|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
20.12.2010 11:24:53
|
|
|
| korsten kirjutas: |
Kui Cooler Master 690 II Advanced Midi-Tower KKN2 korpusesse ka veel sobib siis oleks mu mured lahendatud
24,4 cm x 24,4 cm pole muidugi suur ja käepärane plaat aga kui ta on seda vihasem siis saab selle arvelt ju allahindlust teha  |
Kui sellesse kasti sobivad ATX plated, siis miks ei peaks sinna sobima mATX?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
20.12.2010 16:33:59
|
|
|
Plaan arvutit uuendada. Arvatavasti tuleb siis emaplaat, protsessor ja mälud välja vahetada. Mis oleks hetkel sobivaim, kas Phenom II X4 6xxx või Intel i5 7xx ? Või on lähiajal midagi uuemat välja tulemas, mida tasuks ära oodata? Emaplaatidega pole kurssis, soovitused on teretulnud. Raha sooviks võimalikud vähe kulutada.
Intel Pentium Dualcore E6500@2.93ghz
Gigabyte GA-P35-DS3L
Radeon ASUS 5770 512mb
2x1GB Adata DDR2-800
2GB DDR2-800
WD3200AAKS 320GB, Samsung HD753LJ 750GB
Chieftec 550W PFC 12CM 27DB
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
20.12.2010 16:37:13
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
oota suti ja võta 1155  |
Uut socetit oodatakse, ootamisega on asi tegelikult nii, et ootad uut asja, siis on juba veel uuem tulemas jne. Jäädki ootama
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.12.2010 18:07:41
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
oota suti ja võta 1155  |
Uut socetit oodatakse, ootamisega on asi tegelikult nii, et ootad uut asja, siis on juba veel uuem tulemas jne. Jäädki ootama  |
antud juhul on mõne nädala küsimus, mobod olemas aga prosesid veel müügil pole
LauriTed, mina võtaks antud juhul i5-e või 7-da seeria i7-e
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
20.12.2010 20:07:48
|
|
|
Kaalun hetkel, kas aidata vana arvutit veidi järgi, et mängud veidi paremini jookseksid.
Hetkel:
Core 2 Duo E6300 1,86GHz
Intel D946GZIS emaplaat
1GB DDR2
Radeon X1300 512MB
Vaatasin, et umbes 2,5kEEK eest saaks rammi panna 2-4GB, video isegi radeon hd 5750 või geforce gts 450. Kas sellisel uuendusel oleks mõtet või jääb see prose ikka liiga lahjaks sel juhul? Tasuks võib-olla piirduda millegi tagasihoidlikumaga? Siiski veidi kiiremaks tahaks seda kasti saada ja päris uut ei hakkaks hetkel kokku panema.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-antero-
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2006
|
20.12.2010 22:28:07
|
|
|
Oskab keegi ehk veel midagi tarka öelda?
Tänud Teile!
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
20.12.2010 22:33:26
|
|
|
| korsten kirjutas: |
1dumbpcuser, Inteli asemel võtaksin Corsair F seeria SSD (saab küll natuke väiksema aga kirjutamiskiirus on Digi professorite väitel 3 x suurem), näiteks F60,
Kui kannatab siis teiseks kettaks Black Caviari (terane maksab 1200 kronu AK-s)
|
x2
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
20.12.2010 23:12:11
|
|
|
Ennem 4870 vms. ostu tuleks ikka selgeks teha, mis toiteplokk tal praegu arvutis istub. Samuti on ka AMD II X4 tunduvamalt suurema voolutarbega kui see E6300.
S.W.A.T., kui võimas toiteplokk sul praegu arvutis istub ja mis firma oma?
Aga tahtsin enda arvuti uuendamise kohta küsida wanawoll, ,äkki tasuks siiski oodata kui i5 2xxx seeria väljas? Uurisin reviewsi ja tegemist on mängudes oluliselt kiirema protsessoriga kui i5 760, samuti on voolutarbimine väiksem. Ja kui vaadata hindu, siis peaksid see uus seeria samasse hinnaklassi jääma.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.12.2010 23:35:13
|
|
|
mina ootaks kah, nagu mainisin mõned postid üleval
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
20.12.2010 23:40:27
|
|
|
Tänud kõigile kes aitasid ja eritänud wanawoll , AJ, komplekt sai tellitud.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.12.2010 23:49:33
|
|
|
korsten, Loodame et saad mida ihkasid
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
20.12.2010 23:51:13
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
korsten, Loodame et saad mida ihkasid  |
Vaesust majas peale arve eest tasumist ?
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolestr
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2009
|
21.12.2010 13:34:51
|
|
|
| Tervist, kas 2x1GB+2x2GB rammi jookseks dual-channelis?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.12.2010 15:54:05
|
|
|
| coolestr, kui paned vastavalt mobo manuali järgi pesadesse siis ideeliselt jah.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
21.12.2010 16:13:15
|
|
|
Suvalisi mälusid ei saa omavahel kokku toppida.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.12.2010 16:24:54
|
|
|
korsten, võib ikka kui tahad
lihtsalt töötavad kõige viletsama speci järgi ja ei saa dualis kasutada.
Aga antud juhul on ühes kanalis 1+1 ja teises kanalis 2+2 , kui mobo lubab siis ei näe probleemi.
Teine jutt on sellisel kujul 6giga vajadusest, üle 4 on pointless panna hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
21.12.2010 16:47:12
|
|
|
Jah aga ta võis aru saada et paned nt pohh mis mälud kokku (nt 1+1 puhul suvalised gigased pulgad).
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
21.12.2010 18:16:06
|
|
|
| ddr2 ja ddr3 tõesti omavahel koos ei käi aga iga suvaline ddr2 käib teise ddr2-ga kenasti (eeldusel, et mahud samad). Kui kiirused erinevad talitavad mõlemad aeglasema mälu takti järgi.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
21.12.2010 19:28:54
|
|
|
| tsitaat: |
Ennem 4870 vms. ostu tuleks ikka selgeks teha, mis toiteplokk tal praegu arvutis istub. Samuti on ka AMD II X4 tunduvamalt suurema voolutarbega kui see E6300.
S.W.A.T., kui võimas toiteplokk sul praegu arvutis istub ja mis firma oma?
|
Toitel leidub kiri EZCool ATX-400 JSP 400W.
Arvuti veelkord:
Core 2 Duo E6300 1,86GHz
Intel D946GZIS emaplaat
1GB DDR2
Radeon X1300 512MB
Asjaolud on tegelikult sellised, et tegemist ei ole minu isikliku arvutiga. Ma olen ka aru saanud, et antud juhul ei tule järelturul ostmine-müümine eriti arvesse. Nende üsna kitsendavate tingimuste valguses (paari tuhande krooni eest ja poest) leidsin ise, et ehk oleks mõistlik lisada mälu ja vahetada videokaart, sest see X1300 on ikka tõesti aeglane. Ma täiesti mõistan soovitust see kast müüa ja osta midagi nagu kodanik wanawoll pakkus.
Äkki keegi oskab alternatiivina välja pakkuda, millise video võiks käesoleval hetkel tutikana poest tuua, et mingi efekt saavutada. Siis on vähemalt väiksema ja suurema uuenduse vahel võimalik valida ning kaaluda kuluefektiivsust. Mu enda silm on jätkuvalt hd 5750 peal, mis tundub olevat ka enam-vähem mõistliku voolutarbega. Näib, et hd 4870 laadne kaart tähendaks ilmselt ka vajadust uue toiteploki järgi.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.12.2010 19:34:42
|
|
|
| tsitaat: |
hd 5750 peal, mis tundub olevat ka enam-vähem mõistliku voolutarbega. Näib, et hd 4870 laadne kaart tähendaks ilmselt ka vajadust uue toiteploki järgi.
|
Uuest peast käib küll ja kui sa muud tõesti ei uuenda siis jätkub sellest ezCool jubinast küll ka 4870 tarbeks
Kuigi mõni sott kallim on ainult 5770, mis vähe teine tera ja üks 2gb pulk ram-i ei jookseks kah mööda külge maha
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolestr
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2009
|
21.12.2010 21:52:20
|
|
|
| Huvitas just ddr3 kooslus. Loomulikult vaatan, et timingud ja mhzid kattuksid. Seda dual-channeli värki peaks vist manualist siiski vaatama.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
22.12.2010 09:47:41
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
hd 5750 peal, mis tundub olevat ka enam-vähem mõistliku voolutarbega. Näib, et hd 4870 laadne kaart tähendaks ilmselt ka vajadust uue toiteploki järgi.
|
Uuest peast käib küll ja kui sa muud tõesti ei uuenda siis jätkub sellest ezCool jubinast küll ka 4870 tarbeks
Kuigi mõni sott kallim on ainult 5770, mis vähe teine tera ja üks 2gb pulk ram-i ei jookseks kah mööda külge maha  |
EZCool pole mingi Codegen jah, peaks hakkama saama küll. 5770
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
22.12.2010 23:33:43
|
|
|
Liigitan praegu veebikaamerad arvutijuppide alla ning küsin abi.
Kusagil 500 krooni kandis oleks tarvis osta võimalikult hea veebikaamera selle raha eest. Kui vähegi võimalik, siis peaks sobima nii sülearvutile kinnitamiseks, kui ka lauale.
Endale säi selline asi silma - http://www.klick.ee/veebikaamerad/sweex-wc056.html .
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
23.12.2010 14:32:51
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
hd 5750 peal, mis tundub olevat ka enam-vähem mõistliku voolutarbega. Näib, et hd 4870 laadne kaart tähendaks ilmselt ka vajadust uue toiteploki järgi.
|
Uuest peast käib küll ja kui sa muud tõesti ei uuenda siis jätkub sellest ezCool jubinast küll ka 4870 tarbeks
Kuigi mõni sott kallim on ainult 5770, mis vähe teine tera ja üks 2gb pulk ram-i ei jookseks kah mööda külge maha  |
EZCool pole mingi Codegen jah, peaks hakkama saama küll. 5770  |
Aitüma kõigile nõu eest.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
23.12.2010 17:25:42
|
|
|
Suured tänud, ilmselt lähebki see käiku. Käisin kohapeal küsimas, et kas tõesti on võimalik, et selliste näitajatega kaamera on sellise hinnaga müügis. Nemad väitsid, et vastab tõele jah.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
23.12.2010 18:21:48
|
|
|
| Milline kõvaketas tasub võtta 1000.- kr eest ? variante on päris palju ja võiks olla võimalikult suur, vähemalt 1TB
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
24.12.2010 00:48:41
|
|
|
C1rca, 800.- eest 1TB Samsung ja jääb raha jõuluõllegi jaoks Kui aeglane ketas sobib, siis 1100.- kandis saad 1,5TB WD
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
25.12.2010 22:34:40
|
|
|
See Samsa on selle raha eest
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
27.12.2010 13:19:31
|
|
|
Tekkis endalgi kiire küsimus. Kas vahetada välja Core i5 750 - AMD X6 1090T/1100T vastu? Videotöötluse (Premiere/After Effects) seisukohast.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceni
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2009
|
27.12.2010 17:14:22
|
|
|
Tere,
kuna tunnen end antud teemal suht võhikuna, sooviksin abi kasti kokkupanemisel. Hinnaks u. 10k, mis sisaldab ka OS maksumust (Win7 ilmselt). Peamiselt oleks see meelelahutuseks - mängimiseks ja filmide/muusika tarbimiseks.
Monitoriks on ViewSonic VX2255wmb (VGA ja DVI sisendid)
http://www.viewsonic.com/products/desktop-monitors/lcd/x-series/vx2255wmb.htm
Tänud ette!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vojaka
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2010
|
28.12.2010 10:42:41
PC config |
|
|
soovin sellise komplekti osta arvukeskusest. Kas on kellelgil midagi siivtada RAM´i osas ja üleüldse
head uut aastat kõigile
what name how much
processor Intel Core i7 950 3.06GHz LGA1366
4050
mother GIGABYTE GA-X58A-UD5 / X58+ICH10R / BUS 2000/1600/1333/1066/800 / 3 Channel DDR 3
4050
hdd Western Digital Caviar Black WD1002FAEX 1TB 7200rpm 64MB SATA 6Gb/s
1200
RAM kingston 4GB 2000MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KIT T1
1457
monitor SAMSUNG MONITOR LCD 23" BX2350/W/LED
3150
video GIGA-BYTE VGA 1280MB GDDR5 PCIE16 GTX470/GV-N470OC-13I(2.0) GIGA-BYTE
3871
power MODECOM PSU 620W 14CM ATX12V2.2 4XSATA
637
optica LG DVD-RAM/DVD-RW/DVD+RW GH22NS50 DVD-/+R/RW/-RAM12X (-/+R22X)/SATA Black
300
box Xigmatek Asgard Midi Tower - black Window
650
wifi adapter EDIMAX WRL 54MBPS ADAPTER PCI/EW-7326IG EDIMAX
218
mouse+keyboard LOGITECH WIRELESS DESKTOP MK320 EE
520
Total 20103
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
28.12.2010 10:56:45
|
|
|
| tsitaat: |
| box Xigmatek Asgard Midi Tower - black Window 650 |
Selle asemel AJ soovitab juba üht teist kasti (ei leidnud hetkel/kiirel vaatlusel aga natuke siin või kasti teemas kaevata siis kindlasti leiab asja nime ka). Ximatec pidi olema ülehinnatud.
| tsitaat: |
power MODECOM PSU 620W 14CM ATX12V2.2 4XSATA
637
|
Ma ei tea küll antud toite kohta midagi aga ise läheks Chiefteci peale välja arvatavasti. Lihtsalt tugev tootja nimi tekitab rohkem kindlustunnet.
http://www.arvutikeskus.ee/est/Otsing/KINGSTON+4GB+PC10600+DDR3%2F+HYPERX+KIT2 Miks need mälud ei meeldi?
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vojaka
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2010
|
28.12.2010 11:08:28
|
|
|
ma lihtsalt ei tea missugust valida? Vaatasin et 2000 mhz ja peaks kiirem olema kui 1333mhz
huvitav kas 600 watti piisab?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritso
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2004
|
28.12.2010 14:55:00
|
|
|
Tere. Otsin koju lauaarvutit hinnaga ca. 5000 krooni.
Ordi tegi kaks hinnapakkumist:
1. Ordi House
Intel E5500 Dual Core 2,8/2M
DDR2 2GB 6400-800 Apacer
ECS P4.G31T-M7 s.775
512MB Club3D HD4350 I
500GB Samsung SATAII 7200 16MB
DVDRW Samsung 223C SATA MUST
MD Cod Q3343-A11 W/O PSU
PSU 500w Inter-Tech SL-500W
Hind: 4240 kr
--------------------------------------------
2. Ordi Solo
Intel Core i3-530 2,93G/4M
DDR3 2GB 1333MHz CL9 Apacer
DDR3 2GB 1333MHz CL9 Apacer
Gigabyte GA-H55M-S2H
500GB Hitachi SATAII 7200 16MB
DVDRW LG H22LS50 LS SATA 22 mu
V-Tech AW-02 + fan must mATX
PSU 350W Fortron ATX-350PNR
Toitejuhe PC 220V 1,8m
9 in 1+ID Cardreader 3,5" Must
Hind: 5750 kr
-----------------------------------------------------
Nagu ma aru saan, siis mõlemal on omad vead ja head. Ühel on uuemat tüüpi RAM ja teisel jälle videokaart emaplaadist eraldiolev. Emaplaate ja protsessoreid ei oska eriti võrrelda.
Seega küsimus, et kui koju oma vanematele arvutit osta, siis kumb sobiks paremini, mõeldes sellele, et tulevikus oleks võimalik sinna a la uusi juppe lisada.
Ja samas mul endal oleks võimalik vahetevahel selles arvutis teha videotöötlust, helitöötlust. (kuid mõistan kui sellise raha eest pole see eriti võimalik.)
-------
Oleks tänulik, kui te pakute ise mingi lauaarvuti variandi välja umbes sellises hinnaklassis.
(lisaks, kuna ostsin hiljuti usb3 toega välise kõvaketta, siis usb3 tugi oleks ka väga teretulnud)
Tänud,
Jaak.
_________________ Veebi-, trüki- ja logodisain.
http://ritso.planet.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
28.12.2010 15:08:11
|
|
|
| Ritso kirjutas: |
Tere. Otsin koju lauaarvutit hinnaga ca. 5000 krooni.
Spoiler 
Ordi tegi kaks hinnapakkumist:
1. Ordi House
Intel E5500 Dual Core 2,8/2M
DDR2 2GB 6400-800 Apacer
ECS P4.G31T-M7 s.775
512MB Club3D HD4350 I
500GB Samsung SATAII 7200 16MB
DVDRW Samsung 223C SATA MUST
MD Cod Q3343-A11 W/O PSU
PSU 500w Inter-Tech SL-500W
Hind: 4240 kr
--------------------------------------------
2. Ordi Solo
Intel Core i3-530 2,93G/4M
DDR3 2GB 1333MHz CL9 Apacer
DDR3 2GB 1333MHz CL9 Apacer
Gigabyte GA-H55M-S2H
500GB Hitachi SATAII 7200 16MB
DVDRW LG H22LS50 LS SATA 22 mu
V-Tech AW-02 + fan must mATX
PSU 350W Fortron ATX-350PNR
Toitejuhe PC 220V 1,8m
9 in 1+ID Cardreader 3,5" Must
Hind: 5750 kr
-----------------------------------------------------
Nagu ma aru saan, siis mõlemal on omad vead ja head. Ühel on uuemat tüüpi RAM ja teisel jälle videokaart emaplaadist eraldiolev. Emaplaate ja protsessoreid ei oska eriti võrrelda.
Seega küsimus, et kui koju oma vanematele arvutit osta, siis kumb sobiks paremini, mõeldes sellele, et tulevikus oleks võimalik sinna a la uusi juppe lisada.
Ja samas mul endal oleks võimalik vahetevahel selles arvutis teha videotöötlust, helitöötlust. (kuid mõistan kui sellise raha eest pole see eriti võimalik.)
-------
Oleks tänulik, kui te pakute ise mingi lauaarvuti variandi välja umbes sellises hinnaklassis.
(lisaks, kuna ostsin hiljuti usb3 toega välise kõvaketta, siis usb3 tugi oleks ka väga teretulnud)
Tänud,
Jaak. |
1. komplekti kommenteeriks niipalju, et sinna 500w toiteplokk panna...tjah
Lihtsalt müügiargument- näe 500w! Kuigi tõenäoliselt see väga hea toiteplokk pole (selle komplekti veab see küll vabalt ära).
2. komplekt on päris asine, aga...
Arvutikeskusest saaksid samaväärse tunduvalt odavamalt- 5087 EEK, tõsi mälu on vähem, aga 2gb on juba piisav, ka mängimiseks kui sinna tulevikus eraldi videokaart juurde osta. Kui on ka tõesti vaja 4gb mälu, siis 2gb ddr3 mälu maksab 300 eeku AK-s.
USB3 kohta ei oska midagi pajatada, tõenäoliselt pole sel usb3, aga võid uurida, äkki nad on nõus sinna komplekti usb3 toega emaplaadi panema.
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NiGGa//
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2010
|
28.12.2010 23:23:55
|
|
|
Tere.
Soovin osta endale sellist komplekti ak.ee-st. Kuna ise väga ei tea nendest juppidest, äkki saaks siit abi.
Ise panin sellise kokku, aga kas üldse jupid ühilduvad ja kas on head seda tahaks teada.
Protsessor: AMD Athlon II X3 445 (3.1Ghz/1.5MB/95W) Socket AM3
Emaplaat: ASUS AM3 AMD770 DDR3 RAID USB3 ATX
VGA: MSI VGA 1GB GDDR3 PCIE16 GT430/N430GT-MD1GD3-OC/LP MSI
MÄLU: 2GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KINGSTON
KÕVAKETAS: WD HDD SATA 320GB 7200RPM 6GB/S/16MB WD3200AAKX WDC
OPTIKA : LG DVD-/+R/RW/-RAM12X (-/+R22X)/SATA W/SECD GH22NS40 LG
TOITEKAS: Codegen power supply ATX PSU 400W V2.03 P4 CE PFC PSU (SILENT/ 12cm fan)
Ja, et kas sellest toitekast piisab?
Mitu ventikat panna korpusesse panna?
Tänud kõigile kes aitavad ja head vana-aasta lõppu![/u]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
29.12.2010 09:05:03
|
|
|
| NiGGa// kirjutas: |
Tere.
Soovin osta endale sellist komplekti ak.ee-st. Kuna ise väga ei tea nendest juppidest, äkki saaks siit abi.
Ise panin sellise kokku, aga kas üldse jupid ühilduvad ja kas on head seda tahaks teada.
Protsessor: AMD Athlon II X3 445 (3.1Ghz/1.5MB/95W) Socket AM3
Emaplaat: ASUS AM3 AMD770 DDR3 RAID USB3 ATX
VGA: MSI VGA 1GB GDDR3 PCIE16 GT430/N430GT-MD1GD3-OC/LP MSI
MÄLU: 2GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KINGSTON
KÕVAKETAS: WD HDD SATA 320GB 7200RPM 6GB/S/16MB WD3200AAKX WDC
OPTIKA : LG DVD-/+R/RW/-RAM12X (-/+R22X)/SATA W/SECD GH22NS40 LG
TOITEKAS: Codegen power supply ATX PSU 400W V2.03 P4 CE PFC PSU (SILENT/ 12cm fan)
Ja, et kas sellest toitekast piisab?
Mitu ventikat panna korpusesse panna?
Tänud kõigile kes aitavad ja head vana-aasta lõppu![/u] |
Jupid peaks küll omavahel sobima
Toitekast peaks ka muidu piisama, aga võiks olla pigem Fortron, nt http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/Fortron-350W-ATX12V-v20-silent-120mm-FAN-High-efficiency-PFC-PSU-5
| tsitaat: |
| Mitu ventikat panna korpusesse panna? |
Sul pole ju korpust valitud, nii et ei tea, mitu ventikakohta seal on. Üldiselt peaks olema see reegel, et võimalikult palju võimalikult aeglaseid (mida suuremad ventilaatorid on, seda aeglasemalt ja seega vaiksemalt saavad nad töötada sama õhukoguse liigutamisel).
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
29.12.2010 23:55:08
|
|
|
Motherboard:[URL="http://commercial.asus.com/product/detail/76"]ASUS p7h55-m[/URL]
Processor: intel core i3-540 3.06 GHz LGA 1156
Harddrive: 500gb
4gb DDR3
Dvd Burner
Graphics card: SVGA GT250 1Gb. DDR3
ATX 8064 tower
and windows 7 home premium.
558€ pakkumine tehti. Mida muuta jne? Tanud. Taielik vohik sellel teemal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
30.12.2010 00:10:02
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| Tekkis endalgi kiire küsimus. Kas vahetada välja Core i5 750 - AMD X6 1090T/1100T vastu? Videotöötluse (Premiere/After Effects) seisukohast. |
Või mis arvate?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.12.2010 00:21:11
|
|
|
| xtr, kiirust tahad võta kohe i7, see amd oma tuumadega just kõige kiirem pole ja enumus testides jääb su i5-le alla.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xavier
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vojaka
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2010
|
31.12.2010 11:24:55
PC config |
|
|
Tänan kõike kes andsid nõu. Komplekt sai soetatud ja nüüd panen seda ise kokku .
eile istusin kella 2ni öösel ja nüüd kavatsen õhtul kõik ülekontrollid ja proovin käivituda. Loodan et midagi põlema ei pane.
head vana aasta lõppu kõigile.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saabu
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2008
|
31.12.2010 12:03:10
|
|
|
Nägin poes arvutit mille specid olid:
Radeon 5570
1TB kõvaketas
4GB DDR3 RAM
Asus emaplaat
Proset ei mäleta
Kas selline arvuti F1 2010, Dirt 2 ja WRC veab välja ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
31.12.2010 12:08:39
|
|
|
| Saabu kirjutas: |
Nägin poes arvutit mille specid olid:
Radeon 5570
1TB kõvaketas
4GB DDR3 RAM
Asus emaplaat
Proset ei mäleta
Kas selline arvuti F1 2010, Dirt 2 ja WRC veab välja ? |
| F1 2010 System Reqs kirjutas: |
System requirements
Windows XP/Vista/7
DirectX 9.0c
Intel Core 2 Duo @ 2.4GHz or Athlon X2
1GB RAM (2GB for Vista)
Graphics Card: GeForce 7800 / Radeon X1800 or above
DirectX Compatible Sound Card or motherboard audio
Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
12.5 GB Hard Drive Space [4]
|
Tõenäoliselt
| Dirt 2 System reqs kirjutas: |
Recommended Specifications - Enhanced for DirectX 11
OS: Microsoft Windows Vista Service Pack 2 or Windows 7
Processor: Intel quad core or AMD Phenom II X4 955
RAM: 3GB
HDD Space: 10GB
Video Card: ATI Radeon HD 5750 or higher, NVIDIA GeForce 400 series or higher
Minimum specifications
OS: Microsoft Windows XP, Vista or Windows 7
Processor: Intel Pentium D 2.6Ghz, AMD Athlon 64 X2
RAM: 1GB (2GB for Windows Vista and Windows 7)
HDD Space: 10GB
Video Card: ATI Radeon X1600, NVIDIA GeForce 6800
|
Vähendatud sätetel vast isegi veaks
| WRC system reqs kirjutas: |
Minimum System Requirements
OS: Windows XP SP2, Vista or Windows 7
CPU: Intel 2.4 GHz
RAM: 1 GB
HDD: 3 GB free disk space
Graphics: 512 MB Graphics Memory with Pixel Shader 3
Sound Card: DirectX 9 Compatible
DirectX: Version 9.0c
Recommended System Requirements
OS: Windows XP SP2, Vista or Windows 7
CPU: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2 or higher
RAM: 2 GB for XP, 3 GB for Vista, 4 GB for Win 7
HDD: 3 GB free disk space
Graphics: 512 MB Graphics Memory with Pixel Shader 3
Sound Card: DirectX 9 Compatible
DirectX: Version 9.0c
Supported Graphics Cards:
Minimum – NVIDIA Geforce 6600 or ATI X1600 or higher
Recommended – NVIDIA GeForce 8800 , ATI ® Radeon HD4850 or higher
|
Ei valmista erilisi probleeme
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|