Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mount & Blade märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2010 20:18:00 vasta tsitaadiga

Tee sebis endale virtuaalne krediitkaart (kunagi oli selle toote nimi virtuaalne u-kaart vms) ja maksa sellega.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 24.05.2010 10:04:27 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
warband on ikka ääretult metsik edasiminek võrreldes tavalise mnb'ga. ei mäleta, mius versioonist mnb arengut jälginud olen, aga alguses oli mäng ikka täitsa toores. warbandi puhul on tunne nagu tegemist oleks tervikliku tootega icon_smile.gif

praegu vast oma 100 mängutundi warbandi all ilusti, ei ole ühtegi modi veel peale lasknud - teen alguses "defaultiga" läbi. eks hiljem saab osadest modidest veel sadu mängutunde juurde. lisaks multiplayer.

täna vast teen nordide factionile otsa peale icon_wink.gif taas sammu võrra lähemal võidule.
Mida sa selles liivakastis võiduna defineerid? Oma riigi tegemist ja kõigi teiste faction'ite maa pealt pühkimist?
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2010 13:22:53 vasta tsitaadiga

Oma factioni tegemist + kõikide tesite factionite hävitamist.

Muud võimalust nagu eriti ei näe.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeScribe
HV kasutaja
LeScribe

liitunud: 22.02.2010




sõnum 16.06.2010 03:00:00 vasta tsitaadiga

A mul tuli meelde, et ma sain seda mängu pelada, normaalsel arvutil.
Krt, jube tüütu oli, et kuni seitsmenda "lvlini" pelada sai, tekkis väike verevalamise himu juba sisse =D
Ei väga viis mäng, aga ma ei tea, päris maksta vist ei tahaks.
Kohati väga segane ja arusaamatu on ka mäng, kaart peab päris selge olema ja kunnid teada kohtades.

Ja mis nende lehmadega teha saab, ära pätsata sain, aga need hulkusid ringi, lõpuks lõin maha, kuna korra panid juba jooksu mu käest.

_________________
Müüa HP Pavilion G series, lisainfo läbi postkasti.
www.iDrift.nl
#swag
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2010 10:25:45 vasta tsitaadiga

LeScribe kirjutas:
A mul tuli meelde, et ma sain seda mängu pelada, normaalsel arvutil.
Krt, jube tüütu oli, et kuni seitsmenda "lvlini" pelada sai, tekkis väike verevalamise himu juba sisse =D
Ei väga viis mäng, aga ma ei tea, päris maksta vist ei tahaks.
Kohati väga segane ja arusaamatu on ka mäng, kaart peab päris selge olema ja kunnid teada kohtades.

Ja mis nende lehmadega teha saab, ära pätsata sain, aga need hulkusid ringi, lõpuks lõin maha, kuna korra panid juba jooksu mu käest.

Loe help/manual/õpetus/tutorial läbi.

Kaart ei pea selge olema. Kunnid käivad mööda kaarti ringi nagu ka lordid. Üldiselt ega neid kunne sul pidevalt vaja ka lähe, ainuke kord, kui kohe "vaja" läheb, on factioni valimine - kui otsustad liituda olemasoleva kuningriigiga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 16.06.2010 10:43:02 vasta tsitaadiga

LeScribe, kui paned mängu käima siis saad valida - enable cheats - suurel mapil olles vajutd ctrl+t ja kõik on mapil näha.
http://cheats.ign.com/ob2/068/143/14331957.html
Ostad küladest odavalt lehmi , lased nad viiludeks ja müüd linnas maha icon_wink.gif Avastamis rõõmu on palju. Ise ootan millal mõned vanemad modid porditakse warbandi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeScribe
HV kasutaja
LeScribe

liitunud: 22.02.2010




sõnum 16.06.2010 18:46:17 vasta tsitaadiga

Err, ei tea kas viitsiks cheatida, mängiks ikka ausalt.
Algul sain mingi kuus korda surma vist, õigemini "miss-click" tõi häda kaela, kui lendasin oma 30 mehega ~80ele kaela, noh, juhtub icon_biggrin.gif
Aga minus tekitas küll huvi, tahaks näha mis sea kaugemal saama hakkab, kui palju neid lvleid seal kokku on?
Ja factioniga liitusin ka, seal see tüüp seletas midagi, et ma koguksin mehi ja ootaksin vist korraldusi, aga mäng sai krt ennem läbi minujaoks, kui ma sõtta astuda sain.
Ja mis ma veel avastasin, omadele saab appi ka minna, sain sealt mingit nodi vist isegi, päris kasulik on minna kui tüübid on umbes sellises seisus 80 vs 80 ja mina tulen oma 30ga appi omadele, saavad ilusti kõik surma ja tapmist jagub ka palju.
harjutasn hobuse pealt löömist ka, aga jube niru hobune oli, koguaeg jäi matsikaraja keskele kinni ja siis oli häda kiire tulema =D
Kui jõudsin, siis sain hobuseseljast maha ja jooksu, aga krt, enamus ajast ikkagi torgiti ennem läbi.
Turniirid olid päris huvitavad, mingi kuuest turniirist kaks panin kinni. Endale meeldis kõige rohkem vast see kahe-käe mõõk ja mis oli eriti tore oli see, et kui kilbi ja pisema mõõgaga õhku hüpata ja siis lüüa, siis sai neid kummuli küll sinna mullapeale, väga viis mäng, ma ei väsi kordamast. Pirast küll vist rääkida ei tohi, aga kas on olemas mingeid "mooduseid"?
Offopicut ka veits, kas keegi saaks aidata mind uue emaplaadi leidmisega? Tegemist on vana staffiga ja ise olen kogenematu arvutite osas, ei oska neid jubinaid osta ega vaadata, saaksin pilte ja värke teha praegusest emaplaadist (kui kuskil leidub, sooviksin täpselt sama asja).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 16.06.2010 20:23:28 vasta tsitaadiga

LeScribe, enda rekord on vist mingi lvl 40 ja natuke peale. Alguses soovitan ikka missioone teha ja pätte ja bandiite peksta. Kogu kõrtsis kangelasi ja rända mööda mappi ringi, tegeled kaubandusega ja loe vahest raamatuid. Touramentidega saab head pappi teenida icon_cool.gif ja lahinguväljal on vaja natuke strateegiat muidu on kaotused suured.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeScribe
HV kasutaja
LeScribe

liitunud: 22.02.2010




sõnum 17.06.2010 11:53:43 vasta tsitaadiga

Kui neid käskluse nuppe täpselt teaks, siis paneks ennem strateegia paika, ma lahmisin seal suht suvaliselt neid nuppe ja siis valisin pmst parima valiku.
Sellest raamatu lugemise süsteemist ma ei saanud üldse aru.
Kas siis küladest talupoegi pole mõtet üldse endale sõdalasteks võtta?
Missioone tegin ka nii kaugele kui see .. ää .. mis ta nimi nüüd oli, see tüüp kes selle bandiidi-karja käsib laiali lüüa ja pantvang tagasi tuua, aga sellel saavad jube kiiresti tööotsad otsa.
Mida suurem lvl mees seda parem on sellega ilmselt sõda pidada? Ma mõtlen just nagu lahingus.
Kaubandus selles mõttes, et peaksin ostma mingit kama ja siis edasi müüma? Ma olen siiani nii teinud, et peksan neid lootereid ja värke teepeal, võtan kama ära ja selle müün lähimasse lossi maha. Nagu ma aru sain, siis parema (kallima) hobusega tuleb neid "kohti" juurde, kuhu saab panna oma lihad ja värgid? Kuidas hobune muide healib?
Sellel ma vaatasin oli ka vahet, kellena sa alustad, üks oli palju võimekam sõdalane kui teine, tegin erinevaid karaktereid paar korda.
Krt, jube jama on sellest rääkida tegelikult, mängida tahaks thumbs_up.gif icon_evil.gif

_________________
Müüa HP Pavilion G series, lisainfo läbi postkasti.
www.iDrift.nl
#swag
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2010 13:42:45 vasta tsitaadiga

vaata optinsiot, seal on kirjas, kuidas neid commande jagada
raamatu lugemine suurendab sul mingit oskust (nt pathfinding) ja su kangelane loeb raamatut siis, kui sa campid kaardil või ootad või valmistud lahinguks (siege)
küladest on talupõegi mõtet võtta - võtad nad võitlusse endaga kaasa, saavad xp, lisaks on trainer skill olemas, mis annab iga päev natuke xp party liikmetele. nii treenidki talupojad rüütliteks
kui missioone puudu jääb, siis käi erinevates kõrtsuddes ja uuri töövõimaluste kohta.
üldiselt jah, mida suurem level, seda paremAD statsid, aga loeb veidi ka varustus. soovitan ise alguses leadershippile panustada ja endale suurem armee kokku ajada. ega ühe mehe armeega ikka vastase 100 meest maha võta.
kaubandus töötab nii, et ostad odavalt ja müüd kallilt nagu igalpool mujal. looterite tapmisega rikkaks ei saa. pigem saab rikkaks sõdadega, kus vaenlaste külasid rüüstad jms icon_smile.gif
hobusega ei tule kohti juurde. hobuseid on 2 sorti (kiiruse) ja armoriga. soovitan osta kõige parem armoriga hobune (kellel võimalikult suur charge). inventory ruumi tuleb juurde, kui inventory skilli suurendad. hobuse elud lhäervad peale iga lahingut täis.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeScribe
HV kasutaja
LeScribe

liitunud: 22.02.2010




sõnum 17.06.2010 14:23:23 vasta tsitaadiga

Hehe, päris hea kui on kellegi käest küsida, aitäh sulle icon_wink.gif
Üritan endale kiirelt uue emaplaadi saada ja siis see mäng ribadeks pelada.

_________________
Müüa HP Pavilion G series, lisainfo läbi postkasti.
www.iDrift.nl
#swag
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 12.07.2010 00:17:29 vasta tsitaadiga

Parimaid mode mida olen mänginud ja nüüd lõpuks tuleb uus osa warbandile. Prophesy of Pendor Version 3.0 - We expect the release to be July 20th -

Hästi läheb siis kuu lõpus saab asja proovida.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 15.07.2010 01:16:22 vasta tsitaadiga

With Fire & Sword


Link


tsitaat:
It was one the most romantic, cruel and dramatic episode of the Europe history.

Based on the original gameplay of M&B, With Fire and Sword is an action-oriented role-playing game with emphasis on mounted combat. The player is able to join one of the 5 battling factions, fight as a mercenary and bring his faction to dominate Europe.


A storyline based on the cult novel from
Nobel-prize winner author Henry Sienkiewicz.


Implementation of firearms and battle formation as new elements of gameplay.


Additional quests. A broad scope of quests give the player some rest from constant warfare as well as add various gameplay bonuses.


Economic system, which includes village / town development, banking system, new trade options. Player will have an opportunity to loan money, keep money on deposit, arrange caravans etc


Multiple endings to sustain player's interest and increase replayability.


Deeply researched historical component, which will become a great addition to the game's popular mechanics.


Spoiler Spoiler Spoiler




Polished Landscapes mod
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,122423.0.html
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeScribe
HV kasutaja
LeScribe

liitunud: 22.02.2010




sõnum 15.07.2010 16:57:55 vasta tsitaadiga

See Polished Landscapes mod on ikka päris hull asi, selline võiks endalgi olla icon_biggrin.gif
_________________
Müüa HP Pavilion G series, lisainfo läbi postkasti.
www.iDrift.nl
#swag
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 01.08.2010 22:45:18 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi, Prophesy of Pendor V3.0 - http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,126952.0.html
Ise ootan parandatud versiooni koos warbandi toega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007




sõnum 03.08.2010 22:05:37 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:

Polished Landscapes mod
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,122423.0.html
Spoiler Spoiler Spoiler


LeScribe kirjutas:
See Polished Landscapes mod on ikka päris hull asi, selline võiks endalgi olla icon_biggrin.gif


Täitsa saadaval nüüd. Töötab samuti. Save game-id on töökorras kui vahetada savegame-de kausta nimi modi nime vastu.
Palju mõnusam mängida nüüd, ainult et veidi liiga hallitooniliseks tehtud kõik.

_________________
M: Philips õuevalgustid 4tk
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 03.08.2010 23:03:52 vasta tsitaadiga

installimine suht keerukas sel. kõigepealt mod ise, siis mod fix ja siis mingi kolmanda tüübi mod fix otsa ja siis veel mölla INI failis muuda mõnda rida jne.
loodan et autor fixib selle jama ära ja integreerib kõik fixid ühte patchi ilusti.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007




sõnum 04.08.2010 01:03:17 vasta tsitaadiga

Asi on seda väärt siiski thumbs_up.gif, tihedate puusalude vahel hobusega kihutada ikka märksa teistsugusem tunne kui peaaegu tühjal lagendikul.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.08.2010 21:34:03 vasta tsitaadiga

Warband on Steamis weekend deal, 10 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jux
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2010 17:40:22 vasta tsitaadiga

Jube andmine käib seal multiplayeris kogu aeg. Kas mingit eesti klanni kah eksisteerib?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 04.01.2011 10:31:34 vasta tsitaadiga

Panin ühe eesti dedicated serveri kah püsti. Nimeks Livonia ning premium member pass on "lembituruulis" Serveris 32 kohta ning hetkel peamiselt Siege lahingud
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus007
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2003




sõnum 04.01.2011 11:46:01 vasta tsitaadiga

Ise olen pelanud põhiliselt modi 1257 AD
http://www.mbrepository.com/file.php?id=1746
Väga asjalik. Euroopa kaart ja muudkui peksa. Eesti kasvõi Vahemereni:). Alguses oli selline efekt nagu kunagi ammu Doom'iga, et ei saanud enam arvuti eest minema. Sellist asja juhtub üldiselt harva.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 08.01.2011 00:17:44 vasta tsitaadiga

jaanus007, väga nakkav mäng thumbs_up.gif . Proovisin kah seda modi ja ennäe imet , Polished Landscapes on sisse pandud + muusikat saab eraldi tõmmata. Kuid lõunas võiks ikka palmid ja liiv olla icon_confused.gif
Nägin paari head modi veel mis on lõpuks warbandile tehtud kuid vga ei vea neid praegu välja. Ehk final versioonideks on probleemid lahendatud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chablik
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2009




sõnum 09.02.2011 15:05:45 vasta tsitaadiga

Ei leia kust tõmmata ...
sooviksin selle polished landscapes modi kah peale panna aga sellega saan vist ise hakkama

_________________
Tere !
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 19.02.2012 22:00:11 vasta tsitaadiga

Chablik kirjutas:
Ei leia kust tõmmata

http://www.taleworlds.com/ Downloads
E: Kas warbandi teema olemas ? icon_rolleyes.gif
Üks võimsamaid SP mode Prophesy of Pendor V3.301 http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,126952.0.html
Meeletult asjaga vaeva nähtud. Isegi victory progress on olemas. Kui leiad peidetud linna üles ja omad kuningriiki siis oled päris kaugele jõudnud. Paljud majandamised on lossi viidud. Questid on mitmekesisemad. Avastamist on palju. Üks pilt kah , naabrid kuulutasid sõja ja kukkusid kohe külasi põletama. Kogud lordid kokku ja lähed vastu sõdima. Kahju et üle 300 mehe korraga platsile ei saa panna, tõmbab arvuti kooma.
Spoiler Spoiler Spoiler



Midagi uut ka, Anno Domini 1257. Lihtne install kaaluga 3,5Gb http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,179290.0.html
Tume keskaeg koos mitmekesise gameplay ja graafika poolest.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mount & Blade mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.