Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 500, 501, 502 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 06.01.2011 13:42:29 vasta tsitaadiga

Hetkel on kõige soodsam vist uus 250GB XBOX360 + Kinect komplekt Amazon UK-st tellida või on veel häid pakkumisi ?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 14:21:11 vasta tsitaadiga

fedja, Soomes ka odav aga ei ole ühtegi alles.. või siis kirve hinnaga
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 06.01.2011 15:34:12 vasta tsitaadiga

Keegi oskab soovitada mõnda mängu, mis võiks peale minna ka neiule, kes pole isegi kunagi xboxi mänginud ja niisama teda see ei huvita.
Tüdruk ütles, et võiks mingi mängu sebida, aga ta ei osanud midagi kindlalt öelda. Sõjamäng see vast ei ole, ma arvan.
Kogemusi?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.01.2011 15:35:55 vasta tsitaadiga

Kui talle ajude ragistamine sobib siis defense grid peaks väga hästi peale minema.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 15:36:10 vasta tsitaadiga

andreas123 kirjutas:
Keegi oskab soovitada mõnda mängu, mis võiks peale minna ka neiule, kes pole isegi kunagi xboxi mänginud ja niisama teda see ei huvita.
Tüdruk ütles, et võiks mingi mängu sebida, aga ta ei osanud midagi kindlalt öelda. Sõjamäng see vast ei ole, ma arvan.
Kogemusi?

GTA IV läheb peale. Minul vähemalt toimis see variant. thumbs_up.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 15:46:15 vasta tsitaadiga

Fable II või III ehk?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 16:52:20 vasta tsitaadiga

andreas123 kirjutas:
Keegi oskab soovitada mõnda mängu, mis võiks peale minna ka neiule, kes pole isegi kunagi xboxi mänginud ja niisama teda see ei huvita.
Tüdruk ütles, et võiks mingi mängu sebida, aga ta ei osanud midagi kindlalt öelda. Sõjamäng see vast ei ole, ma arvan.
Kogemusi?

Kinect + dance central... läheb pöördesse
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.01.2011 16:55:02 vasta tsitaadiga

andreas123 kirjutas:
Keegi oskab soovitada mõnda mängu, mis võiks peale minna ka neiule, kes pole isegi kunagi xboxi mänginud ja niisama teda see ei huvita.
Tüdruk ütles, et võiks mingi mängu sebida, aga ta ei osanud midagi kindlalt öelda. Sõjamäng see vast ei ole, ma arvan.
Kogemusi?


Braid
Peggle
Plant VS Zombies

Suht lihtsad et ka neiu hakkama saaks:).

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 06.01.2011 17:45:01 vasta tsitaadiga

Geometry Wars 2, Rez, eriti Rez 4 vibreeriva puldiga. Naistemagnet ja nii.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.01.2011 18:29:13 vasta tsitaadiga

Ka võib Sonicuid pakkuda, neid MD omasid icon_smile.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:39:14 vasta tsitaadiga

ilomilo on ka suhteliselt kindel valik
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 18:42:44 vasta tsitaadiga

vaatasin treilerit icon_biggrin.gif endalegi hakkas meeldima! icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homeworld1
HV kasutaja
homeworld1

liitunud: 29.10.2008




sõnum 06.01.2011 20:35:53 vasta tsitaadiga

Goldi 12-ks kuuks netist kõige odavamalt?


Keegi tellida saaks? PM!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 23:29:33 vasta tsitaadiga

Mis on odav sinu jaoks? Põhimõtteliselt on üks kood olemas
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 12:49:47 vasta tsitaadiga

Sims 3 naistele kindel laks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 12:50:58 vasta tsitaadiga

Minu käest saab veel mõned UK gold membershipid
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
I-Own-You
Piiratud kasutaja
I-Own-You

liitunud: 28.10.2008




sõnum 07.01.2011 21:10:07 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi üht 48H live kood pole üle?
Oleks nõus mõne euri maksma icon_smile.gif

_________________
Anna oma hääl: Xbox Live Eestisse!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 21:52:07 vasta tsitaadiga

Mul tuli vist GOWga kaasa, kui homseni kannatad, siis võin ps-ga saata
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 22:28:13 vasta tsitaadiga

Riddim kirjutas:
ilomilo on ka suhteliselt kindel valik

see arcade mäng? game.co.uk ma ei näinud müügil seda, kui on, kas on siis arcade mäng, siis palju maksab see?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 22:32:21 vasta tsitaadiga

Mihkel^^, http://marketplace.xbox.com/en-GB/Product/ilomilo/66acd000-77fe-1000-9115-d80258410a1b
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 10.01.2011 12:45:47 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
fedja, Soomes ka odav aga ei ole ühtegi alles.. või siis kirve hinnaga

Tuleb vist 4GB + Kinect võtta ja 16GB USB-mälupulka kasutada, 250GB kettaga komplekti on vist üsna raske leida.
Kuidas keegi mälupulga kasutamist kommenteerib, võib rahule jääda või on liiga aeglane/väike ?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 10.01.2011 12:57:41 vasta tsitaadiga

ma ei tea, kiirusevahest mina pole küll aru saanud, vähemasti arcade mängudega, aga terve mängu installimist pulgale pole proovinud ka. räägitakse, et suurt vahet pole ja kiirem & vaiksem kui DVD ikka.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 13:42:18 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
fedja, Soomes ka odav aga ei ole ühtegi alles.. või siis kirve hinnaga

Tuleb vist 4GB + Kinect võtta ja 16GB USB-mälupulka kasutada, 250GB kettaga komplekti on vist üsna raske leida.
Kuidas keegi mälupulga kasutamist kommenteerib, võib rahule jääda või on liiga aeglane/väike ?

Osta 250gb WD bevt2500 ketas juurde. formati dosis xboxi jaoks ära ja kasuta palju tahad. ca 600.- ketas.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 14:08:59 vasta tsitaadiga

Tahaks mänge tellida, kuid ei suuda otsustada, mis võtta. Peamiselt tahaks ühte jalkat ning mingisugust autosõidule orienteeritud mängu.

Valikus on justkui:
Fifa10
PES10
PES8

Dirt2
Shift

Soovitage siis mõlemast enda meelest parim thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 10.01.2011 14:44:01 vasta tsitaadiga

FIFA 10
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 15:28:13 vasta tsitaadiga

Grid
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 15:34:17 vasta tsitaadiga

Tänan... märkasin, et game.co.uk´s on uuesti Forza 3 Ulmtimate Edition saada, seega automäng on otsustatud.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 22:33:43 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
fedja, Soomes ka odav aga ei ole ühtegi alles.. või siis kirve hinnaga

Tuleb vist 4GB + Kinect võtta ja 16GB USB-mälupulka kasutada, 250GB kettaga komplekti on vist üsna raske leida.
Kuidas keegi mälupulga kasutamist kommenteerib, võib rahule jääda või on liiga aeglane/väike ?


Mnjah, ma ei taha sellepärast seda 4Gb, et matt näeb jube välja, glossy finish nagu PS3 fatil on täiega kena ja tasub ära thumbs_up.gif lisaks suurem ketas kah, või noh, lisaks ongi ketas.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 23:13:11 vasta tsitaadiga

Ketas pole mingi pluss. Saab iga kell juurde osta ja odavamalt.
Glossy on tõesti endale kah meelepärasem. Kuid ca 25€ rohkem maksta glossy eest? No eks tasub vast ära icon_lol.gif Kahju aint, et ps3 sellist taandarengut tegi et läks puutetundlikelt nuppudelt tavalisetele ja glossylt matile. ja usb porte xboxil nüüd 5 aga ps3 kõigest 2... whaaat? icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 10.01.2011 23:50:00 vasta tsitaadiga

Milles võib probleem olla, xbox video library ei lae kõiki videosi sinna listi. Ütleme näiteks on mingi video cd1 ja cd2. CD1 saab vaadata aga CD2 ei ilmu isegi paari tunnipärast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 11.01.2011 01:15:58 vasta tsitaadiga

d-scorpion kirjutas:
Milles võib probleem olla, xbox video library ei lae kõiki videosi sinna listi. Ütleme näiteks on mingi video cd1 ja cd2. CD1 saab vaadata aga CD2 ei ilmu isegi paari tunnipärast.


see on see keberniit mille pärast ma lõpuks xboxist loobusin. päris kole on see meedia haldamine. sh arvutiga suhtlemine.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 03:51:09 vasta tsitaadiga

andreas123 kirjutas:
Keegi oskab soovitada mõnda mängu, mis võiks peale minna ka neiule, kes pole isegi kunagi xboxi mänginud ja niisama teda see ei huvita.
Tüdruk ütles, et võiks mingi mängu sebida, aga ta ei osanud midagi kindlalt öelda. Sõjamäng see vast ei ole, ma arvan.
Kogemusi?


Splint Second
Dirt 2
gotich 4
ufc
mirrors edge

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 09:41:14 vasta tsitaadiga

andreas123 kirjutas:
Keegi oskab soovitada mõnda mängu, mis võiks peale minna ka neiule, kes pole isegi kunagi xboxi mänginud ja niisama teda see ei huvita.
Tüdruk ütles, et võiks mingi mängu sebida, aga ta ei osanud midagi kindlalt öelda. Sõjamäng see vast ei ole, ma arvan.
Kogemusi?


Oleneb muidugi neiust, kuid googelda/uuri järgmisi mänge:

Beautiful Katamari
Dancing Stage (ehk siis Dance Dance Revolution; matt + mäng poodides ~500.-)
Prince of Persia
Need for Speed: Hot Pursuit
Crash: Mind Over Mutant
Banjo-Kazooie
Viva Pinata
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 09:49:02 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Ketas pole mingi pluss. Saab iga kell juurde osta ja odavamalt.
Glossy on tõesti endale kah meelepärasem. Kuid ca 25€ rohkem maksta glossy eest? No eks tasub vast ära icon_lol.gif Kahju aint, et ps3 sellist taandarengut tegi et läks puutetundlikelt nuppudelt tavalisetele ja glossylt matile. ja usb porte xboxil nüüd 5 aga ps3 kõigest 2... whaaat? icon_lol.gif


Pole sellest ise ka aru saanud, et milleks vaid 2 USB-d????? Ilge ajukepp on ikka vahest ütlen... tahan rooli ühendada ja pulti laadida samas ka hoida PS Eyed sees... ja noh lisaks võiks ju teisi pulte ka laadida korraga... hui saab thumbs_down.gif Aga ju need mõelnud, et ostke USB jagaja? pole proovinud jagamisega..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 18:36:22 vasta tsitaadiga

http://www.xbox360achievements.org/news/news-7270-Massive-Activision-Sale-on-Xbox-Live-Begins-Today.html

Kui kellelgi on veel CoD2 map packid ostmata, või ilge isu Guitar Hero 5's Fall Out Boy lugusid mängida, siis praegu olete õnnega koos!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 18:51:54 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
http://www.xbox360achievements.org/news/news-7270-Massive-Activision-Sale-on-Xbox-Live-Begins-Today.html

Kui kellelgi on veel CoD2 map packid ostmata, või ilge isu Guitar Hero 5's Fall Out Boy lugusid mängida, siis praegu olete õnnega koos!


Ei tea, kas keegi mängib ka COD2 multiplayerit üldse veel. Ma olen proovinud, vahest mõni ikka satub sisse icon_smile.gif

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 12:34:48 vasta tsitaadiga

Tervist...Uuendasin oma xbox360 ära...ja see uus skinn on RÕVE.. icon_rolleyes.gif need menu lehed on nagu valged.jms.. kas oleks võimalik mingit moodi tagasi panna vana skinn(nnii et need menu lehed ka ära muudaks mitte ainult tausta)


http://www.youtube.com/watch?v=smx04-qBrx0&feature=player_embedded#! -samasugused valged icon_rolleyes.gif


Teine probleem et ostsin sõbra käest nfs shift-i ja xbox ütleb region code is wrong jms...kas see tähendab et ei saagi mängida ?!

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 13:07:18 vasta tsitaadiga

vx2 kirjutas:
Teine probleem et ostsin sõbra käest nfs shift-i ja xbox ütleb region code is wrong jms...kas see tähendab et ei saagi mängida ?!

Täpselt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.01.2011 13:19:24 vasta tsitaadiga

Dashboardi ei ole võimalik downgradeda, nii nagu ma aru olen saanud. See mille saad, see on. Kui sa poleks live läinud siis oleks sama taust olnud. (Ei olnud riidlemine) Muidugi nendel xboxidel, mis pole kordagi netis käind on isegi kõige esimene dash olemas.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 14:43:09 vasta tsitaadiga

ma ei ole live läinud kunagi..
pistsin hot pursuiti plaadi sisse-mis tegi mingi updat-e..siis tuli selline masendav jura ette icon_biggrin.gif

E:ma lähen võta xbox360 ja nfs plaadi ja anna sellega vastu pead..ja lähen poodi ps3 järgi...

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.01.2011 15:00:26 vasta tsitaadiga

nii karm kohe o_O. Ega see dash nüüd mängimist sega ju icon_sad.gif. See ainult GUI ju. Mina igatahes midagi koledat seal ei näe, mind kotib et mängida saab,arcade tõmmata või MSG.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 15:51:03 vasta tsitaadiga

Alguses tunduvadki uued asjad võõratena. Mõne ajapärast on "oh kui iluzz ikka!".
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 13.01.2011 20:36:06 vasta tsitaadiga

Mina ei tea. Mulle täitsa meeldib see uus dash.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 13.01.2011 20:54:03 vasta tsitaadiga

Mul voolasid ka silmad peast välja selle uue dashi pärast. monkey.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 21:21:30 vasta tsitaadiga

aga see region jama . . see on ju lollus .*
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 21:35:32 vasta tsitaadiga

No arvatavasti USA regiooni mäng. PAL konsool mängib PAL regiooni mänge, NTSC mängud USA regioonile, kuigi on ka regioonivabu mänge mis töötavad mõlemitel konsoolidel. http://gaming.wikia.com/wiki/Region_Free_Xbox_360_Games
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 10:00:42 vasta tsitaadiga

selge..

soovitake mänge mida saab mängida kahe puldiga..

peale UFC JA Mortali ei teagi ...

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 10:26:19 vasta tsitaadiga

Kuidas oleks.... ENAMUS mänge ? icon_biggrin.gif
Pigem ütle sa mis stiili tahad ja saab soovitada. Vastasljuhul on liiga laialivalguv.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 10:28:52 vasta tsitaadiga

enamus?no mis moodi sa mängid nt ralli mänge ?! teeb pildi pooleks ?

Mida oleks huvitav koos mängida...no worms oleks äge...bomberman..jms

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 14.01.2011 10:31:04 vasta tsitaadiga

kossu on lahe koos mängida (nba 2k11) ja samuti tennist (virtua tennis 2009).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 500, 501, 502 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.