|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kuidas kuulad muusikat? |
| Ostan peamiselt cd kujul plaate. |
|
5% |
[ 3 ] |
| Ostan peamiselt vinüüli kujul plaate. |
|
5% |
[ 3 ] |
| Ostan peamiselt digitaalsel kujul muusika. |
|
3% |
[ 2 ] |
| Ostan muusika streamimise teenust (Spotify, Apple/Google Music...). |
|
17% |
[ 9 ] |
| Kuulan peamiselt tasuta streame (youtube, podcast jne). |
|
34% |
[ 18 ] |
| Kuulan peamiselt legaalselt tasuta allalaetavat muusikat. |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kuulan peamiselt raadiot (AM/FM/DAB jne). |
|
15% |
[ 8 ] |
| Kuulan peamiselt illegaalselt allalaetavat muusikat. |
|
17% |
[ 9 ] |
|
| hääli kokku : 52 |
|
| autor |
|
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
06.01.2011 19:48:16
|
|
|
Spoiler 
Flexus - String Style
Eesti kassetikas. Kellelgi esimene olemas kuskil, siis ps.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risku
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002
|
07.01.2011 00:34:43
|
|
|
Shonen Knife - The Wow
Spoiler 
Legends of the Nite esimene kassett mul on aga ära ma seda küll kellelegi anda ei kavatse
_________________ Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
07.01.2011 01:40:36
|
|
|
Digida äkki?
Jõhker rariteet ikka Isegi fonoteegid on tühjad... Hello, Flexus, Electronic Grooves from Tallinn, Legends of Nite 2 jne jne osa on netis liikvel, kui otsida. Just esimene osa on poolik. Rohkem sellist eesti undergroundi ei tea, kui hetkel hankinud olen (fonoteegi nimekirja põhjal; ansamblite andmebaasides tuleb nii mõnigi vana reliis välja, nt Lu:k ja Out-Or* meenuvad koheselt).
obligatory kah
Kayo Dot - Don't Touch Dead Animals
Spoiler 
* klikk, viimane album (mistra) selle leibeli all
edit: ahjaa, Workin' on ka mingi. Täielik null Tõenäoliselt keegi ei müü ka seda antiiki.
edit2: öhh, fonoteegis ikka olemas (lon1,Dreams'n Drums, muu ei huvita). Digimine 0,16€/min johhaidii...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAUZZZ
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2010
|
07.01.2011 02:02:34
|
|
|
From Within - Sad Alliance
Spoiler 
_________________ Just my stupid and uneducated opinion. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risku
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002
|
07.01.2011 04:04:26
|
|
|
Mul on eesti üheksakümmnendate elektroonilisest muusikast riiulis:
Exit - Compilation of Non-music (E.Z. Rekords E.Z.01)
Röövel Ööbik - Psychikosmos (Kosmos Control Records 1994 KC01)
Lobsand Dorje - Waveforms (Kosmos Control Records 1994 KC02)
Hüpnosaurus - Class X 1992-1995 (Kosmos Control Records 1995 KC003)
LU:K - 19:4-5 (Kings of Shortwaving 1995 SW1)
Electronic Grooves from Tallinn - (Kings of Shortwaving 1995 SW2)
Legends of the Nite 1 ja 2 (WIX Records)
Out-Or - paste special (WIX Records 1997 A0004)
dzheimz - bel air (WIX Records 1998 A0006)
Lobsand Dorje - The Owls Are Not What They Seem (Camp Productions 1996 CP01)
Sue Darling is back to meet Forwards - a compilation of estonian underground (Sally Cinnamon Music 1997 SAL 006)
TREEE - Jazzz (1996)
Una Bomba - Honeycombat (Plastmass Recordings 1997 PLT1)
Hello ja paar Modern Ethnic kassetti (ST Records 1995)
Agony - Trip 33C (kuhugi kaduma jäänud)
_________________ Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
07.01.2011 11:27:55
|
|
|
Kõik compilationid (nii palju, kui seda LoN1 olen kuulata saanud) on väga head
Röövel Ööbik - Psychikosmos ja Lobsand Dorje (kogu täiega) on parimad imo. Tegelikult kõik väga hea, mõnikord kipub playlist ikka sinnakanti minevat. Mõnus electronica joon kõikides sees.
np:Röövel Ööbik - Books About Kickboxing (Monky Biz Hell, Uh)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
07.01.2011 17:01:19
|
|
|
Pogo - Alice
Spoiler 
Pogo - White Magic
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
08.01.2011 02:43:02
|
|
|
sõber tegi lady gaga loost coveri
Spoiler 
mashup visuaalselt näha mis lood mängivad: http://mashupbreakdown.com/
Risku valik
need võiks plaatidena olla.
veel mäöetan ühte lahedat kogumikku 2 osa vist tuli legends of the nite. sisaldas eesti elektroonikat
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
08.01.2011 04:42:21
|
|
|
isa tuli kaema, kas ehk palutan maja maha. Ma ainult kaesin Mylene Farmeri kontserdi ülesvõtet
välgutas vist vähe kõvastu
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
08.01.2011 18:38:53
|
|
|
leidsin ka siis selle teema üles
minu mussi maitse on suht lai
alates Bruno Mars - lõpetades rajuma metaliga
Kui niisama istun netis ja midagi ei mängi, siis käib üldjuhul selline kraam ja üsnagi valjult http://www.youtube.com/watch?v=AzhoURAKoMA
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
08.01.2011 20:49:16
|
|
|
| metallika kirjutas: |
Kui niisama istun netis ja midagi ei mängi, siis käib üldjuhul selline kraam ja üsnagi valjult
Spoiler 
|
\m/
Hea kraam raisk!
Ise maitsen (minu jaoks) uut Alestorm albumit Black Sails At Midnight (2009)
Alestorm - Pirate Song
Spoiler 
Pole jõudnud tervet albumit läbi seedida, aga praeguse seisuga tundub esimene album Captain Morgan's Revenge (2008) parem. Just sel põhjusel, et seal tuleb selline Drunken Sailer piraadi teema paremini välja kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
08.01.2011 20:50:35
|
|
|
NATAS999,
mis seal ikka imestada - selline mõnusa biidiga ning rütmiga vanakooli death metal \m/
soovid rohkem bande nimesid, siis anna aga teada ja lükkan siis privasse terve listi neid vanakoolikaid
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risku
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002
|
09.01.2011 00:25:54
|
|
|
Bizarre - The Scene Supreme
Spoiler 
Imeilus eesti muusika
_________________ Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.01.2011 00:37:27
|
|
|
Värsket eesti mussi
Duck Sauce vs Pardi Kaste - Eda Paukson
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
10.01.2011 12:33:50
|
|
|
Soulwax- Krack
Spoiler 
sügavat asja
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.01.2011 21:40:25
|
|
|
Jäi puhtjuhuslikult silma selline seltskond nagu マキシマムザホルモン , ladina tähtedega Makishimamu Za Horumon, ingliskeeli Maximum the Hormone. Ei oskagi hästi seletada, kuskohast nad mu MP3-mängijasse jõudsid aga sellel pole ka kokkuvõttes tähtsust.
Youtube laulude taga peituvate laulude pealkirjad on küll otsapidi ingliskeelsed, tegelikult on tegu läbinisti jaapanikeelse (täpsemalt katakana kirjas/murdes) seltskonnaga, Youtubes on pealkirjad pandud segakeeles, ma ei hakanud igale palale originaalkeelset pealkirja otsima. Karjääri algul nad ka tegid sutsu ingliskeelset muusikat, õnneks sai (minu arvates) see periood kähku läbi. Hea, et nende ehe jaapani hõng, mis muidu üsnagi läänelikust muusikast läbi kumab, säilus.
Trummar ning kitarrist on venda-õde, mõlemad on võtnud ka osa vokaalpartiidest, lisaks on veel täiskohaga laulja. Ka bassimängija ei hoia suud lukus, selline tore kvartett siis. Hetkel on nad pausil kuna trummar Nao on väikese beebi ema :). Eks näis, mida tulevik toob, igaljuhul on neil plaan jätkata.
Vähegi kannatlikum lugeja kibeleb juba ammu küsima, et millisest muusikast on jutt. Mis stiili nad viljelevad? Ega ma vist ei saa enam kaua põigelda... vägisi tahaks ütelda, et "las muusika räägib ise enda eest" kuid see ei oleks aus. Kuna ma jään ise hätta siis võtan appi wiki ning: "Punk metal bänd Hachiōji, Tokyost, mis on tuntud erinevate muusikastiilide segamise poolest". Noh, põhimõtteliselt võib ju nii liigitada aga see on sama hea kui üritada Eriti Kurva Muusika Ansamblit raamidesse suruda. Igaljuhul kui pungile ja metalile lisada kõva annus metalcoret, poppi ja garneerida seda kõike äärmiselt kaasakiskuva energiaga siis saame Maximum the Hormone. Ma olen neist püsti vaimustuses.
Veel viimane remark enne muusika enese juurde liikumist. Nende produtsent, kunstiline juht ning dirigent on ikka kuradima kõva töö ära teinud. Suure tõenäosusega on see tegelikult nende endi kätetöö pole kuid vahet pole - on tunda, kuidas lisaks kõvale tahtele on seltskonnal oskus ja kunstnikuhing, mis muusika tõeliselt särama paneb nii helis kui pildis.
Videod on peamiselt selles järjekorras, kuidas nad Youtubes järjest klikkides avanesid. Enamus on HD versioonina lausa.
1.
Spoiler 
- "Houchou Hasami Cutter Knife Dosu Kiri" - lühike ja tabav rada, pildi vilkumine ja kaadrite kiire vahetus mõjus mulle algul natuke raskesti jälgitavalt aga samas - kuidas nii mõnusat energiapommi teistmoodi portreteerida?
2.
Spoiler 
- "Koi no Mega Lover". See käis ka Jaapani singlite müügiedetabeli (Oricon) TOP10'st läbi. Sobib Maximum the Hormone kirevasse maailma päris hästi oma popilike joontega.
3.
Spoiler 
- "Bikini Sports Ponchin" - ehe näide kui jaburaid videoid neil on. Laul on puhas kuld, mis tuleb läikima hõõruda. Ehk siis esimesed 45 sekundit on justkui üsna selline kesktee-metal, mida MTV'st näidatakse aga... asjad ei ole nii lihtsad.
4.
Spoiler 
- "Buikikaesu" - nö. lihtsamini seeditav video ja muusika. Aga nagu ikka, viskab keskel vimka sisse.
5.
Spoiler 
- "Zetsubou Billy" - kõnnib noateral lääne mööda lääne radu. Samas ma ei saa kordamata jätta: "asjad ei ole nii lihtsad". Vimkasid tuleb ja läheb, mulle meeldib video esimene pool, visuaalselt lihtsalt... kaunis. "Gooti" on üks märksõna, "räp" teine.
6.
Spoiler 
- "Minoreba Rock" - semmib väheke 40-50 aasta taguse rockmuusikaga. Otse loomulikult on vaja ikka karmim kitarr ja vokaal sisse tuua nagu Maximum the Hormone'l kombeks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risku
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002
|
11.01.2011 00:04:27
|
|
|
The Privates - Sunshine
Spoiler 
_________________ Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
11.01.2011 02:11:09
|
|
|
Kram - The Best Things
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
11.01.2011 20:00:13
|
|
|
Jozhy K & Angel - Perfect Woman ( Original Mix )
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.01.2011 22:16:55
|
|
|
heh, pasun
krt üks väga tuntud sama sorti pasunaga ja kidraga lugu oli, aga nime ja esitajat ei tea. Põmst teema selline, et pasun mängib alguses ette mingi :"tuu-tuuu tuu-tuuu" ja siis kidra paneb sama asja järgi kohe: "tinn-tinnn tinn-tinnnn ja siis edasi mängib pasun põmst sama asja, aga viskab väikse vimbka sisse, pärast jälle kidra järgi, aga nõksa teistsuguse vimbkaga. See ka hea tshill lugu muidu.
kergelt selline duelling banjos hais küljes sellel lool, just selle pärast, et üks mängib teisele ette ja teine üritab miski vimbkaga jälle etem olla vms.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risku
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002
|
11.01.2011 22:28:45
|
|
|
Mind teeb see Edwin Collinsi lugu pigem rahutuks, kisub naistesse
_________________ Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
11.01.2011 22:36:03
|
|
|
Risku,
naistemiis
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
11.01.2011 22:47:13
|
|
|
| Mark0, Buikikaesu ja Koi No Mega Loverit kuulasin nii kuu aega tagasi isegi päris kümnetes kordades. ChuChuMuniMuni... on ka omapärane.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
11.01.2011 23:27:18
|
|
|
Harmonic 33 - The Woodblock (veits dünaamilisem hip hop instrumentaal)*
Spoiler 
*edit: veel üks näide
Harmonic 33 - Where Have They Gone
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
12.01.2011 19:14:47
|
|
|
| Risku kirjutas: |
Mind teeb see Edwin Collinsi lugu pigem rahutuks, kisub naistesse  |
nalja teed vä?
naistesse tõmbab ikka siukest laadi lugu:
The Misfits - Horror Business
Spoiler 
Või siis:
Paradise Lost - Fader
Spoiler 
või siis:
Slipknot - Duality
Spoiler 
või siis:
Dark Tranquility - Focus Shift
Spoiler 
või siis:
Green Day - Holiday
Spoiler 
sorry for double, triple or what ever the F*** post.
Ahjaa, võib näiteks selline keiss olla, et ma pole päris normis seal ülemisel korrusel.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
12.01.2011 19:21:09
|
|
|
NATAS999,
enam-vähem korras sul seal üleval aint et liialt softcore
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
12.01.2011 19:34:11
|
|
|
| metallika kirjutas: |
NATAS999,
enam-vähem korras sul seal üleval aint et liialt softcore  |
hardcorem kraam on mul peale vastikut tööpäeva maharahunemiseks. Või siis rahunenult on lihtsalt hea kuulata karmi kraami.
Ahjaa, selleks naikadesse tõmbabki, et soft on
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
13.01.2011 13:18:48
|
|
|
Sting - Sister Moon
Spoiler 
Suzanne Vega - Knight Moves
Spoiler 
Modest Mouse - Parting Of The Sensory
Spoiler 
Whitesnake - Good To Be Bad
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
13.01.2011 15:04:35
|
|
|
Last Days of Humanity - A Divine Proclamation of Finishing the Present Existence
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
13.01.2011 16:22:21
|
|
|
Vocal Eternity Volume 89 HD (New Vocal Trance of January 2011)
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanquish
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Risku
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002
|
13.01.2011 17:55:43
|
|
|
The Breeders - Saints
Spoiler 
Mõnus lõdva randmega tehtud pohhuistlik rock.
_________________ Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
13.01.2011 22:48:06
|
|
|
Ei oska öelda aga tänud selle eest, et minul on nüüd uus huvitav TV seriaal ees ootamas vaatamist.
Paistab päris eepiline teine olema.
Blue Mountain State
http://www.imdb.com/title/tt1344204/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
14.01.2011 23:24:15
|
|
|
2PAC 4ever KILLUMINATI - midagi enamat kui lihtsalt räppar, muusikaprodutsent, näitleja, poliitiline aktivist
2pac - They Don't Give A Fuck About Us
Spoiler 
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
15.01.2011 05:09:11
|
|
|
Reggaejungle
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
15.01.2011 10:42:15
|
|
|
Emerson Lake & Palmer - From the Beginning
Spoiler 
Conjure One - Places That Don't Exist
Spoiler 
Chris Rea - Easy Rider
Spoiler 
Morcheeba - Crimson
Spoiler 
Morcheeba - What New York Couples Fight About (feat. Kurt Wagner)
Spoiler 
Morcheeba - Fear And Love
Spoiler 
Porcupine Tree - Lips Of Ashes
Spoiler 
Tori Amos - A Sorta Fairytale
http://www.youtube.com/watch?v=8yVOp8b60Cs
Tori Amos - 1000 Oceans
Spoiler 
Dream Theater - Through Her Eyes
Spoiler 
Natalie Merchant - Ophelia
Spoiler 
Natalie Merchant - San Andreas Fault
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Risku
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2002
|
15.01.2011 13:26:33
|
|
|
J.M.K.E. - Jason Donovani Munn
Spoiler 
J.M.K.E - Bella kont
Spoiler 
_________________ Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
viimati muutis Risku 15.01.2011 19:01:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
15.01.2011 18:46:03
|
|
|
| Mucrop3 kirjutas: |
Ei oska öelda aga tänud selle eest, et minul on nüüd uus huvitav TV seriaal ees ootamas vaatamist.
Paistab päris eepiline teine olema.
Blue Mountain State
http://www.imdb.com/title/tt1344204/ |
Vaatasin ära selle seriaali, päris hea seriaal.
See lugu mängib S02E12
Beyond - Get Your Hustle On
Paistab, et seda kuskil saada pole mingi seriaali tarbeks loodud track ehk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
15.01.2011 23:00:39
|
|
|
dj Kafra - Riddim 1
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
15.01.2011 23:10:37
|
|
|
Magnetic Man ft Katy B - Perfect Stranger
Spoiler 
Drifta - Hit & Miss
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.01.2011 00:46:18
|
|
|
Sedasorti muusikat ootaks pigem põhjamaadest kuid seekord tuleb hoopis Ameerikast:
Abigail Williams "Infernal Divide"
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
16.01.2011 01:01:17
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Sedasorti muusikat ootaks pigem põhjamaadest kuid seekord tuleb hoopis Ameerikast |
Põhjamaad on overrated. No 90ndate norra kraam on ok, aga usa'st (ja Lääne-Euroopast) tuleb tänasel päeval korralikku teemat. Vokx meenutas alguses jõhkralt Drukdhi. Noh, viskan mingi saksa oma nt
Vent - Cosmic Conclusion
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.01.2011 01:16:01
|
|
|
guest1902, seda kindlasti.
Vent on 5+, tänud soovitamast.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mucrop3
Lõuapoolik


liitunud: 28.03.2004
|
16.01.2011 12:24:24
|
|
|
The Crystal Method - Bad Stone
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
16.01.2011 21:28:40
|
|
|
Astra - Lend (Mario M Dnb Remix)
Spoiler 
ilmselgelt alahinnatud üllitis
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
17.01.2011 16:10:36
|
|
|
IDMi.
Fieldtriqp - Old Haunts
Spoiler 
Tirida saab terve albumi siit.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
18.01.2011 16:46:01
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 16.01.2016 15:14:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|