Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 18:59:59 vasta tsitaadiga

Patch pole ju veel väljas ? Peaks millalgi tulema nüüd icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.12.2010 19:10:47 vasta tsitaadiga

Kas patchi pole ikka väljas? Mul launcheris väidab, et pole uuendusi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 19:12:36 vasta tsitaadiga

Serverid tulevad alles kell 21.00, küll patch enne seda ka netti lastakse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 19:28:01 vasta tsitaadiga

Mille põhjal nad huvitav SPG aimile aega juurde lisavad ? sest öeldi lihtsalt 1-3 sec icon_biggrin.gif icon_lol.gif Üle 5 sec aim time oleks ikka täiesti mõttetu, sest vastane kaob ennem kaardilt ära kui jõuad aimida korralikult icon_rolleyes.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 19:29:28 vasta tsitaadiga

Arty muudetakse veel enam mõttetuks, sest paar foorumis karjuvat idioodi on ju "enamik" mängijaid. Lihtsam oleks terve see tree mängust lihtsalt eemaldada.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 19:35:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Arty muudetakse veel enam mõttetuks, sest paar foorumis karjuvat idioodi on ju "enamik" mängijaid. Lihtsam oleks terve see tree mängust lihtsalt eemaldada.

Jah, need idioodid ilmselt istuvad põõsas ning ei liigu ja siis nutavad, et arty on nii overpowered icon_lol.gif Siis on eriti tore liikuvale tankile pihta saada, kui aiming time suureneb, sest see raadius on ju tegelikult suhteliselt väike, kuhu sihtida saab.. siis tank peab ennast liigutama ja sihik läheb jälle suureks icon_razz.gif BTW koduleht on maas, äkki lisavad patchi vms icon_razz.gif

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 19:38:14 vasta tsitaadiga

Launcher uuendas end ära igatahes, patchi veel pole.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 19:39:45 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
sest see raadius on ju tegelikult suhteliselt väike, kuhu sihtida saab.. siis tank peab ennast liigutama ja sihik läheb jälle suureks icon_razz.gif


See selleks. Kuna aga mürskude laialilendamist sihtmärgi keskpunktist suurendati veel, on arty nüüd ametlikult loto. Sa võid sihtida kuhu tahes - mürsk ei maandu sinna. Mitte, et Hummeliga enne üsna lõbus ei olnud seisvast tangist 3x mööda lasta, kui sihik täpselt tema peal ja tema suurune.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 19:58:38 vasta tsitaadiga

Heh, ja ma just eile öösel ostsin SU14 ära aga lahingusse ei jõudnud sellega, uni tuli peale. Muidu arty oli ainuke variant, mida läpaka x3100 graafikaga enamvähem mängida sai icon_rolleyes.gif

edit: uut patchi siiski pole veel

_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;


viimati muutis tuuker 23.12.2010 20:15:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 20:00:59 vasta tsitaadiga

linki palun
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 20:37:03 vasta tsitaadiga

homme siis vist alles patchi tirima
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.12.2010 20:40:24 vasta tsitaadiga

http://game.worldoftanks.com/news/general_news/official_clans_registration_launch

Tuletegija teeb clani ära?
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.12.2010 21:01:42 vasta tsitaadiga

Oot, oot, praegu tõmbas mingi 1,2Mb asja ära, ega see ometi patch polnud? icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Vertigo-
HV kasutaja
-Vertigo-

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:04:44 vasta tsitaadiga

see ei tohiks veel olla icon_smile.gif
aga keegi võiks selle clani küll ära teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:07:20 vasta tsitaadiga

nüüd pachio tirima kõik mul hakkas launcer kakkuma igatahes 565.88mb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:07:32 vasta tsitaadiga

Läks. 560 mega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:13:14 vasta tsitaadiga

Võiks ikka torrent olla või nii, aeglane on.. 20 mb alles icon_redface.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.12.2010 21:13:34 vasta tsitaadiga

Ise kiiruse üle ei kurda, alles panin tirima ja juba 9%.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Vertigo-
HV kasutaja
-Vertigo-

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:14:02 vasta tsitaadiga

jube aeglaselt tuleb icon_confused.gif icon_neutral.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:17:54 vasta tsitaadiga

Eks ta mingi tunnike tiksub umbes monkey.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.12.2010 21:45:45 vasta tsitaadiga

60% icon_razz.gif

EDIT:
mängus sees ja esimene lahing läheb lahti kohe.
Players online 590 icon_lol.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:49:38 vasta tsitaadiga

70%
@irw icon_razz.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.12.2010 21:51:12 vasta tsitaadiga

Panen ka hiljem tirima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:57:52 vasta tsitaadiga

Olemas, lähen proovin icon_arrow.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:59:05 vasta tsitaadiga

krt mul ei installi patchi ära, annab miskit errorit icon_sad.gif proovin juba 3 ndat korda
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 22:22:58 vasta tsitaadiga

Esimene lahing peetud. Hummeli sihik küll hullem ei ole kui varem.
_________________
M: amd soc am2 jahutus (kasutamata); erinevaid rahatähti;
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.12.2010 23:03:49 vasta tsitaadiga

Graafiline osa on ikka kõvasti paranenud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 23:57:35 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
http://game.worldoftanks.com/news/general_news/official_clans_registration_launch

Tuletegija teeb clani ära?



Vaatab seda asja. Ka kõige parema tahtmise juures ei ole mul seda aega et klanni käima vedada. Kui keegi teine teeb siis oleksin isegi ehk liituja.

_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 28.12.2010 10:55:58 vasta tsitaadiga

Eile sain viimaks KT kätte icon_smile.gif Krdi lammas unlockisin vahepeal saksa kõrgema medium tieri (ei tea mis pähe tuli) ja sinna läks hea pinu expi.
Jõudsin 3 runi ka teha ja neist 2 lõppesid võiduga ning 1 põleva vrakiga. Fearfactorit tundub kt`l igatahes rohkem olema kui tiigril. Hetkel max engine ja radio, muu stockis. Ei hakka vist väga punnitama ning farmin expi hoopis tiigri ja hummeliga edasi, kulda ju jagatakse kamalutega ka praegu.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 29.12.2010 11:43:26 vasta tsitaadiga

December 29, 2010, new v.0.6.2.8 patch is released. It is a special update dedicated to the past Christmas and the coming New Year!

Special patch v.0.6.2.8 major features:

- Added holiday-like appearance of premium and standard hangars.

- Added Christmas trees instead of flags on spawn locations for all maps.

- Fixed the name of 7.5cm gun for Panther II.

- Maxiumum battle tier for Т2 light tank reduced by 1.

- Minimum and maximum battle tiers for tier 9 mediums increased by 1.

- Fixed bug when not getting invites for platoons and companies if using UTC-X time zone standard.

- Changed progress bar for the number of shells in Service window.

- Fixed display if "0" (zero) in non-zero player statistics.

- Returned old sound message when destroying street lamps and posts.



World of Tanks Development Team wishes you a Happy New Year! Stay with us in 2011!

Have fun!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 15:02:18 vasta tsitaadiga

kaua nad seda uuendavad huvitav?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 29.12.2010 15:06:57 vasta tsitaadiga

etc. 5h
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 17:27:07 vasta tsitaadiga

The maintenance works are scheduled for December 29, 4.00 am EST / 9.00 am UTC. The game will be temporary unavailable.

Reason: datacenter planned maintenance.

Estimated downtime: up to 5 hours.

UPD

Downtime start is re-scheduled for 3.30 am EST / 8.30 am UTC

ehk siis vist mingi tunnike veel?

Peaks nüüd tegelikult valmis olema, läheb nati kauem vist icon_razz.gif
8.30 am UTC on 10:30 eesti ajajärgi.

UPD

Maintenance extended till 11:00 am EST / 16:00 UTC

Reason: testing additional language packages.

ehk siis kella 18.00-ni

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Vertigo-
HV kasutaja
-Vertigo-

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 19:46:18 vasta tsitaadiga

Maintenance extended till 14:00 am EST / 19:00 UTC

Reason: datacenter network problems.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 19:57:24 vasta tsitaadiga

Ok täna pole siis enam vaja proovida icon_razz.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 20:13:55 vasta tsitaadiga

rääkige mida see meie ajas tähendab krt muffigi ei saa aru
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Vertigo-
HV kasutaja
-Vertigo-

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 20:15:30 vasta tsitaadiga

21:00 siis peaks olema uus aeg meie aja järgi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 21:22:46 vasta tsitaadiga

Tirib update nüüd, 23mb icon_wink.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 21:36:04 vasta tsitaadiga

pimpisin oma IS-3 ka nüüd ära kulla abil... spall liner, gun laying drive ja see 20% accuracy asjandus.. + crew 100% peale..
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 10:26:53 vasta tsitaadiga

Endalgi just KT lahti saadud, lindid, mootor ja raadio peal, nüüd vaja torn ning 10.5cm/L62 lahti saada ning bueno. Võrreldes tavalise tiigriga on lõpuks tore tunda end soomustatuna. Muidu täitsa tore pela, mõngingased balance issued kõrvale jättes hea meelelahutus.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 10:31:54 vasta tsitaadiga

IS-3 sai D-25T ja uue turreti peale... ja järsku muutus asi mängitavaks icon_biggrin.gif kuid endiselt mu lemmiktank on IS. Piisavalt hea et teha haiget peaaegu kõigele mis ette satub ja oneshottida endast madalamaid, samas Tier ei ole veel nii kõrge et ainult suuri vastaseks saab.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 13:54:37 vasta tsitaadiga

Ostin AT-1 (tier 2 USSR anti tank) omale nii nostalgia mõttes, 100% crew, moodulid, full upgrade... Noobid ei saa arugi mis neid tabas icon_lol.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 14:09:58 vasta tsitaadiga

jep, hea on kõrgelt tierist (8-10) alla tulla, lihtne väike tank võtta, see täiesti ära pimpida ja siis n00bowni teha icon_biggrin.gif mul oli vahepeal selleks loltraktor tekitatud. icon_biggrin.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 14:36:52 vasta tsitaadiga

Marder II on enda lemmik madala tieri trollimisalus.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2010 15:04:42 vasta tsitaadiga

PzIII on ka päris viisakas millega madalas Tieris lõbutseda
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 02.01.2011 15:20:07 vasta tsitaadiga

Praegu on mingi beta teema või full väljas vms?
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 15:32:12 vasta tsitaadiga

Closed beta endiselt...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 22:43:21 vasta tsitaadiga

IS3 käes ja raha pole enam üldse icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuroi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 03.01.2011 00:55:39 vasta tsitaadiga

Ise kihutan IS4 ringi...Raha kui palju kuid mida ei ole- exp'd et IS7 kätte saada....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kkaspar
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2011




sõnum 03.01.2011 01:38:32 vasta tsitaadiga

Sooviks saada beetat võttit (postkasti) . Suur tänu saatjale thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.