|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.01.2011 21:39:51
|
|
|
morfea, saada meil Sony supporti - asi aetakse korda (tavaliselt) 24h jooksul.
Motiv8, mida nad siis peale OtherOS'i toe veel ära võtnud on, et see lausa "viimane piisk" oli?
Kui pead silmas PS2 kiipi siis see oli loomulik, et saada masina hind nii odavaks kui võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
12.01.2011 21:41:39
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
morfea, saada meil Sony supporti - asi aetakse korda (tavaliselt) 24h jooksul.
Motiv8, mida nad siis peale OtherOS'i toe veel ära võtnud on, et see lausa "viimane piisk" oli?
Kui pead silmas PS2 kiipi siis see oli loomulik, et saada masina hind nii odavaks kui võimalik. |
Kuidas oleks puutetundlikud nupud ja usb pordid mida alles jäänud kõigest 2?
Alguses ei lisatud slimile otherOS'i
Pärast eemaldati see ka fat'idelt ilma igasuguse põhjuseta.
Aa ja alguses ps2 tugi, sd kaardi pesad... hmm mis veel kõik alguses oli?
No igatahes masin oli palju täiuslikum kui ta nüüd on. pidev taandareng.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
12.01.2011 21:44:38
|
|
|
morfea, tekkeni saved data ka läinud rank on nõrk.
aga kirjuta supporti ja kurda muret.
-e-
jõuti ette.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
12.01.2011 21:45:28
|
|
|
Aga, oot, kaaskodanikud. Kuidas ma siis ikkagi mänge saan nüüd "poest"? Enam 5$ kaupa ei saa ma lisada... Või on viga minus? Mul on muidugi "ü" täht perekonnanimes, äkki kui "y" panna, siis jebib?!?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.01.2011 21:47:12
|
|
|
Jackinthex, puutetundlik nupp, mitte nupud. Juttude põhjal vahetati see ümber vastavalt survey tulemusele. Kui sulle jääb kahest USB'ist väheks on sul võimalik jagajat kasutada.
OtherOS oli niigi triviaalne featuur PS3'l. Kasu ei saanud sellest tavauserid, vaid nood kes ehitasid superkompuutreid (ülikoolid ja air force) - seega moot point mille üle viriseda anyway ja eriti hale point mille üle õigustada häkkimist ja homebrewd.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.01.2011 21:52:33
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| eriti hale point mille üle õigustada häkkimist ja homebrewd |
Nii palju kui ma aru saan siis ps3'e lahti häkkinud tüübid ei ole erilised otseselt pirajate aitajad, viimased lihtsalt ootavad kuni nende jaoks on raske töö ära tehtud ning siis ehitavad sinna otsa oma kama. Igal juhul fakt on, et poleks other OS tuge ps3'l aegade algusest peale olnud siis poleks oleks see karp juba aastaid tagasi lahti olnud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
12.01.2011 21:56:54
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Jackinthex, puutetundlik nupp, mitte nupud. Juttude põhjal vahetati see ümber vastavalt survey tulemusele. Kui sulle jääb kahest USB'ist väheks on sul võimalik jagajat kasutada.
OtherOS oli niigi triviaalne featuur PS3'l. Kasu ei saanud sellest tavauserid, vaid nood kes ehitasid superkompuutreid (ülikoolid ja air force) - seega moot point mille üle viriseda anyway ja eriti hale point mille üle õigustada häkkimist ja homebrewd. |
nupud siiski, Power ja eject nupud olid fatil puutetundlikud.
Ning soovitan seda vaadata http://www.youtube.com/watch?v=HEFMAP0mTvY
Häkkerid ise põhjendavad miks häkkima hakati. Seega pole vaja sul niisama seletada "eriti hale point mille üle õigustada häkkimist ja homebrewd"
| Ho Ho kirjutas: |
| iDemon kirjutas: |
| eriti hale point mille üle õigustada häkkimist ja homebrewd |
Nii palju kui ma aru saan siis ps3'e lahti häkkinud tüübid ei ole erilised otseselt pirajate aitajad, viimased lihtsalt ootavad kuni nende jaoks on raske töö ära tehtud ning siis ehitavad sinna otsa oma kama. Igal juhul fakt on, et poleks other OS tuge ps3'l aegade algusest peale olnud siis poleks oleks see karp juba aastaid tagasi lahti olnud. |
Täpselt nii ongi.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
12.01.2011 22:43:49
|
|
|
Põlema panna need hakkerid. Sattusin MW2 mingi ahvikarja sisse. Kas nüüd enam normaalselt ei saagi enam online teha?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.01.2011 23:13:28
|
|
|
iir, palun ütle mulle MILLAL on olnud üldse normaalne puldiga shooterit mängida
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
12.01.2011 23:17:24
|
|
|
Millega siis? Kas klaveriga on võimalik ps3 midagi teha? Võibolla peaks täpsustama, et sattusin mingisse mängu kus mõned olid endale selle mängu lahti häkkind, nägid kus ma olen jne.
Mobla video.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.01.2011 23:25:39
|
|
|
iir, noh vanasti vähemalt käis asi nii, et kogusid omale 15 krooni ja läksid siis arvuti klubisse, istusid klaveri JA hiire taha ning röökisid, sõimasid segaseks üksteist ning mängisid happily evar after (CS, Quake 2, Quake 3), until kõik got closed down ning peale seda ongi mingil idiootsel viisil shootereid aint konsoolidele tegema hakatud... tuleks siis hiire ja klaveri support......
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
12.01.2011 23:36:01
|
|
|
Eks oli jah kunagi mingi selline variant. Kuskil pikal tn sai vist kunagi mingit helikopteriga mängu mägnitud. Midagi sellist. Keegi mäletab?
Ei mäleta kas olid kroonid või rublad veel. Peale seda pole käinud... Kodu arvuti võimaldab MW2 mängida aga pole viitsind osta, sest ps3 peal meeldis see kindlus, et keegi ei saa häkkida. Kusjuures 10 sek ennem video lõppu ei reageerind mu kuju enam puldile, keegi võttis üle. Kui nii saab teha kas varsti on võimalik ka mu PS3 otse sisse häkkida? Tulemüüri sel ju pole...
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.01.2011 23:39:10
|
|
|
| iir kirjutas: |
| ps3 peal meeldis see kindlus, et keegi ei saa häkkida |
Normaalsetes serverites mängimine aitab. Muidugi kui pirada siis seda lõbu sulle ei anta.
| iir kirjutas: |
| Kusjuures 10 sek ennem video lõppu ei reageerind mu kuju enam puldile, keegi võttis üle. Kui nii saab teha kas varsti on võimalik ka mu PS3 otse sisse häkkida? |
Teoorias võidakse igale poole sisse häkkida, iseasi kus peituks asja mõte. Praktikas on veel väga pikk tee käia enne kui keegi suudaks su võrgus istuvale PS3'le oma koodi saata ja käivitada. Seda ei suudeta siiani PC'degi peal eriti hästi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
13.01.2011 00:07:25
|
|
|
| Need häkid ei ole ilmselt seotud viimatiste sündmustega. Kuna mängu salvestused ei ole krüpteeritud, saab neid lihtsasti USB pulgaga arvutisse tõmmata, modida ja seejärel uuesti konsooli tagasi tõsta. Kõik eelnevad COD seeria mängud on isegi konsoolide peal ära häkitud ja tihtilugu tulevad patchid konsooli versioonile isegi kauem kui PC omale (kui üldse). COD seeria mängud on küll tavaliselt üsna kiirelt ära patchitud aga nii mõnegi mängu puhul jäävadki vead parandamata.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilms
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2008
|
13.01.2011 12:53:20
|
|
|
Kas see PS3 ongi nii aeglane, et pea osades mängudes on tekst/pilt mitte sünkroonis + pidevad pildi hangumised.
Näiteks assasins creed 1 mina mängida ei saa, liiga häiriv on pidev pildi/teksti asünkroonsus. Viimane negatiivne kogemus oli Mass Effect 2 demoga, alati kui keegi suu lahti tegi, asi hangus, ainult subtiitritega oli võimalik aru saada mida räägiti.
On see kõikidel ps3 nii / ainult minul / kuidas seda paremaks muuta.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
13.01.2011 12:55:18
|
|
|
need viletsad ekstraviletsad pordid lihtsalt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.01.2011 12:56:30
|
|
|
| PeZ, ME2 ei ole port. AC (esimene) oli käkk mõlemal konsoolil.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.01.2011 13:01:29
|
|
|
| tsitaat: |
Viimane negatiivne kogemus oli Mass Effect 2 demoga, alati kui keegi suu lahti tegi, asi hangus, ainult subtiitritega oli võimalik aru saada mida räägiti.
|
ME2 demo on tehniliselt paras "käkk" - kuid kindlasti mitte nii problemaatiline, kui sinu kirjeldatu...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hexmex
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2006
|
13.01.2011 13:52:32
|
|
|
Mis te hädaldate siin põhimõtteliselt teemal kas PS3'ga peaks saama leiba küpsetada või mitte Selge see et ei saa .. ja ei peakski saama. Täiesti enesest mõistetav on ju tänapäeva turumajanduslikus ühiskonnas, et müüdava tootega saad teha täpselt nii palju kui lubatud ja nii vähe kui võimalik (tootja poolt vaadates). Mina ostsin hiljuti PS3 teades, et ma saan vahest midagi pelada, blu-ray pealt filmi vahtida ja mõnikord pilte teleka ees rahvale näidata. Kõike seda, mida Sony on lubanud, saan ma ka teha. Isegi kui Sony otsustaks kõik muud viled kinni keerata, eeldan ma et mängimise võimalus jääb alles .. sest nohh .. ma ostin ju MÄNGUKONSOOLI! Ei ostnud ma ei leivaahju, tolmuimejat ega purki kus linuxit jooksutada. Kõigeks selleks on mul muud seadmed, mis ongi just selleks mõeldud.
Ning elementaarne kasvatuse küsimus on see, kas keegi toetab piraatlust ja kräkkimist (häkkimist) või pigem ostab mängu teadmisega, et keegi on selle tarbeks kuskil palju tööd teinud ning ootab selle eest tunnustust (ka rahalist).
Kellel on 7 pulti, ja nüüd loodab, et konsoolil peaks ka 7 USB porti olema, siis ostku omale eraldiseisev laadija. Müüakse ju PS3'le igasugust lisakraami.
Kes teist vähegi midagi toodab või on üldiselt turunduse ja müügi keskel, siis see saab aru, et tootja seisukohalt on igasugune "tagurpidiühilduvus" rahaline kaotus. Äriettevõtte alustala ongi see, et toota tuleb kasumit! Seega miks peaks saama PS2 mänge mängida PS3 peal? Selleks on ju PS2 konsool olemas.
Ja ma ei saa mainimata jätta, et olgu nupp milline tahes, ta on alati puutetundlik .. ei ole mina veel näinud nuppu/lülitit mida saaks ilma igasuguse puuteta lülitada
Ja karm kokkuvõte: Te ostsite omale tänapäevase viimase põlvkonna MÄNGUKONSOOLI. Konsooli, millele toodetakse spetsiaalselt sellele mõeldud mänge. Miks peaks selle MÄNGUKONSOOLIGA saama teed rullida, lund rookida või mängida mänge, mis ei ole selle konsooli jaoks toodetud?
Ahjaa .. peaaegu oleks unustanud: Lugege ikka tekste ja litsentse enne kui te accept nuppe vajutate ja siia hädaldama tulete
PS. kui sa oled üks neist, kes siin hädaldamas käib, siis ära võta mu teksti südamesse .. see on kõigest äri mis PS3 ümbes keeb .. või veel täpsemalt üteldes "elu ongi karm" ning virisejad üldiselt ellu ei jää
_________________ Olgem sõbralikud! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.01.2011 13:58:27
|
|
|
hexmex, ja nii ongi.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
13.01.2011 13:59:47
|
|
|
| hexmex, ülejäänu osas ei kommenteeri, aga Linuxi osas küll. Teise OSi installimine oli üks lisa, mis tuli PS3ga kaasa, mida reklaamiti. Kui ma ostsingi omale konsooli tegelikult arvuti eest ning mul lubati seda teha, siis miks ma ei peaks nüüd vihane olema? Minu jaoks maha visatud raha ju..?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.01.2011 14:00:00
|
|
|
| hexmex kirjutas: |
| Kõike seda, mida Sony on lubanud, saan ma ka teha |
Mitte päris. Esialgu müüdi ps3'esid Linuxi toega. Slimilt see tugi eemaldati ning hiljem firmware updatega ka vanadelt fat mudelitelt. Ehk siis sony eemaldas konsoolidelt funktsionaalsuse mida nad alguses olid välja reklaaminud. Teoorias võiks nad selle tõttu kohtusse kaevata
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hexmex
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2006
|
13.01.2011 14:06:29
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| hexmex kirjutas: |
| Kõike seda, mida Sony on lubanud, saan ma ka teha |
Mitte päris. Esialgu müüdi ps3'esid Linuxi toega. Slimilt see tugi eemaldati ning hiljem firmware updatega ka vanadelt fat mudelitelt. Ehk siis sony eemaldas konsoolidelt funktsionaalsuse mida nad alguses olid välja reklaaminud. Teoorias võiks nad selle tõttu kohtusse kaevata  |
OK, minu vana pea ei suutnud meenutada, kas linuxi jooksutamine oli ametlik featuur või mitte Samas, üsna levinud on kasutustingimustes märkida, et tootjal on omapoolselt õigus toote kasutustingimusi muuta. Seega juriidiliselt on Sony üsna puhas kui nad seda featuuri enam kasutada ei luba ja sellest ka kuskil accept nupu eel teada andsid
_________________ Olgem sõbralikud! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.01.2011 14:10:23
|
|
|
Heh. OtherOS'i võimalus eemaldati alles siis kui sa nõustusid firmware uuendusega, kus oli selgelt kirjas et see eemaldab selle jäädavalt.
Kui sa olid selle valikuga nõus, siis pole sul enam midagi kobiseda.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
13.01.2011 14:41:53
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Heh. OtherOS'i võimalus eemaldati alles siis kui sa nõustusid firmware uuendusega, kus oli selgelt kirjas et see eemaldab selle jäädavalt.
Kui sa olid selle valikuga nõus, siis pole sul enam midagi kobiseda.  |
Ja alternatiiv oli, et sa enam PSNi ja uusi mänge ei saa. Sonyle on see lahtihäkkimine päris paras, kui veel bluray keyd ka kätte saadakse on veel eriti tore.
| hexmex kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| hexmex kirjutas: |
| Kõike seda, mida Sony on lubanud, saan ma ka teha |
Mitte päris. Esialgu müüdi ps3'esid Linuxi toega. Slimilt see tugi eemaldati ning hiljem firmware updatega ka vanadelt fat mudelitelt. Ehk siis sony eemaldas konsoolidelt funktsionaalsuse mida nad alguses olid välja reklaaminud. Teoorias võiks nad selle tõttu kohtusse kaevata  |
OK, minu vana pea ei suutnud meenutada, kas linuxi jooksutamine oli ametlik featuur või mitte Samas, üsna levinud on kasutustingimustes märkida, et tootjal on omapoolselt õigus toote kasutustingimusi muuta. Seega juriidiliselt on Sony üsna puhas kui nad seda featuuri enam kasutada ei luba ja sellest ka kuskil accept nupu eel teada andsid  |
Ametlik featuur oli. Juriidiliselt küll, aga master key häkkimise kohtuasjas saavad selle eest karistuspunktid ( kuigi üsna tõenäoliselt asi kohtusse ei jõuagi )
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.01.2011 15:31:43
|
|
|
Paljud teist reaalselt Linux'i t kasutasite; kui paljudel jääb 2usb-st väheks
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
13.01.2011 15:40:52
|
|
|
| Samas kui oled arvestanud, et saad linuxit kasutada ja mingil hetkel keeratakse see lambist kinni, siis ajab s*ta ikka keema küll.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.01.2011 15:47:53
|
|
|
| beastbeats, mina kusjuures mingi hetk isegi kasutasin linuxit foorumis käimiseks, kui mul kodus arvutit pold:P
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
13.01.2011 15:51:55
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Paljud teist reaalselt Linux'i t kasutasite; kui paljudel jääb 2usb-st väheks  |
Mulle jääb väheks. vana xboxi 3'gi jäi väheks koguaeg (reaalselt 2 usb'd kui wifi taga oli). 5 slimil on päris mõistlik + kinecti jaoks oma port.
Mõtle nüüd ise. Rool, kahe puldi laadimine, usb pulk/väline ketas, PSeye. Ei nää nagu ruumi. Hakka siis nüüd eraldi hubi ostma mille pead kah toitega seina pistma.
PS slimil üldse väga rumalas kohas need usb pesad. Mul konsool suht põranda ligidal ja otsi siis neid pesasi sealt alt.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.01.2011 15:53:07
|
|
|
Jackinthex, mis ajast sul USB hubid toitega seinas käivad?
Pultide laadimise jaoks (kui sul neid on mitu ja kõik vajavad laadimist) on olemas ka eraldi dokk, mis võtab vaid ühe USB'i augu.
Selline on usb-hub.
Spoiler 
Selline on PS3 pultide dokk.
Spoiler 
viimati muutis iDemon 13.01.2011 15:57:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
13.01.2011 15:56:25
|
|
|
| Mul oli õnneks USB jagaja (4 pesa) Rockbandi komplektiga kaasas, mis ei vaja mingit lisatoidet. Aga 2 pesa on ilmselgelt vähe ja tobedas kohas kah, seda küll. Kasutan PSeye kaamerat, mis on kogu aeg järgi, Speedlink lisapult vajab saatjat, Speedlink DVD pult (mille küll maha müüsin) vajas vastuvõtjat, Rockbandi trummid, mikrofon + kitarrile vastuvõtja (trumme-mikrofoni ei hoia muidugi kogu aeg järgi, kitarri küll). Sinna lisaks veel USB-pulk või väline ketas ja aegajalt pultide laadimine....
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
13.01.2011 16:29:28
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Paljud teist reaalselt Linux'i t kasutasite; kui paljudel jääb 2usb-st väheks  |
kahest usb jääb väga väheks. PS EYE, GT kitarr, rool, pulk. Pultide laadimiseks on õnneks eraldi jubin, millele usb porti pole vaja, aga Move pulte kahjuks sellega laadida ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.01.2011 16:32:50
|
|
|
timok, just, milleks ees??? Et tobe kaabel konsooli eest kindlasti mööda käiks? Kui kaamera järgi... oh jah.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuri orav
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2010
|
13.01.2011 16:37:07
|
|
|
See on ilmselge, et 2 USB porti on vähe. Panen eye külge ja juba ongi ainult üks järgi, mida siis ülejäänud riistad kordamööda kasutada saava. Minu meelest võiks konsooli tagaseinas olla veel paar tükki. See on Sony ametlik poliitika vist, et alguses tulevad turule 100 erineva pordiga ja siis hakkavad neid vähemaks võtma.
Üldiselt laen pulte arvuti taga. Nupumehed Sonys selle peale ei tulnud, et võiks välja lülitatud konsooliga ka puldi laadimis võimalus olla.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
13.01.2011 16:51:11
|
|
|
Kasutan ise kah PC'd pultide laadimiseks just eelpool nimetatud põhjuse pärast.
iDemon, näiteks sellest ajast kui üks usb port ei suuda toita enam mitut seadet ja A'st jääb puudu. Või kui ps3 on välja lülitatud?
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
13.01.2011 16:54:40
|
|
|
| Minule on kaks küll ja veel. RB bändikomplekt istub, siis kui ei kasuta, ära panduna karbis, puldid laevad enamasti arvutis, kui mitte, siis võtab see ainult 1 pesa ajutiselt kuniks aku täis on. USB pulka kasutan harva, et teha save failidest backup, PS3eye läheb ka ainult siis külge, kui teda reaalselt vaja on, mitte ei istu kogu aeg taga. Piltide, muusika ja filmide jaoks kasutan striimimis võimalust mis konsooliga kaasas on, ei näe vajadust mässata välise kettaga või pulgaga. Rool läheb ka siis külge, kui on plaanis reaalselt mõnda automängu mängida. Ei näe, et puudu jääks portidest. Nüüd kui plaanin kolmanda puldi juurde osta siis ostan ka kindlasti laadimisaluse kahele puldile.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.01.2011 16:56:21
|
|
|
Jackinthex, yeah .. "kui" jääb puudu. Võid testida kasvõi 8-pordilise hubiga, ei jää sul väheks seal midagi. Kui PS3 on välja lülitatud siis see ei laegi midagi.
PS3 jaoks on lausa eraldi tooted selleks loodud.
Speedlink 5-port Usb Expansion (PS3).
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
13.01.2011 17:01:45
|
|
|
| Ei laegi.. siis aitakski lisatoide ja ikkagi laeks hubi külge ühendatud puldid.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
13.01.2011 17:03:28
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| PS3eye läheb ka ainult siis külge, kui teda reaalselt vaja on, mitte ei istu kogu aeg taga. |
Mina (või tütar) kasutan Move pulti praktiliselt kogu aeg, nii et ei näe põhjust PSeye kaamerat küljest ära võtta.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
13.01.2011 17:18:57
|
|
|
| puudust endal ei ole aga palju võib reaalselt 5 seadet korraga tarbida huvitav, USB liides ise pakub 1,5A max.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
13.01.2011 17:27:08
|
|
|
kui 5 usb 2,5" välist ketast paned siis kuni 5A... Hub hakkab kärssama?
sorry see oli ideaalis
korrutada kahega kirjutamise ajal ehk 10A muidugi kas saad kuidagi kõik korraga kirjutama panna on kah küsitav... Ekstreemne stsenaarium
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004

|
13.01.2011 17:27:50
|
|
|
| Jackinthex, Ilma välise toiteta ole optimistlik kui ühegi ketta ära toidab.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
13.01.2011 17:30:10
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Ei laegi.. siis aitakski lisatoide ja ikkagi laeks hubi külge ühendatud puldid. |
Ei ta laeks siis ka. Keegi kavalpea disainis ps3 nii, et kui pult ja seade ei saa omavahel kokku lepitud, siis pult ei lae üldse. Kardetavasti jääb USB hubil natuke tarkust väheks selleks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.01.2011 17:32:22
|
|
|
| tsitaat: |
Keegi kavalpea disainis ps3 nii, et kui pult ja seade ei saa omavahel kokku lepitud, siis pult ei lae üldse.
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
13.01.2011 17:45:26
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Jackinthex kirjutas: |
| Ei laegi.. siis aitakski lisatoide ja ikkagi laeks hubi külge ühendatud puldid. |
Ei ta laeks siis ka. Keegi kavalpea disainis ps3 nii, et kui pult ja seade ei saa omavahel kokku lepitud, siis pult ei lae üldse. Kardetavasti jääb USB hubil natuke tarkust väheks selleks. |
Ah pagan oli jah! Proovisin kunagi tavalise seina usb toitega toita ja midagi ei teinud. Toona ei jaganud matsu välja. Seega tänud, et selgitasid
Jeps proovisin uuesti. Ei lae. Samamoodi kui arvuti ei tunne pulti ära siis ei hakka laadima. Kavalpead.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.01.2011 20:15:03
|
|
|
Jackinthex, See on küll idiootsuse tipp
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
13.01.2011 20:55:00
|
|
|
+1. Õnneks oli mul Speedlinki puldil kaasas kolmemeetrine laadimisjuhe nii et ka laadimise ajal ei pea istuma ninaga vastu telerit ja isegi Move puldiga olen korra laadimise ajal ringi vehelnud tänu nii pikale kaablile .
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuri orav
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2010
|
13.01.2011 21:01:02
|
|
|
Ma ei tea küll, mida te "kokku leppimise" all silmas peate, aga arvutil küll midagi seadistada pole vaja. Rääkides nendest hub'idest 8 porti on kindlasti palju. 500 mA peaks olema tavalises usb augus ja 100mA on ühele pesale ette nähtud. Lisaks võtab veel hub ka voolu.
_________________ “Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
13.01.2011 21:20:58
|
|
|
Sa ei peagi midagi seadistama. Aga arvuti installib kiirelt driverid kui puldi külge ühendad. Tahad testida, et ei tööta? Uninstall the drivers, palun väga enam ei lae.
XP alla tuleb "human interface devices" alla kas ps3 controller või usb human interface device ja HID-compilant game controller.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.01.2011 21:42:54
|
|
|
| tsitaat: |
Aga arvuti installib kiirelt driverid kui puldi külge ühendad. Tahad testida, et ei tööta? Uninstall the drivers, palun väga enam ei lae.
|
See PC'i on ikka üks imelik "riistapuu" - Mac'iga lihtsalt laed pulti, ei mingeid driver'eid jms.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|