Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 17:09:17 vasta tsitaadiga

Prison Planeti omad pole kunagi väitnud et sionismi pole olemas, vaid seda et nad pole üksi kogu toimuva pahna taga.

Uus äsja avaldatud 9/11 video

Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 17:51:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Jah, sest just seda ma ju mõtlesingi ja teist varianti ei ole.


Sellist mentaliteeti siin pushitakse ju ometi. Kui sa pole "unhooked from the Matrix", siis sa ei ole "oma".

Hetkel jäi vähemalt mulle arusaamatuks, kelle ja mille kohta see post mõeldud oli.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 18:01:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Hetkel jäi vähemalt mulle arusaamatuks, kelle ja mille kohta see post mõeldud oli.


Sinu ja nanstoopi dialoogi pihta. Tänu paarile kasutajale ja nende sõnavõttudele valitseb siin just selline õhkkond, nagu ma kirjeldasin.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 18:12:57 vasta tsitaadiga

Who Owns The Media? The 6 Monolithic Corporations That Control Almost Everything We Watch, Hear And Read - http://theeconomiccollapseblog.com/archives/who-owns-the-media-the-6-monolithic-corporations-that-control-almost-everything-we-watch-hear-and-read
tsitaat:
icon_exclaim.gif Do you think that anyone in the mainstream news would actually tell you that the Federal Reserve is bad for America or that we are facing a horrific derivatives bubble that could destroy the entire world financial system? Do you think that anyone in the mainstream media would actually tell you the truth about the deindustrialization of America or the truth about the voracious greed of Goldman Sachs?

tsitaat:
Time Warner
Walt Disney
Viacom
News Corporation
CBS Corporation
NBC Universal


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 23:54:12 vasta tsitaadiga

Veebruar on jälle "Postitame järjest suvalisi seinast-seina videosid" kuu?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 01:52:44 vasta tsitaadiga

Läheb eelneva teemaga kokku:

7 Mega-Cartels That Kill the Free Market and Our Sovereignty
http://www.activistpost.com/2010/10/7-mega-cartels-that-kill-free-market.html



Jihadi who helped train 7/7 bomber freed by US after just five years
http://www.guardian.co.uk/uk/2011/feb/13/jihadi-train-7-7-bomber-freed
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 10:52:01 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Who Owns The Media? The 6 Monolithic Corporations That Control Almost Everything We Watch, Hear And Read - http://theeconomiccollapseblog.com/archives/who-owns-the-media-the-6-monolithic-corporations-that-control-almost-everything-we-watch-hear-and-read
Kas Fox News polegi mainstream? Sealt tuleb FED-i ja riigi paksenemise vastu päris kõvasti kriitikat.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 02:42:48 vasta tsitaadiga

Cheney & Co peab elu lõpuni sellise koormaga elama.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 19:31:50 vasta tsitaadiga

The defector who convinced the White House that Iraq had a secret biological weapons programme has admitted for the first time that he lied about his story, then watched in shock as it was used to justify the war.
http://www.guardian.co.uk/world/2011/feb/15/defector-admits-wmd-lies-iraq-war



'Kill Switch' Internet bill alarms privacy experts
http://www.usatoday.com/money/industries/technology/2011-02-15-kill-switch_N.htm
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 21:24:36 vasta tsitaadiga

Huvitav jälgida, kuidas teatud organisatsioonid ja isikud Ron Paul-i tõusu kardavad (mis pole tegelikult ka imeks pandav, arvestades tema vaateid). Juba aastaid on käinud massimeedias tema sihilik ignoreerimine. Fox News jäi eile haledalt vahele. Massimeedia ftw.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui peaks "oht" tekkima, et ta üldse osaleda kavatseb ja võitma peaks, siis olen kindel, et temaga "juhtub midagi".


edit:
Tehaks teada, kust sellised otsused täpselt tulevad, et sellist ajupesu eetrisse lastakse? Veel paar pala, mille tagamõttest enamus ilmselt arugi ei saanud:

Ron Paul ei tulnud isegi esimeseks. Fox News läheb maha tegemisel nii kaugele, et diskrediteerib oma enda hääletussüsteemi ja üritab otsida põhjuseid, miks Ron Paul nii palju hääli sai. Eriti hea veel see, et kui üks ütleb, et tegu oli ilmselt "häkkeritega", kes võltsisid tulemust ja siis teine tagant kinnitab "absolutely!"
Spoiler Spoiler Spoiler


Veel üks, kus järjekordselt Fox News üritab igal võimalusel Ron Pauli CPAC 2010 straw poll võitu maha teha ja ainult miinuseid rõhutada ning välja tuua:
Spoiler Spoiler Spoiler


Tuntakse vist juba reaalset ohtu kui selliseid üleolevaid meeleheite avaldusi tehakse. Donald Trump, kes pole ise kordagi kongressi valituks osutunud võtab sõna (Ron Paul on valitud 11 korda):
Spoiler Spoiler Spoiler


Kokkuvõttev klipp:
Spoiler Spoiler Spoiler


edit2:
Teisel teemal:
Defector admits to WMD lies that triggered Iraq war


viimati muutis SKG 17.02.2011 21:34:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 21:41:50 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
WTC 7 blew its self up out of sympathy for the twin towers.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Vabandust, topeltpost.

FOX vabandas. Honest mistake, wrong tape. Right...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 00:05:25 vasta tsitaadiga

Lasteporno jahil USA valitsus lasi "kogemata" 84 000 veebisaiti sulgeda!
http://forte.delfi.ee/news/digi/lasteporno-jahil-usa-valitsus-lasi-kogemata-84-000-veebisaiti-sulgeda.d?id=40536974


Delfi jõuab järjest kiiremini selliste uudiste jälile. See "kogemata" on muidugi aga kaheldav.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 00:17:17 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Cheney & Co peab elu lõpuni sellise koormaga elama.
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
"During the time that the airplane was coming in to the Pentagon, there was a young man who would come in and say to the Vice President, "The plane is 50 miles out." "The plane is 30 miles out." And when it got down to "the plane is 10 miles out," the young man also said to the Vice President, "Do the orders still stand?" And the Vice President turned and whipped his neck around and said, "Of course the orders still stand. Have you heard anything to the contrary?"

priceless icon_lol.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 02:14:57 vasta tsitaadiga

BORN IN THE USA?
Stunner! Supremes to give eligibility case another look
Challenge to Obama getting 2nd conference before court

http://www.wnd.com/?pageId=264897#ixzz1EGEx8B2y
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.02.2011 09:41:11 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, millisest kontekstist see tsitaat pärit on? ma ei saa kuidagi aru, mis selles lõigutud tsitaadis valesti on.
SKG, video osas - ma tahan seda 2:44 oma elust tagasi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 23:40:17 vasta tsitaadiga

londiste, kõik on õige, Transpordiminister Norman Mineta tunnistas Dick Cheney vastu ja üllatus üllatus: ametlikus 9/11 komisjoni raporti videoarhiivist eksikombel läks kaotsi/lõigati välja Norman Mineta tunnistus icon_rolleyes.gif
tsitaat:
When questioned about this, representatives at the National Archive stated that the video may have been lost because of a 'snafu'.

ja mida Rummil oli päev enne 9/11 öelda? ning puhtjuhuslikult tabas rakett pentagoni raamatupidamise osakonda, milline kokkusattumus


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2011 19:42:20 vasta tsitaadiga

Vabariigi kodanikud kordus mis rääkis Egiptuses jne toimuvast.
http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=114390

Ma varasematel aastatel olen olnud sellest saatest üsna heal arvamusel, aga viimasel ajal on see kõik positiivne mis sellega seondunud kadunud. ETV on muidugi täielikult riigi propagandakanal nii et väga pole imestada, aga nii lamedat esitust poleks isegi sealt oodanud.
Enam asjatundmatumaid saate külalisi poleks nad ilmselt saanud valida ja nii teemast mõõda rääkida. See naisterahvas "araabia maade tundjad" Kattri oli ikka eriti trollilik. Ning need inimesed (seniilsed vanurid)kes alati saatesse helistavad. okse.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2011 16:30:27 vasta tsitaadiga

Mehhiko keeldus Monsanto GMO-maisist. Jääb siis ootama, millal USA läheb naabrile demokraatiat viima.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2011 17:58:49 vasta tsitaadiga

Monsanto GMO seemned on ju nii välja aretatud, et sa pead neilt igal aastal uued ostma, et uut saaki saada. Mingis dokumentaalis lahati seda põhjkalikumalt. Food Inc. oli see äkki? Osad iseseisvad põllumehed on avastanud, et nende põld on ka millegipärast Monsanto GMO viljast "nakatatud", mis sööb nende endi kasvatatud vilja välja.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2011 21:01:14 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Monsanto GMO seemned on ju nii välja aretatud, et sa pead neilt igal aastal uued ostma, et uut saaki saada. Mingis dokumentaalis lahati seda põhjkalikumalt. Food Inc. oli see äkki? Osad iseseisvad põllumehed on avastanud, et nende põld on ka millegipärast Monsanto GMO viljast "nakatatud", mis sööb nende endi kasvatatud vilja välja.

Food Inc oli see film jah. Aga ma sain nii aru, et neilt farmeritelt, kellel põldudelt leiti Monsanto GMO vilja/seemneid, nõuab Monsanto rämedat pappi, kuna nad kasutavad loata nende seemneid icon_lol.gif
Päris haige värk tegelikult.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2011 17:26:21 vasta tsitaadiga

Arvada Police arrest 11-year-old over 'inappropriate' stick figure drawing
http://www.kdvr.com/news/kdvr-arvada-police-arrest-11yearold-over-inappropriate-stick-figure-drawing-20110221,0,7099823.story

Selliseid juhtumeid on jänkidemaal viimasel ajal juba päris palju.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2011 18:49:05 vasta tsitaadiga

MatchMaker, palun tutvu veidi eesti koolide distsiplinaarosaga...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 00:51:41 vasta tsitaadiga


Link

Alex Jones: The "Justin Biebler" Rant icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 16:56:25 vasta tsitaadiga

MatchMaker, thumbs_up.gif Justin Biebler - poisikesest Illuminati negatiivse valereaalsuse väljavalitud esindaja nagu kõik enamus kuulsad artistid kes on oma hinge saatanale kuulsuse ja raha eest ohverdanud


Link

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.02.2011 20:47:42 vasta tsitaadiga

Päris huvitav interpretatsioon eelmise sajandi Natsi-Saksamaa parteiliidritest
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 21:56:48 vasta tsitaadiga

China bans reincarnation without government permission.
http://timesofindia.indiatimes.com/india/New-Chinese-law-banning-Dalai-Lama-reincarnation/articleshow/7495939.cms
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2011 23:50:57 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
MatchMaker, thumbs_up.gif Justin Biebler - poisikesest Illuminati negatiivse valereaalsuse väljavalitud esindaja nagu kõik enamus kuulsad artistid kes on oma hinge saatanale kuulsuse ja raha eest ohverdanud


Link


anna andeks, aga sellist paska annab ikka välja mõelda. icon_rolleyes.gif kopp.gif

Mul ka laps on siis järelikult illuminaadiks värvatud juba, on ka omast arust jube lahe olnud sellist hirmsat märki näidanud. õumaigaad küll, mida ma nüüd teen ja kuhu pöördun. Teen tast video ja panen juutuubi üles. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 01:25:10 vasta tsitaadiga

namstoop, icon_neutral.gif Seda peab lausa uurima. Kuda su lapsele niivõrd varakult jaole saadi icon_eek.gif icon_mad.gif See võrgustik on ikka haigelt suur. Igale poole ennast sisse juurinud icon_evil.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2011 14:29:43 vasta tsitaadiga

Charlie Sheen eilses Alex Jonesi saates.


Link


Charlie Sheen's Video Message to President Obama
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 14:56:25 vasta tsitaadiga


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 26.02.2011 17:41:38 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1, see on mingi nali või?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.02.2011 18:01:21 vasta tsitaadiga

Jummal tänatud, et Eesti kroon ka minema viidi- seal oli ka ju viiekümmnekal kaamera küljes icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 19:58:25 vasta tsitaadiga

1 dollarilisel on ju paremas ülanurgas vabamüürlaste sümbol öökull icon_razz.gif icon_lol.gif




http://www.trosch.org/msn/mason-graphics.html

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.02.2011 21:18:02 vasta tsitaadiga

kas see kaare sees olev moodustis on öökull?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2011 21:20:47 vasta tsitaadiga

Jep.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 03:03:16 vasta tsitaadiga

See on päris huvitav dok dollari ajaloost: http://video.google.com/videoplay?docid=4746728395965847122


edit:

False Flags Unraveling
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 28.02.2011 09:25:45 vasta tsitaadiga

Zionismist veidi huvitavat juttu. Nii mõnedki hakkavad David Icke nime kuuldes nina kirtsutama nagunii, minu jaoks on ka enamik tema juttu reptiilidest jne. pehmelt öeldes kahtlase väärtusega ja liialdatud aga see artikkel on päris hea, räägib ka 9/11-st.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 09:45:52 vasta tsitaadiga

Ja öökulli kohal olev moodustis on lgp. Hitler.
Seriously?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 28.02.2011 10:51:45 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Ja öökulli kohal olev moodustis on lgp. Hitler.
Seriously?

Hm, ma öökulli näen aga Hitlerit mitte, kas mul on nägemisega miskit korrast ära? Ja lugupeetud ka veel? Siin on KAPOl vist vaja tulla su poole koju veidi uurima olukorda, ilmselt leitaks hulgaliselt natsi sümboolikaga atribuute icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 11:10:00 vasta tsitaadiga

Selle pika jutu ainus ja parim pilt/tekst:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 13:17:00 vasta tsitaadiga

Small Nuclear War Could Reverse Global Warming for Years
http://news.nationalgeographic.com/news/2011/02/110223-nuclear-war-winter-global-warming-environment-science-climate-change/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 13:25:13 vasta tsitaadiga

Serbian Parents Claim Their 7-Year-Old Boy Is Magnetic (Video)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 14:33:16 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Serbian Parents Claim Their 7-Year-Old Boy Is Magnetic (Video)

Tulevane Magneto icon_cool.gif thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 14:55:59 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
Siin on KAPOl vist vaja tulla su poole koju veidi uurima olukorda, ilmselt leitaks hulgaliselt natsi sümboolikaga atribuute icon_lol.gif


Kas see keelatud Eestis?

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.02.2011 22:02:20 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
MarioA. kirjutas:
Ja öökulli kohal olev moodustis on lgp. Hitler.
Seriously?

Hm, ma öökulli näen aga Hitlerit mitte, kas mul on nägemisega miskit korrast ära? Ja lugupeetud ka veel? Siin on KAPOl vist vaja tulla su poole koju veidi uurima olukorda, ilmselt leitaks hulgaliselt natsi sümboolikaga atribuute icon_lol.gif
nu see pisikene muster paistab öökullina ainult neile, kes on seda legendi kuulnud, ilma selleta on tegu mingi mudruga, mis ei iseloomusta midagit - umbes nagu joonistaks oma autoportree 10st pikslist
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 00:51:04 vasta tsitaadiga

America's shocking secret: Pictures that show how U.S. experimented on its own disabled citizens and prison inmates
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1361275/Americas-shocking-secret-US-experimented-disabled-citizens-prison-inmates.html#ixzz1FLVRovOY


Documentary exposes fluoride truth: Industrial waste passed off as medicine
http://www.infowars.com/documentary-exposes-fluoride-truth-industrial-waste-passed-off-as-medicine/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 01:21:35 vasta tsitaadiga

Ma pole sest floriidi joogivette lisamisest veel aru saanud. Paljud riigid ju ei lisa ja nende rahvaste hambad pole vähem katki (või on veel mingeid põhjuseid, miks joogivett floriidiga peaks rikastama?). Seega kus on point?

http://en.wikipedia.org/wiki/Fluoridation_by_country
http://en.wikipedia.org/wiki/Opposition_to_water_fluoridation


edit:
Näiteks kui Lääne-Eestis omale puurkaev lasta puurida ja sealt veeproov võtta, siis suure tõenäosusega võib seal just liiga suur floriidisisaldus olla - pead filtrid vahele panema, et normaalset joogivett saada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 01:29:53 vasta tsitaadiga

See oli päris hea osa vee teema kohta. Conspiracy Theory Jesse Ventura - Great Lakes, kui keegi veel näinud pole.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 13:09:42 vasta tsitaadiga

Damn, päris huvitav värk see Jeruusalemma UFO - tundub, et tegu "õige asjaga". Mu teada jäi sama objekt veel ka ameerika turistide kaamera ette, mida selles videos ei mainita. Kui on võltsing, siis peab ikka suur ettevõtmine olema.


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 03.03.2011 08:57:41 vasta tsitaadiga

The-wall-street-pentagon-papers-biggest-scam-in-world-history-exposed-are-the-federal-reserves-crimes-too-big-to-comprehend
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.