Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 10:59:29 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
PlatoonSgtElias, Nascar oli küll ülilihtne IMO icon_rolleyes.gif Esimese lennuga kõik rajad läbi nii et kõik jäid kaugele. Ainus mida näppisin oli käigukast.


Kuidas sa selles viimase ovaali tehtud said. Ma esimesed 4 kullale sõitnud aga viimases kaotab auto kurvi meeletult kiirust kuna skid recovery on maas. Ja pidevalt rammivad välja. <b>piix</b> rada on.

Ma ei mäletagi enam, kas äkki võtsin tagant downforce vähemaks...liugleb lihtsamalt läbi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 11:05:47 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
PlatoonSgtElias, Nascar oli küll ülilihtne IMO icon_rolleyes.gif Esimese lennuga kõik rajad läbi nii et kõik jäid kaugele. Ainus mida näppisin oli käigukast.


Kuidas sa selles viimase ovaali tehtud said. Ma esimesed 4 kullale sõitnud aga viimases kaotab auto kurvi meeletult kiirust kuna skid recovery on maas. Ja pidevalt rammivad välja. <b>piix</b> rada on.


Võta kõik abid maha ja seadista käigukast ära, saad tehtud. Ei tea, mis easy tal oli, ilmselt joppas lihtsalt, ära ta küll ei sõitnud nende eest, või noh oleneb autost, mul oli see krdi Montoya Nascar ja koguaeg istusid tuules ja nügisid, pea igakord kui kõks käis lendasin kohe välja kah, ise midagi teha ei saanud, täie pasaga tagant tuldi sisse lihtsalt thumbs_down.gif
Enivei, nüüd olen kah Extreme läbi teinud ja sain Endurance lahti aga Vormelit pole veel ja siis seda Touring Cari pole kah. Viimane etapp too Supercar cup või mis iganes oli haigelt easy.
Krt kahju, et 24h sõidud alles nii hilja lahti saab icon_sad.gif tahaks juba sõitma hakata icon_lol.gif
Nüüd siis kõik Special Eventid ka kullale tehtud thumbs_up.gif Viimane mersu vihmaga oli totaalselt easy.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 11:23:47 vasta tsitaadiga

Kuidas sa kõik kullale teha oled suutnud, puldiga on mõnda asja lausa hirmus teha. Mul endal ka vormel puudu ja selle saab ainult 5 milli eest kasutatud autodest. Touring caris saab kiiresti tehtud kui ostad premium IS-F racing 08 vms sealt lexuse esindusest. Ise tegin nii (kuigi pole german touring car aga lubatud on).
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 12:14:02 vasta tsitaadiga

redemption, thx, ostan selle. Rooliga pole just väga raske kõiki asju kullale teha.
btw sain video ülesse, kvaliteet väga hea pole, kaameraga lihtsalt filmisin ekraani..

See on siis too Historic Car Cup esimene sõit kullale, viimane ring oli karm närvide mäng:

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 13:08:15 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=KgdDo1BJBMg


Seda vaadates on tunne, et võiks asi veidi veel reaalsem olla ikka.
Autodel, millel pole ei TC'd, ega ka ABS'i, ESP'd ning muid vidinaid peal, ei tohiks saada ka neid peale panna

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 13:43:21 vasta tsitaadiga

jones9999, Peal oli ainult ABS 3 peal icon_rolleyes.gif ei viitsi ilma ABS-ita mängida kui just mingi võistlus ple vms
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 13:51:20 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
jones9999, Peal oli ainult ABS 3 peal icon_rolleyes.gif ei viitsi ilma ABS-ita mängida kui just mingi võistlus ple vms

jutt oli reaalsusest, ehk siis sellel autol ei ole olemas asju mida seal võimalik peale panna on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 14:12:22 vasta tsitaadiga

Ma olen vist esimene õnnelik HV-st kes on Formula Gran Turismo omanik. Oi kui hirmus on seda puldiga sõita, eriti selliseid pikemaid ja laugemaid kurve.
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 14:39:10 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
See on siis too Historic Car Cup esimene sõit kullale, viimane ring oli karm närvide mäng:


ai autod oleks võind ka 4. kurvi (vist oli 4.) sama hoolsalt lõigata siis mine tea.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 16:22:43 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
jones9999, Peal oli ainult ABS 3 peal icon_rolleyes.gif ei viitsi ilma ABS-ita mängida kui just mingi võistlus ple vms

jutt oli reaalsusest, ehk siis sellel autol ei ole olemas asju mida seal võimalik peale panna on.


Reaalne pole see ka, et vastased sulle täie pasaga koguaeg sisse sõidavad kui ideaal trajektooril sõidad.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 16:35:40 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
jones9999, Peal oli ainult ABS 3 peal icon_rolleyes.gif ei viitsi ilma ABS-ita mängida kui just mingi võistlus ple vms

jutt oli reaalsusest, ehk siis sellel autol ei ole olemas asju mida seal võimalik peale panna on.


Reaalne pole see ka, et vastased sulle täie pasaga koguaeg sisse sõidavad kui ideaal trajektooril sõidad.

Mängi B speci vahel, ja jälgi teiste juhtide käitumist läbi nende kaamera. Ma hakkan juba vaikselt sellest rammimis süsteemist arusaama.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 18:00:55 vasta tsitaadiga

No eks nad panevad sisse sest sa keerad nende trajektoorile või võtad hoo liiga maha nende ees. Nagu päris. Aga pinda käib küll.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 19:30:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
jones9999, Peal oli ainult ABS 3 peal icon_rolleyes.gif ei viitsi ilma ABS-ita mängida kui just mingi võistlus ple vms


Ega siin ei olnudki jutt sinu isikust vaid üleüldse ja pealegi, kui reaalseid võistluskaaslaseid tahad, mine online'i. Ma võin 5000.- peale kihla vedada, et seal sõidab ka keegi sulle sisse...

xxlmaster kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
jones9999, Peal oli ainult ABS 3 peal icon_rolleyes.gif ei viitsi ilma ABS-ita mängida kui just mingi võistlus ple vms

jutt oli reaalsusest, ehk siis sellel autol ei ole olemas asju mida seal võimalik peale panna on.


thumbs_up.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Ac_cobra
Kes tahab, kontrollige. icon_lol.gif
Ei näe sõnagi juttu ABS'ist või millegist muust...

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 19:34:21 vasta tsitaadiga

Ei julge midagi oletada aga kui A speci AI on sama mis on B Specis siis saan täiesti aru miks sellised asjad juhtuvad. vaadake ise, pange B spec jooksma ja valige kaamerast enda selja taga olev AI ja vaadake tema nn "seisundit" ja mismoodi see muutub vahe suurenemisel, stardis jne.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 11:28:02 vasta tsitaadiga

xxlmaster, kle üheski teises mängus ei käitu AI nii idiootselt, ala sõidavad täie pasaga sisse sulle ja siis tallavad gaasi edasi niikaua kuni teelt välja nügivad sinu. Reaalselt ikka vajutad ju pidurit kah....
jones9999, ABS-i pole jah vanadel masinatel aga kui tahad reaalsust siis võta ABS maha, keegi ei käsi seda kasutada icon_rolleyes.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.12.2010 11:38:59 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
xxlmaster, kle üheski teises mängus ei käitu AI nii idiootselt, ala sõidavad täie pasaga sisse sulle ja siis tallavad gaasi edasi niikaua kuni teelt välja nügivad sinu. Reaalselt ikka vajutad ju pidurit kah....


see ongi täpselt nii, et kui sõidavad ise sisse, siis tallavad muudkui gaasipedaali ja kui neile sõidad, siis pidurdavad sind täiega kinni
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 14:33:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
xxlmaster, kle üheski teises mängus ei käitu AI nii idiootselt, ala sõidavad täie pasaga sisse sulle ja siis tallavad gaasi edasi niikaua kuni teelt välja nügivad sinu. Reaalselt ikka vajutad ju pidurit kah....
jones9999, ABS-i pole jah vanadel masinatel aga kui tahad reaalsust siis võta ABS maha, keegi ei käsi seda kasutada icon_rolleyes.gif


Tegemist peaks olema ju "Ultimate driving simulator'iga"...

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 15:16:32 vasta tsitaadiga

jones9999, ja sa arvad kui lülitad autol elektoonilised abilised välja kui lähed rajale sõitma siis lülitub ka ABS välja? Olen käinud trackdaydel sõitmas ning kogemus olemas, et abs jääb. Halvimal juhul leidub ka autosid, et lülitad kõik abid maha ja kurvides auto ikkagi pidurdab erinevaid rattaid, et vähendada külglibisemist.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 15:46:46 vasta tsitaadiga

trackdaydel kaitse välja ja korras thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 15:53:18 vasta tsitaadiga

BullDoze, see on 1 võimalus, mida kõigis autodes ei leia, kuid ilma abs-ita saad kiiremini pidama vaid täiesti kuival asfaldil on samuti fakt.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 16:19:35 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
jones9999, ja sa arvad kui lülitad autol elektoonilised abilised välja kui lähed rajale sõitma siis lülitub ka ABS välja? Olen käinud trackdaydel sõitmas ning kogemus olemas, et abs jääb. Halvimal juhul leidub ka autosid, et lülitad kõik abid maha ja kurvides auto ikkagi pidurdab erinevaid rattaid, et vähendada külglibisemist.


Jutt algas 1960-1970'ndate AC Shelby Cobra'dest.


_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kais
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2010




sõnum 17.12.2010 16:31:59 vasta tsitaadiga

AI on idiootne jah. Seda näeb ka failvideost, kus historikuga saab rodeot teha icon_smile.gif Enne tunnelit sõidab mingi tüüp ratsutajatele ideaalil tuimalt otse takka.
http://www.youtube.com/watch?v=MOirsVt-OxU
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.12.2010 16:34:04 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:

Tegemist peaks olema ju "Ultimate driving simulator'iga"...


Peaks nagu aru saama, et paljud mängivad ka puldiga ja puldiga ei ole just kõige lihtsam kui mingi võimas masin ja mingeid abisid ei ole. Veel hullem oleks see olukord mingitele pühapäeva mängijatele.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 18:22:30 vasta tsitaadiga

einoh, poiss otsustas esikohalt viimasel ringil muru peale sõita ja seisma jääda. ega see võit polegi tähtis, linnud laulavad ja ilus vaade ikkagi... icon_lol.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 21:37:24 vasta tsitaadiga

karm, telekal värvid kuidagi nii paigast ära mul et riivab kohutavalt silma. Monitoril on asi nagu hoopis teine mäng icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 14:07:05 vasta tsitaadiga

Issand kui haige sõit see VW hipibussiga Top Geari rajal on icon_lol.gif
Tahaks nagu TG rada arcade'i lahti saada, seega peaksin selle kullale ära tegema... aga no täiesti võimatu on ju, 2 korda olen teiseks jäänud ja ülejäänud korrad veel halvemini. Mingeid trikke äkki, mis aitaksid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 14:08:17 vasta tsitaadiga

Sõida kiirelt
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 14:17:09 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Sõida kiirelt


thumbs_up.gif icon_lol.gif Nüüd peaksid vast hakkama saama, autol ju võimsust küllaga icon_lol.gif Ega sa palju seal teha ei saa kui pisut hiljem pidurdada kui teised ning teiste tuules sõita.

ps. Kas ma olen ainuke kellel GT-5 crashib käima pannes üpris tihti? Kõige tihedam viga on see, et tuleb menüü pilt ette aga seda noolt lihtsalt pole millega saad valida GT-Mode, Arcade jne vahel...
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 15:22:41 vasta tsitaadiga

ppg, Mul ainult ühe korra jooksis kokku ja seda ka onlainis .


EDIT: Tänu sellele autole olen, ma suht palju ralliradu hakanud sõitma

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 22:27:07 vasta tsitaadiga

Mis graafikaseadetega mängite? Saab ju nii PS3 settingutest kui mängust endast neid mingil määral muuta.. Küsin, sest mulle tundub, et mul justkui päris nii hea graafika ei ole icon_razz.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 18.12.2010 23:10:23 vasta tsitaadiga

Kuulge, tüübid, te ajate mind kadedaks selle mänguga icon_razz.gif Mul on koopia olemas, aga 3 päeva kaugusel pleikarist icon_cry.gif
_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 18.12.2010 23:45:09 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Mis graafikaseadetega mängite? Saab ju nii PS3 settingutest kui mängust endast neid mingil määral muuta.. Küsin, sest mulle tundub, et mul justkui päris nii hea graafika ei ole icon_razz.gif

Telekast/Monitorist sõltub, et mis resolutsiooni ta suudab mängida, ja ma pakun uupi, et sul pole HDMI kaablit kah?

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 00:22:59 vasta tsitaadiga

Olen teisi GTsi mänginud pmst alati nii, et ühtegi autot ise ostnud pole. Aga seda vist ei saa ju?

Ja kas kõik autod ilmuvad vahest ka kasutatud autode all (igasugu Gallardod jne)?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 00:24:12 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Mis graafikaseadetega mängite? Saab ju nii PS3 settingutest kui mängust endast neid mingil määral muuta.. Küsin, sest mulle tundub, et mul justkui päris nii hea graafika ei ole icon_razz.gif


hdmi + asjalik full hd telekas sobilikud

aga ei tasu segamini ajada real time grafat selle photo mode juraga mis pms keerab asja kohe kenamaks ja "pilt" ilusaks.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 02:01:36 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Ja kas kõik autod ilmuvad vahest ka kasutatud autode all (igasugu Gallardod jne)?

enamus ajast on seal ainult s2000, skylineid ja muud sellised, mingit kindlat autot sealt saada on üsnagi raske
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 19.12.2010 02:35:23 vasta tsitaadiga

paanz kirjutas:
Kuulge, tüübid, te ajate mind kadedaks selle mänguga icon_razz.gif Mul on koopia olemas, aga 3 päeva kaugusel pleikarist icon_cry.gif

Sind polegi ammu onlines olnud. icon_question.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 03:09:24 vasta tsitaadiga

HDMI kaabel on loomulikult, mis ma muidu siin paanikat külvaks icon_biggrin.gif Telekas, usun, et on rohkem kui asjalik õnneks icon_smile.gif
Kuid hakkasin ise uurima ja avastasin et vahe tuli sisse Premium ja Standard autodes.. esimesed näevad lihtsalt igas asendis ja kohas ilusamad välja icon_smile.gif
Enne pidasin silmas muidu just neid graphics enhancement asju, a'la "reduced filckering" vms jms.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 11:20:34 vasta tsitaadiga

Rajareits, Gallardo on premium auto ja premium autosi kasutatuna ei müüda .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 19.12.2010 19:47:35 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
paanz kirjutas:
Kuulge, tüübid, te ajate mind kadedaks selle mänguga icon_razz.gif Mul on koopia olemas, aga 3 päeva kaugusel pleikarist icon_cry.gif

Sind polegi ammu onlines olnud. icon_question.gif


Töökohustused ja neti puudulikkus on võtmesõnad siin icon_razz1.gif Aga eks ma püüan end uuesti vormi ajada ja seekord siis GT5 korralikult ette võtta, olenemata mis jutt seal mängu ümber käib. Nagu üks mu sõber ütles, PS omanikul on traditsioon GT läbi teha icon_biggrin.gif
Sai siis G27 ka tellitud, aga ei tea veel kaua selle saabumisega läheb icon_confused.gif

_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 23:33:09 vasta tsitaadiga

rocky-b, v.a Formula GT? Ja seda ei saa ju ka kuskilt võita vist?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kemmukas
HV kasutaja
Kemmukas

liitunud: 07.06.2009




sõnum 19.12.2010 23:51:05 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt on võimalik ka prototype autot võita, et see lvl 19 sõit ära teha? Sain kuskilt vähemalt selle bugati veyroni ja tuunisin põhja(suht hull pill), aga kurvides ei pööra see nii hästi ning alates nürburgist läheb kõik piixu. Mis leveli pealt võiks oodata ka esimest endurance sõitu?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 23:53:31 vasta tsitaadiga

Kemmukas kirjutas:
..... Mis leveli pealt võiks oodata ka esimest endurance sõitu?



Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 10:46:36 vasta tsitaadiga

Kemmukas kirjutas:
Kas kuskilt on võimalik ka prototype autot võita, et see lvl 19 sõit ära teha? Sain kuskilt vähemalt selle bugati veyroni ja tuunisin põhja(suht hull pill), aga kurvides ei pööra see nii hästi ning alates nürburgist läheb kõik piixu. Mis leveli pealt võiks oodata ka esimest endurance sõitu?

Mis lev 19 sõit? Seal levelis olid sõidud suht lihtsad kõik veel icon_rolleyes.gif . Alati ära mine tipp kiiruse peale välja, veyron siin mängus küll mingi tegija ei ole just tänu oma juhitavusele.
prototype auto lahti saamisest oleme siin teemas juba rääkinud aga sul sinna veel aega kui alle lev19 jageled.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 11:16:07 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Olen teisi GTsi mänginud pmst alati nii, et ühtegi autot ise ostnud pole. Aga seda vist ei saa ju?


miks ei peaks saama? Jah, päris kõike ei saa läbi teha ilma midagi ostmata aga enamus oleks täitsa võimalik. Lihtsalt tuleks kombineerida, planeerida ja kõik asjad kuldade peale sõita.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 13:10:01 vasta tsitaadiga

jules, räägingi, et ühtegi pole ostnud. Praegu Gallardo Trophy ja Formula GT jaoks ei näe küll muud võimalust?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 13:20:46 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
jules, räägingi, et ühtegi pole ostnud. Praegu Gallardo Trophy ja Formula GT jaoks ei näe küll muud võimalust?


B-specist pole proovinud leida?

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 13:28:04 vasta tsitaadiga

redemption, ei tule jep..
Uurisin nati isegi spoilereid. CTRL-F ei näidanud auhinnaautode seas kuskil vormelit ega Gallardot. Nii et mis seal ikka, hakkame raha kulutama.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 13:48:32 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:

ps. Kas ma olen ainuke kellel GT-5 crashib käima pannes üpris tihti? Kõige tihedam viga on see, et tuleb menüü pilt ette aga seda noolt lihtsalt pole millega saad valida GT-Mode, Arcade jne vahel...


Eile kogesin ka sellist nalja. "start" nuppu vajutades sain lõpuks siiski GT-Mode.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.12.2010 14:06:29 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
redemption, ei tule jep..
Uurisin nati isegi spoilereid. CTRL-F ei näidanud auhinnaautode seas kuskil vormelit ega Gallardot. Nii et mis seal ikka, hakkame raha kulutama.. icon_biggrin.gif


Gallardo on nii hea masin, et see võiks juba põhimõtte pärast garaažis olla.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 14:28:16 vasta tsitaadiga

Järgnev nõuanne puldipoistele siis:

Kui keegi ei saa TG Challenge teisest sõidust läbi nende nõmedate Elise'dega, siis lihtne:

laksake kõik abid peale (TC ainult omal valikul).

Ma kulutasin oma närvirakke tükk aega selle peale, praegu võtsin lahti, panin abid peale ja esimese korraga tehtud.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.