Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Libauudis Facebooki sulgemise kohta hullutab inimesi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2011 17:31:24 Libauudis Facebooki sulgemise kohta hullutab inimesi vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Nädalavahetusel levima hakanud kuuldus, et Facebook suleb oma uksed 15ndal märtsil kuna selle looja Mark Zuckerberg "tahab oma vana elu tagasi saada" ning "lõpetada kogu hullus" on nii ametlikud uudisekanalid kui sotsiaalmeedia segaseks ajanud. Õnneks või kahjuks on kuuldused vaid kuuldused ning mingit tõepõhja neil pole.

Facebooki esindaja Larry Yu ametlik vastus on, et suhtlusvõrgustikku kohe kindlasti ei suleta ning rumalusele tuleks mingi piir tõmmata. Kogu teema olla alguse saanud ühest kahtlase sisuga uudiseid pakkuvast veebilehest, mille muude vapustavate teadete hulgast võib leida näiteks kosmosetulnukate rünnaku algamise kuupäeva või mõne kuulsuse lapseootele jäämise libateateid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 11.01.2011 17:45:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

looja Mark Zuckerberg "tahab oma vana elu tagasi saada"

Ilmselgelt ei takistaks teda miski. Poleks ju raske leida kedagi kes asja edasi veaks.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 18:40:02 vasta tsitaadiga

ja miks peaks Zuck loobuma kuldmune munevast äriprojektist? icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 18:42:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei tasu kohe igat suvalist saiti uskuda. Vaevalt, et selline rahaauk uksed sulgeb.

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2011 18:44:17 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul ei olegi normaalset elu olnud icon_neutral.gif
Aga et kuulujutt päris alusetu pole, siis 20-ndal ma Eestis ei viibi küll icon_razz1.gif
And last, but not least -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6227676#6227676

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 11.01.2011 18:47:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 18:44:48 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ei tasu kohe igat suvalist saiti uskuda. Vaevalt, et selline rahaauk uksed sulgeb.

Täpselt, sellist rahaauku nagu HV ei suleta kindlasti!

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 11.01.2011 18:45:22 vasta tsitaadiga

Hm, ma olen sihukest asja vist iga teadaoleva suhtlusportaali kohta mingi hetk kuulnud. Couldn't care less.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 18:52:48 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
krist2an kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ei tasu kohe igat suvalist saiti uskuda. Vaevalt, et selline rahaauk uksed sulgeb.

Täpselt, sellist rahaauku nagu HV ei suleta kindlasti!

Ma küll mõtlesin selle viimase all facebooki, aga ju siis HVgi eriti alla jää icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 19:01:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

rumalusele tuleks mingi piir tõmmata.

Tuleks tõesti.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 11.01.2011 19:18:31 vasta tsitaadiga

Siinkohal tasuks tsiteerida Albert Einsteni: "Kaks asja on lõputud, universum, ning inimlik lollus, aga universumi osas ma nii kindel ei ole"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 20:09:37 vasta tsitaadiga

No aga mis siis juhtuks kui Facebook uksed kinni paneks - mitte kui midagi. Uriseb rahvas mis ta uriseb aga lõpuks lähevad kõik oma eluga edasi.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 20:11:39 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
No aga mis siis juhtuks kui Facebook uksed kinni paneks - mitte kui midagi. Uriseb rahvas mis ta uriseb aga lõpuks lähevad kõik oma eluga edasi.....

Orkutisse tagasi icon_biggrin.gif

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 20:19:08 vasta tsitaadiga

Minul oleks selle üle ainult hea meel.......
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.01.2011 20:20:44 Re: Libauudis Facebooki sulgemise kohta hullutab inimesi vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Facebooki esindaja Larry Yu ametlik vastus on, et suhtlusvõrgustikku kohe kindlasti ei suleta ning rumalusele tuleks mingi piir tõmmata.
icon_rolleyes.gif loogika viga on selles lauses. Ju. Feisspuuk kinni ja ongi rumalust selle võrra vähem, või mis.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 21:12:57 vasta tsitaadiga

Ma saan aru, et võibolla mõni postitab taolisi kommentaare niisama, aga ma ei saa kahest asjast aru

1. Kuidas saab Facebooki sulgemine kedagi õnnelikumaks teha? Kas Facebooki tekkimine tegi ta siis õnnetumaks?
2. Miks on Facebook rumalus?

Aga ennem müüdaks Facebook maha mitte ei pandaks kinni icon_smile.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 21:51:26 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
PCman kirjutas:
No aga mis siis juhtuks kui Facebook uksed kinni paneks - mitte kui midagi. Uriseb rahvas mis ta uriseb aga lõpuks lähevad kõik oma eluga edasi.....

Orkutisse tagasi icon_biggrin.gif

Ja kui see kinni pannakse? Rate.ee! icon_biggrin.gif

Igatahes, ise käin FBs iga päev, seega ei näe selles mingit vihavaenlast vms. Ega keegi ei käse ju seal käia?!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 22:15:23 vasta tsitaadiga

Palju enesetappe...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.01.2011 22:18:59 Re: Libauudis Facebooki sulgemise kohta hullutab inimesi vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Facebooki esindaja Larry Yu ametlik vastus on, et suhtlusvõrgustikku kohe kindlasti ei suleta ning rumalusele tuleks mingi piir tõmmata.
icon_rolleyes.gif loogika viga on selles lauses. Ju. Feisspuuk kinni ja ongi rumalust selle võrra vähem, või mis.
Rumalus lihtsalt otsiks omale uue kanali väljundiks, ära ei kao miskit.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 11.01.2011 22:22:47 vasta tsitaadiga

Keegi võiks minusugusel tumm uuserile rääkida mis sellest kasu saab, paljud firmad teevad ja siis tüütavad et kuule teemeid sõbraks, et siis saad meilt tasuta harja või kühvli? Mul kahjuks sellist asja pole. Olen üle õla näinud et naisterahvad kodus ka sellega tegelevad ja ise olen vist sirka 2-3 korda seda näinud seestpolt. Mind huvitab kuidas see asi on kasulik firmale? Minu arust on asja mõtte nullilähedane! Väitke ümber!! icon_razz.gif
_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.01.2011 22:27:20 vasta tsitaadiga

ModiKomP kirjutas:
kuidas see asi on kasulik firmale?
1) Teed n.ö teema "loosime tasuta kühvli kõigi vahel kes on meil "like" vajutanud"
2) rahvas käib seal ja näeb, ennäe, tasuta kühvleid jagatakse ning vajutavadki
3) firma saab tühise investeeringuga reklaami, rahvas ise täitsa vabatahtlikult klõpsib sisuliselt reklaamidel icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 08:25:09 vasta tsitaadiga

Facebooki enda vastus sellele uudisele on täitsa asjakohane: "We didn't get the memo about shutting down, so we'll keep working away like always. We aren't going anywhere; we're just getting started."
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 14:34:48 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ModiKomP kirjutas:
kuidas see asi on kasulik firmale?
1) Teed n.ö teema "loosime tasuta kühvli kõigi vahel kes on meil "like" vajutanud"
2) rahvas käib seal ja näeb, ennäe, tasuta kühvleid jagatakse ning vajutavadki
3) firma saab tühise investeeringuga reklaami, rahvas ise täitsa vabatahtlikult klõpsib sisuliselt reklaamidel icon_smile.gif

Klõpsimine on küll tore, aga kui sellest mingit suuremat kasu ei sünni? Ilmselt on sul ja on ka mul tuttavaid, kes ainult "jagamisega" tegelevad ning kui neilt küsisin, et millega see või too ettevõte tegeleb, siis ühmati vastusteks, et ükskõik, peaasi et nänni saab. Sellisel juhul on see ettevõttele raha maha matmine lootuses, et see toob kasu. Kui peale "jagamise" oleks veel mõni viktoriiniküsimus või sundlus panna inimesi oma tootevaliku üle mõtlema, siis oleks lood juba teised.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.01.2011 14:36:54 vasta tsitaadiga

Aga mis sa ise arvad millest on rohkem kasu, kas näiteks HV'sse ostetud reklaambannerist või facebookis kommiraha eest tehtavad loteriid?
Esimest valdavalt ignoreeritakse täielikult, teise puhul saad terve hunniku klõpse ning halvimal juhul jääb külastajale kusagile ajusoppi vastava firma logo/nimi meelde.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 14:41:23 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Minul oleks selle üle ainult hea meel.......

Nõustun, saaks igasugu ajaleheartiklite-veebisaitide juurest tülikad Facebook "like" või "recommend" nupud ära. icon_mad.gif

_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 14:44:51 vasta tsitaadiga

Ho Ho, praegusel juhul ei looda seoseid ning säärane lähenemine minu silmis ei ole suuremat tulu toov. A'la keevitusseadmeid pakkuv ettevõte pakub "jagajatele" mälupulka või mobiiltelefoni, siis kuidas see seostub keevitusseadmetega? Jah, bänner on tõesti kehvem kui Facebooki reklaam, aga kumbki pole eriti optimaalsed. Ühte neist aga saaks optimeerida.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.01.2011 14:48:26 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Ho Ho, praegusel juhul ei looda seoseid ning säärane lähenemine minu silmis ei ole suuremat tulu toov
Kui arvestada kui palju tuleb maksta ühe või teise kanali kasutamiseks reklaami eesmärgil siis bang for buck koha pealt peaks facebook olema kordades kõrgemal. Lisaks pole nad ka konkureerivad kanalid vaid täiendavad üksteist.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 14:57:40 vasta tsitaadiga

Ho Ho, tahan öelda seda, et Facebooki reklaami peaksid ettevõtted minema rohkem süvitsi sisse, et sellest veelgi suurem tulu oleks. Praegu hammustatakse õunast amps ja visatakse ülejäänud (enamasti, kuid mitte kõik ettevõtted) õun minema.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 16:51:34 vasta tsitaadiga

Seda kanalit tuleb osata kasutada, kui su firma on näiteks spetsialiseerunud B2B müügile ja tegeleb näiteks betooni valmistamise ja edasimüügiga siis on tõepoolest "feissaris" mälupulkade jagamisest vähe kasu, kuna sinu sihtgrupp seda kanalit ei kasuta.

Kui aga suudad feissis oma "laikijatega" sõbruneda, pakkuda nõu, suhelda ja vahest ka midagi soodsalt pakkuda, on lugu teine, agressiivne müük ei täida oma eesmärki, kuna peletab inimesi eemale, kes tahaks suhelda sellega kes sulle koguaeg midagi müüa tahab?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 17:00:50 vasta tsitaadiga

Raidomarek, paljudel juhtudel ei suudeta sõbruneda, vaid lihtsalt pakutakse kola, sealjuures üritamata leida kontakti. Inimesega suheldes või rohkem infot jagades on nn lähedus inimesega parem ja ka suhted paremad.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2011 20:42:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Esimest valdavalt ignoreeritakse täielikult, teise puhul saad terve hunniku klõpse

Olles nüüd ise mõnda aega Facebookis HV reklaamikampaaniat teinud, siis ütleks et klikkide arv on suhtes vaatamistesse HV-s tunduvalt suurem.
1,5 kuu kampaania 900 klikki versus ca 3000 klikki. Tõsi, kliki hind tuleb Facebookis natuke ehk soodsam, aga HV on ka väga spetsialiseerunud kanal.
Isegi Facebookis sa ei saa valida sellist sihtgruppi ja kui puhtalt unikaalsete Eesti meeskasutajate arvu vaadata, siis on HinnaVaatlus pea 2x suurem.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.01.2011 20:46:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Olles nüüd ise mõnda aega Facebookis HV reklaamikampaaniat teinud, siis ütleks et klikkide arv on suhtes vaatamistesse HV-s tunduvalt suurem.
Oleks huvitav näha klikkide arvu facebookis ja hv.ee's päevade lõikes graafikuna või siis numbreid viimase nädala-paari kohta. Kui mälu ei peta siis ametlik HV leht avati fb's üsnagi hiljuti ja pole mingi ime, kui alguses rahvas veel suurt midagi ei teadnud sellest ja seega vähem klikke genereeriti.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2011 20:50:39 vasta tsitaadiga

HV Facebook leht ei puutu asjasse, viited olid portaalile, mitte FB lehele. FB leht tuli hiljem.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 21:55:02 vasta tsitaadiga

Tanel, "jagasin" kampaaniat plaanid ka teha?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2011 22:00:27 vasta tsitaadiga

Mitte praegu, millalgi hiljem kunagi icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 22:07:36 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Ma südamest palun, et sa teeksid midagi teistmoodi ja paneksid inimesed mõtlema, mitte lihtsalt "jagama".
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 00:37:46 vasta tsitaadiga

Pangu kinni jah icon_razz1.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Innu-
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 13.01.2011 03:25:42 vasta tsitaadiga

http://www.okia.ee/blog/2010/09/facebookis-reklaamimise-tegelikud-tingimused/

Miskipärast kahtlen, et kõigil on loteriide ja konkurside tegemise luba olemas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 14:24:03 vasta tsitaadiga

Mis selle libauudise allikas on? Weekly World News w? rofl.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 13.01.2011 14:31:22 vasta tsitaadiga

The Onion ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 20:16:58 vasta tsitaadiga

Mark Zuckerberg going back to the hood 'n keepin it real icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2011 18:42:18 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
ModiKomP kirjutas:
kuidas see asi on kasulik firmale?
1) Teed n.ö teema "loosime tasuta kühvli kõigi vahel kes on meil "like" vajutanud"
2) rahvas käib seal ja näeb, ennäe, tasuta kühvleid jagatakse ning vajutavadki
3) firma saab tühise investeeringuga reklaami, rahvas ise täitsa vabatahtlikult klõpsib sisuliselt reklaamidel icon_smile.gif

Klõpsimine on küll tore, aga kui sellest mingit suuremat kasu ei sünni? Ilmselt on sul ja on ka mul tuttavaid, kes ainult "jagamisega" tegelevad ning kui neilt küsisin, et millega see või too ettevõte tegeleb, siis ühmati vastusteks, et ükskõik, peaasi et nänni saab. Sellisel juhul on see ettevõttele raha maha matmine lootuses, et see toob kasu. Kui peale "jagamise" oleks veel mõni viktoriiniküsimus või sundlus panna inimesi oma tootevaliku üle mõtlema, siis oleks lood juba teised.
sa ei vaata kastist välja icon_idea.gif
juhul, kui inimesed klikivad like ja jagavad, et võita midagi, siis sellest teatamine konkreetse isiku seinal jõuab enamatele inimestele, kui see reklaam ise - vahest satub selle lingi jagamisest teavitatud inimeste hulgast lausa veel 5-10 inimest seda jagama, mis siis liigub ahelreaktsioonina edasi.
oluline ei ole see osalemine ega võitmine - nemad ongi need inimesed, kes tegelikult infot kulutulena edasi viivad - rääkimata sellest, kui külastad mingit veebilehte, kus on lausa pildid sinu tuttavatest, kes on klikkinud like konkreetsele lingile või tootele.
tahestahtmata on igal inimesel mõned mõjukamad tuttavad, kelle hinnang mõjutab inimese valikuid

ettevõte kes sellist kampaaniat korraldab, teadvustab endale, et need kelle vahel auhind loositakse, on omakasu peal väljas - mida nood ei teadvusta, on see, et neid lihtlabaselt ära kasutatakse thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2011 23:17:06 vasta tsitaadiga

libe, mina vaatan oma kastist välja küll. Ilmselt minu ja sinu kast ei ühti. Järgnev tekst ei ole mitte sinu väiteid ümberlükkav, vaid minu mõtteid selgitav.

Ettevõte, kes sellist kampaaniat korraldab, enamasti arvab, et see on hea võimalus ennast tutvustada. Täiesti võimalik, et nii ka on. Kuid minu arusaamade kohaselt inimesed küll jagavad ja ahelreaktsioonina läheb asi edasi, kuid kui palju on neist reaalselt mõtlevaid inimesi, kes teavad mis ettevõtte või tegevusvaldkonna pilte/linke nad jagavad? Kui minu Facebooki seinale ilmuvad sellised asjad, siis ma neid üldiselt ei vaatagi, neid tuvastab küllaltki kiiresti ning minust läheb see informatsioon pea 100% mööda. Miks ei peaks minusuguseid veel olema? Miks ei peaks olema neid veel, kes päevas 4-5 linki jagavad ja uusi jagamisvõimalusi otsivad? Kui palju on aga neid, kes reaalselt teevad tutvust, et millega üks või teine ettevõte tegeleb või kuidas sellest võiks mulle praegu/tulevikus kasu olla.

Nüüd kui olen süvitsi uurinud neid reklaame pisut rohkem, siis tuleb tunnistada, et väga leidlikke lahendusi on olemas ja samuti on väga palju möödalaskmisi. Üks oli tõeliselt hea, kus inimesel kästi kirjutada ettevõtte toodanguga seostuv lause pildi alla ning auhinnad olid jagatud nii loosi kui parimate lausete vahel. Asi oli läbimõeldud ning näiteks seda reklaami ma just seetõttu jäingi uurima, et ei kirjutatud kiiresti tuvastatav "jagasin", vaid oli midagi huvitavat. Samas oli ettevõte, kes jaanuari lõpus/veebruari alguses pidi nn uksed avama, aga juba korjas endale kliendibaasi. Kui seda saab korjamiseks nimetada, kuna küllaltki keeruline oli aru saada, mille eest too ettevõte hea seisab. (Cherry laadne asi oli vist, äkki wink.ee?)

Kogu mõte on aga selles, et praegune Facebooki reklaam on kordades tõhusam kui suvaline bänner, kuid seda saaks veelgi tõhusamaks muuta. Selleks tuleb välja mõelda mõni süsteem või asi, mis ei laseks inimest niisama kiiresti "jagasin" kommentaariga minema, vaid hoiaks teda pisut kauem kinni ja annaks aimu millega siis ettevõte tegeleb. Seda aga võiks siis kas või premeerida suurema auhinnaga kui mälupulk või sukad.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 22:08:56 vasta tsitaadiga

Neid suhtlusvõrgustikke on ju rohkemgi, enne facebooki olid myspace ja orkut need enimkasutatavad just. Kui üks kinni panna, leitakse lihtsalt uus alternatiiv/pöördutakse vana juurde tagasi. Reklaami koha pealt nii palju, et inimese psühholoogia töötab omamoodi. Sa ei peagi tutvuma konkreetse firma tegevusvaldkonna ega ka tootega, piisab sellest kui logo ja/või ettevõtte (või toote) nimi jääb kuskile mällu, sest kui kunagi peaks vaja minema konkreetset toodet või teenust ja infot otsides tuleb sealt ajuhämarusest esile ammukohatud nimi ja aju annab inimesele signaali, et "ma olen sellest firmast midagi kuulnud, aga vot tollest ei ole" ja tänu sellele valibki inimene just selle esimese firma toote või teenuse. Facebooki reklaamiga on nii, et näiteks võtame "jagamiskampaania" ja seal on kuskil 5000 jagamist ning arvestades seda, et keskmiselt on fb sõprade arv 130. 5000x130=65000 inimest kelleni see reklaam võib jõuda. Agarad firmad teevad kampaaniaid aga edasi ja nii see nimi kinnistub ja loob teatavad konkurentsieelised. icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2011 00:18:37 vasta tsitaadiga

luke skywalker, paljude reklaamide puhul pole vaja teada, kes seda reklaami teeb/läbi viib. Piisab kui klikid sõbraks ja jagad.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Libauudis Facebooki sulgemise kohta hullutab inimesi
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.