Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 16.01.2011 15:44:40 vasta tsitaadiga

Hennu7o2 kirjutas:
Miks ma ei saa enda teemat muuta äri foorumis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=482242&highlight=
ma sooviksin hinnaks 8euri panna, aga mitte kuskil ei ole "Muuda" Nuppu


See on sellepärast et inimesed ei cheatiks. Et on info nr 1 ja mingi paar päeva paneb info nr 2. Pettuste vältimiseks on see ära keelatud. Kuid võid adminniga rääkida et sul vaja summa muuta.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 16.01.2011 16:02:46 vasta tsitaadiga

imelik oli see, et ma tegin sinna teema ja 5 sekundi pärast, peale teema tegemist tuli meelde, et pildid oli vaja ka lisada, ja otsides muuda nuppu, siis seda ei olnud. Kustutasin teema ära, enda arust vähemalt vajutasin kustuta nuppu, kuid tegelikult teema ei kustunud, ja teema pandi arhiivi. Lisasin uue teema, see mis hetkelgi on.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 16:06:59 vasta tsitaadiga

Hennu7o2 kirjutas:
imelik oli see, et ma tegin sinna teema ja 5 sekundi pärast, peale teema tegemist tuli meelde, et pildid oli vaja ka lisada, ja otsides muuda nuppu, siis seda ei olnud. Kustutasin teema ära, enda arust vähemalt vajutasin kustuta nuppu, kuid tegelikult teema ei kustunud, ja teema pandi arhiivi. Lisasin uue teema, see mis hetkelgi on.


ise olen ka 3 korda niimodi teinud, et alati unustan ära midagi, väheke krediiti läks aga pole hullu
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 16:09:14 vasta tsitaadiga

Kui midagi muuta/lisada vaja, siis saab vastava alafoorumi modele PSi saata.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 18:15:11 vasta tsitaadiga

Hennu7o2 kirjutas:
imelik oli see, et ma tegin sinna teema ja 5 sekundi pärast, peale teema tegemist tuli meelde, et pildid oli vaja ka lisada, ja otsides muuda nuppu, siis seda ei olnud. Kustutasin teema ära, enda arust vähemalt vajutasin kustuta nuppu, kuid tegelikult teema ei kustunud, ja teema pandi arhiivi. Lisasin uue teema, see mis hetkelgi on.

Kui krediit on 0, siis ei olegi muuda nuppu.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 16.01.2011 18:50:04 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka, on jah 0 krediiti, kuid õnneks saan tasuta teemasid 2 tükki teha icon_smile.gif
Selge.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 23:41:41 vasta tsitaadiga

Ettepanek:
ikoon võiks saata mind, sellele vajutades, pangalinki...
beer_yum.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 19:17:26 vasta tsitaadiga

HV-sse on pupu kohale jõudnud, et asjad pidevalt maas on?
Puhta masl
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 19:23:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

asjad pidevalt maas on?

hetkel on jah mingi softikamm (sellega tegeletakse), aga pidevalt nüüd ka asjad maas pole icon_idea.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 19:25:14 vasta tsitaadiga

Ega ta pidevalt korralikult ka ei tööta.
Vahel on ok tõesti aga neid "mingeid softikamme" on ikka rohkem kui rubla eest.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 19:26:52 vasta tsitaadiga

Probleemiga tegeletakse - seniks paluks kannatust.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 19:30:23 vasta tsitaadiga

Winterwind, see sõimamine ei vii kuhugi.
Kui HV töötab hästi, ei ole ühtegi kiitvat/toetavat sõna, aga kui väikenegi tõrge tekib, siis tehakse kõik maatasa - tüüpiline värk Eestis thumbs_down.gif
Kui see niivõrd häirib, siis oleks mõistlik teenust mitte kasutada või mis icon_rolleyes.gif

Mis puutub konkreetselt probleemi, siis tundub, et probleem peitus WG tulemüüris, mitte HV serveris või softis.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 19:37:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui see niivõrd häirib, siis oleks mõistlik teenust mitte kasutada või mis

Viisakaks liikmemaks pakub ressursse, et foorumit jooksvalt kasutajate soovide järgi mugandada ning ilma pikemate ooteaegadeta optimeerida.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 19:42:15 vasta tsitaadiga

MarioA., HV tänab su toetuse eest, kuid selline liikmemaksu kehtestamine on ilmselt siiski võimatu icon_smile.gif
Esiteks poleks valdav osa kasutajaid seda nõus tegema ja teiseks, saadud summast tõenäoliselt ei piisaks väga vinge infrastruktuuri loomiseks.
Lisaks kahaneks HV külastatavus drastiliselt, mille peale langevad meie teised tuluallikad, mis toob kokkuvõttes suuremat kahju.
Saaksime küll välistada pisemaid probleeme, aga me ei saa välistada selliseid probleeme, kui mingi tippklassi seade streigib.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 19:45:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Winterwind, see sõimamine ei vii kuhugi.
Kui HV töötab hästi, ei ole ühtegi kiitvat/toetavat sõna, aga kui väikenegi tõrge tekib, siis tehakse kõik maatasa - tüüpiline värk Eestis thumbs_down.gif

Mis ajast fakti nentimine sõimamine on?
Ma leian, et toetan HV teenuseid tarbides ja nende eest makstes HV-d piisavalt.
Samas mind häirib, et korduvalt on olnud juhuseid kui mina maksan teema topis hoidmise eest
raha ning samal ajal on foorum maas või lihtsalt nii aeglane, et ükski inimene neid teemasid nagunii ei näe.
Kas seljuhul on mu raisatud raha hüvitatud või vabandatud? Mitte kordagi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 19:54:26 vasta tsitaadiga

Faktist olen isegi teadlik, seda ei pea enam vürtsitama icon_smile.gif
Ülevaloleku aeg on mõõdetav siiski 99,9xx% midagi, loomulikult ei saa me garanteerida 100% uptime - niivõrd paljudest erinevatest asjadest sõltub see.
Kui soovitakse 100% ülevalhoidmist, oleks see teenuse hinna näol sulle nii kallis, ehk siis sa poleks nõus selle eest maksma.
Foorum moodustab HV-st vaid ühe osa ja kogu portaal on suur kompleksne süsteem.
Vaid foorumi teenustest (peamiselt HV-krediit) me tõesti ei suudaks foorumit üleval pidada, foorumit ja sellega seotud andmebaasi doteerime muude sissetulekute arvelt.

Samas oleme mitmeid kingitusi omapoolselt (HV-loto krediidi jagamised), ID-kaardiga autentijatele koefitsendid jne.
Oma ärid on enamus suutnud ikka ära ajada ja teenuseosutamise ajutise katkemise taha jäänud toimumata tehingust pole veel kuulnud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.01.2011 20:35:01 vasta tsitaadiga

Tanel: Tere - väikseks lisaks, et tihti pole osad "venitused" mitte sugugi HV-st tingitud, vaid võib hoopis olla ISP enda mingi ülekoormuse vms. sisemine jama.

Näiteks Elisa mobiilinterneti otsas on pigem küll kogu aeg see Elisa poolne probleem, kus paketid seisavad ja siis Connection Out-id peale jooksevad.

Edu HV-ehitamise raskel ja vajalikul teel. icon_smile.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 21:02:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

väikenegi tõrge tekib, siis tehakse kõik maatasa - tüüpiline värk Eestis thumbs_down.gif



HV foorum jookseb ikka suht hästi hetkel thumbs_up.gif
Kiitus icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 21:05:40 vasta tsitaadiga

Loomulikult teeme kõik endastolevena, et HV ja foorum oleks edaspidigi kiired thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 21:26:22 vasta tsitaadiga

Huvitav, et mul niimodi veab koguaeg, et ma pole mitu aastat juba näinud, et HV kunagi maas oleks icon_biggrin.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 00:44:02 vasta tsitaadiga

ma kasutan foorumi vaatamiseks "vaata enda postitusi", aga ühest teemast kopp ees ja ei taha näha!
Kas seda kuidagi eemaldada ei saaks ?
teemaks-Konsoolid vs. PC III

Kui saab, siis keegi mode võiks ära kustutada selle, sest ma ei ole seda kohta leidnud kus seda teha thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 00:56:13 vasta tsitaadiga

iga teema lõpus all vasakul on , litsu seda icon_wink.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 01:17:04 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
iga teema lõpus all vasakul on , litsu seda icon_wink.gif

tänud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 18:24:05 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
iga teema lõpus all vasakul on , litsu seda icon_wink.gif

Seda küll aga seda peab ükshaaval tegema.Oma postituste all võiks olla checkboxid või iga teema ees/taga/all vms sama klikitav ikoon icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 28.01.2011 21:18:50 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
---

kui allkiri on jokk, siis on võimalik siinsest ajunussist pääseda? icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 21:51:13 vasta tsitaadiga

icon_question.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 00:34:50 vasta tsitaadiga

Kuna siin mitmes teemas on ühest reeglist kinni hakatud võiks natuke selgemalt HV seisukoha määratleda mis on selle reegli eesmärk
tsitaat:
Kõik vales alafoorumis asuvad müügi/ostuteemad või tavaliste teemadena tehtud hulgiteemad katkestatakse või kustutatakse ettehoiatamata ja tasulisteks teenusteks kulutatud krediiti ei hüvitata (k.a igasuguste muude reeglite rikkumiste puhul) icon_exclaim.gif Teemad, kus kutsutakse üles pakkumisi tegema privaatsõnumite või e-posti kaudu, võidakse katkestada või kustutada ettehoiatamata icon_exclaim.gif Probleemide korral pöörduda administraatorite poole
Ilmselt ei käi see kõigi teemade kohta ja kui pole tegu varjatud hulgimüügiga siis peaks nagu olema teemaalgataja vaba otsus kuidas ta tahab pakkumisi näha.
Kui ma näiteks soovin midagi osta ja ei taha mulle tulnud pakkumisi teistele eksponeerida siis kannavad kahju ainult kiibitsejad kes tahavad võõrast teemast pakkumisi varastada ja mina ise kuna ei toimu pidevat upitamist, sama teema müügiga kus tehtud pakkumine ei pruugi teemaalgatajani jõuda sest mõni nobenäpp on pakkuja juba rajalt maha võtnud ja priva kaudu pakkumiste küsimine selle vastu aitab.

Nagu näha siis on suht üheülbane lähenemine asjale:
Andrus Luht kirjutas:
elukaz, tutvu kehtivate reeglitega! Üleskutse teha pakkumisi privasse on juba ammu keelatud!
MarioA. kirjutas:
Äriteema avapost ja autor läks vastuollu foorumi reeglistikuga.
See siis (tasuline?) ostuteema pihta kus sooviti pakkumisi privasse ja ka kasti lendas.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 12:42:48 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6280790#6280790
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 12:53:53 vasta tsitaadiga

MarioA., teema on juba katkestatud.
Kuid pakkumiste "varastamise" suhtes võiks teatud ostuteemad olla lubatud, kus pakkumisi võib vaid PS kaudu teha.

See piirang tulenes pigem teatud müügiteemadest, kus teostati kontrollimatut müüki PS kaudu (puudus ülevaade müüdud kauba koguse kohta).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 13:16:22 vasta tsitaadiga

Tanel, aga mis siis, kui ostuteemades seda lubada?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 13:39:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ostuteemades seda lubada?

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 12:44:09 vasta tsitaadiga

Hetkel vaata postitusi alates viimasest külastusest näen seal nt. teemat Grand Theft Auto 3 kuhu ka mina olen postitanud. Kui aga lähen vaata enda postitusi, siis pole seal GTA3 teemast haisugi.

Võib see jama olla tingitud sellest, et viimane minu poolt tehtud postitus GTA3 teemas on 29.11.2008, kuid "vaata enda postitusi" kuvab vaid viimased 600 teemat ning neist viimasesse olen postitanud 29.04.2009 ?
Seda 600-teema piiri suuremaks ei kannata teha?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 13:52:08 vasta tsitaadiga

Mul näitab 716 teemat.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 16:47:15 vasta tsitaadiga

Mis kala siis minu puhul olla võiks .. eusa_think.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 17:52:34 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Mul näitab 716 teemat.

Mul on kuskil 350-400 vahel pidevalt.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 17:54:27 vasta tsitaadiga

Nimevahetusega ei või olla seotud?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 18:11:26 vasta tsitaadiga

vanad teemad kaovad sealt ära - seotud koorumse vähendamisega. Nevermind oskab täpsemalt seletada.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 18:18:25 vasta tsitaadiga

No okei, las need vanad teemad, kuhu pole n aega vastatud, olla 'peidus'. Küll aga nõme on see, et keegi postitab minu 'peidetud nimekirjas' olevasse teemasse, siis tõstetakse see taas esile/toppi nii vastavas alafoorumis kui https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php?search_id=loginposts , aga https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php?search_id=egosearch jääb asi endiselt nähtamatuks
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 18:19:46 vasta tsitaadiga

Kas ikka kaovad? Mul näitab 2004 alates teemasid.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 18:26:22 vasta tsitaadiga

Minul on kadunud.
Täpsemalt nähtaval mul siiski 576 teemat. Viimane neist 2009 aprillikuust.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 19:05:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

otsing leidis 2000 vastet

Kõige vanem: 09.04.2007 20:46
beer_yum.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 19:09:02 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
Minul on kadunud.
Täpsemalt nähtaval mul siiski 576 teemat. Viimane neist 2009 aprillikuust.

Mul viimane 2010.a keskelt.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 21:41:23 vasta tsitaadiga

Kas tõesti pole kategooriate all ühtegi valikut, kus saaks müüa terviklikku helisüsteemi (võimendi + kõlarid), varasemalt kutsuti selliseid elukaid veel muusikakeskusteks.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 17:41:35 vasta tsitaadiga

Huvitav viga esines korra:
Your browser sent a request that this server could not understand.


Esines selle postituse tegemisel hetked tagasi:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6287891#6287891

Back ja sisesta sain korda thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 22:15:30 vasta tsitaadiga

Ettepanek:
Äkki oleks võimalik
"Foorumid, mida sa ei soovi näha:
Valitud foorumeid ei näidata enam esilehel"
kuidagi mugavamaks teha. Lahter võiks vähemalt suurem olla, hetkel suht niru seal kerida. Turvalisust on seal ka muide 2 korda

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stayout
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 03.02.2011 22:57:21 vasta tsitaadiga

Vabandust kui valesse kohta sattusin, kuid arvan et leidsin vea subBlack välimuses (see asi sealt profiili seadete alt, et värvid teised oleks). Nimelt on eelpool mainitud välimusse sattunud vist apsakas ning kaks rida (mis peaksid tegelikult ühesugused olema - vähemalt teistel välimustel on see küll nii) on erinevad. Lisasin pildi manusesse, A on siis ülemine ja B on alumine. Või on see hoopis minu enda arvutikiiks?
http://www.upload.ee/files/1098924/subBlack.jpg.html
Kas nüüd on näha?


viimati muutis stayout 03.02.2011 23:02:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 22:59:18 vasta tsitaadiga

Ei näe millegipärast manust
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 23:31:38 vasta tsitaadiga


mis seal manuses olema peaks?

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stayout
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 03.02.2011 23:50:31 vasta tsitaadiga

mTim: Jah, see sama pilt peaks olema ka manuses.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2011 16:36:40 vasta tsitaadiga

Väga väike asi, kuid kohati häirib päris palju.

Kas oleks võimalik emotikoon tappa ümber nimetada? Kuna sõna t a p p a on eesti keeles siiski üldkasutatav ja seda tuleb ikka oma jagu ette, on võrdlemisi tülikas otsida võimalusi, kuidas seda sõna välitda või asendada.

Tänan tähelepanu eest.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.