|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ransu
HV vaatleja
liitunud: 18.11.2010
|
18.11.2010 15:21:29
|
|
|
| Olen mänginud seda mängu juba päris kaua, see viimane versioon ei kõlba kuskile ja see on enamike high end mängijate arvamus, autodest on läbi proovitud subaru, 350z, corvett. enne oli parim auto lotus, nüüd hetkel ei teagi, bmw läheb üle 360 km/h, proovin vahelduva eduga bmw, r8 ja lotust. lotus on parima juhitavusega auto. (vist olen lvl45 või 46 enam ei oma see tähtsust)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnuUno89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2008
|
18.11.2010 16:15:39
|
|
|
| Märgin ennast teemasse. Sai see esimene sõit ära sõidetud ja õhtul saab siis põhjalikuma ülevaate.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
18.11.2010 17:32:12
|
|
|
Hakkasin ka mängima. Aga ainus asi, et ei leia mente üldse. Olen saanud ainult kaks põgenemist teha.
Hetkel lvl 4 ja mängin selle tasuta autoga:D
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
18.11.2010 18:28:33
|
|
|
Olen ransu arvamusega nõus.
Täiesti puine update, modifitseerimine on ok aga see mentide teema on jah totaalne feil.
Lisaks selle, et level 5 on täiesti haige andmine on saadavad punktid reaalsusega päris paigast ära, näitab, et tuleb 10000 repi aga tegelikult 4000.
Ja see ka imeb, et mente ei leia enam.
Ja kui leiabki siis peale kõksu tüüp kaob ja ongi kogu muusika.
Lvl 34 nii et ka päris eilane ei ole
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
18.11.2010 19:04:19
|
|
|
| jap ma ise ka räägin sellest mingi jama on see versioon 5 olin pettunud kui lvl 5 mentidel järsku 1 peale läks mingi jamh ...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
20.11.2010 15:18:08
|
|
|
uuendasin omal seda mentide leidmise oskust (radar vms) ja kohe lihtsam mente leida
Mis auto tasuks osta lvl 10 peal. Charger tudub lahe aga kardan, et temaga pole eriti hea sõita. Chargeriga polnud küll. Lancer oleks vist kindla peale minek.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
24.11.2010 01:17:41
|
|
|
| redemption kirjutas: |
uuendasin omal seda mentide leidmise oskust (radar vms) ja kohe lihtsam mente leida
Mis auto tasuks osta lvl 10 peal. Charger tudub lahe aga kardan, et temaga pole eriti hea sõita. Chargeriga polnud küll. Lancer oleks vist kindla peale minek. |
Selle radari said sa kus ja kuidas? ?
BTW: Viimasel ajal viskab veel lisaks ka serverist lampi välja ja lag ka lisaks.EA kohe oskab kõik per*se keerata kui update teeb.
Teine "samast paadist" on krdi nokia kes ka oskab kohe asju ära rikkuda.
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
24.11.2010 13:25:36
|
|
|
Radari saab nende punktide eest pursuiti või free roami alt valida iga leveli vahel.
Kas mulle ainult tundub või pole sõiduoskusega selles mängus midagi pistmist. Vastased nühivad terve raja mööda seinu nii et sädemeid lendab ja sõidavad ikka kiiremini oma lahjemate autodega kui mina. Sõidu lõpus on näha, et ainult ühe nitro kui sedagi kasutasid.
Teine asi rammimisega. Raiped rammivad mind ja ma lendan kohe kuhugi nurka nii, et kiirus nullis aga neid rammides ei juhtu midagi. Ja olen vaadanud, et need kes mind ramminud on pole power up isegi kasutanud.
Võistlus pool annab ikka väga mängul soovida
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnuUno89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2008
|
24.11.2010 13:38:27
|
|
|
See "nühkimine" on pigem lag. Kas siis EA enda või inimestel, kes sõidavad. On ka mulle üteldud mängus, et terve ringi olin pm igas kurvis vastu seina ja võitsin ära.(Sain sõimu sõja - peamiselt "cheater").
Rammimise kohta on siin teemas ennemgi juttu olnud. See ajab meele ikka päris mustaks, kuid vahel harva on asi vastupidine, kus siis vastane jääb kannataja rolli.
EA võiks lähiajal korraliku update välja lasta, mis siis parandaks ära need vead. Kuid üldmõistes mäng mulle täitsa meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
01.12.2010 12:28:11
|
|
|
| Ma ei saanud mitu kuud mängu sisse ..ei tea mis probleem oli,aga nüüd sain sisse ja EA on mängu minu arvates täiesti P.... keeratud.Ei meeldi enam nii väga kui ennem.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
01.12.2010 18:07:25
|
|
|
| Keegi oskab öelda miks ma sõidu eest raha ega neid punkte ei saa ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
01.12.2010 18:38:29
|
|
|
mängus võiks punkte anda vastavalt levelile mitte rajale kuna mõndasi radu pole lihtsalt mõtet sõita kui punkte annab mingi 200 aint siis jääbki seda level uppi tegema
mul endal mängust juba sügavalt kopp ees ja sõber käib aegajalt seda mängimas mul
sõitudel on ikka mingi julm kala sees
ma pole veel aru saand kuidas kedagi rammida saab sest ma saan mingi väikse kolksu kellegi käest ja kohe seinas kinni vms igaljuhul on tunne et ma olen rammitav aga mina ei saa midagi teha teistele
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
02.12.2010 15:09:05
|
|
|
| No aga ma ei saa üldse mitte midagi sõidu eest nagu WTF ?Müüa DDR2 1GB x 2 mälusi .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.12.2010 15:48:51
|
|
|
| night596 kirjutas: |
| No aga ma ei saa <b>ül<font color=red>d</font>se</b> mitte midagi sõidu eest nagu WTF ?Müüa DDR2 1GB x 2 mälusi . |
Mälude jaoks on myygiteema olemas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
06.12.2010 20:17:13
|
|
|
| Arendaks teemad kes mida arvab või tahab kui NFSW tuleks drift , drag , lap knockout vms ning uued autod kes mis autod tahaks , mina tahaks corvetti zr1 ja aston martin db9 :d
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
10.12.2010 01:15:39
|
|
|
Nonii, Worldis ka lõpuks lumi maas
Skyline ka mängu toodud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
10.12.2010 23:00:04
|
|
|
Lumi on ainult ühes kohas , erilist vahet pole kas ta on või mitte juhitavus sama kui teda poleks , võiks igal pool olla ja reaalsem , et autod oleks raske juhtida libe jne Keegi oskab öelda : preformans shopis on selline asi nagu MISC mis see on ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
11.12.2010 01:52:11
|
|
|
Kus see lumi maas on...
Kas mingit raha koodi ka on..ma jäängi seda TIER 3 auto raha teenima.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
11.12.2010 11:12:33
|
|
|
| golfi platsil , sa tead asi on misc preformens shopis?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
11.12.2010 14:34:17
|
|
|
| night596, lumi on tõesti tore,aga kuidas ma saan selle misc preformens..mul see tühi.Ma ei saa asjale pihta praegu.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
11.12.2010 18:00:00
|
|
|
mul sama jama mul tühi ning ma ei tea mis see olema peaks ja mis sealt saab
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnuUno89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
12.12.2010 17:29:14
|
|
|
Selge ,aga üks asi vihastab välja need BMW-d võiks loogiliseks teha BMW m3 ei saa mitte kuidagi kiirem olla kui corvette z06 , nissan gt-r jt .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
13.12.2010 00:48:58
|
|
|
| night596 kirjutas: |
Selge ,aga üks asi vihastab välja need BMW-d võiks loogiliseks teha BMW m3 ei saa mitte kuidagi kiirem olla kui corvette z06 , nissan gt-r jt . |
Saab küll, neil on uued kummid ja sport sumps all,tegelt kah.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
13.12.2010 21:33:42
|
|
|
Haha see annab kõvasti juurde , hea , et reaalselt on corvetti ja audi r8 kiirendus 100 km/h kuskil kuni 4 sec bmw ei saa nii kiire olla , nfsmw , prostreetis ja undercoveris oli ta veel aeglasem kui audi , lamborghini jt , nüüd aga kiirem ning nfsw selle bmw hind ka suht mõnus ... jääbki koguma .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
14.12.2010 02:54:35
|
|
|
| M3 kiirendus 0-100 kmh on 3,9 sekundit. GTS ja GT mudelitel veelgi väiksem aeg. suht 1:1 corvette-i ja r8-ga
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
14.12.2010 15:07:43
|
|
|
| Millal bmw seda saavutanud on ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
14.12.2010 17:30:21
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
| M3 kiirendus 0-100 kmh on 3,9 sekundit. GTS ja GT mudelitel veelgi väiksem aeg. suht 1:1 corvette-i ja r8-ga |
3,9 on suht bs.Korra saadi see mingi ime tingimustes. Üldjuhul ikka üle 4
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
14.12.2010 21:37:07
|
|
|
| no siiski mängus on ta nagu raket üli kiire jne
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
15.12.2010 12:38:26
|
|
|
vuhuuu lõpuks ometi
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
18.12.2010 01:04:32
|
|
|
mitu korda päevas öö on ja kui pikalt ta kestab , oskab keegi öelda , sest ise olen öösel sõitnud , aga pole siiamaani välja arvestanud kui pikk üks öö kord on
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
18.12.2010 12:21:10
|
|
|
| night596 kirjutas: |
mitu korda päevas öö on ja kui pikalt ta kestab , oskab keegi öelda , sest ise olen öösel sõitnud , aga pole siiamaani välja arvestanud kui pikk üks öö kord on  |
tahaks sama asja teada!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.12.2010 18:25:29
|
|
|
on see 422mb mingi vana update ?`pole mingi nädal kaks puutund asja
kahtlane mäng on rsk
1600x900 peal jookseb normaalselt aga kui panen 1980x1080 siis enamvähem esimeses kurvis jookseb mäng kokku
vsync ja see windowsi jama on maha võetud ja graafika maxi peal .. peab vist jätma 1600x900 peale et saaks mängida ka mitte ainult füüsilist restarti nupust teha
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
19.12.2010 16:59:09
|
|
|
| See mäng ikka kisub igavaks , raha saab race eest nii vähe jne bmw m3 peale jääbki koguma ..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
19.12.2010 18:00:40
|
|
|
Millised rajad kõige rohkem XP-d annavad.
Ma sõidan muidu tier2 autotega.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
19.12.2010 18:11:38
|
|
|
| Mina ei teegi enam sõite,sest raha ja xp-saab nii vähe..Mentide eest saab ikka tunduvalt rohkem..Aga jah mäng on väga igavaks tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
20.12.2010 00:26:35
|
|
|
Mentide eest ei saa rohkem , on üks race lvl 32 vist ja seda on võimalik ära teha 1 min või nats peale ja selle 5 min jooksul mida sa mente teed saab selle race eest tunduvalt rohkem
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
20.12.2010 00:52:24
|
|
|
| night596, mis radasi sa siis sõidad ja kas multi.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
20.12.2010 15:53:25
|
|
|
| Jah multi lvl 32 sprint mingi see asub nfs carboni muscle poolses linna osas
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
20.12.2010 16:34:28
|
|
|
ja palju Xp ja raha tuleb,,mis auto sul on...
Mul level 27 vist ja EVO 9
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
20.12.2010 20:26:07
|
|
|
Täiesti hull no. Ma tahan politsei eest ära sõita, ja otsin seepärast politseid, peale tükki aeg otsimist näengi ja siis kui peaaegu olen teda tabanud haihtub too. Miks politsei püsiv pole?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.12.2010 21:51:16
|
|
|
mida suurem level on seda rohkem radu lahti on ja mida suurema leveli rada seda rohkem punkte ja raha saab .. loogiline ju
ma nii harva mängin seda sest ma mingi ei level 23 vist (ei mäleta ja vaadata ei viitsi) ja iga krt leveliga muutub see punktide kogumine aina suuremaks ja suuremaks mis on suht nõme kui pead mingi oma 100 sõitu tegema ennem kui level upi saad ja uusi radu lahti saad ... võiks olla mingi enamvähem 10-20 sõitu leveli kohta ja ei loeks see punktide teema
siin ükspäev kui ma jamasin selle resoga siis sai mentide eest sõidetud ja ise ka imestasin et peale esimese mendi alla ajamist tuli neid veel isegi juurde ja kuidagi liikus neid jube palju ... neid krt rehvi parandust jne võiks rohkem anda kui ühe kaupa sest neid tuleb jube harva ja vahepeal ei saa üldiselt arugi et on naelad maas kuna mendi autot blokimas pole ja on lihtsalt riba maas aint
see sisse logimisel võik peale maili meelde jätta ka parooli mis on suht haiglane et seda pole ja vaja igakord trükkida seda
pealegi suht piix mängida viimaselajal üldse kuna mul heli tuleb läbi maki aux pesa ja makk on mingi 10a vana ja siin hiljuti hakkas otsi viskama heli poolelt siis pean enamvähem makki põhja keerama et mingit heli tuleks
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
21.12.2010 15:45:45
|
|
|
ja palju Xp ja raha tuleb,,mis auto sul on...
ma saan 1 koha eest kuskil kuni 2000 rep või rohkem ja 4 000 raha , auto on mul corvette ja lvl 34 olen kohe 35 .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lierokev
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008
|
21.12.2010 20:56:04
|
|
|
| kunagi sai mängitud paar kuud tagasi sain 36 vast.. pm mina saan mingi 1000-2500 rep ja cashi 4000-7000 tavaliselt.. suht kõik autod olemas:D aga ei raatsi maha müüa neid ja 40 teha et m3 osta..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
musichasm
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2010
|
29.12.2010 17:25:28
|
|
|
| pole eelnevaid lehti lugenud, kuid teiste tieri autosi saab osta ainult bonus vms asja eest?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lierokev
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008
|
30.12.2010 04:21:52
|
|
|
| musichasm kirjutas: |
| pole eelnevaid lehti lugenud, kuid teiste tieri autosi saab osta ainult bonus vms asja eest? |
Pead teatud lvl olema et saada , boonus eest võid muidugi jah mis iganes tier auto osta
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
30.12.2010 11:57:15
|
|
|
| lierokev, Kas tead mis level pead olema et saaks teise kasutaja auto osta.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
night596
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2010
|
02.01.2011 18:11:24
|
|
|
| Kas selline asi on võimalik ve ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
02.01.2011 19:37:51
|
|
|
| Ma ise kindlalt ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|