Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 18:17:47 vasta tsitaadiga

redemption, eks sa anna icon_smile.gif 1:03 sõitsin suht palju, tegelt oli 1:03:04 midagi icon_biggrin.gif mäletan, et väga vähe jäi 1:02-st puudu thumbs_down.gif ABS oli 3 ja TC 1 peal. Sul ilmselt oli default gearbox jäetud, ma panin 320kmh max, sirge lõpus oli piirajas 315kmh peal vms.
Aga jah hetkel siin teen B sõite... kurat ma ütlen, just tahtsin Seasonal eventi sõita seda viimast ja persse... võtsin Nissani tegin piiripeale kõik ära uuendused ja siis mõtlesin et teen oil change ka thumbs_down.gif MA EI TEADNUD, et kui seda teed tõusevad ka hobused icon_eek.gif oli 490hp ja peale oil change 507 thumbs_down.gif ning kuidagi madalamaks ei saa... nüüd panin B sõitja sellega kihutama icon_biggrin.gif loodetavasti ei pea kaua sõitma, et tagasi 490hp peale saada...

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 18:20:21 vasta tsitaadiga

Sain ka F1 Gt kätte .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 18:39:05 vasta tsitaadiga

rocky-b, Sa tõesti tegid selle tavalise SpecVga esikoha ära SE's? icon_eek.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 18:53:23 vasta tsitaadiga

Rajareits, ei saanud, 8. koha sain . rohkem ei viitsinud teha, auto hinna sain tagasi ja mulle kõlbas .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 19:12:18 vasta tsitaadiga

rocky-b, ise sain Su autoga teise kohta kätte. Lõpuks ostsin omale ikka tavalise GT-Ri ka kõrvale. Väike tjuuning ja esikoht ülilebolt. 1.25.6 midagi oli parim ring.
Et kui tahad, võin Sul seda autot ka jagada.. icon_rolleyes.gif

Vormelit pole ka veel osta tahtnud. Ootan kunas mõni uuena müüki jõuab..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 19:58:52 vasta tsitaadiga

Rajareits, Saada jah see millega sa esimeseks said . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 20:05:15 vasta tsitaadiga

millisega täpselt said esimeseks? ja mis seaded? ise pole väga pingutanud veel seda, aga ka esikoht veel võtta vaja.
kohe ei saa kontrollima minna, aga endal on tavaline gtr, valikus enne seda kaetud nina. millist vspeci mõtlete? seda mis on peale kaetud nina? see peaks ju vängem olema tavalisest.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 20:08:25 vasta tsitaadiga

jules, SpecV on vängem jah. Omal oli SpecV olemas, aga võtsin praegu tavalise GT-Ri juurde. Nii moe pärast tegin ära kõik võimalikud kaalu kergendamise asjad, ülekande ja ostsin ägeda käigukasti (tippkiirus 300 peale, oleks saand veel alla võtta tegelt). Vedrustusega ei teinud midagi. Natuke tõstsin ka võimu. Ostsin ise mõlemad kolled, kuigi lihtsam on tegelt üldse õlivahetusega asja teha. Ja oligi kõik. Ahjaa, rehvid ka. Kokku koos autoga läks 175 200. Mill tuli tulu.. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 22:38:18 vasta tsitaadiga

nii, vaadates hetkel ekraani, siis ka standard autod deformeeruvad. siiani arvasin, et ainult premiumitel on damage.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 05:24:52 vasta tsitaadiga

Kohe lvl28 ja siis uue Endurance kallale icon_smile.gif See Seasonal Eventsi Bonuse viimane sõit miljoni peale oli mega easy icon_lol.gif Esimese prooviga jäin viiendal ringil napilt teiseks, tegin restardi ja siis olin juba viimasel ringil poolepeal tast möödas. Seda ära tuunitud GT-Ri ei saanudki kasutada thumbs_down.gif icon_mad.gif ei läinud enam HP-d alla sõites.... müstika, tõusid just icon_lol.gif igatahes tegin mingist 98a GT-Rist masina ja piisas küll kuigi väga jäik oli..
Nüüd teiste kallale ja siis ehk Endurancele icon_smile.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

edit: Nii, kõik Seasonal Eventid kullal esimese korraga icon_smile.gif thumbs_up.gif täielik easyfest.
Nüüd Indianapolis 200 ringi icon_biggrin.gif Formula GT-ga. Peaks tegelt päris kiirelt minema see ring, igatahes kell 1:52, vaatame millal lõpetan icon_razz1.gif
edit2: tegin Formulale oil change ka veel ennem ning engine overhauli icon_biggrin.gif 935hp ja 550kg thumbs_up.gif

edit3: Täiiiiesti lõpppp, mis juhtus eelviimasel ringil icon_eek.gif viimast korda kui tankisin panin paari liitriga puuusse asja icon_eek.gif ja olin 199 ringil ning kütus lõppes otsa stardi sirgele jõudes icon_lol.gif Autol läks mootor väga aeglaseks või lülitus asi üldse välja aga IME sündis, ma veeresin tühja gaasiga pitti välja icon_lol.gif tankisin ja sõitsin 200 ringi lõpuni, väga JULM.

Parim ring 1:38.2
Kokku läks 2h28m

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 13:36:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Täiiiiesti lõpppp, mis juhtus eelviimasel ringil

Mitmendaks jäid icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 16:41:15 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Täiiiiesti lõpppp, mis juhtus eelviimasel ringil

Mitmendaks jäid icon_rolleyes.gif


Arvata on, et vastased said mitmekümne ringiga sisse.

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 16:45:56 vasta tsitaadiga

Krdi jama et homme pühad on, oleks tooli kätte saanud, nüüd peab esmaspäevani ootama. Rääkige kes G25/27 H shifteriga mängivad, kuida hakkama saate? Sain mingi 10 minti proovida kui kuhugi laua külge olin kangi keeranud ja peaks mainima et käigud on liiga lühikesed ja pmst peab ühe käega rooli keerama koguaeg icon_confused.gif Muidug on võimalus käike pikendada vähe...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 16:53:55 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Täiiiiesti lõpppp, mis juhtus eelviimasel ringil

Mitmendaks jäid icon_rolleyes.gif


Ei ikka esimeseks tulin, 20 ringiga sai teine vend pähe

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 23.12.2010 16:55:06 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Krdi jama et homme pühad on, oleks tooli kätte saanud, nüüd peab esmaspäevani ootama. Rääkige kes G25/27 H shifteriga mängivad, kuida hakkama saate? Sain mingi 10 minti proovida kui kuhugi laua külge olin kangi keeranud ja peaks mainima et käigud on liiga lühikesed ja pmst peab ühe käega rooli keerama koguaeg icon_confused.gif Muidug on võimalus käike pikendada vähe...

Endal ei ole küll mingeid probleeme olnud H-kastiga. Kiire vahetus ja parem käsi roolile tagasi. Muidugi oleneb ka rajast: kui on palju vahetamist, siis peab rohkem ühe käega roolima. Või siis lihtsalt lapatsitega vahetama. icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 17:12:23 vasta tsitaadiga

Negative kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Krdi jama et homme pühad on, oleks tooli kätte saanud, nüüd peab esmaspäevani ootama. Rääkige kes G25/27 H shifteriga mängivad, kuida hakkama saate? Sain mingi 10 minti proovida kui kuhugi laua külge olin kangi keeranud ja peaks mainima et käigud on liiga lühikesed ja pmst peab ühe käega rooli keerama koguaeg icon_confused.gif Muidug on võimalus käike pikendada vähe...

Endal ei ole küll mingeid probleeme olnud H-kastiga. Kiire vahetus ja parem käsi roolile tagasi. Muidugi oleneb ka rajast: kui on palju vahetamist, siis peab rohkem ühe käega roolima. Või siis lihtsalt lapatsitega vahetama. icon_wink.gif

No lapatsitega on ülikerge, MOMO peal see juba selgeks ammu õpitud. Arvatavasti vajab vähe harjumist ja asi hakkab tulema.
Igatahes sellise rooli jaoks on iste must have. Ise proovisin nii et rooli panin arvuti laua külge ja H shifteri jaoks vedasin öökapi kõrvale icon_lol.gif . Ei saanud mingit elamust kuna kõik asjad kippusid kiiresti lahti tulema ja asend polnud kaugeltki mugav.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 23.12.2010 20:00:46 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

edit: Nii, kõik Seasonal Eventid kullal esimese korraga icon_smile.gif thumbs_up.gif täielik easyfest.


Milline Nissan ja mis seades sul oli? Ise püüan seda viimast teha '09 GTRiga, mis on nii kergeks tehtud ja nii palju tuunitud kui võimalik, aga suure surmaga saab ainult selle teise koha Audi R8 kätte. Ford GT jääb nii kaugele, et isegi ei näe seda. Tee mis tahad, aga sellise mõttetu Nissaniga ei ole võimalik.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 20:45:38 vasta tsitaadiga

kui muidu ei saa, pane skid recovery assist peale. läheb vähe libedamalt.

ise panin brake balance'i veidi rohkem taha, et poleks nii alajuhitav, käigukasti 280 peale, kere madalaks ja jäikust veidi peale amortidele. edasi otsi endale head pidurduspunktid.

tegin just üle tunni A-8 lube kulla peale, haige test. aga ära tuli.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:07:26 vasta tsitaadiga

jules, seal sai Skid Recovery peale panna? Enda teada mitte.

Aga jah, kõige lihtsam on hullu panna. Ringajad normaalseks.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:28:16 vasta tsitaadiga

Mingeid luksautosi pole gt-s? Nt mersu S-klass, 7-mene buumer vms. Ise nagu küll ei leidnud
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:32:15 vasta tsitaadiga

EstBeast, S-Klassi mersu küll on vist, aga see standard kui on .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:39:09 vasta tsitaadiga

Damn, just lootsin et saan mõne luks autoga siledaks lasta v niisama kruisida soliidsel kiirusel
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 21:46:48 vasta tsitaadiga

EstBeast, M5 ka suht laev ju
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 22:03:33 vasta tsitaadiga

Jutt õige, eks ma loodetavasti saan homme proovida need loomad on. Keegi võiks Audi RS6 kh ära proovida, päriselus on ikka haige lennuk. Ise ostsin ära aga tuunimiseks raha pole
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 23:05:51 vasta tsitaadiga

rocky-b, vaevalt et seal S on lisatud 3-se dislaga, kui S pelas olemas usun et S63 AMG nöol. M5 väga mõnus rajale, RS6 loom päriselus pigem maanteele, väike 750 hepane järelaitamine ja tõeline BEST on küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 00:26:31 vasta tsitaadiga

Hah, menüüs on jõulumuusika GT5-s icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 00:32:13 vasta tsitaadiga

Mis värk homme pidi olema, kingitakse mingeid autosid?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 01:05:31 vasta tsitaadiga

Jõulumuusika?...üks vähestest mängutegijatest kes asja maru tõsiselt võtab. Positiivses mõttes. Loodan et homme minged kondimootoriga töötavaid aparaate ei anta.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 01:16:31 vasta tsitaadiga

Häid Jõule kõigile GT5 fännidele siis siin foorumis icon_smile.gif thumbs_up.gif Ise alustan uuesti Indy 500 Miles sõitmist, vaja kuidagi expata ja läks täiesti meelest palju expi sain selle eest icon_lol.gif Igatahes tundub kõige kiirem kogumisviis olema vist, samas tahakski teada, kas ikka on... Extreme Mode viimase sõidu indy 10 ringi eest saab 9800expi.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 02:54:52 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, expi saad ju iga sõidu eest ainult ühe korra?

Ja paistab autosid siis ka?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 03:53:14 vasta tsitaadiga

Rajareits, specialites ja Seasonal jah icon_wink.gif Nonii.

Uus katse Indy 500.
2:17:135 lappisin teist venda 23 ringi ja tegin tohutu crashi kuhu läks ca 20 sekki kaotsi.
Parimaks ringiks jäi:
37:780 tuules sõites
38:7xx oli parim, mis puhtal rajal ilma tuules sõitmiseta.
expi saab 200 ringi eest 268,176p

Veel, 60 ringi peal on näha kuidas hobused kaovad icon_smile.gif thumbs_down.gif Nimelt siis enne sõitu vahetad õli ja sõidad esimesed 60 ringi keskmiselt 38:8 iga puhas ring. Peale seda hakkad sõitma 39:2 kuni 39:4 aegu.
Huvitav vaade asjast, kahju, et õli pitis vahetada ei saa icon_razz1.gif

Igatahes see Indy 500 on expamiseks ideaaalne thumbs_up.gif Ja palju kiiremini saab expi kätte kui lihtsalt seda 10 ringi kaupa teha, ainuke miinus, et raha ei tule thumbs_down.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 04:02:31 vasta tsitaadiga

Kirjutan igaks juhuks siia ka, kui kellelgi mängu on müüa siis täna-homme ostaksin kiirelt ära. Sularahas icon_biggrin.gifD palun.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 09:08:02 vasta tsitaadiga

Huvitav et keegi seda siia pole pannud veel - http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=135391
Ma sain igatahes omale auto millega lõpuks British Lightweights ära teha.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 10:15:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Häid Jõule kõigile GT5 fännidele siis siin foorumis icon_smile.gif thumbs_up.gif Ise alustan uuesti Indy 500 Miles sõitmist, vaja kuidagi expata ja läks täiesti meelest palju expi sain selle eest icon_lol.gif Igatahes tundub kõige kiirem kogumisviis olema vist, samas tahakski teada, kas ikka on... Extreme Mode viimase sõidu indy 10 ringi eest saab 9800expi.


Foorumites igalpool räägitakse, et see indy 500 on kõige parem expi grindimiseks. Ise jõuan ka kohe sinna, pole jõulupuhkuse ajal viitsinud mängida:D

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 12:19:27 vasta tsitaadiga

Tehke expi jaoks parem uusi Seasonal Evente.. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 12:21:04 vasta tsitaadiga

Praegu suht seisma on jäänud GT mängimine, kui teen siis ainult practice mode-i . Pole eriti aega endurosi ka teha .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 12:31:11 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Praegu suht seisma on jäänud GT mängimine, kui teen siis ainult practice mode-i . Pole eriti aega endurosi ka teha .

Eks ta ole jah selline vasikavaimustus alguses icon_smile.gif Endal ka puhkuse ajal pole eriti aega mängida aga kindlasti minu jaoks siiani parim auto mäng. Vaatame mis kevadel Shift2 endaga toob.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 13:01:02 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Tegelt, see on maailma parim mäng minujaoks, aga eks see ka ikka tüütab vahel ära .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 13:07:01 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
xxlmaster, Tegelt, see on maailma parim mäng minujaoks, aga eks see ka ikka tüütab vahel ära .

Täitsa nõus thumbs_up.gif
Endal lihtsalt tüütab puldiga mängimine ära yawn.gif Asja rooliga mängida oleks hoopis midagi uut. Esmaspäevast hakkan endurance sõitma.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 13:22:44 vasta tsitaadiga

kellelgi stock (ilma õlivahetuseta) Mini Cooper S '07t pole korraks laenu anda? Ei viitsi omale teist kõrvale osta puhtalt õlivahetuse pärast.. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 13:25:57 vasta tsitaadiga

Rajareits, Mis asi selle õlivahetusega on ma ei saa aru .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 13:28:49 vasta tsitaadiga

Hobujõud tõusevad, auto ei mahu enam lubatud võimsuse sisse.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 13:45:24 vasta tsitaadiga

Rajareits, hah, suppper icon_biggrin.gif thx info eest thumbs_up.gif nagu taevast alla sadanud kink jõuludeks icon_razz1.gif uued seasonal eventid. Peakski täna GT5-s veidike expama icon_smile.gif
Selle Jaguari olen küll juba lahti saanud, vist sai selle sealt Indy 500-st.
Miniga mine sõida Indy 500 ringe icon_biggrin.gif 30 peaks piisama aga ei usu, et viitsid icon_lol.gif Kergem osta, see ju nii odav auto? Raha ei oma mulle mängus mingit väärtust hetkel icon_razz1.gif Kõik autod mida vaja tulid võitudega..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 24.12.2010 13:46:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 13:46:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, sai jap.
Kurat tegin just seda viimast seasonal eventi. Nascariga 2 ringi vaja sõita. Sain esimese ringi lõpuks peaaegu viiendaks ja siis panin sõidu kinni, pärast avastasin et 2 ringi.. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 13:47:19 vasta tsitaadiga

Rajareits, icon_lol.gif juhtub icon_biggrin.gif on raske, et alles esimese ringi lõpus viies? kohe hakkan proovima icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 13:47:56 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, ei ole üldse raske.. Vähemalt ei tohiks olla.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 14:38:09 vasta tsitaadiga

rääkige lähemalt mis boonust jagati täna?
uued seasonal event'id? millised ja kui kaua lahti?
kas kingiti autosid?

ise ära maal... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 14:39:57 vasta tsitaadiga

jules, ei midagi kiiret pole. Autosi saab ainult Jaapanis. Boonused tulid uued ja on lahti 13ndani. Küll neid näed.. icon_razz1.gif
Mingit jõuluvärki pole tulnud (kui uusi seasonale sinna mitte arvestada).
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 16:34:10 vasta tsitaadiga

tõin poest endale collectors editioni ära , praeguse seisuga masinasse pannes hakkas 90 minutise ooteajaga mingit update tõmbama icon_biggrin.gif peale update kaua ta ennast "installib"?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2010 16:56:04 vasta tsitaadiga

Mul installis 1h. Seda kah et kaua need jõuluteemalised asjad lahti on? Saan ps3 alles esmasp kätte. icon_sad.gif Loodan et siis veel jagatakse neid autosid/evente. Kes siin A-specis kõige suurem lvl muidu?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.