Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  LG toob turule maailma esimese kahetuumalise nutitelefoni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 13:37:30 LG toob turule maailma esimese kahetuumalise nutitelefoni vasta tsitaadiga


Pressiteade 20. detsember 2010 – Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) toob jaanuaris Koreas turule maailma esimese kahetuumalise nutitelefoni LG Optimus 2X. Kõrgetasemelise Tegra 2 protsessoriga nutitelefon teeb kasutajatele veebilehitsemise ja erinevate rakenduste kasutamise senisest veelgi kiiremaks ja sujuvamaks.

Kahetuumalise NVIDIA Tegra 2 protsessori kiiruseks on 1GHz. Võrreldes samal kiirusel töötavate ühetuumaliste telefonidega, saavad Optimus 2X kasutajad nautida kiiremat internetilehekülgede sirvimist ja sujuvamat mängude mängimist. LG Optimus 2X pakub ka 1080p HD video taasesitust ja HDMI (High Definition Multimedia Interface) peegeldamisfunktsioon annab võimaluse telefonis olevat sisu nautida näiteks HD-teleri vahendusel. Lisaks on telefonil nii esi- kui tagaküljel kaamera, telefoni mälu on võimalik suurendad microSD abil ja kauakestva töövõime tagab 1500 mAh aku. Telefon ühildub juhtmevabalt ka kõigi DLNA (Digital Living Network Alliance) toega seadmetega.



„LG jaoks on suur au olla esimene kahetuumalise tehnoloogia pakkuja, kuna tegu on järgmise suure edasiminekuga mobiilide tootmises,“ ütles LG Electronics Mobile Communications Company tegevdirektor ja president dr. Jong-seok Park, kes lisas ka, et erinevate silmapaistvate lisavõimalustega Optimus 2X on tõestus LG pühendumisest toota tippklassi nutitelefone ka 2011. aastal.

LG Optimus 2X on jaanuarist alates saadaval Koreas, hiljem jõuab telefon ka Euroopa ja teiste Aasia riikide turgudele. Esialgu tuleb telefon müügile Android 2.2-ga, kuid peatselt uuendatakse see Android 2.3-le.

LG Optimus 2X tehnilised andmed:
    1GHz kahetuumaline protsessor NVIDIA Tegra 2
    4-tolline WVGA ekraan
    8GB mälu (microSD-ga kuni 32GB)
    1500 mAh aku
    8 megapiksline tagakülje ja 1,3 megapiksline esikülje kaamera
    HDMI (High Definition Multimedia Interface) mirroring
    1080p MPEG-4/H.264 taasesitus ja salvestamine

LG Electronics, Inc.
LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) on üleilmne tehnoloogiainnovaator koduelektroonika, kodumasinate ja mobiilsidevahendite vallas. Firmas töötab üle 82 000 inimese enam kui 115 tegevusvaldkonna. 2009. aastal moodustas müügikäive kokku 43,4 miljardit dollarit. LG koosneb viiest äriüksusest – kodune meelelahutussüsteem, mobiilsed lahendused, kodumasinad, kliimaseadmed ja ärilahendused. LG on maailma juhtiv lameekraaniga telerite, erinevate audio- ja videoseadete, mobiiltelefonide, kliimaseadmete ja pesumasinate tootja. LG on sõlminud pikaajalise lepingu Vormel 1-ga, olles nende globaalseks partneriks ja ka tehnoloogia partneriks. Tänu sellele on LG omandanud eksklusiivsed turundusõigused. Täiendav informatsioon: www.lge.com

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 20.12.2010 14:27:27 vasta tsitaadiga

Aku peab 12minutit? 1500mAh aku. Või peab vool koguaeg juhtmega kaasas olema? Huvitav kuidas selle LG ehituskvaliteet on...ma üldiselt LG asju eriti ei usalda. Mulle pakub huvi hoopis selline isend nagu LG B. Ma niikuinii telefoniga ei mängi ega filme ei vaata, seega mingit uber-töölooma nagu vaja pole mobiilses formaadis, küll aga oleks tore õhem, kergem aparaat terava pildiga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 15:53:28 vasta tsitaadiga

ot:
mu esimene lg mobla jäi ka viimaseks. 3 kuud kasutust, 2 korda garantiis käimist. Emtil ei olnud isegi sama mudelit myygil peale 3 kuud, et välja vahetada. Anti raha tagasi icon_smile.gif
Minu lg mobiili limiit on pikaks ajaks täis. Samas telekaid(koduski olemas) ja muud nodi oskavad teha küll thumbs_up.gif,

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 20.12.2010 16:00:30 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Aku peab 12minutit? 1500mAh aku. Või peab vool koguaeg juhtmega kaasas olema? Huvitav kuidas selle LG ehituskvaliteet on...ma üldiselt LG asju eriti ei usalda. Mulle pakub huvi hoopis selline isend nagu LG B. Ma niikuinii telefoniga ei mängi ega filme ei vaata, seega mingit uber-töölooma nagu vaja pole mobiilses formaadis, küll aga oleks tore õhem, kergem aparaat terava pildiga.


miks nii pessimistlik? 2-3 päeva normaalse kasutusega peab ikka vastu (ma vähemalt loodan). Videosid kogu aeg vaadates saab muidugi kiiremini tühjaks. Mul on 3 aastat vana HTC ja 1350mAH ning HETKEL peab vastu umbes ~2 päeva, kogu aeg videosid vms vaadates on suhteliselt poole päevaga tühi.

Nüüd vaja oodata veel ära 4G ja projektor telefoni ja saabki endale miskit uut icon_cool.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 20.12.2010 16:26:15 vasta tsitaadiga

nutitelefonilt oodata pikka aku püsimist on tobe.
osta nutitelefon et lihtsalt helistada on tobe .
mina ise üldiselt ei looda et nutitelefon üle 1-2 päeva laadimata elaks,noh algul kauem kuid mida vanem seda vähem.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 16:36:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ot:
Samas telekaid(koduski olemas) ja muud nodi oskavad teha küll thumbs_up.gif,


ot:
Meil koolis LG telekas mida on ikka täitsa rõve vaadata kuna heli tuleb ette vms. Suud ja helid tulevad täiesti mõõda.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 20.12.2010 16:57:34 vasta tsitaadiga

Napsi, Tobe on teha telefoni formaadis seadet, mis omab netbook võimsust. Ma ei ootagi, et tipu nutifööni aku peab pidama nädala. Lihtsalt kogemusest, mu Desire peab umbes täpselt 2päeva helistamise kerge surfi ja FTP-ga. Kui ma hakkaks sellest nüüd veel videosi vaatama või taoks päevläbi angry birdsi, siis oleks 3-4tunniga tõenäoliselt kutupiilu. Seega, milleks selline relv? Mis on selle prose jõudluse ja graafika jõudluse meeletu tõstmise eesmärk? Ma üritan aru saada, miks ma peaksin seda ostma või kui mitte mulle, siis mis segmendile see riist on suunatud. Kas tõesti neile, kes tahavad ID Rage mootorit jooksutada oma ~4" masinal või riistvaralist 1080p video dekodeerimist? Ma ei teadnud, et see segment on nii suur icon_smile.gif
Kui nüüd kirjutaks mõne positiivse kogemuse ka LG telefonist...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 20.12.2010 17:02:46 vasta tsitaadiga

Hinnast kah - ca. 550€.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 20.12.2010 17:08:59 vasta tsitaadiga

madfury,
Üldiselt kui midagi toodetakse siis on sellel ka turgu ja ostjaid.
Vaata kasvõi ifooni,minuarust on see mõttetu vidin kui see on ikkagi enam kasutatav nutifoon mailmas,vähemalt mina arvan nii.
Ise pidevalt istun netis,kuulan mp3 radiot,mängin, pikema sõidu pealt vaatan filme saateid,gps.
Kui kõik eraldi osta siis peaks olema mul v'hemalt 5-6 seadet kaasas,ja mida võimsam masin seda mugavam kasutada.
Kodus sul ju kah võimsam arvuti kui pentium 3,sellega saab kah palju asju teha.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 17:44:38 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:


ot:
Meil koolis LG telekas mida on ikka täitsa rõve vaadata kuna heli tuleb ette vms. Suud ja helid tulevad täiesti mõõda.


ot:
kindlasti koolis ka iidne lg telekas icon_biggrin.gif, aga see selleks. Mul kõlarid taha suunatud, algul arvasin et väga hea heliga, aga kui kodukino järgi panin, siis teleks ikka täiega piuksub;)
Uusi telekaid tuleb vaadata eraldi kõlaritega thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 19:01:00 vasta tsitaadiga

ot:
madfury kirjutas:
Aku peab 12minutit? 1500mAh aku.

Nokia E52'l oli 1500mAh aku, mis kestis terve igaviku.. Samas 3G, BT olid peagu alati väljas. Wifi oli ka ikka väga harva sees.
Nüüd iPhone 4, mille aku samuti 1500mAh. Algul tundus tõesti tobe, et ühe päevaga on võimalik aku suht tühjaks saada. Nüüd, kui seda natuke vähem näpin, siis veab ka 2-4 päeva välja. Usage alt näitab kuni 6-7h, enne kui laadima panen. Wifi on pidevalt sees (stand-by peal keerab telefon ise wifi kinni, kui seda ei kasutata), samas 3G keeran ise tihti kinni..
Ehk siis 1500mAh'ga korralik nutitelefon peaks ühe päeva ikka kenasti vastu pidama. Ning kui lihtsalt 2G võrgus helistamiseks kasutad, siis ikka oluliselt kauem
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006




sõnum 20.12.2010 19:08:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ot:
mu esimene lg mobla jäi ka viimaseks. 3 kuud kasutust, 2 korda garantiis käimist. Emtil ei olnud isegi sama mudelit myygil peale 3 kuud, et välja vahetada. Anti raha tagasi icon_smile.gif
Minu lg mobiili limiit on pikaks ajaks täis. Samas telekaid(koduski olemas) ja muud nodi oskavad teha küll thumbs_up.gif,

ot:
Endal oli KC550....ainule 5 korda käis 1,5 aasta jooksul garantiis. Enne kahe aastast garantii lõppu sain raha tagasi ja ostsin omale korraliku telefoni ( HTC)

Väärt investeering icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 19:32:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
K3ndu kirjutas:


ot:
Meil koolis LG telekas mida on ikka täitsa rõve vaadata kuna heli tuleb ette vms. Suud ja helid tulevad täiesti mõõda.


ot:
kindlasti koolis ka iidne lg telekas icon_biggrin.gif, aga see selleks. Mul kõlarid taha suunatud, algul arvasin et väga hea heliga, aga kui kodukino järgi panin, siis teleks ikka täiega piuksub;)
Uusi telekaid tuleb vaadata eraldi kõlaritega thumbs_up.gif


ot:
Ei tohiks nüüd niivana see küll olla, igastahes üks suur LCD kärakas ta on, aga kõlarid on jamad.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 20.12.2010 19:41:39 vasta tsitaadiga

üldiselt peale kineskoop telekat on soovitav parema heli saavutamiseks ühendada telekaga kodukino või muu heli võimendav seade,ja korralikult ära seadistada mõlemad seadmed.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004




sõnum 20.12.2010 20:43:04 vasta tsitaadiga

Suht mõttetu on vinguda, et miks seda vaja on, kui seda kõik ostavad. Järelikult pole viga tootes, vaid inimeses või siis täpsemalt tema vajadustes. Mina leian küll oma Desire funktsioonidele rakendust ja uusi rakendusi võtan iga päev rõõmuga vastu... Aga aku thumbs_down.gif Tagasihoidliku kasutamisega (iga vahetund mängimine, internet, wifi koguaeg sees ja widgeteid jms ka alla tõmmatud) kestab 8-9 tundi nii, et koolipäeva lõpus enne koju jõudmist võtan veidi hoo maha ja kodus panen kohe laadima. Muidu niisama seistes peaks võibolla isegi 2 päeva vastu... veidi vähem tõenäoliselt.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 21.12.2010 00:02:23 vasta tsitaadiga

iPhone on omaette teema ja olles kasutanud ühte versiooni, saan tema funktsioonist ja eesmärgist väga hästi aru. Asi ongi selles, et ma ei mõista selle spetsiifilise telefoni sihtgruppi. Vastus "Kui tehakse, küll siis ostetakse" ei ole minu jaoks vastus. Ma võtan seda kui "ma ka täpselt ei tea, kellele see tehtud on" icon_smile.gif Ärge saage valesti aru, ega ma sellepärast nüüd seda toodet maapõhja nea, ma pole seda kasutanud ja võibolla teeb ta ka hommikul kohvi. Oleks tore kui keegi HV-st selle endale hangib ja siis räägib, miks ja mille jaoks ja mida too teha suudab, mida teised tipu nutikad ei suuda. Wifi, navigatsiooni või mp3e kuulamiseks pole ju dual core CPU-d või GPU-d vaja...., naise Wildfire saab sellega suurepäraselt hakkama.
Võibolla peaks see konkureerima SE Playstation nutitelefoniga. Ehk on see esimene samm PSP/DS funktsioon + telefon seade. Kurjad keeled ennustavad, et kaasaskantav mängukonsool ja telefon sulavad ühte lõpuks niikuinii. Seljuhul on asi tunduvalt selgem.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003




sõnum 21.12.2010 00:43:26 vasta tsitaadiga

Nvidia Tegra toote seeria loomisest saadik uurinud kuidas antud süsteem areneb ja tänase seisuga võin öelda, et seda ma juba ostaksin icon_cool.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2010 01:04:17 vasta tsitaadiga

marxxx kirjutas:
Nvidia Tegra toote seeria loomisest saadik uurinud kuidas antud süsteem areneb ja tänase seisuga võin öelda, et seda ma juba ostaksin icon_cool.gif


Ega tegra vastu pole midagi, LG+ mobla on kahtlase väärtusega minu jaoks icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxxx
HV veteran
marxxx

liitunud: 12.01.2003




sõnum 21.12.2010 01:09:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ega tegra vastu pole midagi, LG+ mobla on kahtlase väärtusega minu jaoks icon_confused.gif

Seda küll jap, aga loodame et ehk seekord on miskit head icon_smile.gif
Kommentaarid: 412 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 21.12.2010 01:19:28 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Huvitav kuidas selle LG ehituskvaliteet on...ma üldiselt LG asju eriti ei usalda.

LG Arena (KM900) on igatahes üks parima korpusega telefone, mida minu käpad on katsunud. Kui uue mudeli vastupidavus ligilähedane, siis ei ole kahtluseks vähimatki põhjust.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002




sõnum 21.12.2010 05:02:37 vasta tsitaadiga

Paistab, et peab hakkama oma Samsung OHD väljavahetamisele mõtlema, symbian on küll kurjast sellel. Konkreetse masina kohta ütleks seda, et üldiselt on proset vaja just selle 1080p video jaoks vaja ja galerii väljavedamiseks icon_wink.gif. Telefonide galeriid kipuvad ikka kohutavalt uimaseks minema, eriti kui on suured videofailid sees. Esimene korralik kaameratelefon oligi mul LG Viewty, mis kahjuks oli loll ja just sellepärast saigi see 1,5 aasta pärast ära vahetatud, kui OHD juba saadaval oli. Truult pidas LG igatahes vastu, ei mingeid probleeme, uppumine ega kukkumine seda ei kõigutanud.

Nüüd on symbian ka ennast täielikult ammendanud minu jaoks, mõned androidi rakendused ajavad lihtsalt suu vett jooksma. Selle telefoni juures leiaks samamoodi kõik omadused rakendust. Hommikul lähen kohvi keetma, samal ajal vaatan kiirelt uudised telefoniga ära üle koduse Wi-Fi, peale seda teen paar kõnet ja suundun kooli, üle 3G hoian ennast päevasündmustega kursis + tundides on hea abimees lisamaterjali saamiseks. Oletame, et on reedene õhtu ja tulevad mõned sõbrad külla - telefon on ühendatud kõlaritega ja täidab õhu muusikaga ja lisaks aitab õhtustest toimetustest kaamera ülevaate saada. Lõpmatuseni võib neid näited tuua, kus kõik need omadused on kasulikud ja mugavad. Füüsiline Qwerty klaviatuur oleks olnud muidugi tore lisa, aga selleta elab ka ära.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 21.12.2010 08:33:45 vasta tsitaadiga

vot mida ma ei kannata on füüsiline qwerty klaviatuur puutetundliku ekraaniga telefonil.
nii ära harjunud vist virtuaalsega et kasutades topelt variandiga,oli füüsilise klaviatuuri kasutamine kuu jooksuul ainult paar korda.
ja alati on mingi imelik tunne et nats väänates telefooni valesti kukub füüsiline otsast ära.
kahjuks ei ole LG telefonidega kogemust olnud,usaldan inimeste üelevaateid netist ja sealt pole üldiselt häid sõnu kuulda.
samas samsung ei osanud kah kunagi telefoone teha kuid viimased mudelid on juba minu jaks vähemalt ideaalsed.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 21.12.2010 11:04:44 vasta tsitaadiga

Eks selle telefoni kasutusgrupp jaguneb kaheks:

1) Inimestele, kes vaatavad 1080p filme lastes neid telefonist telekasse. Tegelikult suht mõttetu, sest kui muusika ja muu kraam telefonis peal, siis jätkub ruumi ainult ühe 1080p filmi jaoks, kui sedagi (ja seda arvestades, et oled 32GB kaardi sisse ostnud). Selle jaoks oleks ikka inimlikum väike väline kõvaketas. Ja alati pead laadijat ka kaasas kandma, sest aku terve 1080p filmi vaatamist vastu ei peaks.

2) Tehnonohikutele, kellel läheb numbrite peale märjaks. Võimsus on küll positiivne, aga ainult siis, kui see reaalselt vajalik on. Praegu saavad ühetuumalised telefonid(ma ei mõtle siin all odavat otsa nagu wildfire jms) OS-i ja appide jooksutamisega ilusti hakkama. Parim pole maksimaalne, vaid optimaalne. Kahetuumaline prose viib pigem mõtted aku tühjenemisele ja ei tea, kas temperatuur ei hakka probleeme tekitama?

Viimases lõigus on üks trükiviga: tegevusvaldkonnas*
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2010 13:31:48 vasta tsitaadiga

ja akude/energiaallikate areng pehmelt öeldes seisab
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 21.12.2010 21:55:23 vasta tsitaadiga

raciocinio
unustasid kõige tähtsaima segmendi. icon_lol.gif
põhiliselt läheb seda vaja "naabrist parem" tegelastele. ega nad selle telefoni võimalusi kõiki kasutagi, peamine, et oleks vingem prose kui naabri jürtol ja bling-blingim ning kallim ka.

samas on see pinin, et miks on ikka nii või naasuurt proset vaja, nii või naasuurt internetikiirust, kõvakettamahtu jne. vaja kaasnenud iidamast-aadamast. millal see oligi, kui bill gates ise ulgus prosede arengu üle et pidavat mõttetult kiireks minema? icon_razz1.gif kas need samad ulgujad istuksid tänaseni oma 386 taga? vaevalt! kui on võimekas raud, küll siis rakendused ja uued kasutusvaldkonnadki tulevad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  LG toob turule maailma esimese kahetuumalise nutitelefoni mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.