Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2011 21:51:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ma soovitaks sul soojalt pea aanusest eemaldada


Scart, vali sõnu icon_idea.gif

Siia foorumisse registreerumisega andsid nõusoleku mitte sisestada halvustavaid või solvava sisuga postitusi, mida ülalolev postitus kahtlemata on.
Kui veel tuleb selliseid "pärle", olen sunnitud su tiibe kärpima.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 21:52:58 vasta tsitaadiga

konspiratsioon
tsitaat:
konspiratsi.oon <20: -ooni, -.ooni> (põrandaaluse tegevuse) saladuses hoidmine. ▪ Konspiratsiooni+reegel

teooria
tsitaat:
te.ooria <8>. ▪ Teooria ja praktika. Jüril on juhtunu kohta oma teooria (seletus). Füüsika+, majandus+, mängu+, tekke+; elektron+, molekuli+, pärilikkus+, tunnetus+; meta+, üld+, väär+teooria. Teooria+kursus


Kellel on õigus öelda, milline konspiratsiooniteooria on rohkem või vähem "õige"? Selle asemel, et siin üksteisega võidelda ja provotseerivaid poste kirjutada võiks parem miskit teemat edasiviivat positada või jätta üldse postitamata. Chill out.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 22:21:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2011 23:51:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Siia foorumisse registreerumisega andsid nõusoleku mitte sisestada halvustavaid või solvava sisuga postitusi, mida ülalolev postitus kahtlemata on.
Kui veel tuleb selliseid "pärle", olen sunnitud su tiibe kärpima.


Sa kärbi parem nende tiibu, kes mõnitavad selle foorumi, kui ainsa tõsiselt võetava Eesti foorumi, sisu Nibiru ja muu sellise idiootsusega, millega enamasti tegelevad peast kergelt omamoodi daamid ja härrad. Üks asi on rääkida meie kummalise maailma tegemistest raha ja sõja ning võimu teemadel, teine aga linkida absoluutset bullshitti karjumise saatel. Selliste tegelaste jaoks on igasugu GodLikeProductionid ja poleshift.ning.comid aga mitte selline tõsiselt võetav ja väga suure osalejate arvuga kants nagu HV.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 00:51:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tanel kirjutas:

Siia foorumisse registreerumisega andsid nõusoleku mitte sisestada halvustavaid või solvava sisuga postitusi, mida ülalolev postitus kahtlemata on.
Kui veel tuleb selliseid "pärle", olen sunnitud su tiibe kärpima.


Sa kärbi parem nende tiibu, kes mõnitavad selle foorumi, kui ainsa tõsiselt võetava Eesti foorumi, sisu Nibiru ja muu sellise idiootsusega, millega enamasti tegelevad peast kergelt omamoodi daamid ja härrad. Üks asi on rääkida meie kummalise maailma tegemistest raha ja sõja ning võimu teemadel, teine aga linkida absoluutset bullshitti karjumise saatel. Selliste tegelaste jaoks on igasugu GodLikeProductionid ja poleshift.ning.comid aga mitte selline tõsiselt võetav ja väga suure osalejate arvuga kants nagu HV.



Millest küll selline viha ja kibestumus? Pigem saed ise oksa, millel istud, sest oled oma mõnitava ja üleoleva suhtumisega tekitanud olukorra, kus paljud eelistavad postitamise asemel lihtsalt rahus edasi lugeda, et võimaliku intrigandiga samale tasemele mitte laskuda. Loevad, vaatavad rahulikult seda Nibiru videot ja võib-olla mõni võtab seda isegi kui head näidet sellest, kuidas kõikvõimalikud vandenõuteooriad üldse alguse saavad. Keegi pole väitnud, peale sinu muidugi, et seda peaks absoluutse tõe pähe võtma. Postitasin siia just väga ausa ja otsekohese Joe Rogani sõjateemalise video - mitte üks piiks ega kommentaar selle kohta, täielik vaikus. Samuti "American Dream" nimeline multikas - tuli ja läks. Aga mingisuguse Nibiruga hüpatakse kohe turja kinni ja rõõmustatakse, et saab kellegi üle taas irvitada. Ütlesin kohe alguses ära, et tegemist on jamaga, aga seda loomulikult ei tahetud märgata.

Selleks, et sõita teemasse sisse kindla eesmärgiga teisi solvata ja süüdistada kedagi foorumi mõnitamises või rüvetamises üheainsa Nibiru video pärast (mis on üks suurimaid vandenõuteooriaid üldse, olgugi kui hullumeelne tahes), peab ikka endal päris tõsiselt kusagilt mingi kruvi lahti olema.

Seejärel sonida veel midagi ennekuulmatut (GodLikeProductionid ja poleshift.ning.com) ja lahterdada kõik julmalt ühte kasti... Kas tõesti olen mina ainus, kes näeb, kui ajuvaba see kõik on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 01:13:59 vasta tsitaadiga

Nibiru kohta wikist, aga see selleks. Samas on ikka miljoneid inimesi kes elavad selle ootuses ja kartuses ja sinna pole midagi teha, paraku on see nende valik. Ja teades kui suures ulatuses on valitsused tavaliselt ise nende igasuguste UFOe ja maailmalõpu teooriate taga siis... vb lihtsalt rahva vaimne ettevalmistus juhuks kui peaks kõigest midagi maisemat juhtuma 2012 lõpus. Ameerika kokkuvarisemine vms. Paljude jaoks see võrdukski maailmalõpuga

The idea was first proposed in 1995 by Nancy Lieder, founder of the website ZetaTalk. Lieder describes herself as a contactee with the ability to receive messages from extra-terrestrials from the Zeta Reticuli star system through an implant in her brain. She states that she was chosen to warn mankind that the object would sweep through the inner Solar System in May 2003 (though that date was later abandoned) causing Earth to undergo a pole shift that would destroy most of humanity. The predicted collision has subsequently spread beyond Lieder's website and has been embraced by numerous internet doomsday groups, most of which link the event to the 2012 phenomenon. Although the name "Nibiru" is derived from the works of ancient astronaut writer Zecharia Sitchin and his interpretations of Babylonian and Sumerian mythology,

Seal see pealtnägija lõik kah.
http://tv.ohtuleht.ee/artikkel/320737


Maailma tegemised raha, võimu ja sõja teemadel ei peaks isegi mitte siin teemas nii aktiivsed olema, sest tegemist pole vandenõuteooriate vaid pelgalt sünge reaalsusega mida väga paljud lihtsalt ei taha või ei suuda tunnistada. Nende jaoks peaks olema teema - meie tegelik reaalsus vms.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 01:23:16 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Samuti "American Dream" nimeline multikas - tuli ja läks.

Vähemalt mind külmaks ei jätnud, hea kraam.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6250298#6250298
dstar kirjutas:
Kas tõesti olen mina ainus, kes näeb, kui ajuvaba see kõik on?

Ei, aga ma lihtsalt ei allu nende provokatsioonile, kelle eesmärgiks on käia teemast-teemasse vaidlemas. Need tegelased on enamasti samad ja teada-tuntud, siis foorumis. Eks igaühel oma "missioon" vaja täita.


Aga rääkides hullumeelsetest teooriatest, siis on ka inimesi, kes aravavd, et Maa on seest tühi (hollow Earth theory). Siin teemas tuleb kõike võtta with a grain of salt. Või siis üldse elus?


viimati muutis SKG 21.01.2011 04:23:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 01:27:26 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Aga rääkides hullumeelsetest teooriatest, siis on ka inimesi, kes aravavd, et Maa on seest tühi (hollow Earth theory).


Sanctuary selle hooaja stoori on mind küll pannud tõsiselt vaagima selle seriaali vaatamise jätkamises. Kes seda ei jälgi, siis vägagi arukas ja intelligentne seriaal muudeti kolmandaks hooajaks mingiks paroodiaks ning peateema on kusagil maakera sisemuses paiknev müstiline tsivilisatsioon, kes kõndis siin enne meid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2011 01:37:10 vasta tsitaadiga

http://www.badastronomy.com/bad/misc/planetx/index.html
Lugege keda see "tundmatuks planeediks" ristitud ammulima teada-tuntud galaktika huvitab

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 01:52:09 vasta tsitaadiga

Thanks, but no thanks. Phil Plait-i saidist käin kaarega mööda, aga see selleks.

Aga ega see tapjaplaneedi teooria, siis tänapäeva konspiratsiooniteoreetikute väljamõeldis pole. See pärineb minu teada mitmetelt iidsetelt kultuuridelt (Sumerid, Hopi indiaanlased jt).


Ma ei tea kui uus video see on, aga suht alles üles laetud. Ecuadori riik avalikustas nn. X-failid. Mõni lõik seal ikka päris huvitav.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 01:53:11 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Thanks, but no thanks. Phil Plait-i saidist käin kaarega mööda, aga see selleks.


Kas teadusemehe faktipõhine lähenemine purustaks muidu hapra maailmapildi?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2011 02:05:00 vasta tsitaadiga

Can't have facts ruining perfectly good conspiracy
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 02:22:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
Thanks, but no thanks. Phil Plait-i saidist käin kaarega mööda, aga see selleks.


Kas teadusemehe faktipõhine lähenemine purustaks muidu hapra maailmapildi?

Valetamist, dokumentide võltsimist ja selget ignoreerimist ei saa just faktipõhiseks lähenemiseks nimetada. Samas arvestades, millise fanaatikuga tegu, siis tõesti ei imesta, et vaja selleni minna, et oma tõekspidamisi vankumatult kaitsta.

Fanatism millegi suhtes on pimestav, olgu tegu ükskõik millise poole või teooria pooldajaga, käin ma neist kaarega mööda. Mulle meeldib oma valikud lahtiseks jätta.

"Absolute certainty is a privilege of uneducated minds and fanatics." - Cassius Jackson Keyser
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 21.01.2011 02:31:50 vasta tsitaadiga

ot:
Nende tsitaatide kohta käib asi nii.
"If someone famous said it, it must be true." - Anonymous
Väga lahe enigmaatilisi vihjeid pilduda võltsingute, pooltõdede jms kohta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 02:38:36 vasta tsitaadiga

Vaatasin mõne video ära kus tegelane räägib, tõsi kohati tundub jutt asjalik aga paraku eksib ta kõige elementaarsemates asjades. Näiteks selles, et ta lahutab skeptikud usklikest, samas kui skeptik on kohati veel palju rohkemini oma nö tõesse fikseerunud usklik kui mõni igapäeva usklik ise ja juba see asi tegelikult muudab kogu ta ülejäänud oleku tulutuks. Ühe mündi teine pool jällegi. Kohutavates kompleksides pealekauba.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 02:41:58 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Valetamist, dokumentide võltsimist ja selget ignoreerimist ei saa just faktipõhiseks lähenemiseks nimetada.


Jääme siis huviga linke ootama selle kohta.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2011 02:54:22 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
samas kui skeptik on kohati veel palju rohkemini oma nö tõesse fikseerunud usklik kui mõni igapäeva usklik ise
Oled vist skeptitsismi olemusest väga valesti aru saanud. Kogu asja idee on kõiges kahelda, fakte kontrollida ja nende põhjal järeldusi teha. Kui on korralikud vastupidist tõestavad faktid siis skeptikul pole mingit probleemi oma arvamust muuta.

ning tõesti, kuulaks päris suure huviga millest too tüüp vassinud on.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 03:25:58 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Valetamist, dokumentide võltsimist ja selget ignoreerimist ei saa just faktipõhiseks lähenemiseks nimetada.


Jääme siis huviga linke ootama selle kohta.

Mille hetkel kohe leidsin, Bill Kaysingu kohta valetamine demonstreerib seda päris ilmekalt.
http://blogs.discovermagazine.com/badastronomy/2009/02/15/uk-tabloids-compete-for-fish-wrappery/

Olles mõned aastad tagasi Plaiti seisukohti lugenud, siis esimene asi, mis mulle vastu hakkas oli suur NASA kaitsmine. Faktide vastu pole mul midagi nii kaua kui neid fanaatiliselt kaitsta ei üritata. Nagu ta mõista annab, siis see teooria, et NASA-l oleks võinud kuidagi konspiratsiooniga seotud olla on täiesti välistatud. Kuigi ajalugu räägib miskit muud.

Samuti toetas ta Jay Windley-t (üks teine NASA fanaatiline kummardaja), kui viimane oma dogmade toetamiseks dokumente võltsis (täpsemalt vist üks kirjavahetus, mida tegelikult ei toimunudki). Peale seda kadus nagu huvi ära kõige vastu, millega need kaks tegelast seotud on. Kahjuks olid nad ka Mythbustersi Moon Hoax episoodi nõustajad. Loodetavasti tuleb revisited episood kunagi.


edit:
Sealsamas tema blogi postituse all paar kommentaari viitavad samuti samale asjale.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 03:29:34 vasta tsitaadiga

Department of Homeland Security järjekordsed politseiriigi propagandafilmikesed.

DHS will no longer be limited to the airport but will become a ubiquitous entity policing everyone through a network of citizen spies and infrastructure security technology.

DHS Police State Propaganda: Stasi Hotel Spies
Spoiler Spoiler Spoiler


DHS Retail Sector Awareness Video
Spoiler Spoiler Spoiler


DHS Video - Bag Check
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2011 03:31:53 vasta tsitaadiga

Pole Kaysingu tegemistega piisavalt täpselt kursis seega ei oska valetamise kohta kommenteerida. Võibolla tõesti pani talle sõnu suhu, kui just ta temaga kunagi varem off-the-record isiklikult juttu puhunud pole.
SKG kirjutas:
Kuigi ajalugu räägib miskit muud
räägid ka meile?

Ühtlasi kui juba vihjad moonhoaxi peale siis ehk oskad ka viidata adekvaatsetele allikatele selle kohta mis oleks tugevamad kui nende vastaste omad? Siin teemas on seda ikka paaril korral üritatud välja tuua kuid pole siiani näinud ainsamatki tõsiseltvõetavat teooriat. Nüüd oleks siis hea võimalus üht skeptikut ümber veenda icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 21.01.2011 03:53:29 vasta tsitaadiga

teeks siis nii, et uhvosid/maiasid/viljaringe/niburusid siia enam ei postita kuna nende puhul on võimalik ainult välja selgitada kes kõige jaburama ideega välja on tulnud? ega neid juhuslikult enne valimisi ei propageerita?

+kuu teema võiks eraldi tõsta kuna muu värgi seest ei viitsi pärast enam keegi midagi otsida

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 03:56:30 vasta tsitaadiga

Teeks parem kohe iga asja kohta eraldi teema, siis need kes tunnevad ennast puudutatult või kurvalt ei peaks lugema ega siin närvivapustust saama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 04:18:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Pole Kaysingu tegemistega piisavalt täpselt kursis seega ei oska valetamise kohta kommenteerida. Võibolla tõesti pani talle sõnu suhu, kui just ta temaga kunagi varem off-the-record isiklikult juttu puhunud pole.

Temalt kui fanaatikult on korduvalt palutud oma väidete tõestamist, aga siiani on osavalt kõrvale põigelnud. Samamoodi nagu Roganiga intervuudes. Eks need nn. moonhoaxerid panevad ka tihti ikka täiega mööda, nagu ka Rogan selles intervjuus, samas osad küsimused on tal täiesti õigustatud ja Plait vassib ka omajagu ja ei vasta otse.
Ho Ho kirjutas:
SKG kirjutas:
Kuigi ajalugu räägib miskit muud
räägid ka meile?

Operation Mongoose, The Cuban Project. See oli ka eelmises postis toodud lingil väljatoodud.
Ho Ho kirjutas:
Ühtlasi kui juba vihjad moonhoaxi peale siis ehk oskad ka viidata adekvaatsetele allikatele selle kohta mis oleks tugevamad kui nende vastaste omad? Siin teemas on seda ikka paaril korral üritatud välja tuua kuid pole siiani näinud ainsamatki tõsiseltvõetavat teooriat. Nüüd oleks siis hea võimalus üht skeptikut ümber veenda icon_smile.gif

Minu seisukoht, mida ma olen siin teemas ka juba korduvalt välja öelnud, et minu jaoks puuduvad veenvad tõendid. "Õli tulle lisavad" veel osad asjaolud, mis ei muuda ametlikku versiooni kindlamaks, vaid pigem vastupidi. Pead pettuma, kuna minu eesmärk ei ole kedagi ümber veenda.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 11:55:10 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ma ei tea kui uus video see on, aga suht alles üles laetud. Ecuadori riik avalikustas nn. X-failid. Mõni lõik seal ikka päris huvitav.
Spoiler Spoiler Spoiler

Läbi kerides eriti uut materjali ei tundunud. Kui intervjuud välja arvata. Discovery pealt on aastaid tagasi päris mitu dokumentaali olnud Ladina-Ameerika paranormaalsete nähtuste kohta. Kasutatud materjal oli sama.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 12:36:33 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Minu seisukoht, mida ma olen siin teemas ka juba korduvalt välja öelnud, et minu jaoks puuduvad veenvad tõendid. "Õli tulle lisavad" veel osad asjaolud, mis ei muuda ametlikku versiooni kindlamaks, vaid pigem vastupidi. Pead pettuma, kuna minu eesmärk ei ole kedagi ümber veenda.


Mis siis ametliku versiooni kohaselt sinu jaoks kalane on? Ja palun, ära hakka vahutama mingitest Van Alleni vöödest või tähtede puudumisest piltidel - ei ole vaja oma kaaskasutajate intelligentsust solvata.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2011 12:58:00 vasta tsitaadiga

Mida te tahate nüüd tõestada, et te nii kiivalt oma seisukohti kaitsete? icon_rolleyes.gif
Palun võtke tooni maha, vastasel korral sulgen teema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 17:58:43 vasta tsitaadiga

Mjah see müsteerium sai siis oma lahenduse icon_razz.gif
Mass bird die-off: Feds poisoned them
http://www.msnbc.msn.com/id/41178569/ns/us_news-environment/

Ja sellest teemast on siin kunagi juttu olnud.

Anderson Cooper vs Congressman Cohen Debate: Is Comparing Republicans To Nazis Out Of Line?

Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 19:37:17 vasta tsitaadiga

MatchMaker, DHS = 21 sajandi natsi gestaapo
Kokkusattumus? õnnetus kemikaalide transpordiga, kinnimätsimine, "high-up" tunnistaja kõrvaldamine (mõrv)
John P. Wheeler mõrvatud, surnukeha leitud prügimäelt 30/12/2010 - Arkansas, Little Rock, 4000 surnud punatiib räästast 31/12/2010
tsitaat:
John "Jack" Parsons Wheeler III (December 14, 1944 – c. December 30, 2010) was a chairman of the Vietnam Veterans Memorial Fund, senior planner for Amtrak (1971–1972), held various positions at the Securities and Exchange Commission (1978–1986), chief executive and CEO of Mothers Against Drunk Driving, consultant to the Mitre Corporation (2009–death), member of the Council on Foreign Relations, and a presidential aide to the Ronald Reagan, George H. W. Bush, and George W. Bush administrations, and also held numerous other positions in the US military, the US government, and with US corporations,
Wheeler may have been killed because he knew too much. He was apparently an expert many times over in the field of chemical and biological weapons.
icon_exclaim.gif According to the aforementioned WhatDoesItMean article, Wheeler knew exactly what was happening, and determined to keep this dangerous chemical weapon from being used on the battlefield in Afghanistan, marched straight to Washington D.C. to raise hell with the powers-that-be. That got him "marked", and soon after, he was dead.

Murder of John P. Wheeler Connected to Mass Bird Deaths?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 20:10:13 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mis siis ametliku versiooni kohaselt sinu jaoks kalane on? Ja palun, ära hakka vahutama mingitest Van Alleni vöödest või tähtede puudumisest piltidel - ei ole vaja oma kaaskasutajate intelligentsust solvata.

Tähtede puudumine on võibolla seletatav, kuigi toosama Phil Plait ise väidab, et tähed peaks olema nähtavad isegi päevasel ajal, mis läheb vastuollu Apollo astronautide ütlustega, et nemad ei näinud midagi.
Phil Plait kirjutas:
On the Moon, the lack of air means that the sky is dark. Even when the Sun is high off the horizon during full day, the sky near it will be black. If you were standing on the Moon, you would indeed see stars, even during the day.

http://www.badastronomy.com/bad/tv/foxapollo.html#stars
Spoiler Spoiler Spoiler


Rääkides muudest asjadest, siis kahtlane oli astronautide närviline käitumine kui neilt hiljem midagi küsiti. Tähtsamate NASA lintide kadumine. Hilisemad kolmanda osapoole pinnaseproovid on olnud keemiliselt koostiselt erinevad NASA omadest. Hollandi peaministrile kingitud Apollo 11 kuukivi osutus võltsinguks. Kuu pinnal lipust mööda hüpates, see liikus, kuigi keegi seda ei puudutanud jne jne, hetkel rohkem ei meenu. Aga neid asju olen ma enda teada siin teemas juba eelnevalt maininud ka.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2011 20:18:02 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kuu pinnal lipust mööda hüpates, see liikus, kuigi keegi seda ei puudutanud
See liikus puhtast inertsist kui pendel.

Seda ei oska kommenteerida mida võisid kosmonaudid näha kuid ei oleks eriliselt imelik, kui probleem oli kaameras mis äärmuslikes valgustingimustes lihtsalt ei saanud neid korralikult pildile. Kas ehk on kusagil näha näiteks ISS'ist tehtud fotosid kus oleks näha milline peaks taevas välja nägema kui seda vaadata väljaspool atmosfäri? Hetkel küll eriti ei meenuks et oleks näinud mõnd pilti kus läbi illuminaatori paistaks mingi meeletu tähemeri.

[edit]
http://science.nationalgeographic.com/science/photos/iss-gallery/
Onoes, ainsamatki tähte pole järelikult on ka kogu ISS suur hoax icon_rolleyes.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 20:32:42 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tähtede puudumine on võibolla seletatav, kuigi toosama Phil Plait ise väidab, et tähed peaks olema nähtavad isegi päevasel ajal, mis läheb vastuollu Apollo astronautide ütlustega, et nemad ei näinud midagi.


Kuidas olekski pidanud astronaudid nägema? Selle jaoks oleks pidanud nad olema seljaga päikese poole ja vaatama niimoodi üles, et isegi mitte 0,0001% päikeselt tulevat valgust ei satuks nende silmadesse ja niimoodi kuluks veel väga mitu minutit, et silmad suudaks lõpuks tähti eristada. Kui need tingimused ei ole täidetud, ei näe ka tähti.

Samal põhjusel ei näe ka ka eales maa orbiidilt tehtud piltidel tähti, kui piltidel on näha kas kuu, maakera või päike.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2011 20:34:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Samal põhjusel ei näe ka ka eales maa orbiidilt tehtud piltidel tähti, kui piltidel on näha kas kuu, maakera või päike.
... või mõni orbiidil tiirutav objekt mis peegeldab valgust mõnelt teiselt taevakehalt

Täitsa huvitav oleks teada mis säriajaga on nood pildid kuu peal ja orbiidil tehtud

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 21.01.2011 20:49:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tähtsamate NASA lintide kadumine.

Kadunud on Apollo 11 SSTV lintide kogumiku algmaterjal, milles olev materjal on täitsa olemas aga teises formaadis (so. algne master on kadunud). Kas need nüüd on tähtsaimad on küsitav...

SKG kirjutas:
Hilisemad kolmanda osapoole pinnaseproovid on olnud keemiliselt koostiselt erinevad NASA omadest.

Millised kolmandad osapooled on täpselt samadest kohtadest võtnud kordusproove ?
Planeedil Maa, erinevates piirkondades võetud proovid erinevad keemiliselt koostiselt päris kenasti.

Mis mind väga, väga imestama paneb on see, et kogu teema käib Apollo 11 missiooni ümber... AGA kas see oli tõesti ainus kuundumine ?
Järgnevatest missioonidest on oluliselt rohkem materjali, kui Apollo 11-nelt, samuti on nendega seotud lindid alles ja teaduslik materjal vat, et tähtsaimgi.

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 21:53:07 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
See liikus puhtast inertsist kui pendel.

Keegi lippu ei puutunud. Lipp oli liikumatult paigal. Astronaut hüppas mööda ja lipp hakkas liikuma nagu õhuvool oleks seda mõjutanud.
ref kirjutas:
Planeedil Maa, erinevates piirkondades võetud proovid erinevad keemiliselt koostiselt päris kenasti.

Hapniku isotoope pidasin silmas.


Eelmise posti lisaks: 'Moon rock' given to Holland by Neil Armstrong and Buzz Aldrin is fake


viimati muutis SKG 21.01.2011 21:54:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.01.2011 21:54:50 vasta tsitaadiga

suht usutavalt poisid selgitavad

Link


Link

lipu lehvimine

Link

traadi versioon

Link
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 21:59:21 vasta tsitaadiga

Mythbustersi saates olid kahjuks enamus asju valesti testitud. Nagu Adam Savage peale puudujääkidele viitamist hiljem ütles, et nende saade ei pürigi teaduslikule tõele vaid tegu on meelelahutusega, kuigi esitavad seda nii nagu teooria oleks "busted".
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2011 22:03:59 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
See liikus puhtast inertsist kui pendel.

Keegi lippu ei puutunud. Lipp oli liikumatult paigal. Astronaut hüppas mööda ja lipp hakkas liikuma nagu õhuvool oleks seda mõjutanud.
Huvitav, nood videod mida ma näinud olen kusagil ammu näitasid lippu kõikumas enne kui astronaut kusagile ligidale jõudis.

Muidu mis sa arvad sellest "kadunud" tähtede teemast ning sellest kuidas nood kanged teoreetikud peavad seda mingiks suureks tõendiks kui mul kulus umbes 30s googeldamist nonde ISS piltide leidmise jaoks icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 22:23:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
SKG kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
See liikus puhtast inertsist kui pendel.

Keegi lippu ei puutunud. Lipp oli liikumatult paigal. Astronaut hüppas mööda ja lipp hakkas liikuma nagu õhuvool oleks seda mõjutanud.
Huvitav, nood videod mida ma näinud olen kusagil ammu näitasid lippu kõikumas enne kui astronaut kusagile ligidale jõudis.

Muidu mis sa arvad sellest "kadunud" tähtede teemast ning sellest kuidas nood kanged teoreetikud peavad seda mingiks suureks tõendiks kui mul kulus umbes 30s googeldamist nonde ISS piltide leidmise jaoks icon_razz.gif

Kui tõesti huvitab, siis otsi üles Apollo 15 video, kus David Scott sellest jänesehüpetega mööda hüppab.

Tähtede kohta avaldasin oma arvamuse paar posti tagasi.


edit:
See käib ühe eelmise posti lisaks:
tsitaat:
It also includes Operation Dirty Trick, a plot to blame Castro if the 1962 Mercury manned space flight carrying John Glenn crashed, saying: "The objective is to provide irrevocable proof that, should the MERCURY manned orbit flight fail, the fault lies with the Communists et al. Cuba [sic]." It continues, "This to be accomplished by manufacturing various pieces of evidence which would prove electronic interference on the part of the Cubans."

http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Northwoods#Related_Operation_Mongoose_proposals
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 22:30:13 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Tähtede kohta avaldasin oma arvamuse paar posti tagasi.


Come again?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 22:34:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Tähtede kohta avaldasin oma arvamuse paar posti tagasi.


Come again?

Tähtede mitte nägemine võib olla seletatav.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6265660#6265660


viimati muutis SKG 21.01.2011 22:36:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2011 22:35:30 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kui tõesti huvitab, siis otsi üles Apollo 15 video, kus David Scott sellest jänesehüpetega mööda hüppab.

http://www.youtube.com/watch?v=ymwE1sNm82Y
Oskad selgitada lipu käitumist umbes 0:15-0:35 vahel või sisuliselt kogu videoklipi jooksul?
kusagil 0:40 kanti möödub üks astronautidest lipust VÄGA lähedalt ilma, et viimane muudaks oma eelnevat kergelt kõikuvat liikumist
1:30 kands läheneb astronaut otse lipule üsna suure hooga, seisma jäädes lipp ei liigu ehkki peaks olema üsnagi tuntav õhuvool
2:36 kandis tõesti hakkas lipp kõikuma, hetkel ei oska erilisi teooriaid välja pakkuda miks. Üks võimalik variante on, ta puutus seda vasaku käega.
Peale möödumist jäi lipp kõikuma väga pikaks ajaks. Normaalses atmosfääris paneks õhutakistus säärase asja üsna kiirelt seisma.
Ühtlasi, kui lipp kõigub siis ta liigub kui jäik objekt mitte nagu painduv kangas.
SKG kirjutas:
Tähtede kohta avaldasin oma arvamuse paar posti tagasi.
Pidasin tegelikult silmas ISS piltidelt puuduvaid tähti.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 22:43:01 vasta tsitaadiga

Kõnealune Apollo 15 videolõik:
Spoiler Spoiler Spoiler

See oli üks võtmeasju, mille Mythbusters testimata jättis.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2011 22:45:24 vasta tsitaadiga

See on lihtslat lühendatud variant mu enda lingitud variandist.
Ootaks selgitust, miks esimeses videos ei lipp paigal püsis seal 1:30 kandis kui astronaut tundus tükk maad lähemal liikuvat ning teises liikus icon_smile.gif
SKG kirjutas:
See oli üks võtmeasju, mille Mythbusters testimata jättis.
Kuidas sellist asja testida? Ei pea just eriline geenius olema teadmaks, et vaakumis sellist asja ei toimu. Sama moodi nagu ka ei kõigu lipp jäigalt kui pendel atmosfääri käes
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 22:52:46 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
See on lihtslat lühendatud variant mu enda lingitud variandist.
Ootaks selgitust, miks esimeses videos ei lipp paigal püsis seal 1:30 kandis kui astronaut tundus tükk maad lähemal liikuvat ning teises liikus icon_smile.gif

1) Lipu juures liikumise kiirus erines kõvasti; 2) On vahe sees, kas liikuda lipuga paralleelsuunaliselt või risti. Ristsuunas liikudes liigutaks lippu atmosfääris oluliselt rohkem.
Ho Ho kirjutas:
Kuidas sellist asja testida? Ei pea just eriline geenius olema teadmaks, et vaakumis sellist asja ei toimu. Sama moodi nagu ka ei kõigu lipp jäigalt kui pendel atmosfääri käes

Mu mõte oli õigemini see, et miks Mythbusters seda videot ei üritanud ümber lükata?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.01.2011 22:55:41 vasta tsitaadiga

ei muidu ma ise kaldun ka uskuma, et nad pole seal käinud. kuna tol ajal oli selliste asjade luiskamine populaarne. hiljem ei saa ju öelda, et me tegime nalja. Kuigi siis oli asi naljast kaugel.
mingid udused pildid mõni aeg tagasi kuul maandumisplatsist stiilis, et see must täpp on kulgur ja see kerge täpike on kohver jne. krt hubbeliga võtaks need saapajäljed FHD kvaliteediga pilti. Amatöörastronoomid saavad ka paremaid pilte oma teleskoopidega kui need pildid mis nasa demonstreeris

Tähti ei ole sellepärast, et tähti ei oleks võimalik tehislikult järgi teha kuna neid on nii palju ja nad asetsevad üksteisest täpselt õgetel kaugustel (tähtede asukohad piltidelt arvutisse ja kui päris taevaga ei klapi siis on selge). Neid päris taeva järgi paika panna on võimatu. seega otsus we are gonna do it without stars icon_smile.gif

p.s mütpasters käis oma müüte nasas testimas, selle pärast ma juba neid ei usalda icon_smile.gif aga tõena tundus küll. heh
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 23:09:09 vasta tsitaadiga

excalibur, ei, hubblega ei võta neid saapajälgi pildile.
ja kus on need amatöörastronoomide detailsed pildid, (väidetav) maandumiskoht on ju teada.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.01.2011 23:16:08 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
On vahe sees, kas liikuda lipuga paralleelsuunaliselt või risti. Ristsuunas liikudes liigutaks lippu atmosfääris oluliselt rohkem.
Video alguse poolel liiguti suurema kiirusega palju lähemale ning diagonaalis, puudus igasugune mõju. Sellest kohast veidi eespool liiguti ka väga lähedalt lipu tagant läbi kus inimese selja taha tekkivad õhukeerised oleks pidanud üsnagi tugevalt lippu mõjutama, taas ei midagi
excalibur kirjutas:
. krt hubbeliga võtaks need saapajäljed FHD kvaliteediga pilti. Amatöörastronoomid saavad ka paremaid pilte oma teleskoopidega kui need pildid mis nasa demonstreeris
Ja nii need teooriad tekivadki kui inimesed ei jaga optikast ööd ega mütsi icon_smile.gif
Kui mälu ei peta siis saapajälgede pildile saamiseks oli tarvis mõnekümne kilomeetrise peegilga teleskoopi. Võin küll suurusjärguga eksida ning see võis ka mõni tuhat olla. Igal juhul oli see nii röögatult suur et vastav tehnoloogia puudub veel lähema paarisaja aasta jooksul
excalibur kirjutas:
Tähti ei ole sellepärast, et tähti ei oleks võimalik tehislikult järgi teha kuna neid on nii palju ja nad asetsevad üksteisest täpselt õgetel kaugustel
Vaata mõned postid eespoolt ISS'i galeriid ja paku koos SKG'ga välja teooriaid miks seal ainsmatki tähte näha pole.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 23:21:26 vasta tsitaadiga

Mjah see viib meid kõigi aegade kõige suurema vandenõuni, kosmost, tähti, planeete jne pole olemas - on vaid illusioon nendest. Me elame karbis ja maailma valitsused ei julge sellest rääkida sest kardavad et inimesed lähevad hulluks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 23:48:27 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Vaata mõned postid eespoolt ISS'i galeriid ja paku koos SKG'ga välja teooriaid miks seal ainsmatki tähte näha pole.

Ma juba vastasin ja see ei käinud ainult Apollo missioonide kohta, et tähtede mitte nägemine võib olla seletatav. See ei olegi minu jaoks kahtlane. Kahtlased asjad loetlesin alumises lõigus ülesse, mis meelde tulid. Selle teema võttis Scart ülesse, mitte mina, seega ei maksa seda arvamust mulle peale üritada pressida. Selle peale viitasin Phil Plait-i blogile, kus tema on vastupidisel arvamusel.

Lisaks ühele eelmisele postile:
tsitaat:
Ever since American astronauts brought back samples of moonrock during the Apollo Moon landings of the late 1960s/early 1970s, planetary scientists have been struck by the broad similarity of the moonrocks and the rocks found deep in the Earth, in a region known as the mantle. This boosted the theory that the Moon formed from debris left over after the Earth was struck a glancing blow by a Mars-sized planet.

However, the more scientists looked at the details of the moonrock, the more discrepancies they found between them and the earthrocks. Most importantly, the isotopes found in the moonrocks did not agree with those found on Earth.

http://www.esa.int/esaCP/SEM1RHBUQPE_index_0.html

Samas NASA väidab vastupidist:
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Selles samas videos samuti - NASA väidetavalt ei leidnud ühtegi veemolekuli, mis lisab veelgi kahtlust, kuna:
Water discovered in moon samples
Seega ei tundugi need kivid enam nii erilised nagu enne väideti.


viimati muutis SKG 22.01.2011 00:04:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2011 00:03:58 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Most importantly, the isotopes found in the moonrocks did not agree with those found on Earth.
Saaks kusagilt lugeda mis konkreetsete isotoopidega oli tegu? Ilma täpseid andmeid teadmata pakuks esimese hooga välja, et kosmiline kiirgus on tänu atmosfäri puudumisele Kuu pinnase pealmisi kihte aega-mööda mõjutanud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.