Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 15:21:49 vasta tsitaadiga

mul täitsa ok. mitu õhtut siin grupiga warhammerit tagunud ja samal ajal skypes lobisenud..laggi ega miskit pole.
küll aga vahepeal paneb täiesti lampi nett kotti..peab restarti ruuterile tegema siis jälle korras.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1n5an3
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 20:43:39 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
nii kui siin vahepeal ilmad soojemaks läksid, hakkas 17-18 vahel nett imema ning siaamaani tendents jätkub icon_rolleyes.gif

Esmasp2evast saadik on vaikselt siin ka kiirused kukkund ja ping on kah omadega lakke ronind ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.01.2011 21:55:56 vasta tsitaadiga

1n5an3 kirjutas:
vull kirjutas:
nii kui siin vahepeal ilmad soojemaks läksid, hakkas 17-18 vahel nett imema ning siaamaani tendents jätkub icon_rolleyes.gif

Esmasp2evast saadik on vaikselt siin ka kiirused kukkund ja ping on kah omadega lakke ronind ...

Terve see nädal on minul nett uimane olnud ning täna läks ruuter ka mingiks ajaks lolliks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 21:59:21 vasta tsitaadiga

sama siin, nett pole nii kiire kui tavaliselt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 27.01.2011 23:34:31 vasta tsitaadiga

Kas ruuteril seda signaali tugevust näitav db näitab nii et mida väiksem number seda parem ühendus? -69db või -60db?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 14:50:22 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
Kas ruuteril seda signaali tugevust näitav db näitab nii et mida väiksem number seda parem ühendus? -69db või -60db?

mida väiksem seda vähem igasugu muud müra jah
antenna level näitab signaali tugevust ja see db värk on rohem kvaliteet. et mida väiksem number seda vähem igasugu kõrvalist müra kinni püütud

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 28.01.2011 17:36:46 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
capricorn kirjutas:
Kas ruuteril seda signaali tugevust näitav db näitab nii et mida väiksem number seda parem ühendus? -69db või -60db?

mida väiksem seda vähem igasugu muud müra jah
antenna level näitab signaali tugevust ja see db värk on rohem kvaliteet. et mida väiksem number seda vähem igasugu kõrvalist müra kinni püütud


No ma pakuks et db ei ole kvaliteet, vaid levitugevus numbritena. Kvaliteet on mujal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1n5an3
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 18:21:30 vasta tsitaadiga

J2rjest hullemaks see neetud yhendus l2heb:S
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 01.02.2011 15:34:57 vasta tsitaadiga

Elisa kattis ka Rapla maakonna 3g leviga. Kõu kõmin on varsti kummuli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 15:52:21 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Elisa kattis ka Rapla maakonna 3g leviga. Kõu kõmin on varsti kummuli.


paar kuud hiljem kui lubati, aga ikkagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 15:56:14 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Elisa kattis ka Rapla maakonna 3g leviga. Kõu kõmin on varsti kummuli.


Nagu siin Kohila vallas on Tele2 levi, mis katkeb ühe lepavõsa jusuga sinu ja otsenähtavusega masti vahel kahe kilomeetri pealt?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 22:00:49 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Elisa kattis ka Rapla maakonna 3g leviga. Kõu kõmin on varsti kummuli.

Emt tegi seda juba mõni nädal tagasi, kindel, et ikka Elisa esimena eesti kiire 3g'ga katab? Sörgib praegu kuidagi ja pealegi on võrk ikka koomas pärast 3g tegemist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 01.02.2011 22:01:28 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Elisa kattis ka Rapla maakonna 3g leviga. Kõu kõmin on varsti kummuli.


Nuh, peale EMTi kolmandana icon_smile.gif Kõu oli esimene ja tal vist raske...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1n5an3
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 22:07:23 vasta tsitaadiga

Kas natukene imelik pole,et kou kohta k2ivas teemas mingi pidev emt,elisa,tele2 arutlus/ylistamine k2ib ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 02.02.2011 09:44:10 vasta tsitaadiga

Pole sel EMT-l mingit 3G levi Raplamaa äärealal, Elisast rääkimata kel isegi mobiiliga seal rääkida ei saa seal korralikult. Ainsana Tele2 oma 3,5G leviga kohal. Kahjuks aga Kõu24 ei lase enne sügist lõpetada ilma trahvita.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 13:26:34 vasta tsitaadiga

1n5an3 kirjutas:
Kas natukene imelik pole,et kou kohta k2ivas teemas mingi pidev emt,elisa,tele2 arutlus/ylistamine k2ib ?


Kõik, kellel veel on, üritavad lahti saada ja need kes, juba said - tahavad selles aidata icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 02.02.2011 16:44:59 vasta tsitaadiga

Minu seade on üles ütlemas, enam ei ühenda Etherneti ja WLANi ära, pärast miljonit restarti hakkab asi tööle ning see on igapäevane juba.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 03.02.2011 14:37:18 Kõu komöödia lõpp vasta tsitaadiga

Sai paar aastat tagasi HinnaVaatluses öeldud et Kõu sureb.
Kui bussis nettus katkeb, siis oled jõudnud Tartumaale.
Puhka rahus!

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 03.02.2011 18:45:20 vasta tsitaadiga

Soomes DIGITA vist ei paku ka enam selles sagedusalas netti. Tea kas kõu rev b standardini ikka jõuab. Aga jah nende raadio ja mobiilneti pakkujatega on see tülikas asi et nad võiks iga uue põlvkonna tehnoloogia puhul kohe kiiruse põhja keerata siis ei ole kliendil nii tülikas. Näiteks 3G puhul hakati esimesena kiirust mingi 3,6 pakkuma siis tuli 7,2 siis 14,4 ja praegu 21,6. Aga 3G läheb kuni 80 välja ja iga kord kui tahad kiiremat saad osta aga jälle uus modem. Ja ma arvan et ispl pruugib kiiruse tõstmisel softis mingi linnuke teha ja jälle kiirus juures ilma et ta peaks iga kord iga masti all riistvara välja vahetama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 02:46:42 vasta tsitaadiga

aixi, ega ikka ei ole lihtssalt "softis linnuke". Kõik areneb lihtsalt sellise tempoga. Aga sa ei pea tempoga kaasas käima icon_wink.gif
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 05.02.2011 14:23:48 vasta tsitaadiga

Sai siis leping lõpetatud! Südamel hakkas kohe kergem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2011 15:50:32 vasta tsitaadiga

leppetrahvi ka maksid?
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 05:41:51 vasta tsitaadiga

Omal ka pikka aega juba normaalne nett,olude sunnil pidin ajutiselt kõue kasutama,oli ikka jube elamus.Jäi vana d450 seade ka üle,keegi tahab siis PS!Paljud tuttavad on kõu asemel valinud mobiilse netipulga,ja ei kurda keegi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 06.02.2011 11:21:11 vasta tsitaadiga

Tiim, maksin ikka, aga eks rahu maksab kah midagi icon_biggrin.gif + veel kogemus lepingute sõlmimisel+ EE kasum nüüd väiksem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 12:29:10 vasta tsitaadiga

kuidas kasum väiksem, leppetrahvi arvelt maksid neile pmst terve aasta ette.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 06.02.2011 13:52:01 vasta tsitaadiga

RCC, ei kümne kuuga oleks maksnud 3500.- nüüd 2000.- icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2011 14:19:06 vasta tsitaadiga

anbõliivibõl, tervelt tonn 500 kasumit, kusjuures tele2 pulk imeb stabiilselt gprsiga 135kilobitti, et oli see kõu mis ta oli, aga need pulgad ei kvalifitseeru millekski. ainult et kõul on määravaks hind, oleks sada eeki kuus, laseks rõõmsalt edasi
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 06.02.2011 16:08:13 vasta tsitaadiga

RCC, ok nõus sinuga, aga tõesti ei tahtnud maksta tühja ja antud momendil ei kurda thumbs_up.gif mingit reklaami ei tee aga siiski on nüüd kõik ok!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.02.2011 11:12:43 vasta tsitaadiga

Minu ruuter käis ka parandusest läbi, nüüd vähemalt töötab uuesti thumbs_up.gif

EDIT: Vist ei tööta ka:

Selline tulemis siis nii hommikul kui ka õhtul thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2011 11:13:25 vasta tsitaadiga

töötab ju, nett on olemas icon_lol.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 12.02.2011 11:43:34 vasta tsitaadiga

panin ka enda Kõu kinni ja vaatan muud pulka... natuke palju on kuutasu selle ühenduse jaoks icon_sad.gif
_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2011 12:06:55 vasta tsitaadiga

kui kõik kliendid kirjutaksid, et nõuame hinda 100kr kuus, ok 10 euri, ja lahkuksid koheselt kui seda ei tehta, küll siis kõu hakkab meite pilli järgi tantsima, aga hetkel nagu nad ütlesid nad veel ei plaani hinda langetada. järelikult tuleb rohkem survet avaldada
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.02.2011 12:55:09 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
töötab ju, nett on olemas icon_lol.gif

Töötab jah, aga kvaliteedist jääb väheseks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 12.02.2011 17:32:06 vasta tsitaadiga

RCC, edu teile, ise siiski loobusin ja maksin neile raha kaa veel peale nii et niipea kuutasu ei alandata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2011 18:10:50 vasta tsitaadiga

ma ei tea mul on 100KB/s + ööpäeva ringselt
öösiti on 200 KB/s + vahest...
küll aga on probleem selles et vahepeal viskab request timed out pingides neti.ee pikemalt..viska umbes 10 kroda request timed out ja siis korras jälle...

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 13.02.2011 14:17:04 Kõu sotsiaalteenuseks! vasta tsitaadiga

Kõu tuleb kuulutada sotsiaalteenuseks, mis on loodud puudusekannatajatele.
_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.02.2011 14:28:18 Re: Kõu sotsiaalteenuseks! vasta tsitaadiga

wifi.ee kirjutas:
Kõu tuleb kuulutada sotsiaalteenuseks, mis on loodud puudusekannatajatele.

Pole hullu. Varsti kolivad paljud igatsugu moblaoperaatorite pulkadele ja allesjääjad naudivad. Kui muidugi kasutajate arv kriitiliselt väikeseks ei lähe. Soomes vastaval teenusel ca 18000 kasutajat vaid kogu maa peale, nii et Digita müüb kogu krempli maha kui mitterentaabli (tema oma oli infrastruktuur, teenust müüsid teised).
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 13.02.2011 14:40:28 Masskasutaja netiseadmed vasta tsitaadiga

Pulgad kaovad minevikku, on näha USA kohvikutes.
Masskasutusse jäävad seadmed, milles on 3G, 4G Integreeritud: puutetundlikud telefonid ja plaadid.
cdma 450 jääb mängust välja, tuleb leida kes kulud katab.

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 14:47:31 vasta tsitaadiga

aitab aeglasest innternetist - kõu aeglane internet - tehtud!
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 15:05:25 vasta tsitaadiga

õnneks mul kõu kiirus suht koguaeg 200+
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 15:25:25 Re: Masskasutaja netiseadmed vasta tsitaadiga

wifi.ee kirjutas:

cdma 450 jääb mängust välja, tuleb leida kes kulud katab.


Sest 3G levib ju ometigi igal viimasel ruutmeetril, mis kaardile peale joonistatud. Oih, vabandust. Ma ju unustasin, et õiged mehed ehitavad 50 meetrise masti endale kuuse otsa lisaks, et internetti saada.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 15:30:09 vasta tsitaadiga

100 meetrise ehitavad
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.02.2011 18:37:17 Re: Masskasutaja netiseadmed vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ma ju unustasin, et õiged mehed ehitavad 50 meetrise masti endale kuuse otsa lisaks, et internetti saada.

Just, vahel ka kõrgema. "Masskasutaja netiseadmed" icon_lol.gif
Ja siis käivad seal otsas antenni õigesse suunda keeramas
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 14.02.2011 10:24:16 vasta tsitaadiga

raibetel külmus eile saatja vist ära icon_rolleyes.gif peab sula ootama...
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 15.02.2011 00:26:07 vasta tsitaadiga

Võsul ka vist mast jääs. Igatahes 17ndal pidid tegema mingeid hooldustöid nii, et lausa kõu kuma kaob ära. Muidu siin töötab hästi (200+ kiirusel) aga eile ja täna on tekkinud mingeid pooleminutilisi taimoute pidevalt.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 00:50:57 vasta tsitaadiga

mul timeoute pidevalt..aga muidu ka enamjaolt kiirused 100+
eile üle pika aja nägin 320 KB/s ...ati driverit tirides:D

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2011 23:52:38 vasta tsitaadiga

Mul ka timeoutid, kui helge hetk juhtub siis on väga nobe 200kb/s aga muidu lihtsalt mölutab.
Ilmselt kõu pole mõeldud sellise pakasega kõimisema.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 19:07:19 vasta tsitaadiga

Hea Kõu klient!

Televõrgu AS teostab 2. märtsil 2011 CDMA tuumikseadme hooldustöid ajavahemikus kell 01.00 - 07.00.
Tööde käigus võib esineda häireid teenuse kasutamisel.
Operatiivset informatsiooni Kõu hooldustööde või rikete kohta saab kodulehelt: http://kou.televork.ee/rikked/

Vabandame ebamugavuste pärast.

Kõu meeskond
internet@energia.ee
tlf 7150715

_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 19:28:03 vasta tsitaadiga

mida see tuumik tähendab üldse
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 22.02.2011 20:01:36 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
mida see tuumik tähendab üldse

Arvatavasti on tegu peaseadmega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.