Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
payton
HV kasutaja
payton

liitunud: 16.11.2003




sõnum 05.11.2010 00:40:01 vasta tsitaadiga

Nokia E63 käis pesumasinas ja sai vett, peale mõningat kuivamisaega hakkasid nupud ilusti tööle ja telefoni sai sisse lülitada, aga levi enam pole. Oskab ehk keegi öelda, kas ja millise ligikaudse hinnaga saaks leviprobleemi lahendatud?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2010 17:03:15 vasta tsitaadiga

Kui mul niiskust saanud telefon imeb ku tühjaks 15 minutiga, kas siis asi on UI- või mainboard-is?
Kommentaarid: 469 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 404
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokerjoker
Piiratud kasutaja
pokerjoker

liitunud: 29.08.2008




sõnum 08.11.2010 08:28:58 vasta tsitaadiga

Ostin endale Nokia 5220. Kasutatult. Jama aga selles. Kui mina helistan või mulle helistatakse, siis mina kuulen iseennast ja teist kõnelejat suurepäraselt, aga teisel kõnelejal kajab telefonis iseenda hääl vastu. Millest see jama tuleb?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2010 20:19:33 vasta tsitaadiga

Tekkis probleem Nokia e65ga. Nimelt on tema aku väga ebastabiilse vastupidamisega. Mõnikord peab normaalselt 3päeva, teinekord on poole päevaga kutu, tarbimine suht samasugune. Aku ise mingi 1a vana. Ise märkasin, et mõnikord hakkab üleval paremas nurgas see nelja ruuduga sümbol põlema. Et ta vist proovib end võrguga ühendada kuigi kõik interneti kasutavad asjad on väljas.
Ehk sai keegi aru või oskab aidata.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 11.11.2010 23:32:36 vasta tsitaadiga

Terekest! Nokia 6700 Classic telefoniga on probleeme.

Salvestan õhtul äratuse ja lülitan telefoni välja. Mingi 3-4 tundi enne äratuse algust olen üles ärganud ja lülitanud telefoni sisse kella vaatamiseks. Vaatan ära ja lülitan välja taas väja (äratuse märk on kella juures olemas!)! Seejärel äratus ei tööta. Ärkan ja märkan seda mingi 15min hiljem! Lülitades telefoni sisse, viskab ette täiesti valge ekraani ja ükski nupp ei tööta! Kisun aku tagant ära ja panen tagasi. Siis on kõik ok ja äratusemärk on endiselt kellaaja juures.
Olen teinud taastanud algseadmed ja seejärel telefoniga päeval äratuse-telefon sisse-välja asja mänginud ja tundub, et OK.

Kuid nüüd kalkulaator on kadunud "organiser" alt, ega leia seda menüüst.

Mida ja kus teha (Tallinnas)? Garantii puudub sellel telefonil.

Softivahetust? Mis riskid on softivahetusega st. äkki mõni uuem soft on vigane vms?


viimati muutis Henry 13.11.2010 19:29:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiur
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2009




sõnum 12.11.2010 15:12:17 vasta tsitaadiga

Keegi teab kes tartus Dp vahetaks? KIIRE
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuxman
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2010 12:01:30 vasta tsitaadiga

HotPop kirjutas:
Terekest! Nokia 6700 Classic telefoniga on probleeme.

Salvestan õhtul äratuse ja lülitan telefoni välja. Mingi 3-4 tundi enne äratuse algust olen üles ärganud ja lülitanud telefoni sisse kella vaatamiseks. Vaatan ära ja lülitan välja taas väja (äratuse märk on kella juures olemas!)! Seejärel äratus ei tööta. Ärkan ja märkan seda mingi 15min hiljem! Lülitades telefoni sisse, viskab ette täiesti valge ekraani ja ükski nupp ei tööta! Kisun aku tagant ära ja panen tagasi. Siis on kõik ok ja äratusemärk on endiselt kellaaja juures.
Olen teinud taastanud algseadmed ja seejärel telefoniga päeval äratuse-telefon sisse-välja asja mänginud ja tundub, et OK.

Kuid nüüd kalkulaator on kadunud "organiser" alt, ega leia seda menüüst.

Mida ja kus teha (Tallinnas)? Garantii puudub sellel telefonil.

Softivahetust? Mis riskid on softivahetusega st. äkki mõni uuem soft on vigane vms?


Tere, mis soft peal on uusim sellele telefonile on v13.10 ja see saadaval Nokia kodulehelt, proovi uuendada kui sa seda juba teinud ei ole ja lisaks saad veel tasuta navigeerimise icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2010 22:49:37 vasta tsitaadiga

HTC Tornado (QTEK 8310) peale softi update'imist ei lähe enam tööle. Jääb kolme värviline ekraan ette. Oskab keegi öelda kuidas uuesti telefon tööle saada?

Kuidas saab Nokia 3510i turvakoodi maha võtta, on läinud meelest ära.

_________________
Kommentaarid: 408 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robert!
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2007




sõnum 18.11.2010 15:42:05 vasta tsitaadiga

Probleemne ised HTC legend. Sai kukutud nii halvasti, et koos õlavarreluuga läks katki ka htc legendi ekraan. Kuna mobiil on tele2'st ostetud, siis saatsin ka sinna garantiiremonti, tehti remondikalkulatsioon, mis tuli 3600 krooni. Kahjuks see summa on hetkel vaesele tudengile üle jõu käiv ja tekkisid paar alternatiivmõtet. Osta uus ekraan ebay'st, mis jääb kuskil 100 taala ümber ja lasta vahetada see kuskil remondifirmas ära. Kas tasub ära ja äkki oskate öelda, kes sellist tööd mõistliku hinnaga teeb. Asukohaks Tartu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 22.11.2010 19:23:31 vasta tsitaadiga

fuxman kirjutas:
HotPop kirjutas:
Terekest! Nokia 6700 Classic telefoniga on probleeme.

Salvestan õhtul äratuse ja lülitan telefoni välja. Mingi 3-4 tundi enne äratuse algust olen üles ärganud ja lülitanud telefoni sisse kella vaatamiseks. Vaatan ära ja lülitan välja taas väja (äratuse märk on kella juures olemas!)! Seejärel äratus ei tööta. Ärkan ja märkan seda mingi 15min hiljem! Lülitades telefoni sisse, viskab ette täiesti valge ekraani ja ükski nupp ei tööta! Kisun aku tagant ära ja panen tagasi. Siis on kõik ok ja äratusemärk on endiselt kellaaja juures.
Olen teinud taastanud algseadmed ja seejärel telefoniga päeval äratuse-telefon sisse-välja asja mänginud ja tundub, et OK.

Kuid nüüd kalkulaator on kadunud "organiser" alt, ega leia seda menüüst.

Mida ja kus teha (Tallinnas)? Garantii puudub sellel telefonil.

Softivahetust? Mis riskid on softivahetusega st. äkki mõni uuem soft on vigane vms?


Tere, mis soft peal on uusim sellele telefonile on v13.10 ja see saadaval Nokia kodulehelt, proovi uuendada kui sa seda juba teinud ei ole ja lisaks saad veel tasuta navigeerimise icon_smile.gif


V07.60 näitab mul.
Ise ei ei oska/julge softivahetust teha. Navi asja pole mul vaja, peaasi äratus ja kalkulaator oleks OK.
Ma vist proovin seda asja: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6155437#6155437
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maagnus
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2010




sõnum 22.11.2010 23:51:18 vasta tsitaadiga

Tere!
Puhastasin oma loogikaga Nokia 5800 xm-i. Nüüd numbrivalimine tuleb ette, aga pin koodi sisestada ei lase! Displei ei reageeri puutele!
Mida teha?
Ette tänades
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.11.2010 22:18:20 vasta tsitaadiga

Üks jama Samsung GT S5230ga. Kui kõnele vastad, tuleb see lukk et hoia all et teisi kõnefunktsioone kasutada, kuid tee mis tahad aga see ei tööta üldse. Kuidas seda eemaldada et oleksid kohe need kõnefunktsioonid olemas. Ainuke viis on roheline nupp ja siis tagasi. Aga miks ei saa kõnele vastates kohe neid valida?? See suur nupp lihtsalt ei tööta, ükskõik kui kaua ma seda peal hoian.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 28.11.2010 17:09:37 HTC touch HD2 vasta tsitaadiga

HTC HD2
Juhtus õnnetus ja ekraan ämblik, katki. Oskab keegi soovitada kus ja palju sellise asja parandus maksta
võiks või pole üldse mõtet parandada? Pilti näitab veel aga puutetundlikus on kadunud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lada
HV vaatleja
lada

liitunud: 30.12.2005




sõnum 29.11.2010 15:51:35 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson W910i.
Järsku juhtus nii, et helistades teisi kuulen, aga minu jutt läbi telefoni ei kostu. Oskab keegi öelda, kuidas seda võimalikult odavalt korda teha? Miks see üldse lambist katki võib minna?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
empudogy
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2005




sõnum 30.11.2010 15:47:14 vasta tsitaadiga

Tere, selline mure, et Nokia 5800XP music aku peab vastu max 10 tundi, olen teinud reseti, kõik uuendused, uue aku ostnud, kuid midagi ei ole muutunud, milles võib viga olla? Ettetänades Martin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 20:45:52 vasta tsitaadiga

Nokia 6085, lintkaabel (99% tõenäosusega) kutu...
Telefoni avades näitab display sekunid murdosa pilti ja siis viskab sinise ekraani. Kõik muud funktsioonid toimivad.
Paljuga selle uue kaabli kuskilt kätte saaks...või siis telefoni lasta ära fixida? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmz
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 01.12.2010 22:58:07 vasta tsitaadiga

Sai tellitud Iphone 3g-le uus ekraan(see kõige välimine). Ekraan jõudis kohale aga sellel pole ühte juhet küljes. Igal pool videodes ja õpetustes on see juhe olemas.
Googeldasin veidi ja tegemist vist mingi digitizeriga aga pole kindel. Kas keegi teab, kas see juhe peab seal välimise ekraani küljes olema või saab midagi vana küljest võtta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poocman
HV kasutaja
poocman

liitunud: 13.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2010 23:17:21 vasta tsitaadiga

Probleem samsung GT S5230ga: puuteekraan tõrgub töötamast, vahetevahel aitab telefoni väänamine. Mis võib veaks olla?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2010 21:04:50 vasta tsitaadiga

Ei ole just viga, aga küsimus selle ala meestele ikkagi.
Kas Samsung GT-I5700 Galaxy Spica on võimalik omade vahenditega saada võrgu luku kood ja avada lukk. Kui ei, kus seda võimalik teha ja mis hinnaga?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anub1s
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2010 11:13:31 vasta tsitaadiga

Tere!

Mul on selline mure.Nimelt minu vana tööloom SE W610i hakkas jumpsima nii et kui keegi hel ja ma vastu võtan siis helistaja mind kuuleb aga minul täielik eetrivaikus :S.Kõige hullem et see ei ole järjepidev mure vaid täiesti kaootiline.EMT garantiiremont ei leidnud mingit viga ja nüüdseks garantii läbi.On kellelgi äkki sama viga olnud ja mingi lahenduse leidnud? Aa ja softi olen uuendanud ei aidanud kahjuks.

Ettetänades Mario
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 08.12.2010 19:21:36 vasta tsitaadiga

Kas Nokia E75 mälukaardi-usb pesa katvat kummilapakat saab vahetada?
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 09.12.2010 15:17:27 vasta tsitaadiga

Anub1s kirjutas:
Tere!

Mul on selline mure.Nimelt minu vana tööloom SE W610i hakkas jumpsima nii et kui keegi hel ja ma vastu võtan siis helistaja mind kuuleb aga minul täielik eetrivaikus :S.Kõige hullem et see ei ole järjepidev mure vaid täiesti kaootiline.EMT garantiiremont ei leidnud mingit viga ja nüüdseks garantii läbi.On kellelgi äkki sama viga olnud ja mingi lahenduse leidnud? Aa ja softi olen uuendanud ei aidanud kahjuks.

Ettetänades Mario

See on emt võrgu kala.Lahendust ei ole,tegemist vana mudeliga ja softi keegi enam sellel parandama ei hakka. icon_sad.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anub1s
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2010 15:54:15 vasta tsitaadiga

poles kirjutas:
Anub1s kirjutas:
Tere!

Mul on selline mure.Nimelt minu vana tööloom SE W610i hakkas jumpsima nii et kui keegi hel ja ma vastu võtan siis helistaja mind kuuleb aga minul täielik eetrivaikus :S.Kõige hullem et see ei ole järjepidev mure vaid täiesti kaootiline.EMT garantiiremont ei leidnud mingit viga ja nüüdseks garantii läbi.On kellelgi äkki sama viga olnud ja mingi lahenduse leidnud? Aa ja softi olen uuendanud ei aidanud kahjuks.

Ettetänades Mario

See on emt võrgu kala.Lahendust ei ole,tegemist vana mudeliga ja softi keegi enam sellel parandama ei hakka. icon_sad.gif


Njaa siis tuleb telefoniga lutsu visata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 10.12.2010 10:36:56 w610 vahel ei kuule vasta tsitaadiga

See viga esineb kaootiliselt ainult emt võrgus mõne vana mudeliga.Probleem hakkas siis,kui emt oma ericssoni võrguseadmetele ajas uusima softi peale.Samas seda telefoni võib edukalt teises võrgus edasi kasutada. icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anub1s
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2010 11:44:49 Re: w610 vahel ei kuule vasta tsitaadiga

poles kirjutas:
See viga esineb kaootiliselt ainult emt võrgus mõne vana mudeliga.Probleem hakkas siis,kui emt oma ericssoni võrguseadmetele ajas uusima softi peale.Samas seda telefoni võib edukalt teises võrgus edasi kasutada. icon_smile.gif



Ma just tegin EMT iga 18 kuulise lepingu icon_razz.gif mille leppetrahv oli vist 1000kr äkki icon_biggrin.gif Jippi.Aga tänan info eest sain palju targemaks.

Ilusat pühadeaega.Ja labida vibutamist.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.