|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.12.2010 18:17:47
|
|
|
redemption, eks sa anna 1:03 sõitsin suht palju, tegelt oli 1:03:04 midagi mäletan, et väga vähe jäi 1:02-st puudu ABS oli 3 ja TC 1 peal. Sul ilmselt oli default gearbox jäetud, ma panin 320kmh max, sirge lõpus oli piirajas 315kmh peal vms.
Aga jah hetkel siin teen B sõite... kurat ma ütlen, just tahtsin Seasonal eventi sõita seda viimast ja persse... võtsin Nissani tegin piiripeale kõik ära uuendused ja siis mõtlesin et teen oil change ka MA EI TEADNUD, et kui seda teed tõusevad ka hobused oli 490hp ja peale oil change 507 ning kuidagi madalamaks ei saa... nüüd panin B sõitja sellega kihutama loodetavasti ei pea kaua sõitma, et tagasi 490hp peale saada...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
22.12.2010 18:20:21
|
|
|
| Sain ka F1 Gt kätte .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
22.12.2010 18:39:05
|
|
|
rocky-b, Sa tõesti tegid selle tavalise SpecVga esikoha ära SE's?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
22.12.2010 18:53:23
|
|
|
| Rajareits, ei saanud, 8. koha sain . rohkem ei viitsinud teha, auto hinna sain tagasi ja mulle kõlbas .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
22.12.2010 19:12:18
|
|
|
rocky-b, ise sain Su autoga teise kohta kätte. Lõpuks ostsin omale ikka tavalise GT-Ri ka kõrvale. Väike tjuuning ja esikoht ülilebolt. 1.25.6 midagi oli parim ring.
Et kui tahad, võin Sul seda autot ka jagada..
Vormelit pole ka veel osta tahtnud. Ootan kunas mõni uuena müüki jõuab..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
22.12.2010 19:58:52
|
|
|
Rajareits, Saada jah see millega sa esimeseks said .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
22.12.2010 20:05:15
|
|
|
millisega täpselt said esimeseks? ja mis seaded? ise pole väga pingutanud veel seda, aga ka esikoht veel võtta vaja.
kohe ei saa kontrollima minna, aga endal on tavaline gtr, valikus enne seda kaetud nina. millist vspeci mõtlete? seda mis on peale kaetud nina? see peaks ju vängem olema tavalisest.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
22.12.2010 20:08:25
|
|
|
jules, SpecV on vängem jah. Omal oli SpecV olemas, aga võtsin praegu tavalise GT-Ri juurde. Nii moe pärast tegin ära kõik võimalikud kaalu kergendamise asjad, ülekande ja ostsin ägeda käigukasti (tippkiirus 300 peale, oleks saand veel alla võtta tegelt). Vedrustusega ei teinud midagi. Natuke tõstsin ka võimu. Ostsin ise mõlemad kolled, kuigi lihtsam on tegelt üldse õlivahetusega asja teha. Ja oligi kõik. Ahjaa, rehvid ka. Kokku koos autoga läks 175 200. Mill tuli tulu..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
22.12.2010 22:38:18
|
|
|
| nii, vaadates hetkel ekraani, siis ka standard autod deformeeruvad. siiani arvasin, et ainult premiumitel on damage.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.12.2010 05:24:52
|
|
|
Kohe lvl28 ja siis uue Endurance kallale See Seasonal Eventsi Bonuse viimane sõit miljoni peale oli mega easy Esimese prooviga jäin viiendal ringil napilt teiseks, tegin restardi ja siis olin juba viimasel ringil poolepeal tast möödas. Seda ära tuunitud GT-Ri ei saanudki kasutada ei läinud enam HP-d alla sõites.... müstika, tõusid just igatahes tegin mingist 98a GT-Rist masina ja piisas küll kuigi väga jäik oli..
Nüüd teiste kallale ja siis ehk Endurancele
edit: Nii, kõik Seasonal Eventid kullal esimese korraga täielik easyfest.
Nüüd Indianapolis 200 ringi Formula GT-ga. Peaks tegelt päris kiirelt minema see ring, igatahes kell 1:52, vaatame millal lõpetan
edit2: tegin Formulale oil change ka veel ennem ning engine overhauli 935hp ja 550kg
edit3: Täiiiiesti lõpppp, mis juhtus eelviimasel ringil viimast korda kui tankisin panin paari liitriga puuusse asja ja olin 199 ringil ning kütus lõppes otsa stardi sirgele jõudes Autol läks mootor väga aeglaseks või lülitus asi üldse välja aga IME sündis, ma veeresin tühja gaasiga pitti välja tankisin ja sõitsin 200 ringi lõpuni, väga JULM.
Parim ring 1:38.2
Kokku läks 2h28m
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.12.2010 13:36:26
|
|
|
| tsitaat: |
Täiiiiesti lõpppp, mis juhtus eelviimasel ringil
|
Mitmendaks jäid
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
23.12.2010 16:41:15
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Täiiiiesti lõpppp, mis juhtus eelviimasel ringil
|
Mitmendaks jäid  |
Arvata on, et vastased said mitmekümne ringiga sisse.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
23.12.2010 16:45:56
|
|
|
Krdi jama et homme pühad on, oleks tooli kätte saanud, nüüd peab esmaspäevani ootama. Rääkige kes G25/27 H shifteriga mängivad, kuida hakkama saate? Sain mingi 10 minti proovida kui kuhugi laua külge olin kangi keeranud ja peaks mainima et käigud on liiga lühikesed ja pmst peab ühe käega rooli keerama koguaeg Muidug on võimalus käike pikendada vähe...
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.12.2010 16:53:55
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Täiiiiesti lõpppp, mis juhtus eelviimasel ringil
|
Mitmendaks jäid  |
Ei ikka esimeseks tulin, 20 ringiga sai teine vend pähe
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
23.12.2010 16:55:06
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
Krdi jama et homme pühad on, oleks tooli kätte saanud, nüüd peab esmaspäevani ootama. Rääkige kes G25/27 H shifteriga mängivad, kuida hakkama saate? Sain mingi 10 minti proovida kui kuhugi laua külge olin kangi keeranud ja peaks mainima et käigud on liiga lühikesed ja pmst peab ühe käega rooli keerama koguaeg Muidug on võimalus käike pikendada vähe... |
Endal ei ole küll mingeid probleeme olnud H-kastiga. Kiire vahetus ja parem käsi roolile tagasi. Muidugi oleneb ka rajast: kui on palju vahetamist, siis peab rohkem ühe käega roolima. Või siis lihtsalt lapatsitega vahetama.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
23.12.2010 17:12:23
|
|
|
| Negative kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Krdi jama et homme pühad on, oleks tooli kätte saanud, nüüd peab esmaspäevani ootama. Rääkige kes G25/27 H shifteriga mängivad, kuida hakkama saate? Sain mingi 10 minti proovida kui kuhugi laua külge olin kangi keeranud ja peaks mainima et käigud on liiga lühikesed ja pmst peab ühe käega rooli keerama koguaeg Muidug on võimalus käike pikendada vähe... |
Endal ei ole küll mingeid probleeme olnud H-kastiga. Kiire vahetus ja parem käsi roolile tagasi. Muidugi oleneb ka rajast: kui on palju vahetamist, siis peab rohkem ühe käega roolima. Või siis lihtsalt lapatsitega vahetama.  |
No lapatsitega on ülikerge, MOMO peal see juba selgeks ammu õpitud. Arvatavasti vajab vähe harjumist ja asi hakkab tulema.
Igatahes sellise rooli jaoks on iste must have. Ise proovisin nii et rooli panin arvuti laua külge ja H shifteri jaoks vedasin öökapi kõrvale . Ei saanud mingit elamust kuna kõik asjad kippusid kiiresti lahti tulema ja asend polnud kaugeltki mugav.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
23.12.2010 20:00:46
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
edit: Nii, kõik Seasonal Eventid kullal esimese korraga täielik easyfest.
|
Milline Nissan ja mis seades sul oli? Ise püüan seda viimast teha '09 GTRiga, mis on nii kergeks tehtud ja nii palju tuunitud kui võimalik, aga suure surmaga saab ainult selle teise koha Audi R8 kätte. Ford GT jääb nii kaugele, et isegi ei näe seda. Tee mis tahad, aga sellise mõttetu Nissaniga ei ole võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
23.12.2010 20:45:38
|
|
|
kui muidu ei saa, pane skid recovery assist peale. läheb vähe libedamalt.
ise panin brake balance'i veidi rohkem taha, et poleks nii alajuhitav, käigukasti 280 peale, kere madalaks ja jäikust veidi peale amortidele. edasi otsi endale head pidurduspunktid.
tegin just üle tunni A-8 lube kulla peale, haige test. aga ära tuli.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
23.12.2010 21:07:26
|
|
|
jules, seal sai Skid Recovery peale panna? Enda teada mitte.
Aga jah, kõige lihtsam on hullu panna. Ringajad normaalseks..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
23.12.2010 21:28:16
|
|
|
| Mingeid luksautosi pole gt-s? Nt mersu S-klass, 7-mene buumer vms. Ise nagu küll ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
23.12.2010 21:32:15
|
|
|
| EstBeast, S-Klassi mersu küll on vist, aga see standard kui on .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
23.12.2010 21:39:09
|
|
|
| Damn, just lootsin et saan mõne luks autoga siledaks lasta v niisama kruisida soliidsel kiirusel
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
23.12.2010 21:46:48
|
|
|
| EstBeast, M5 ka suht laev ju
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
23.12.2010 22:03:33
|
|
|
| Jutt õige, eks ma loodetavasti saan homme proovida need loomad on. Keegi võiks Audi RS6 kh ära proovida, päriselus on ikka haige lennuk. Ise ostsin ära aga tuunimiseks raha pole
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
23.12.2010 23:05:51
|
|
|
rocky-b, vaevalt et seal S on lisatud 3-se dislaga, kui S pelas olemas usun et S63 AMG nöol. M5 väga mõnus rajale, RS6 loom päriselus pigem maanteele, väike 750 hepane järelaitamine ja tõeline BEST on küll
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.12.2010 00:26:31
|
|
|
Hah, menüüs on jõulumuusika GT5-s
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
24.12.2010 00:32:13
|
|
|
| Mis värk homme pidi olema, kingitakse mingeid autosid?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
24.12.2010 01:05:31
|
|
|
| Jõulumuusika?...üks vähestest mängutegijatest kes asja maru tõsiselt võtab. Positiivses mõttes. Loodan et homme minged kondimootoriga töötavaid aparaate ei anta.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.12.2010 01:16:31
|
|
|
Häid Jõule kõigile GT5 fännidele siis siin foorumis Ise alustan uuesti Indy 500 Miles sõitmist, vaja kuidagi expata ja läks täiesti meelest palju expi sain selle eest Igatahes tundub kõige kiirem kogumisviis olema vist, samas tahakski teada, kas ikka on... Extreme Mode viimase sõidu indy 10 ringi eest saab 9800expi.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.12.2010 02:54:52
|
|
|
PlatoonSgtElias, expi saad ju iga sõidu eest ainult ühe korra?
Ja paistab autosid siis ka?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.12.2010 03:53:14
|
|
|
Rajareits, specialites ja Seasonal jah Nonii.
Uus katse Indy 500.
2:17:135 lappisin teist venda 23 ringi ja tegin tohutu crashi kuhu läks ca 20 sekki kaotsi.
Parimaks ringiks jäi:
37:780 tuules sõites
38:7xx oli parim, mis puhtal rajal ilma tuules sõitmiseta.
expi saab 200 ringi eest 268,176p
Veel, 60 ringi peal on näha kuidas hobused kaovad Nimelt siis enne sõitu vahetad õli ja sõidad esimesed 60 ringi keskmiselt 38:8 iga puhas ring. Peale seda hakkad sõitma 39:2 kuni 39:4 aegu.
Huvitav vaade asjast, kahju, et õli pitis vahetada ei saa
Igatahes see Indy 500 on expamiseks ideaaalne Ja palju kiiremini saab expi kätte kui lihtsalt seda 10 ringi kaupa teha, ainuke miinus, et raha ei tule
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
24.12.2010 04:02:31
|
|
|
Kirjutan igaks juhuks siia ka, kui kellelgi mängu on müüa siis täna-homme ostaksin kiirelt ära. Sularahas D palun.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
24.12.2010 10:15:00
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Häid Jõule kõigile GT5 fännidele siis siin foorumis Ise alustan uuesti Indy 500 Miles sõitmist, vaja kuidagi expata ja läks täiesti meelest palju expi sain selle eest Igatahes tundub kõige kiirem kogumisviis olema vist, samas tahakski teada, kas ikka on... Extreme Mode viimase sõidu indy 10 ringi eest saab 9800expi. |
Foorumites igalpool räägitakse, et see indy 500 on kõige parem expi grindimiseks. Ise jõuan ka kohe sinna, pole jõulupuhkuse ajal viitsinud mängida:D
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.12.2010 12:19:27
|
|
|
Tehke expi jaoks parem uusi Seasonal Evente..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
24.12.2010 12:21:04
|
|
|
| Praegu suht seisma on jäänud GT mängimine, kui teen siis ainult practice mode-i . Pole eriti aega endurosi ka teha .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
24.12.2010 12:31:11
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
| Praegu suht seisma on jäänud GT mängimine, kui teen siis ainult practice mode-i . Pole eriti aega endurosi ka teha . |
Eks ta ole jah selline vasikavaimustus alguses Endal ka puhkuse ajal pole eriti aega mängida aga kindlasti minu jaoks siiani parim auto mäng. Vaatame mis kevadel Shift2 endaga toob.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
24.12.2010 13:01:02
|
|
|
| xxlmaster, Tegelt, see on maailma parim mäng minujaoks, aga eks see ka ikka tüütab vahel ära .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
24.12.2010 13:07:01
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
| xxlmaster, Tegelt, see on maailma parim mäng minujaoks, aga eks see ka ikka tüütab vahel ära . |
Täitsa nõus
Endal lihtsalt tüütab puldiga mängimine ära Asja rooliga mängida oleks hoopis midagi uut. Esmaspäevast hakkan endurance sõitma.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.12.2010 13:22:44
|
|
|
kellelgi stock (ilma õlivahetuseta) Mini Cooper S '07t pole korraks laenu anda? Ei viitsi omale teist kõrvale osta puhtalt õlivahetuse pärast..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
24.12.2010 13:25:57
|
|
|
| Rajareits, Mis asi selle õlivahetusega on ma ei saa aru .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.12.2010 13:28:49
|
|
|
| Hobujõud tõusevad, auto ei mahu enam lubatud võimsuse sisse.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.12.2010 13:45:24
|
|
|
Rajareits, hah, suppper thx info eest nagu taevast alla sadanud kink jõuludeks uued seasonal eventid. Peakski täna GT5-s veidike expama
Selle Jaguari olen küll juba lahti saanud, vist sai selle sealt Indy 500-st.
Miniga mine sõida Indy 500 ringe 30 peaks piisama aga ei usu, et viitsid Kergem osta, see ju nii odav auto? Raha ei oma mulle mängus mingit väärtust hetkel Kõik autod mida vaja tulid võitudega..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 24.12.2010 13:46:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.12.2010 13:46:35
|
|
|
PlatoonSgtElias, sai jap.
Kurat tegin just seda viimast seasonal eventi. Nascariga 2 ringi vaja sõita. Sain esimese ringi lõpuks peaaegu viiendaks ja siis panin sõidu kinni, pärast avastasin et 2 ringi..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.12.2010 13:47:19
|
|
|
Rajareits, juhtub on raske, et alles esimese ringi lõpus viies? kohe hakkan proovima
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.12.2010 13:47:56
|
|
|
| PlatoonSgtElias, ei ole üldse raske.. Vähemalt ei tohiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
24.12.2010 14:38:09
|
|
|
rääkige lähemalt mis boonust jagati täna?
uued seasonal event'id? millised ja kui kaua lahti?
kas kingiti autosid?
ise ära maal...
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.12.2010 14:39:57
|
|
|
jules, ei midagi kiiret pole. Autosi saab ainult Jaapanis. Boonused tulid uued ja on lahti 13ndani. Küll neid näed..
Mingit jõuluvärki pole tulnud (kui uusi seasonale sinna mitte arvestada).
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
24.12.2010 16:34:10
|
|
|
tõin poest endale collectors editioni ära , praeguse seisuga masinasse pannes hakkas 90 minutise ooteajaga mingit update tõmbama peale update kaua ta ennast "installib"?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
24.12.2010 16:56:04
|
|
|
Mul installis 1h. Seda kah et kaua need jõuluteemalised asjad lahti on? Saan ps3 alles esmasp kätte. Loodan et siis veel jagatakse neid autosid/evente. Kes siin A-specis kõige suurem lvl muidu?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|