Ho Ho, mis geoloog? _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
http://en.wikipedia.org/wiki/Viera_Scheibner
Tema sulest on siis pärit peamised väited hällisurmade vaktsiinidest põhjustatuse kohta ning on kirjutanud mitu raamatut mida vaktsiinivaststele meeldib tsiteerida ilma kontrollimata millist lausjama need sisaldavad. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Ho Ho, aa, ok, ma pole teemaga nii kursis ja mõtlesin, et räägid mõnest eestlasest _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Ta räägib seal, et Google boikoteerib "alternatiivmeediat". Niivähe kui ma sellest videost nägin (ja mis läheb kokku ihvikese/Taneli/Ho Ho/jne jutuga) siis tegu on pigem "alternatiiviga meediale". Samamoodi nagu igasugused posijad, homöopaadid ja kristallkuuli austajad ei esinda mitte mitte "alternatiivmeditsiini" vaid "alternatiivi meditsiinile".
jajah, kõik ongi nii mustvalge nagu sa just kirjutasid
a vaktsiinidel polegi midagi viga. probleemiks on neis olev säilitusaine(thimerosal, etüülelavhõbe), mis võimaldab tootjatel pakendamise pealt raha kokku hoida:
http://www.nejm.org/doi/pdf/10.1056/NEJMp078187
American Academy of Pediatrics kirjutas:
“Parents should not worry about the safety of vaccines,”.
“The current levels of thimerosal will not hurt children, but reducing those levels will make safe vaccines even safer. While our current immunization strategies are safe, we have an opportunity to increase the margin of safety.”
-- Critics wondered how removing something that hadn’t been found to be unsafe could make vaccines safer.
too tädi on ka seda ainet maininud? _________________
viimati muutis vull 10.01.2011 15:17:18, muudetud 1 kord
Ho Ho, aa, ok, ma pole teemaga nii kursis ja mõtlesin, et räägid mõnest eestlasest
Kohalikud on meil siin väiksed tegelased ja "suurte tegijate" suuvoodrid. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Homeland security algatas siis USA.s kampaania mille käigus paigaldatakse üle riigi Walmart.se ekraanid,plakatid jms mille kaudu hakkab valitsus jagama oma kodanikele juhiseid käitumise jms kohta. Ehk siis terrorismi paranoia üha laieneb ja süveneb.
Homeland security algatas siis USA.s kampaania mille käigus paigaldatakse üle riigi Walmart.se ekraanid,plakatid jms mille kaudu hakkab valitsus jagama oma kodanikele juhiseid käitumise jms kohta. Ehk siis terrorismi paranoia üha laieneb ja süveneb.
Viska oma auto registreerimisnumber siia. Kui märkan kunagi, et keegi su autot lahti muugib parklas, siis ma ei teata sellest
MatchMaker kirjutas:
http://www.hometownsecurity.net/
See organ siis võtab oma ridadesse isegi lapsi, et need oma vanemate järgi luuraks, ning ka seda et naabrid naabrite järgi luuraks jne.
Kokkuvõtlik video sellest, mis tegelikult maailmas toimub (on toimunud) ja millest avalikult ei räägita. Materjal, mis näiteks koolides või massimeedias on täielik tabuteema. Need vähesed, kes julgevad küsida ja teisiti mõelda, tembeldatakse automaatselt idiootideks või antakse elektripüstoliga laks kirja ja korras. "Matrix" polegi enam üks järjekordne actionfilm...
kas siis pole idioodid (anna andeks)? see on kõige labasem viis manipuleerimaks üdini rumalaid inimesi või kas just rumalaid, aga kergelt mõjutatavaid. nii sai hitler võimule, nii sai lenin võimule. subjektiivsed tõed segatud valedesse ja teenimas ainult üht eesmärki - saada võimule. kuidas sai hitler võimule... kui sa raamatuid uuriks siis sa tõmbaks selliste videodega ülimalt sirged paralleelid. kõik uus on tegelikult hästi maskeeritud vana.
nii et kahjuks oled sa propaganda ohver ja jumal teab kes selliste videode taga tegelikult, mis siis kui putin?
karta on, et see teie UUS MAAILM on tegelikuses globaalne vangilaager, vot just see tõeline GULAG.
kas siis pole idioodid (anna andeks)? see on kõige labasem viis manipuleerimaks üdini rumalaid inimesi või kas just rumalaid, aga kergelt mõjutatavaid. nii sai hitler võimule, nii sai lenin võimule. subjektiivsed tõed segatud valedesse ja teenimas ainult üht eesmärki - saada võimule. kuidas sai hitler võimule... kui sa raamatuid uuriks siis sa tõmbaks selliste videodega ülimalt sirged paralleelid. kõik uus on tegelikult hästi maskeeritud vana.
nii et kahjuks oled sa propaganda ohver ja jumal teab kes selliste videode taga tegelikult, mis siis kui putin?
karta on, et see teie UUS MAAILM on tegelikuses globaalne vangilaager, vot just see tõeline GULAG.
Kes oled sina, et lihtsalt tuled ja tembeldad kedagi "rumalateks" või "idiootideks" ja ütled, mis on õige või mis vale? Oled inimene nagu me kõik siin maamuna peal, oma mõttemaailma ja vaadetega, milleks teisi sildistada? Ela oma elu, mõtle enda mõtteid, aga lase ka teistel seda teha.
Kui see video on nii lihtlabane ja ohutu, siis miks seda koolides ei taheta näideta? Või TV3's? Rahvast zombistatakse mõttetute tantsusaadete ja Hollywoodi märulifilmidega iga päev, mis see üks 2 ja poole tunnine YT filmike ikka teeb... Aga ei, millegipärast on see täiesti välistatud.
kas siis pole idioodid (anna andeks)? see on kõige labasem viis manipuleerimaks üdini rumalaid inimesi või kas just rumalaid, aga kergelt mõjutatavaid. nii sai hitler võimule, nii sai lenin võimule. subjektiivsed tõed segatud valedesse ja teenimas ainult üht eesmärki - saada võimule. kuidas sai hitler võimule... kui sa raamatuid uuriks siis sa tõmbaks selliste videodega ülimalt sirged paralleelid. kõik uus on tegelikult hästi maskeeritud vana.
nii et kahjuks oled sa propaganda ohver ja jumal teab kes selliste videode taga tegelikult, mis siis kui putin?
karta on, et see teie UUS MAAILM on tegelikuses globaalne vangilaager, vot just see tõeline GULAG.
Kes oled sina, et lihtsalt tuled ja tembeldad kedagi "rumalateks" või "idiootideks" ja ütled, mis on õige või mis vale? Oled inimene nagu me kõik siin maamuna peal, oma mõttemaailma ja vaadetega, milleks teisi sildistada? Ela oma elu, mõtle enda mõtteid, aga lase ka teistel seda teha.
Kui see video on nii lihtlabane ja ohutu, siis miks seda koolides ei taheta näideta? Või TV3's? Rahvast zombistatakse mõttetute tantsusaadete ja Hollywoodi märulifilmidega iga päev, mis see üks 2 ja poole tunnine YT filmike ikka teeb... Aga ei, millegipärast on see täiesti välistatud.
sa ise ju mainisid sõna idioot oma postituses ja sa ise selles samas postituses sildistasid.
aga su reageering on täiesti tavalise uskliku reageering - minna närvi. miks seda lollust peaks koolides näitama? alles me koolides õppisime kui hea onu oli lenin, inimesed kaitsesid isegi teaduskraadi ülikoolis lenini teadmistel. kuidas saab inimene olla nii pime, et ühest hullusest jookseb ta teise. sa oled vast noor inimene, ei teagi sellest nõukaajast midagi, seepärast sind ongi lihtne lollitada.
soovitan sul lugeda raamatuid kuidas sai hitler võimule, siis näed ise et need videod pole mitte midagi muud kui vana asi uues disainis. täpselt samamoodi karjusid inimesed hurra hitleril, stalinile, leninile nagu sina seda praegu teed. sest kõik teised on pimedad, jobud, ei saa eluasjadele pihta
edit: üksasi millest kõik võiks ükskord arusaada - pole mingit happinessi olemas. ei tule mingit paradiisi ega utoopiat, ükskõik kui ilus pilt sulle ette ka ei maalitaks ja kui usutav see ka poleks. inimesed on sellised nagu nad on ja heaks saamiseks kulub tuhandeid aastaid ja see võib ka võimatuks osutuda. see uus ajastu saab ainult hullem tulla, veel suurem lollus millest inimesed peavad end vabaks võitlema.
Mina isiklikult pole kedagi idioodiks tembeldanud. Tõin lihtsalt näite, kuidas teatud inimesed on väga agarad teisi idiootideks sõimama, kui keegi juhtub olema eriarvamusel või lihtsalt teab asjast vähem/rohkem. Selline sildistamine on lihtsalt lapsik ja tavaliselt toimub see siis, kui midagi tarka enam öelda pole.
See mis puudutab "usklikku reageeringusse" ja "närvi minemisse" on sini isiklik luul. Pigem agnostik ja kaine rahumeelsus.
Raamatud... Interneti ja Wikipedia ajastul soovitada raamatuid lugeda? Maga edasi ja loe ise seda pealiskaudset saasta, mida koolides ajalooõpikuteks nimetatakse - Jüriöö ülestõusu ja 2 maailmasõja aastanumbrid, Oswald tappis Kennedy, Ruby Oswaldi jne. Uskumatu, et aastal 2010 õpetatakse ikka veel sama jama...
Kõik teised ei ole "jobud", nad lihtsalt on kõigega leppinud ja ei tahagi rohkem teada. Ei midagi keerulist, nii lihtne see ongi.
1343 aastal toimus, kas tead? Tegemist on nähtavasti ülivajaliku informatsiooniga, sest koolis sai see niivõrd tugevasti pähe taotud, et siiamaani meeles. Poleks ma seda numbrit teadnud, oleks pidanud arvatavasti kontrolltöö uuesti tegema.
Mina isiklikult pole kedagi idioodiks tembeldanud. Tõin lihtsalt näite, kuidas teatud inimesed on väga agarad teisi idiootideks sõimama, kui keegi juhtub olema eriarvamusel või lihtsalt teab asjast vähem/rohkem. Selline sildistamine on lihtsalt lapsik ja tavaliselt toimub see siis, kui midagi tarka enam öelda pole.
See mis puudutab "usklikku reageeringusse" ja "närvi minemisse" on sini isiklik luul. Pigem agnostik ja kaine rahumeelsus.
Raamatud... Interneti ja Wikipedia ajastul soovitada raamatuid lugeda? Maga edasi ja loe ise seda pealiskaudset saasta, mida koolides ajalooõpikuteks nimetatakse - Jüriöö ülestõusu ja 2 maailmasõja aastanumbrid, Oswald tappis Kennedy, Ruby Oswaldi jne. Uskumatu, et aastal 2010 õpetatakse ikka veel sama jama...
Kõik teised ei ole "jobud", nad lihtsalt on kõigega leppinud ja ei tahagi rohkem teada. Ei midagi keerulist, nii lihtne see ongi.
saasta... kui sa loeks kuidas mõni mees võimule pääses, siis oleks sul silmaring laiem. mida targem sa oled seda raskem on sind ära osta.
ma lähen wikipediasse ja kirjutan dstar on loll, kümme mu sõpra kinnitavad seda ja sa oledki loll:D kui lihtne on massidega manipuleerida ja nõrgad söövad kui pihust.
kui ajalooõpikud on saast, tantsusaade on saast, mis see siis õige on sinumeelest? keegi alex või?
eks osa inimesi on juba sündides kergelt ära räägitavad, kaasa tõmmatavad. mida uskumatum lugu seda rohkem ta usub...
Hitler ja Stalin pääsesid võimule esmajärgus tänu sellele, et globalistid neid rahastasid, teiselt läbi selle, et nad olid nö oma ajastu kaks kõige kõvemat juhti/manipulaatorit kes kumbki lõpuks ei allunud oma isandatele. Kui vaadata praegust Ameerikat siis see mis toimub läheb pea 1:1 sellega kokku mismoodi on läbi ajaloo diktaatorid ja totaalsed süsteemid võimule tulnud. Need vidod mida sa kritiseerid püüavad inimestele ju eelkõige näidatagi seda et mis moodi inimestega manipuleeritakse ja püüavad hoiatada selle uue maailmakorra eest mida globaalne eliit üritab ehitada.
Hitler ja Stalin pääsesid võimule esmajärgus tänu sellele, et globalistid neid rahastasid, teiselt läbi selle, et nad olid nö oma ajastu kaks kõige kõvemat juhti/manipulaatorit kes kumbki lõpuks ei allunud oma isandatele. Kui vaadata praegust Ameerikat siis see mis toimub läheb pea 1:1 sellega kokku mismoodi on läbi ajaloo diktaatorid ja totaalsed süsteemid võimule tulnud. Need vidod mida sa kritiseerid püüavad inimestele ju eelkõige näidatagi seda et mis moodi inimestega manipuleeritakse ja püüavad hoiatada selle uue maailmakorra eest mida globaalne eliit üritab ehitada.
Nende videode abil manipuleeritakse teie endiga. ega need teie eliidid ei kao kuhugi, inimesed ainult vahetuvad.
"All truth passes through three stages. First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as being self-evident." - Arthur Schopenhauer
Mina isiklikult pole kedagi idioodiks tembeldanud. Tõin lihtsalt näite, kuidas teatud inimesed on väga agarad teisi idiootideks sõimama, kui keegi juhtub olema eriarvamusel või lihtsalt teab asjast vähem/rohkem. Selline sildistamine on lihtsalt lapsik ja tavaliselt toimub see siis, kui midagi tarka enam öelda pole.
See mis puudutab "usklikku reageeringusse" ja "närvi minemisse" on sini isiklik luul. Pigem agnostik ja kaine rahumeelsus.
Raamatud... Interneti ja Wikipedia ajastul soovitada raamatuid lugeda? Maga edasi ja loe ise seda pealiskaudset saasta, mida koolides ajalooõpikuteks nimetatakse - Jüriöö ülestõusu ja 2 maailmasõja aastanumbrid, Oswald tappis Kennedy, Ruby Oswaldi jne. Uskumatu, et aastal 2010 õpetatakse ikka veel sama jama...
Kõik teised ei ole "jobud", nad lihtsalt on kõigega leppinud ja ei tahagi rohkem teada. Ei midagi keerulist, nii lihtne see ongi.
saasta... kui sa loeks kuidas mõni mees võimule pääses, siis oleks sul silmaring laiem. mida targem sa oled seda raskem on sind ära osta.
ma lähen wikipediasse ja kirjutan dstar on loll, kümme mu sõpra kinnitavad seda ja sa oledki loll:D kui lihtne on massidega manipuleerida ja nõrgad söövad kui pihust.
kui ajalooõpikud on saast, tantsusaade on saast, mis see siis õige on sinumeelest? keegi alex või?
eks osa inimesi on juba sündides kergelt ära räägitavad, kaasa tõmmatavad. mida uskumatum lugu seda rohkem ta usub...
Aga palun, anna siis mõni raamatu või autori nimi, mida oled ise lugenud ja soovitad ka teistel lugeda. Silmaringi laiendamise vastu pole mul mitte midagi. Veider on lihtsalt see, kuidas mõnele tegelasele hakkab jubedalt vastu, et keegi julgeb ka muu info kõrvalt alternatiive kasutada. Mis see sind torgib? Vaadata ülaltoodud YouTube klippe ja lugeda Wikipediat, mitte ainult ETV'd ja Sõnumilehte. See, mis on õige, mis vale, on iga inimese enda otsustada. Küsimus on sisetundes ja terves mõistuses. Sinul on vabadus teisi lollideks nimetada, aga see on nö. "easy way out", labane liivakastimäng à la Ansip Savisaarega koostööd ei tee, sest Edgar on lihtsalt loll ja ongi kogu lugu. Täiskasvanud inimesed, aga täielik tsirkus.
Kooli ajalooõpikud on saast, sest need on kohutavalt pealiskaudsed ja piiratud. Tänapäeval on lausa kohustuslik ja hädavajalik lisaks koolis õpitule ka internetist lisainfot hankida. Hakkad ühest Wikipedia artklist pihta ja jõuad linkidel klikkimisega lõpuks täiesti uskumatute teemadeni välja. Näiteks Katõni massimõrv - ülipikk artikkel, aga koolis käiakse sellest julmalt teerulliga üle. Tuupige aga aastaarve edasi ja hoidke suud kinni. Küsimuste esitamine pole kombeks. Mida vähem kunagi tuleviks kusagil poeleti taga mõtled, seda parem.
Mina isiklikult pole kedagi idioodiks tembeldanud. Tõin lihtsalt näite, kuidas teatud inimesed on väga agarad teisi idiootideks sõimama, kui keegi juhtub olema eriarvamusel või lihtsalt teab asjast vähem/rohkem. Selline sildistamine on lihtsalt lapsik ja tavaliselt toimub see siis, kui midagi tarka enam öelda pole.
See mis puudutab "usklikku reageeringusse" ja "närvi minemisse" on sini isiklik luul. Pigem agnostik ja kaine rahumeelsus.
Raamatud... Interneti ja Wikipedia ajastul soovitada raamatuid lugeda? Maga edasi ja loe ise seda pealiskaudset saasta, mida koolides ajalooõpikuteks nimetatakse - Jüriöö ülestõusu ja 2 maailmasõja aastanumbrid, Oswald tappis Kennedy, Ruby Oswaldi jne. Uskumatu, et aastal 2010 õpetatakse ikka veel sama jama...
Kõik teised ei ole "jobud", nad lihtsalt on kõigega leppinud ja ei tahagi rohkem teada. Ei midagi keerulist, nii lihtne see ongi.
saasta... kui sa loeks kuidas mõni mees võimule pääses, siis oleks sul silmaring laiem. mida targem sa oled seda raskem on sind ära osta.
ma lähen wikipediasse ja kirjutan dstar on loll, kümme mu sõpra kinnitavad seda ja sa oledki loll:D kui lihtne on massidega manipuleerida ja nõrgad söövad kui pihust.
kui ajalooõpikud on saast, tantsusaade on saast, mis see siis õige on sinumeelest? keegi alex või?
eks osa inimesi on juba sündides kergelt ära räägitavad, kaasa tõmmatavad. mida uskumatum lugu seda rohkem ta usub...
Aga palun, anna siis mõni raamatu või autori nimi, mida oled ise lugenud ja soovitad ka teistel lugeda. Silmaringi laiendamise vastu pole mul mitte midagi. Veider on lihtsalt see, kuidas mõnele tegelasele hakkab jubedalt vastu, et keegi julgeb ka muu info kõrvalt alternatiive kasutada. Mis see sind torgib? Vaadata ülaltoodud YouTube klippe ja lugeda Wikipediat, mitte ainult ETV'd ja Sõnumilehte. See, mis on õige, mis vale, on iga inimese enda otsustada. Küsimus on sisetundes ja terves mõistuses. Sinul on vabadus teisi lollideks nimetada, aga see on nö. "easy way out", labane liivakastimäng à la Ansip Savisaarega koostööd ei tee, sest Edgar on lihtsalt loll ja ongi kogu lugu. Täiskasvanud inimesed, aga täielik tsirkus.
Kooli ajalooõpikud on saast, sest need on kohutavalt pealiskaudsed ja piiratud. Tänapäeval on lausa kohustuslik ja hädavajalik lisaks koolis õpitule ka internetist lisainfot hankida. Hakkad ühest Wikipedia artklist pihta ja lõpuks jõuad linkidel klikkimisega lõpuks täiesti uskumatute teemadeni välja. Näiteks Katõni massimõrv - ülipikk artikkel, aga koolis käiakse sellest julmalt teerulliga üle. Tuupige aga aastaarve edasi ja hoidke suud kinni. Küsimuste esitamine pole kombeks. Mida vähem kunagi tuleviks kusagil poeleti taga mõtled, seda parem.
kuidas sina noor inimene kohe oskad teada mis on saast ja mis mitte? Katõnist on raamatuid olemas, ajaloolaste kirjutatud mis annavad oma nägemused mis toimus ja miks see toimus jne.
Jummel ega keskkooli baasil ei peagi Katõniis toimuvat ülipõhjalikult lahti seletama. Igaüks võib vastavat materjali raamatukogust lisaks võtta. Ajalugu õpetatakse keskkoolis üldtasemel ja kui sul on suurem huvi siis võid astuda ajalooteaduskonda. wikipedia on wikipedia, seal ei vastuta mitte keegi info eest. aga ajaloolane kes on raamatu kirjutanud, tema vastutab.
Nii et kui mingi brasiilia naljamees kirjutab wikipediasse - katõn veresaune polnud olemas ja sulle selline info meeldib, siis tõde ongi sinujaoks sobiv, sa võid isegi kõigile lingi anda. kui on link siis on tõde.
Mis suu kinnihoidmisse puutub siis vaevalt sulle ajalooõpetaja seda ütleb. Muidugi kui sa jaburdusi küsid siis saab õpsil mõõt täis.
ajaloolaste kirjutatud mis annavad oma nägemused mis toimus ja miks see toimus jne.
40a tagasi lugesid inimesed koolis usinasti ajaloolaste raamatuid teise ilmasõja kohta, ma küll ei ütleks et nood erilist väärtust omaksid. Või kui siis ainult näitamaks kuidas toimib ajupesu _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Hitler ja Stalin pääsesid võimule esmajärgus tänu sellele, et globalistid neid rahastasid, teiselt läbi selle, et nad olid nö oma ajastu kaks kõige kõvemat juhti/manipulaatorit kes kumbki lõpuks ei allunud oma isandatele.
Issand jumal. Tegelikult ka. Kui ikka mitte kui mingit arusaama ajaloost ja selles toimunust ei ole, ära räägi. Mul on varsti juba füüsiliselt valus lugeda siin teemas lausidiootide sõnavõtte, mis iga nädalaga aina idiootsemaks muutuvad. Meie toredal noorsool on puudu igasugune kriitikameel ja kaine mõistus - mida mingi tegelane X kusagil internetis välja karjus, nemad usuvad ja kõik muu on kohe kuulutatud automaatselt "valeks". Meenutab ühte teist ajajärku ja selle kaasajooksikuid, kellele te lausa silmad ette teeks oma pimeda fanatismiga. Hirm hakkab.
Mina isiklikult pole kedagi idioodiks tembeldanud. Tõin lihtsalt näite, kuidas teatud inimesed on väga agarad teisi idiootideks sõimama, kui keegi juhtub olema eriarvamusel või lihtsalt teab asjast vähem/rohkem. Selline sildistamine on lihtsalt lapsik ja tavaliselt toimub see siis, kui midagi tarka enam öelda pole.
See mis puudutab "usklikku reageeringusse" ja "närvi minemisse" on sini isiklik luul. Pigem agnostik ja kaine rahumeelsus.
Raamatud... Interneti ja Wikipedia ajastul soovitada raamatuid lugeda? Maga edasi ja loe ise seda pealiskaudset saasta, mida koolides ajalooõpikuteks nimetatakse - Jüriöö ülestõusu ja 2 maailmasõja aastanumbrid, Oswald tappis Kennedy, Ruby Oswaldi jne. Uskumatu, et aastal 2010 õpetatakse ikka veel sama jama...
Kõik teised ei ole "jobud", nad lihtsalt on kõigega leppinud ja ei tahagi rohkem teada. Ei midagi keerulist, nii lihtne see ongi.
saasta... kui sa loeks kuidas mõni mees võimule pääses, siis oleks sul silmaring laiem. mida targem sa oled seda raskem on sind ära osta.
ma lähen wikipediasse ja kirjutan dstar on loll, kümme mu sõpra kinnitavad seda ja sa oledki loll:D kui lihtne on massidega manipuleerida ja nõrgad söövad kui pihust.
kui ajalooõpikud on saast, tantsusaade on saast, mis see siis õige on sinumeelest? keegi alex või?
eks osa inimesi on juba sündides kergelt ära räägitavad, kaasa tõmmatavad. mida uskumatum lugu seda rohkem ta usub...
Aga palun, anna siis mõni raamatu või autori nimi, mida oled ise lugenud ja soovitad ka teistel lugeda. Silmaringi laiendamise vastu pole mul mitte midagi. Veider on lihtsalt see, kuidas mõnele tegelasele hakkab jubedalt vastu, et keegi julgeb ka muu info kõrvalt alternatiive kasutada. Mis see sind torgib? Vaadata ülaltoodud YouTube klippe ja lugeda Wikipediat, mitte ainult ETV'd ja Sõnumilehte. See, mis on õige, mis vale, on iga inimese enda otsustada. Küsimus on sisetundes ja terves mõistuses. Sinul on vabadus teisi lollideks nimetada, aga see on nö. "easy way out", labane liivakastimäng à la Ansip Savisaarega koostööd ei tee, sest Edgar on lihtsalt loll ja ongi kogu lugu. Täiskasvanud inimesed, aga täielik tsirkus.
Kooli ajalooõpikud on saast, sest need on kohutavalt pealiskaudsed ja piiratud. Tänapäeval on lausa kohustuslik ja hädavajalik lisaks koolis õpitule ka internetist lisainfot hankida. Hakkad ühest Wikipedia artklist pihta ja lõpuks jõuad linkidel klikkimisega lõpuks täiesti uskumatute teemadeni välja. Näiteks Katõni massimõrv - ülipikk artikkel, aga koolis käiakse sellest julmalt teerulliga üle. Tuupige aga aastaarve edasi ja hoidke suud kinni. Küsimuste esitamine pole kombeks. Mida vähem kunagi tuleviks kusagil poeleti taga mõtled, seda parem.
kuidas sina noor inimene kohe oskad teada mis on saast ja mis mitte? Katõnist on raamatuid olemas, ajaloolaste kirjutatud mis annavad oma nägemused mis toimus ja miks see toimus jne.
Jummel ega keskkooli baasil ei peagi Katõniis toimuvat ülipõhjalikult lahti seletama. Igaüks võib vastavat materjali raamatukogust lisaks võtta. Ajalugu õpetatakse keskkoolis üldtasemel ja kui sul on suurem huvi siis võid astuda ajalooteaduskonda. wikipedia on wikipedia, seal ei vastuta mitte keegi info eest. aga ajaloolane kes on raamatu kirjutanud, tema vastutab.
Nii et kui mingi brasiilia naljamees kirjutab wikipediasse - katõn veresaune polnud olemas ja sulle selline info meeldib, siis tõde ongi sinujaoks sobiv, sa võid isegi kõigile lingi anda. kui on link siis on tõde.
Mis suu kinnihoidmisse puutub siis vaevalt sulle ajalooõpetaja seda ütleb. Muidugi kui sa jaburdusi küsid siis saab õpsil mõõt täis.
Selge, sina, austatud ja tark inimene, loe ja kummarda ainult oma raamatuid, mina usaldan ja eelistan suurima heameelega mõlemaid.
Mäletan, et kunagi julgesin inglise keele õpetajalt küsida, mida üks sõna eesti keelde tõlgituna tähendab. Järgnes ebamugav vaikus, ekslev pilk, segane pomin ja vastus jäigi saamata. Tekkis justkui olukord, mida polnud stsenaariumis ette nähtud, nagu "glitch Matrixis".
Nendel on süsteemis täita oma roll - tulla klassi ette, rääkida targa näoga seda, mida keegi teine on neile rääkinud või mida nad ise on lugenud, õpilased peavad 45 minutit istuma vaikselt suu ammuli nagu robotid ja kõik selle info alandlikult, peaaegu vägivaldselt vastu võtma, tahavad nad seda või ei mitte. Kõlab kell, õpetaja väljub klassist, vaatuse lõpp. Ajupesu jätkub.
Mäletan, et kunagi julgesin inglise keele õpetajalt küsida, mida üks sõna eesti keelde tõlgituna tähendab. Järgnes ebamugav vaikus, ekslev pilk, segane pomin ja vastus jäigi saamata. Tekkis justkui olukord, mida polnud stsenaariumis ette nähtud, nagu "glitch Matrixis".
Äkki ta lihtsalt ei teadnud? Selle peale vist meie vapper kodukootud Neo ei tulnud.
Mäletan, et kunagi julgesin inglise keele õpetajalt küsida, mida üks sõna eesti keelde tõlgituna tähendab. Järgnes ebamugav vaikus, ekslev pilk, segane pomin ja vastus jäigi saamata. Tekkis justkui olukord, mida polnud stsenaariumis ette nähtud, nagu "glitch Matrixis".
Äkki ta lihtsalt ei teadnud? Selle peale vist meie vapper kodukootud Neo ei tulnud.
ajaloolaste kirjutatud mis annavad oma nägemused mis toimus ja miks see toimus jne.
40a tagasi lugesid inimesed koolis usinasti ajaloolaste raamatuid teise ilmasõja kohta, ma küll ei ütleks et nood erilist väärtust omaksid. Või kui siis ainult näitamaks kuidas toimib ajupesu
2 maailmasõda on nii keeruline et seda tulebki analüüsida sada aastat. terve planeet praktiliselt oli sõjas. kes mida tegi, kellele on poliitiliselt kasulik jne. aga aeg teeb oma töö ja paneb lõpuks kõik puzzle tükid paika.
muide mitmed saksa kindralid nagu paulus, speer jt kirjutasid pärast sõda raamatuid kogu sellest värgist. kui saksa keelt oskad siis need raamatud on saksamaal täiesti olemas, on mida uurida ja puurida asjaosaliste endi sulest. mina saksakeelt ei oska, eks ma ootan kuni tõlgitakse.
dstar: aga sina kui oleksid näiteks tulevikus õpetaja, kuidas lahendaksid olukorra kus küsitakse sinult midagi (ma ei tea mida sa küsisid).... (õpetaja õpetab sulle ainet, see on sulle ettemääratud haridusmin. ja õpetaja ei pea olema einstein. kui sa küsid füssaõpsilt mis on universumi taga siis ta loomulikult ei oska sulle tõde öelda, sest see on nii abstraktne või sa küsid ajalooõpsilt miks ameerika raha juurde trükib, siis sellele ei saagi midagi tarka vastata kui õpetaja soovib olla erapooletu.)
see et sa nii vastuväiteliselt argumenteerid, näitabki et sa ei oska luua oma huvides tasakaalu. kui sind huvitab globaalne poliitika, siis sa peaks nägema selles ka head, et halba oleks millegagi võrrelda.
Nendel on süsteemis täita oma roll - tulla klassi ette, rääkida targa näoga seda, mida keegi teine on neile rääkinud või mida nad ise on lugenud, õpilased peavad 45 minutit istuma vaikselt suu ammuli nagu robotid ja kõik selle info alandlikult, peaaegu vägivaldselt vastu võtma, tahavad nad seda või ei mitte. Kõlab kell, õpetaja väljub klassist, vaatuse lõpp. Ajupesu jätkub.
Troll... Õppesüsteem ja ajupesu...
Või on tegu mingi erikooliga?
Krdi 'special' seltskond oma wikileakside ning alexjonesidega
Midagi konstruktiivset siit ei tule, kuna p*salaviin jätkub.
Nendel on süsteemis täita oma roll - tulla klassi ette, rääkida targa näoga seda, mida keegi teine on neile rääkinud või mida nad ise on lugenud, õpilased peavad 45 minutit istuma vaikselt suu ammuli nagu robotid ja kõik selle info alandlikult, peaaegu vägivaldselt vastu võtma, tahavad nad seda või ei mitte. Kõlab kell, õpetaja väljub klassist, vaatuse lõpp. Ajupesu jätkub.
Troll... Õppesüsteem ja ajupesu...
Või on tegu mingi erikooliga?
Krdi 'special' seltskond oma wikileakside ning alexjonesidega
Midagi konstruktiivset siit ei tule, kuna p*salaviin jätkub.
Ära eksimine pole naljaasi. Koba siis pimeduses edasi...
Muide, kas panite tähele, mis on Scardi lemmiksõna? "Idioot."
Selle iba kirjeldamiseks siin on see ainus tõeliselt sobiv sõna meite keeles. Mõnele on vist jäänud arusaamatuks, et koolis on vaja seitsme aastaga ja ülimalt piiratud tundide arvuga töötada läbi terve inimkonna ajalugu selle koidikust tänapäevani. Ei ole lihtsalt võimalik alustada Meggido või Hamoukariga ja lõpetada Obamaga ja see kõik ära teha inimliku aja jooksul. Kes tahab ja pakub huvi, loeb kõrvalt juurde ja vahva, teised saavad omale baasteadmised kätte.
Kobangi
Ja siin on palju parem. Ei pea oma närvirakke ning aega raiskama sellistele tühistele asjaoludele nagu "objektiivse ajaloo/tõe" otsingud.
Elukvaliteet ei parane energiat tühja lastes... Parem tuginen üldtunnustatud tõdedele, mitte alexjonesi vahule... Pikas perspektiivis loksub teema paika.
dstar: aga sina kui oleksid näiteks tulevikus õpetaja, kuidas lahendaksid olukorra kus küsitakse sinult midagi (ma ei tea mida sa küsisid).... (õpetaja õpetab sulle ainet, see on sulle ettemääratud haridusmin. ja õpetaja ei pea olema einstein. kui sa küsid füssaõpsilt mis on universumi taga siis ta loomulikult ei oska sulle tõde öelda, sest see on nii abstraktne või sa küsid ajalooõpsilt miks ameerika raha juurde trükib, siis sellele ei saagi midagi tarka vastata kui õpetaja soovib olla erapooletu.)
see et sa nii vastuväiteliselt argumenteerid, näitabki et sa ei oska luua oma huvides tasakaalu. kui sind huvitab globaalne poliitika, siis sa peaks nägema selles ka head, et halba oleks millegagi võrrelda.
Kas selleks, et teada, mis tähendab "vivacious", peab olema nö. Einstein? Ei midagi abstrakset, selge ja otsekohene küsimus. Olgu, inimene lihtsalt ei teadnud, kuigi nimetab ennast inglise keele õpetajaks. Aga milleks üldse kuulata ja usaldada inimest, kes ei lase küsimusi esitada, kartes ise seejuures lolliks jääda? Lõpuks tundsin ennast hoopis ise süüdlasena, et julgesin üldse midagi küsida. Ebamugav kogemus, muud midagi..
guest1902 kirjutas:
dstar kirjutas:
Koba siis pimeduses edasi...
Kobangi
Ja siin on palju parem. Ei pea oma närvirakke ning aega raiskama sellistele tühistele asjaolule nagu "objektiivse ajaloo/tõe" otsingud.
Elukvaliteet ei parane energiat tühja lastes... Parem tuginen üldtunnustatud tõdedele, mitte alexjonesi vahule... Pikas perspektiivis loksub teema paika.
Kui sinule sellest piisab, siis koba edasi. Mõnele teisele jääb niivõrd piiratud mõtlemisest paraku lihtsalt väheseks...
Piiratud mõtlemine seisneb erinevates prioriteetides? Või kuidas sa piiratud mõtlemist kindlaks teed?
Sa ju mõistad et kõige uue info absorbeerimisel pole mõtet (eriti "wikipedia- ja internetiajastul"), kui see pole lokaalselt tähtis?
Vana info loksub ise paika...
viimati muutis guest1902 18.12.2010 01:45:25, muudetud 1 kord
inimene pole arvuti, vbl tõesti ei teadnud, ei tulnud hetkel meelde. sa tegid sellest mingi ajuka järelduse ja tundsid end süüdlasena?
kummaline oled
B6: see lihtsalt huvitab väga paljusid ja mõjutab meie elu tänaseni. venemaa on teinud 2 maailmasõjast lausa oma identideedi. kuigi nad olid sõja vallapäästmise üks osapooltest, oskasid nad osavalt tõe vastupidiseks väänata. kõigepealt lollitasid oma rahvuse ära, siis teised.
inimene pole arvuti, vbl tõesti ei teadnud, ei tulnud hetkel meelde. sa tegid sellest mingi ajuka järelduse ja tundsid end süüdlasena?
kummaline oled
B6: see lihtsalt huvitab väga paljusid ja mõjutab meie elu tänaseni. venemaa on teinud 2 maailmasõjast lausa oma identideedi. kuigi nad olid sõja vallapäästmise üks osapooltest, oskasid nad osavalt tõe vastupidiseks väänata. kõigepealt lollitasid oma rahvuse ära, siis teised.
Kummaline, sest esitasin küsimuse? Pigem jõudis kohale, et kool pole küsimuste esitamiseks õige koht. Kõik, mis pähe raiutakse, võtad vastu, küsid hiljem. Aetakse kari täiesti erinevaid, väljaarenemata isiksusi ühte ruumi kokku, lüüakse koheselt tohutu andmete hulgaga vaikseks ja tuimaks ning oledki järgmine hingetu rahamärk valmis. Tõeline persoon.
Kummaline, sest esitasin küsimuse? Pigem jõudis kohale, et kool pole küsimuste esitamiseks õige koht. Kõik, mis pähe raiutakse, võtad vastu, küsid hiljem. Aetakse kari täiesti erinevaid, väljaarenemata isiksusi ühte ruumi kokku, lüüakse koheselt tohutu andmete hulgaga vaikseks ja tuimaks ning oledki järgmine hingetu rahamärk valmis. Tõeline persoon.
Kunagi kui 12 käisin siis küsisin ühes tunnis matemaatika õpetaja käest et miks ta oma ainet õpetab, selle peale ütles ta et teda pole keegi elu jooksul niimoodi solvanud ja hakkas nutma. Koolisüsteem on juba sellepärast nii mäda et õpetajad on vaimsed lilliputid.
Kummaline, sest esitasin küsimuse? Pigem jõudis kohale, et kool pole küsimuste esitamiseks õige koht. Kõik, mis pähe raiutakse, võtad vastu, küsid hiljem. Aetakse kari täiesti erinevaid, väljaarenemata isiksusi ühte ruumi kokku, lüüakse koheselt tohutu andmete hulgaga vaikseks ja tuimaks ning oledki järgmine hingetu rahamärk valmis. Tõeline persoon.
Kunagi kui 12 käisin siis küsisin ühes tunnis matemaatika õpetaja käest et miks ta oma ainet õpetab, selle peale ütles ta et teda pole keegi elu jooksul niimoodi solvanud ja hakkas nutma. Koolisüsteem on juba sellepärast nii mäda et õpetajad on vaimsed lilliputid.
Üks näide veel. Keemiaõpetajalt küsiti, milleks seda kõike elus vaja on - keemiliste elementide lühendid, tasakaalustamine jne. Õps lihtsalt muigas ja vastas: "Ristsõnu ikka mõnikord lahendad ju?"
Kunagi kui 12 käisin siis küsisin ühes tunnis matemaatika õpetaja käest et miks ta oma ainet õpetab, selle peale ütles ta et teda pole keegi elu jooksul niimoodi solvanud ja hakkas nutma. Koolisüsteem on juba sellepärast nii mäda et õpetajad on vaimsed lilliputid.
Seda lugedes ei jää küll muud arvata, kui et sina oled tõeline vaimne ajukääbik. Niimoodi solvata õpetajat.... huoh. Aga noh, arusaamine tuleb elukogemuse ja ka otseselt elatud aastatega. Anname aastat viis ja vaatame, kas mõistus on pähe jõudnud või mitte.
Võibolla olen suts imelik kuid ma küll ei osanud MM'i tekstist solvangut välja lugeda. Muidugi võis määravaks olla küsimuse esitamise kontekst, toon ja täpne sõnastus kuid eeldades lihtsalt säärast küsimust ilma erilise alatooni või muu sääraseta ei tohiks küll olla ainsamatki põhjust selle peale ärrituda, kui just ei ise sel teemal eriti tundlik ei olda. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Võibolla olen suts imelik kuid ma küll ei osanud MM'i tekstist solvangut välja lugeda. Muidugi võis määravaks olla küsimuse esitamise kontekst, toon ja täpne sõnastus kuid eeldades lihtsalt säärast küsimust ilma erilise alatooni või muu sääraseta ei tohiks küll olla ainsamatki põhjust selle peale ärrituda, kui just ei ise sel teemal eriti tundlik ei olda.
Õpetajad teenivad oma töö eest sandikopikaid (hetkel veel vähem, sest tehakse täpselt samamoodi tasuta tööd nagu päästjadki). Nad on konkreetselt iga päev kuus-kaheksa tundi totaalse vaimse ja mõnigi kord ka füüsilise terrori all ja väga paljude õpetajate ainus põhjus selle orjatöö tegemiseks on tõeline kutsumus.
Olen pidanud mõned nädalad asendama 5-9 klassi matemaatikaõpetajat, tean suht-koht hästi kuidas õpetajatesse suhtutakse. Siiski kui küsimus ei olnud mõeldud halva tagamõttega ei näe ma vähimatki põhjust endast välja minekuks. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.