Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 315, 316, 317 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2010 19:08:48 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
...
tuleb jätkuvalt tõdeda, et blizzard on ikka ühe uskumatu asjaga hakkama saanud. suurem kultus kui paljud bändidki...vahva vaadata kohe thumbs_up.gif


Ma ei ole siiani ega vist hakka kunagi aru saama nendest hardcore fännidest/gameritest - kas nüüd vahva aga mõttetu küll icon_smile.gif
Tegemist on minu isikliku arvamusega ning ma ei pretendeeri sellega absaluutsele tõele - no hard feelings beer_yum.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.


viimati muutis bugbrake 20.12.2010 17:35:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 23:42:55 vasta tsitaadiga

see, et sina asjas midagi head ja huvitavat ei näe, ei tee seda kohe mõttetuks icon_wink.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 20:10:41 vasta tsitaadiga

Mingi faktor seal on jah mis tõmbab. Tegelt on see mäng juba algusest peale sama olnd mis praegu, tapad ikka sigu et xp saada ja siis raidid et epicud selga kukuks. Lihtsalt sigadel on uued skinnid ja epicud on teine ilvl, välja näevad ikka vanamoodi.
Aga peab tunnistama et tööd on ikka rämedalt tehtud selle expansioniga. Mulle meeldib isiklikult soundi revamp. Kõlab nagu ostaksid nad soundi kuskilt mujalt sisse või siis soundimehed välja vahetatud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 23:44:39 vasta tsitaadiga

ütleme nii, et mitte nii tihedale mängurile nagu mina, viskab kopa ette. mõni boss on täielik pushover ja nali. teine boss on jälle ülimalt op tahakeeraja kelle peal waipimisest on siiber. ma ei viitsi oma õhtuid kulutada waipides mingil kuradi alaarenenud boostidul bossil kelle tapmiseks on kindlasti vaja 10 punkti kõrgemat item skoori või mingit kindlat klassi, et instat kergemaks teha.
idee on küll hea, et put some effort into it, aga no ma pole enam selline nolaifer kellel oli aega taguda iga jumala õhtu mängu tuimalt.
kopp ees juba kergelt, et kui üks tiimikaaslane on suti kehvem teistest siis on mitmekorde wipefest

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 23:55:42 vasta tsitaadiga

Kuna hiljuti sai uuesti warcrafti RTS seeria läbi mängitud siis tuli tahtmine proovida ka seda mmorpg'd kuigi siiani olen sellest eemal olnud just ebaselge sisu järgi (mmorpg'de viga)

Peaks mainima, et olen pettunud. Algus oli muhe... elasin rolli sisse ja värki. Nüüd siis olen nn kinni jäänud kuna 1 quest on vigane ja ma ei saa edasi liikuda nendega. Üritan juba teist päeva GMilt mingit infot saada selle kohta, aga kahjuks mitte miskit.

Mängus on hüppamine ka ikka väga mõttetu ja jura... ebaloogiline ja kõik muu. Milleks on vaja mängu hüppamine lisada? Minuarust ei anna hüppamine itte midagi juurde. Saaks aru kui mingi "rogue" skill oleks hüppamisega seotud,aga see et kõik.. isegi raudrüüs vennad keset lahingut ringi kargavad on ikka väga mööda.

Jään järgmist warcrafti RTS'i ootmama... mida ilmselt ei tule
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 20.12.2010 23:57:47 vasta tsitaadiga

Kui hüppamist ei oleks, oleks mingi 90% playerbase'st nutmas, et miks pole hüppamist mängus. + Hüppamist on vaja ka mõnes bossfight taktikas või takistusest üle hüppamise jaoks jne. icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 00:06:59 vasta tsitaadiga

Hüppamine on väga tähtis komponent ka pvps, näiteks warriori charge-st välja hüppamine, päris pain in the ... oleks kui seda teha ei saaks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 00:44:07 vasta tsitaadiga

Hüppamine on tähtis komponent vaid seetõttu, et inimesed on harjunud sellega... Mängudes kus pole hüppamist on sellega arvestatud - st pole igal pool asju kust sul oleks vaja üle hüpata ja "charge"ist välja tulekuks oleks skillid näiteks.
Sai ka pvp'd tehtud natuke... minuarust tuleks pvp olukorras background sound muutuda selleks: http://www.youtube.com/watch?v=DwQbPgouUYo

Aga hüppamine pole nii paha kui see, et juba pikka aega lihtsalt ootan kuni keegi viitsib questi bugile tähelepanu pöörata icon_sad.gif . Kuna ma alles algaja siis tahaks queste teha ja maailma avastada.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 00:45:58 vasta tsitaadiga

Miks sa teisi queste ei tee? Neid on triljon.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.12.2010 00:54:52 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
ütleme nii, et mitte nii tihedale mängurile nagu mina, viskab kopa ette. mõni boss on täielik pushover ja nali. teine boss on jälle ülimalt op tahakeeraja kelle peal waipimisest on siiber. ma ei viitsi oma õhtuid kulutada waipides mingil kuradi alaarenenud boostidul bossil kelle tapmiseks on kindlasti vaja 10 punkti kõrgemat item skoori või mingit kindlat klassi, et instat kergemaks teha.
Palju sa cata bosse teinud-näinud oled? Suht-koht suvaline setup saab praktiliselt kõik bossid ilma suurema jamata maha.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 01:15:38 vasta tsitaadiga

sfk on hea näide kus teine ja neljas boss on lihtsalt eriti retarded ja kui keegi grupist veits sitem on (failib ühe korra interruptiga, dispel veits venib) on praktiliselt võimalik kohe keegi grupist kaotada. ma tõesti tahan näha videot kus sa mängleva kergusega lased piirleveli gearis (ala 333) maha näiteks eelnimetat bossid. mingid eluaegsed day-to-day noliferid arvesse ei lähe kuna nendel meestel terve mäng launchist saati clearitud. räägin tavalisest normaalsest gild grupist kus keegi pole superman ega oma lõpmatut ajaresurssi, et päevast päeva tiksuda instades, et siis perfektset geeri selga ajada.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 01:24:42 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Miks sa teisi queste ei tee? Neid on triljon.


Ma mainisin juba. et mäng on mulle võõras ja see "questline" mis algusest peale mind toetanud on läheks ka edasi kui ma selle bugise questi ära saaks teha. Kuna maailm on suur siis ma ei viitsi sihitult ringi joosa ja mingeid queste otsida.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 01:35:12 vasta tsitaadiga

Milline Q on bugine ning mida ütlevad www.wowhead.com lehel selle questi kommentaarid?
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 01:45:44 vasta tsitaadiga

dzombe kirjutas:
Milline Q on bugine ning mida ütlevad www.wowhead.com lehel selle questi kommentaarid?

Vaatasin järgi... see leht ütleb et quest on bugine ja seda juba väga ammu... tundub, et low level queste ei viitsi keegi parandada... paistab et juba kuu aega on vigane olnud.
http://www.wowhead.com/quest=26128
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.12.2010 02:02:50 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
sfk on hea näide kus teine ja neljas boss on lihtsalt eriti retarded ja kui keegi grupist veits sitem on (failib ühe korra interruptiga, dispel veits venib) on praktiliselt võimalik kohe keegi grupist kaotada.
Oled kindel et ikka õigest instast räägid? Teine oli too tüüp, kes worgeneid spawnis. Seal võid adde nii CC'da kui ka lihtsalt bossi burnida. Neljas on üks lihtsamaid bosse üldse, lihtsalt jookse kuni sul on roheline debuff, muul ajal võid teha mis tahad. Betas sai see koht clearitud pugis kui kogu grupp oli kusagil 320 kanti ilma enchantide-gemideta gearis.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 03:12:56 vasta tsitaadiga

Küsiks veel sellist asja... et kuidas serverit valida? Mina kui uus mängija ei osand miskit valida... panin selle mis soovitati... population oli "New Players" st vähe? Tahaks nii et low levelitel ka ikka näeb kedagi... -lvl 20 nägin ikka väga vähe rahvast - umbes 10 erinevat venda vb. Kas peaks äkki suurema populatsiooniga serveri valima?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 21.12.2010 04:03:32 vasta tsitaadiga

ObNixilis, absoluutselt icon_smile.gif
alakir for horde , outland for alliance - kui nad juba kinni pole -seal on suurim eestlastest mängijaskond.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 12:11:05 vasta tsitaadiga

olavip kirjutas:

alakir for horde , outland for alliance


Ei saa aru? Kas nender seerverites asi balansist väljas või mis sa sellega mõtled? Tahaks serverit kus ikka mõlemat poolt enamvähem võrdselt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 21.12.2010 12:12:59 vasta tsitaadiga

ObNixilis, siit näed EU realmide listi koos populatsiooni suhtarvuga: http://www.wowprogress.com/realms/rank/eu/lang.en
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 21.12.2010 12:42:05 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
olavip kirjutas:

alakir for horde , outland for alliance


Ei saa aru? Kas nender seerverites asi balansist väljas või mis sa sellega mõtled? Tahaks serverit kus ikka mõlemat poolt enamvähem võrdselt.

olavip mõtles seda, et nendes kahes realm'is on kõige rohkem eestlasi. Al'akir realmis mängivad eestlased horde poole peal ja Outlandis alliance poole peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 13:00:05 vasta tsitaadiga

Ho Ho, läks veits sassi jah. Esimene ja kolmas boss icon_razz.gif
Ehk siis Härra kes kisub sind õhku, peksab aoega ja kägistab. Kolmas boss siis kapten koos kahe addi ja juurde spawnivate äddidega.
Teine boss on suht pushover, neljas boss räige pushover (peab ikka päris ajutu olema, et seal encounteris läbi kukkuda) ja viimane boss on piisavalt lebo, kui decurseda osata.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 21.12.2010 14:13:18 vasta tsitaadiga

Pole mõtet punnida. Kui ei saa jõuga, siis saab nõuga icon_smile.gif
Tirige see kapten oma ruumist välja, trepist all kuni sinna päris ette välja (suurele väljakule). Ja alles siis tapke need 2 addi maha. Uued spawniwad nii kaugel, et enne kui nad teieni jõuavad, on boss ammu surnud ka madala dps-ga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.12.2010 14:57:39 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Ho Ho, läks veits sassi jah. Esimene ja kolmas boss icon_razz.gif
Ehk siis Härra kes kisub sind õhku, peksab aoega ja kägistab. Kolmas boss siis kapten koos kahe addi ja juurde spawnivate äddidega.
Mõlemad fightid on puhtalt tanki oskuste taga. Esimesel aitab ka defenisive dispel või lisa interruptid kuid need pole vajalikud. Kolmanda peal peab lihtsalt tank piisavalt kiirelt addid üles korjama
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 16:21:32 vasta tsitaadiga

default ruumis polnud probleeme, addid olid käbedalt tangi seljas. lihtsalt disc hiiler oli hädas et tanki läbi selle jama elus hoida, ja tangil miski 340+ vähemalt seljas.

seda "kite to vaels room" trikki ma nägin täna päeval kuskil ka jah, tuleb proovida.

ja mismõttes lisa interruptid? kui sa haeli ei interrupti, on sul tükk tegu et uuesti deepsuda. kui sa executionit ei interrupti on sul küll endal rohkem haapsu kuid ka bossil jällegi. kui sa suffocationit ei interrupti on võimalik kaaslane kaotada hetkega.
siin näen mina ainult minimaalselt 3e interrupterit või siis über gearitud deepsu kes tõmbab kõik mitte-segatud hiilid kiiremalt maha kui ta neid teha jõuab.
kogu encounter ongi minuarust interruptide taga, st kui sa missid ühe-kaks olulist interrupti on kellad. kui aga kõik pihta paned on tegu lihtsalt healeri checkiga.

kapten oli ka suht tüütu kuna toppis koguaeg tiimile peale oma surmasõna, mis hiileri tühjaks imes. me proovisime siis cc 1 add, tappa teine, siis tappa teine ja bossu peale. ehk oleks full nuke kasulikum olnud. aga hiiler poleks hakka saanud vist. not to mention buffi mis addid annavad talle.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 21.12.2010 17:13:13 vasta tsitaadiga

ObNixilis, just ja kui sa otsustad alakiri teha chari, siis võin sind ingame küsimustega ikka aidata - levaldan ise ka üht goblinit rahulikult üles - naudin vana maailma uuendust.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.12.2010 19:47:44 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
default ruumis polnud probleeme, addid olid käbedalt tangi seljas. lihtsalt disc hiiler oli hädas et tanki läbi selle jama elus hoida, ja tangil miski 340+ vähemalt seljas.
Kas adde interruptiti ning bosse disarmiti? Kas healer-tank kasutasid cooldowne kui bossi damage buff kasvas 1-2 peale?
painkillah kirjutas:
ja mismõttes lisa interruptid?
Too dot mida ta randomiga rahvale paneb on interruptitav. Üldiselt on võimalik see boss üsna lihtsalt ära teha nii, et lased heal juhul 1-2 tick'i healida, ainult sul peab siis kiire dispeller olema kes mitte-interruptitud dotid kiirelt eemaldab. Peale tanki ja dotidega inimeste pole seal mõtet kedagi healida. Enamus healereid üritavad iga hinna eest rahvast max eludel hoida ilma, et neile pärale jõuaks kuidas suffocation töötab protsendina hetke HPdelt. Surma ei saa sa ka siis, kui see channel algab 1hp pealt.

Kaptenil on CC suht mõttetu üritus, interruptid addidel ja disarm bossil omavad PALJU suuremat kasu. Addid annavad buffi ainult siis, kui neid ei interrupti


Al'akiris on keskmiselt kusagil 1 alliance 10-50 horde kohta, kui sedagi. Tol baradit vist üle 5 inimese suuruste gruppidega ei tehtagi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 20:30:21 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
dzombe kirjutas:
Milline Q on bugine ning mida ütlevad www.wowhead.com lehel selle questi kommentaarid?

Vaatasin järgi... see leht ütleb et quest on bugine ja seda juba väga ammu... tundub, et low level queste ei viitsi keegi parandada... paistab et juba kuu aega on vigane olnud.
http://www.wowhead.com/quest=26128


Ei ole. Nädal tagasi sai läbi tehtud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 21.12.2010 21:03:04 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
default ruumis polnud probleeme, addid olid käbedalt tangi seljas. lihtsalt disc hiiler oli hädas et tanki läbi selle jama elus hoida, ja tangil miski 340+ vähemalt seljas.

seda "kite to vaels room" trikki ma nägin täna päeval kuskil ka jah, tuleb proovida.

ja mismõttes lisa interruptid? kui sa haeli ei interrupti, on sul tükk tegu et uuesti deepsuda. kui sa executionit ei interrupti on sul küll endal rohkem haapsu kuid ka bossil jällegi. kui sa suffocationit ei interrupti on võimalik kaaslane kaotada hetkega.
siin näen mina ainult minimaalselt 3e interrupterit või siis über gearitud deepsu kes tõmbab kõik mitte-segatud hiilid kiiremalt maha kui ta neid teha jõuab.
kogu encounter ongi minuarust interruptide taga, st kui sa missid ühe-kaks olulist interrupti on kellad. kui aga kõik pihta paned on tegu lihtsalt healeri checkiga.

kapten oli ka suht tüütu kuna toppis koguaeg tiimile peale oma surmasõna, mis hiileri tühjaks imes. me proovisime siis cc 1 add, tappa teine, siis tappa teine ja bossu peale. ehk oleks full nuke kasulikum olnud. aga hiiler poleks hakka saanud vist. not to mention buffi mis addid annavad talle.


Enha shaman saab kõik esimese bossi interruptid enda peale võtta nagu nalja icon_smile.gif Vähemalt minu guildi oma seda tegi..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 10:54:37 vasta tsitaadiga

Yhe questi pärast ei maksa põdeda, neid on niikuinii mangus nii palju, et saad mitu chari ära leveldada, kui kõik soovid läbi teha.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 12:43:12 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
Kuna maailm on suur siis ma ei viitsi sihitult ringi joosa ja mingeid queste otsida.


Sa ei pea mitte kuhugi jooksma. Veel vähem sihitult. Uus vana maailm on 100% lineaarne ehk alustad ühe kaardi otsas ja lõpetad teises, kus quest viib sind järgmise ala algusesse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 22.12.2010 19:03:41 vasta tsitaadiga

See cata questline lineaarsus on liiga jäik minuarust, omaloominguks pole üldse ruumi jäetud. Ok, esimest korda on hea lihtne, ei pea midagi otsima ega mõtlema. Aga teise tegelasega sama rada uuesti läbi joosta oli juba üsna igav. Enamus queste võis juba ilma kaardile vaatamata mälu järgi läbi joosta.
Hea seegi et algtsoone 2 on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 22.12.2010 23:39:08 vasta tsitaadiga

freestyler, alati on võimalus ju valida teise chari jaoks teine tee (vanas maailmas) + võimalus end läbi pvp või dungeonide üles leveldada.
praegune questsüsteem on tõesti väga mõnus ja tasuvam kui varem. lausa lust oli nt stonetalonis leveldada.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.12.2010 23:45:35 vasta tsitaadiga

<L50 on vähemalt neli erinevat "rada" milliseid tsoone läbi käia questidega leveldades. Jah, asi on mõnevõrra lineaarsem kui vanillas kuid mina isiklikult pigem eelistan seda praegust varasemale kus pidi tihtipeale ühest kontinendi otsast teise kablutama iga natukes aja tagant icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 02:45:40 vasta tsitaadiga

Meenub, kuidas mu esimene njuub char lvl 28 peal läks SW'st Stonetaloni questi jaoks mingeid juurikaid tooma, üle Crossroadi ... ning mounti sai alles lvl 40 peal, aeglase. Enam ei viitsiks.
_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 23.12.2010 13:03:17 vasta tsitaadiga

ja see on ka jube aus, et lvl 60 saad azerohtis rahumeeli lendama hakata ja omale kõik vajalikult skillid rahulikult üles craftida ilma suuri rahasid matmata või aega raiskamata. roog 37 - alkeemik oli juba 190 kus herbalism alles 90 peal. kuna level tuleb nii kiiresti, siis paraku ei jõua lihtsalt igas areas piisavalt gatherida.
samas ei raatsi duubel crafterit ka teha.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 15:24:54 vasta tsitaadiga

See päts nüüd lits kingist katani on 8 giga ve? Ma paar kuud tagasi kirjutasin kogu wowi kataloogi ( pea 16 giga ) DVDele. Nüüd raip tahab veel 8 giga sikutada? Misasja.
Wow patcher ütleb et pole midagi downloadida, launcher aga tahab midagi kangesti tõmmata. Vms, ma ei saa midagi aru.

" The installer does not need to be applied. It requires a version of "Wow.exe" older than 4.0.0.12911, but you already have version 4.0.0.12911.
"

Kas tõesti võib need paar kuud tagasi kirjutatud DVD ahju visata? Pean ma kogu selle jama uuesti tõmbama?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 15:32:33 vasta tsitaadiga

Wrathi launch kliendile on juurde vaja tõmmata 13.3 giga. Muidu on 8 giga jah.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kardin
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 23.12.2010 15:45:55 vasta tsitaadiga

Kas shadow priesti dps on praegu üli juust, vms?
Ma mingi uurisin foorumitest, üks kiidab, teine laidab.
Teen absoluutselt kõik, mis saab - dotid kõigile peale, mind blast ja hakkan mind flayma, atm olen 60 ja lihtsalt ei suuda teistega sammu pidada, samas healida on väga lebo holyga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.12.2010 15:48:03 vasta tsitaadiga

spriestid on ühed kõvemad deepsujad hetkel, vähemalt L85 raidides. Enne cata hilisemaid 5-mane ja heroicuid surevad mobid üldiselt enne kui dotid midagi eriti teha jõuavad, siis muidugi on ka dps vastavalt vilets. Samas ega trash dps nagunii ei mõjuta eriti miskit, bossidel peaks see märksa parem olema.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kardin
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 23.12.2010 16:16:42 vasta tsitaadiga

ei tea bossidel oli sama lugu, äkki oskad soovitada midagi?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.12.2010 16:24:28 vasta tsitaadiga

Kui fight kestab alla minuti siis eriti polegi lootust midagi asjalikku ära teha. Spriestid paraku saavad jämedalt 10% dps boosti L80 peal ning järgmised 10% paar levelit hiljem ning lõpuks ka korraliku DPS cooldowni. Alla selle tuleb lihtsalt vaikselt tiksuda ja teistel sabas sörkida.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kardin
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2008




sõnum 23.12.2010 16:29:29 vasta tsitaadiga

jeps, aga mingi kindel rota ka mida kasutad?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.12.2010 16:34:14 vasta tsitaadiga

mis seal ikka, dotid peale, mb cooldownil, glyphitud swd <25% peal, shadowfiend cooldownil ning muul ajal spammin flayd. 80+ pealt tulevad paar lisavidinat millega arvestada kuid hetkel need eriti olulised pole su jaoks.

Trashi peal on asi suts keerukam ning seal on üht konkreetset valemit raske anda. Sisuliselt ürita dotida kõik mida tankitakse, DP sellel mobil kes kõige kauem elab ning swd mobidel kes <25% peal.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 16:39:50 vasta tsitaadiga

Keegi oskab äkki öelda miks mul kõik mingi hispaania keeles on? Kuidas seda muuta?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 17:18:10 vasta tsitaadiga

Seda saad muuta oma account settingutest battle.net-is. Lihtsalt logi sisse ja mine lehele kus saad game clientit tõmmata ja seal all on ka language packid.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 12:28:16 vasta tsitaadiga

Captain Cookie fight hetkel L85'l on liiga hull. Spriestina kui joppab ja hästi end paigutad siis haste buff jookseb nii kaugele et mindflay on justkui instashot icon_biggrin.gif 20k deepsu ja 30 sekundiga manast tühjaks no problem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 12:29:40 vasta tsitaadiga

Cookie fight on päris hea jah. Ripsnarl on aga räige cockblock - puhas deeps checkk ja kui ikka ei tõmba 9t puhtalt välja siis vaporid tambivad su päris kähku umbe.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 12:39:49 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Cookie fight on päris hea jah. Ripsnarl on aga räige cockblock - puhas deeps checkk ja kui ikka ei tõmba 9t puhtalt välja siis vaporid tambivad su päris kähku umbe.


Suutsime eile kolme dot'ijaga selle fighti läbi teha. Kokku kasutasin kaks dispersionit, kaks fiendi ja ühe manapoti. Korralik braincheck, teine spriest oli poolest fightist kummuli ja vaatas suurte ümmarguste silmadega pealt ning plaksutas.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 12:48:49 vasta tsitaadiga

Ripsnarl? seal pole misket brainchecki ju - vajalik on väga korraliku deepsu välja ajada. Dot klassiga isegi vbl lihtsam, kuna saad koguaeg bossul peal hoida damaazi, ja vaporitega tegeleda. Seep see fighti point ongi tegelt, ei saa fokuseerida bossule- ei addidele. On vaja kuidagi tasakaalustada seda, et tanki ei one shotiks ega grupp vaporite kätte ei mattuks ja nende aoe läbi ei sureks. Ühe korra olen teda maha löönud, ka mitme waibi läbi. DPS charti siis küll ei vaadanud. Aga nii fire kui frost specina oli suht võimatu korralikku bursti vaporitel teha, et neid kohe maha saada. Eks grupp varieerus ka ja mõni dps jäi päris sinna 6k juurde mis on ilmselgelt liiga vähe.
Cookie on oma olemuselt õnneks paras pushover, mingit ulme taktikat pole mõtet arendada - lihtsalt seisa oma kohal ja söö kõik toit ära. Paned halva pintslisse, sööd hea peale ja debuff lännu. Kõige lihtsam viis siiani minu kogemust mööda.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dixo
HV kasutaja
dixo

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 12:52:55 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Ripsnarl? seal pole misket brainchecki ju - vajalik on väga korraliku deepsu välja ajada. Dot klassiga isegi vbl lihtsam, kuna saad koguaeg bossul peal hoida damaazi, ja vaporitega tegeleda. Seep see fighti point ongi tegelt, ei saa fokuseerida bossule- ei addidele. On vaja kuidagi tasakaalustada seda, et tanki ei one shotiks ega grupp vaporite kätte ei mattuks ja nende aoe läbi ei sureks. Ühe korra olen teda maha löönud, ka mitme waibi läbi. DPS charti siis küll ei vaadanud. Aga nii fire kui frost specina oli suht võimatu korralikku bursti vaporitel teha, et neid kohe maha saada. Eks grupp varieerus ka ja mõni dps jäi päris sinna 6k juurde mis on ilmselgelt liiga vähe.
Cookie on oma olemuselt õnneks paras pushover, mingit ulme taktikat pole mõtet arendada - lihtsalt seisa oma kohal ja söö kõik toit ära. Paned halva pintslisse, sööd hea peale ja debuff lännu. Kõige lihtsam viis siiani minu kogemust mööda.


Braincheck selles mõttes et pidev multidottimine ajab manabari tühjaks ning puhta mindflayga sa neid vapor'eid maha ei võta.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 315, 316, 317 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.