Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 22:50:11 vasta tsitaadiga

Mul põrandast tuleb sooja icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 23:02:20 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
jeesus188, Otsakorter ja soojustamata, esimene korrus ka veel. Keskküttekatlale on ehitatud veel veepaak, et hoida sooja aga kuna paak sai väike ja suuremaks polnud ruumi siis hoiab see ainult vähe aega radikad soojana. Praegu pole probleemi see kütmine, sest süsteem on kahe korteri peale ja teise korteri elanikud on kodused ja hoiavad toad soojana kui kodus pole.


kas sa elad lennukis?
mujal krt korterites puudega ei köeta icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 17.02.2011 23:13:53 vasta tsitaadiga

Padaorus -30,7 juba icon_razz.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.02.2011 23:15:24 vasta tsitaadiga

Kunagi olime -30 kandis metsalaagris, puud raksusid külmast. Jube oli.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.02.2011 23:18:10 vasta tsitaadiga

Ja mina arvasin, et siin on külm... (-20C) icon_lol.gif

EDIT:
Mul on hakanud Lasnamäe paneelikas laest radikatorude (vertikaalsed, need mis varustavad radikaid veega) juurest krohvi ja muud kraami pudenema, kas on ehk kuumusega seotud? icon_rolleyes.gif


viimati muutis Valvejoodik 17.02.2011 23:21:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 23:18:53 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kunagi olime -30 kandis metsalaagris, puud raksusid külmast. Jube oli.


ma olin ka...öine lagi oli -32 olnud hommikul pakiti metsalaager kokku ja kuppi külmapühasid veetma icon_cool.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 23:25:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kas sa elad lennukis?
mujal krt korterites puudega ei köeta icon_biggrin.gif


No Rakveres on ikka mujal ka ahjuküttega korterelamuid. Mul endalgi on ahjuküte ja olen olukorraga vägagi rahul. Ei saa aru, et väga külm oleks kodus. Vahemikus 20-22 kraadi on kenasti. Mu vend elab Lennuki tänaval ja temal ning äial on kõrvalmajas küll keskküte.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 23:25:14 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ja mina arvasin, et siin on külm... (-20C) icon_lol.gif

EDIT:
Mul on hakanud Lasnamäe paneelikas laest radikatorude (vertikaalsed, need mis varustavad radikaid veega) juurest krohvi ja muud kraami pudenema, kas on ehk kuumusega seotud? icon_rolleyes.gif


Võib olla küll. Suvel hakkasid vannitoas külma vee püstikud hallitama, õhk oli nii niiske ja soe icon_lol.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 00:12:05 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ja mina arvasin, et siin on külm... (-20C) icon_lol.gif

EDIT:
Mul on hakanud Lasnamäe paneelikas laest radikatorude (vertikaalsed, need mis varustavad radikaid veega) juurest krohvi ja muud kraami pudenema, kas on ehk kuumusega seotud? icon_rolleyes.gif


Äkki kuskil külmasild selles paneelis ja suur temperatuurivahe (toru vs. paneel) läbiviigu juures.
Küttevee temperatuur on reeglina mingi 55 kraadi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.02.2011 00:30:31 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Ja mina arvasin, et siin on külm... (-20C) icon_lol.gif

EDIT:
Mul on hakanud Lasnamäe paneelikas laest radikatorude (vertikaalsed, need mis varustavad radikaid veega) juurest krohvi ja muud kraami pudenema, kas on ehk kuumusega seotud? icon_rolleyes.gif


Äkki kuskil külmasild selles paneelis ja suur temperatuurivahe (toru vs. paneel) läbiviigu juures.
Küttevee temperatuur on reeglina mingi 55 kraadi.

Endal on sama mõte, maja pole ka soojustatud ning vuugivahede täitmist pole ma viimasel ajal üldse märganud. Seinad ise on ka üpriski külmad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 02:44:18 vasta tsitaadiga

Kas on mingit avalikku nimekirja Eesti erinevatest kaitsealadest?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 08:39:51 vasta tsitaadiga

***** kui kylm thumbs_down.gif
-27c
Tajutav temp.
-32 °C

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 09:20:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
äss kirjutas:
jeesus188, Otsakorter ja soojustamata, esimene korrus ka veel. Keskküttekatlale on ehitatud veel veepaak, et hoida sooja aga kuna paak sai väike ja suuremaks polnud ruumi siis hoiab see ainult vähe aega radikad soojana. Praegu pole probleemi see kütmine, sest süsteem on kahe korteri peale ja teise korteri elanikud on kodused ja hoiavad toad soojana kui kodus pole.


kas sa elad lennukis?
mujal krt korterites puudega ei köeta icon_biggrin.gif

Puud kõige odavam lahendus ja toad on ka soojad. Läkski liiale eile. Toas oli umbes 25kraadi sooja. Valjas oli -28.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 10:04:32 vasta tsitaadiga

Brrrhh... toas hommikul +17, natuke jahe t-särgi väel ringi lehvida. Õnneks bullerjaniga saab normaalse temperatuuri ruttu tagasi thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.02.2011 10:17:00 vasta tsitaadiga

Hommikul oli toas ~22C, kuid ikka oli külm, nüüdseks juba "suvine" 27C thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 18.02.2011 10:28:55 vasta tsitaadiga

Kumme põletad toas ?icon_biggrin.gif
20 ja ma pean õnnelik olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 10:39:50 vasta tsitaadiga

Minu majas siis esimene ametlik külmaohver. Lõin luugid lahti ja mis ma näen - kena rasvane hiirepoiss keset tekki kõhuli, jalad laiali ja saba täiesti sirgelt taga ning keel suust väljas. Surnd, mis surnd. Kurb.

Ärgates oli toas +7.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 10:41:25 vasta tsitaadiga

Hakkab millalgi soojemaks ka minema või see ongi juba kevad? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 10:42:23 vasta tsitaadiga

mul näitab 21,7C aga tundub kuidagi maru jahe. termomeeter muidugi arvuti ja teleka ligi ka, need ehk nõks tõstavad tempi.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 11:10:44 vasta tsitaadiga

Tallinnas läheb külmaks ja tuuliseks:
http://www.ilm.ee/tallinn/


_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 11:16:48 vasta tsitaadiga

Delfi ilm pakub laupäeval kell 6.00 ilma igale maitsele, alates -46C kuni +79C. Või sain ma millestiki valesti aru.

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 11:40:56 vasta tsitaadiga

tapal kell 9 oli -30c
Miks tööinimestel kylmapyhi ei olegi alates teatud tempist
Töötajate diskrimineerimine, kui õpilased kodus ja mina pean tööl olema icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 11:49:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tapal kell 9 oli -30c
Miks tööinimestel kylmapyhi ei olegi alates teatud tempist
Töötajate diskrimineerimine, kui õpilased kodus ja mina pean tööl olema icon_lol.gif

Lase ülemus julmalt üle ja ära lihtsalt tööle mine. Kui veab, siis saad väga pikad pühad ja ei pea üldse enam selle tööandja juurde minema. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Ja raporteerin ka .. Paides -20°C, linnud laulavad vanat ja head sitsikleidi lugu.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.02.2011 12:53:52 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kumme põletad toas ?icon_biggrin.gif
20 ja ma pean õnnelik olema icon_lol.gif

Võlusõnaks on soojapuhur icon_wink.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.02.2011 13:09:20 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kumme põletad toas ?icon_biggrin.gif
20 ja ma pean õnnelik olema icon_lol.gif

Mitte aktiivses töös olev HDD näitab - 15C icon_biggrin.gif
Mõõtur laual 17,1...ja õhuniiskus 21% pole sellist arvu ammu näinud endal. Nagu keskkütte teema rohkem...
Köök hea soe - karmimast euronormist isegi paremini soojustatud põrandaga... puupliit soojaks ja soe tuleb icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 13:36:00 vasta tsitaadiga

mul oli isegi teada-tuntud "ahi-HDD" e Raptor paar kraadi kukkunud, 35'le. miskipärast on prose ja Raptor koguaeg täpselt sama soojad icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 14:21:32 vasta tsitaadiga

mul kettad hetkel 16 ja 19 , videokaart on 18c
ei ole viitsind veel tuld ahju teha, peab ikka liigutama hakkama vist : P

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 14:28:18 vasta tsitaadiga

Täna on küll senini olnust kõige külmem päev. Isegi päikese käes ei roni termomeeter edasi 20st külmakraadist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 14:32:33 vasta tsitaadiga

Kus sul see kodune asukoht on, et temperatuur nii madal sealkandis? Kui hetkel balticroads.net'i vaadata, siis vaid võrtsu ääres paar kohta ning Narva kandis on veel -20, igalpool mujal juba üle selle ehk -14 kuni -19.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 14:55:28 vasta tsitaadiga

Asukoht on Kohila metsade vahel, Angerja külas. Õues on ikka nii külm, et kole lausa ja iga päev räästad jooksma saanud keskpäeva päike ei tee täna mitte kui midagi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 16:00:12 vasta tsitaadiga

Koeru kandis täna hommikul kell 7 näitas -34c thumbs_up.gif Nüüdseks taandunud elamiskõlbuliku -15 peale
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 16:02:51 vasta tsitaadiga

Millal siis kevad peaks hakkama? (loe: millal üle +5 stabiilselt hakkab olema)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 16:10:53 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Millal siis kevad peaks hakkama? (loe: millal üle +5 stabiilselt hakkab olema)


Viimase aja mõõtmiste järgi alates maikuust.

http://www.emhi.ee/index.php?ide=6,299,302

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 16:25:16 vasta tsitaadiga

Ei mõtle öö ja päeva keskmist, vaid ikka päevast temperatuuri. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 19:08:16 vasta tsitaadiga

Alguse oli karm lumi, nüüd on karm külm...talv on vist icon_eek.gif

Ei tegelt on juba veits liig, isegi arvuti ei jõua tubasi ära kütta thumbs_down.gif Siinkandis oli täna lagi -27 ainult icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 18.02.2011 19:24:24 vasta tsitaadiga

isegi mul oli sutsu külm täna. Kuid praegu hetk tagasi nägin, kuidas kuu horisondist välja tuli. Lahe oli jälgida, pole varem sellist asja oma silmaga näinud. Juustukollast värvi jne.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 20:00:23 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:

Ei tegelt on juba veits liig, isegi arvuti ei jõua tubasi ära kütta thumbs_down.gif
Idles ei tasu hoida jah.

Mul juba mitu päeva mõlemad arvutit videosi encodema pandud icon_razz.gif Lasevad täie auruga mõnusalt,
samuti CRT televusser kütab kenasti ning subwoofer kh puhub midagi soojemapoolset icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 21:36:34 vasta tsitaadiga

Palju need sul ikka annavad. Pane siis juba kõik tuled ka põlema.

Sooja saamiseks vähe teised vahendid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 21:41:18 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Palju need sul ikka annavad. Pane siis juba kõik tuled ka põlema.
Säästupirnid kõik. Need suht jahedad. icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 21:58:03 vasta tsitaadiga

Hõõglamp on soojuse poolest suurema kasuteguriga kui arvuti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.02.2011 22:03:00 vasta tsitaadiga

Külmaks ilm läheb. Jahe ilm olnud mõnda aega. Kedagi peaks põlema panema, et sooja saada. Ahju näiteks icon_question.gif
Tegelikult ahi köeb, ent ilm tüüpiline veebruarikuule eestis. Tuleb soojalt riietuma hakata.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 23:50:05 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
isegi mul oli sutsu külm täna. Kuid praegu hetk tagasi nägin, kuidas kuu horisondist välja tuli. Lahe oli jälgida, pole varem sellist asja oma silmaga näinud. Juustukollast värvi jne.


Ma ka nägin täna seda icon_biggrin.gif pole kunagi midag isellist näinud. Miks ta nii kollane oli?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 23:58:29 vasta tsitaadiga

möhh?
pilti? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 03:13:50 vasta tsitaadiga

tund tagasi 24,, nüüd 27c
life sucks thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 19.02.2011 03:14:55 vasta tsitaadiga

-18 C Mustakal. Proovime kas disla läheb tööle icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 05:13:45 vasta tsitaadiga

Tartus näitab -28C icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 07:35:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tund tagasi 24,, nüüd 27c
life sucks thumbs_down.gif

Oot oot, suvi käes? icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 08:42:01 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tund tagasi 24,, nüüd 27c
life sucks thumbs_down.gif

Oot oot, suvi käes? icon_razz.gif

laplastel küll icon_cool.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 19.02.2011 09:43:10 vasta tsitaadiga

Väga mõnn ilm väljas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 09:47:48 vasta tsitaadiga

,pljää kui külm on.
..."homme siis maratonile, kui teised sõidavad ennast pildituks siis mina joon ennast pildituks" icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.