Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 02:43:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
hetkel jõulude aeg loogika ei kehti, 9 dets usa pakk kohal(täna), aga sama kuupäevaga uk pakk siiani veel kusagil teel thumbs_down.gif

sa tead täpselt kust, kuhu ja millal pakk liikus? I think not... icon_wink.gif
ainus variant rahvusvahelisest postist tõesti aru saamiseks ongi minna kuskile suurde hub'i tööle ja seal vähemalt paar aastat paigas olla.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 23.12.2010 03:36:28 vasta tsitaadiga

Viimaste uudiste põhjal pidi UK'st tulevad pakid nüüd vist lõpuks liikuma hakkama, Heathrow lennujaama tõusu- ja maandumisrajad saadi lõpuks puhtaks.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 24.12.2010 00:51:14 vasta tsitaadiga

Eesti posti info igatahes väidab pidevalt, et neil on infot rohkem, kui saadetise numbrite järgi võimalik näha posti lehelt ja see on ka korduvalt tõeks osutunud.Mõistmatuks jääb muidugi, miks see info on avaldatav infotelefonile helistades ja mitte lehel jälgitav.
Üks käsi ei tea, mis teine teeb...
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 12:02:06 vasta tsitaadiga

Tekkis siis üks olukord, saadeti mingi selline kaup mis läks hiina tagasi ja müüaga sai kokku leppitud, et kannab mingi 80% rahast tagasi paypal kontole. Ma nüüd ei saa aru kas ma pean veel midagi tegema? Summa real on mingi "Issue refund" link, kas pean seal midagi tegema või milleks see on? Kui lingile vajutada siis tuleb tekst:

Issue Refund

You can issue a full or partial refund for 60 days after the original payment was sent. When you issue a refund, PayPal refunds the fees, including partial fees for partial payment refunds.

To issue a refund, enter the amount in the Refund Amount field and click Continue.

Mis teha tuleb, kas peab midagi kinnitama, et raha päris minu omaks saab või saab sellega keelduda mingist toetusest, krt ei saa aru sellest mõttes.

Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 12:49:22 vasta tsitaadiga

issue refund tähendab raha tagasi kandmist. müüja juba tegi sulle "issue refund", kui sa ka teed, siis kannad raha talle jälle tagasi icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 13:15:28 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
issue refund tähendab raha tagasi kandmist. müüja juba tegi sulle "issue refund", kui sa ka teed, siis kannad raha talle jälle tagasi icon_rolleyes.gif

Seda ma aimasin aga miks sellisel puhul see 60 päevane aeg veel antud on? Nagu mul oleks 60 päeva aega selle rahaga midagi ette võtta.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2010 17:59:01 vasta tsitaadiga

Vajan kiiresti teie abi kallid kaas- AHV`id.

Nimelt tahab isik x osta minu käest ühte asja ning tasuda Paypalis. Ta ei saa mulle otse raha kanda, kuna tal ei ole raha Paypali balance`s ja tahab kasutada vist krediitkaarti vms. Minu konto ei ole "Businness" tüüpi, on "Premier" ja seega ta ei pidavat otse sealt kanda saama. "Businness" tüüpi kontode vahel pidavat aga kohe saama raha kanda ka krediitkaartilt.

Samas tahab ta minu käest saadavat asja suht kohe kasutama hakata ja ta ei taha oodata kuni mõne pangapäeva jooksul ta enda krediitkaartilt raha enda balance`le saaks panna, et mulle kohene ülekanne teha.

Samas on minu Paypal alt näha "Pending Until Dec 29, 2010" see asi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas ta saab selle tagasi võtta või või asi õige? Võin asja ära anda?

Emailile tuli ka tekst:

You have just been sent a payment by eCheck. You will receive the money in about 3-5 business days (estimated: 12/29/2010-12/31/2010). We recommend that you wait until the money arrives before shipping items. We'll email you when this eCheck payment has been deposited into your account.

Mis on küll väga tark, aga antud juhul ei kannata eriti oodata. Ilmselt stamp-tekst. Nagu ka antud ülekande dokumenis ees kirjas. Ei ütle ära konkreetselt kas saatja võib tühistada ülekande.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 18:28:49 vasta tsitaadiga

Kuidas ei saa otse kanda, vaja ainult paypali ja krediit kaarti ning saajal ka vaid paypali.
Saada piixu enne kui raha üle pole...
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2010 18:56:14 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
Kuidas ei saa otse kanda, vaja ainult paypali ja krediit kaarti ning saajal ka vaid paypali.
Saada piixu enne kui raha üle pole...


Juba tegin seda. Kui ma postitasin, siis polnud mulle veel asi selge. Nüüd joonistus tüüpiline petja käitumine välja.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 10:40:31 vasta tsitaadiga

Tekkis ühe Saksa ebay müüjaga ettenägematu jama - sai tehtud üks ost kus ilusti näidatud saatmistkulu 9.90€ Estland.
Mõne päeva pärast küsib müüja mu käest 15€ saatekulu lisaks juurde icon_eek.gif
Saatsin siis kirja et pole nõus juurde maksma ja kantku mu raha tagasi.
Tegigi ilusti "refund'i" aga nüüd mul ebays oleks nagu see asi ikka maksmata (I need to pay for 1 item.) ja lisaks märkis see müüja peale raha tagastamist, et asi posti pandud.
Kas nüüd pean mina ka midagi tegema, et see "need to pay" sealt kaoks, sest nüüd jääb äkki nagu oht, et mina jään pahategijaks, sest minul on ju "maksmata"...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 26.12.2010 11:57:36 vasta tsitaadiga

miks sa müüjalt küsida ei võiks kuidas seis on? vb ta lihtsalt märkis need asjad seal lampi ja loodab, et sa talle siiski positiivse paned
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 13:13:10 vasta tsitaadiga

Ära pane seda "need to pay-d tähele". Kui said asjad lahendatud, võid omal lihtsalt selle listist ära kustutada, siis ei tuleta ta sulle enam meelde...

Ricard kirjutas:
Tekkis ühe Saksa ebay müüjaga ettenägematu jama - sai tehtud üks ost kus ilusti näidatud saatmistkulu 9.90€ Estland.
Mõne päeva pärast küsib müüja mu käest 15€ saatekulu lisaks juurde icon_eek.gif
Saatsin siis kirja et pole nõus juurde maksma ja kantku mu raha tagasi.
Tegigi ilusti "refund'i" aga nüüd mul ebays oleks nagu see asi ikka maksmata (I need to pay for 1 item.) ja lisaks märkis see müüja peale raha tagastamist, et asi posti pandud.
Kas nüüd pean mina ka midagi tegema, et see "need to pay" sealt kaoks, sest nüüd jääb äkki nagu oht, et mina jään pahategijaks, sest minul on ju "maksmata"...
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 14:21:28 vasta tsitaadiga

18.12.2010 pandi tähitud kiri CHICAGOst USPSga posti ja täna 27.12.2010 sain kätte. Pole üldse paha arvestades jõule ja lund, ma üldse see aasta ei lootnudki seda kätte saada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 27.12.2010 20:41:13 vasta tsitaadiga

Huvitav, et juba 3 päeva selline seis:
LANGENHAGEN, DE 24/12/2010 3:19 ARRIVAL SCAN
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 29.12.2010 13:53:15 vasta tsitaadiga

Kümnendal saadetud UK pakk jõudis ka lõpuks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 14:15:26 vasta tsitaadiga

Täna hommikul saabus 21.12 postitatud pakk Hongkongist economy deliveryga. icon_eek.gif
_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 14:46:47 vasta tsitaadiga

9.dets. Uk pakk lõpuks kohal thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 15:57:12 vasta tsitaadiga

Täna jah miski ammuste UK pakkide sadu üle Eesti icon_smile.gif 7detsebri omad tulid endal, sides oli olnud aga ka 18 novembri omasid icon_biggrin.gif
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 29.12.2010 16:04:50 vasta tsitaadiga

Ma ootan siiamaani 2.12 postitatud USA pakki icon_razz.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 19:22:24 vasta tsitaadiga

Müüa paypalis 5,32 EUR, 15 eek/tk
kogusummas 79,8 eek icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tähenärija
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2009




sõnum 30.12.2010 01:15:08 vasta tsitaadiga

Müüa Paypali 75$ ja 10 ea.

hull134@hotmail.com on msn.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 02:08:17 vasta tsitaadiga

euro tuleb kohe, siis ei ole vajadust raha muutagi, kõvast kergem paypali tehinguid teha
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 30.12.2010 12:01:27 vasta tsitaadiga

Ostmine peaks odavamaks minema icon_rolleyes.gif ?
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 12:31:43 vasta tsitaadiga

arvestada tasuks ka seda , et uk-s tõuseb käibemaks esimesel jaanuaril.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 12:54:30 vasta tsitaadiga

peab meeldima. kirjutas:
Ostmine peaks odavamaks minema icon_rolleyes.gif ?

ostmine mugavamaks, riikidest, kus euro ka käibel. ei ole raha ümber konvertimist
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 30.12.2010 20:30:01 vasta tsitaadiga

Varem oli UPS trackingu lehel Scheduled Delivery: 31-December-2010, nüüd pole seal enam ühtegi sõna kuupäevast, huvitav, et kas siis ajast maas? Hetkel näitab Poolas olevat ja juba sõidus, huvitav, kaua sealt aega läheb, et siia jõuaks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 18:55:53 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on 21$ kandis Paypali raha müüa, siis oleksin huvitet! thumbs_up.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 21:55:31 vasta tsitaadiga

krist2an, mõni post üleval pool ? (vihje: kasutaja tähenärija )
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 22:01:58 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
krist2an, mõni post üleval pool ? (vihje: kasutaja tähenärija )

Puuduvad kommentaarid + pole ID-kaardiga autentinud. Kuid küsin temalt vast ikka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 22:11:43 vasta tsitaadiga

krist2an, mis kursiga oleksid nõus ostma?
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 22:35:03 vasta tsitaadiga

krist2an, hea tähelepanek thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2011 20:59:00 vasta tsitaadiga

Kas mul on võimalik vaikimisi muuta valuutaks EUR oksjonitel USD asemel?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 02.01.2011 21:31:14 vasta tsitaadiga

Teab keegi, kas Eesti Tollil/Postil on mingi +/- vealõtk ka saadetise kinnipidamisel? Mul tuli Paypal-i kaudu makstud pakk(DVD) interneti kaubamajast väärtuses 2600 jeeni aga tollideklaratsiooni(KM) ei nõutud. Ka kõige soodsamat minu poolt leitud kurssi kasutades tuleks väärtus üle 22 EUR-i.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 17:30:13 vasta tsitaadiga

vutt, joppas. Saadetise väärtust kontrollitakse pisteliselt. Mõni tuleb probleemideta läbi (k.a minu saadetis, mis ületas kenasti maksuvaba piiri).

/edit: 1 detsember teele pandud pakk jõudis täna Gonk Hongist.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviT
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2010




sõnum 03.01.2011 20:49:30 vasta tsitaadiga

olemas icon_smile.gif

viimati muutis TaaviT 04.01.2011 14:38:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h2ckinside
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 21:51:34 vasta tsitaadiga

Ebayst läpaka tellimine on hea mõte? Kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2011 22:04:10 vasta tsitaadiga

Väike küsimus vahele: minu Paypal`i kontol olevat raha (Paypal balance) ei saa keegi ära (tagasi) võtta? Näiteks kui kantakse üle ja raha ilmub minu kontole balance peale ilusti, siis ei saa saatja seda sealt enam mingi trikiga tagasi võtta?
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.01.2011 22:08:10 vasta tsitaadiga

Kindel pole päris https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=473815 icon_rolleyes.gif
Või ei ole sama asi mida sina mõtled? icon_redface.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2011 22:43:31 vasta tsitaadiga

Ei minu teema on ikka selles, et raha on kontole päriselt kah kantud (on balance peal näha). Lihtsalt tahan teada, et mingied trikke enam teha ei anna ja ei pea kontot igaks juhuks ära tühjendama. No muidu ei saaks ju netipoed kah seda aksepteerida..

See, et tünga tegemiseks kantakse ootel tehinguga vms (mida hiljem tühistada saab), on teine teema loodetavasti ja balance raha peale pättide sõrad ei ulatu icon_rolleyes.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h2ckinside
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 19:00:09 vasta tsitaadiga

Tellisin täna UK-st MSI GX660R 1203 EUR-i eest, eks näis millal kohale jõuab.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kolupea
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2011




sõnum 04.01.2011 19:04:19 vasta tsitaadiga

on müüa paypalis 57usd lisage aizzx@hotmail.com
_________________
mina
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2011 18:06:14 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Ei minu teema on ikka selles, et raha on kontole päriselt kah kantud (on balance peal näha). Lihtsalt tahan teada, et mingied trikke enam teha ei anna ja ei pea kontot igaks juhuks ära tühjendama. No muidu ei saaks ju netipoed kah seda aksepteerida..

See, et tünga tegemiseks kantakse ootel tehinguga vms (mida hiljem tühistada saab), on teine teema loodetavasti ja balance raha peale pättide sõrad ei ulatu icon_rolleyes.gif


Ja ulatub! Krt ongi nii, et kui raha balance peal, siis saab veel valetama hakata, et ma ei saanud asja (pole ebayga seotud üldse). thumbs_down.gif thumbs_down.gif

Õnneks on mul kogemata mõningad tõendid. Aga asi on selge, Paypali balance pealt tuleb kah igaks juhuks iga kopikas ära kantida ja kohe!!!

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.01.2011 18:20:07 vasta tsitaadiga

No vot icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 07.01.2011 21:40:47 vasta tsitaadiga

http://cgi.ebay.co.uk/New-Intel-Core-i7-640M-Processor-2-80GHz-/260710021510?pt=CPUs&hash=item3cb3873986 palju selle saatekulud võiks maksma minna ja kaua see umbes tuleb ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 07.01.2011 21:43:37 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
http://cgi.ebay.co.uk/New-Intel-Core-i7-640M-Processor-2-80GHz-/260710021510?pt=CPUs&hash=item3cb3873986 palju selle saatekulud võiks maksma minna ja kaua see umbes tuleb ?

Saatekulu tasuta sellel oksjonil ja tava pakk tuleb ca. 30päeva...Aga UPS väidab et 3-5 tööpäeva..
Aga arvestama peaks ka Tolli maksudega kuna pakk tuleb Hiinast.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 07.01.2011 21:47:58 vasta tsitaadiga

Mais, hmm, mis selle tolli maksu % on ?

EDIT: esimeses postis kirjas icon_biggrin.gif

Ehk siis tuleb 20% juurde maksta :S

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 07.01.2011 21:52:10 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Mais, hmm, mis selle tolli maksu % on ?

EDIT: esimeses postis kirjas icon_biggrin.gif

Ehk siis tuleb 20% juurde maksta :S

Täpselt, aga võib ka õnneks minna et ei pea midagi maksma...
Pakk peaks väike olema ja siis nad ei pruugi kontrollida.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 07.01.2011 21:58:21 vasta tsitaadiga

Mis te arvate kui suur oht on üle saada uuel kasutajal ?
Nimelt pole ennem ebayst midagi ostnud, kui nüüd konto teen ja raha ära kannan siis vist on oht petta saada ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 07.01.2011 22:05:45 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Mis te arvate kui suur oht on üle saada uuel kasutajal ?
Nimelt pole ennem ebayst midagi ostnud, kui nüüd konto teen ja raha ära kannan siis vist on oht petta saada ?

läbi paypali pead maksma siis ei saa petta...Ja vist ainuke võimalus ongi läbi paypali maksta..
Kui kaup ei vasta kirjeldusele või ei saabu kohale siis teen claimi sellest ja saad raha tagasi:)
Lihtne ja turvaline!
Paypali pead ka konto tegema.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 07.01.2011 22:13:21 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Mais, hmm, mis selle tolli maksu % on ?

EDIT: esimeses postis kirjas icon_biggrin.gif

Ehk siis tuleb 20% juurde maksta :S


20% pole tollimaks vaid impordi käibemaks.
Tollimaks peaks olema prosedel Hiinast 0%

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.