Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSV] Playstation Vita märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.01.2011 11:46:06 [PSV] Playstation Vita vasta tsitaadiga

And it's real!



•CPU: ARM® Cortex™-A9 core (4 core)
•GPU: SGX543MP4+ (4 core)
•Screen: OLED (960 x 544) (touch-sensitive / multitouch)
•External Dimensions: Approx. 182.0 x 18.6 x 83.5mm (width x height x depth)
•Rear touch pad: Multi touch pad (capacitive type)
•Cameras: Front camera, Rear camera
•Sound: Built-in stereo speakers, Built-in microphone
•Sensors: Six-axis motion sensing system (three-axis gyroscope, three-axis accelerometer), Three-axis electronic compass
•Location: Built-in GPS, Wi-Fi location service support
•Wireless communications: Mobile network connectivity (3G), IEEE 802.11b/g/n (n = 1x1)(Wi-Fi) (Infrastructure mode/Ad-hoc mode), Bluetooth® 2.1+EDR A2DP/AVRCP/HSP


Launch mängudest :

•New Uncharted
•New Killzone
•WipeOut HD
•New Resistance
•New LittleBigPlanet
•Hustle Kings
•New Hot Shots Golf
•New Monster Hunter
•New Call of Duty

+ many more to be announced shortly

tsitaat:
Third parties have shown demonstrations of Yakuza 4 and Metal Gear Solid 4 running on the system, with Activision announcing a Call of Duty for the new PSP.

tsitaat:
Sony says the new PlayStation Portable will also play PSone games supported via its PlayStation Suite platform and will be backwards compatible with downloadable PSP games. To demonstrate this, Capcom's Jun Takeuchi demoed Monster Hunter Portable 3rd for the PSP on PSP2.


viimati muutis iDemon 07.06.2011 10:42:39, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 27.01.2011 11:49:56 vasta tsitaadiga

Ilus disain. Välja tuleb vist jõulude paiku?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 11:55:34 vasta tsitaadiga

Source siis kah... koos veel rohkema informatsiooniga...

http://www.engadget.com/2011/01/27/sonys-ngp-psp2-has-a-quad-core-arm-cortex-a9-processor/
http://www.engadget.com/2011/01/27/the-sony-psp2/
http://www.engadget.com/2011/01/27/sony-psp2-ngp-a-closer-look/

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.01.2011 12:20:05 vasta tsitaadiga

Ei ole veel uudiseid hinna/saadavuse kohta, ent kuulujutt on et asi tuleb müüki Q2-Q3.

Galerii masinast : First pictures of PSP 2
LiveArena featuur : PSP 2 app "Near" (JPN'is on local-connect gaming populaarne)
PSP 2 võrreldes muude gadgetitega : PSP 2 size chart

Available this holiday season! thumbs_up.gif

Pilte päriselu isenditest:

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Metal Gear Solid 4, Lost Planet, Yakuza 4 Shown In PSP 2 Form

Tundub et masin hakkab ka PS3 mänge saama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 27.01.2011 12:35:05 vasta tsitaadiga

Tehnilise koha pealt väga tugev saavutus. thumbs_up.gif

Siiski näen enda silmis mitut suurt probleemi :

1. Masin minuarust natuke liiga suur, et teda kaaasas tarida.
2. Disain vajab harjumist.
3. Kuna tegemist võimsa masinaga siis on küsimärgiks kuumus ja aku kestvus?
4 Kõige suurem AGA..... Hind? Loota võib, et SONY hakkab seda müüma kahjumiga kuid karta on et hind tuleb kuskile 499$ kanti. Eesti hinnale ei julge mõeldagi.

Juhul kui aku kestab vähe siis ei näe ma mõtet miks peaks seda eelistama PS3-le. Sest ikkagi pead istuma juhtme otsas. Kui aku kestvus on juba sinna 3-4 tunni kanti siis on asjal jumet.

Eks elame näeme.... vaevalt et nad enne E3 hinnasilti näitavad icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.01.2011 12:37:52 vasta tsitaadiga

Aku kohapealt väga ei muretseks. OLED ekraan ja SGX543MP4+ videokiip (mis võetakse aasta lõpu poole kasutusele ka super-nutifonides/high-end tabletites) pidavat olema väga power efficent.

Hinda tahaks tõesti teada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 13:36:04 vasta tsitaadiga

Eks siis peab vaikselt raha kõrvale panema. Oli vahepeal mõte, et äkki soetaks 3DS aga täna hommikul see mõte kustus icon_smile.gif Kui nüüd just esimesed pre/reviewd, hind ja aku asja ei riku, milles ma muidugi kahtlen.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 27.01.2011 13:42:12 vasta tsitaadiga

Ma ei saa hästi aru ikkagi Sony strateegiast. Tuleb PSP2 ja ka PSP Phone. Miks neid ei saanud kuidagi ühildada? Eriti veel kui PSP2 on 3G toega.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 13:57:49 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Ma ei saa hästi aru ikkagi Sony strateegiast. Tuleb PSP2 ja ka PSP Phone. Miks neid ei saanud kuidagi ühildada? Eriti veel kui PSP2 on 3G toega.


PSP Phone ehk siis Xperia Play tundub olevat lihtsalt mugav variant millega Playstation Suite kasutades mänge mängida. Ehk siis vist ainus eelis teiste Androidide ees on too PSP-GO stiilis slideout controlpad.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 27.01.2011 13:59:31 vasta tsitaadiga

link :: Esimene tutvustav reklaam.

Wow.... kes kuramus vastutab SONY reklaamide eest. Teeme vinge masina ja siis reklaamime seda nagu kuradi teletupsusid.???

Positiivne on see, et aku pidi kestma väidetavalt 4-5 tundi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 27.01.2011 14:22:19 vasta tsitaadiga

See taga asuv touchpad on küll uuenduslik. Kas keegi on varem millegi sellisega välja tulnud?

Puuteekraan ja 3D puuduvad, nagu ma aru saan. Kas see on pluss või miinus?

_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.01.2011 14:31:33 vasta tsitaadiga

kuri orav, puuteekraan ei puudu ju.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 27.01.2011 14:34:24 vasta tsitaadiga

Ups, minu viga icon_redface.gif
_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 27.01.2011 15:24:51 vasta tsitaadiga

New MH do want icon_biggrin.gif tho, alles tuli MHF3 välja ju icon_razz.gif
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.01.2011 15:28:10 vasta tsitaadiga

NekoRobin, PSP2 launch on ka alles 6-10 kuu pärast - seega pole probleemi. MHP3 tuli juba ~2 kuud tagasi müüki.
Mind huvitav kui suur osa PS3 mängudest leiavad tee PSP2'le?

Borderlands? FF XIII? Tekken 6? GT5? Burnout Paradise? Demon's Souls? A man can hope :3
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 15:30:06 vasta tsitaadiga

suurem ekraan imo just parem, psp ekraan jääb minuarust kohati väiksemaks + tootjad kes ei oska asjale graafikat teha teevad sellise "kirbuka" graafika mis paneb silmad vett jooksma + ei näe midagi sealt.


See reklaam aga ... those kids are on shroooooms icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 27.01.2011 15:36:47 vasta tsitaadiga

rõvedalt suur jurakas ikka



http://kotaku.com/5744609/our-camera-adds-ten-pounds-to-the-psp2


heloo
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 15:46:36 vasta tsitaadiga

Ehk tuleb Custom FW ja saab asja nn "tablet" arvutina kasutada. Ehk siis mini tahvel masin ja vsio. Kui SD vms andmete hoidmis võimalus kah olemas siis thumbs_up.gif

Vähemalt tundub asjal mingi "point" olevat, ei ole selline mõttetu plastik tükk nagu psp go

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 27.01.2011 15:47:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.01.2011 15:46:42 vasta tsitaadiga

PeZ, topi need pildid spoilerite taha ja ära trolli. icon_rolleyes.gif
Suuruse kohapealt on asi paras ja mugav, as said by someone kes juba sai sellega mängida.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 15:48:11 vasta tsitaadiga

Mul on selline kahtlane tunne, et asi istub käes päris hästi. Võibolla on mul suured käed, aga ma ei ütleks, et masin mis PSPst veidi suurem on, sellepärast kohe ebamugav oleks. Kel taskusse/kotti ära ei mahu, see peab "NGP" Slim 1000/2000/3000 ära ootama.

Ma saan aru, et "NGP" peaks olema working title, aga miks mitte kohe PSP2? Või on Sonyl mingi kaval strateegia, et Playstation brändist eristada?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 15:49:56 vasta tsitaadiga

"Sony will be implementing a service alongside the new handheld called LiveArea, which in conjunction with an "app" called Near is able to detect at all times other PSP2 (or NGP) owners in your area. It'll show what people around you are playing, chat with NGP owners in the area, display rankings for games based on who's around, etc."

Loodetavasti on see asi ka väljalülitatav korralikult. Pole kõigil kah vaja teada mida teen või kus asun. Mingi privaatsus võiks kah olla. Tea kas kogu see "võrgu" süsteem jääb tasuta või tuleb kah mingi "kuu tasu" süsteem mängu eusa_think.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 15:57:42 vasta tsitaadiga

Igatahes, ühinen Fryga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 27.01.2011 16:14:30 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
PeZ, topi need pildid spoilerite taha ja ära trolli. icon_rolleyes.gif
Suuruse kohapealt on asi paras ja mugav, as said by someone kes juba sai sellega mängida.

Spoiler Spoiler Spoiler


Milleks spoilerid, siis keegi ei näe ju?

Aga pm see point, et kui nii suur kobakas, siis seda ju rets ebamugavus kuskile vedada, mis peakski point olema ju? Also kui ma ps3 quality asju tahan mängida, siis mul selleks ps3 olemas. Saan aru on inimesi kellel pole, aga ei usu et see alla 350 euri siin maksma saab, selle hinnaga saab juba miski konsooli üsna edukalt. Meediamängijana on ta kindlasti tore, aga samamoodi liiga suur, eriti kuna suurem osa telefone juba ka sellega ilusti hakkama saavad. Lihtsalt... veits veider. See PSP+telefon oleks tundunud palju loogiline.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.01.2011 16:19:18 vasta tsitaadiga

PeZ, täiesti fuukis. Pane see spoilerite taha. Põhjuseid on sadu miks hoida suuri pilte spoilerite taga. Autist oled?

Anyways: NGP: Sorting The Myths From The Facts
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 27.01.2011 16:23:35 vasta tsitaadiga

Ära nüüd ägestu, ise postisid.

Aga kas keegi on kinnitust leidnud ekraani pikslite arvule? Kuskil oli et 4 times the resolution of PSP, aga official numbrit pole nagu kuskil.


Also
You ain't the boss of me!


viimati muutis PeZ 27.01.2011 16:24:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 16:23:50 vasta tsitaadiga

Umm...aga PSP+telefon ongi ju põhimõtteliselt Xperia Play, või siis kui touchsreeniga hakkama saad, siis ükskõik mis Androidi telefon.

Ma ei saa aru sellest hädast, et ei suuda vedada. Come on, igast netbookid ja läpakad saab kaasa võtta, aga kui veidi suurem tava PSPst on, siis jääb asi katki? Hmm..hakkasin just mõtlema, miks ma teisi pean veenma, et asi on piisavalt suur või liialt väike. Näiteks Sega Game Geari kõrval on asi väike ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.01.2011 16:25:11 vasta tsitaadiga

PeZ, topi need kuradi pildid spoilerite taha. FFS.

Ekraani pikslite arv kinnitati juba > http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-sony-ngp-analysis

tsitaat:
This is combined with a 960x544 16:9 OLED screen. Resolution-wise, that's pretty much identical to the native rendering res of both Alan Wake on Xbox 360 and Call of Duty: Black Ops on PS3.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 27.01.2011 16:27:27 vasta tsitaadiga

Einoh, sellega ongi see, et netbook või läpakas ja telefon on eniveis kaasas, siis sealt edasi hakkab juba suurus suurt rolli mängima. Seega mu isiklik lemmik:



Suurepärane formfactor ja mängitavus!

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 27.01.2011 16:55:30 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
NekoRobin, PSP2 launch on ka alles 6-10 kuu pärast - seega pole probleemi. MHP3 tuli juba ~2 kuud tagasi müüki.
Mind huvitav kui suur osa PS3 mängudest leiavad tee PSP2'le?

Borderlands? FF XIII? Tekken 6? GT5? Burnout Paradise? Demon's Souls? A man can hope :3

Tekken 6 oli juba tava PSPl ju.
Ise tahaks pigem uusi mänge, mitte nagu eelmisel PSP'l olid väga paljud mängud PS2 Pordid ja igast remaked.. icon_razz.gif Playstation Portable indeed

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 27.01.2011 17:10:32 vasta tsitaadiga

tore võrdlus. aga ega keegi ei kahtle, et uutel võimsatel seadmetel pilt ilus.

NGP

3DS

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 17:15:20 vasta tsitaadiga

Mnjah.

Põnev ta muidugi on ja eks testiks küll, aga ostma küll ei kipu, disain on nilbe ning hetkeline mängude nimekiri ka eriti vapustav või põnev ei ole.
Ja miks ta nii kuradi suur on? F*ck that sh*t, noh!

lol @ pilditeema

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kohv
HV kasutaja
Kohv

liitunud: 04.07.2009




sõnum 27.01.2011 17:32:49 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt loodan, et seda SixAxist ei hakata igale mängule külge kleepima.
_________________
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 17:37:18 vasta tsitaadiga

PSP Go disaini rida edasi ajades oleks ägedam asi. Ekraani oleks saanud suuremaks teha ja ilmselt ka juhtnupud mugavamalt asetada.

Graafika on jah parem, kui eelkäijal aga ma ei mängi pihukonsoole graafika pärast.

Also, uus Sony proprietary game cartridge media. lol.


Aga see tagumine touch screen võib ägedaks osutuda. Eriti mõnes õudusmängus. Või jaapani dating simus, lol.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.01.2011 17:40:42 vasta tsitaadiga

Kohalik autist ei suuda siiani pilte spoilerite taha peita.

Sony outlines NGP "asynchronous gaming.

tsitaat:
Multiple versions of the NGP will launch from late 2011, each with Wi-Fi capability. Only one, however, will also feature 3G.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 27.01.2011 17:42:56 vasta tsitaadiga

Riddim kirjutas:
lol @ pilditeema


Kui sa veel teaks kui mitu nutumaigulist PS'i iDemon mulle saatis... võiks arvata, et ta dialupi peal vms.


Aga contenti ka:


Link
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 17:48:02 vasta tsitaadiga

Need analoogid on nii kõrged ju, et taskusse ei saagi panna.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 19:03:43 vasta tsitaadiga

Minu meelest küll väga ilus vidin icon_cool.gif. Need analoogid tunduvad ainult kuidagi kõrged, aga täpselt ei tea, pole käes hoidnud!

Huvitav mis sellee hinnaks ka kujuneb? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 19:33:37 vasta tsitaadiga

Näen siin suuremat "hüpet" kui konkurendi NDS 3D.
Ootan huviga, kuna kroonilise ajapuuduse tõttu olen viimasel ajal need vähesed mängutunnid veetnud mõne portatiivse konsooli seltsis...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 19:34:18 vasta tsitaadiga

analoogid loodetavasti seekord on ka kasutatavad seega las olla kõrgemad. Antud hetkel oleva PSP analoog on (endal PSP 2000) on suht koht täiesti saast nagu seda ka korduvalt igal pool korrutatud on. Huvitav kui vastupidav see ekraan olema saab. Loodetavasti tehakse korralik ekraan mitte selline "kriimu rõõmus" nagu antud hetkel psp'l on. Või peab siis jälle hakkama neid kilesid peale kleepima ja tahest tahtmata leppima mõne õhumulliga keset ekraani.

Mängud tunduvad aga seekord asjalikumad niipalju kui seda "hype"'i näidatakse. Võimaluste rohkus on kah kõvasti suurem tootjatel võrreldes eelmise konsooliga beer_yum.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 19:39:14 vasta tsitaadiga

Minule need analog'id sobivad.. Eelnev PSP "stick" on täielik pask ja sellega ei anna mitte midagi teha. Kuskil tuleb ohverdusi teha. Pigem võtan kasutusmugavuse üle kaasaskandmise mugavuse. Hetkel tundub ikkagi tegu olevat asjaga, mida taskusse ikka ei pane, selle jaoks on telefon. PSP saab reisi jaoks kuskile kotti toppida vms.

Aga kui suur ta ikkagi tegelikult on? Pildid tihti petavad. Mis mõõtmed on? Suurem kui esimese generatsiooni PSP?

iDemon, rahune. Oleks siis mingid hiiglaslikud pildid. Aasta on 2011 ikkagi, ei peaks mingi 600 x 360 suuruste piltide üle nii närvi minema. Need isegi ei mõjuta layout'i. Oleks siis mingi 3000 x 1500...

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
identiteet
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2009




sõnum 27.01.2011 19:45:39 vasta tsitaadiga

http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2011/01/sizetime.jpg
ega ta vist taskukohane ei tule...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 19:52:32 vasta tsitaadiga

kui joystick'id seekord ka töötavad ja kasutavad on siis päris pisike teine ju icon_rolleyes.gif See Nintendo XL vms oli kah paras pirakas. Vähemalt oleks siis ekraaniga midagi peale hakata. Tava PSP'd kah eriti tasku ei pane kui just mingi suurte taskutega "kott" püks ei ole. Ise olen üritanud tasku toppida aga siis tekib väljast vaadates vaatepilt, et mingi asi on püksis "kõva" .

Eks näis kas seekord tulevad paremad mängud rohkemas hulgas kui praegusele konsoolile kus enamus mänge on puhas crap.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 19:52:54 vasta tsitaadiga

Uncharted: http://www.gamespot.com/ngp/action/uncharted/video/6287018/uncharted-working-title-reveal-trailer-1#toggle_video

Montaaž (Killzone, LBP 2, Wipeout, Resistance, Uncharted jms.): http://www.youtube.com/watch?v=jKsWSzAe5R4&hd=1&t=4m30s
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 20:52:29 vasta tsitaadiga

Kurat, peamenüü on tõesti nii nilbeks ajatud kui seal pildil paistis? Õudne ju, PSPl ja PS3l oli just kõige mõnusam ja lihtsam menüü ning nüüd vaja n*ssima hakata sellega? Seda demovideot vaadates muidugi huvi veidi suurenes, aga see puutetundlikkus ja muu värk jätab küll veidi hapu mulje, ei tea miks see sinna küll topiti...
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 21:02:25 vasta tsitaadiga

Andrew House recently provided Eurogamer with the first potential hints about the console's MSRP, saying, "I can't put a ballpark on it in terms of figures, but what I would say is that we will shoot for an affordable price that's appropriate for the handheld gaming space."

http://www.joystiq.com/2011/01/27/sony-wants-ngp-hardware-to-be-profitable-and-affordable/
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 21:03:07 vasta tsitaadiga

puutetundlikus lisab võimalusi ja funktsionaalsust minuarust. Eriti lahe oleks kui saaks sinna mingi op süssi peale lasta ehk siis custom fw. Kasutaks asja nagu mini tablet vms icon_rolleyes.gif Puutetundlik ekraan lisab ka võimaluse mängude tootjatele midagi uut tuua või siis lihtsamas mõttes -> Nintendo mänge portida ja maha viksida. Või siis need kes selliseid asju DS'ile teevad saavad nüüd võimaluse sarnaseid asju PSP peale teha kus nüüd veel parem riistvara.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.01.2011 21:10:58 vasta tsitaadiga

Woah, päris vinge. Kuid kardan et see tuleb suht kallis :/. Aga see on hea et on dual stickid ja touch screen. Tea kas PSP mängudele tuleb ka nn update, näiteks Loco Rocot saab konsooli kallutades mängida, selle asemel et R ja L vajutada?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 21:12:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nintendo mänge portida ja maha viksida. Või siis need kes selliseid asju DS'ile teevad saavad nüüd võimaluse sarnaseid asju PSP peale teha kus nüüd veel parem riistvara.

Pigem tuleks "eeskujuks" ikka iPhone/iPad mängud võtta icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 21:15:03 vasta tsitaadiga

angel, seda kindlasti ja noh, kui sedasama puutetundlikkust korralikult ära kasutatakse, siis miks mitte, aga siin tundub ta kuidagi off. DSil on stylus ning iPhoneidel ja värkidel muud juhtimissüsteemi polegi, kuid selles demovideos see Unchartedi värk oli küll suht lörri muljega - vahepeal vehid sõrmega et mees hüppama panna.
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 21:17:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

selles demovideos see Unchartedi värk oli küll suht lörri muljega - vahepeal vehid sõrmega et mees hüppama panna

Arvatavasti on see lihtsalt alternatiivne kontrollmehanism - kui ei meeldi, mängid/juhid "klassikaliste" stick'idega icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSV] Playstation Vita mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.