Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 00:19:20 vasta tsitaadiga

Kõigest 30-40 aasta jooksul kiirgus vaevalt sellist muutust põhjustaks? See on nö. kosmilises mõistes marginaalne aeg. Isotoopide lagunemine toimub minu teada miljonite aastate vältel.


edit:
Kuukivides leitud hapniku O18 isotoop on stablline. Stabiilsed isotoobid ei lagune.
http://www.lpi.usra.edu/meetings/lpsc2009/pdf/2291.pdf
http://en.wikipedia.org/wiki/Isotopes_of_oxygen


viimati muutis SKG 22.01.2011 00:43:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 00:31:09 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Aga rääkides hullumeelsetest teooriatest, siis on ka inimesi, kes aravavd, et Maa on seest tühi (hollow Earth theory). Siin teemas tuleb kõike võtta with a grain of salt. Või siis üldse elus?


Kas sa siis ei teagi, et maailma sisemuses leidub hulgaliselt allmaailmarajatisi, kõige tuntum nendest Nevada 51, mis pole neist aga sugugi kõige tähtsam. Paljud sellised baasid asuvad muide vee all. Rajatised, mis on ehitatud avalikusele tundmatu tuuma-puurimistehnoloogia abil, on omavahel tunnelivõrgustikuga ühendatud. Nende käikude abil laiendatakase ülemaailmset tunnelivõrku, mis hargneb USA, Kesk- ja Lõuna Ameerika, Inglismaa, Hiina all ja mujalgi. Tunnelites liiguvad kahekordse helikiirusega monorrelssrongid, millega on seotud paljud suurfirmad alates General Electricust, lõpetades AT&T ning Bechtel'ga.
Samuti on maa sisemusse rajatud suur arv sõjaväebaase, kinnipidamislaagreid, geneetikalaboreid ja allmaalinnu, mis asuvad näiteks Nevadas, New Mexicos ja Denveris, mis on üles ehitatud eelkõige just uut maailmakorda silmas pidades. Ja peaaegu kõikide suurimate USA linnade all asuvad nende paarikud.

PS. 9/11 oli "inside job" ka Kuu peal pole keegi käinud. Case closed.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2011 00:51:18 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kõigest 30-40 aasta jooksul kiirgus vaevalt sellist muutust põhjustaks?
Wat? Ma arvan et need kivid on seal kuu peal arvatavasti ikka natukene kauem püsinud kui mõnikümmend aastat.
SKG kirjutas:
edit:
Kuukivides leitud hapniku O18 isotoop on stablline. Stabiilsed isotoobid ei lagune.
http://www.lpi.usra.edu/meetings/lpsc2009/pdf/2291.pdf
http://en.wikipedia.org/wiki/Isotopes_of_oxygen
Kui tõenäoline on, et mõni O16 püüdis kinni paar vabalt ringi lendavat neutroni?

[edit]
Ühtlasi kuna hetkel kõige enam toetatud teooria järgi oli Kuu mõned miljardid aastad tagasi tekkinud kui Maa mõne Marsi suuruse asjaga kokku põrutas siis kes täpselt teab mis võis olla O18 konsentratsioon tol ajahetkel? Meil siin maa peal on geoloogilised ja keemilised protsessid üsna kindlasti märksa erinevamalt käinud kui praktiliselt ilma atmosfääri-veeta Kuu peal.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 00:58:43 vasta tsitaadiga

Võrdlus oli Apollo missioonide (1969-1972) ja ESA SMART-1 (2003-2006) vahel. Nende ajavahe jääb ~30-40 aasta vahele.

viimati muutis SKG 22.01.2011 00:59:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 00:58:48 vasta tsitaadiga

Vahelduseks:

Ametlik tõestusmaterjal vandenõuteooriate ümberlükkamiseks:

Spoiler Spoiler Spoiler


Midagi oleks nagu puudu...

Spoiler Spoiler Spoiler


"Go back to bed, America. Your government has figured out how it all transpired. Go back to bed, America. Your government is in control again. Here. Here's American Gladiators. Watch this, shut up. Go back to bed, America. Here is American Gladiators. Here is 56 channels of it! Watch these pituitary retards bang their fucking skulls together and congratulate you on living in the land of freedom. Here you go, America! You are free to do as we tell you! You are free to do what we tell you!"

B. Hicks


Spoiler Spoiler Spoiler


Tagasi Kuu teema juurde...

Kaks juba siit varem läbi käinud kohustuslikku linki. Võiks isegi päris algusesesse üles kleepida:

Uskujatele - http://www.badastronomy.com/bad/tv/foxapollo.html

Kahtlejatele - http://davesweb.cnchost.com/Apollo1.html
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 01:08:16 vasta tsitaadiga

Tjah, Pentagoni vaevalt lennuk sisse lendas. Iseseisev juurdlus viitab hoopis millelegi muule: http://vimeo.com/4777716 Flight 93 lasti arvatavasti alla ja tornid toodi alla arvatavasti thermiidi ja tuumapommide kaasamisel.


edit:
Mis teema selle Obama sünnitunnistusega on? Kas ta ei suuda siis originaali näidata?


viimati muutis SKG 22.01.2011 01:11:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2011 01:10:05 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Võrdlus oli Apollo missioonide (1969-1972) ja ESA SMART-1 (2003-2006) vahel. Nende ajavahe jääb ~30-40 aasta vahele.
Ega sa ei oska kommenteerida, kust ESA oma kivid hankis? Korjas pinnalt kokku või kaevas sügavamalt?
[edit]
SKG kirjutas:
Tjah, Pentagoni vaevalt lennuk sisse lendas. Iseseisev juurdlus viitab hoopis millelegi muule: http://vimeo.com/4777716 Flight 93 lasti arvatavasti alla ja tornid toodi alla arvatavasti thermiidi ja tuumapommide kaasamisel.
Just, pigem arutlegem selle üle, palju huvitavam kui mingi kuu icon_razz.gif
dstar kirjutas:
Kahtlejatele - http://davesweb.cnchost.com/Apollo1.html
Seda komöödiat on siia varemgi lingitud. Kurb, et rahvas usub seda juttu kui seal on nii meeletus koguses loogikavastast kraami.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 22.01.2011 01:21:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 01:16:46 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ega sa ei oska kommenteerida, kust ESA oma kivid hankis? Korjas pinnalt kokku või kaevas sügavamalt?

Ei tea nii täpselt. Kui rohkem aega, siis võibolla googeldan välja.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2011 01:22:07 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Ega sa ei oska kommenteerida, kust ESA oma kivid hankis? Korjas pinnalt kokku või kaevas sügavamalt?

Ei tea nii täpselt. Kui rohkem aega, siis võibolla googeldan välja.
Kui tõesti viitsid siis oleks ka huvitav teada võimalikust erinevusest kivide hankimise koha kauguses ekvaatorist-poolustest ESA ja apollo vahel.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 01:29:06 vasta tsitaadiga

Aeg on nüüd piisavalt palju edasi läinud, et seoses 9/11 ja Kuu teemaga on minul ikkagi 2 põhiküsimust. Esimese võib vahele jätta, sest sellele on siin teemas varem juba põhjalikult vastatud.

1) Miks ei ole Kuule enam tagasi mindud?
2) Kes ikkagi organiseeris 9/11 ja kus, ligi 10 aastat hiljem, on see neetud koll Bin Laden?

See, et mingisugused koopainimesed lennutasid suured Boeingud WTC tornidesse ja lisaks veel madalasse Pentagoni hoonesse, mille pihtasaanud külg oli just remondiga tugevamaks ehitatud, kõlab ausalt öeldes naeruväärsena. Ja USA õhujõud olid täiesti abitud... Täielik absurd.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2011 01:34:15 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
1) Miks ei ole Kuule enam tagasi mindud?
Kui pead silmas inimeste sinna saatmist siis puudub sellel igasugune mõte. Esimene kuul käik ja praktiliselt kogu kosmosemissioon mõlema suurema tegija poolt oli puhas propaganda. Robotid teevad ära palju enam kasulikku murdosa hinna eest. Praegusel hetkel peaks kuu ümber tiirutama üks aparaat millelt pärinevad ka nood Apollo maandumispaikade pildid.

Kogu 9/11 teema on muidugi pehmelt öeldes kahtlane kuid kaugeltki mitte nii kahtlane, kui londoni pommidesse puutuv. Viimane on ikka rämedalt auklik.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 01:50:28 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

dstar kirjutas:
Kahtlejatele - http://davesweb.cnchost.com/Apollo1.html
Seda komöödiat on siia varemgi lingitud. Kurb, et rahvas usub seda juttu kui seal on nii meeletus koguses loogikavastast kraami.


Miks sa eeldad, et rahvas loeb ja kohe kõike usub? Üks naerab, teine mitte. Vähemalt tõstatakse seal küsimusi ja teemasi, mille peale pole ehk mõni lugeja varem tulnudki. Ja kui need teevadki kellelegi nalja, mis siis? Naer on terviseks. Vandenõuteoreetikud on sellega nagunii harjunud...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2011 01:58:05 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Vähemalt tõstatakse seal küsimusi ja teemasi, mille peale pole ehk mõni lugeja varem tulnudki
Probleem on lihtsalt selles, et ta tõstatab küsimusi teemadel millest ta ilmselgelt mitte halligi ei jaga ning millede vastused on ammu teada icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 02:11:42 vasta tsitaadiga

Ameerikas on alanud siis massiivne kampaania DHS ja muu türannia vastu "V for Victory" ja "You Are The Resistance"
Spoiler Spoiler Spoiler

http://info-wars.org/2011/01/21/you-are-the-resistance-against-the-dhs-occupation-of-america/

Varsti peaks alustama tegevust ka infowarsi sotsiaalvõrgustik AJ telekanal. Asi kisub huvitavaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 02:22:41 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
dstar kirjutas:
Vähemalt tõstatakse seal küsimusi ja teemasi, mille peale pole ehk mõni lugeja varem tulnudki
Probleem on lihtsalt selles, et ta tõstatab küsimusi teemadel millest ta ilmselgelt mitte halligi ei jaga ning millede vastused on ammu teada icon_smile.gif


Sinule on loomulikult kõik ammu selge. Võiksidki talle kirjutada ja sama juttu rääkida, aga vaevalt, et teda see huvitab - naeruvääristamine on selliste teemade puhul paratamatu. Inimene võttis hobi korras endale ülesandeks oma mõtted kirja panna, teades vägagi hästi, et mitte keegi ei saa teda selles keelata. Võiks ikkagi aru saada, et tegemist polegi ennast spetsialistiks pidava kõiketeadjaga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2011 02:25:55 vasta tsitaadiga

Google'i kasutamiseks ning "faktide" kontrollimiseks ei pea olema kõiketeadja icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 07:08:22 vasta tsitaadiga

Tegin väikse playlisti, Best of 9/11

Bill Cooper ennustas 9/11 ette (28-06-2001)
Spoiler Spoiler Spoiler


FEMA tuli päev varem kohale
Spoiler Spoiler Spoiler


BBC teatas WTC7 kokkukukkumisest kümmekond minutit varem
Spoiler Spoiler Spoiler


Tim Roemer, George W. Bush ja Donald Rumsfeld eksivad kogemata oma sõnastuses. Priceless video.
Spoiler Spoiler Spoiler


Larry Silverstein andis käsu "pull it"
Spoiler Spoiler Spoiler


Danny Jowenko WTC7 intervjuu
Spoiler Spoiler Spoiler


BBC klipp Al Qaeda-st
Spoiler Spoiler Spoiler


Erinevad intervjuud: Steven Jones, Mark Basile, Jeff Farrer, Niels Harrit, Kevin Ryan, Richard Gage
http://www.youtube.com/user/ae911truth#p/u

Triitiumi tase oli kordades kõrgem kui peaks, mis viitab tuumaplahvatusele...
http://www.rense.com/general76/wtc.htm
...mida omakorda toetab kõrge temperatuur WTC kompleksi tsentris...
http://www.youtube.com/watch?v=KglmMbprfkw
...millele ainuke loogiline seletus on:
tsitaat:
Even though almost six months had passed since the detonation, the temperature inside the cavity was still around 140 degrees Fahrenheit (60 degrees Celsius).

http://en.wikipedia.org/wiki/Project_Gnome
...kuna lennukikütus sellisel temperatuuril nii kaua ei põle:
tsitaat:
Open air burning temperatures 287.5 °C (549.5 °F)

http://en.wikipedia.org/wiki/Jet_fuel
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 11:32:15 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:

1) Miks ei ole Kuule enam tagasi mindud?


Hiinlased ja ehk ka India lähevad õige pea (10 aastat, +- mõni), sest nende jaoks on see auküsimus. USAl puudub sinna minekuks igasugune mõte ja tänapäeva Vene kosmoseprogramm ei ole lihtsalt võimeline. Loomulikult oleks sealne korralik baas tõeline suursaavutus ja võimaldaks 10-20 aasta visa töö järel saata Marsile ekspressbusse tänapäeva lõõtsaga uimerdajate asemel, ent see on juba rohkem teaduslik fantastika. Raha ja puhas inseneritaiplikus selleks oleks leitav üleöö, aga puudub igasugune poliitiline tahe. Ägedam on triljonite eest panku rahaga ujutada ja lasta Wall Streetil maksta selle eest boonuseid, mis ületavad planeedi poolt kulutatava raha kosmoseuuringuteks aastaselt paarkümmend korda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.01.2011 12:21:26 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
SKG kirjutas:
On vahe sees, kas liikuda lipuga paralleelsuunaliselt või risti. Ristsuunas liikudes liigutaks lippu atmosfääris oluliselt rohkem.
Video alguse poolel liiguti suurema kiirusega palju lähemale ning diagonaalis, puudus igasugune mõju. Sellest kohast veidi eespool liiguti ka väga lähedalt lipu tagant läbi kus inimese selja taha tekkivad õhukeerised oleks pidanud üsnagi tugevalt lippu mõjutama, taas ei midagi
excalibur kirjutas:
. krt hubbeliga võtaks need saapajäljed FHD kvaliteediga pilti. Amatöörastronoomid saavad ka paremaid pilte oma teleskoopidega kui need pildid mis nasa demonstreeris
Ja nii need teooriad tekivadki kui inimesed ei jaga optikast ööd ega mütsi icon_smile.gif
Kui mälu ei peta siis saapajälgede pildile saamiseks oli tarvis mõnekümne kilomeetrise peegilga teleskoopi. Võin küll suurusjärguga eksida ning see võis ka mõni tuhat olla. Igal juhul oli see nii röögatult suur et vastav tehnoloogia puudub veel lähema paarisaja aasta jooksul
excalibur kirjutas:
Tähti ei ole sellepärast, et tähti ei oleks võimalik tehislikult järgi teha kuna neid on nii palju ja nad asetsevad üksteisest täpselt õgetel kaugustel
Vaata mõned postid eespoolt ISS'i galeriid ja paku koos SKG'ga välja teooriaid miks seal ainsmatki tähte näha pole.


Spoiler Spoiler Spoiler

Kosmoses on 100 sonde uitamas ja kui ma ei eks siis ka ümber kuu on neid olnud. Hiljutigi mingi vana sond või mis iganes ta ka polnud kuuga kokkupõrkama saadeti. Kas nendest ka ükski pole pildistamiseks võimelised?
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 12:31:16 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:

Kosmoses on 100 sonde uitamas ja kui ma ei eks siis ka ümber kuu on neid olnud. Hiljutigi mingi vana sond või mis iganes ta ka polnud kuuga kokkupõrkama saadeti. Kas nendest ka ükski pole pildistamiseks võimelised?


Ma olen suht kindel, et NASA alles avalikustas päris hea kvaliteediga pildid ühe Apollo maandumisplatsilt, kus olid jalajäljed ja maha jäänud osa maandurist ilusasti peal. Millegi detailsema saamiseks oleks vaja veel mõned korrad suuremat eraldusvõimet, ent ma ei tea hetkel kas mõni selline missioon on lähiajal minemas või mitte. Et tuua võrdlus, siis väidetavalt suudavad luuresatelliiidid lugeda orbiidilt maapinnal vedelevat ajalehte. Kuu orbiidil olevad jaamad omavad aga eraldisvõimet, mis on sellest väga mitu korda nõrgemad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 13:20:25 vasta tsitaadiga

Nicholas Rockefeller rääkis Aaron Russole
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 14:21:15 vasta tsitaadiga

SKG, thumbs_up.gif midagi pole juhuslik, kõik on etteplaneeritud
9/11 polnud midagi muud kui ettekääne 2 illegaalseks sõjaks (9/11 polnud erand, läbi ajaloo on kasutatud analoogseid meetmeid õigustamaks planeeritud suunda mis parasjagu vajalik neile kes kõige suuremat kasu lõikavad) ning rünnak vabadusele eesmärgiga tõkestamaks olematut ohtu massimeedia abil
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 22.01.2011 14:23:29 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Et tuua võrdlus, siis väidetavalt suudavad luuresatelliiidid lugeda orbiidilt maapinnal vedelevat ajalehte. Kuu orbiidil olevad jaamad omavad aga eraldisvõimet, mis on sellest väga mitu korda nõrgemad.


see tundub ka igati mõistlik, vaevalt kuu pinnal ajalehti vedelekski
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 15:08:26 vasta tsitaadiga

Kahe lennuki mustad kastid leiti arvatavasti üles.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 17:38:40 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Case closed.


Mulle isiklikult meeldib palju rohkem see vandenõu, mille kohaselt George Lucas modelleeris oma Star Warsi saaga jaoks Surmatähe Saturni kuu Iapetuse järgi, mis on tegelikult hoopis tehiskaaslane ja jäänuk miljonite aastate tagusest tõelisest tähtede sõjast meie päikesesüsteemi äärealadel icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 17:45:35 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

edit: Mis teema selle Obama sünnitunnistusega on? Kas ta ei suuda siis originaali näidata?


tsitaat:
Barack Obama Never Attended Columbia University

I have always wondered why NO ONE ever came forward from Obama's past saying they knew him, attended school with him, was his friend, etc. NO ONE, not one person has ever come forward from his past. VERY VERY STRANGE. This should really be a cause for great concern.
To those who voted for him, YOU HAVE ELECTED THE BIGGEST UNQUALIFIED FRAUD that America has ever known!
This is very interesting stuff. Sort of adds credence to the idea of The Manchurian Candidate thing having happened here! Stephanopoulos of ABC news said the same thing during the 08' campaign. He too was a classmate of BO's at Columbia class of 1984. He said he never had one class with him.
Was he there?
While he is such a great orator, why doesn't anyone in Obama's college class remember him? Maybe he never attended class! Maybe he never attended Columbia? He won't allow Colombia to release his records either. Suspicious isn't it???

NOBODY REMEMBERS OBAMA AT COLUMBIA !!!!!!!
Looking for evidence of Obama's past, Fox News contacted 400 Columbia University students from the period when Obama claims to have been there, but none remembered him.
Wayne Allyn Root was, like Obama, a political science major at Columbia who also graduated in 1983. In 2008, Root says of Obama, "I don't know a single person at Columbia that knew him, and they all know me. I don't have a classmate who ever knew Barack Obama at Columbia. Ever! Nobody recalls him. I'm not exaggerating, I'm not kidding.

http://www.snopes.com/politics/obama/columbia.asp
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2011 17:49:45 vasta tsitaadiga

Obama jaoks on täiesti omaette teema olemas muidu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2011 03:56:31 vasta tsitaadiga

Viktor Bout gets life sentence in unfair trial
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Ameerika politsei eriüksuse droonid võivad rikkuda privaatsust
Spoiler Spoiler Spoiler

http://en.wikipedia.org/wiki/Honeywell_RQ-16_T-Hawk

Ei taha küll hullu konspiratsiooniteoreetikuna kõlada, aga loodetavasti ei saa sellised asjad tulevikus tavalise politsei igapäevasteks töövahenditeks... See tundub hetkel samm selles suunas, loodetavasti eksin.


edit2:
Ho Ho kirjutas:
SKG kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Ega sa ei oska kommenteerida, kust ESA oma kivid hankis? Korjas pinnalt kokku või kaevas sügavamalt?

Ei tea nii täpselt. Kui rohkem aega, siis võibolla googeldan välja.
Kui tõesti viitsid siis oleks ka huvitav teada võimalikust erinevusest kivide hankimise koha kauguses ekvaatorist-poolustest ESA ja apollo vahel.

Apollo maandumiskohad ja Mare Crisium


SMART-1 kogus andmeid kuu pinnalt röntgen-spektromeetri abil, Mare Crisium-ist.
http://w3admin.ipgp.jussieu.fr/docs/recherche/planeto/Grande_et_al_2007.pdf
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2011 10:55:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Hiinlased ja ehk ka India lähevad õige pea (10 aastat, +- mõni), sest nende jaoks on see auküsimus. USAl puudub sinna minekuks igasugune mõte ja tänapäeva Vene kosmoseprogramm ei ole lihtsalt võimeline. Loomulikult oleks sealne korralik baas tõeline suursaavutus ja võimaldaks 10-20 aasta visa töö järel saata Marsile ekspressbusse tänapäeva lõõtsaga uimerdajate asemel, ent see on juba rohkem teaduslik fantastika. Raha ja puhas inseneritaiplikus selleks oleks leitav üleöö, aga puudub igasugune poliitiline tahe. Ägedam on triljonite eest panku rahaga ujutada ja lasta Wall Streetil maksta selle eest boonuseid, mis ületavad planeedi poolt kulutatava raha kosmoseuuringuteks aastaselt paarkümmend korda.

Ju nad teavad, et nibiru tuleb ja selle lühikese ajaga ei mis meil jäänud on ei jõutaks nagunii miskit teha.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 00:43:47 vasta tsitaadiga

Otsustasin selle Filmielamuste teema asemel esialgu siia postitada.

Pole midagi uut siin päikese all...

Stseen 1981. aasta filmist "My Dinner with Andre"


Link


"We're bored. We're all bored now. But has it ever occurred to you, Wally, that the process that creates this boredom that we see in the world now, may very well be a self perpetuating, unconscious form of brainwashing created by a world totalitarian government based on money and that all of this is much more dangerous than one thinks, and it's not just a question of individual survival, Wally, but that somebody who's bored is asleep, and somebody who's asleep will not say no?"

"Someone asked me the other day if I could name a movie that was entirely devoid of cliches. I thought for a moment, and then answered, My Dinner With Andre. Now I have seen the movie again; a restored print is going into release around the country, and I am impressed once more by how wonderfully odd this movie is, how there is nothing else like it. It should be unwatchable, and yet those who love it return time and again, enchanted."

Roger Ebert in a later review of My Dinner with Andre (13 June 1999)

http://en.wikipedia.org/wiki/My_dinner_with_andre

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 03:38:26 vasta tsitaadiga

Jäi selline asi ette, tegin pilti. Mitte, et ma siin nüüd mingit konspiratsiooni näeks, aga lihtsalt huvitavad kokkusattumised, numeroloogia pigem. Kuigi Kennedy tapmise "faktidega" ei saa ma nõustuda.

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 03:44:47 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
"John Wilkes Booth" on wiki väitel sündinud 1838.
http://en.wikipedia.org/wiki/John_Wilkes_Booth

Eks ka midagi muud "ümardatud". icon_razz.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 13:05:48 vasta tsitaadiga

Ei osanud kuskile mujale teemasse panna seda.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 14:10:38 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Jäi selline asi ette, tegin pilti. Mitte, et ma siin nüüd mingit konspiratsiooni näeks, aga lihtsalt huvitavad kokkusattumised, numeroloogia pigem. Kuigi Kennedy tapmise "faktidega" ei saa ma nõustuda.


Mnjah: http://en.wikipedia.org/wiki/Lincoln-Kennedy_coincidences_urban_legend
Ja nagu eelpool ka välja toodud, osad andmed on väärad selles nimekirjas.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 14:22:24 vasta tsitaadiga

mõistlik.. samas tuletagem meelde, et meil pole isegi usa praeguse presidendi sünnitunnistust,
rääkimata siis 200a tagasi sündinud suvalise jorsi sünnitunnistusest.
ja noh, eks wiki jne ole ju selgelt erapoolikud lehed, sinna saavad ainult need kirjutada kes ei valeta
ja pole kunagi elus valetanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2011 21:28:08 vasta tsitaadiga

Pildid välja lekkinud Bohemian Club aastaraamatust:



Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 00:42:34 vasta tsitaadiga

Tõesti pole ime miks usa valitsus neid videosid avalikuse eest varjata püüdis.

9/11/01: Eyewitness - As The Bombs Were Going....I Sat And Watched A Few Of Them Explode

Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 05:28:01 vasta tsitaadiga

Aasta algusest oleks nagu taoliste juhtumite hulk suurenenud (surnud linnud, kalad, hülged jt) või siis lihtsalt meedia kajastab neid rohkem?
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Obama sünnitunnistuse teemat ma ei leidnud, panen siia.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 27.01.2011 11:52:47 vasta tsitaadiga

SKG, just oli uudis, kus mingid põllumehed (või ministeerium) võtsid tahtliku mürgitamise eest vastuse enda peale.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 12:01:15 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
SKG, just oli uudis, kus mingid põllumehed (või ministeerium) võtsid tahtliku mürgitamise eest vastuse enda peale.

Vaid ühe juhtumi eest.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 27.01.2011 12:02:02 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
weasel kirjutas:
SKG, just oli uudis, kus mingid põllumehed (või ministeerium) võtsid tahtliku mürgitamise eest vastuse enda peale.

Vaid ühe juhtumi eest.


Ju teised on sarnased. Lasevad kuskil mürki vette ja kalad ujuvad läbi pilvest vms.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 12:24:15 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
edit:
Obama sünnitunnistuse teemat ma ei leidnud, panen siia.
Spoiler Spoiler Spoiler

Oh-jah, see läheb ka sisuliselt selle teema alla:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 12:48:50 vasta tsitaadiga

Läheb või? Kristlaste õiguseid tambitakse aina enam jalge alla, rätipäid kantakse aga siidist patjadel riigi poolt.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 13:03:36 vasta tsitaadiga

Scart, sa oled hea näide sellest, et kunagi pole keegi rahul - do it by the book or not icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 27.01.2011 13:10:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Läheb või? Kristlaste õiguseid tambitakse aina enam jalge alla, rätipäid kantakse aga siidist patjadel riigi poolt.

See on vaatenurga küsimus suuresti. Oleks mõni võrreldav islamiühiskond, kus samuti oleks, sarnaselt kristlikule tolerantsikeskkonnale, usu-, sõna- ja mille iganes vabadus, siis leiaks kindlasti tolle ühiskonna moslemid, et neid tambitaks üha enam ja enam.

Aga kui nüüd võtta kristlaste vaatenurgast siis ei ole neil õigust enda usku uskuda islamimaades ja nö. kodumaal peavad nad kõrvuti moslemitega olema, ning seda lihtsalt tolereerima (ehk sellest vaatenurgast on täitsa arusaadav tunne, et õigusi pole...)

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 14:30:16 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
SKG, just oli uudis, kus mingid põllumehed (või ministeerium) võtsid tahtliku mürgitamise eest vastuse enda peale.

Nägin jah, kuid need juhtumid on siin olnud maailma eri paikades.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 27.01.2011 15:59:31 vasta tsitaadiga

vull 05.01.11 kirjutas:
/.../
lindudel oli imo rind lihtsalt kukkumisest valu saanud, aga mingi kuu või paar tagasi tekkis hülgeid vms elukaid ka kuhugi randa hästi palju

sellega hakkas pihta imo: http://www.youtube.com/watch?v=GuZLsx9PHww

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.01.2011 20:06:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kristlaste õiguseid tambitakse aina enam jalge alla, rätipäid kantakse aga siidist patjadel riigi poolt.
Nii kaua kuni nad kreationismi ja muud jama koolikavasse pushivad pole neid veel piisavalt tambitud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2011 21:03:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Scart kirjutas:
Kristlaste õiguseid tambitakse aina enam jalge alla, rätipäid kantakse aga siidist patjadel riigi poolt.
Nii kaua kuni nad kreationismi ja muud jama koolikavasse pushivad pole neid veel piisavalt tambitud.


Ja kõik islami-usku daamid ja härrad on enesetaputerroristid? Midagi nii madalalaubalist ei oleks küll sinult oodanud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.01.2011 21:12:34 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ja kõik islami-usku daamid ja härrad on enesetaputerroristid? Midagi nii madalalaubalist ei oleks küll sinult oodanud.
Kes kuskil islamist rääkis? Mina pole selle koha pealt igatahes sõnagi lausunud. Usk nagu iga teine. Küll aga olen väga suuresti mures kuidas paduusklikud üritavad ümber tõlgendada usa põhiseadust ning sisuliselt panna käiku enam-vähem sarnane süsteem kus mõned sajandid aastad tagasi kirik juhtis riike.

http://www.kickstarter.com/projects/OrlandoWood/standing-up-to-the-experts?ref=city

[edit]
Peaks vist lisaks mainima, et mul pole otseselt väga midagi eri usundite vastu aga ainult nii kaua kuni nad nendega ei tüki võimu ega koolidesse. Viimasesse kõlbaks ainult miskit sorti üldine usundite teema kus mainitakse kõike budismist-kristlusest kuni FSM-scientoloogiani.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.