|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.12.2010 02:43:57
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
hetkel jõulude aeg loogika ei kehti, 9 dets usa pakk kohal(täna), aga sama kuupäevaga uk pakk siiani veel kusagil teel  |
sa tead täpselt kust, kuhu ja millal pakk liikus? I think not...
ainus variant rahvusvahelisest postist tõesti aru saamiseks ongi minna kuskile suurde hub'i tööle ja seal vähemalt paar aastat paigas olla.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
23.12.2010 03:36:28
|
|
|
| Viimaste uudiste põhjal pidi UK'st tulevad pakid nüüd vist lõpuks liikuma hakkama, Heathrow lennujaama tõusu- ja maandumisrajad saadi lõpuks puhtaks.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
24.12.2010 00:51:14
|
|
|
Eesti posti info igatahes väidab pidevalt, et neil on infot rohkem, kui saadetise numbrite järgi võimalik näha posti lehelt ja see on ka korduvalt tõeks osutunud.Mõistmatuks jääb muidugi, miks see info on avaldatav infotelefonile helistades ja mitte lehel jälgitav.
Üks käsi ei tea, mis teine teeb...
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
25.12.2010 12:02:06
|
|
|
Tekkis siis üks olukord, saadeti mingi selline kaup mis läks hiina tagasi ja müüaga sai kokku leppitud, et kannab mingi 80% rahast tagasi paypal kontole. Ma nüüd ei saa aru kas ma pean veel midagi tegema? Summa real on mingi "Issue refund" link, kas pean seal midagi tegema või milleks see on? Kui lingile vajutada siis tuleb tekst:
Issue Refund
You can issue a full or partial refund for 60 days after the original payment was sent. When you issue a refund, PayPal refunds the fees, including partial fees for partial payment refunds.
To issue a refund, enter the amount in the Refund Amount field and click Continue.
Mis teha tuleb, kas peab midagi kinnitama, et raha päris minu omaks saab või saab sellega keelduda mingist toetusest, krt ei saa aru sellest mõttes.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.12.2010 12:49:22
|
|
|
issue refund tähendab raha tagasi kandmist. müüja juba tegi sulle "issue refund", kui sa ka teed, siis kannad raha talle jälle tagasi
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
25.12.2010 13:15:28
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
issue refund tähendab raha tagasi kandmist. müüja juba tegi sulle "issue refund", kui sa ka teed, siis kannad raha talle jälle tagasi  |
Seda ma aimasin aga miks sellisel puhul see 60 päevane aeg veel antud on? Nagu mul oleks 60 päeva aega selle rahaga midagi ette võtta.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
25.12.2010 17:59:01
|
|
|
Vajan kiiresti teie abi kallid kaas- AHV`id.
Nimelt tahab isik x osta minu käest ühte asja ning tasuda Paypalis. Ta ei saa mulle otse raha kanda, kuna tal ei ole raha Paypali balance`s ja tahab kasutada vist krediitkaarti vms. Minu konto ei ole "Businness" tüüpi, on "Premier" ja seega ta ei pidavat otse sealt kanda saama. "Businness" tüüpi kontode vahel pidavat aga kohe saama raha kanda ka krediitkaartilt.
Samas tahab ta minu käest saadavat asja suht kohe kasutama hakata ja ta ei taha oodata kuni mõne pangapäeva jooksul ta enda krediitkaartilt raha enda balance`le saaks panna, et mulle kohene ülekanne teha.
Samas on minu Paypal alt näha "Pending Until Dec 29, 2010" see asi.
Spoiler 
Kas ta saab selle tagasi võtta või või asi õige? Võin asja ära anda?
Emailile tuli ka tekst:
You have just been sent a payment by eCheck. You will receive the money in about 3-5 business days (estimated: 12/29/2010-12/31/2010). We recommend that you wait until the money arrives before shipping items. We'll email you when this eCheck payment has been deposited into your account.
Mis on küll väga tark, aga antud juhul ei kannata eriti oodata. Ilmselt stamp-tekst. Nagu ka antud ülekande dokumenis ees kirjas. Ei ütle ära konkreetselt kas saatja võib tühistada ülekande.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
25.12.2010 18:28:49
|
|
|
Kuidas ei saa otse kanda, vaja ainult paypali ja krediit kaarti ning saajal ka vaid paypali.
Saada piixu enne kui raha üle pole...
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
25.12.2010 18:56:14
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
Kuidas ei saa otse kanda, vaja ainult paypali ja krediit kaarti ning saajal ka vaid paypali.
Saada piixu enne kui raha üle pole... |
Juba tegin seda. Kui ma postitasin, siis polnud mulle veel asi selge. Nüüd joonistus tüüpiline petja käitumine välja.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
26.12.2010 10:40:31
|
|
|
Tekkis ühe Saksa ebay müüjaga ettenägematu jama - sai tehtud üks ost kus ilusti näidatud saatmistkulu 9.90€ Estland.
Mõne päeva pärast küsib müüja mu käest 15€ saatekulu lisaks juurde
Saatsin siis kirja et pole nõus juurde maksma ja kantku mu raha tagasi.
Tegigi ilusti "refund'i" aga nüüd mul ebays oleks nagu see asi ikka maksmata (I need to pay for 1 item.) ja lisaks märkis see müüja peale raha tagastamist, et asi posti pandud.
Kas nüüd pean mina ka midagi tegema, et see "need to pay" sealt kaoks, sest nüüd jääb äkki nagu oht, et mina jään pahategijaks, sest minul on ju "maksmata"...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
26.12.2010 11:57:36
|
|
|
| miks sa müüjalt küsida ei võiks kuidas seis on? vb ta lihtsalt märkis need asjad seal lampi ja loodab, et sa talle siiski positiivse paned
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.12.2010 13:13:10
|
|
|
Ära pane seda "need to pay-d tähele". Kui said asjad lahendatud, võid omal lihtsalt selle listist ära kustutada, siis ei tuleta ta sulle enam meelde...
| Ricard kirjutas: |
Tekkis ühe Saksa ebay müüjaga ettenägematu jama - sai tehtud üks ost kus ilusti näidatud saatmistkulu 9.90€ Estland.
Mõne päeva pärast küsib müüja mu käest 15€ saatekulu lisaks juurde
Saatsin siis kirja et pole nõus juurde maksma ja kantku mu raha tagasi.
Tegigi ilusti "refund'i" aga nüüd mul ebays oleks nagu see asi ikka maksmata (I need to pay for 1 item.) ja lisaks märkis see müüja peale raha tagastamist, et asi posti pandud.
Kas nüüd pean mina ka midagi tegema, et see "need to pay" sealt kaoks, sest nüüd jääb äkki nagu oht, et mina jään pahategijaks, sest minul on ju "maksmata"... |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
27.12.2010 14:21:28
|
|
|
| 18.12.2010 pandi tähitud kiri CHICAGOst USPSga posti ja täna 27.12.2010 sain kätte. Pole üldse paha arvestades jõule ja lund, ma üldse see aasta ei lootnudki seda kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
27.12.2010 20:41:13
|
|
|
Huvitav, et juba 3 päeva selline seis:
LANGENHAGEN, DE 24/12/2010 3:19 ARRIVAL SCAN
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
29.12.2010 13:53:15
|
|
|
Kümnendal saadetud UK pakk jõudis ka lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAUZZZ
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2010
|
29.12.2010 14:15:26
|
|
|
Täna hommikul saabus 21.12 postitatud pakk Hongkongist economy deliveryga.
_________________ Just my stupid and uneducated opinion. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.12.2010 14:46:47
|
|
|
9.dets. Uk pakk lõpuks kohal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
29.12.2010 15:57:12
|
|
|
Täna jah miski ammuste UK pakkide sadu üle Eesti 7detsebri omad tulid endal, sides oli olnud aga ka 18 novembri omasid
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
29.12.2010 16:04:50
|
|
|
Ma ootan siiamaani 2.12 postitatud USA pakki
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
29.12.2010 19:22:24
|
|
|
Müüa paypalis 5,32 EUR, 15 eek/tk
kogusummas 79,8 eek
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tähenärija
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
30.12.2010 02:08:17
|
|
|
| euro tuleb kohe, siis ei ole vajadust raha muutagi, kõvast kergem paypali tehinguid teha
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
30.12.2010 12:01:27
|
|
|
Ostmine peaks odavamaks minema ?
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.12.2010 12:31:43
|
|
|
arvestada tasuks ka seda , et uk-s tõuseb käibemaks esimesel jaanuaril.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
30.12.2010 12:54:30
|
|
|
| peab meeldima. kirjutas: |
Ostmine peaks odavamaks minema ? |
ostmine mugavamaks, riikidest, kus euro ka käibel. ei ole raha ümber konvertimist
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wreckie
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2007
|
30.12.2010 20:30:01
|
|
|
| Varem oli UPS trackingu lehel Scheduled Delivery: 31-December-2010, nüüd pole seal enam ühtegi sõna kuupäevast, huvitav, et kas siis ajast maas? Hetkel näitab Poolas olevat ja juba sõidus, huvitav, kaua sealt aega läheb, et siia jõuaks?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
31.12.2010 18:55:53
|
|
|
Kui kellelgi on 21$ kandis Paypali raha müüa, siis oleksin huvitet!
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
31.12.2010 22:01:58
|
|
|
Puuduvad kommentaarid + pole ID-kaardiga autentinud. Kuid küsin temalt vast ikka.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
31.12.2010 22:11:43
|
|
|
| krist2an, mis kursiga oleksid nõus ostma?
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
31.12.2010 22:35:03
|
|
|
krist2an, hea tähelepanek
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
01.01.2011 20:59:00
|
|
|
| Kas mul on võimalik vaikimisi muuta valuutaks EUR oksjonitel USD asemel?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
02.01.2011 21:31:14
|
|
|
| Teab keegi, kas Eesti Tollil/Postil on mingi +/- vealõtk ka saadetise kinnipidamisel? Mul tuli Paypal-i kaudu makstud pakk(DVD) interneti kaubamajast väärtuses 2600 jeeni aga tollideklaratsiooni(KM) ei nõutud. Ka kõige soodsamat minu poolt leitud kurssi kasutades tuleks väärtus üle 22 EUR-i.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
03.01.2011 17:30:13
|
|
|
vutt, joppas. Saadetise väärtust kontrollitakse pisteliselt. Mõni tuleb probleemideta läbi (k.a minu saadetis, mis ületas kenasti maksuvaba piiri).
/edit: 1 detsember teele pandud pakk jõudis täna Gonk Hongist.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaaviT
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2010
|
03.01.2011 20:49:30
|
|
|
olemas
viimati muutis TaaviT 04.01.2011 14:38:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h2ckinside
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2008
|
03.01.2011 21:51:34
|
|
|
| Ebayst läpaka tellimine on hea mõte? Kellelgi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
03.01.2011 22:04:10
|
|
|
Väike küsimus vahele: minu Paypal`i kontol olevat raha (Paypal balance) ei saa keegi ära (tagasi) võtta? Näiteks kui kantakse üle ja raha ilmub minu kontole balance peale ilusti, siis ei saa saatja seda sealt enam mingi trikiga tagasi võtta?
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
03.01.2011 22:43:31
|
|
|
Ei minu teema on ikka selles, et raha on kontole päriselt kah kantud (on balance peal näha). Lihtsalt tahan teada, et mingied trikke enam teha ei anna ja ei pea kontot igaks juhuks ära tühjendama. No muidu ei saaks ju netipoed kah seda aksepteerida..
See, et tünga tegemiseks kantakse ootel tehinguga vms (mida hiljem tühistada saab), on teine teema loodetavasti ja balance raha peale pättide sõrad ei ulatu
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h2ckinside
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2008
|
04.01.2011 19:00:09
|
|
|
| Tellisin täna UK-st MSI GX660R 1203 EUR-i eest, eks näis millal kohale jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kolupea
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2011
|
04.01.2011 19:04:19
|
|
|
on müüa paypalis 57usd lisage aizzx@hotmail.com
_________________ mina |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
07.01.2011 18:06:14
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
Ei minu teema on ikka selles, et raha on kontole päriselt kah kantud (on balance peal näha). Lihtsalt tahan teada, et mingied trikke enam teha ei anna ja ei pea kontot igaks juhuks ära tühjendama. No muidu ei saaks ju netipoed kah seda aksepteerida..
See, et tünga tegemiseks kantakse ootel tehinguga vms (mida hiljem tühistada saab), on teine teema loodetavasti ja balance raha peale pättide sõrad ei ulatu  |
Ja ulatub! Krt ongi nii, et kui raha balance peal, siis saab veel valetama hakata, et ma ei saanud asja (pole ebayga seotud üldse).
Õnneks on mul kogemata mõningad tõendid. Aga asi on selge, Paypali balance pealt tuleb kah igaks juhuks iga kopikas ära kantida ja kohe!!!
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
07.01.2011 18:20:07
|
|
|
No vot
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
07.01.2011 21:43:37
|
|
|
Saatekulu tasuta sellel oksjonil ja tava pakk tuleb ca. 30päeva...Aga UPS väidab et 3-5 tööpäeva..
Aga arvestama peaks ka Tolli maksudega kuna pakk tuleb Hiinast.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
07.01.2011 21:47:58
|
|
|
Mais, hmm, mis selle tolli maksu % on ?
EDIT: esimeses postis kirjas
Ehk siis tuleb 20% juurde maksta :S
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
07.01.2011 21:52:10
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Mais, hmm, mis selle tolli maksu % on ?
EDIT: esimeses postis kirjas
Ehk siis tuleb 20% juurde maksta :S |
Täpselt, aga võib ka õnneks minna et ei pea midagi maksma...
Pakk peaks väike olema ja siis nad ei pruugi kontrollida.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
07.01.2011 21:58:21
|
|
|
Mis te arvate kui suur oht on üle saada uuel kasutajal ?
Nimelt pole ennem ebayst midagi ostnud, kui nüüd konto teen ja raha ära kannan siis vist on oht petta saada ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
07.01.2011 22:05:45
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Mis te arvate kui suur oht on üle saada uuel kasutajal ?
Nimelt pole ennem ebayst midagi ostnud, kui nüüd konto teen ja raha ära kannan siis vist on oht petta saada ? |
läbi paypali pead maksma siis ei saa petta...Ja vist ainuke võimalus ongi läbi paypali maksta..
Kui kaup ei vasta kirjeldusele või ei saabu kohale siis teen claimi sellest ja saad raha tagasi:)
Lihtne ja turvaline!
Paypali pead ka konto tegema.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
07.01.2011 22:13:21
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Mais, hmm, mis selle tolli maksu % on ?
EDIT: esimeses postis kirjas
Ehk siis tuleb 20% juurde maksta :S |
20% pole tollimaks vaid impordi käibemaks.
Tollimaks peaks olema prosedel Hiinast 0%
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|