Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 08:34:56 vasta tsitaadiga

it's on the internet so it must be true.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 15:43:52 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Ja veel... Disney prahi asemel võiks lapsed hoopis järgnevat multikat vaadata - nalja kui palju:

Spoiler Spoiler Spoiler

"It is well enough that people of the nation do not understand our banking and monetary system, for if they did, I believe there would be a revolution before tomorrow morning." - Henry Ford


edit:
EPIC @ 26:30 -> ...


viimati muutis SKG 05.01.2011 00:18:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 15:52:02 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
dstar kirjutas:
Tõsiasi on see, et antud tsitaat on internetis liikvel ja siiamaani ei ole keegi seda valeks pidanud.
Ajastuse küsimus. Antud asja ütles too tegelane välja aastaid enne asjalikku kosmoseprojekti alustamist. Kui mälu ei peta siis einstein samuti oli mingil ajal üsnagi kindel, et me ei suuda eales aatomis peituvat energiat oma kasuks tööle panna, see siis tähendab et aatompommid-tuumajaamad on tegelikult puhas konspiratsioon?


Konstantin Tsiolkovski kirjutas paarkümmend aastat enne oma surma ühe suurima futuristina läbi aegade, et mõnesaja aasta pärast lendame me kuule ja planeetidele. Natuke enne oma surma kirjutas ta sellest, et need lennud on käega katsutavas kauguses. Paarikümne aastaga läbiti selline tohutu areng tehnoloogias ja teaduses, et eilne fantastika oli homne reaalsus.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 15:54:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 04.01.2011 21:48:09 vasta tsitaadiga

punase kilbi multikas oli kuulim
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 02:27:01 vasta tsitaadiga

Ghosts of the Underground
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 16:13:29 vasta tsitaadiga

link :: raamatusoovitus: dr Ben Goldacre "Pahateadus"

Ma ei oskagi hästi seda raamatusoovitust kuhugi paigutada kuna ühtepidi võiks olla raamatute teemas aga teistpidi sobib hästi vandenõuteooriate maailma. Just selle poole pealt, et õpetab maailma vaatama kaine pilguga, näitab kuidas töötab teadmistepõhine teadus, . Peamiselt on juttu küll meditsiinist ja tervishoiust (teemadel: homoöpaatia, imeravi, MMR liitvaktsiin, suurte ravimifirmade pahelisus, tõenäosus, et ühel või teisel köögiviljal on võime vähki ära hoida, teadusest rääkivate lugude ülemäärane lihtsustamine, kaheldavad tervisekaitsepaanikad, üksiklugude kasutamine tõendusmaterjalina, keha ja vaimu seosed, irratsionaalsuse teaduslik käsitlus, igapäevaelu meditsiiniliseks muutmine või muu taoline).

"Ja kõige selle teemade tõsiduse, statistika ja matemaatika, ahhetama ajava rumaluse paraadi juures oskab Ben Goldacre täiesti tõsiseltvõetavat ja akuraatset teadust esitada lõbusalt, ladusalt ja kohati lausa ülevoolavalt."

Viidatud lingil on ka raamatu sisejuhatus ära toodud, mis võtab väga hästi kogu teose kokku. Mu arvates on tegu väga hea populaarteadusliku raamatuga, kus tõsistest teemadest räägitakse nii, et ka lihtsurelik aru saab.

***

Põhimõtteliselt on raamat mingil ajal ka Tallinnas laenatav usaldusväärsetele ahvidele.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 17:15:15 vasta tsitaadiga

The mass bird and fish die-offs that have affected parts of the U.S. over the last week have now gone global, with Sweden, Brazil and New Zealand becoming the latest countries to experience a phenomena.

Eriskummaline on ka see, et paljude lindude kes alla prantsatavad sisikonnad on praktiliselt lahustunud. Ametlik versioon on hetkel muidugi ilutulestik. icon_confused.gif


More dead birds fall from sky in US
http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-12118589
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 17:49:02 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
More dead birds fall from sky in US
http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-12118589

Lõpus on hea teooria ära toodud - linnud põrkasid kokku nähtamatu UFO-ga icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 18:06:32 vasta tsitaadiga

rasvatihased olid söödamajast pea nädala kadunud,
pekikuulid ei kahanenud üldse.
nüüd on selge, et ufo viis nad vahepeal uurimisele.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 19:14:35 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
The mass bird and fish die-offs that have affected parts of the U.S. over the last week have now gone global, with Sweden, Brazil and New Zealand becoming the latest countries to experience a phenomena.

Eriskummaline on ka see, et paljude lindude kes alla prantsatavad sisikonnad on praktiliselt lahustunud. Ametlik versioon on hetkel muidugi ilutulestik. icon_confused.gif


More dead birds fall from sky in US
http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-12118589

Need pole ilmselt seotud, kuigi Uus-Meremaal ka midagi taolist hetkel.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.01.2011 19:17:38 vasta tsitaadiga

see on nagu lennuõnnetustega kui kuskil lennuka alla sajab siis meedia võimendab teemat ja siis tundubki nagu lennukid on hakanud üleöö alla kukkuma icon_smile.gif (sest kõikvõimalikud tehnilised rikked ja hädamaandumised saavad ilusti kajastatud)

ilmselt sama keiss

kuigi ei saa mainimata jätta, et 3000 või 5000 "tihast", oleneb keda uskuda, alla kukuvad on kahtlane minu kui mitte ornitoloogi jaoks.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 19:21:18 vasta tsitaadiga

Täna siis 20:00 ETV-st seda vaatama:
http://etv.err.ee/index.php?0560801 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 19:22:51 vasta tsitaadiga

Nüüd ka juba Rootsis kukuvad linnud alla.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.01.2011 19:24:53 vasta tsitaadiga

mõni labor võiks juba pajatada, et milles asi.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 19:25:48 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
mõni labor võiks juba pajatada, et milles asi.

Work in progress kindlasti.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 05.01.2011 19:34:01 vasta tsitaadiga

flashforward teooria ei sobi?

aga muidu kuskil telekanalis oli pärsi ammendav seletus
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 19:47:28 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Eriskummaline on ka see, et paljude lindude kes alla prantsatavad sisikonnad on praktiliselt lahustunud.

Kus see kirjas oli?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 20:30:06 vasta tsitaadiga

2011 Week 1

FALLING/Dead BIRDS
Kentucky
Louisiana
Arkansas
Arizona
Japan
Sweden

DEAD FISH
Arkansas
Maryland
South Wales (UK)
Brazil
Italy
New Zealand

Ning pikem rida linkidega ühest teises foorumist.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.01.2011 20:44:40 vasta tsitaadiga

Äkki on seotud maa amagnetvälja muutumisega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.01.2011 21:49:45 vasta tsitaadiga

MatchMaker, ehk annaksid listi kus 100% linkidest ei oleks katki? Sisikonna jutu kohta võiks ka muidugi miskit tarka linkida. Muidu võin ma ka väita mokaotsast, et tegelikult oli neil ka ajuimplantaadid ja teleporterid külge ehitatud koos kolme kloonitud peaga icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 23:14:59 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt seda Maiade filmi näha saab? Ei suutnud IMDB-st ETV lehelt leitud pealkirjaga dokumentaali leida.. Mingi alternatiivpealkirivms?
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 05.01.2011 23:50:11 vasta tsitaadiga

Luca Trovellesi Cesana ft Pier Giorgio Caria - Mayan Prophecies and Crop Circles: An extraordinary connection
http://www.documentarychannel.it/web/en/profezie/prof_sinossi.html#profezie or http://www.documentarychannel.it/en/profezie/prof_scheda.html
reklaamid enamjaolt... http://www.studio3tv.it/eng.htm

lindudel oli imo rind lihtsalt kukkumisest valu saanud, aga mingi kuu või paar tagasi tekkis hülgeid vms elukaid ka kuhugi randa hästi palju

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 00:12:09 vasta tsitaadiga

See Maiade film oli küll ajukas. Ikka väga ühte auku taoti palli - kaalumata võimalust, et asjade taga võiks inimesed olla.

Ma päris algust ei näinud - mis värk nende tüüpidega olid kes öösel põldu filmisid? Teadsid, et tuleb keegi viljaringi tegema öösel? Miks nad üldse filmisid? Ja kui tal pidi seal autos IR jmt kaamerad olema siis miks nende pilti ei kuvatud?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 00:13:35 vasta tsitaadiga

prantslased tegid selle "dokumentaali" täpselt nagu ameeriklased.
ühte ja sama asja nämmutatakse 10+ korda.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 00:17:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma päris algust ei näinud - mis värk nende tüüpidega olid kes öösel põldu filmisid? Teadsid, et tuleb keegi viljaringi tegema öösel? Miks nad üldse filmisid? Ja kui tal pidi seal autos IR jmt kaamerad olema siis miks nende pilti ei kuvatud?

nad jälgisid jah ümberkaudseid põlde tol öösel kell 23.00 - 05.00
Videosalvestist näidatigi ja essugi näha polnud välja arvatud välgusähvatuse/välgu moodi asi kell 03.15 paiku ja mõne aja pärast (oli see paarkümmend minutit vist hiljem?) avastati suured viljaringid.
Ehk et kui oleks põllul olnud liikumist või mingit valgust, oleksid need ülitundlikud kaamerad selle registeerinud, aga ei olnud midagi peale selle murdosasekundi sähvatuse. Vaata kindlasti kordust.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 00:21:22 vasta tsitaadiga

Arvata võib, et inimesed neid teevad.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 00:27:38 vasta tsitaadiga

Aga paganama hästi teevad siis neid - tähelepanu Maia kalendritele on garanteeritud thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 06.01.2011 00:54:55 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
prantslased tegid selle "dokumentaali" täpselt nagu ameeriklased.
ühte ja sama asja nämmutatakse 10+ korda.

itaallased?

a seal polnd isegi välgusähvatust, vaid mingi sahin. pääle seda jäin üldse magama icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 00:57:25 vasta tsitaadiga

Rohkem kui introt vist ei näidata kuskil?
Eks siis jään ootama - lootma, et laupäeval näen.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 01:01:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

a seal polnd isegi välgusähvatust, vaid mingi sahin

oli küll - vaata hoolikalt. Teinekord ära võta sõna, kui oled saadet vaadanud unise peaga.

Ses mõttes, kui tegemist on maavälise tsivilisatsiooniga, siis neid viljaringe ei tehtaks "traditsioonilisel" moel, lauajupi ja nööriga, vaid sootuks kõrgemal tasemel, millest me ei jagaks ööd ega mütsi icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 01:12:40 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
B6 kirjutas:
prantslased tegid selle "dokumentaali" täpselt nagu ameeriklased.
ühte ja sama asja nämmutatakse 10+ korda.

itaallased?

hoopis nemad jah icon_smile.gif

einoh ringid on ilusad, tulnukad püüavad kõigest väest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 01:26:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
nad jälgisid jah ümberkaudseid põlde tol öösel kell 23.00 - 05.00
Videosalvestist näidatigi ja essugi näha polnud välja arvatud välgusähvatuse/välgu moodi asi kell 03.15 paiku ja mõne aja pärast (oli see paarkümmend minutit vist hiljem?) avastati suured viljaringid.
Ehk et kui oleks põllul olnud liikumist või mingit valgust, oleksid need ülitundlikud kaamerad selle registeerinud, aga ei olnud midagi peale selle murdosasekundi sähvatuse. Vaata kindlasti kordust.

Mitte ainult tol öösel vaid pikema aja vältel.
Too värk seal tekkis nii, et 7min oli rahulik ja suhtkoht pime, siis käis mingi sähvatus ja väljas läks heledamaks
ning viljaringid olid olemas.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 01:53:49 vasta tsitaadiga

heledamaks läks sellpärast, et päike hakkas tõusma. See aga ei tähenda, et seal midagi ebaloomulikku oleks olnud. Ma olen suht kindel, et tüübid ise tegid need sinna ja, et asjale rohkem tähelepanu tõmmata siis "filmisid".

Sealgi väitsid nad, et see on ainuke video mis on ringide tekkest olemas üldse. Arvad, et nad sellega raha ja feimi ei kogu?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 01:54:25 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
heledamaks läks sellpärast, et päike hakkas tõusma

Just - aga keerukad viljaringid olid praktiliselt hetkeliselt tekkinud.
Võta nüüd siis kinni, mismoodi öösel saavad inimesed pimedas selliseid asju teha nii kiiresti.

Üks variant veel, et see video on võlts ja kogu värk ülespuhutud mull.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 06.01.2011 02:01:32 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Teinekord ära võta sõna, kui oled saadet vaadanud unise peaga.

? icon_eek.gif
mida sa välgusähvatuse all mõtled? see oli mingi täiesti lamp sahin, mida 90ndate tv aparaadist väga tihti näha võis. eriti kui rusikat sai tunda

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 02:02:24 vasta tsitaadiga

Jah, sahin oli küll, aga hilisemas korduses aegluubis kerides oli näha ekraani ülemises osas valgem nooljas sähvatus.
Mine võta siis kinni, mis jama sellist asja lambist videokaamerale teeb.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 02:06:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
...
Üks variant veel, et see video on võlts ja kogu värk ülespuhutud mull.
thumbs_up.gif

Kuigi pole ise seda videot näinud. See saates näidatu nägi küll paras jura välja. See "valgussähvatus" võis vabalt olla selleks, et eri videolõigud kokku miksida ja/või lihtsalt miskit "ebaloomulikku" videole jäädvustada. Kui nad oleks korralikku tehnikat kasutanud nagu nad seal ise suurelt reklaamisid siis oleks ka pimedas põld peale jäänud. Seal oli ju jutt IR kaameratest jmt.

Huvitav oleks näha seda videot korraliku kvaliteediga.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 02:09:46 vasta tsitaadiga


Link


02:30 alates

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 02:11:39 vasta tsitaadiga

www.circlemakers.org
http://science.howstuffworks.com/science-vs-myth/unexplained-phenomena/crop-circle5.htm
http://www.wikihow.com/Make-a-Crop-Circle
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 02:14:34 vasta tsitaadiga

Jälle või?
Tegime ju selgeks selle.

Võtame parem päkapikud vm.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 02:18:04 vasta tsitaadiga

Erinevalt dokumenteeritud viljaringidest pole päkapikkudest tõendeid. icon_biggrin.gif

Aga isegi kui kõik need erineva keerukusastmega viljaringid on tõesti lihast ja luust inimeste poolt tehtud, jääb küsimus, miks nad seda teevad.
Kas nad on mingid 2012.12.21 fanaatilised usuhullud või mingid muud maniakid, kes pärast diivani peal onavad pauku lahti, vaadates kuidas maailm neid viljaringe arutab? icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 02:19:49 vasta tsitaadiga

kust maia sihukese kalendri said või kuidas tegid.
meie oskame vaid numbreid ritta laduda ega suuda homset ilmagi ennustada thumbs_down.gif

ja on selle kalendri kohta ka nö tõsiteaduslikke töid või
piirdub asi pigem tõlgendamistes icon_confused.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2011 02:29:14 vasta tsitaadiga

Miks kapuutsikaga poisid öösel majade seintele gräffitit teevad, sama põhjus ehk? Eneseväljendus, hobi. Võibolla on mõne kunstiakadeemia tudengid? Tore ju pealt vaadata kui sinu tööd uudistes näitab ja sõpradega naerda, et seda millegi üleloomuliku tööks peetakse.


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 02:29:28 vasta tsitaadiga

Maiade kalender on täitsa füüsiliselt alles ja seda on ikka uuritud ja dešifreeritud jah:
http://en.wikipedia.org/wiki/Maya_calendar

Muidugi soolapuhujaid on ka:
http://en.wikipedia.org/wiki/Mayanism

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 06.01.2011 02:37:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=Z_BhXE0giiE
2:30 alates

tõestus, et põllul polnud ühtegi ringi - http://www.youtube.com/watch?v=Z_BhXE0giiE&t=3m33s

Tanel kirjutas:
Jah, sahin oli küll, aga hilisemas korduses aegluubis kerides oli näha ekraani ülemises osas valgem nooljas sähvatus.

osad otsivad marsi ja kuu pinnalt varjude järgi ehitisi ja nägusi. ning viimaseid otsivad udust ja peegeldustest ka tondipüüdjad

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 02:48:35 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
Tanel kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=Z_BhXE0giiE
2:30 alates

tõestus, et põllul polnud ühtegi ringi - http://www.youtube.com/watch?v=Z_BhXE0giiE&t=3m33s

Üks räägib aiast, teine aiaaugust icon_biggrin.gif

Ma pidasin 2:30 silmas Youtube vastava osa algust, mis puudutas viljaringide salvestamist.

Sina viitasid oma lingis 3:30 osale, kus on video põllust kell 1:35 ja seal tõepoolest ei olnud ühtegi ringi sel ajal.
"Actioniks" läks alles 3:13 ning 3:20 oli viljaringid juba kergelt näha. Seega pidid need viljaringid tekkima 7 minuti jooksul.

Kui see video üldse on autentne icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.01.2011 02:55:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Erinevalt dokumenteeritud viljaringidest pole päkapikkudest tõendeid. icon_biggrin.gif
Viljaringid on enam-vähem sama hea tõestus kui hommikul sussis olevad kommid icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 06.01.2011 02:58:44 vasta tsitaadiga

point on selles, et nood tüübid kasutavad toda lõiku tõendina. kuula teksti ka. (ise pakun et see on sama põllu parem ülemine serv, sisse suumituna, või siis hoopis mingi teine osa veel rohkem paremalt poolt ülevalt, mis teistel klippidel üldse kaadrisse ei jäänudki)
youtube'is on sama video mis telekast näitas, aga film ise on kaheldava väärtusega. kui autorit ja tema firma juba vaadata.

derren brown investigates - the ghosthunter räägib näiteks ühest usa tondipüüdjast(Lou Gentile), kes jälitas tonte mingi lapsepõlve trauma tõttu vms. polnd just kõige teravam kriit ka tolle episoodi põhjal.
väidetavalt nüüd varalahkunud ja mingid tüübid kirjutavad tast kui "THE BEST": http://www.dreadcentral.com/news/32329/in-memoriam-lou-gentile

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2011 03:08:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

point on selles, et nood tüübid kasutavad toda lõiku tõendina. kuula teksti ka. (ise pakun et see on sama põllu parem ülemine serv, sisse suumituna, või siis hoopis mingi teine osa veel rohkem paremalt poolt ülevalt, mis teistel klippidel üldse kaadrisse ei jäänudki)

no milleks siis üldse sellist keberniiti teha, oleks võinud ju suvalist põldu filmida icon_biggrin.gif
Ses mõttes, et kui see feik oli, siis oleks see sama olnud, nagu mustkunstniku triki salvestamine ja siis pärast monteerimine.
Fakt on aga see, et need viljaringid sinna öösel kuidagi tekkisid, kas siis inimtegevusest või mitte.
tsitaat:

Viljaringid on enam-vähem sama hea tõestus kui hommikul sussis olevad kommid

Erineb siiski sellepoolest, et viljaringide puhul on vaid üksikute ringide puhul tõestatud inimtegevus (vaid need, kes on ise üles tunnistanud).
Aga ringe on 26 eri riigis ca kümme tuhat. Ju siis nad on kõik nii hästi organiseeritud ja veelgi salajasem/kinnisem organisatsioon kui Vabamüürlased icon_cool.gif

tsitaat:
Twenty-six countries ended up reporting approximately ten-thousand crop circles, in the last third of the 20th century, and 90% of those were located in southern England. Many of the formations appearing in that area are positioned near ancient monuments, such as Stonehenge.


http://en.wikipedia.org/wiki/Crop_circle

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.