Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: World märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ransu
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 15:21:29 vasta tsitaadiga

Olen mänginud seda mängu juba päris kaua, see viimane versioon ei kõlba kuskile ja see on enamike high end mängijate arvamus, autodest on läbi proovitud subaru, 350z, corvett. enne oli parim auto lotus, nüüd hetkel ei teagi, bmw läheb üle 360 km/h, proovin vahelduva eduga bmw, r8 ja lotust. lotus on parima juhitavusega auto. (vist olen lvl45 või 46 enam ei oma see tähtsust)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 16:15:39 vasta tsitaadiga

Märgin ennast teemasse. Sai see esimene sõit ära sõidetud ja õhtul saab siis põhjalikuma ülevaate.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 17:32:12 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka mängima. Aga ainus asi, et ei leia mente üldse. Olen saanud ainult kaks põgenemist teha.

Hetkel lvl 4 ja mängin selle tasuta autoga:D

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 18:28:33 vasta tsitaadiga

Olen ransu arvamusega nõus.
Täiesti puine update, modifitseerimine on ok aga see mentide teema on jah totaalne feil.
Lisaks selle, et level 5 on täiesti haige andmine on saadavad punktid reaalsusega päris paigast ära, näitab, et tuleb 10000 repi aga tegelikult 4000.
Ja see ka imeb, et mente ei leia enam.
Ja kui leiabki siis peale kõksu tüüp kaob ja ongi kogu muusika.
Lvl 34 nii et ka päris eilane ei ole icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 18.11.2010 19:04:19 vasta tsitaadiga

jap ma ise ka räägin sellest mingi jama on see versioon 5 olin pettunud kui lvl 5 mentidel järsku 1 peale läks mingi jamh ...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 15:18:08 vasta tsitaadiga

uuendasin omal seda mentide leidmise oskust (radar vms) ja kohe lihtsam mente leida

Mis auto tasuks osta lvl 10 peal. Charger tudub lahe aga kardan, et temaga pole eriti hea sõita. Chargeriga polnud küll. Lancer oleks vist kindla peale minek.

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 24.11.2010 01:17:41 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
uuendasin omal seda mentide leidmise oskust (radar vms) ja kohe lihtsam mente leida

Mis auto tasuks osta lvl 10 peal. Charger tudub lahe aga kardan, et temaga pole eriti hea sõita. Chargeriga polnud küll. Lancer oleks vist kindla peale minek.


Selle radari said sa kus ja kuidas? ?

BTW: Viimasel ajal viskab veel lisaks ka serverist lampi välja ja lag ka lisaks.EA kohe oskab kõik per*se keerata kui update teeb.

Teine "samast paadist" on krdi nokia kes ka oskab kohe asju ära rikkuda.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 13:25:36 vasta tsitaadiga

Radari saab nende punktide eest pursuiti või free roami alt valida iga leveli vahel.

Kas mulle ainult tundub või pole sõiduoskusega selles mängus midagi pistmist. Vastased nühivad terve raja mööda seinu nii et sädemeid lendab ja sõidavad ikka kiiremini oma lahjemate autodega kui mina. Sõidu lõpus on näha, et ainult ühe nitro kui sedagi kasutasid.

Teine asi rammimisega. Raiped rammivad mind ja ma lendan kohe kuhugi nurka nii, et kiirus nullis aga neid rammides ei juhtu midagi. Ja olen vaadanud, et need kes mind ramminud on pole power up isegi kasutanud.

Võistlus pool annab ikka väga mängul soovida thumbs_down.gif

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 13:38:27 vasta tsitaadiga

See "nühkimine" on pigem lag. Kas siis EA enda või inimestel, kes sõidavad. On ka mulle üteldud mängus, et terve ringi olin pm igas kurvis vastu seina ja võitsin ära.(Sain sõimu sõja - peamiselt "cheater").

Rammimise kohta on siin teemas ennemgi juttu olnud. See ajab meele ikka päris mustaks, kuid vahel harva on asi vastupidine, kus siis vastane jääb kannataja rolli.

EA võiks lähiajal korraliku update välja lasta, mis siis parandaks ära need vead. Kuid üldmõistes mäng mulle täitsa meeldib. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 12:28:11 vasta tsitaadiga

Ma ei saanud mitu kuud mängu sisse ..ei tea mis probleem oli,aga nüüd sain sisse ja EA on mängu minu arvates täiesti P.... keeratud.Ei meeldi enam nii väga kui ennem.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 01.12.2010 18:07:25 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda miks ma sõidu eest raha ega neid punkte ei saa ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.12.2010 18:38:29 vasta tsitaadiga

mängus võiks punkte anda vastavalt levelile mitte rajale kuna mõndasi radu pole lihtsalt mõtet sõita kui punkte annab mingi 200 aint siis jääbki seda level uppi tegema
mul endal mängust juba sügavalt kopp ees ja sõber käib aegajalt seda mängimas mul

sõitudel on ikka mingi julm kala sees
ma pole veel aru saand kuidas kedagi rammida saab sest ma saan mingi väikse kolksu kellegi käest ja kohe seinas kinni vms igaljuhul on tunne et ma olen rammitav aga mina ei saa midagi teha teistele
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 02.12.2010 15:09:05 vasta tsitaadiga

No aga ma ei saa üldse mitte midagi sõidu eest nagu WTF ?Müüa DDR2 1GB x 2 mälusi .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 15:48:51 vasta tsitaadiga

night596 kirjutas:
No aga ma ei saa <b>ül<font color=red>d</font>se</b> mitte midagi sõidu eest nagu WTF ?Müüa DDR2 1GB x 2 mälusi .


Mälude jaoks on myygiteema olemas icon_exclaim.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 06.12.2010 20:17:13 vasta tsitaadiga

Arendaks teemad kes mida arvab või tahab kui NFSW tuleks drift , drag , lap knockout vms ning uued autod kes mis autod tahaks , mina tahaks corvetti zr1 ja aston martin db9 :d
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 01:15:39 vasta tsitaadiga

Nonii, Worldis ka lõpuks lumi maas icon_lol.gif
Skyline ka mängu toodud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 10.12.2010 23:00:04 vasta tsitaadiga

Lumi on ainult ühes kohas , erilist vahet pole kas ta on või mitte juhitavus sama kui teda poleks , võiks igal pool olla ja reaalsem , et autod oleks raske juhtida libe jne icon_biggrin.gif Keegi oskab öelda : preformans shopis on selline asi nagu MISC mis see on ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 01:52:11 vasta tsitaadiga

Kus see lumi maas on...
Kas mingit raha koodi ka on..ma jäängi seda TIER 3 auto raha teenima.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 11.12.2010 11:12:33 vasta tsitaadiga

golfi platsil , sa tead asi on misc preformens shopis?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 14:34:17 vasta tsitaadiga

night596, lumi on tõesti tore,aga kuidas ma saan selle misc preformens..mul see tühi.Ma ei saa asjale pihta praegu.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 11.12.2010 18:00:00 vasta tsitaadiga

mul sama jama mul tühi ning ma ei tea mis see olema peaks ja mis sealt saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 12:19:00 vasta tsitaadiga

Keegi ei tea, kuid sellelt lingilt keegi mainib, et kas siis raskus vähendaja või custom kapott.

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/4264968.page (2 viimast posti)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 12.12.2010 17:29:14 vasta tsitaadiga

Selge icon_smile.gif ,aga üks asi vihastab välja need BMW-d võiks loogiliseks teha BMW m3 ei saa mitte kuidagi kiirem olla kui corvette z06 , nissan gt-r jt .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 00:48:58 vasta tsitaadiga

night596 kirjutas:
Selge icon_smile.gif ,aga üks asi vihastab välja need BMW-d võiks loogiliseks teha BMW m3 ei saa mitte kuidagi kiirem olla kui corvette z06 , nissan gt-r jt .


Saab küll, neil on uued kummid ja sport sumps all,tegelt kah.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 13.12.2010 21:33:42 vasta tsitaadiga

Haha see annab kõvasti juurde icon_biggrin.gif , hea , et reaalselt on corvetti ja audi r8 kiirendus 100 km/h kuskil kuni 4 sec bmw ei saa nii kiire olla , nfsmw , prostreetis ja undercoveris oli ta veel aeglasem kui audi , lamborghini jt , nüüd aga kiirem ning nfsw selle bmw hind ka suht mõnus ... jääbki koguma .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 02:54:35 vasta tsitaadiga

M3 kiirendus 0-100 kmh on 3,9 sekundit. GTS ja GT mudelitel veelgi väiksem aeg. suht 1:1 corvette-i ja r8-ga
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 14.12.2010 15:07:43 vasta tsitaadiga

Millal bmw seda saavutanud on ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 14.12.2010 17:30:21 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
M3 kiirendus 0-100 kmh on 3,9 sekundit. GTS ja GT mudelitel veelgi väiksem aeg. suht 1:1 corvette-i ja r8-ga

3,9 on suht bs.Korra saadi see mingi ime tingimustes. Üldjuhul ikka üle 4
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 14.12.2010 21:37:07 vasta tsitaadiga

no siiski mängus on ta nagu raket üli kiire jne
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 15.12.2010 11:34:07 vasta tsitaadiga

Night Time is Coming to NFS World!



tsitaat:
We are very happy to announce that Night Time is coming to Need for Speed World in tomorrow's patch!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 15.12.2010 12:38:26 vasta tsitaadiga

vuhuuu lõpuks ometi icon_biggrin.gif
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 18.12.2010 01:04:32 vasta tsitaadiga

mitu korda päevas öö on ja kui pikalt ta kestab , oskab keegi öelda , sest ise olen öösel sõitnud , aga pole siiamaani välja arvestanud kui pikk üks öö kord on icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 18.12.2010 12:21:10 vasta tsitaadiga

night596 kirjutas:
mitu korda päevas öö on ja kui pikalt ta kestab , oskab keegi öelda , sest ise olen öösel sõitnud , aga pole siiamaani välja arvestanud kui pikk üks öö kord on icon_razz.gif


tahaks sama asja teada!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.12.2010 18:25:29 vasta tsitaadiga

on see 422mb mingi vana update ?`pole mingi nädal kaks puutund asja

kahtlane mäng on rsk
1600x900 peal jookseb normaalselt aga kui panen 1980x1080 siis enamvähem esimeses kurvis jookseb mäng kokku
vsync ja see windowsi jama on maha võetud ja graafika maxi peal .. peab vist jätma 1600x900 peale et saaks mängida ka mitte ainult füüsilist restarti nupust teha
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 19.12.2010 16:59:09 vasta tsitaadiga

See mäng ikka kisub igavaks , raha saab race eest nii vähe jne bmw m3 peale jääbki koguma ..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 18:00:40 vasta tsitaadiga

Millised rajad kõige rohkem XP-d annavad.
Ma sõidan muidu tier2 autotega.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 18:11:38 vasta tsitaadiga

Mina ei teegi enam sõite,sest raha ja xp-saab nii vähe..Mentide eest saab ikka tunduvalt rohkem..Aga jah mäng on väga igavaks tehtud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 20.12.2010 00:26:35 vasta tsitaadiga

Mentide eest ei saa rohkem , on üks race lvl 32 vist ja seda on võimalik ära teha 1 min või nats peale ja selle 5 min jooksul mida sa mente teed saab selle race eest tunduvalt rohkem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 00:52:24 vasta tsitaadiga

night596, mis radasi sa siis sõidad ja kas multi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 20.12.2010 15:53:25 vasta tsitaadiga

Jah multi lvl 32 sprint mingi see asub nfs carboni muscle poolses linna osas
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 16:34:28 vasta tsitaadiga

ja palju Xp ja raha tuleb,,mis auto sul on...
Mul level 27 vist ja EVO 9
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 20:26:07 vasta tsitaadiga

Täiesti hull no. Ma tahan politsei eest ära sõita, ja otsin seepärast politseid, peale tükki aeg otsimist näengi ja siis kui peaaegu olen teda tabanud haihtub too. Miks politsei püsiv pole? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.12.2010 21:51:16 vasta tsitaadiga

mida suurem level on seda rohkem radu lahti on ja mida suurema leveli rada seda rohkem punkte ja raha saab .. loogiline ju
ma nii harva mängin seda sest ma mingi ei level 23 vist (ei mäleta ja vaadata ei viitsi) ja iga krt leveliga muutub see punktide kogumine aina suuremaks ja suuremaks mis on suht nõme kui pead mingi oma 100 sõitu tegema ennem kui level upi saad ja uusi radu lahti saad ... võiks olla mingi enamvähem 10-20 sõitu leveli kohta ja ei loeks see punktide teema

siin ükspäev kui ma jamasin selle resoga siis sai mentide eest sõidetud ja ise ka imestasin et peale esimese mendi alla ajamist tuli neid veel isegi juurde ja kuidagi liikus neid jube palju ... neid krt rehvi parandust jne võiks rohkem anda kui ühe kaupa sest neid tuleb jube harva ja vahepeal ei saa üldiselt arugi et on naelad maas kuna mendi autot blokimas pole ja on lihtsalt riba maas aint

see sisse logimisel võik peale maili meelde jätta ka parooli mis on suht haiglane et seda pole ja vaja igakord trükkida seda

pealegi suht piix mängida viimaselajal üldse kuna mul heli tuleb läbi maki aux pesa ja makk on mingi 10a vana ja siin hiljuti hakkas otsi viskama heli poolelt siis pean enamvähem makki põhja keerama et mingit heli tuleks
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 21.12.2010 15:45:45 vasta tsitaadiga

ja palju Xp ja raha tuleb,,mis auto sul on...
ma saan 1 koha eest kuskil kuni 2000 rep või rohkem ja 4 000 raha , auto on mul corvette ja lvl 34 olen kohe 35 .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 20:56:04 vasta tsitaadiga

kunagi sai mängitud paar kuud tagasi sain 36 vast.. pm mina saan mingi 1000-2500 rep ja cashi 4000-7000 tavaliselt.. suht kõik autod olemas:D aga ei raatsi maha müüa neid ja 40 teha et m3 osta..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
musichasm
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2010




sõnum 29.12.2010 17:25:28 vasta tsitaadiga

pole eelnevaid lehti lugenud, kuid teiste tieri autosi saab osta ainult bonus vms asja eest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 04:21:52 vasta tsitaadiga

musichasm kirjutas:
pole eelnevaid lehti lugenud, kuid teiste tieri autosi saab osta ainult bonus vms asja eest?

Pead teatud lvl olema et saada , boonus eest võid muidugi jah mis iganes tier auto osta
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 11:57:15 vasta tsitaadiga

lierokev, Kas tead mis level pead olema et saaks teise kasutaja auto osta.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
night596
HV kasutaja
night596

liitunud: 10.08.2010




sõnum 02.01.2011 18:11:24 vasta tsitaadiga

Kas selline asi on võimalik ve ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 19:37:51 vasta tsitaadiga

Ma ise kindlalt ei tea.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: World mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.