Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes Of Might And Magic arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 11:38:05 vasta tsitaadiga

Pilte ja arutelu Homm6'st.

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=24719&pagenumber=1

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 11:50:38 vasta tsitaadiga

Ehk tuleb isegi hea icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 11:54:26 vasta tsitaadiga

hmm beta võtme leht ütleb, et event closed
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 13:03:54 vasta tsitaadiga

Jõhrkalt aktiivne teema on seal jah. 4p tagasi vaatasin. Oli 9 lk juttu. Tänaseks 45lk icon_biggrin.gif

Võtsin vaevaks ja spoilerdasin sealolevad pildid meile:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ühe mänguga kursis oleva inimese postitus:

tsitaat:
Spoiler Spoiler Spoiler


Veel pildikesi. Väidetavalt demost:

Spoiler Spoiler Spoiler



Ma olen 100% kindel, et tuleb hea mäng. Uued tegijad, uued ideed ja lahendused. Muutused on paljulubavad.
Enamus vanu mängijaid lihtsalt on nii kuradi konservatiivsed et ei taha uuendusi. Mängigu siis oma vanu osi edasi. thumbs_up.gif
Muidugi naljakas on ka see, et mingi üks tore tont kirjutas artiklis " no town screens anymore" ja kõik võtsid seda puhtakujulise tõena. Tekkis kümneid lehekülgi hala ja itkumist. Nüüd siis pühivad pisaraid ja naeratavad vaikselt mokaotsast. icon_biggrin.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 16:29:23 vasta tsitaadiga

Kristoferr, see enam küll heroes pole thumbs_down.gif keeratakse gameplay perse.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 16:46:15 vasta tsitaadiga

Jajah. Sa juba väljendasid oma tundeid H6 teemas, piisavalt. Ehk aitab nüüd ühelauselisest piixutamisest ja tekitaks selle asemel vähekene intelligentsema arutelu?
Miks sinu meelest see enam HoMM ei ole? Korralikku selgitust paluks.
Neid trolle, kes erinevates foorumites põhjenduseta halavad on piisavalt. Oleks tore vahelduseks midagi normaalsemat lugeda, kui "omg this game sucks balls".
Kusjuures sellised tüübid 99% juhtudest pole isegi viitsinud uurida, mis selles mängus olema saab ja mis mitte.


PlatoonSgtElias kirjutas:
Kristoferr, see enam küll heroes pole thumbs_down.gif keeratakse gameplay <b>piix</b>.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 17:10:20 vasta tsitaadiga

Kristoferr, noo wtf, mida seal mõelda on? Milleks oli vaja poste liigutada? Üks põhi aspekte, resursside kogumine on keeratud PERSE.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 17:22:40 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kristoferr, noo wtf, mida seal mõelda on? Milleks oli vaja poste liigutada? Üks põhi aspekte, resursside kogumine on keeratud <b>piix</b>.


Jah. See oli üks ammendav seletus. Midagi rohkemat oligi palju tahetud...
Mängi siis oma HoMM III edasi.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 17:27:37 vasta tsitaadiga

Kristoferr, Mängin kõiki Homme, ning päris tihti teeme isegi HOMM III länne Pärnus icon_wink.gif lihtsalt mainin, et see mine-de kaotamine pm keerab gameplay sassi, või noh... ah eks elame näeme.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 17:28:57 vasta tsitaadiga

Olen nüüd natuke lugenud seda teemat ja natuke googeldanud aga miskit head ei ole leidnud. Nimelt tahaks vanade aegade meenutuseks jälle heroes III peale lükata. Kas on olemas mingeid mode või asju mis seda mängu tänapäeva arvutil natuke ilusamaks teeksid? Reso on mul 1440x900, vaevalt et sellist opionites pakutakse.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 22:43:56 vasta tsitaadiga

Mis seal veel suured erinevused on võrreldes vanade HOMM-idega?

Kui kaevandusi pole, siis kuidas nänni saab?

Ei viitsi seda 45-te lehekülge lugeda icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 23:23:23 vasta tsitaadiga

expressive kirjutas:
Olen nüüd natuke lugenud seda teemat ja natuke googeldanud aga miskit head ei ole leidnud. Nimelt tahaks vanade aegade meenutuseks jälle heroes III peale lükata. Kas on olemas mingeid mode või asju mis seda mängu tänapäeva arvutil natuke ilusamaks teeksid? Reso on mul 1440x900, vaevalt et sellist opionites pakutakse.

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=31525
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 23:50:36 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Mis seal veel suured erinevused on võrreldes vanade HOMM-idega?

Kui kaevandusi pole, siis kuidas nänni saab?

Ei viitsi seda 45-te lehekülge lugeda icon_biggrin.gif


Üldiselt on suht vähe adekvaatset infot ja meeletus koguses kohvipaksu pealt ennustamisi.

Teadaolevad faktid kaevanduste kohta:
Kaevandused on. 4 ressurssi on. Kuld, puit, kivid ja kristallid.
Kaevandused on linnadega ühendatud.
Kaevandusi saab omastada vaid linna vallutamisega.
Võõra linna kaevandusi saab okupeerida niikauaks kuni sinu Hero istub seal kaevanduses.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 07:34:34 vasta tsitaadiga

Okey, siis ju norm icon_biggrin.gif

Peab lihtsalt olema 4-5 rott hero-t icon_biggrin.gif Kes oma ühe peasandiga igaltpoolt kõike kokku ahnitsevad thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 10:11:49 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis siis saab, kui sinu vastane mõtleb samamoodi? icon_biggrin.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 18:05:03 vasta tsitaadiga

vot see on tõesti hea muudatus, sest muidu olid need kaevandused parajalt mõttetud asjad. AI vastu tagudes käis AI ja korjas koguaeg su urvikud järjepidevalt ära.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
judas
HV kasutaja


liitunud: 03.12.2002




sõnum 14.09.2010 15:53:59 vasta tsitaadiga

Aga mina mängingi Homm3 edasi ja väga hea on. 4 oli alguses tore, aga 5ga ei viitsinud jändama hakata. Totakas Warcraft style...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2010 03:16:32 vasta tsitaadiga

Kõik heroese fännid võiksid ühe sellise asja mult hetkel osta icon_smile.gif olen sellisega mitu päeva jutti lasknud seda Palm Heroest, nüüd tasuta saadaval.
Lihtsalt ideaalne asi, bussis, tööl või kus iganes mängida icon_smile.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=471575&highlight=

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 02:15:29 vasta tsitaadiga

Sain mailile kirja Ubi'lt, et HoMM Kingdoms on nüüd Eestis saadaval. Egas midagi, proovib ära. Tegemist siis browser--based homm'iga.
http://mightandmagicheroeskingdoms.ubi.com/

Olen The Dragon Legacy - Scan serveris kui see ütleb midagi.
Vaatab mis asjast saab.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 02:40:10 vasta tsitaadiga

Ehk oskaks keegi ära seletada, mis on Kingdoms'i ja Online'i vahe? Mõlemad on mingid online-MMO HoMM'id?

http://homm.91.com/index/
http://mightandmagicheroeskingdoms.ubi.com/en/

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 02:58:38 vasta tsitaadiga

Kui ma nüüd mingi muu hoMM online variandiga sassi ei aja, siis oli mingi selline teema, et Ubi'lt osteti mängu litsents ja tehti midagi sellist. Teine variant on nö ametlik versioon e. siis Ubi toodetud.
'
Mäletan, kunagi HoMM Complete collectors editioni soetades oli seal Kingdomsiga liitumisvoldik kaasas, aga siis oli mäng alles beta, kui sedagi, ning Eestlastele polnud saadaval. See teise tootja mäng on aga suht ammu juba. Kunagi reviewit lugedes küll head muljet ei jäänud ning ei hakanud proovimagi.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 03:26:19 vasta tsitaadiga

Pusna, läksin ka Dragon Legacy-sse thumbs_up.gif Aga veel uurin mängu, kas on üldse mõtet mängida icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 06:09:33 vasta tsitaadiga

Tegin Eestlaste alliance ka ära. Kui mängima hakkad, siis pane kasutajanimi üles. Saab inviteda.
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 06:17:45 vasta tsitaadiga

Pusna, TanL mu user seal muidu.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renyr
HV vaatleja
Renyr

liitunud: 25.09.2009




sõnum 30.12.2010 13:06:36 vasta tsitaadiga

Proovin ka siis
Tegin Inferno, User: Renyr_1
Ei tea kus kohas ta selle _1 sinna taha lisas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 16:55:41 vasta tsitaadiga

Tundub ikka kuidagi huvitav või nii, tellisin 3kuud omale ära esialgu icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 17:09:44 vasta tsitaadiga

Mida tellisid? Kingdoms'i eest peab raha välja käima?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 17:13:16 vasta tsitaadiga

ma ka nüüd ei saanud aru.
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 17:22:41 vasta tsitaadiga

Dude ., peab jah, kui sa ei maksa ei saa üle 3 hero teha ja üle 3 linna vallutada ja veel mingid pisi lisad, kahju tegelt aga noh, 150eek 3 kuu eest on naljanumber icon_smile.gif

Herodega oli nii, et kas maksad kuutasu või siis ootad 3 kuud ja siis saad teha 4nda hero icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 17:43:58 vasta tsitaadiga

Ma veel ei kiirusta selle maksmisega. Praegu tundub küll normaalne mäng, veel. Samas ma pole väga kursis taoliste mängudega, et võrrelda.
Hind ei ole tõesti kõrge.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 30.12.2010 19:02:49 vasta tsitaadiga

Sai ka siis pelama hakatud. Kadjaka nime all.Linn SS88
Kas Eestlastel liitu ka on.

_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 19:52:53 vasta tsitaadiga

Eelmisel lehel. Inviten, kui oled õiges servus. kadjaka või kadjakas?


Natuke infot subscribe kohta:
Main feature:
Settle more towns
Recruit more heroes
Use the upgraded calculator

Comfort enhancements:
Upgraded mailbox
Quicker item unbind

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 30.12.2010 21:26:11 vasta tsitaadiga

sorri kadjakas nimi ikka.
Homme liitun kogemata tekitasin liidu mis kustub alles 1400.

_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 30.12.2010 22:14:56 vasta tsitaadiga

Milla HOMM VI tuleb?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 02:34:18 vasta tsitaadiga

Panen uutele liitujatele enda referral lingi ka:
http://mm-hk.com/referral/4ff974423418897308d65c4d4ccbaa69330c1f42

Oleks tore kui keegi liitub nii, saan mingit boonust.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 03:04:35 vasta tsitaadiga

Pusna, kaua sa pelanud oled? Kuda krt üksuseid üldse juurde saab kiiremini? või ei saagi? icon_biggrin.gif iga bätteli eest saab nagu mingi portsjoni aga nüüd on vastasteks juba lõpukad ja üle kahe korra tugevamad vastased, kas ma pean mingi 1 kuu mehi koguma, reaal ajas, et edasi saada? icon_lol.gif Sest iga maja ehitus võtab mingi pea pool päeva aega.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 03:18:06 vasta tsitaadiga

Jah, ega nii ongi. Eks subscriberitel ole omad eelised ja veidi kiirem see värk.
Pidagem meeles, et tegemist ongi ju browseripõhise strateegiamänguga - enamus asju on turn-based süsteemil. Ja nüüd fakt, et tegemist on HoMM seeria teemalise mänguga, ei tohiks olla midagi imestada.

Ma olen mänginud 2 päeva, eile alustasin alles, siis kui postituse siia tegin sel teemal.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 03:24:07 vasta tsitaadiga

Pusna, ok, siis vist üsna samal tasemel oleme thumbs_up.gif Praegu tundub veel kõik väga uus... järgmise ruudu sisse ple vist praegu mõtet ronidagi. Aga huvitav kas kõik siukesed maalapid... veidike igavaks muutuks.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 03:31:45 vasta tsitaadiga

Eks enamust pinnast ole jah mingi random-genereeritud map. Aga usun, et põnevaks läheb mäng kui territooriumid kokku hakkavad puutuma.
Mind paelub veidi selle asja juures see, et sõjaretki jms peab ette planeerima päevi-nädalaid. Ning mäng ei võta palju aega ning ei nõua su pidevat arvutitaga istumist.

Kutsusin täna sõbrast heroese fänni ka mängu. Alliances ka nüüd. Närvi ajab, et referral võimaluse leidsin 10min hiljem kui ta juba reganud oli. : D

Sul siis subscribed?

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 23:09:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi teine ka sisse logida ei saa hetkel Kingdomsi? Ütleb, et vale username või password mulle thumbs_down.gif

Account Manager
Error

edit: nvm, Mozillaga sain sisse läbi facebooki logides thumbs_down.gif IE-s ei saanud ning password oleks olnud nagu muudetud icon_eek.gif muutsin tagasi ja kohe sain IE-ga ka sisse, wtf..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 05.01.2011 23:17:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 05.01.2011 23:14:07 vasta tsitaadiga

Mul küll töötab ilusti LõustaRaamatu kontoga.
_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 15:38:51 vasta tsitaadiga

Ma nüüd läksin teise maailmasse ka, aga olen 3 päevaga maas thumbs_down.gif aga PALJU kergem, üks alliance on mu ligidal kolme liikmeline, igal ühel kaks lossi. Ehk siis kahega jäin maha, nüüd hoian silma peal kuni uus tuleb ja siis hakkan seal mängima kõige rohkem.
Subscriptioni tehes vist üks eelis oli, et saad niimitmes maailmas mängida kui tahad? see on eriti hea ikka thumbs_up.gif Võtsin kohe nüüd Haveni omale, palju lihtsam tegelt.... ja tugeivamad üksused, maagiast nagu räägitakse ple nagunii mingit kasu erilist.

edit: Heroes 3 eyefinityga icon_lol.gif Päris julm


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 17:09:50 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
morfea kirjutas:
Visake selle high res modi linki plx.

http://sites.google.com/site/heroes3hd/eng/download
Selle HD modi info võiks jah vastavasse teemasse ümber tõsta, paljud HOMM3 fännid oleksid huvitatud, kes veel ei tea sellest.


Nagu ma screenshot'idest aru saan, siis graafika ise ei muutu, aga lihtsalt suue resoga näed rohkem maailma ja ääred on ka kenad jms...?

PlatoonSgtElias, icon_eek.gif

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 17:28:53 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
s4nder kirjutas:
morfea kirjutas:
Visake selle high res modi linki plx.

http://sites.google.com/site/heroes3hd/eng/download
Selle HD modi info võiks jah vastavasse teemasse ümber tõsta, paljud HOMM3 fännid oleksid huvitatud, kes veel ei tea sellest.


Nagu ma screenshot'idest aru saan, siis graafika ise ei muutu, aga lihtsalt suue resoga näed rohkem maailma ja ääred on ka kenad jms...?

PlatoonSgtElias, icon_eek.gif


Proovisin ka selle modi ära. Päris mõnus.

Tegelikult suht imelik mängida nii suure resoga. Jah, näeb rohkem, kuid korraga nii palju infi, et see suurem vaateväli polegi vast kõige ideaalsem, lol

Väiksema resoga kõik kogu aeg selge. Nii kui vastase hero kuskil sebib paned kohe tähele, kõik detailid ilusti näha jne. Nüüd on pilt nii lai, et 5minti passid ekraani enne kui jagad matsu lahti, mis kõik ekraanil toimub, kus asjad on jms.
Vbl vajab lihsalt harjumist icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 14.01.2011 20:51:43 vasta tsitaadiga

Keegi Kingtomis mind oma cucluxi viitsib kutsuda. User on Choop
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 21:14:55 vasta tsitaadiga

see hd reso mod teeb mängu kuidagi liiga teravaks vms ma ei saa arugi
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 22:45:24 vasta tsitaadiga

masterc kirjutas:
Keegi Kingtomis mind oma cucluxi viitsib kutsuda. User on Choop

LINK
Eile näiteks oli maailm täis ja ei saanud frendi sisse. Täna võibolla õnnestub.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 22:52:48 vasta tsitaadiga

Kohe kui uus maailm tuleb teeme "Eestlased" alliance sinna? Või midagi näiteks ala "Estonias army"? icon_smile.gif
Hetkel alliance nimi "Eestlased" saab nii üles otsida, Dragon Legacy serveris aga see on üpris täis ja suht kaugel maas ikka kõigist, kuid hea õppimis paik praeguseks. Alustasin esimest võõra inimese linna vallutamist thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 01.02.2011 18:45:15 vasta tsitaadiga

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=33562&pagenumber=1

Väheke pilte heroes 6.

_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 19:03:20 vasta tsitaadiga

-Kadjakas-, wohaa, täiega kõvad unitid mõned icon_eek.gif imestama paneb aga, et Necropolisel täiesti uued lõpukad jne icon_eek.gif kurat ma tahaks mängida seda juba icon_biggrin.gif H5-st kopp nii ees.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes Of Might And Magic arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.