Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 465, 466, 467  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 11.01.2011 14:38:14 vasta tsitaadiga

tahanteada, viimasel ajal paistavad jah seal Elisas seda kiirust rangelt kellaaja järgi jagavat: kusagil vahemikus 19.00-01.00 on isegi lihtsamate veebilehtede avamisega probleeme, päeval saab 0,5 -1 mega ja varahommikul siis Mint Strogiga ka kuni 4,5 mega, mis aga minu arvates ei viita küll mingitele kraanidele vaid üksnes sellele, et osades piirkondades on ressurssi ikka oluliselt vähem pakkuda kui seda tegelikult vaja oleks. Ehk olles keskendunud võrguarendusele maapiirkondades on see linnades hetkel ilmselt täiesti unarusse jäetud, samas kui uusi tarbijaid on ohtralt juurde värvatud, kelle põhimass asub siiski linnades mitte maal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 11.01.2011 19:40:42 vasta tsitaadiga

ollx kirjutas:
Äärmiselt kummaline on see, et alates eilsest on kukkunud allalaadimise kiirus 4-kordselt. Alates jõuludest on kiirus olnud märksa suurem. Ruuter on mindi pulgal alati sama koha peal olnud. Ja tavapärane kiirus kuni eilseni oli 1,5 - 1,6 mbits, eile siis sai kiirust mõõdetud mitmel korral ning tulemuseks üle 0,4 mbits-i ei saanudki. kõikus 200 - 400 vahel. Masti leviala näitab maksimaalseks. Mint light, ruuter dir412, kellaaeg 18.00 - 23.00. Tallinna kesklinn. Kas ma olen ainus, kes kiiruselangust alates eilsest tunnetab?


Siin Mähel on kõik täiesti viisakas:

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 11.01.2011 20:03:07 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
2 trini kirjutas:
Mul sugulane liitus tele2 -ga ja talle oli täielik üllatus, et see prooviaeg ei kestagi igavesti vaid oli vaid 7 päeva. Tema oli arusaamisel, et proovib kuni soovib ja ühel päeval (nüüd juba 7 kuud hiljem) viib lihtsalt tagasi icon_biggrin.gif Naisterahvas küll, kuid NII juhm ei tohiks ometi olla...


AHAH! päeva nali icon_biggrin.gif


Ei olnudki ulme icon_eek.gif Viis modemi ja sim kaardi tagasi, ning öeldi, et kui on lisaks neti kaardile veel ka mingi kõnepakett, mida ei lõpetata, siis seda trahvi maksta pole vaja.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2011 20:09:08 vasta tsitaadiga

see kuu Elisa arvet ei saadagi icon_eek.gif icon_lol.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauntz
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2007




sõnum 11.01.2011 21:47:06 vasta tsitaadiga

Elisa M-Interneti tarkvara saab keegi üleslaadida?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.01.2011 22:44:08 vasta tsitaadiga

ärihai,
e-Vant kirjutas:
Max Powers kirjutas:
Elisal jälle mingi häda arvete väljastamisega?

Detsembrikuu arved jõuavad klientideni nädala võrra hiljem

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 12.01.2011 11:28:46 vasta tsitaadiga

Rauntz kirjutas:
Elisa M-Interneti tarkvara saab keegi üleslaadida?

Aga kas otse Elisa lehelt ei taha alla laadida?
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Tugiinfo/355/Vodafone-Mobile-Connect-tarkvara
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 12.01.2011 12:48:12 vasta tsitaadiga

Elisa kiidulaul
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2011 00:04:24 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
Elisa kiidulaul

Kohati koomiline omavaheline "kemplemine" - kellel siis kõige "pikem" on icon_smile.gif . Aga hinnasõda on tavainimese jaoks ainult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alx
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005




sõnum 13.01.2011 11:58:07 vasta tsitaadiga

Keegi veel siin Rannu (Tartumaa) masti küljes on? Kiirus on muidu pidevalt 2-4 Mb/alla, 1-2 Mb/üles olnud. Nüüd mingi 5 päeva ei tee Speedtesti lehtegi lahti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 13.01.2011 13:44:37 vasta tsitaadiga

testisin ka minti vahepeal 7 päeva. ~kuu hiljem sain meili peale 0kroonise arve :o aadress isegi kirjas ilusti =)
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 13.01.2011 17:47:21 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
testisin ka minti vahepeal 7 päeva. ~kuu hiljem sain meili peale 0kroonise arve icon_eek.gif aadress isegi kirjas ilusti =)


suutsid MASU ajal selle ikka ära maksta? icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 13.01.2011 21:47:22 vasta tsitaadiga

Esimene arve käes, vähem kui 5 eur icon_biggrin.gif pole paha:D
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tazavi
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2003




sõnum 14.01.2011 13:03:00 vasta tsitaadiga



Täitsa töötab mul metsas nett thumbs_up.gif Huvitav, millal ja kuhu arve saadetakse? icon_biggrin.gif Pea kuu aega juba kasutanud..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 14.01.2011 13:28:37 vasta tsitaadiga

Interneti arve varakult käes , kuid mobiiliarve veel tulemata. Varsti saab nende nädalaega hiljem arve aeg ka täis.Et siis millal ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.01.2011 13:52:51 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Interneti arve varakult käes , kuid mobiiliarve veel tulemata. Varsti saab nende nädalaega hiljem arve aeg ka täis.Et siis millal ?


Aga miks seda kienditeenindusest ei uuri. Vaevalt, et keega foorumlastest sinu arve kohta infot omab icon_wink.gif .


Ja-aa, tean, et Elisa töötajad käivad vahel ka siin foorumis kommenteerimas..

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 14.01.2011 15:23:10 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
see kuu Elisa arvet ei saadagi icon_eek.gif icon_lol.gif

hugo kirjutas:
Interneti arve varakult käes , kuid mobiiliarve veel tulemata. Varsti saab nende nädalaega hiljem arve aeg ka täis.Et siis millal ?


Nädalalõpp võib teil nüüd rahus tulla, Elisa arve oli vähemalt minul täna postkastis! icon_razz.gif

Aga palun tehke mulle selgeks, kuidas saab igapäevaelu nii kohutavalt olla häiritud ühest telefoniarvest (mis mitte ei jää tulemata, vaid hilineb natukene, nii vaevu nädala) .... isegi suurfirmade piinlikult täpset raamatupidamist ei koti selline pisiasi... alles 30-31. kp lähenedes hakatakse puuduolevaid arveid taga ajama.


viimati muutis AKE 14.01.2011 15:27:48, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 14.01.2011 15:26:23 vasta tsitaadiga

Mul tuli elisa arve paar päeva tagasi e-mailile (paberkandjal ma seda ei tahagi) ning otsekorraldus on selle vist juba ära ka maksnud. icon_rolleyes.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 14.01.2011 17:04:53 vasta tsitaadiga



Mint Strong. Mis point on, et nii aeglane download? Kaugus mastist ~1,5km.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tazavi
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2003




sõnum 14.01.2011 17:18:52 vasta tsitaadiga

suuna paremini antenni. ja kuna kõned on eelisseisus, siis pead ootama, kuniks inimesed jutu lõpetavad. Ise olen 2,3km mastist, yagi vaatab otse masti peale, sellest ka 4 mega alla (kui teise masti peale suunan, saan downloadi umbes 2 mega peale, aga upload on sinna 1,7-1,8 juurde). Ilma lisaantennita on mul sarnane tulemus ülaltoodule. Tavalised pulgad, mis enamus kasutavad, tasub usb pikendusega arvutist eemale viia ja tõsta võimalikult akna lähedale. Ma ei tea kas seda siin räägitud varem on, ilmselt ikka on. samas, minu enne 2,5a kasutada olnud kõust on antud asi ikka peajagu üle, pluss odavam hind. Normaalsed teenusepakkujad (tegelt minusilmis vaid 1 normaalne ongi - teetormaja OÜ), minuni ei levi. Hea alternatiiv, ainult privaatsed torrentisaidid tuleb ära unustada, kuna uplink ei toimi. Alla tuleb nii mis mühiseb.

p.s. kasutan huawei mifikarpi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 14.01.2011 17:31:27 vasta tsitaadiga

tazavi kirjutas:
suuna paremini antenni. ja kuna kõned on eelisseisus, siis pead ootama, kuniks inimesed jutu lõpetavad. Ise olen 2,3km mastist, yagi vaatab otse masti peale, sellest ka 4 mega alla (kui teise masti peale suunan, saan downloadi umbes 2 mega peale, aga upload on sinna 1,7-1,8 juurde). Ilma lisaantennita on mul sarnane tulemus ülaltoodule. Tavalised pulgad, mis enamus kasutavad, tasub usb pikendusega arvutist eemale viia ja tõsta võimalikult akna lähedale. Ma ei tea kas seda siin räägitud varem on, ilmselt ikka on. samas, minu enne 2,5a kasutada olnud kõust on antud asi ikka peajagu üle, pluss odavam hind. Normaalsed teenusepakkujad (tegelt minusilmis vaid 1 normaalne ongi - teetormaja OÜ), minuni ei levi. Hea alternatiiv, ainult privaatsed torrentisaidid tuleb ära unustada, kuna uplink ei toimi. Alla tuleb nii mis mühiseb.

p.s. kasutan huawei mifikarpi.

Kas tavaline detsimeeter antenn kõlbab ka levi püüdmiseks?
Kas selline julla töötab adaptrina normaalselt?:http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/panorama/antenniadapter
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tazavi
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2003




sõnum 16.01.2011 15:14:29 vasta tsitaadiga

ma seda panorama adapterit kasutan jah, kuigi ostsin selle tehnoturust 100 eeku kallimalt (päev hiljem avastasin, et elisas on ka see müügil, odavamalt icon_evil.gif ). antenniks mul on siis 3G umts2100 antenn, mis töötab sagedusvahemikus 1990-2170MHz (http://tazavi.planet.ee/kola/IMG_0650.JPG), antenn sai muidu ära tuunitud, kruviühendused said üle joodetud. Pole antenni praegu üle mõõtnud, kuna asi on komplitseeritud (seade mõõtmiseks on olemas, aga ise eriti ei oska kasutada seda, nii et keegi aru ei saaks, et seda kasutatud on) aga kirja järgi +10db. detsimeeterantenn päris kindlasti ei sobi, sest selle sagedusdiapasoon on 450MHz kuni 700MHz kanti. Pigem rohkem sinna 450 kanti. Et osti korralik antenn, uuri välja mis sagedusega levi sulle jõuab ja tegutse vastavalt. Mina enne eelmise aasta lõppu elisa klient polnud, aga saatsin neile paar küsimust ning sain vastuse:
tsitaat:
Lugupeetud ,

Teie asukohast Lahekülas jääb 3G tugijaam asimuudile 73 kraadi ja asub 2,7 km kaugusel
Pikal tänaval. Sellest tugijaamast on üks antennisuund suunatud otse Laheküla peale.
Kuna tugijaamade antennid kasutavad ristpolarisatsiooni, siis on kõige mõistlikum
paigutada antenn horisontaalpolarisatsioonile kuna siis on antenni suunadiagramm
suunatud tugijaama suhtes kõige optimaalselt.

Praegu on Lahekülas kasutusel 3G 2100 MHz-i sagedusala, kuid järgmise aasta esimesel
poolel on plaanis lisada ka 3G 900 MHz sagedusala toetus ja siis paraneb ka 3G
leviala.



Parimate soovidega,
Reelika Piirsalu
Kliendiinfo teenindaja
e-mail: info@elisa.ee
tel. 6 600 600


Pärast sellist asjalikku vastust hakkasin elisa kliendiks ja vähemalt kuu aja jooksul pole mul hädasid olnud icon_smile.gif Nüüd peaks oma antenni mingi hetk tõstma masti külge (hetkel mul seisab suvaliselt ühe põdrasarve otsas ja umbes täpselt õiges suunas), siis saaks ehk uploadi ka paremaks. Aga olen jälgindu, mul mint strong pakett, keskmiselt saan kiiruseks 4 alla, 2 üles. allalaadimine võiks parem olla, sestab tuleks antenni paremini suunata icon_smile.gif Tahulas (5km kuressaarest) üks tegelane pani sati parabooli fookusesse selle pulga ja sai ka asja ilusaks (ma ei tea kas ta hinnavaatleja on, ei ole viitsind tervet teemat läbi lugeda). Et siis antenn on põhiline! Tahad mobiilsust, lepi kasinama kiirusega, tahad kiirust ja stabiilsust, lisa antenn. Selle takjaribaga on võimalik mõlemad asjad kiirelt saavutada. Muideks, selle kirjutamise ajal tuli esimest korda tagasilöök selle wifi karbiga icon_biggrin.gif aga asi pole elisas, kuna wifi oli välja lülitunud.

aga asi on stabiilne:

Selle viimase testi ajal naine kõrvalarvutis sikutas ka midagi , sellepärast ka piigid icon_razz.gif Jah, downloadi poolest võiks ju odavama paketi võtta, aga upload neil on küll üsna hea. Kuigi alguses on viivitus (ruuter.ee andmeil on 100 kilo sekundis, aga neil ei saa suuremat kui 500kB faili üles ka laadida. Vaatasiun, 3 sekki liigub üles nii 1 kilobaidine kui 500 kilobaidine fail.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 16.01.2011 23:08:36 vasta tsitaadiga

Tänud põhjaliku vastuse eest! Ise Mint-i klient läbi Viasati eripakkumise läbi(2aastane leping=Mint Strong+Viasat Kuld=300eek/kuu).
Eks ma uurin edasi, mis sagedusega minuni levi jõuab ja vastavalt sellele tegutsen edasi. Ehk saab asja paremaks..
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2011 23:39:11 vasta tsitaadiga

Kas Minti saab võtta ka tavalisele kõnepaketile lisaks samale SIM kaardile? Et kasutada telefonis piiramatu mahuga netti?

Ja kui kasutada Minti arvutis, läbi telefoni mis oleks modemi asemel, siis kas on ka mingi vahe antenni võimsuses võrreldes netipulgaga?
Ehk et kas telefonis olev antenn on lahjem/võimsam kui netipulgas olev antenn?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 17.01.2011 00:49:24 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Kas Minti saab võtta ka tavalisele kõnepaketile lisaks samale SIM kaardile? Et kasutada telefonis piiramatu mahuga netti?

Ja kui kasutada Minti arvutis, läbi telefoni mis oleks modemi asemel, siis kas on ka mingi vahe antenni võimsuses võrreldes netipulgaga?
Ehk et kas telefonis olev antenn on lahjem/võimsam kui netipulgas olev antenn?

Minti saab võtta. Kui oled täisside mees, siis seda täisside mobiilset internetti ei pidavat saama icon_razz1.gif
Üldiselt peaks telefonid olema parema leviga kui pulgad. Samas võib telefon modemina olla tublisti aeglasem kui pulk.

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 465, 466, 467  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.