Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2010 00:22:39 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Siiani pole mina selliste "serveritega" eelist IWnet eest leidnud.

- parem ja stabiilsem ping ning server.
- host server paikneb korralikus serveri arvutis, mitte ei ole mingi suvalise juku arvuti.
- mäng ja server ei jookse korraga sama masina peal.
- serveri admin on saab kickida ja ban'ida cheatereid, keda anticheat ei suuda tabada.
- saad favorites listi kujul luua endale kogumiku lemmik serveritest, mida on hea ja mugav hakata pidevalt külastama.
- eelnev punkt tekitab "community'd" kindlate serverite ümber, kus sama rahvas pidevalt mängimas käib.

Kindlasti midagi veel, kuid lihtsalt hetkel ei tule meelde.

IWnet'il pole minu meelest absoluutselt ühtegi eelist dedicated serverite ees.


- parem ja stabiilsem ping ning server.
Ei kurtnud millegi üle, võid maha tõmmata.
- host server paikneb korralikus serveri avutis, mitte ei ole mingi suvalise juku arvuti.
Kui korralik server asub Aarikas neegri panaanaikuhja all ei ole sellest suurt abi, IWnet valis nagunii mulle parima hosti, võid maha tõmmata.
- mäng ja server ei jookse korraga sama masina peal.
IWnetiga suurt vahet pole kas ühendan serverisse või kellegi arvutisse, võid maha tõmmata.
- serveri admin on saab kickida ja ban'ida cheatereid, keda anticheat ei suuda tabada.
Ei ole eriline pluss sellise valiku "serverite" juures kus "kes maksab on võll" Piisab kui tapan admini 3 korda järjest ja ongi kick. See punkt on kaheldav.
- saad favorites listi kujul luua endale kogumiku lemmik serveritest, mida on hea ja mugav hakata pidevalt külastama.
- eelnev punkt tekitab "community'd" kindlate serverite ümber, kus sama rahvas pidevalt mängimas käib.
Selleks on olemas friends list, et saaks sõpradega mängida, võid maha tõmmata.

Ühesõnaga eelised on minimaalsed.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2010 00:55:00 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Siiani pole mina selliste "serveritega" eelist IWnet eest leidnud.

- parem ja stabiilsem ping ning server.
- host server paikneb korralikus serveri arvutis, mitte ei ole mingi suvalise juku arvuti.
- mäng ja server ei jookse korraga sama masina peal.
- serveri admin on saab kickida ja ban'ida cheatereid, keda anticheat ei suuda tabada.
- saad favorites listi kujul luua endale kogumiku lemmik serveritest, mida on hea ja mugav hakata pidevalt külastama.
- eelnev punkt tekitab "community'd" kindlate serverite ümber, kus sama rahvas pidevalt mängimas käib.

Kindlasti midagi veel, kuid lihtsalt hetkel ei tule meelde.

IWnet'il pole minu meelest absoluutselt ühtegi eelist dedicated serverite ees.


- parem ja stabiilsem ping ning server.
Ei kurtnud millegi üle, võid maha tõmmata.
- host server paikneb korralikus serveri avutis, mitte ei ole mingi suvalise juku arvuti.
Kui korralik server asub Aarikas neegri panaanaikuhja all ei ole sellest suurt abi, IWnet valis nagunii mulle parima hosti, võid maha tõmmata.
- mäng ja server ei jookse korraga sama masina peal.
IWnetiga suurt vahet pole kas ühendan serverisse või kellegi arvutisse, võid maha tõmmata.
- serveri admin on saab kickida ja ban'ida cheatereid, keda anticheat ei suuda tabada.
Ei ole eriline pluss sellise valiku "serverite" juures kus "kes maksab on võll" Piisab kui tapan admini 3 korda järjest ja ongi kick. See punkt on kaheldav.
- saad favorites listi kujul luua endale kogumiku lemmik serveritest, mida on hea ja mugav hakata pidevalt külastama.
- eelnev punkt tekitab "community'd" kindlate serverite ümber, kus sama rahvas pidevalt mängimas käib.
Selleks on olemas friends list, et saaks sõpradega mängida, võid maha tõmmata.

Ühesõnaga eelised on minimaalsed.

Raitz, sinu vastuväited on suhteliselt kesised
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 12.12.2010 00:56:54 vasta tsitaadiga

võid pihku endale tõmmata, nii debiilset juttu pole ammu näinud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 12.12.2010 01:23:13 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
- parem ja stabiilsem ping ning server.
Ei kurtnud millegi üle, võid maha tõmmata.

Et siis sinu arust on IWnet'i läbi mängijate endi poolt oma enda arvutis hostitud serverid paremad, kui dedicated serverid? Ok.... selle kohta ei oska midagi öelda... võtab lausa sõnatuks.
-RaiTz- kirjutas:

- host server paikneb korralikus serveri avutis, mitte ei ole mingi suvalise juku arvuti.
Kui korralik server asub Aarikas neegri panaanaikuhja all ei ole sellest suurt abi, IWnet valis nagunii mulle parima hosti, võid maha tõmmata.

IWnet üritab leida sulle parimat hosti, kuid reeglina on normaalne mängida vaid siis, kui ise hostiks saad.

Isegi kui sul naaber vastas majas hostiks saab, ei kõrvalda see probleemi, et ta hostib serverit sama arvuti peal, millega ta ise mängib. Esiteks on hostil suur eelis kõigi teiste mängijate ees, teiseks ei ole serveri performance nii hea. Kolmandaks võib host iga hetk lahkuda, mis tihti tähendab, et host migrationi käigus leitakse samast serverist uus host, kuid tema ei ole jällegi ideaalne host enamikele mängijatele.

Isegi kui leiad serveri, kus sul on hea ping või oled ise host, on probleem ikkagi selles, et paljud teised mängijad jooksevad ringi 120+ pingiga. See pole normaalne FPS mängu jaoks. Dedicated serverites on võimalik kõrge ping'iga vennad välja kickida, pealegi enamik inimesi ei ühine serveritega, kus neil kõrge ping, kuid IWnet laseb ka 200+ ping mängijatel rahulikult edasi kõmmutada.
-RaiTz- kirjutas:

- mäng ja server ei jookse korraga sama masina peal.
IWnetiga suurt vahet pole kas ühendan serverisse või kellegi arvutisse, võid maha tõmmata.

Sa lihtsalt ei ole võimeline aru saama, et vahe on sees. Serverit hostida sama masinaga, kus keegi samal ajal mängib, ei ole lihtsalt hea mõte.
-RaiTz- kirjutas:

- serveri admin on saab kickida ja ban'ida cheatereid, keda anticheat ei suuda tabada.
Ei ole eriline pluss sellise valiku "serverite" juures kus "kes maksab on võll" Piisab kui tapan admini 3 korda järjest ja ongi kick. See punkt on kaheldav.

Ära siis mängi sellistes serverites? Alternatiiv, et siis hackerite vastu midagi teha ei ole võimalik, on sinu meelest parem?
-RaiTz- kirjutas:

- saad favorites listi kujul luua endale kogumiku lemmik serveritest, mida on hea ja mugav hakata pidevalt külastama.
- eelnev punkt tekitab "community'd" kindlate serverite ümber, kus sama rahvas pidevalt mängimas käib.
Selleks on olemas friends list, et saaks sõpradega mängida, võid maha tõmmata.

Ühesõnaga eelised on minimaalsed.

Ühesõnaga eelised on suured.

Muidugi kui sa eelistad iga kord uues "serveris" mängida, "serveris", mis tegelikult polegi server, vaid hoopis mängu hostimiseks täiesti ebakõlblik tavakasutaja arvuti, mille peal lisaks kõigele veel samal ajal mäng ka jookseb, siis lase käia.

Paljudele FPS mänguritele loeb see, et nad saavad pidevalt oma lemmik servereid külastada ja kohata seal mängijaid, kellega nad ka eelnevalt on koos mänginud.


viimati muutis LightsabeR 12.12.2010 01:24:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 12.12.2010 01:24:26 vasta tsitaadiga

Üks väike hint: Serveritel on selline asi, et on võimalik panna favoriitide alla. Vaevalt, et kõikidest serveritest kicki antakse, normaalsed pane lemmikutesse ja asi korras.

Ise olen ka päris mitmest bänni juba saanud. Nad võiksid siis vähemalt eelnevalt hoiatada ja öelda, et ma neid nii hullusti ei pwniks.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 12.12.2010 02:02:45 vasta tsitaadiga

Olen BO asemel viimasel ajal hakanud rohkem CoD4 uuesti mängima ja mida rohkem ma seda mängin, seda rohkem see mulle meeldima hakkab thumbs_up.gif - pole sellist random spammi, mapid ülihead ja mäng jookseb nagu kulda ka kehvema arvuti peal. BO-s aga umbes nii: "get ready for the next round...your equipment is gone...friendly chopper inbound...enemy mortar inbound...enemy napalm inbound" iga kuradi 5 sekundi tagant. Rõve spamfest ikka tegelt thumbs_down.gif (mitte et see kellelegi mingi üllatus oleks)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009




sõnum 12.12.2010 02:05:48 vasta tsitaadiga

tõmban ka hetkel steamist alla black opsi, proovin ära sõbraomaga, et tahaks teada kuidas läpakal jookseb, endal muidu xboxil black ops
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2010 22:10:02 vasta tsitaadiga

ot:
Pole mina endiselt aru saanud, kuidas xkastide ja PS-ide peal FPS-e mängida saab, kuidas sa nende kangijulladega kedagi sihtida saad icon_rolleyes.gif Hitbox = 10m lai?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 12.12.2010 22:14:55 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel, ole hea, mine youtube'i ja otsi Machinima channel ülesse ja vaata, kuidas nad seal sihivad.
Muud midagi öelda pole, kui sa just platformide vahelist sõda ei taha valla lasta.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009




sõnum 12.12.2010 22:17:15 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
ot:
Pole mina endiselt aru saanud, kuidas xkastide ja PS-ide peal FPS-e mängida saab, kuidas sa nende kangijulladega kedagi sihtida saad icon_rolleyes.gif Hitbox = 10m lai?

xboxipeal mul kordades parem mängida.. see täielik harjumise asi..
ise black opsi arvutil ei saanud mängida.. ei vea välja, misest, et mw2 on max graafika peal väljas..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2010 22:30:49 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
Lauri Kiissel kirjutas:
ot:
Pole mina endiselt aru saanud, kuidas xkastide ja PS-ide peal FPS-e mängida saab, kuidas sa nende kangijulladega kedagi sihtida saad icon_rolleyes.gif Hitbox = 10m lai?

xboxipeal mul kordades parem mängida.. see täielik harjumise asi..
ise black opsi arvutil ei saanud mängida.. ei vea välja, misest, et mw2 on max graafika peal väljas..


Bo ongi siuke et rauda nõuab maru palju aga pilt on ikka siuke kesine.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 13.12.2010 00:43:44 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
xboxipeal mul kordades parem mängida.. see täielik harjumise asi..
ise black opsi arvutil ei saanud mängida.. ei vea välja, misest, et mw2 on max graafika peal väljas..

Harjumise asi muidugi, kuid tuleb meeles pidada, et konsooli peal on keskmine mängija tase palju madalam, mis tähendab, et kui õpid puldiga mängimise selgeks, siis on sul hulga lihtsam teistest tugevam olla.

Pealegi, kas konsoolidel pole mitte mingi auto-aim süsteem peal? Et sihid vastase suunas ja siis lukustab sihiku ära vms.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 13.12.2010 02:04:02 vasta tsitaadiga

räme auto aim on. vaadake BO console beta videoid mis siin enne release'i postitati.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2010 02:15:03 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
räme auto aim on. vaadake BO console beta videoid mis siin enne release'i postitati.

Enam pole just mõttekas vaadata beta videoid.

Nende auto-aim aitab kaasa sihtida, sest ilma oleks üpris ulme sihtida

Spoiler Spoiler Spoiler


0:37 algab pihta
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006




sõnum 13.12.2010 08:25:38 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel, Xboxi peal on väga lihtne. Lükka sens põhja ja anna piitsa. WaW'is omasin xboxi peal rohkem kui arvutil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.12.2010 09:14:15 vasta tsitaadiga

Eile sai veits mängitud jälle üks prestige'i mode.
Ühes mängus oli CTFis minu tiimil 3x järjest SR-71 õhus. Üldse ei süüdistatud häkkimises minu tiimi icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 13.12.2010 18:40:36 vasta tsitaadiga

Täna ei saa üldse mängida, iga natukese aja tagant "Connection interrupted". Kellelgi veel sellist jama esineb?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2010 19:35:15 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Täna ei saa üldse mängida, iga natukese aja tagant "Connection interrupted". Kellelgi veel sellist jama esineb?

sama jama siin.... ei julge enam siia väga kurtma millegi üle tulle, muidu ainult vingumas käin siin.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2010 21:05:59 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Täna ei saa üldse mängida, iga natukese aja tagant "Connection interrupted". Kellelgi veel sellist jama esineb?

Yup, täispask mäng ikka. Üle pika aja sain häid skoore ja viskab enne mängu lõppu välja thumbs_down.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 14.12.2010 00:36:00 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
Täna ei saa üldse mängida, iga natukese aja tagant "Connection interrupted". Kellelgi veel sellist jama esineb?

Yup, täispask mäng ikka. Üle pika aja sain häid skoore ja viskab enne mängu lõppu välja thumbs_down.gif

Endal eilse Black Ops maratoni käigus disconnectis 5-6 vähemalt (lost connection to host), seega aeg ajalt ikka juhtub..muidu aga on täiesti nauditav ja hea ajaviide icon_smile.gif
Dedicated serverid päästsid selle mängu igatahes minu silmis. Ei tahaks mõeldagi, kui piin võib olla kuskil normal mode'is DM/TDM raiumine, vaid selleks, et hilisemad Hardcore HQ või CTF'i moded lahti saada icon_mad.gif
Ded serveritega - hoplaa - kõik filtrid olemas ja jääb vaid valikutegemise ja joinimisrõõm thumbs_up.gif

Kõiki relvi pole jõudnud veel proovida, kuid arvan, et lemmikuks jääb FN FAL - uskumatult täpne, ja eriti deadly all around recon relv (summuti ja reflex sight'ga) näiteks. Täpsus mul sellega 25.6%, et iga neljas kuul tapab pmst ja HC's on see ka õnneks one-shot-killer. Can't get enough of it icon_smile.gif

Playercard'l veel kaks layerit avamata, kuid Special Air Service insignia imitatsiooni jaoks jagus leyereid küllaga icon_razz.gif Anyway, minu viis kopikat antud teemasse icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2010 08:17:45 vasta tsitaadiga

Ise olen nüüd jupimat aega sellise embleemi peale jäänud....
Ise tehtud kaunike aga pole päris see mis võiks olla.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2010 15:56:23 vasta tsitaadiga

Homme peaks patchi kohta rohkem infot tulema

http://twitter.com/#!/JD_2020/status/14644101605494784
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 14.12.2010 22:51:51 vasta tsitaadiga

Väidetava uue DLC paki trailer


Link

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.12.2010 00:22:13 vasta tsitaadiga

Päris hea thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 15.12.2010 00:35:38 vasta tsitaadiga


Link

icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.