|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
05.02.2011 15:12:56
|
|
|
otttt, paistab et keegi ei taha nagu infot jagada eks me siis näe kui mail tuleb ja kiirus 0 Või äkki pole keegi veel kasutanud üle paari päeva??
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
05.02.2011 18:21:55
|
|
|
sai siis suheldud T2 klienditeenindusega
sai ka küsitud et kui palju on palju
väike lõik meilist, küsisin 10G kohta
| tsitaat: |
Kui Te laete ühes kuus 10 GB andmemahtu, siis see ei ole palju.
Tele2 ei pea mõistlikuks internetiteenuse kasutamiseks tegevust, millega
tavapäraselt kaasnevad pidevad suuremahulised andmesidesessioonid, mis
võivad häirida või kahjustada andmeside kvaliteeti teistel klientidel
(näiteks suure andmemahuga filmide, tarkvara või mängude allalaadimine,
failivahetusprogrammide kasutamine jms).
|
kurtsin veel et Kuusalu kandis oli 2 ndl tagasi kiirus korras, kuid nüüd jama
küsisin siis et milles jama:
| tsitaat: |
Kuusalu piirkonnas saaksime kiirust tõsta juhul, kui antud piirkonnas vähemalt 5-10 km raadiuses paigaldada uus 3G tugijaam. Praegu on Kuusalu tugjaam antud piirkonnas ainus, mis võimaldab 3G kiirust ning siinses regioonis on tugijaam suure koormuse all. Tugijaama esimese koormuse osa moodustab mobiiliteenuste edastamine ja alles teisel kohal on interneti ühenduse loomiseks vajaliku signaali edastamine.
Kuusalust 8 km kaugusele Kolga suunas on planeeritud sellel aastal uus 3G tugijaam, mis levib kuni 10 km kaugusele. Selle tugijaama paigaldamine parandab oluliselt antud piirkonnas koormuse edastamist ning tõstab ka interneti kiirust |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
05.02.2011 21:14:25
|
|
|
Kiirus täitsa ok Small paketi kohta
Kuid ühendust loobib maha, tuli pulgal põleb, Mobile partner näitab kah et ühendatud,
kuid nett ei liigu, aitab, kui liigutada pulka kasvõi 10 cm ja asi jälle funkab.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
06.02.2011 16:20:14
|
|
|
| Küsimus siis kas keegi on leidnud mingit rohtu ühenduse mahaloopimise vastu, stabiilsem küll kui k.. kuid siiski vahel jamab!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scania
HV vaatleja
liitunud: 03.08.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaabi
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
06.02.2011 22:22:57
|
|
|
Ja mina lugesin su postitust esialgu üle rea. Et ossa, kuue päevaga nett otsas Mitmendal detsembrikuu päeval see siis juhtus?
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaabi
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
07.02.2011 01:30:17
|
|
|
See oli 20. detsembril
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
07.02.2011 17:06:34
|
|
|
Ilma igasuguse faililiigutamiseta suutsin netis tööd tehes ja aega veetes tõmmata jaanuaris alla 16 GB. Kui kasutaks ka Steami, või muud sellist mahukat asja, siis oleks 20 GB kukkunud nagu nalja.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
08.02.2011 19:32:01
|
|
|
| otttt kirjutas: |
Kuidas on lood mõistliku kasutamisega?
Kas keegi on ületanud seda ja milliste mahtude juures?
Kuidas on kiiruse stabiilsus Tallinnas kesklinnas, Kino kosmose juures? |
Tallinnas kesklinnas, kino Kosmose juures
kunagi, kui veel Tln-s elasin, eelisatsin netti ikka kaabli otsas
olen veendunud, et seda leiab ka kino Kosmose juures (eeldan et elamine seal)
nüüd elamine maal, metsa taga, tsivilisatsiooni ääres
kaaabel toodaks ka kohale, kuid see ulme summa, seega õhu kaudu levivad ühendused ainsad... kahjuks
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
08.02.2011 23:28:30
|
|
|
| sooviks huawei e175 tuled välja lülitada. selline tunne on juba et tahaks katki lüüa need. palun aidake
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.02.2011 00:12:34
|
|
|
Kleebi MacGyveri teibiga üle
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
09.02.2011 02:11:32
|
|
|
Ma ostsin ruloo omale selle huawei pärast Pulga panin ülemise akna ääre juurde ja rulood lõpuni üles ei tõmba, jääb sinna taha
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
10.02.2011 00:22:20
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
Ma ostsin ruloo omale selle huawei pärast Pulga panin ülemise akna ääre juurde ja rulood lõpuni üles ei tõmba, jääb sinna taha  |
| ot: |
Väga hea lahendus . Mina isiklikult oleks muidugi lasknud aknaaugu kinni müürida, pulk loomulikult oma plingiga oleks jäänud teiselepoole müüri... |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
10.02.2011 10:10:40
|
|
|
Mobiilse interneti teenuseid pakuvad Eestis ka Tele2 ja Elisa. Kuigi mõistliku kasutamise põhimõttest on juttu ka Tele2 interneti kasutamise tingimustes, ei piirata enam väga suurt andmemahtu kasutavate klientide interneti kiirust. „Tegime otsuse piirangust loobuda jaanuaris, kuna enamik interneti kasutajatest tarbibki teenust mõistlikult, siis polnud meil põhjust ka limiiti rakendada,” ütles ettevõtte pressiesindaja.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
10.02.2011 10:32:42
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
| Mobiilse interneti teenuseid pakuvad Eestis ka Tele2 ja Elisa. |
EMT pakub ka
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
10.02.2011 15:04:51
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
[VaHuR], http://www.epl.ee/artikkel/592463 + Soovitan lugeda ka kasutajal AKE nii see käibki võitlus klientide eest,mis on neile ju hea hinnad langevad, mahud tõusevad. Ja paljukiidetud EMT on minu silmis null ei viitsi lihtsalt kirjutada miks ja teema vale,AKE oma isiklikke muresid ikka EMT teemas  |
Kõik on suhteline ju. seal oli ju kirjas et ära piiratakse 2% kasutajaid, samas pealkiri räägib et "väga väikeseid mahte saab kasutada".
Ehk 98% ei märka midagi
Eesti tehnika-ajakirjandus on üsna pekkis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
11.02.2011 14:41:48
|
|
|
| Aga huvitav et TJA alguses kõike suurelt lubas ja hiljem ümber mõtles kui asi tehtud? Kas TJA mitte teistele operaatoritele kirju laiali ei saatnud et toimub selline asi vms?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
11.02.2011 15:22:46
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
[VaHuR]Ja paljukiidetud EMT on minu silmis null ei viitsi lihtsalt kirjutada miks ja teema vale,AKE oma isiklikke muresid ikka EMT teemas  |
palun tõlget. Ise muidu said oma lausest aru?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.02.2011 15:25:10
|
|
|
| SirVorkars kirjutas: |
| Aga huvitav et TJA alguses kõike suurelt lubas ja hiljem ümber mõtles kui asi tehtud? Kas TJA mitte teistele operaatoritele kirju laiali ei saatnud et toimub selline asi vms? |
Eestis ei tasu imestada. Nii kõik käibki.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mell21
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2007
|
17.02.2011 12:46:19
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
Mobiilse interneti teenuseid pakuvad Eestis ka Tele2 ja Elisa. Kuigi mõistliku kasutamise põhimõttest on juttu ka Tele2 interneti kasutamise tingimustes, ei piirata enam väga suurt andmemahtu kasutavate klientide interneti kiirust. „Tegime otsuse piirangust loobuda jaanuaris, kuna enamik interneti kasutajatest tarbibki teenust mõistlikult, siis polnud meil põhjust ka limiiti rakendada,” ütles ettevõtte pressiesindaja.  |
Ja seda tõestavad ka Tele2 uued tingimused: http://www.tele2.ee/klienditeenindus/Interneti_kasutamise_tingimused_uued.html
Väga hea uudis! Proovisin just 2 nädalat pulka, viisin tagasi, kuna päevas tuleb mul umbes 1gb mahtu ära küll(väljaarvatud nädalavahetused). Seega ei julgenud riski võtta, et kuu lõpus kiirus ära piiratakse. Tundub, et tuleb minna tagasi esindusse ja pulk uuesti võtta, kuna ka kiirus oli päris okei - 4,5-5Mbit/s sain kodus pidevalt kätte.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
17.02.2011 12:51:05
|
|
|
Mobiiltelefonidele võiks ka paketid normaalsemaks minna... Huvitav kas tõesti telefoniga tarvitatakse mahutu rohkem kui arvutiga, et esimeses vaja seda piirata
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoSvamm
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
17.02.2011 14:37:22
|
|
|
| Mobiilinternet hakkab alles massidesse jõudma. Kuniks tavakasutajad ei oska eriti mahtudes opereerida siis tulebki koorida maksimum hind väikeste mahtude eest!!!! Ma muidugi ei arva, et see õige oleks. Tegelikult peaksid ikka mobiilipakettid olema soodsamad!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
17.02.2011 21:59:51
|
|
|
no tele2 uutest tingimustest nad vist ise küll aru ei saa, nagu punktid, 2.4.5.- kas nad ise kah on seda lugenud? ja 2.4.1 - andmete kopeerimine on mistahes veebilehe vaatamine, ka neti.ee on kopeerimine kliendi arvutisse. ja oluline koormuse tõus; 10gigabiti pealt 100peale? kas selle 2 megabitise pulgaga see õnnestus, kahtlane
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mälukaart
HV vaatleja
liitunud: 17.10.2007
|
17.02.2011 22:01:23
|
|
|
Kas soomes on võimalik seda 3G netti kasutada kui mul see kõige kallim pakett ja kuumaks jääb ikka samaks? Ei usu küll aga küsin ikka
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montesauri
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2010
|
18.02.2011 01:31:05
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| no tele2 uutest tingimustest nad vist ise küll aru ei saa, nagu punktid, 2.4.5.- kas nad ise kah on seda lugenud? ja 2.4.1 - andmete kopeerimine on mistahes veebilehe vaatamine, ka neti.ee on kopeerimine kliendi arvutisse. ja oluline koormuse tõus; 10gigabiti pealt 100peale? kas selle 2 megabitise pulgaga see õnnestus, kahtlane |
Minu arvates, p 4 on siiski konkurentsitu šedövr:
4. Poolte vastutus
4.1. Klient vastutab bla-bla-bla
4.2. Tele2 ei vastuta bla-bla-bla
4.3. Tele2, tema omanikud, töötajad ega koostööpartnerid ei vastuta bla-bla-bla
Puhas anekdoot.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
18.02.2011 10:50:45
|
|
|
Samas, tuleb tõdeda, eelmistesse tingimustesse lisatud lause on selline, mis puudub paljudel asutustel/teenusepakkujatel jms.
| tsitaat: |
| Muudatustega mittenõustumise korral on klientidel õigus leping ühepoolselt lõpetada. |
Teistel on tavaliselt ikka nii olnud, et ...ettevõttel on õigus paketi hinnakirja ja tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada... Ja lõppkokkuvõttes peab klient sellega lihtsalt nõustuma.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
18.02.2011 15:29:39
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| no tele2 uutest tingimustest nad vist ise küll aru ei saa, nagu punktid, 2.4.5.- kas nad ise kah on seda lugenud? ja 2.4.1 - andmete kopeerimine on mistahes veebilehe vaatamine, ka neti.ee on kopeerimine kliendi arvutisse. ja oluline koormuse tõus; 10gigabiti pealt 100peale? kas selle 2 megabitise pulgaga see õnnestus, kahtlane |
Sa leiad sealt vaid täiesti "ohutuid" punkte, aga ei vaata mis juurde pandi...
Ehk kadus mõistliku kasutuse selge jutt ja asemele tuli punkt 2.5...
""2.5. Klient on kohustatud kasutama internetiteenuseid viisil, millega ei häirita sidevõrgu tööd või teisi sideteenuse kasutajaid ning kahjustata andmeside kvaliteeti teistel klientidel.""
Mis sisuliselt asendab mõistlikuse printsiibi, sest selle rikkumine annab õiguse piirata teenust nende oma äranägemisel...
Muud punktid olid neil juba ammu ehk nendest rääkimine pole väga mõttekas...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
21.02.2011 10:33:28
|
|
|
Jäi silma pakett Extra Small
https://pood.tele2.ee/et/services/481
Seal kirjas, et ''Saab internetti kasutada 50 MB andmemahu ulatudes, pärast seda langeb kiirus tasemele 64 kbit/s, kuid täiendavad megabaidid on tasuta.''
Mis see 64kbit/s tähendab seda, et reaalselt siis on kiirus umbes 6kb/s nagu arvutite puhul ka kui on 5mbits internet siis tirib tegelikult umbes 500kb/s kanti?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
21.02.2011 10:35:35
|
|
|
| Jah, 64 kbit/s (kilobitti sekundis) on 8 KB/s (kilobaiti sekundis). Bait on kaheksa korda väiksem kui bitt.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.02.2011 10:37:24
|
|
|
See hea pakett - mul tiksub kogu meil ilusti kohale
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
21.02.2011 12:35:20
|
|
|
kellelgi mõnda sellist pulka ei vedele mida tahaks ära müüa või vahetada E160E vastu? (ps)
Huawei E220, E156, E219, EC226, E1550, E1552, E1752
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
21.02.2011 23:52:04
|
|
|
| aunus kirjutas: |
Jäi silma pakett Extra Small
https://pood.tele2.ee/et/services/481
Seal kirjas, et ''Saab internetti kasutada 50 MB andmemahu ulatudes, pärast seda langeb kiirus tasemele 64 kbit/s, kuid täiendavad megabaidid on tasuta.''
Mis see 64kbit/s tähendab seda, et reaalselt siis on kiirus umbes 6kb/s nagu arvutite puhul ka kui on 5mbits internet siis tirib tegelikult umbes 500kb/s kanti? |
Endal ka nutitelefon suhtleb läbi selle. Kõik postid, RSS-vood, ilm jms jookseb kohale. Ongi mõeldud inimestele kes netti ei kasuta vaid seda interneti kasutab nende telefon
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
endrick
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2006
|
27.02.2011 17:41:56
|
|
|
Tele2 internet arvutis Medium pakett (3mb)
Internetti jagab Huawei ruuter B260a mille taha ühendatud kaabliga Speedtouch 780, mis jagab nii kaabliga netti kui wifit. Korraga pere peale 4 arvutit taga.
Tele2 ruuter 2 korrusel seina peal.
Asukohaks siis Vääna kant, masti ei näe, maja metsas.
Ping kõigub 80 - 300 ms vahel, kiirus alla 1 mb ei ole langenud. Heal ajal isegi üle 5 mb
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
28.02.2011 17:00:37
|
|
|
käisin täna Eedenis interneti pakette uurimas, müüja käest küsisin, mis neil ka UL võiks olla. Vatati et kõigil peals olema 384kbps, olenemata paketist. On siis ka vä?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
28.02.2011 17:06:36
|
|
|
Saan ma nüüd õieti aru..
Kuna piiranguid pole, siis on ta tegelikult sama hea nagu Tele2 Extra Large interneti pakett? See pakett maksab aga 21,9500 ja kõnekaardiga saaks sama asja 12 euru eest?
Seega, milleks maksta rohkem? Hinnavahe on ju peaaegu kahekordne.
Piiramatu helistamine Tele2 võrku ka veel juures, hakka või Smarti kasutajaks.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
01.03.2011 13:08:54
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Saan ma nüüd õieti aru..
Kuna piiranguid pole, siis on ta tegelikult sama hea nagu Tele2 Extra Large interneti pakett? See pakett maksab aga 21,9500 ja kõnekaardiga saaks sama asja 12 euru eest?
Seega, milleks maksta rohkem? Hinnavahe on ju peaaegu kahekordne.
Piiramatu helistamine Tele2 võrku ka veel juures, hakka või Smarti kasutajaks.  |
sõnab nagu: Kahekordistame ülekormus ülekormatud võrgus!
ei tea, kes seal rullib sellega, aga tehniline inimene ta pole
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
01.03.2011 13:11:31
|
|
|
| eldorado kirjutas: |
| Olaf kirjutas: |
Saan ma nüüd õieti aru..
Kuna piiranguid pole, siis on ta tegelikult sama hea nagu Tele2 Extra Large interneti pakett? See pakett maksab aga 21,9500 ja kõnekaardiga saaks sama asja 12 euru eest?
Seega, milleks maksta rohkem? Hinnavahe on ju peaaegu kahekordne.
Piiramatu helistamine Tele2 võrku ka veel juures, hakka või Smarti kasutajaks.  |
sõnab nagu: Kahekordistame ülekormus ülekormatud võrgus!
ei tea, kes seal rullib sellega, aga tehniline inimene ta pole  |
Opekad teevad nagu kliendid tahavad, kas pole tõsi? odavalt tahaks, pole oluline, mida täpselt..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
01.03.2011 14:39:12
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| eldorado kirjutas: |
| Olaf kirjutas: |
Saan ma nüüd õieti aru..
Kuna piiranguid pole, siis on ta tegelikult sama hea nagu Tele2 Extra Large interneti pakett? See pakett maksab aga 21,9500 ja kõnekaardiga saaks sama asja 12 euru eest?
Seega, milleks maksta rohkem? Hinnavahe on ju peaaegu kahekordne.
Piiramatu helistamine Tele2 võrku ka veel juures, hakka või Smarti kasutajaks.  |
sõnab nagu: Kahekordistame ülekormus ülekormatud võrgus!
ei tea, kes seal rullib sellega, aga tehniline inimene ta pole  |
Opekad teevad nagu kliendid tahavad, kas pole tõsi? odavalt tahaks, pole oluline, mida täpselt.. |
ei usu, opekad soovivad mitte kvaliteetne ühendus luua, vaid mis toob MAX kasu, sõltumata kliendi soovist.
üks tuttav elab lasnamäel, lagna kaupluse juures, ja tal õhtul see tele2 üldse kaob, sõna kaob ma mõtlen ÜLDSE, et skype katkestab jne jne jne, kiirusekohta rääkida üldse pole mõtet, hakkas juba otsima wifi antennid et luua 900m naabri majast(kontorist) olev ühendus kojju
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
01.03.2011 16:18:30
|
|
|
| eldorado, kaablita ühenduse ilu ja valu:)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
01.03.2011 16:24:45
|
|
|
| eldorado kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| eldorado kirjutas: |
| Olaf kirjutas: |
Saan ma nüüd õieti aru..
Kuna piiranguid pole, siis on ta tegelikult sama hea nagu Tele2 Extra Large interneti pakett? See pakett maksab aga 21,9500 ja kõnekaardiga saaks sama asja 12 euru eest?
Seega, milleks maksta rohkem? Hinnavahe on ju peaaegu kahekordne.
Piiramatu helistamine Tele2 võrku ka veel juures, hakka või Smarti kasutajaks.  |
sõnab nagu: Kahekordistame ülekormus ülekormatud võrgus!
ei tea, kes seal rullib sellega, aga tehniline inimene ta pole  |
Opekad teevad nagu kliendid tahavad, kas pole tõsi? odavalt tahaks, pole oluline, mida täpselt.. |
ei usu, opekad soovivad mitte kvaliteetne ühendus luua, vaid mis toob MAX kasu, sõltumata kliendi soovist.
üks tuttav elab lasnamäel, lagna kaupluse juures, ja tal õhtul see tele2 üldse kaob, sõna kaob ma mõtlen ÜLDSE, et skype katkestab jne jne jne, kiirusekohta rääkida üldse pole mõtet, hakkas juba otsima wifi antennid et luua 900m naabri majast(kontorist) olev ühendus kojju |
Kasutajad tahavad piiramatut ühendust ja seda odavalt. See viib võrgu ülekoormusele ja investiks pole
madalate hindadega raha... aga see igavene diskussioon. levi kadumine näitab et võrk ülekoormatud
ja levi kahaneb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
01.03.2011 18:45:58
|
|
|
3g levialas on uus trend see, et mingi hetkeni töötab ja siis stack in, ja ei aita muud kui tuleb uuesti ühendada.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.03.2011 22:20:31
|
|
|
Jajah kindlasti lasnamäel pole kunagi kaablit olnud et vaja mobiilset netti kasutada
Aga ütleks et suht suure linna mure. Eila õhtul poole 8 ajal õhtul testisin kiire ka on siis. 2.6 Mbps @ põlva
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.03.2011 23:44:34
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Jajah kindlasti lasnamäel pole kunagi kaablit olnud et vaja mobiilset netti kasutada |
Natuke arusaamatu jah . Ise pole kunagi paneelikas elanud, aga olen midagi kuulnud ka mingitest "majanettidest", kus kuumaks oli isegi odavam kõige odavamast 3G paketist. Muidugi ei tea ju öelda, kus too "majanett pesitseb" üldse, on teda võimalik Lasnamäel tellida/kasutada jne...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
02.03.2011 06:31:39
|
|
|
linna- ja maainimese mured on erinevad.
linnvurle nt hüppab oma mob numbriga ühest võrgust teise, et soodsamalt saada
maakas - et ÜLDSE teenust saada. (liikusin ise Elisast T2-te, kuna kodus Elisa lakkas levimast ja emt pole kunagi levinud)
neti kohalt kasutaks hea meelega kaablit, kui kuna lähim koht kust kaabel tirida asub u 3km kaugusel
(mitte elutoa nurgas v siis vähemalt koridoris) siis on netivalik vaid õhu kaudu levivate seas.
Wimaxi püüdmine suht raske (ei levi), Kõu on oma kiiruste ja stabiilsusega ajale jalgu jäämas
jäi üle vaid T2 3G (ja õnneks ka odavam kui Kõu)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.03.2011 07:46:35
|
|
|
Kui tehnilised probleemid kõrvale jätta, on ju väga magus pakkumine.
Mina isiklikult telefoniga üle euro kõneaega ei raiska, kuid rääkivale inimesele
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.03.2011 10:43:42
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Kui tehnilised probleemid kõrvale jätta, on ju väga magus pakkumine.
Mina isiklikult telefoniga üle euro kõneaega ei raiska, kuid rääkivale inimesele  |
No mul mul oli Zen selle pointiga, hiljem võtsin tele2 kuna kiirusevahe ja levi oli Järvamaal ikka tohutult tele2 kasuks.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|