Ma oleks täitsa rahul, kui Duke Nukem Forever korraliku meedia ja lastevanemate ülestõusu tekitab.
Mass Effectist saati pole korralikku videogamesex skandaali toimunudki - süüdistatakse ainult vägivallas ja ülekaalus...
koolis näeb kah rohkem tisse ja perseid... ehk siis idiootsus @ telekas. Masendav Võiks aru ka saada, et iga asi ei ole tittedele neil seal mõeldud keda kasvatab telekas... vaadaku oma pedofiilist lillat elevananti parem seal telekas kes lapsi käperdab _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Yeah Baby. tundub selline hea kõhutäis täiskasvanute huumorit tulevat. Mis rating on 18+++++ Mõnes terves mängus pole ka vist niipalju paljast ihu kui siin 2 min traileris
loodame, treileris on hea ikka et niikaua kuni naised baaris tantsivad on OK aga kui nende kallale kiputakse siis ... its go time _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Fox news imeb kindlasti mingi hea uudise sealt.
Umbes nagu Kristliku partei häälekandja ju. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
loodetavasti näidatakse läbi Duke'i neile üks suur virtuaalne fakkjuu näpp kui mingiks halamiseks läheb. Tuleb paika panna need fiktsioonikirjanduse fännid _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
"I can’t worry about it. I’m not worried about it, but even if I was, I can’t worry about it. I can’t second guess things. It’s a game for today’s gamers that cleverly remembers our memories from Duke Nukem 3D. Those of us that were there will find those nods and homage, and will enjoy those jokes. Even if you hadn’t played Duke 3D it’s still very fun. It’s not the vision from the beginning years ago, it’s a vision that’s been iterated on all this time and evolved and developed with the industry."
"I can’t worry about it. I’m not worried about it, but even if I was, I can’t worry about it. I can’t second guess things. It’s a game for today’s gamers that cleverly remembers our memories from Duke Nukem 3D. Those of us that were there will find those nods and homage, and will enjoy those jokes. Even if you hadn’t played Duke 3D it’s still very fun. It’s not the vision from the beginning years ago, it’s a vision that’s been iterated on all this time and evolved and developed with the industry."
hoi mama, seda saab küll ainult läbi sõrmede vaadates mängida , õigemini ei saa, et sõrmed on kontrolsidel. ehk et siis jääb mängimata üldse _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
rohkem Halo (Master Chief i) pihta käis ikka see. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Krt see graafika on ikka megapask selles mängus asjad millega monster truckiga üle sõidad lendavad õhku tühjusesse _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Ma ei saa aru, miks üldse inimesed räägivad mingist Crysis 2'st vms seoses power armoriga. Selgelt on ju Master Chief'i armor ja räägitakse kah Halo'st. _________________ TALUSILDID
Eriti ei koti see graafika kuna olen ka nii öelda duke mees, kõige rohkem meeldibki mulle et kino saab täiega, nagu vanas dk-s! _________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Eriti ei koti see graafika kuna olen ka nii öelda duke mees, kõige rohkem meeldibki mulle et kino saab täiega, nagu vanas dk-s!
Sama siin. Vanas dukes mis endae väga meeldis oli interaktiivne maailm a'la taod jalaga klaase katki, kella saad seinapeal sodiks lasta jne. Ehk siis palju olulisem on see, et igasugused detailid maailmas oleks nö. manipuleeritavad mitte a'la olukord kus viskad granaadi söögilauale kus on kohvitass, läpakas jms. ja peale plahvatust ei juhtu mitte midagi. Duke on iika siuke mäng kus peab saama laamendada, juua ja nik*uda
Awesomeness, juba hakkasin kartma et pean hakkama omale plaadilugejat hankima _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Hm eile just otsisin Duke Nukem'it steamist, midagi, ... mõtlesin samas asja mis Ho HO (mul küll on dvd rom olemas aga sedasi vastu kappi, et kui tahan seda välja saada lohista ja sikuta arvutit), et hakka nüüd plaadiga mässama. Hea muidugi oli, et steami logisin sai 7 euruga Batman ostetud, aga see OT.
Hm graafika pole vist viimased paar aastat (peale Crysis'e) minumeelest enam kehva olnud, sellesmõttes, et see mängitavust segaks või midagi. Ma isegi ei tea kas ma kunagi tahaks mängu mängida (seiklus ja sellised asjad), mis näeb sama hea välja kui aknast välja vaadata .... võib-olla ma olen imelik aga story, mängitavus ja fun-factor on palju olulisemad.
seda sita loopimist mainiti ammu juba treileris vms asjas. eks näis kui palju ratingu pervod asja maha suruvad.
kui koodikas demo ennem saavad siis vast saavad tava userid asja paar päeva ? nädal? hiljem _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kuigi mäng on kindlasti fun, ma loodan, et see mäng ei tule kunagi välja. Sellega oleks ju Duke Nukem Foreveri fenomen rikutud ning sellest saaks järjekordne suvaline mäng :/
Heh, saite minust vist valesti aru. Loomulikult on mul hea meel, et see välja tuleb, kuna olen veendunud, et see on väga hea meelelahutus - aga katsuge tabada sarkasmi kodanikud trollitembeldaja invension ning metallika
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.