|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.01.2011 16:10:17
Re: Teema -:Steelseries Shift:- vajaks tähelepanu |
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| MarioA. kirjutas: |
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Ostan Eesti rahatähti ja münte 1918-2010
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" " |
Ee... miks? |
Ee.. ( miks moderaator minust kehvemini ärifoorumite reegleid teab, või pole sa ärifoorumite alale spetsialiseerunud? ) |
Vabandust, et täpsustava küsimuse küsisin. Tõesti jäi kahe silma vahele. Loodetavasti läks su päev nüüd korda - said ühele modele jälle koha kätte näidata.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
29.01.2011 16:17:20
Teema -: Nokia 8800 Gold Arte White Leather. AH 200EUR (Terve komplekt):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Nokia 8800 Gold Arte White Leather. AH 200EUR (Terve komplekt)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" KASTI "
Replica'te müük on selge kaubamärgi õiguste rikkumine ning seega HV foorumites keelatud!
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.01.2011 17:38:08
Re: Teema -:Steelseries Shift:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Betamax kirjutas: |
| MarioA. kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| MarioA. kirjutas: |
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Ostan Eesti rahatähti ja münte 1918-2010
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" " |
Ee... miks? |
Ee.. ( miks moderaator minust kehvemini ärifoorumite reegleid teab, või pole sa ärifoorumite alale spetsialiseerunud? ) |
Vabandust, et täpsustava küsimuse küsisin. Tõesti jäi kahe silma vahele. Loodetavasti läks su päev nüüd korda - said ühele modele jälle koha kätte näidata. |
Tegu oli ausa ja suunava küsimusega, mitte üleoleva "ära panemisega". Kui on enda peale võetud sedalaadi kohustus, eeldan vähemalt mina kasutajana, et siia suunatud teemad saavad moderaatorite poolt (eriti antud selge vastuolulisuse puhul) ilma lisapäringuteta kiiresti reeglitega kooskõlla viidud.
Üks ei peagi kogu siinset reeglistikku ja ärieetikat une pealt teadma. Tegu on ikkagi vabatahtliku algatusega, mida vast mõni üksik pedantlikult järgida suudab ja tahab.
Aga küsimise asemel, leian ma, tulnuks eelkõige uurida alafoorumi reeglipunkte ning täiendada enda teadmisi, mitte laskma minu veidi ( ! ) norivast postitusest tunda end puudutanuna ja siis demonstratiivselt "vabandada" ja end kui ohvri olukorda suunata, vaid anda teada, et jäi tõesti vahele ja nüüd on asi korras. Eriti tore oleks, kui " " ka vahele viskad.
Ma ei saa mingit ülevat rahulolu kellegi parandamisest, kui vaid sammu ligemale foorumi efektiivsemale modereerimisele.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
29.01.2011 20:09:41
|
|
|
MarioA., põhjenda nüüd oma sõnadega, miks oli vajalik selle teema kustutamine?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.01.2011 20:40:45
|
|
|
| Äriteema avapost ja autor läks vastuollu foorumi reeglistikuga. Kindla punkti lisamise põhjust peaksid paljud staažikamad kasutajad mäletama ... see, mis vahepeal HinnaVaatluses toimus, kus petturid privaatsõnumite kaudu läbi magusate "pakkumiste" raha koorisid, ilma mingit jälge peale IP-aadressi jätmata, oli räigelt nahaalne ja aktiivne tegevus. Läbinähtav äritehingu kujunemine on turvalisem, informatiivsem ning ennetavam.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
29.01.2011 20:50:30
|
|
|
Nii et sa arvad et reeglitesse paigutatud keeld kaotas rahakoorijad ära?
Ma nimetaks nahaalsemaks seda kui teiste teemadest käiakse pakkumisi varastamas.
Kas sa tõesti pidasid teema kustutamist vajalikuks teemaalgataja kaitsmise eesmärgil? Vaevalt küll, kas oli su oma huvi mängus et tahtsid ka vastuseid näha või paned lihtsalt kitse sellepärast et saab panna, mitte sellepärast et reeglite rikkumise tõttu kellegi huvid mingilgi moel kahjustada võiks saada.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.01.2011 21:11:28
|
|
|
| tsitaat: |
Nii et sa arvad et reeglitesse paigutatud keeld kaotas rahakoorijad ära?
|
Absoluutselt mitte.
Reeglid on reeglid ja minagi täies mahus nendega ei nõustu. Aga aus oleks lüüa kõigile ühe puuga selles vallas.
| tsitaat: |
Kas sa tõesti pidasid teema kustutamist vajalikuks teemaalgataja kaitsmise eesmärgil? Vaevalt küll, kas oli su oma huvi mängus et tahtsid ka vastuseid näha või paned lihtsalt kitse sellepärast et saab panna, mitte sellepärast et reeglite rikkumise tõttu kellegi huvid mingilgi moel kahjustada võiks saada.
|
Pidasin teema siia suunamist, ühe nupu vajutamist, vajalikuks pelgalt sellepärast, et nägin vormi ja reeglite vahel konflikti. Kõik muud spekulatsioonid ka nendeks jäävad. Ma ei kiusa kedagi tahtlikult, aga kui foorumit modereerida, siis teha seda kõiki jaoks ühise kirja järgi, mille leiab iga alafoorumi kleebisteemast.
Ma olen veendundu, et antud kasutaja ei lähe kergelt ühegi petturi õnge, kuid kui me soovime õigustatult läbi sõrmede vaadata, mis oleks minu isikliku põhimõtte järgi vaid pluss, vajame suuremat tööjõudu ja paindlikumat juhendit selle aluseks. Seniks kuni seda ei juhtu, toimime vähemalt antud kirjete järgi võimalikult efektiivselt.
Nähtavasti ärritas see sind tõsiselt. Sul on alati võimalus oma sõna foorumi toimimise põhimõtete kujundamisse kaasa öelda. Tõstata argumenteeritud tähelepanu, et antud reeglipunkt ei ole vajalik.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php?mode=reply&t=466473
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
29.01.2011 21:43:03
|
|
|
Loe see reeglipunkt nüüd mõttega läbi. Sellised teemad võib kustutada, ehk siis kui seda peetakse vajalikuks mingil põhjusel (hulgimüük näiteks) siis kustutatakse. Seleta nüüd ära see vajadus.
Ma näen rohkem miilitsa suhtumist.
Võta järgmiseks punkt mis kohustab pärast tehingu sooritamist hinda avaldama, saaks kõik ärimehed ära bännida.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.01.2011 21:50:08
|
|
|
| tsitaat: |
Mõistan, et "võidakse" on tinglik, kuid juhtkond on enda nägemust selle küsimuse üle mitmeid kordi selgelt väljendanud, k.a tsiteeritud rida reeglitest.
|
Kasutaja ehk mina saan olla vaid suunav. Teema sulgeb või modereerib oma äranägemise järgi lõpuks moderaator.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
30.01.2011 16:55:03
Teema -:Kast asju!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : Kast asju!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake"->" kast või ost-müük "
ära anda VS 10€
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
30.01.2011 19:16:37
Teema -:Dell Inspiron 1501 (15.4") & Asus Eee Pc (10.1"):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Dell Inspiron 1501 (15.4") & Asus Eee Pc (10.1")
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->" kast " Mitu läput, ühes teemas võib olla vä?
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
31.01.2011 12:16:28
|
|
|
| MarioA., Vastavalt Taneli jutule pidi see reegel kehtima vaid müügiteemade puhul.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
01.02.2011 11:39:46
Teema -:Windows Vista Home Premium 32-bit:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Tarkvara ja arvutialase kirjanduse ost/müük ja vahetus
Teema : Windows Vista Home Premium 32-bit
Selgitus : Tõsta Foorumist "Tarkvara ja arvutialase kirjanduse ost/müük ja vahetus"->" kast "
Kas mitte OEM kraami (ka OEM system builder pack) müük ebaseaduslik pole ilma rauata?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
02.02.2011 20:25:16
Teema -:Uued! Dell Latitude E6410 - i5-560m, 4GB DDR3, win7 pro - 5a garantii!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus
Teema : Uued! Dell Latitude E6410 - i5-560m, 4GB DDR3, win7 pro - 5a garantii!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, pihu- ja tahvelarvutite müük/vahetus"->"kast "
Märkida tuleb ära ka müüdava kauba täpne kogus, ebamääraste kogustega hulgiteemad on keelatud!
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.02.2011 21:56:16
Teema -:PSP1000:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : PSP1000
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" kustutada kasutaja eironjik postitus"
Pakub "moditud" konsooli...
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
03.02.2011 00:24:48
Teema -:Ericsson T28s:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Ericsson T28s
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" Puhastada "
Palun teemaväline postitus/kommentaar eemaldada.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
03.02.2011 09:41:14
Teema -:Tutikas Snaige külmik-> kasutatud pesumasina vastu:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Tutikas Snaige külmik-> kasutatud pesumasina vastu
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" ... "
Paistab, et reaalselt ühtegi eset tal pakkuda pole. Vahendamis vms skeeme siin ei harrastatud?
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
03.02.2011 12:51:25
Teema -:Dell Precision 450:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Serverite ja äriklassi võrguseadmete ost/müük/vahetus
Teema : Dell Precision 450
Selgitus : Tõsta Foorumist "Serverite ja äriklassi võrguseadmete ost/müük/vahetus"->" Arvutustehnika müük "
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.02.2011 19:17:38
Teema -:V-moda Bass Freq kõrvaklapid:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Muu tehnika ost/müük/vahetus
Teema : V-moda Bass Freq kõrvaklapid
Selgitus : Tõsta Foorumist "Muu tehnika ost/müük/vahetus"->" Kastike "
Maksmata hulgimüügiteema
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
03.02.2011 20:11:24
Teema -: Samsung BX2335 LED 1920x1080 monitor:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Samsung BX2335 LED 1920x1080 monitor
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" kast "
Esimese posti viimase lausega kuulutus muutus tasumata hulgiteemaks ...
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
03.02.2011 20:39:30
Teema -: Canon EOS Rebel T2i:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Canon EOS Rebel T2i
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" kast" või puhastada
läheb hulgiks ära
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
03.02.2011 20:50:52
Teema -:Lauaarvuti komplekteerimine - CAD / 3D / photoshop /:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Lauaarvuti komplekteerimine - CAD / 3D / photoshop /
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->"kasutajale väike noomitus topeltkonto eest"
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
06.02.2011 16:08:03
Teema -:USB 2.5" Kõvakettakarp:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle-, pihu- ja tahvelarvutitele
Teema : USB 2.5" Kõvakettakarp
Selgitus : Tõsta Foorumist "Lisaseadmed ja varuosad süle-, pihu- ja tahvelarvutitele"->" KASTI "
Tasumata hulgiteema. Müüdi 3tk
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.02.2011 09:40:58
Teema -:Xbox 360 Elite 120Gb:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus
Teema : Xbox 360 Elite 120Gb
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolide, lisaseadmete ja mängude ost/müük/vahetus"->" kast "
"Konsoolile Grantii ei kehti enam kuna on näpitud."
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.02.2011 01:42:28
Teema -:Eesti Euro Stardikomplektid 9 pakki:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Eesti Euro Stardikomplektid 9 pakki
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" kast "
Tasumata hulgiteema
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.02.2011 03:01:03
Teema -:Eesti Euro Stardikomplektid 9 pakki:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : Eesti Euro Stardikomplektid 9 pakki
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" "
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
08.02.2011 18:32:49
Teema -:Thermaltake Venus 12 (3tk):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Thermaltake Venus 12 (3tk)
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" KASTI "
Tasumata hulgiteema!
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
09.02.2011 10:07:12
Teema -:Emaplaadi veaga Acer Travelmate 2350:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Lisaseadmed ja varuosad süle-, pihu- ja tahvelarvutitele
Teema : Emaplaadi veaga Acer Travelmate 2350
Selgitus : Tõsta Foorumist "Lisaseadmed ja varuosad süle-, pihu- ja tahvelarvutitele"->" "
teema lukustamine näib nii vaevarikas.
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
10.02.2011 21:21:25
Teema -:7 Käekella soodsalt:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : 7 Käekella soodsalt
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" KASTI "
Tasumata hulgiteema
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
11.02.2011 09:26:54
Teema -:Pentax k20d+kraam:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fototehnika ost/müük/vahetus
Teema : Pentax k20d+kraam
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fototehnika ost/müük/vahetus"->" kinni "
tundub, et kasutaja pole teema sulgemisvõimalustega kursis
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
11.02.2011 13:23:17
Teema -:Sandisk Cruzer USB flash (32Gb) x3:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Sandisk Cruzer USB flash (32Gb) x3
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" hulgikate sekka "
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
11.02.2011 14:03:34
Teema -:olemas:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, pihu-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Teema : olemas
Selgitus : Tõsta Foorumist "Süle-, pihu-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost"->" "
Jälle kord ei oska teemat sulgeda
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
11.02.2011 16:06:56
Teema -:Sandisk Cruzer USB flash (32Gb) x3:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Sandisk Cruzer USB flash (32Gb) x3
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" KASTI "
Tasumata hulgiteema!
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.02.2011 14:50:09
Teema -:7 Käekella soodsalt:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Varia ost/müük/vahetus
Teema : 7 Käekella soodsalt
Selgitus : Tõsta Foorumist "Varia ost/müük/vahetus"->" kast "
Maksmata hulgiteema
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
13.02.2011 12:54:10
Teema -:Apple iPhone 3GS 16GB töötab kõigis võrkudes:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Apple iPhone 3GS 16GB töötab kõigis võrkudes
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" "
Pildilt näha, et installitud programm Cydia, ehk siis telefon on unlockitud ja jailbreakitud. Selliste müük keelatud
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
13.02.2011 20:14:48
Teema -:512MB või 1GB CF mälukaart:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika ost
Teema : 512MB või 1GB CF mälukaart
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika ost"->" "
vale koht või mis
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.02.2011 11:13:19
Teema -:Logitech'i 50% soodustuse kood:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Logitech'i 50% soodustuse kood
Selgitus : Kas sellist jura, mida füüsiliselt olemas ei ole, võib müüa? Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" kast "
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
14.02.2011 18:06:25
Teema -:Iphone 2G , Nokia E52 , Iphone 2G:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 2G , Nokia E52 , Iphone 2G
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" KASTI "
Mõlemad iphone'd on jailbreak+unlock'itud...
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
15.02.2011 14:40:36
Teema -:FS Amilo Pa1510 laadija ja klaveri klahvi kinnituse klamber/hark:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Süle-, pihu-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost
Teema : FS Amilo Pa1510 laadija ja klaveri klahvi kinnituse klamber/hark
Selgitus : Muuta pealkiri "FS Amilo Pa1510 laadija ja klaveri klahvi kinnituse klamber/hark"->"FS Amilo Pa15.. upgrade jaoks juppe"
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
16.02.2011 01:18:41
Teema -: Sony Walkman D-E201:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : Sony Walkman D-E201
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake"->" staatus ära muuta, asi on ära antud ja ära andja ilmselt pime! "
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
16.02.2011 13:17:03
Teema -:Uued SSD d 60GB, 90 GB, 128GB:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutustehnika müük ja vahetus
Teema : Uued SSD d 60GB, 90 GB, 128GB
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutustehnika müük ja vahetus"->" Taneli jutule "
Kisub vägisi ebamääraseks hulgiteemaks. Esimene kümme maha müüdud ja uued täna/homme tulemas...
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
16.02.2011 14:11:08
Re: Teema -:Iphone 2G , Nokia E52 , Iphone 2G:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Andrus Luht kirjutas: |
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 2G , Nokia E52 , Iphone 2G
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" KASTI "
Mõlemad iphone'd on jailbreak+unlock'itud... |
Mäletamist mööda seadustati see akt möödunud suvi?
Mis ei tähenda küll, et Apple/Google peaks laskma kasutaja ilma takistusteta süsteemi sügavusse, kuid enam sa ei riku tegevusega seadust.
Ehk tasub antud reeglipunkt üle vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Onedream
HV veteran

liitunud: 28.09.2008
|
16.02.2011 15:37:49
Re: Teema -:Iphone 2G , Nokia E52 , Iphone 2G:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Andrus Luht kirjutas: |
Foorum : Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus
Teema : Iphone 2G , Nokia E52 , Iphone 2G
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mobiiltelefonide ost/müük/vahetus"->" KASTI "
Mõlemad iphone'd on jailbreak+unlock'itud... |
Kus kohas ma olen kirjutanud seda ,et nad on jailbreakitud ja unlockitud ? Samas on mõlemad müüdud ja mina ei tea isegi mis see jailbreak tähendab
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
16.02.2011 16:26:52
Teema -:Igasugu vana arvutinodi:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake
Teema : Igasugu vana arvutinodi
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake"->" Jällegi ei ole teemaalgatajal silmanägemist staatuseks "ära antud" märkida, kurat! "
|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|