Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV piljard märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 16.12.2010 16:14:08 vasta tsitaadiga

Kardan ette,et igale turniirile ei saa geograafia pärast tulla. Aga kui jaanuaris hakkate ajama siis võimalusel tuleks vaataks prooviks küll.

viimati muutis Ra* 17.12.2010 02:06:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 19:51:05 vasta tsitaadiga

Kuidas arvate , kas 8-balli peaks mängima 3 mängu, 5 mängu ? Race to 11 jääb liialt pikaks. Ise panustaksin selle peale et, viiest mängust parim saab võidu kirja.

Ajaformaadist võiks teha siis nii et, 7-8 on registreerimise lõpp, osalustasude maksmise tähtaeg ning edaspidi toimuksid paar kindlat trenni ning võistlused toimuksid näiteks - 14 - 22 äärmisel juhul 28.
Ning 29 jaanuar oleks pidulik auhindade ja tunnistuste üleandmine.

Kui minu viimase postiga inimesed rahul ning nõus on siis loeme asja lõplikuks ning hakkan tegutsema.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 19:52:12 vasta tsitaadiga

hentz, minupärast sobib. beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 16.12.2010 23:28:48 vasta tsitaadiga

mängijad peavad ise omavahel kokku leppima millal mängivad? või kuidas mängud peaksid toimuma?
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 02:01:35 vasta tsitaadiga

7 jaanuar 2011 / Registreerimise lõpp , osalustasude viimane tähtaeg.
8 jaanuar / Kohtumine kindlaks määratud piljardiklubis (Mängude loosimine, Reeglite tutvustamine, sõbralik õlu ning ehk ka väiksed mängud ning nädalavahetuse alguse tähistamine)
10 - 28 jaanuar / Loositud mängude mängimine. (viimane aeg teatada viimaste mängude tulemused)
29 jaanuar / Sõbralik kogunemine, autasustamine ning lõpupidu.

-----
Kõik kellel on soovi kaasa aidata ürituse kordaminekule, siis on võimalik aidata.
Praeguse seisuga oleks tore kui on kellelgi võimalus kasvõi zone või hot saidile teha mingisugune kiire algeline koduleht ürituse tarbeks.(Registreeritud ja osalustasud maksnud kasutajad, reeglid, jaanuarikuu tabel ning üldtabel ja kindlasti midagi veel mis hetkel ajusoppide põhjas alles hoogu koguvad.
*Kas on keegi kes oleks nõus A4 formaati disainima diplomid või midagi taolist?

Kui esialgsed asjad on käima saadud siis avalikustan registreerimise alguse aja.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 02:05:11 vasta tsitaadiga

Mängimine huvi ei paku aga huvitatud oleks järgmistest ürituste osadest: Pealtvaatamine ja mängijate aktiivne nõustamine (kuidas TEGELIKULT piljardit mängitakse). Võimalikud ka mõned nö. näidislöögid turniiri ajal.
tsitaat:

sõbralik õlu ning

tsitaat:

ning nädalavahetuse alguse tähistamine

Väga huvitavad osad minu jaoks;)
tsitaat:

Sõbralik kogunemine

tsitaat:

ning lõpupidu

Jällegi oleksin osavõtja icon_razz.gif

E:
tsitaat:

13.12.2010 04:36 HV billiard - Turniir 8-ball

Mis ajast 8-ball'i 9-ball'i reeglite järgi mängitakse?

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 02:07:15 vasta tsitaadiga

Selle üle käis aktiivne vaidlus, minu plaan oli korraldada 9ball aga kuna enamus ilmsetl tahab 8balli siis olen ka sellega rahul. Pole esimest postitust lihtsalt muutnud veel. Teen seda varsti.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trussik
HV kasutaja
trussik

liitunud: 13.01.2003




sõnum 17.12.2010 09:49:41 vasta tsitaadiga

võtan ka osa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2010 10:20:03 vasta tsitaadiga

Nii et põhimõtteliselt ei ole HV piljardi näol tegemist ajaviite-seltskonnamänguga vaid võistlusega parima nimel algusest lõpuni?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 10:36:46 vasta tsitaadiga

Ka võisteldes võib seltskonnaga aega viita.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2010 12:59:51 vasta tsitaadiga

Turniir ja ajaviitmine ei sobi hästi kokku....
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 17:35:06 vasta tsitaadiga

ja miks siis nii?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2010 20:03:41 vasta tsitaadiga

Mõnei kaotuse peale väljalangemine ei kõla just hea meelelahutuse moodi, eriti kui oled piljardikiid mõnel üksikul korral nooruspõlves käes hoidnud...
Ühesõnaga tegu on ikkagi võistlusega parima peale, mitte algajate harjutamisklubiga.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 20:14:48 vasta tsitaadiga

Sõbraliku võistlusega, kus 95% mängijatest on pigem algajad. Harjutamisklubi ehk HV piljarditeema (kui selline üldse oli?) on juba pikalt soiku jäänud. Mängides harjutadki ju icon_wink.gif

Kuidas defineerida kogenud mängijat anyway?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 20:26:18 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
Mõnei kaotuse peale väljalangemine ei kõla just hea meelelahutuse moodi, eriti kui oled piljardikiid mõnel üksikul korral nooruspõlves käes hoidnud...
Ühesõnaga tegu on ikkagi võistlusega parima peale, mitte algajate harjutamisklubiga.


Peaksid siis enne harjutamas käima veidi, siis natuke HV võistlusel osalema ning väljalangemise korral teiste väljalangejatega kõrvallaudadel harjutamisklubi tegema.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 22:26:23 vasta tsitaadiga

Üks variant on kuni 10 osavõtja puhul teha mitte turniir, vaid mängida kõigiga icon_cool.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nilzon
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2010




sõnum 17.12.2010 22:37:06 vasta tsitaadiga

Ma võiks ka toksida küll
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 10:47:53 vasta tsitaadiga

Tanel, mõtled nii et kõik mängivad kõigiga läbi?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 19:40:25 vasta tsitaadiga

Teeme siis nii et kõik kes soovivad mängida pange enda nimi siia kirja. Turniiri teeme sümboolse 10 EURi osalustasuga ning rahaline auhind läheb esimesele ja teisele kohale (70-30%) + esimesed 5 saavad auhinnad HV poolt.

HV PILJARDI 8-BALL JAANUAR 2011 TURNIIR
Osalemise tasu : 10EUR
Auhinnad jagunevad:
I koht 300 HV-krediit + 1 aasta HV-OT + 70% auhinnafondist
II koht 200 HV-krediit + 1 aasta HV-OT + 30% auhinnafondist
III koht 100 HV-krediit + 1 aasta HV-OT
IV koht 1 aasta HV-OT
V koht 1 aasta HV-OT

Mänge võib sooritada igalpool, osavõtjad lepivad omavahel kokku kus, mis kell ning teatavad tulemuse minule.

Turniiri avaürituse korraldame mustamäe Bambas väikese õlle ning sõbraliku piljardi mängimisega. Bambas 19 krooni õlu ning 29.- hommik / 39.-/h õhtupoolne piljard.

Stay tuned!

Hetkel registreerunud kasutajad
1. Hentz icon_cool.gif


viimati muutis hentz 28.12.2010 19:42:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 19:42:07 vasta tsitaadiga

2. MelesMeles
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 19:45:36 vasta tsitaadiga

Uuendasin esimest postitust.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 28.12.2010 21:49:47 vasta tsitaadiga

Regage mind ja G80 ka ära.
Btw: miks just Mustamäe bambas?

_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 22:51:54 vasta tsitaadiga

Võib teha ka kesklinna bambas kui osavõtjad avaldavad soovi.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 09:48:21 vasta tsitaadiga

5. Mis möllad,

kesklinna saal mulle lähemal kui mustamäe oma icon_razz1.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 15:34:19 vasta tsitaadiga

6. frygor - eelistan ka kesklinna Bambat.
_________________
Hunt kriimsilm 9 ametiga!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 29.12.2010 16:09:32 vasta tsitaadiga

Bambas...? Seal küll mingit korraliku mängu ei saa teha, alates kõveratest kiidest kuni väga viletsa laudadeni. Miks Baribal ei sobi?
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 29.12.2010 16:14:35 vasta tsitaadiga

ma sain aru, et tegemist on õlle võtmisega, regamistasu maksmise ja tutvustamise õhtuga . Mängud toimuvad üle Tallinna, mängijad lepivad üheteisega ise kokku millal ja miks.
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 29.12.2010 22:14:03 vasta tsitaadiga

asoo, no õlle võib pea igal pool võtta jah beer_yum.gif icon_biggrin.gif
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 11:45:28 vasta tsitaadiga

Sellisel kujul ilmselt ei viitsi. Kompaktsena ühel päeval sobiks paremini.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 20:25:38 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Sellisel kujul ilmselt ei viitsi. Kompaktsena ühel päeval sobiks paremini.


Nii kestaks see väga kaua...
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2011 01:41:26 vasta tsitaadiga

Puhkused hakkavad läbi saama, kas tuleb veel osalejaid?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 16:57:49 vasta tsitaadiga

minu nime märkasid mõned postitused ennem?
_________________
Hunt kriimsilm 9 ametiga!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 17:07:50 vasta tsitaadiga

frygor, lisatud thumbs_up.gif

--
tsitaat:

7 jaanuar 2011 / Registreerimise lõpp , osalustasude viimane tähtaeg.

kellele ja/või kuhu tuleb see tasuda?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2011 13:44:12 vasta tsitaadiga

Osalustasud võib kanda kas minu hansapanga arveldusarvele või kohapeal sularahas. Kohapealne variant meeldiks mulle tegelikult kõige rohkem.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 14:30:16 vasta tsitaadiga

täna siis (kesklinna) bambasse?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 16:11:01 vasta tsitaadiga

Seoses vähese huviga piljardi vastu , otsustasin et lükkame edasi asja nädala võrra. Äkki tuleb veel osalejaid.
Teine põhjus on ka selles, et lähen ise haiglasse praegu.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 16:28:52 vasta tsitaadiga

rex, Tanel, nilzon ja korsten, mis möllate?

e: muutsin pealkirja ka ära
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 13.01.2011 22:46:38 vasta tsitaadiga

Toimub ikka?
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 22:52:53 vasta tsitaadiga

p2rn4, mõtled vist teist teemat? https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=478902
icon_smile.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 14.01.2011 00:14:25 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Bambas...? Seal küll mingit korraliku mängu ei saa teha, alates kõveratest kiidest kuni väga viletsa laudadeni. Miks Baribal ei sobi?

Kii kõverus ei olegi ülemäära oluline.
Kiist kasutad sa niikuinii vaid 10-15cm peenemast otsast.
See kui kii vahepeal natuke jõnksutab, ei muuda löögitulemust.
MM-finaalegi on taoliste kiidega mängitud, nagu Baribalis või kus iganes mujal.
Lihtsalt paljudele meeldib kii kaela ajada, kui mäng ei edene (tean, et sina selle rahva hulka ei kuulu).

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 01:19:42 vasta tsitaadiga

The Stig, ja miks sina pole end kirja pannud? icon_razz.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 14.01.2011 01:31:26 vasta tsitaadiga

hea Mis möllad,
Mõtlesingi, et kus mu postitus on icon_biggrin.gif
Anywayz - toimub kindlalt? Isegi kui 6 osalejat on?

_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 01:38:13 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult alla 10 osalejaga asja teha ei tahaks. Sellised 6 inimese piljardid toimuvad koguaeg igapäev kusagil.
Aga vastavalt osalejate soovile.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 14.01.2011 02:41:42 vasta tsitaadiga

Tahaks ka osaleda, sain alles nüüd kogu võistlusest teada - eeldasin et HV piljardisse tehakse mingi märge vähemalt..

nüüd vist enam regada ei saa nagu ma loen?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 02:45:00 vasta tsitaadiga

Saab küll kuna mingit ametlikku registreerimise lõppu pole olnud ning 10 inimest pole ka veel koos.

Võimalik on ka see, et keegi teine minult teatepulga üle võtaks kuna istun praegu kodus 38 palavikuga, mängida see kindlasti ei kannata.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 14.01.2011 02:49:01 vasta tsitaadiga

hentz, võin ka ise korraldada ja tabelid teha, pole probleemi. Homme tegeleks lähemalt, praegu keeraks magama ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 04:25:05 vasta tsitaadiga

vabalt! Praeguse seisuga vähemalt! icon_wink.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 14.01.2011 21:24:18 vasta tsitaadiga

Kuidas huviga seis on siis hetkel?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frygor
Kreisi kasutaja
frygor

liitunud: 07.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 23:02:14 vasta tsitaadiga

kui pärnu mnt bambas, siis minu puhul oleneb kellaajast. kella 17-18ni olen arvatavasti tööl (seal läheduses) ehk ennem seda väga eriti liikuda ei saa.
_________________
Hunt kriimsilm 9 ametiga!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 14.01.2011 23:29:01 vasta tsitaadiga

Tahaks lõunaks teada saada, et kas siis toimub turniir - ennem maksma ei ole mõtet hakata.
PS: Mis möllad, paistab väga huvitatud olevat ja ka G80

_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV piljard mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.