Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui kiiret interneti kasutad?
512kb/s või väiksem
0%
 0%  [ 0 ]
1Mbit/s
0%
 0%  [ 1 ]
2Mbit/s
2%
 2%  [ 5 ]
5Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
10Mbit/s
7%
 7%  [ 17 ]
12Mbit/s
6%
 6%  [ 16 ]
20Mbit/s
14%
 14%  [ 34 ]
50Mbit/s
19%
 19%  [ 44 ]
100Mbit/s
22%
 22%  [ 51 ]
150Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
300Mbit/s
10%
 10%  [ 23 ]
400Mbit/s
2%
 2%  [ 6 ]
Üle 400Mbit/s
5%
 5%  [ 12 ]
hääli kokku : 229

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.10.2010 21:24:16 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
destiny12, sest ühendus on sul üle "telefoniliini". Mul oli sama asi DTV-ga.
ATM'ga tuleb overheadi lihtsalt niipalju sisse. DSL'i omapära lihtsalt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 22.10.2010 22:02:29 vasta tsitaadiga



a ja seda wifiga icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r32
Kreisi kasutaja
r32

liitunud: 15.01.2005




sõnum 22.10.2010 22:10:58 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppihus
HV kasutaja
ppihus

liitunud: 21.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2010 22:20:44 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2010 23:42:12 vasta tsitaadiga



torrent ka tõmbab hetkel
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 23.10.2010 08:16:08 vasta tsitaadiga

200eek net icon_wink.gif, päeval 7/6.5mbit
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 09:11:56 vasta tsitaadiga

tauio111 kirjutas:
200eek net icon_wink.gif, päeval 7/6.5mbit



ööpäevaringselt selline nett, 275EEK, beat that! icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 23.10.2010 10:19:58 vasta tsitaadiga

Sheeri, kust, kuidas? Tahaks ka! icon_razz.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 10:44:26 vasta tsitaadiga

mart63 kirjutas:
Sheeri, kust, kuidas? Tahaks ka! icon_razz.gif

kui Kuressaarde kortermajja kolid, siis saad icon_razz.gif ehk siis kohaliku ISP rõõmud.
täpsustuseks veel nii palju, et selline kiirus on vaid http-liiklusel, läbi cache-serveri. ftp ja torrent piirduvad "kõigest" 16Mbit alla ja 8Mbit up'iga icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 11:29:01 vasta tsitaadiga

Lappasin siin paar viimast lehte ja jäi silma et sünkroon ja sync ühendus - mis imeasjad need veel on?
Tean ja olen kuulnud sümmetrilisest ühendusest aga misasi on sünkroon ühendus?
Harige mind kui lolli pliis
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 18:40:16 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mart63 kirjutas:
Sheeri, kust, kuidas? Tahaks ka! icon_razz.gif

kui Kuressaarde kortermajja kolid, siis saad icon_razz.gif ehk siis kohaliku ISP rõõmud.
täpsustuseks veel nii palju, et selline kiirus on vaid http-liiklusel, läbi cache-serveri. ftp ja torrent piirduvad "kõigest" 16Mbit alla ja 8Mbit up'iga icon_smile.gif


lisaksin juurde, et siis kui torrent liigub 16 alla ja 8 ülesse ning ise netis läbi cache-serveri liigud võib nende kiirused kokkuliita - ehk siis justkui 66 alla ja 23 ülesse icon_smile.gif thumbs_up.gif

cache siis 50 alla ja 15 ülesse teoorias (praktikas kõigub mõned megad mõlemalepoole)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
werta
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2010




sõnum 25.10.2010 11:26:21 vasta tsitaadiga



Tahaks ka 100Mb/s.. icon_rolleyes.gif

Btw, miks mul PING nii kõrge on?

Tegin uue testi, seekord ruuteriga samas toas.. "Väike" vahe on. Peangi vist seal toas netis istuma hakkama..!



viimati muutis werta 26.10.2010 14:25:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 18:23:40 vasta tsitaadiga

Vene piiril on järjekorrad.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.10.2010 19:14:52 vasta tsitaadiga



STV mingi junn on. Lähipäevil vahetan starmanni 15mbit vastu. on hea mõte või peaks ära unustama? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 19:24:12 vasta tsitaadiga



Õnneks nüüdseks võttis EMT lepingult tähtaja ning ei pea enam mahuga võitlema kui laadimised poolepealt katkevad ning kõike tuleb uuesti alustada.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 25.10.2010 19:36:51 vasta tsitaadiga


See siis elioni kodukas koos digitv-ga. Kui TV kraam kinni oli, jooksis alla tiba üle 10Mb/s


viimati muutis sosssepp 26.10.2010 08:56:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 06:34:53 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:


Õnneks nüüdseks võttis EMT lepingult tähtaja ning ei pea enam mahuga võitlema kui laadimised poolepealt katkevad ning kõike tuleb uuesti alustada.


Magamistoas aga selline tulemus:


_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F47AL1TY
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 26.10.2010 14:08:03 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 26.10.2010 21:33:40 vasta tsitaadiga

Kokkuvõttes ma oleks järgmised 3 aastat rahul kui mul oleks 100/100 ühendus ja üle maailma, hetkel 10-10 on ikka jube kehva, ok, eesti siseselt kuni 100 aga mis selle eesti sisese ühendusega ikka väga teha.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 05:29:02 vasta tsitaadiga

interface
tsitaat:
STV mingi junn on. Lähipäevil vahetan starmanni 15mbit vastu. on hea mõte või peaks ära unustama?


Niipalju kui kellegi juures kasutanud starmani nettust,jääb see stv saturnile kindlasti alla ,võid veel downloadil saada ok kiiruse kui vajadus ka üles miskit liigutada pole nendega miskit suurt teha, see 10/10 pakett on Eestsiseselt tegelikult 100/100 ja mujalegi kiirem ,kui lubatud 10/10.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 27.10.2010 22:17:51 vasta tsitaadiga

Kodus 305.- eest kuus, stv.


_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2010 05:45:34 vasta tsitaadiga

KÕU


_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 10:15:34 vasta tsitaadiga





Majanet.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.11.2010 00:40:23 vasta tsitaadiga

Starmanni see isevalitav pakett. 15mbit ühendus , 70 kanalit



noh see on see powerboost nagunii. reaalselt tuleb torrent näiteks praegu 1.6MB/sec stabiilselt.
igatpidi peab rahul olema 390 raha eest.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:45:21 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
Starmanni see isevalitav pakett. 15mbit ühendus , 70 kanalit



noh see on see powerboost nagunii. reaalselt tuleb torrent näiteks praegu 1.6MB/sec stabiilselt.
igatpidi peab rahul olema 390 raha eest.


suhteline, 150.- juurde ja 10MB/sek alla ja 20 yles icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 01:07:13 vasta tsitaadiga

Ma olen tulemusega isegi rahul, kuna saan seda mida lubati thumbs_up.gif
Tele2 Start paketiga netipulk

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 01:09:53 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Ma olen tulemusega isegi rahul, kuna saan seda mida lubati thumbs_up.gif
Tele2 Start paketiga netipulk


vow, kus jagatakse, tahaks ka icon_razz1.gif
väike iroonia thumbs_up.gif

aga kas tõesti ei häiri selline kiirus?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.11.2010 01:16:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
InterFace kirjutas:
Starmanni see isevalitav pakett. 15mbit ühendus , 70 kanalit



noh see on see powerboost nagunii. reaalselt tuleb torrent näiteks praegu 1.6MB/sec stabiilselt.
igatpidi peab rahul olema 390 raha eest.


suhteline, 150.- juurde ja 10MB/sek alla ja 20 yles icon_wink.gif


1) wifiga pole sellest suurt kasu nagunii. mul ja naisel on läpakas.
kaablit kasutan ainult siis kui midagi suurt vaja kuskilt kuhugi kopida
2) 100mbit pakutakse ainult suurter kortermajades. seega pole saadagi hetkel
3) sellegagi väga rahul. hetkel panin tulema 11.4GBse asja ja näitab , et alla 2 tunni tuleb icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 09:37:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mTim kirjutas:
Ma olen tulemusega isegi rahul, kuna saan seda mida lubati thumbs_up.gif
Tele2 Start paketiga netipulk


vow, kus jagatakse, tahaks ka icon_razz1.gif
väike iroonia thumbs_up.gif

aga kas tõesti ei häiri selline kiirus?


Kusjuures mitte eriti, kõik toimingud saab ära tehtud ja täiesti rahuldava kiirusega. Juutuubis käimine on muidugi suhteliselt piinarikas icon_biggrin.gif
Häirib mind rohkem see "mõistliku kasutamise piirang" mis on 20GB kuus ja kui see täis saab siis piiratakse kiirus 56Kb/s peale ja see on juba täisjama...
Seega suuremad failivahetused olen teinud kuskil wifi võrgus.

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 18:15:49 vasta tsitaadiga


elioni hyperväle netiühendus kahju ,et nii vähestele kättesaadav ainult.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 14.11.2010 23:34:18 vasta tsitaadiga



Vot sihuke siis kodus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 23:39:07 vasta tsitaadiga

jaars kirjutas:


Vot sihuke siis kodus icon_smile.gif


Reaalne kasutusala? icon_eek.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 02:28:49 vasta tsitaadiga

Elioni hüperkiire ja olen väga rahul.

Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 03:09:36 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Täna tundus nett kuidagi kiirem, läksin vaatama mis jama on, tulemus all. Tavaline kiirus oli 1.5 Mb/s alla ja 0.5 üles. Tahaks loota, et asi ei ole ajutine ja kiirused tõusevad veel.

Tõuseb, tõuseb!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 08:44:55 vasta tsitaadiga


_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 16.11.2010 15:29:09 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
jaars kirjutas:


Vot sihuke siis kodus icon_smile.gif


Reaalne kasutusala? icon_eek.gif


postimehe lugemiseks ja kiirustestide tegemiseks enam vähem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinwu
HV vaatleja
martinwu

liitunud: 17.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 19:12:43 vasta tsitaadiga


beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 06:02:04 vasta tsitaadiga



thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 20:40:07 vasta tsitaadiga

mul peaks 16M olema - tundub, et enamus digi kliendid
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 22:39:15 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
mul peaks 16M olema - tundub, et enamus digi kliendid

miks vaid "peaks olema", tõesta icon_biggrin.gif
mida üldse digi all silmas pead? Elioni DTV'd?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 23:13:04 vasta tsitaadiga


Nädal olnud starmani klient
reaalselt siis downloadi torrentiga 12MB/s kätte saand.
Hetkel rahul va upload.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinwu
HV vaatleja
martinwu

liitunud: 17.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2010 22:43:59 vasta tsitaadiga



soomes kodu nett
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2010 23:39:18 vasta tsitaadiga

Võrumaal ühikas siis selline hetkel
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 13:48:28 vasta tsitaadiga

STV Saturn Kodu mis peaks olema 10Mb/s alla kui ka üles
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 16:13:57 vasta tsitaadiga

Läks nädalasees veidi kiirks ja jäi postitamata.

Elioni wifi keset põlvamaa metsi siis. Ei saa kurta (eriti uploadi üle) icon_biggrin.gif


_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas400
HV vaatleja
urmas400

liitunud: 30.08.2010




sõnum 10.12.2010 13:06:48 vasta tsitaadiga



Olude sunnil siis, tuli Nokia PC suite peale installida ja 2G võrgus istuda icon_lol.gif

_________________
la la world.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 13:11:46 vasta tsitaadiga

urmas400 kirjutas:


Olude sunnil siis, tuli Nokia PC suite peale installida ja 2G võrgus istuda icon_lol.gif


ära kiirusta, muidu piiramatu maht saab täis icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas400
HV vaatleja
urmas400

liitunud: 30.08.2010




sõnum 10.12.2010 16:36:06 vasta tsitaadiga

350mb on veel umbes tasuta internetti jäänud, siis läheb edasi nii nagu Elisa-l on megabaidi hind. icon_smile.gif
_________________
la la world.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 10.12.2010 22:30:08 vasta tsitaadiga

Starman digi3
icon_razz1.gif
Praegu sain -->8,06 ja üles 3,23
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 10:50:17 vasta tsitaadiga

Elioni hüperkiire siis, kaabliga läbi ruuteri.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.