

Võtsin 2 pilsi ligi. Minule see sobib thumbs_up.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 00:36:11 vasta tsitaadiga

Sai täna siis ka paraadi ajal otsustatud, et vaja mõni õlu kõrvale võtta ja nendeks võiks olla siis meie uustooted. Läksin siis Stocki, mis oli kahjuks suletud juba kell 19. Siis Grossi, kus ilmselgelt neid tooteid polnud. Siis Sikusse, kus samuti polnud midagi ja lõpuks ülemistesse, kust sain nii dublini kui pilsi kätte. Igaks juhuks võtsin ühe sassi ka. Dublin läks esimesena alla ja kuna sai ta enne natukeseks jääkappi visatud, siis oli ka mõnusal tempil ja maitses täitsa mõnusalt. Läks ilusasti alla ja ei hädalda küll, et vesise maitsega oleks. Pils maitses suht kusiselt. Eelistaks vist siinkohal isegi walterit.

Tegin ka tähelepaneku et purgi-sass tundub vist meeldivam, kui pudelisass. Olen imelik.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 00:55:34 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
Tegin ka tähelepaneku et purgi-sass tundub vist meeldivam, kui pudelisass. Olen imelik.

Krt sama siin... huvitav millest tingitud? eusa_think.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 01:11:47 vasta tsitaadiga

Sellest, et purgi puhul pastöriseeritakse õlle peale villimist, ehk siis läheb koos purgiga tunnelpastörisaatorisse. Klaasi puhul aga pastöriseeritakse õlle enne villimist.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 01:12:29 vasta tsitaadiga

Mismoodi see siis maitseomadusi mõjutab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 01:15:04 vasta tsitaadiga

No järelikult üks teeb maitseomadused halvemaks kui teine. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.02.2011 04:43:12 vasta tsitaadiga

Seitsmekraadise Bear Beer maitsebuketti iseloomustab paradigma.
Kui umbes nädal varem sai üks liiter prooviks joodud, jäi kumama selline arusaamatus, kes seda sunnib jooma.
Kompenseerib igasugune alkohol veits jahedavõitu äraolemist õnneks icon_razz.gif icon_biggrin.gif

Samas kuidagi kannatas välja. Viru õlu toda teraviljajooki villib. Suisa plastpudelitesse, hämmastav "pompöössus".


viimati muutis Elof 25.02.2011 04:50:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 04:44:18 vasta tsitaadiga

Heineken, huvitav jah icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.02.2011 06:08:21 vasta tsitaadiga

Villimise erinevusse ei usu.

viimati muutis Elof 25.02.2011 19:02:36, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 11:55:40 vasta tsitaadiga

Dublin. Huvitav lahja rüübe, pigem upgrade kerge promilliga kaljast, kui tume õlu. icon_rolleyes.gif Täitsa mekkis. beer_yum.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 14:29:49 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Dublin. Huvitav lahja rüübe, pigem upgrade kerge promilliga kaljast, kui tume õlu. icon_rolleyes.gif Täitsa mekkis. beer_yum.gif


Nõustun vägagi. Dublin oli päris mõnus jook. Pils selle eest oli suht puhas kusi ja pudelit avades tundus nagu oleks mingi hapukapsa purgi lahti teinud. Haises teine nii jubedalt. Pigem joon walterit.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 25.02.2011 16:09:54 vasta tsitaadiga

Ilmselt see kedagi väga ei huvita, aga minu arust on see Dublin täiesti mõttetu õlu. Oli nagu joodav põhimõtteliselt, aga arvatavasti enam teda kunagi ei osta. Liiga magus nagu valdav enamus Eesti tumedaid. Mingisugune loba oli vahu kohta ka tagumisel sildil - ma ei näinud mingit vahtu. Hetkeks mingi udu oli ja kohe kadus.
Lotoga võidan, siis installeerin koju Guinnessi kraani. Sellel on õige mõru maitse ja õige vaht.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 16:35:17 vasta tsitaadiga

Hiid sa võiks uue küsitluse huvi pärast teha ja waldu ka seal ära mainida. icon_razz.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 17:48:33 vasta tsitaadiga

maximas wiru export 0,44 hetkel.. on ka joogikõlbulik asi? : P
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 17:54:51 vasta tsitaadiga

Mu arust on see Wiru Export igati viisakas õlu.
Selle hinnaga võtaks isegi suurema laari..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mucrop3
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Mucrop3

liitunud: 28.03.2004




sõnum 25.02.2011 20:06:41 vasta tsitaadiga

Käisin võtsin ka mõned dublinid, kassas vaatasin 2 inimest peale minu ladusid lindile dublineid mõlemad 3 tk.
Kallasin kannu ja vahtu jah praktiliselt ei tekkinud pinnale.

Umbes nagu Saku Tume lahjendatud veega, mingit äratuntavat erilist maitset nagu keel notsu liha kõrvale võttes ei taba.

Maitse on praktiliselt sama nagu selle lõhna maitse mis jõuab õhu kaudu suhu enne vedelat õllet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 21:36:26 vasta tsitaadiga

Dublin on joodav ja pole ebameeldiv aga ei midagi erilist, maitset kuidagi vähevõitu.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 25.02.2011 21:36:43 vasta tsitaadiga

Parajalt soojalt juues oli Dublinil maitset küll. Mina ei kurda ja ostan teinekord veel thumbs_up.gif
_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 21:52:04 vasta tsitaadiga

Njah, vb tõesti selles asi, ise joon võrdlemisi jahedalt.
Edit: Soojemaks minnes tuli jah maitset juurde ja läks oluliselt paremaks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 26.02.2011 02:09:30 vasta tsitaadiga

Need tulevad ilmselt kaks kallimat ôlut mis olen joonud. Peab nädalavahetuseks lennupiletid organiseerima.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 13:51:19 vasta tsitaadiga

Maximas oli Saku Klassik soodushinnaga 0,59+pant.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 14:17:36 vasta tsitaadiga

oli jahh. See kukkus kehvasti välja ja müüakse soodukaga, et keegigi ostaks
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 14:54:30 vasta tsitaadiga

Rabasin 2 dublini ligi esimene kohe läbi ja ei kurda millegi üle icon_razz.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.02.2011 15:05:11 vasta tsitaadiga

Klassik mulle küll täitsa istub ja seda ainsana Saku valikust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 17:26:43 vasta tsitaadiga

Miks meil ainult ühte tüüpi Guinessi poes müüakse? Valik peaks ju suurem olema kui Draught. Kas vanasti ei müüdud muid versioone ka?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.02.2011 17:29:13 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Miks meil ainult ühte tüüpi Guinessi poes müüakse? Valik peaks ju suurem olema kui Draught. Kas vanasti ei müüdud muid versioone ka?
seda 7,5% extra stouti müüdi kunagi
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.02.2011 17:29:55 vasta tsitaadiga

Mida vähem jama lettidel seda parem,mahuvad head õlled paremini ära ja värki.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 18:20:13 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mida vähem jama lettidel seda parem,mahuvad head õlled paremini ära ja värki.

Siis peaks ju alecoqil ja sakul enamuse toodangust eemaldama lettidelt. Ruumi saaks siis tõesti palju juurde.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 21:12:08 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
alpha kirjutas:
Miks meil ainult ühte tüüpi Guinessi poes müüakse? Valik peaks ju suurem olema kui Draught. Kas vanasti ei müüdud muid versioone ka?
seda 7,5% extra stouti müüdi kunagi

Krt jah, paar aastat tagasi oli, kuhu kadunud huvitav? icon_rolleyes.gif
Kunagi suutsin ühe niisuguse pauguga avada, et sain korgiga lõua pihta ja jäi väike arm pooleks aastaks(kuigi vaevu näha oli). icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.