Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 13:31:47 vasta tsitaadiga

r3nx kirjutas:
Neljandal võiks sild täielikult peal olla. Ülejäänutest ei oska midagi arvata, jätavad liiga turistika mulje, if you know what I mean... icon_razz.gif


Turistikad? I really don't know what you mean, selgitad ehk.

Eks maitsed ja arusaamad on vist erinevad, aga olles 10 aastat fotopangas töötanud ja omajagu pilte näinud, jääb "turistikate" tempel antud pildide juures küll mõistmatuks. Pole mul mingi ego teema, et ei kannataks kriitikat - konstruktiivset kannatan ikka ja tagasiside saamiseks need siia postitatud saigi. Et kui siin mõni pilt ongi kraad või kaks viltu ja see välja tuuakse, siis igati okei - ise lihtsalt alati ei märka selliseid asju enne tähelepanu juhtimist. Aga et kohe turistikad? Samas turistina ma seal ju olin, nii et defineerimise küsimus vist.

Esimest peaks tõesti keerama, kui nüüd selle mõttega vaadata. Endale meeldib see just koloriidi ja fiilingu pärast. Kui oleks tahtnud silla tervenisti peale saada, oleks see tähendanud paremasse nurka paratamatult mõnda autot või prügikasti.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 13:45:49 vasta tsitaadiga

Seda ma silmas pidasingi, et paistab, et turistina käidud. Toredad pildid ja annavad olustikku edasi, aga see x-factor on puudu. Näha on, et sa asja tunned ja tead mida sa teed, antud piltidel paistab, et pole aega kuigi palju olnud ja kiiruga möödaminnes tehtud. Nagu enne mainisin, siis kõige enam emotsiooni tekitab see sillapilt, aga häirib silla liiga järsk lõppemine paremas servas.

Esimest ei oska kommenteerida, teine tundub "from the hip?" ehk siis all liiga palju ruumi, ülevalt läheb karpi jällegi. Alumine ruum õigustaks end vast siis, kui meeste peegelduste pead ei oleks ära lõigatud, sellisel kujul jääb minu jaoks kompa juhuslikuks... "turistikaks", if you may.

Trammipilt paistab jälle selline olustikku ideaalselt kirjeldav pilt, ehk põhiobjektiks on tramm ja seda on ka edukalt edasi antud. Paraku pikalt vaatama ei kutsu icon_razz.gif Võimalik, et värvilisemana ja pikema säriga oleks pilt olnud efektsem (ilmselt käest pildistatud, seega statiivivariant jääb ära)

Rattapildist ei oska midagi arvata, see ilmselt minu süü. Siinkohal ei ütle sõnagi.. ei kiida, ei laida maha.

Viimasega sama lugu. Kellegi teise kunstist pilt.. ei oska seisukohta võtta. Pilt hästi tehtud muidugi, aga motiiv jääb minu jaoks arusaamatuks.


Loodan, et said üldpildi, mida ma silmas pidasin. Eks see täielikult subjektiivne arvamus ole, ega ma kivisid ei loobi kellegi kodaratesse icon_wink.gif Tehniliselt on pildid muidugi väga head.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 18:08:45 vasta tsitaadiga

http://mihkellehtmets.blogspot.com/2010/12/hiiih.html
http://mihkellehtmets.blogspot.com/2010/12/its-amazing-what-you-cant-do-with-kit.html
http://mihkellehtmets.blogspot.com/search?updated-min=2011-01-01T00%3A00%3A00-08%3A00&updated-max=2012-01-01T00%3A00%3A00-08%3A00&max-results=2

Mõned minu pildid.Ärge pange tähele seal mõned minu vanad koolipildid nii 6a vanad icon_smile.gif.Esimesel lingil kerige alla icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ikseke
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004




sõnum 15.01.2011 17:20:41 vasta tsitaadiga

Minu siiras soovitus icon_smile.gif Ära kõiki klõpse üles pane. Vali igast asjast üks ja parim icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
 Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 20:03:37 vasta tsitaadiga

p2ikseke kirjutas:
Minu siiras soovitus icon_smile.gif Ära kõiki klõpse üles pane. Vali igast asjast üks ja parim icon_smile.gif

Peegelkaameraga alustamise asi. Läheb enamasti natuke aega, enne kui aru saadakse, et iga kitsa DOFiga mõttetu klõps pole lahe.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 21:44:31 vasta tsitaadiga

Ma alles õpin ja kõik pildid tehtud 18-55 kitiga.Panin niigi vähesed kuna sõbrad tahavad vaadata icon_smile.gif.Ma ei saa ka igale poole special pildistama ka minna , nii et tuleb teha pilti sellest millest saab icon_smile.gif.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 22:15:13 vasta tsitaadiga

Pildistamine on valgusega maalimine. Igav hall päevavalgus imeb, see oleks nt päikseloojangul või suunatud välguga huvitavam. http://3.bp.blogspot.com/_siiGh6LObAc/TROGRR89rBI/AAAAAAAAAK0/q7RRrCtiy18/s320/DSC04743.JPG

Just an idea.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 22:55:03 vasta tsitaadiga

See oli vastu fiboblokki tehtud icon_lol.gif Aga eks ma üritan ja olen alles algaja :)Eksperimenteerin kogu aeg.Talvel valgust aga vähe icon_rolleyes.gif
Btw kui blogis pildile klikkad siis originaal suuruses icon_smile.gif
Ja siin kerige alla välja ,et näha midagi vaatamis väärt icon_biggrin.gif
www.mihkellehtmets.blogspot.com/2010/12/hiiih.html
See jäi vist panemata.Christmas
www.mihkellehtmets.blogspot.com/2011/01/koduuus.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 12:38:11 vasta tsitaadiga

Annaks blogi kohta ka väikese soovituse, et kui sa tahad kirjutada eesti keeles, siis kirjuta eesti keeles, kui inglise keeles, siis inglise keeles. Praegu sa toodad natuke mõlemat ja see on natuke naljakas. Tõenäoliselt kirjutad sa blogi oma sõpradele niiet lase pigem eesti keeles. icon_smile.gif


Aa ja jõulupildid võiks ikka värvilised olla. Sellisel aastaajal võikski just seda soojust rõhutada. Mustvalge pildi puhul on see jõuluvana nagu mingi lambinäss. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 12:56:57 vasta tsitaadiga

Mul elab kaks sõpra välismaal ning nende jaoks vahest kirjutan.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 14:17:48 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Mida arvab siinne rahvas sellest pildist? WB ja mõned ülevalgustatud kohad näiteks. Lampide ümber on ka kahtlane säbru..või on see minu ekraani eripära icon_razz.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 14:29:51 vasta tsitaadiga

WB on ok, see säbru on ilmselt sitane objektiiv või filtri tagasipeegeldus.
Ja kui kõik asjad on viltu aga siiski soov pilti otseks saada siis sirge peaks olema pildi keskosa ehk siis keskmine post.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.01.2011 14:36:59 vasta tsitaadiga

Need alumised valgustid on tõesti säbrulised, kirikutorni tahaks mina vähemalt natuke rohkem taevast eristada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 14:49:36 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ja kui kõik asjad on viltu aga siiski soov pilti otseks saada siis sirge peaks olema pildi keskosa ehk siis keskmine post.

Spoiler Spoiler Spoiler


Läks vist paremaks tõesti. icon_smile.gif Kuigi nüüd kadus all paremast nurgast lumeosa ära.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 17:34:30 vasta tsitaadiga

WsaN, paljju. Ja keera ikka kiriku järgi, see on keskne objekt pildil, mitte post.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 20:52:28 vasta tsitaadiga

Kas ainult mulle tundub see kirik nati rohekas? icon_confused.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 18.01.2011 12:31:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 18.01.2011 13:57:42 vasta tsitaadiga

Fabulous, kas KUMU ongi nii kiivas?
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hufu
HV vaatleja
Hufu

liitunud: 30.01.2008




sõnum 18.01.2011 14:31:58 vasta tsitaadiga

Mina ajaks ka selle terava külje järgi joonde. Ning kas "art lives heare" on tahtlikult või on näpukas? "Here" peaks olema ju.

Mis laevaga tegu on? Esimene ja teine tunduvad kuidagi tühjad ilma tegevuseta. Teisele üks tunkedes mees kuhugi asjatama panna ja oleks palju huvitavam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 18.01.2011 14:43:10 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru miks alati kõik seda sirget joont jms taga ajavad? Nagu muud ei oska vaadata peale selle, et oleks sirge?
Ma ise ei kritiseeri kunagi et ooh siit kõver, säält kõver.

tegu on vana piirivalve laevaga lennusadama muuseumis. sel päeval se neetud meri kõikus ikka kenasti icon_biggrin.gif äärepealt oleks seal paha hakkand icon_biggrin.gif lembitus seda muret ei olnud - kaalu, kiilu jm erinevused. Ega naljalt muuseumiaevas midagi ilma luba küsimata teha saa icon_biggrin.gif

ja kumu on kiivas sealt kuidas ja mismoodi Sa vaatad icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 18.01.2011 14:46:28 vasta tsitaadiga

Aga mis see "Heare" tähendab?
Viimase pildi värvid meeldivad- kirjud puulehed.

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 18.01.2011 14:53:22 vasta tsitaadiga

Näpukas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 16:03:37 vasta tsitaadiga

fix & repost icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.01.2011 14:57:36 vasta tsitaadiga

Et siis teema päris soiku ei jääks, siis mõned jäädvustused ka minu poolt:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2011 19:56:24 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 25.01.2011 00:37:12 vasta tsitaadiga

Tuleskulptuurid: Peemot ja Woland
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 17:29:59 vasta tsitaadiga

maxsimiljo kirjutas:


Säriaeg on 12 sekundit - ilmselt pimedas välguga saadud? Kuidas sa välku triggerdasid?

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 18:40:53 vasta tsitaadiga

12 sekundit see nüüd küll olla ei saa.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 18:41:07 vasta tsitaadiga

Supiplex kirjutas:
maxsimiljo kirjutas:


Säriaeg on 12 sekundit - ilmselt pimedas välguga saadud? Kuidas sa välku triggerdasid?

Ruum oli täiesti pime jah. Välgu käivitasin kasutades PT-04 triggerit ebayst. Ühes käes oli nõel, millega palli lõhkusin ja teises käes PT-04 transmitter, millel TEST nupp. Ja siis ei jäägi muud üle kui suuta täpselt samal ajal lõhkuda õhupall ja vajutada seda TEST nuppu, mis siis välgu käivitab. Kaamera oli bulb modes.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 25.01.2011 19:01:04 vasta tsitaadiga

mõni mees käib kalal ka pika konksuga? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6269477#6269477
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 22:59:29 vasta tsitaadiga

Ootan kriitikat. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 23:14:40 vasta tsitaadiga

Õuna phtoshoppisid peale?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2011 23:27:23 vasta tsitaadiga

Õunast tegin ka kohe seal samas pildi ja siis tõesti fotoshoppasin peale.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 25.01.2011 23:41:49 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
12 sekundit see nüüd küll olla ei saa.


Miks ei saa? Kaamera pealt välguga sa seda hetke peatamist nii või naa kätte ei saa. Välk teeb selle peatamistöö ära ja pimedas pole ju vahet, säritab ju tühjust. Eks ta müra mõttes ole veidi liiga pikk aeg, aga see selleks.

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 00:40:45 vasta tsitaadiga

Sellise säripikkusega on ju lihtsam teha natuke, aega planeerimiseks on rohkem.
Müra üle küll nendel piltidel vinguda ei saa.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 14:24:29 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
Heineken kirjutas:
12 sekundit see nüüd küll olla ei saa.


Miks ei saa? Kaamera pealt välguga sa seda hetke peatamist nii või naa kätte ei saa. Välk teeb selle peatamistöö ära ja pimedas pole ju vahet, säritab ju tühjust. Eks ta müra mõttes ole veidi liiga pikk aeg, aga see selleks.

Njah, kui täiesti kottpime siis tõesti.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 27.01.2011 13:28:43 vasta tsitaadiga

See õhupalli pilt on täitsa kihvt icon_wink.gif

endapoolt:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 14:01:45 vasta tsitaadiga

Fabulous, palun põhjenda.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 14:16:40 vasta tsitaadiga

MarioA., aseta ennast kaamera kõrvale ja saad vast aru.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 27.01.2011 16:09:31 vasta tsitaadiga

MarioA. mis siin ikka põhjendada. ma ise ei näe küll kuskilt mingit kohta kus nuriseda - viriseda. Hästi tehtud.
Thumbis ma olen vaadanud - esmamulje et see mingisugune kaseurva tutt pimedas pildistatud. Suurelt aga kenasti näha et mitte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 27.01.2011 16:10:14 vasta tsitaadiga

Pole ammu midagi siia pannud

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 16:51:39 vasta tsitaadiga

ulalala icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 17:01:27 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
MarioA. mis siin ikka põhjendada. ma ise ei näe küll kuskilt mingit kohta kus nuriseda - viriseda. Hästi tehtud.
Thumbis ma olen vaadanud - esmamulje et see mingisugune kaseurva tutt pimedas pildistatud. Suurelt aga kenasti näha et mitte.

Pean silmas, mida sa enda pildis ilusat näed.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 17:16:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 27.01.2011 19:39:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 20:07:40 vasta tsitaadiga

Fabulous, nii ei toimi. Peaks vist püsti keerama ja siis natuke läätse moonutusi muutma - toimiks paremini.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 27.01.2011 20:19:22 vasta tsitaadiga

Don kui uuel nädalal w reede sinna uuesti satun, teen proovi(asub küll koolihoones a alati ei viitsi sinna kolama minna icon_biggrin.gif ).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 28.01.2011 13:10:54 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
Don kui uuel nädalal w reede sinna uuesti satun, teen proovi(asub küll koolihoones a alati ei viitsi sinna kolama minna icon_biggrin.gif ).


Vaatasin pilti ja mõtlesin, et väga tuttav koridor. Kas see on TTRK koridor?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2011 18:39:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 28.01.2011 18:46:36 vasta tsitaadiga

synt3r TTRK jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.