Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.01.2011 20:05:14 vasta tsitaadiga

Oman ka mõnda aega juba L interneti ja ei saa millegiüle kurta. Tundub, et YouTube on ka tööle hakanud, juba mõned nädalat pole saanud sellist hetke, et ei laeks videot ära. Paistab, et teistel on ka nii, sest kisa foorumis on raugenud või kisajad on elioni kolinud. Teemat kohe rahulikum lugeda. Muidu torrentiga tirides on kiirus sirka 1,6-1,7mega/s, 700megase faili tirib 7min. ära.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
melofan
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 22.01.2011 20:15:51 vasta tsitaadiga


Youtube suvest alanud jama siiamaani.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.01.2011 20:29:46 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Oman ka mõnda aega juba L interneti ja ei saa millegiüle kurta. Tundub, et YouTube on ka tööle hakanud, juba mõned nädalat pole saanud sellist hetke, et ei laeks videot ära. Paistab, et teistel on ka nii, sest kisa foorumis on raugenud või kisajad on elioni kolinud. Teemat kohe rahulikum lugeda. Muidu torrentiga tirides on kiirus sirka 1,6-1,7mega/s, 700megase faili tirib 7min. ära.


sellise kiirusega oleks ma ka rahul. Tehnik mõõtis eile ise ka ja ütles, et päris normaalne pole. Samas signaali tugevus pidi normis olema. Vbl modem siis pidurdab või midagi. Suht vana ka juba.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.01.2011 20:45:05 vasta tsitaadiga

melofan kirjutas:
Youtube suvest alanud jama siiamaani.

Ei saanud aru, anna mulle üks youtube link mis hetkel ei töötaks... Ise pole viimasel ajal ühegi sellise otsa komistanud ja vaatan ikka õhtusel ajal.

namstoop kirjutas:

sellise kiirusega oleks ma ka rahul. Tehnik mõõtis eile ise ka ja ütles, et päris normaalne pole. Samas signaali tugevus pidi normis olema. Vbl modem siis pidurdab või midagi. Suht vana ka juba.


Huvitav mul ka mainiti kergelt, et äki vaja modemit vahetada kuna pidi vana olema aga kohe ütlesin, et katsetaks ennem seda vanat, sest tean, et nende aastate jooksul pole modem kokku jooksnud ja alt vedanud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
melofan
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2005




sõnum 22.01.2011 21:08:10 vasta tsitaadiga

pois11, ma arvan asi on lihtsalt kiirustes, vaata kui aeglane see minu praegune vana pakett- "mini kolmik". Millalgi lähitulevikus plaanin vahetada selle uue "Start" vastu, eks siis saab juba võrrelda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2011 22:30:08 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Oman ka mõnda aega juba L interneti ja ei saa millegiüle kurta.
Lase seda speedtesti 2-3x järjest ning võimalikult väikeste vahedega, see praegune link lasi sulle sinna powerboosti kiirused
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.01.2011 22:55:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
pois11 kirjutas:
Oman ka mõnda aega juba L interneti ja ei saa millegiüle kurta.
Lase seda speedtesti 2-3x järjest ning võimalikult väikeste vahedega, see praegune link lasi sulle sinna powerboosti kiirused



einoh muidugi on seal see bowerpoost ka mängus, aga mul näiteks pole sedagi... Kordagi ei ole üle 12-13 maksimumi ka alguses visanud.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.01.2011 23:05:38 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
pois11 kirjutas:
Oman ka mõnda aega juba L interneti ja ei saa millegiüle kurta.
Lase seda speedtesti 2-3x järjest ning võimalikult väikeste vahedega, see praegune link lasi sulle sinna powerboosti kiirused

einoh muidugi on seal see bowerpoost ka mängus, aga mul näiteks pole sedagi... Kordagi ei ole üle 12-13 maksimumi ka alguses visanud.

Bowerpoost on seal muidugi sees, sestab ma ütlesingi, et kui suurt faili alla sikutada siis jääb kiiruseks 1,6 mega/s.. see teebki vist umbes 15Mbit/s nagu lubatud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 23.01.2011 17:35:44 vasta tsitaadiga

Tallinna kesklinnas, hetkel Soomega selline ping ja kiirus :S Starman XL


Tallinnaga OK:



Samas Espooga ühendus ka OK:
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2011 22:52:30 vasta tsitaadiga

melofan kirjutas:
pois11, ma arvan asi on lihtsalt kiirustes, vaata kui aeglane see minu praegune vana pakett- "mini kolmik". Millalgi lähitulevikus plaanin vahetada selle uue "Start" vastu, eks siis saab juba võrrelda.


Ei ole see lihtsalt kiirustes. Kui natuke võrguliiklust jälgida, saame teada, et Starmani ühendus youtubega on lünklik - sekundiks on ühendus olemas, 3 sekundiks striim katkeb.
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 24.01.2011 11:42:40 vasta tsitaadiga

Ei leia enam Starmani iseteeninduses kohta kus oli "mõistliku kasutamise põhimõtte" ehk 18:00-23:00 kasutatud andmemaht. Oli lihtne kontrolli all hoida
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2011 11:55:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda Sony Entertainment kanali analoogsagedust, ei leia üles seda kuidagi?
Digilevis kipub selle kanali pilt seisma jääma või subtiiter paigast minema üsna tihti. Lisaks hakkab mõningase vaatamise järel box räigelt läägima kui vaadata näiteks Sony, Fox Life jms uusi "ägedaid kanaleid". Tegu siis 4a vana Humaxi boxiga.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.01.2011 12:04:25 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Kas keegi oskab öelda Sony Entertainment kanali analoogsagedust, ei leia üles seda kuidagi?
Digilevis kipub selle kanali pilt seisma jääma või subtiiter paigast minema üsna tihti. Lisaks hakkab mõningase vaatamise järel box räigelt läägima kui vaadata näiteks Sony, Fox Life jms uusi "ägedaid kanaleid". Tegu siis 4a vana Humaxi boxiga.

Minu arust seda kanalit analoogis ei olegi võimalik vaadata.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.01.2011 12:26:56 vasta tsitaadiga

On küll võimalik. Sagedust peast ei tea. Kui keegi päeva jooksul ei kirjuta siia, võin õhtul vaadata.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2011 14:10:20 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:
Ei leia enam Starmani iseteeninduses kohta kus oli "mõistliku kasutamise põhimõtte" ehk 18:00-23:00 kasutatud andmemaht. Oli lihtne kontrolli all hoida


seda enam ei kasutata, mölla palju tahad.
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 24.01.2011 16:48:17 vasta tsitaadiga

PAUKA kirjutas:
alec kirjutas:
Ei leia enam Starmani iseteeninduses kohta kus oli "mõistliku kasutamise põhimõtte" ehk 18:00-23:00 kasutatud andmemaht. Oli lihtne kontrolli all hoida


seda enam ei kasutata, mölla palju tahad.
Olen kindel, et 2 nädalat tagasi nägin veel seda.
No siis on aeg suurem pakett võtta ja torrenti kraanid lahti keerata icon_smile.gif

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002




sõnum 24.01.2011 20:32:04 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Kas keegi oskab öelda Sony Entertainment kanali analoogsagedust, ei leia üles seda kuidagi?
Digilevis kipub selle kanali pilt seisma jääma või subtiiter paigast minema üsna tihti. Lisaks hakkab mõningase vaatamise järel box räigelt läägima kui vaadata näiteks Sony, Fox Life jms uusi "ägedaid kanaleid". Tegu siis 4a vana Humaxi boxiga.


C63/807MHz
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hornet
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2011 19:26:21 vasta tsitaadiga

Oskab keegi kommenteerida, kas üldse on müügil mõni normaalne zoomtv vaatamiseks mõeldud HD ja conax mooduliga box, mille puldiga telekat ka juhtida õnnestuks? Vaja oleks box-i vanemale inimesele, kellel võib kahe puldi kasutamisega probleeme tulla.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2011 19:43:21 vasta tsitaadiga

Aitüma, tsekin üle

Edit: Jap, seal ta on, tiheda lumesaju taga icon_sad.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 25.01.2011 23:38:43 vasta tsitaadiga

hornet, teleka puldist sisse-väljalülitamisega saab vanainimene ikka hakkama? Muu saab ju box-i puldiga aetud - kanalid +-, helitugevus. Vähemalt Starmani poolt pakutav HD võimeline Kaon'i box seda ilusti teeb. Või muretsed mõne odavama Logitech Harmony ja seadistad mõlemit juhtima.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005




sõnum 26.01.2011 11:29:00 vasta tsitaadiga

sõltub telekast ja võimest automaatselt õige sisend valida, aga ma kasutasin vahepeal lahendust, kus kõik toimingud tegin boksi puldiga, telekat lülitasin sisse/välja teleka enda nupust

hoiab elektrit ka kokku icon_cool.gif icon_lol.gif

Kui voodis pikutades on soov telekas kustu lasta, siis ei sobi muidugi
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2011 13:20:19 vasta tsitaadiga

Ja järjekordne tõestus sellele,et starman ei kõlba karu pe..e kah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pool aastat tagasi peaaegu....ütlesin elioni lepingu üles kus olin pea 5 aastat olnud ja läksin selle starmani xl interneti ohvriks.Elan tartus...liitusin starmani kohustusliku lepinguga..avatsasin alguses,et kiirused ei ole üldse lähedalegi lubatust.Peale mitut kuud sõdimist nendega tehti siis taganjärgi väike tasarveldus ja pandi soodustus 18 kuumaksest kuni probleemi lahenemisele.Iga kuu venitati ja lubati kohe probleem lahendada ja dets lõpus saadeti kiri et venivad jaanuari kuuse...eile läksin vihale,et midagi pole ikka muutunud ja saatsin kirja neile ja nüüd siis helistati.Me ei paku enam teile xl interneti teenust ja põhimõtteliselt olen sunnitud liituma l paketiga.Ütlesin et olen nõus jääma praeguse kiiruse juurde kuskil 20-25 mb alla ja 10-13 ülesse ja jätate selle 18 prosuse soodustuse ka arvele niikauaks kuni asi lahenenud ja sellepeale öeldi loomulikult et seda võimalust ei ole.
Oman kohustuslikku aastats lepingut ka ja mida nemad ütlesid....võite loobuda interneti paketist ilma trahvidetta....krt .Ühesõnaga uued iniemsed kes te mõtlete endale starmani koju sokutada siis ärge tehke seda enne kui teil on naaber või mõni tuttav läheduses kes jagab asja ja saab teile kinnitada,et teile põrsast kotis ei müüda.tänu nendele lollakatele ütlesin ma ülesse oma pikaajalise elioni kliendisuhte mida ma kahetsen tohutult.olgu seal hinnad kõrgemad aga teenuse kvaliteet on ka vastav hinnakirjale.starman sellist asja väita ei saa ja jutul lõpp.
Teie kes te olete oma starmani korralik ühenduse otsas olge õnnelikud.teid palju ei ole!!!!!

Lähen tagasi elioni võtan teise vaataja koha ja naudin natuke aeglasemat kiirust aga vähemalt kliendi sõbralikkust ja korralikku teenust! Ja tahaks näha,et nad ei lase mul lepingut lõpetada...lähen insta tarbija kaitsesse ja kuna nemad ei suuda tagada vastavat teenust ei ole mul ka kohustust nende oinastega enam siduda ennast
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2011 22:23:07 vasta tsitaadiga

Mis toimub Mustamäel? Kolm päeva on juba digipilt hullult hakkima hakanud... Anyone?
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.01.2011 00:16:59 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
Mis toimub Mustamäel? Kolm päeva on juba digipilt hullult hakkima hakanud... Anyone?

elan ka mustamäel (sõpruse pst.) Digi pilt ei hakki!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.01.2011 13:49:33 vasta tsitaadiga

Olen ainus kel hetkel netiga suuri probleeme? Speedtest tallinna servusse tuli XL'iga pehmelt öeldes vilets, pingimisel 3% packet loss 100 paketi peale:


[edit]
Nvm, tundub et modem kalas. Peale rebooti asi jonksus:

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.