Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 136, 137, 138  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.02.2011 12:07:53 vasta tsitaadiga

Draqula, kusotsast FB pildid korraliku kvaliteediga tulevad? Ikka samasugusen nässid.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2011 14:52:04 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Draqula, kusotsast FB pildid korraliku kvaliteediga tulevad? Ikka samasugusen nässid.


Hmm. Siis sõltub sellest mis kvaliteediga on kasutaja üles pannud. Minu tuttavate pildid on küll selged, vähemalt google kontaktide piltidega võrreldes on kvaliteedivahe mäekõrgune (google omad on konkreetselt ruudulised).
Eriti hästi on näha siis, kui tegemist on sama pildiga, mis kasutusel kontkaktil nii FB kui google kontakti puhul - google sööb kvaliteedi ära, FB võibolla võtab ka midagi vähemaks, kuid mitte häirivalt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 21.02.2011 21:16:39 vasta tsitaadiga

Neid rootimise mooduseid ma saan aru on mitmeid aga lihtsaim vist tundub olema see Unrevoked:
http://www.thedroiddemos.com/2010/09/20/how-to-root-the-desire-with-unrevoked-3-21-video-walkthrough/
Kõigepealt windowsi device manageris androidile hboot driverid peale, siis desire hboot-i ning unrevoked käima ja seal ka paar klikki ning peakski olema kõik.
Kas peale rootimist saab kõik appid SD-le suruda ilma ext partatsioonita, kuskilt lugedes midagi meelde nagu jäänud ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002




sõnum 21.02.2011 21:25:02 vasta tsitaadiga

sd-le saad osaliselt suunata, miski osa datat jääb ikka telefoni. Need pooles vinnas meetodid on paras ikaldus.
No nii keeruline ei saa see root+flash+ext ka olla, et sa seda nuputad ja loed ja pärid juba mitmendat nädalat icon_smile.gif
Tee asi korra läbi, saad omal käel aru, et ei ole miski voodoo. Jõuad mõne tunniga kõik levinumad rommid läbi proovida ja omale meelepärase valida.
Siis alles teed lõpliku kohandamise ja installid kõik appid.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007




sõnum 21.02.2011 21:27:49 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
namstoop kirjutas:
Draqula, kusotsast FB pildid korraliku kvaliteediga tulevad? Ikka samasugusen nässid.


Hmm. Siis sõltub sellest mis kvaliteediga on kasutaja üles pannud. Minu tuttavate pildid on küll selged, vähemalt google kontaktide piltidega võrreldes on kvaliteedivahe mäekõrgune (google omad on konkreetselt ruudulised).
Eriti hästi on näha siis, kui tegemist on sama pildiga, mis kasutusel kontkaktil nii FB kui google kontakti puhul - google sööb kvaliteedi ära, FB võibolla võtab ka midagi vähemaks, kuid mitte häirivalt.
laed käsitsi igaühele uued pildid, keelad kontaktide sync'imise google kontoga ning voilà - kvaliteet on jälle 5+
_________________

http://isasoovitusel.blogspot.com/
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 21.02.2011 23:00:53 vasta tsitaadiga

jaco kirjutas:

Tee asi korra läbi, saad omal käel aru, et ei ole miski voodoo. Jõuad mõne tunniga kõik levinumad rommid läbi proovida ja omale meelepärase valida.
Siis alles teed lõpliku kohandamise ja installid kõik appid.


+1 icon_wink.gif ma ka alguses kõhklesin, aga peale mõnda tundi mässamist oli kõik bueno juba

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2011 09:18:24 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
Draqula kirjutas:
namstoop kirjutas:
Draqula, kusotsast FB pildid korraliku kvaliteediga tulevad? Ikka samasugusen nässid.


Hmm. Siis sõltub sellest mis kvaliteediga on kasutaja üles pannud. Minu tuttavate pildid on küll selged, vähemalt google kontaktide piltidega võrreldes on kvaliteedivahe mäekõrgune (google omad on konkreetselt ruudulised).
Eriti hästi on näha siis, kui tegemist on sama pildiga, mis kasutusel kontkaktil nii FB kui google kontakti puhul - google sööb kvaliteedi ära, FB võibolla võtab ka midagi vähemaks, kuid mitte häirivalt.
laed käsitsi igaühele uued pildid, keelad kontaktide sync'imise google kontoga ning voilà - kvaliteet on jälle 5+


Põhimõtteliselt mõeldav, kuid sünkroniseerimisest loobuda ei taha - kui telefon kaob on ka kontaktid läinud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 22.02.2011 11:34:10 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
lase simkaardi vahetus korra teha. ägest see kalab..... alati ei pruugi telefoni süü olla.....


Mõtlesin et proovin veel korra, ennem kui hakkan SIM kaardi vahetust uurima aga hakkas lambist tööle ja enam ei viska "call forwarding" seadete alt ette kirja network or SIM card error icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zann
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2003




sõnum 22.02.2011 12:15:48 vasta tsitaadiga

selline kysimus, et kust vôiks leida HTC menyyst koha, kust oleks näha niiöelda andmeloendureid. täpsemalt kōnede ja andmemehu loendurit.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2011 12:23:40 vasta tsitaadiga

zann kirjutas:
selline kysimus, et kust vôiks leida HTC menyyst koha, kust oleks näha niiöelda andmeloendureid. täpsemalt kōnede ja andmemehu loendurit.


Vaikimisi vist polegi sellist. Marketis leidub erinevaid rakendusi selle tarbeks. Ise pole siiani kasutanud - vaatan pigem operaatori iseteenindusest.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 22.02.2011 14:06:03 vasta tsitaadiga

zann, ma olen kasutanud sellist appi nagu Stats Free, näitab ilusti ära.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2011 22:15:37 vasta tsitaadiga

Pagana telefon hakkas peale ühte sõnumit "com.android.mms has stopped" kisama. Kuskil 30 sek pärast messages avamist tuleb sorry stop jutt ette ja kogu moos. Peaks factory reset'i peale mõtlema!?

Häid uudiseid ka! HTC toob 1-2 kuud peale Desire S (uus generatsioon) müüki paiskamist Desire-Z ja Desire HD 2.3 gingerbread'i. Tavalised Desire vennad saavad vististi ka, aga hiljem. icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2011 00:49:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Häid uudiseid ka! HTC toob 1-2 kuud peale Desire S (uus generatsioon) müüki paiskamist Desire-Z ja Desire HD 2.3 gingerbread'i. Tavalised Desire vennad saavad vististi ka, aga hiljem.


Paistab et see hakkabki "uus" moodus olema kuidas inimesi uut telefoni meelitatakse ostma
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2011 00:58:47 vasta tsitaadiga

Ehk siis suvel on Gingerbread'i oodata... Päris pikk aeg. Mõnest ametlikust uudisest võtsid selle?

Väike probleem ka Desire HD'ga. Nimelt kui keegi helistab ja telefon erkaan alla keerata, siis peaks telefon vait jääma. Kuid millegipärast see funktsioon töötab mul väga random - tavaliselt läheb just kõvemaks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2011 01:04:59 vasta tsitaadiga

link :: Cnet

Suht-koht ametlik. Keegi HTC esindaja ... Nojah kuskil suve keskel jõuaks kohale jah. Siis saab ehk SMS kokkujooksmise ka ära parandatud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 23.02.2011 08:17:24 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Otsisin mugavamat äratuskella app'i. Silma jäi Alarm Clock Free (iHandySoft Inc.) - sujuvalt valjenev äratuse tugevus, mugav snooze, eelkõige mugav snoozitud alarmi tühistamine (ülesse ribale jääb märge, nagu pooleli oleval parkimisel, ühe klõpsuga saab tühistada, mitte ei pea eraldi programmi kuskile minema et tühistada).

Kahjuks hommikul äratus ei töötanud, tegin õnneks ise 11 minutit peale õiget aega silmad lahti. Programmi seadetes oli äratus seade endiselt olemas, lihtsalt lasi üle.
Aparaat on vana Desire, stock 2.2

Keegi ehk oskab soovitada äratuse app'i, mis:
- Oleks stabiilne
- Võimaldaks seada sujuvalt valjenevat äratuse tooni
- Lihtne snooze
- Oleks lihtsalt võimalik snoozitud äratus tühistada (ei peaks kuskile eraldi menüüsse sukelduma, äratust deaktiveerima ja uuesti aktiveerima, et homme jälle ärataks)


Ma ei tea, kui stabiilne see on kuna pole pikalt saand testida aga proovida võid seda: Alarm Clock PlusV2
https://market.android.com/details?id=com.vp.alarmClockPlusDock&feature=search_result
Mulle meeldib just see valjenev helin. Panin ise helinaks mingi MP3, mis siis vaikselt äratama hakkab. Snooze nupp on hea suur ekraanil, mida unise peaga lihtne tabada ning notifications barile jääb ka snooze mida on kerge dismiss-da ei ole vaja sukelduda kuskile menüüdesse või ajada appi taga ekraane lapates edasi tagasi. Või oled ise midagi paremat vahepeal leidnud. Ma siin 4 erinevat katsetasin ja see tundub nendest parim praegu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2011 09:28:21 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Otsisin mugavamat äratuskella app'i. Silma jäi Alarm Clock Free (iHandySoft Inc.) - sujuvalt valjenev äratuse tugevus, mugav snooze, eelkõige mugav snoozitud alarmi tühistamine (ülesse ribale jääb märge, nagu pooleli oleval parkimisel, ühe klõpsuga saab tühistada, mitte ei pea eraldi programmi kuskile minema et tühistada).

Kahjuks hommikul äratus ei töötanud, tegin õnneks ise 11 minutit peale õiget aega silmad lahti. Programmi seadetes oli äratus seade endiselt olemas, lihtsalt lasi üle.
Aparaat on vana Desire, stock 2.2

Keegi ehk oskab soovitada äratuse app'i, mis:
- Oleks stabiilne
- Võimaldaks seada sujuvalt valjenevat äratuse tooni
- Lihtne snooze
- Oleks lihtsalt võimalik snoozitud äratus tühistada (ei peaks kuskile eraldi menüüsse sukelduma, äratust deaktiveerima ja uuesti aktiveerima, et homme jälle ärataks)


Ma ei tea, kui stabiilne see on kuna pole pikalt saand testida aga proovida võid seda: Alarm Clock PlusV2
https://market.android.com/details?id=com.vp.alarmClockPlusDock&feature=search_result
Mulle meeldib just see valjenev helin. Panin ise helinaks mingi MP3, mis siis vaikselt äratama hakkab. Snooze nupp on hea suur ekraanil, mida unise peaga lihtne tabada ning notifications barile jääb ka snooze mida on kerge dismiss-da ei ole vaja sukelduda kuskile menüüdesse või ajada appi taga ekraane lapates edasi tagasi. Või oled ise midagi paremat vahepeal leidnud. Ma siin 4 erinevat katsetasin ja see tundub nendest parim praegu.


Hetkel katsetan Alarm Klock nimelist. See võimaldab ka enamikke soovitud asju, ainult notif. bar'ile ei jää kiiret snooze dismiss võimalust.
Katsetan millalgi su soovitatu ära.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 23.02.2011 12:50:42 vasta tsitaadiga

neo kirjutas:
siin teemas juttu eesti tähtedega klaviatuurist, sõnu ta minu arust ei arva ära: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6071137&highlight=scandinavian#6071137

koby kirjutas:
neo kirjutas:
koby kirjutas:
Sai täna desires läbi SlideIT keyboard (edasi tahaks kasutada peaks maksma juba). Kas keegi teab kas on ka mõnda tasuta appi kus oleks kohe klavjatuuril väljas täpitähed ja nn arvaks sõnu ette mida trükid.


siit samast teemast (või oli see androidi teema) käis läbi ühe HV kasutaja poolt modifitseeritud eesti tähtedega app, kasutan seda edukalt juba mitu kuud oma Desire peal thumbs_up.gif


Kas ta sõnu ka ette hakkab arvama nagu seda SlideIT tegi ja mis on selle nimi- prooviks järgi


Tänud, täpitähed täitsa olemas- sõna kahjuks vist ette ei arva kui siin kiiruga vaatasin kuigi miskine spelleri asi tundub nagu oleks olemas aga Eestit vist ei tunnista või puudub see. Saaks selle ka oleks juba täitsa broo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.02.2011 14:28:06 vasta tsitaadiga

endal kellraadio pandud varemaks plärisema ja telefonil hiljemaks, nö. emersensi, kui raadio peaks ommiku tumm olema (Mania fänni rõõmud icon_lol.gif ), ja helinat pole, aint vibra. ajab üles küll. ahjaa, def äratussüsteem siis.

isiklikult see znooze ei istu üldse. thumbs_down.gif

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2011 17:22:17 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Meremees1 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Otsisin mugavamat äratuskella app'i. Silma jäi Alarm Clock Free (iHandySoft Inc.) - sujuvalt valjenev äratuse tugevus, mugav snooze, eelkõige mugav snoozitud alarmi tühistamine (ülesse ribale jääb märge, nagu pooleli oleval parkimisel, ühe klõpsuga saab tühistada, mitte ei pea eraldi programmi kuskile minema et tühistada).

Kahjuks hommikul äratus ei töötanud, tegin õnneks ise 11 minutit peale õiget aega silmad lahti. Programmi seadetes oli äratus seade endiselt olemas, lihtsalt lasi üle.
Aparaat on vana Desire, stock 2.2

Keegi ehk oskab soovitada äratuse app'i, mis:
- Oleks stabiilne
- Võimaldaks seada sujuvalt valjenevat äratuse tooni
- Lihtne snooze
- Oleks lihtsalt võimalik snoozitud äratus tühistada (ei peaks kuskile eraldi menüüsse sukelduma, äratust deaktiveerima ja uuesti aktiveerima, et homme jälle ärataks)


Ma ei tea, kui stabiilne see on kuna pole pikalt saand testida aga proovida võid seda: Alarm Clock PlusV2
https://market.android.com/details?id=com.vp.alarmClockPlusDock&feature=search_result
Mulle meeldib just see valjenev helin. Panin ise helinaks mingi MP3, mis siis vaikselt äratama hakkab. Snooze nupp on hea suur ekraanil, mida unise peaga lihtne tabada ning notifications barile jääb ka snooze mida on kerge dismiss-da ei ole vaja sukelduda kuskile menüüdesse või ajada appi taga ekraane lapates edasi tagasi. Või oled ise midagi paremat vahepeal leidnud. Ma siin 4 erinevat katsetasin ja see tundub nendest parim praegu.


Hetkel katsetan Alarm Klock nimelist. See võimaldab ka enamikke soovitud asju, ainult notif. bar'ile ei jää kiiret snooze dismiss võimalust.
Katsetan millalgi su soovitatu ära.


Esmamulje sellel Alarm clock plus v2 väga hea. Ise ma seda esialgu ei julgenud uurida, kuna paljud kommentaarid kurtsid ebastabiilsust, kuid see sõltub ikkagi konkreetsest versioonist, seadmest ja ka androidi versioonist.
Kui nädala suudab õigesti äratada siis võib edukaks tunnustada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 23.02.2011 18:04:59 vasta tsitaadiga

mul väike mure Titanium backupiga- nimelt kui selle käivitan siis ütleb ta mulle seda (pilt kaasas), kuigi olen teinud rooti telefonile.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002




sõnum 23.02.2011 18:06:12 vasta tsitaadiga

busybox on?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets79
HV kasutaja
Pets79

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2011 18:50:28 vasta tsitaadiga

midagi juhtus mu telefoniga (Desire) järsku hakkas aku meeletult (harjumatult) kestma icon_eek.gif muidu pidi ikka 24h jooksul kindlasti laadima.
Pühapäeva õhtul panin laadima (aku päris kotis veel ei olnud) ning mingi aeg hommikul avastasin, et kõik mailid on kustunud (nii exchange kui gmail) egas midagi, sünkisin uuesti ja ilmusid. Samas gmail ei lase üle kahe peavaseid maile alla laadida...
Peale esmaspäeva töötab tel nagu tavaliselt - mailid tulevad, kõned ok, internet töötab... elu nagu lilleaias.
Ahjaa akut on järgi 60% viimasest laadimisest 1 päev, 9h ja 38m.
Softiks on siis 2.2 build: 2.29.405 - viimane update mida ta nädalavahetusel tegi

_________________
www.chryslerclub.ee
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2011 04:19:30 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda miks mul wifi hotspot 30 minti tagant nagu magama jääks .... .st connection on aga nett kaob ära arvutis samas nii kui telefoni näpin (vajutan midagi et pilt ette tuleks) nii on tagasi. Kuigi mul on pandud hotspoti confist power mode "allways on". Ja telefon on laadija taga koguaeg seega mingit säästu rešiim ka rakenduda ei tohiks.


edit: nvm .. developeri alt stay awake when charging aitas
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 24.02.2011 16:17:56 vasta tsitaadiga

Kui ma google konto all kontakte korrastan, siis kuidas ma need oma telefoni mällu saan ?
Kas teen veebis kontaktid korda, siis kustutan telefoni kontaktid ära ning teen SD kaardile google kontaktidest backupi ja siis taastan backup failist uuesti telefoni mällu ? Tahaks nii, et telefoni saan googlest numbritega kontaktid mitte muud google kontaktid või saan need muud (orkut) kontaktid lihtsalt ära kustutada ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 136, 137, 138  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.