Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2011 00:45:48 vasta tsitaadiga

Kogu selle DLC lüpsmise kohta tegelikult üsna hea video, mis selgitab asja ka developeride seisukohast.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2011 00:58:51 vasta tsitaadiga

Väga hea video, tõsiselt arukas jutt ja valusalt loogiline kusjuures.
Kui üks tõsiselt hea mäng maksaks poes sedasi ilusti 400-500.- siis ei oleks see nii närviline värk. Ostaks päris mitmeid.
Kui ta aga rahulikult 1000.- maksab siis ajab närvi ikka küll. Õnneks PC-ga ongi seda teed mindud ja hinnad on viimaste aastatega ikka kõvasti kukkunud icon_smile.gif Assassini uusima mängu eest 500-600.- maksta ei olnud hull.
Aga no mina kui ka Playsta fänn, kes kunagi ps3-e osta tahaks, siis see 1100.- ja 1200.- ajab ikka öökima küll.... Arvestades et graafika on sitem ja mida kõike veel.

Sry, ei viitsinud eurodesse ümber arvestada praegu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 10.02.2011 10:46:59 vasta tsitaadiga

Heineken, Video on hea, kuid minu arust lahendatakse jälle probleemi tagajärgi, mitte põhjust. See läheb küll OT, kuid ma seletan lahti, miks praegune süsteem imeb donkeyballse:
1)Mängude hinnad on tõusnud. Olgu see inflatsioon, kellegi ahnus või mis iganes. Veel mingi aeg tagasi oli uue mängu normaalne hind 50$ ja seda ilma day1 DLCdeta vms. Praegu on uue mängu hind 60$.
2)Digital distribution. Mis krdi pärast on füüsilisel tootel ja digitaalsel tootel sama hind? Kas keegi seletaks mulle selle ära? Ei mingei tarnekulusi, edasimüüjate kulusi jne. Ja mängud on ikka 60$. See on pesuehtne röövimine.
3)Kes ütles või mis seaduses on kirjas, et mängu tegemine peab maksma 30.000.000$?? Keegi on kuskil ülemakstud. Ja tõenäoliselt mitte arendaja.

Ja kokkuvõtteks, kust kuradi kohast tuli arusaam, et on okei lasta välja 30.000.000$ maksev mäng, mida on tehtud 4aastat ning vajab 10t patchi, enne kui mängitavaks muutub?

/rant off icon_smile.gif

Minu arust on mängutootjad/levitajad röövinud sõna otses mõttes ostjat juba väga pikki aastaid ja ma absoluutselt ei tunne kaasa neile, kui gamestopilt keskmise sõrme saavad. Surgu välja siis. Küll indied augu täidavad.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2011 12:18:05 vasta tsitaadiga

Ei rääkinud et see 100% õigustatud oleks ja kõik õigesti talitletud, lihtsalt võiks näha mõlemast küljest asja. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2011 16:30:26 vasta tsitaadiga

shit hapens, tüübid just hooplesid kui hästi esimene osa sisse tõi aga vist ei jaga matsu mis võis üks neist põhjustest olla... edu.ee neile siis icon_lol.gif

ise olin väga üllatunud kui ee edition tasuta saadavaks tehti jms nänn ka neile kes algselt asja poest ära võtsid (ise ostsin EE poest kuna sai mingit nänni plaadil ja paberil kaasa thumbs_up.gif ). lisaks eemaldati see jura koopiakaitse mis käseb plaate lugejas keerutada. tänapäeval enamasti, kui ongi midagi mängitavat, tasub juba enamikul juhul oodata natuke aega et gold edition tuleks... f'em ja nende jupitamise poliitika. Saabki full mängu poole hinnaga kätte thumbs_up.gif

Vanasti tuldi kenasti toime ilma juppitamisega... tulevad ka toime osad firmad (väheks neid jäänud). Aga siis on teised kes muudkui saevad oma toodetel tükke küljest ja igat pidi peedistavad komuuuni et jummele eest keegi mode'imisega ei tegeleks mis hoiaks mängu elus pikemat aega ja reklaamiks toodet kui -> "funni pikemaks ajaks, tasub kindlasti osta"

Aga jah lubatakse väärt mängu, vahepeal vist oli mingi kiri kah, et tuleb "best thing ever" vms hooplemine... näis kas peab siis paika. banana_dance.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005




sõnum 10.02.2011 21:18:12 vasta tsitaadiga

madfury, tegelikult on ka digitaalselt mängude müümisel päris korralikud kulud. Edasimüüjatele peab siiski maksma (kui me just ei räägi nt. EA ja Blizzardi enda poodidest), serverite ülalhoidmiskulud (s.h. allalaadimisserverid, mis peavad enamasti veel tükk aega peale mängu "vananemist" seda siiski serveerima, backupid jne), platvormi arendusmeeskond ja support jne. Kui kasutada kellegi teise platvormi, siis lähevad viimased punktid edasimüüja tasu sisse muidugi. Turuliidri Steami puhul räägime ka veel community süsteemidest ja auto-patchimisest. Ma ei oska küll kahe distributsioonimeetodi kulusid võrrelda, kuid öelda, et tarne- ja edasimüüja kulusid ei ole, on ka veidi absurdne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.02.2011 23:03:47 vasta tsitaadiga

Kuludest rääkides, siis Steam korjab endale 30-40% müügisummast elik 50 eurose hinna puhul läheb ~17-20 eurot Valve'i kontole ja ülejäänu lendab otse väljaandja taskusse, kes siis omakorda jagab devviga. Kõlab nagu röövimine, eks ole? Tegelikult on see ülimalt soodne, sest retail müügi puhul jõuab reaalselt tegijani heal juhul 20% mängu enda hinnast.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2011 23:14:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kuludest rääkides, siis Steam korjab endale 30-40% müügisummast elik 50 eurose hinna puhul läheb ~17-20 eurot Valve'i kontole ja ülejäänu lendab otse väljaandja taskusse, kes siis omakorda jagab devviga. Kõlab nagu röövimine, eks ole? Tegelikult on see ülimalt soodne, sest retail müügi puhul jõuab reaalselt tegijani heal juhul 20% mängu enda hinnast.

Ma ei kahtle sinus, aga kas näitaksid mulle kus sellest kirjutati. Mind ennast huvitab selline asi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 11.02.2011 00:20:58 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Scart kirjutas:
Kuludest rääkides, siis Steam korjab endale 30-40% müügisummast elik 50 eurose hinna puhul läheb ~17-20 eurot Valve'i kontole ja ülejäänu lendab otse väljaandja taskusse, kes siis omakorda jagab devviga. Kõlab nagu röövimine, eks ole? Tegelikult on see ülimalt soodne, sest retail müügi puhul jõuab reaalselt tegijani heal juhul 20% mängu enda hinnast.

Ma ei kahtle sinus, aga kas näitaksid mulle kus sellest kirjutati. Mind ennast huvitab selline asi.

Keegi ei tea seda peale Valve enda, aga nii spekulatsioonide järgi 20-40%. (google tulemuste järgi pakkudes)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 11.02.2011 01:09:06 vasta tsitaadiga

No andke andeks, ma ei usu elusees, et digi versiooni haldamine ja myymine on sama kallis, kui fyysiline ketas poodi ajada. Ma ei ytlegi, et see tasuta on, kuid kulud on samad, mis ketta myymisel? kas mitte toru ja nn platformi teami kulu ei jaotu sadade tuhandete myydud koopiate vahel? miks digi ei maksa 54$? Ja kui EAd vaadata, siis on nende mangude eluiga 2-3a max, peale seda lylitavad serverid valja. Me voimegi vaidlema jaada icon_wink.gif Las see teema jaada.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 11.02.2011 01:28:47 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Scart kirjutas:
Kuludest rääkides, siis Steam korjab endale 30-40% müügisummast elik 50 eurose hinna puhul läheb ~17-20 eurot Valve'i kontole ja ülejäänu lendab otse väljaandja taskusse, kes siis omakorda jagab devviga. Kõlab nagu röövimine, eks ole? Tegelikult on see ülimalt soodne, sest retail müügi puhul jõuab reaalselt tegijani heal juhul 20% mängu enda hinnast.

Ma ei kahtle sinus, aga kas näitaksid mulle kus sellest kirjutati. Mind ennast huvitab selline asi.


tegu pole ainult steami (valvega) kes autoreid niimoodi ära kasutavad (lüpsavad).
võtke näiteks "maailma populaarseim" muusikaostmislehekülg ITunes - kui üks laul maksab seal dollari ringis, siis autor saab sealt võibolla mõnikümmend senti.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.02.2011 11:32:53 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:

Ma ei kahtle sinus, aga kas näitaksid mulle kus sellest kirjutati. Mind ennast huvitab selline asi.


Selle jaoks on vahva link olemas siin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 11.02.2011 15:10:03 vasta tsitaadiga

Edit: Kuna ma olen seda teemat nüüd viisakalt reostanud OT-ga, siis minu poolt ka teemasse sobiv infokilluke. Dev diary 3 & 4.

Scart kirjutas:
SinineSiil kirjutas:

Ma ei kahtle sinus, aga kas näitaksid mulle kus sellest kirjutati. Mind ennast huvitab selline asi.

Selle jaoks on vahva link olemas siin thumbs_up.gif


Kes lugeda ei viitsi, siis tsiteerin kõige tähtsama osa kogu loost:
tsitaat:
Wow. To recap: on a sale over the counter today, we can have our £3 by the end of March, or on a digital sale, we can have £20 by Christmas.

Seega antud developer/publisher teenib ~3£/~10£ per DVD müük (olenevalt kas on partneri müük või mitte) ja 20£ per digitaalne müük (mängu hind 29.99£). Mis oligi point, kuhu ma jõuda tahtsin (retail on sitaks kallim, kui digital). Kuna Witcheri puhul on developer, publisher ja digital distributor üks ja sama firma, siis on päris hea kopka kukkumas neile. Mulle see sobib, sest nagu öelnud olen, siis ma arvan, et nad väärivad head kopikat.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 18.02.2011 14:12:06 vasta tsitaadiga

Ingaem. Nuta, DAO 2, nuta.

http://static.videogame.it/img/t/the-witcher-2/the-witcher-2_rdgxe.jpg
http://static.videogame.it/img/t/the-witcher-2/the-witcher-2_smhft.jpg
http://static.videogame.it/img/t/the-witcher-2/the-witcher-2_7baps.jpg
http://static.videogame.it/img/t/the-witcher-2/the-witcher-2_heub1.jpg
http://static.videogame.it/img/t/the-witcher-2/the-witcher-2_8qfu4.jpg

Võrdluseks siis nali, millel nimeks DAO2: http://bioware.files.wordpress.com/2011/02/077.jpg

rofl.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 18.02.2011 14:15:22 vasta tsitaadiga

DAO2 IMO ei kvalifitseeru konkureerima.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.02.2011 14:24:58 vasta tsitaadiga

Kui see lingitud DAO2 screen on representeerib final producti, siis on ikka asi nukker. DeTHiCa. ütles asja välja nii nagu on. Võib vist öelda, et Witcheris saab graafikat täie papi eest icon_biggrin.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 18.02.2011 15:30:44 vasta tsitaadiga

Graafika ilus jep - arvatavasti tahab korraliku varustust ka. Aga väga hea. icon_smile.gif

Minu arust pole kunagi DAO sarnased mängud otseselt graafikaga hiilanud. Kahjuks pole eriline tehnikaguru, et mõista miks. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 18.02.2011 15:48:39 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Graafika ilus jep - arvatavasti tahab korraliku varustust ka. Aga väga hea. icon_smile.gif

Minu arust pole kunagi DAO sarnased mängud otseselt graafikaga hiilanud. Kahjuks pole eriline tehnikaguru, et mõista miks. icon_neutral.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 18.02.2011 16:00:20 vasta tsitaadiga

Witcheri pildid tunduvad vahevideodest tehtud (no ok "using in-game graphics"), DAO pilt tehtud on mängu käigus
Kust näeks Witceril mängimise pilte?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.02.2011 16:00:44 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., Ha-ha, smooth. A nüüd kui tõsiselt võtta, siis konsoolidel on ju oluliselt ilusamaid mänge, kui DAO2 hetkel paistab olevat. Niiet peaks ju teoreetiliselt olema võimalik....
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 18.02.2011 16:10:23 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
Witcheri pildid tunduvad vahevideodest tehtud (no ok "using in-game graphics"), DAO pilt tehtud on mängu käigus
Kust näeks Witceril mängimise pilte?


Mitte keegi ei keela vaadata videoid, mis on siin samas threadis.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 18.02.2011 16:43:43 vasta tsitaadiga

upitan siis seda posti nendele kes pole ingame graafikat näinud:

DeTHiCa. kirjutas:
prison break trailer thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


dev diary #2: engine, part one
Spoiler Spoiler Spoiler


dev diary #3: engine, part two
Spoiler Spoiler Spoiler



jess havok, jess randomly generated npcs, jess 100 different faces, jne jne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 18.02.2011 18:38:47 vasta tsitaadiga

Suht kena... icon_biggrin.gif See võib isegi mängitav olla thumbs_up.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 18.02.2011 19:46:23 vasta tsitaadiga

http://cdn.cnetnetworks.fr/gamekult-com/images/photos/00/01/36/78/ME0001367810_2.jpg
http://cdn.cnetnetworks.fr/gamekult-com/images/photos/00/01/36/78/ME0001367807_2.jpg
http://cdn.cnetnetworks.fr/gamekult-com/images/photos/00/01/36/77/ME0001367797_2.jpg
http://cdn.cnetnetworks.fr/gamekult-com/images/photos/00/01/36/78/ME0001367801_2.jpg
http://i.imgur.com/oRnur.jpg
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2011 20:28:59 vasta tsitaadiga

Ilus ju.
Te võiksite osta ka seda siis.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.