praegune kellaaeg 22.06.2025 00:40:06
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
murelik
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2002
|
22.11.2003 00:06:57
Powershot G5 tarkvara/draiver |
|
|
Kodus on xp'ga arvutile kogu kaameraga kaasas olnud tarkvara ilusasti peale lastud. Ja töötab ka nagu vaja. Nüüd aga paistab et ilmselt pean seda kaamerat aeg-ajalt ka töö juures kasutama. Manuaalis väidetakse rangelt et enne kaamera ühendamist installi kindlasti kogu tarkvara! Samas tunneks xp ta automaatselt ära. Siit siis ka küsimus. On mul seda plaaditäit tarkvara ikka vaja installida, kui xp'l on vajalik draiver olemas. Või järgneb ilma tarkvarata ühendamisele jada anomaalseid sündmusi?
|
|
tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
22.11.2003 01:10:55
|
|
|
No ei juhtu sul midagi anomaalset... kui pildid kätte saad, siis ju kõik OK.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
22.11.2003 08:53:14
|
|
|
oled kindel, et tunneb ise ära?
G1 puhul see nii ei olnud
üldiselt antaksegi need hoiatused seks puhuks, kui arvuti leiab kaamera üles ja tüüreleid pole- siis tekitab unknown seadme ja sellest võivad klienditoe telefonid punastama hakata.
|
|
Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
22.11.2003 11:47:43
|
|
|
kännuämmelg kirjutas: |
G1 puhul see nii ei olnud |
Kas XP SP1 ei tundnud ära?
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
tagasi üles |
|
 |
murelik
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2002
|
25.11.2003 01:09:10
|
|
|
Teistelegi teadmiseks, et ei tekkinud ainsatki probleemi. Võib julgelt ilma Canoni softita kaabli sappa panna ja xp otsib/leiab kogu vajamineva juba ise. Just nii nagu need asjad käima peaksidki!
|
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|