Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal (Ukraina on Venemaa rünnaku all, Euroopa julgeolek on ohus!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 520, 521, 522  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 30.01.2011 14:29:30 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tanel kirjutas:
Protest protestiks, aga see läheb juba liiale: Kairo Egiptuse muuseumis rüüstati muumiaid
Küsimus on, kes nood rüüstajad olid. Kui tegu oleks lihtsalt vaestega kes üritavad lihtsalt rikastuda siis see ei klapi tolle väikse infokilluga, et reaalselt miskit ei varastatud. See et "ei õnnestunud" on loll vabandus, kui saadi ise minema ilma et neid oleks kinni peetud oleks saanud ka miskit tasku pista. Samuti on "pisut" kahtlane see, et on saadud terve hunnik teadaandeid kus rüüstajateks ning nende koordineerijateks on politseinikud.


Milleks peaks politseinikud rüüstamisi koordineerima ? Sa arvad et Egiptuses 76 miljoni elaniku seas pätte vähe on ? Pluss veel lisaks :
Egiptuse vanglatest põgenes tuhandeid vange.
http://www.postimees.ee/?id=380006
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2011 14:40:28 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Pluss veel lisaks :
Egiptuse vanglatest põgenes tuhandeid vange.
Väidetavalt lihtsalt tehti vangla uksed lahti ning mingit erilist välja murdmist ei toimunud kuna seda polnud tarvis. Ühtlasi, mida imet nood vangid peaks minema niisama muuseoumi laamendama kui palju lihtsam ja kasulikum oleks litsalt läbi mõne poeakna tellisega virutada?
Jänes kirjutas:
Milleks peaks politseinikud rüüstamisi koordineerima ?
Kombineerides eeldatava vangide vabastamise, politsei täielikult tänavatelt ära korjamise koos nonde rüüstamise ja koordineerimise teadetega jääb mulje, et seda tehakse mubaraki käsul et nii kohalikku kui välisriikide rahvast hirmutada ning näidata kuidas meeleavaldajad on kamp marodööre keda tuleb korrale kutsuda. Paarist parteiliikme intervjuust on see üsnagi selgesõnaliselt kostunud. Ma ei imestaks sugugi, kui üsna peagi saaks kohalik armee käsu kogu ülestõus jõuga maha suruda tuues vabanduseks noodsamad marodöörid.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 14:45:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui üsna peagi saaks kohalik armee käsu kogu ülestõus jõuga maha suruda tuues vabanduseks noodsamad marodöörid.

OiOi.
Miks ma ei usu, et nii juhtub.. või kui, siis on sellel katastroofilisemad tagajärjed sellele, kes päästikule vajutas.
Ma kardan, et lõpuks armee reageerib ja mäss muutub allaheitlikuks, aga loodan, et see viskab vaid õli tulle.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2011 14:52:12 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
OiOi.
Miks ma ei usu, et nii juhtub.. või kui, siis on sellel katastroofilisemad tagajärjed sellele, kes päästikule vajutas.
Ma ütlesin, et saab käsu kuid ma ei öelnud et seda käsku ka täidetakse icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 15:26:51 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
MarioA. kirjutas:
OiOi.
Miks ma ei usu, et nii juhtub.. või kui, siis on sellel katastroofilisemad tagajärjed sellele, kes päästikule vajutas.
Ma ütlesin, et saab käsu kuid ma ei öelnud et seda käsku ka täidetakse icon_smile.gif

Seda minagi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2011 16:55:30 vasta tsitaadiga

Hävitajad tiirutavad üle Kairo peaväljaku
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 16:57:01 vasta tsitaadiga

Rock the Casbah
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2011 17:00:22 vasta tsitaadiga

Kõige suurem probleem on, et rahvas võib sõjaväe vastu pöörduda nende tegemiste pärast ning siis ei lõppe see asi just kuigi hästi seal icon_neutral.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 17:01:08 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 14:32:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 17:06:22 vasta tsitaadiga

Lennumasinatel on Air-To-Ground asjad ka peal. Kui nüüd reaalselt peaks mingi tule avamine tulema, siis on küll midagi väga hullu tulemas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2011 17:12:36 vasta tsitaadiga

Tankid on tänavatel juba paar päeva olnud, ehkki sõjavägi on siiani üsnagi rahumeelselt rahvaga läbi saanud. Isegi lubati mõnele masinale peale maalida "maha mubarak" ja muud taolist.

Hetk tagasi teatati, et ka politsei on taas tänavatele lastud kuid esialgu ei paista, et nad sõjaväega koostööd teeks.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 17:17:25 vasta tsitaadiga

BBC'lt näitas otsepilti kuidas rahvas mingit pagunitega sõjaväe tegelast õlgadel kandis ja see üldse ei protestinud selle vastu...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 30.01.2011 17:25:44 vasta tsitaadiga

see hirmusjubekohutavõudnekarm lennuk lehvitas ka rahvale tiibu, niiet ei tule sealt midagi rohkemat mida juba nähtud pole. äärmisel juhul sulanduvad kõik üheks massiks ja eesmärk saab täidetud
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 17:27:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Protest protestiks, aga see läheb juba liiale: Kairo Egiptuse muuseumis rüüstati muumiaid


Rüüstajad olid politsei ning muusemi enda valvurid. Info selle kinnitusena tuli just uudistest Saksamaal ja BBCs.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2011 17:29:25 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
BBC'lt näitas otsepilti kuidas rahvas mingit pagunitega sõjaväe tegelast õlgadel kandis ja see üldse ei protestinud selle vastu...
Nii tehtigi eile. Tänased jõudemonstratsioonid on rahvast sutsu pahandanud sõjaväe suhtes.

Muidu ega sa ei tea kas BBC näitas kohaliku riikliku kanali pilti või miskit muud? Sel hetkel kui al jazeera tegi otseülekannet väljakult mis pidevalt katkes lennukimüra tõttu näidati riiklikus kanalis kuidas kusagil hoopis teises kohas miski sõjaväe tegelane rahvaga suhtles.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 17:33:58 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tanel kirjutas:
Protest protestiks, aga see läheb juba liiale: Kairo Egiptuse muuseumis rüüstati muumiaid


Rüüstajad olid politsei ning muusemi enda valvurid. Info selle kinnitusena tuli just uudistest Saksamaal ja BBCs.

Njah icon_neutral.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 22:21:40 vasta tsitaadiga

Olenemata piirangutest on Twitter ja Youtube täitsa elus. Jälgige ka seda.
http://english.aljazeera.net/news/middleeast/2011/01/201112523026521335.html

Laivis rääkis reportaaž, kuidas üks komandör oli rahvale teatanud, et oldakse nendega koos kuni... aga seda ma ei kuulnud. Ju siis, et rahvas hoiab mingitsorti rahu.

Ameerika seisukoht: http://english.aljazeera.net/news/middleeast/2011/01/201113014218302425.html

http://audioboo.fm/AJEnglish



Edit:
Homsest peaksid politsei ka tänavatele jõudma, aga on keelatud protestijatega konflikti sattuda ning väljaku suunas liikuda. Kairo Kesklinnas politseid pole, muudes linnaosades on mõned grupid siiski liikvel.


Edit:
Alexandrias valvatakse vaid tanklaid. Sõjaväelased olid rahva marssimise järel sõites õhku saluuti tulistanud ja neid ergutanud, et toetavad.

Nähtavasti üritab President enda kohta valitsuse vahetamisega hoida, lubades, et rahva muresid aadresseeritakse, aga sellega on vast Hiljaks Jäädud, sest rahvas tahab Presidendi kadumist.
Võib arvata, et üks osa tulemist on käes. Rahvas ennem ei taandu niiehknaa. Edasi jääb vaid loota, et üleminek ja tulevane saab olema ausam, demokraatlikum, vabam ning rahvasõbralikum.


Edit:
Rahvas teeb aga soojenduseks lõkkeid ja karjub, et nemad ei lähe ja President peab kaduma.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 23:43:24 vasta tsitaadiga

Kui Mubarak ei tagane, siis halvimal juhul hakkavad kaubalaevad suure ringiga ümber Aafrika sõitma.
http://www.worldthreats.com/?p=5659
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 11:22:06 vasta tsitaadiga

poleks esimene kord kui Suessi kanal kinni oleks...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 18:36:53 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 14:31:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 14:01:50 vasta tsitaadiga

Egypt's information ministry told CNN Tuesday that the Noor Group, an Internet service provider, has been shut down. The move essentially takes the country offline.

Minnutes earlier, Egypt's information ministry that mobile phone networks will be shut down in Egypt during the next few hours ahead of demonstrators' planned "march of millions."


The organisers claim that a million people have joined the protests, al-Jazeera reports. Tahrir Square is more packed than it has ever been since the protests started, it said.

This image only represents a third of those people gathered, its reporter claimed.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 15:31:50 vasta tsitaadiga

Suurem jama alles võib alata -> Kolm inimest on Egiptuses hukkunud võitluses leiva pärast

tsitaat:
Leivapoodide uste taga on juba varajastest hommikutundidest pikad järjekorrad, sest poodide pagaritoodetega varustamine on Kairos muutunud ebaregulaarseks, teatab RIA Novosti. Ajalehe teatel on mõned poeomanikud tõstnud leiva hinda kuni 300 protsenti, mille tulemusena üks poeomanik Kairos maha löödi.

Kairos, Aleksandrias, Suessis teistes linnades käimas olevad rahvarahutused on nõudnud umbes 150 inimese elu. 4000 inimest on vigastatud.


Vot sulle kõrget leiva hinda icon_neutral.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 16:00:59 vasta tsitaadiga

Tea mis juhtub kui Ameerikas mäss lahti läheb. Seal ei hakata kividega loopima, paljudel on relavad. Vähemalt kuus osariiki on hetkel pankroti äärel. New Jersey, Illinois ja California ilmselt esimesed, mis põhja lähevad.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 17:06:53 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tea mis juhtub kui Ameerikas mäss lahti läheb. Seal ei hakata kividega loopima, paljudel on relvad.


Aga kui palju oleks inimesi, kes ka reaalselt julgeksid tulirelvaga võimule vastu astuda? Ilmselt osa inimesi arvestab võimalusega, et võimu kukutada ei õnnestu ja sel juhul tähendab tulirelvaga mässus osalemine suuri probleeme. Kivaga politseiniku kilbi pihta viskamine pole ilmselt nii hull, kui politseiniku mahalaskmine.
Näiteks mis oleks juhtuda võinud, kui meil Pronksimäsu ajal oleks välja ilmunud kamp tulirelvadega suvakodanikke, kes oleksid kusagil hakanud lõdva randmega politseinike pihta laskma? Meil tähendaks see ilmselt eluaegset vanglat (kui meie riigike peale sellist juhtumit püsima peaks jääma).
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 19:34:27 vasta tsitaadiga

Ma ei alahindaks näljast ja meeleheitel inimest. Praegu võib tunduda ebatõenäoline, kuid kui häda käes, siis enam eriti mitte...

edit:
Viimasel ajal seal suurenenud tulistatud politseinike arv.
http://www.click2houston.com/news/26605835/detail.html

State bankruptcy bill imminent


edit2:
Intervjuud Egiptuse tänavatelt, paras segadus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 19:45:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
On Sunday, four Detroit police officers were shot when a man walked into a police station and started shooting. Police fired back, killing him.

näljane ja meeleheitel indeed. pontšikud olid ilmselt väga ligimeelitavad.

näljase ja meeleheitliku inimese alahindamisest ma ei räägi, aga mis põhimõttel see peaks seonduma politseinike ründamisega jääb ausalt öeldes väga arusaamatuks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 01.02.2011 19:46:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 19:45:49 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:

Aga kui palju oleks inimesi, kes ka reaalselt julgeksid tulirelvaga võimule vastu astuda?


Iga osariik evib maakaitseväge, millel on kohustus seista iga vastase vastu ning föderaalide sõjavägi ei oma absoluutselt mitte mingit võimalust midagi ära teha. Texas üksinda taoks USA armee tolmuks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 19:47:09 vasta tsitaadiga

Scart, miks sa arvad, et seda võimekust kasutataks organiseeritud rünnakuks riigi vastu? maakaitsevägi on väga hea kirjeldav termin.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.02.2011 19:52:46 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Suurem jama alles võib alata -> Kolm inimest on Egiptuses hukkunud võitluses leiva pärast
Üks mu teooria mida ma siia pole veel kirja pannud on, et mubarak lihtsalt ootab kuni rahvas nälja tõttu kontrolli allt väljub ning siis neist üle sõidab ja jõuga maha surub uuesti. Loodetavasti küll suudetakse enne olukord lahendada.
SKG kirjutas:
Tea mis juhtub kui Ameerikas mäss lahti läheb. Seal ei hakata kividega loopima, paljudel on relavad. Vähemalt kuus osariiki on hetkel pankroti äärel. New Jersey, Illinois ja California ilmselt esimesed, mis põhja lähevad.
Ei tahaks väga uskuda, et usakad oma korravalvet-sõjaväge nii palju austaksid kui egiptlased. Lisaks on ju märksa mugavam kusagil kardina taga salaja põmmutada kui hakata tänavale kummikuulide-pisargaasi-vekahurite sisse möllama minna.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 20:31:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tsitaat:
On Sunday, four Detroit police officers were shot when a man walked into a police station and started shooting. Police fired back, killing him.

näljane ja meeleheitel indeed. pontšikud olid ilmselt väga ligimeelitavad.

näljase ja meeleheitliku inimese alahindamisest ma ei räägi, aga mis põhimõttel see peaks seonduma politseinike ründamisega jääb ausalt öeldes väga arusaamatuks.

Mulle jäi ka arusaamatuks, miks sa neid seostada üritad. Kui politseijõude koondatakse, siis kuritegevus sageneb.


edit:
Jordaanias toimub ka nüüd juba valitsuse ümberstruktureerimine.
Spoiler Spoiler Spoiler


edit2:
Tundub, et vanamees pole ikka veel maalt lahkunud ja kapituleerub oma kodus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 20:38:41 vasta tsitaadiga

Egiptuse rahutused kergitavad märgatavalt nafta hinda
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 01:29:34 vasta tsitaadiga

'I will die on the soil of Egypt,' says Mubarak

Nüüd talle ehk antakse see võimalus kiirendatud korras.

Aleksandrias läks asi hetkel väga tuliseks. Mubaraki vastased ja pooldajad kes on ilmselt kõik erariietes politseinikud kes on saadetud rahvast provotseerima jms omavahel jagelevad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 13:13:21 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 14:31:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 14:31:41 vasta tsitaadiga

Google ütleb, et Egiptuses hakkas internetiühendus taastuma.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 16:29:57 vasta tsitaadiga

Läks jälle andmiseks. Anderson Cooperil taoti pea lõhki laivis ja käib mingi totaalne mäsu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 17:18:41 vasta tsitaadiga

Anti-government protesters have shown al-Jazeera the ID cards of plain clothed security police they say they seized from attackers.

Armee näitab küll ikka erilist nõrkust ja otsustusvõimetust välja. icon_neutral.gif, aga muidugi rahvas ka, neil oli eile võimalus tungida palee, siseministeeriumi ja rahvus tv peale ja see jama ära lõpetada, aga noh...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 17:35:08 vasta tsitaadiga

Mis seal nüüd siis toimub, valitsusetoetajad ja valitsusevastased jõud läksid omavahel karvupidi kokku? icon_confused.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 17:36:58 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 14:31:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 18:02:42 vasta tsitaadiga

Lihtsalt selle vahega, et valitsusetoetajad on tegelikult jällegi erariietes politsei. Aga nüüd tundub küll et võib kodusõjaks minna.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 18:45:53 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Lihtsalt selle vahega, et valitsusetoetajad on tegelikult jällegi erariietes politsei. Aga nüüd tundub küll et võib kodusõjaks minna.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 18:53:48 vasta tsitaadiga

US, EU discussing need for international military intervention to remove Mubarak..

Muidugi on ka räägitud ka sellest, et Mohamed ElBaradei on ka nö globalistide nukk ja võib lõpuks isegi veelgi hullemaks osutuda egiptuse rahvale.


CIA Anderson CooperI LUGU SIIN.
http://www.hollywoodreporter.com/news/anderson-cooper-attacked-mob-egypt-95628
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 19:02:51 vasta tsitaadiga

Tasub mainimist:
Obama Orders Military To Prepare For Spring Food Riots
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 20:04:24 vasta tsitaadiga

Läheb käest ära. Molotovid lendavad ja antakse rahva sekka tuld.
---

Cairo muuseum põleb.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.02.2011 20:24:50 vasta tsitaadiga

Sõjaväe esindaja just ütles, et sõjavägi nõuab Mubaraki taandumist.
Samas on nad ka pühendunud kaitsmaks nii mubaraki pooldajaid kui vastaseid.

[edit]
Hm, vist sain valesti aru ning tegu oli endise kindraliga

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 02.02.2011 20:27:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 20:26:31 vasta tsitaadiga

Njah. Sõjavägi ütleb muidugi, et meeleavaldused peaks lõppema, ja et rahu taastamine on meeleavaldajate kätes. Naeruväärne.
Edit: Ho Ho jõudis vahele. See sõjaväelt juba mõistlikum suhtumine.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.02.2011 20:29:07 vasta tsitaadiga

fallout3 kirjutas:
Edit: Ho Ho jõudis vahele. See sõjaväelt juba mõistlikum suhtumine.
Jõudsin juba oma posti muuta kuna ma ei saanud päris hästi vist aru mida räägiti. Jutu käigus oleks too tüüp justkui väitnud, et "armed forces demand blabla" kuid kui intervjuu läbi siis ajakirjanik rääkis et too rääkinud tegelane oli endine kindral seega ma pole eriti kindel kas tal üldse oli mingit võimu sõjaväes või mitte
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2011 20:29:56 vasta tsitaadiga

Tea kui hulluks see olukord Austraalias läheb.
Ega neile ka eelmise aasta lõpp ja selle aasta algus kerged olnud ole.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.02.2011 20:30:27 vasta tsitaadiga

Riiklik televisoon olevat raporteerinud, et politsei on tänavatele saadetud käsuga tulistada ning live videost oli kuulda mingit suuremat plahvatust
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 20:52:29 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 14:30:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 02.02.2011 21:49:35 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
Winterwind,
vaadates seda võrdlust, siis tundub, et eriti hästi see ei lõppe...



http://www.abc.net.au/news/abcnews24/
saab pidevalt infot

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal (Ukraina on Venemaa rünnaku all, Euroopa julgeolek on ohus!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 520, 521, 522  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.