|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
23.11.2010 17:25:56
|
|
|
Mul tekkis ka küsimus selle eelneva teemale et kui müüja ise ei saada seda ega seda, kuidas siis Netikuller müüjat veenda saab et Eestisse saadab? Lihtsalt huvitab.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
23.11.2010 17:27:12
|
|
|
| netikulleril on sela keegi koha peal olemas .. tüüpiline skeem
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
23.11.2010 17:33:09
|
|
|
| Netikuller saadab eseme kõigepealt omapoolesele USA kontaktile kes saadab siis asja Eestisse edasi.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
23.11.2010 17:35:29
|
|
|
| , võttes vahelt üsna kopsaka summa.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
23.11.2010 17:36:44
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| , võttes vahelt üsna kopsaka summa. |
Hinnakirja järgi vaid 50.-
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.11.2010 18:25:25
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
| Palju on toll, kui tellin USAst endale ligi 1000kr eest kaupa? |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Umbes 250 + ~100 tollivormistus tasu. |
Või siis teed deklaratsiooni ise netis ära ja säästad 101 krooni.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
23.11.2010 20:07:12
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| Ja enne küsiti siin meie tolli ja vormistamise kohta, kui kaup on saabunud. Endal just UPS tõi kauba USA-st 2 päevaga kohale. Seejärel "kohalik" UPS helistas ja küsis, kas ma soovin ise tolliga tegeleda või ajavad nemad asja korda ning toovad seejärel kauba ukse taha. Kuna mul varasemat kogemust polnud, siis valisin vahendajaks UPS-i. Maksab see 240 krooni. Kui ise sebid ja lased tollil kõik vormistada, siis läheb 100 krooni. Infoks siis... |
Infoks veel - UPS tõi kauba koju eile, esmaspäeval. Ehk siis kokkuvõtvalt - stoori alguses helistas, pakkudes omapoolset asjaajamist, kolmapäeval. Toll oli neil tehtud neljapäeva õhtuks ja samas tuli ka arve. Maksin selle kohe samal õhtul ära ja lootsin, et kaup saabub minuni reedel, kuna pankadevaheline ülekanne toimub reeglite järgi kohe tööpäeva (reede) alguses. Ei saabunud. Ei saabunud ka laupäeval, pühapäeval.
Aga kui jutu alguses, kolmapäeval siis, oleks ise pöördunud tolli ja ajanud asjad ise joonde, oleks kaup käes olnud neljapäeval...? Pole lihtsalt kogemust, aga arvan nii. Võin ka eksida. Ja oleksin kokku hoidnud vähemalt 140 krooni. Või oleks selle saanud näiteks ise asju ajades transpordile kulutada. Ja kauba 4 päeva varem kätte...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.11.2010 20:09:54
|
|
|
Kunagi ma uurisin palju netikulleri kaudu hispaaniast tellides 1 vidin maksma läheks. Tahtsid 1000 eek rohkem kui ise tellides
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
24.11.2010 01:06:48
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| Ja enne küsiti siin meie tolli ja vormistamise kohta, kui kaup on saabunud. Endal just UPS tõi kauba USA-st 2 päevaga kohale. Seejärel "kohalik" UPS helistas ja küsis, kas ma soovin ise tolliga tegeleda või ajavad nemad asja korda ning toovad seejärel kauba ukse taha. Kuna mul varasemat kogemust polnud, siis valisin vahendajaks UPS-i. Maksab see 240 krooni. Kui ise sebid ja lased tollil kõik vormistada, siis läheb 100 krooni. Infoks siis... |
Infoks veel - UPS tõi kauba koju eile, esmaspäeval. Ehk siis kokkuvõtvalt - stoori alguses helistas, pakkudes omapoolset asjaajamist, kolmapäeval. Toll oli neil tehtud neljapäeva õhtuks ja samas tuli ka arve. Maksin selle kohe samal õhtul ära ja lootsin, et kaup saabub minuni reedel, kuna pankadevaheline ülekanne toimub reeglite järgi kohe tööpäeva (reede) alguses. Ei saabunud. Ei saabunud ka laupäeval, pühapäeval.
Aga kui jutu alguses, kolmapäeval siis, oleks ise pöördunud tolli ja ajanud asjad ise joonde, oleks kaup käes olnud neljapäeval...? Pole lihtsalt kogemust, aga arvan nii. Võin ka eksida. Ja oleksin kokku hoidnud vähemalt 140 krooni. Või oleks selle saanud näiteks ise asju ajades transpordile kulutada. Ja kauba 4 päeva varem kätte... |
Ma arvan, et kui sa oleksid ise asju ajanud oleksid juba kolmapäeval oma nänni kätte saanud. DHL'iga vähemalt oli nii, et helistasid ja pakkusid ka enda teenuseid (ei tahtnud). Läksin DHL'i kohale, anti paberid ja suundusin tolli (kohe kõrval majas). Tollis tehti poole tunniga asi ära ning DHL'i tagasi ja kaup käes. Huvitav, et tollis küsiti ainult käibemaks juurde. Kas siis midagi jäi neil kahesilma vahele, et oma 101 eeku ei tahtnud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.11.2010 10:57:54
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Chaza! kirjutas: |
| Palju on toll, kui tellin USAst endale ligi 1000kr eest kaupa? |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Umbes 250 + ~100 tollivormistus tasu. |
Või siis teed deklaratsiooni ise netis ära ja säästad 101 krooni. |
Kui sa tuled siia juba küsima kui palju tolli kulud jne. on, siis ilmselgelt ei ole võimeline ise seda deklarit täitma.
Esimene kord lased eesti postil ära täita, teine kord saad ise juba e-tollis täita, kasutades vanat eesti posti täidetud deklarit põhjana.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
25.11.2010 23:42:55
|
|
|
Saatsin U.K müüjale katkise asja tagasi ja 20 päeva hiljem väitis, et pole kätte saanud ja eesti posti infost öeldi, et juba 10 päeva varem
oli see pakk müüjal käes.Ebay dispute otsustati ka minu kasuks ja müüja hullus- ähvardas mind millega iganes ja lisas mind halvustavad kommentaarid eelmistele 60 päeva jooksul positiivselt lõppenud oksjonite kommentaaridele.
Teavitasin ebayd ja kõik need paskkommentaarid kustutati ja see juba 3. kord kus analoogne asi juhtub viimase 6 kuu jooksul.
Müüjal 13000 kommi ja 99,2% positiivne.Postist öeldi, et nad harva näevad üldse tähtkirja teekonda lõpuni ja see oli suht erandlik juhtum.Eelnevatel kordadel on kuni 70 päeva sellised vaidlused ebay all kulgenud...
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mariokro
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
30.11.2010 21:26:14
|
|
|
viimati muutis Mariokro 30.11.2010 21:37:52, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
02.12.2010 17:45:12
|
|
|
| Tellisin ka esimest korda ebay kaudu lintkaabli ja ekraani kaitse telefonile, asjad tulevad Hong Kongist, kas toll neid ikka läbi laseb? Ja üldse, kus on nimekiri, milliseid asju ei või tellida eestisse?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.12.2010 18:07:49
|
|
|
lintkaabel ja kaitsekile tulevad kindlasti läbi, iseasi millal (sealmail on jõulumöll täies hoos, post liigub hulga aeglasemalt).
mingit nimekirja kui sellist pole kuskil. läbi ei tule näiteks CE-märgistuseta elektroonikavidinad (mõni siiski lipsab läbi, aga see on pigem erand, kui reegel).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
02.12.2010 21:57:47
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| lintkaabel ja kaitsekile tulevad kindlasti läbi, iseasi millal (sealmail on jõulumöll täies hoos, post liigub hulga aeglasemalt). |
Just esmaspäeval jõudis pakk sealt kohale, täpselt 2 nädalaga (10 tööpäevaga).
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.12.2010 23:07:51
|
|
|
Kindlasti miljon korda nämmutatud teema aga kuda paypalis raha tagasi saab nõuda. Mingi 45 päeva jooksul vist sai aga kuda see protsess täpsemalt välja näeb. See huvitabki.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
03.12.2010 12:41:58
|
|
|
...
Mure murtud.
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
viimati muutis YRO 04.12.2010 00:19:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.12.2010 23:51:13
|
|
|
| YRO kirjutas: |
| Lgp välismaalt tellijad, kas keegi saab mind sellise tollimurega aidata? |
Suunab HV foorumi avalehele.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.12.2010 00:09:44
|
|
|
teema prükkaris vast. kui mälu ei peta, siis palus abi tollideklaratsiooni täitmisel.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
04.12.2010 00:18:54
|
|
|
Küsisin abi jah deklaratsiooni täitmisel, aga see mure on nüüd murtud.
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
04.12.2010 20:51:43
|
|
|
| Keegi UK ebayst jalatseid on tellinud, et kuidas nende suurustega on?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
04.12.2010 23:36:42
|
|
|
| Tabelid leiad ilusti laiast internetist. Arvesta aga, et olenevalt jalanõust ja sinu jalalaba iseärasusest, tuleks mõelda ka nii kauba kui enda jäseme laiuse peale.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.12.2010 02:28:07
|
|
|
| äss kirjutas: |
| Keegi UK ebayst jalatseid on tellinud, et kuidas nende suurustega on? |
Mina olen viimasel ajal vaid ebayst jalatsid ostnud- kohalike kaupluste ebamugavad papist surnukingad on ära väsitanud.
Vaata sellist kvaliteetkinga nagu Clarks- super mugavad ja ideaalsed meie jalatüübile.Unusta kohalike poodide rämps, siit ei saa ka 1500kr norm jalatsit.
Näiteks Clarksid maksavad 850- 1500kr ja supermugavad ja hullult kvaliteetsed.
Mina olen ostnud nr. 11 ja see siis vastab 45 kohalikule numbrile.Need tabelid igalpool kirjuta otsingusse.
Igasugu arvestamised kehtivad rohkem lõuna euroopa rämpsjalatsite kohta mida siin müüakse, mis kitsa liistuga ja igast otsast saast.
Praegu ebay all on soovituslik pretensioonid teha otse paypal all ja mitte ebay siseselt.Pretensioonide ülesehitud ebays võimaldab sõnumi sisestamisel pretensiooni lõpetada, kui vähegi hooletu oled.Sõnumi saatmisega pretensiooni all kaasneb ka pretensiooni staatuse muutus ja see ei pruugi alati arusaadav olla.
Ise just kaotasin nii 1000kr, arvatavasti tegin back sõnumit saates, mis taastas algasetuse ehk pretensiooni lõpetamise asetuse.
Olen eelnevalt umbes 30 pretensiooni teinud ja see pretensioonide ülesehitus on juba 3. versioon minu ebays oleku jooksul.
Ebay jaoks väga hea "kompromiss" muidugi, kui niimoodi pretensioonid vähenevad.Money talks.
Mario.A siin hiljuti mainis, et tal 1000 ostu ebay all ja probleeme pole olnud, sest ostab uusi asju.
Pehmelt öeldes naljakas,kui mina olen 1 kuu jooksul 3 uut asja tagasi saatnud ja paar tükki minema visanud, sest odavad.Mul vaid 900 tehingut.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
05.12.2010 11:42:57
|
|
|
| soodent, Vaatasin, et uued Nike jms jalatsid on seal 100% soodsamad kui meil.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
05.12.2010 14:01:40
|
|
|
| äss kirjutas: |
| soodent, Vaatasin, et uued Nike jms jalatsid on seal 100% soodsamad kui meil. |
100% soodsamad, ehk siis tasuta
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
08.12.2010 20:21:28
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| äss kirjutas: |
| Keegi UK ebayst jalatseid on tellinud, et kuidas nende suurustega on? |
Praegu ebay all on soovituslik pretensioonid teha otse paypal all ja mitte ebay siseselt.Pretensioonide ülesehitud ebays võimaldab sõnumi sisestamisel pretensiooni lõpetada, kui vähegi hooletu oled.Sõnumi saatmisega pretensiooni all kaasneb ka pretensiooni staatuse muutus ja see ei pruugi alati arusaadav olla.
Ise just kaotasin nii 1000kr, arvatavasti tegin back sõnumit saates, mis taastas algasetuse ehk pretensiooni lõpetamise asetuse.
Olen eelnevalt umbes 30 pretensiooni teinud ja see pretensioonide ülesehitus on juba 3. versioon minu ebays oleku jooksul.
Ebay jaoks väga hea "kompromiss" muidugi, kui niimoodi pretensioonid vähenevad.Money talks. |
Ebay teavitas nüüd, et tagantjärgi 2 nädalat pärast vaidluse sulgemist otsustati minu kasuks ikkagi ja saan oma raha tagasi.Toonitati, et see on erakorraline otsus ja vaid 1 kord võimalik kasutajal see saada.Arvatavasti nad said aru, et dispute system on vigane siiski ja müüja oma mölaka ja matsliku valetamisega tegi neil otsustamise oluliselt lihtsamaks.Loodetavasti tehakse see resolution centre veidi inimsõbralikumaks.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
09.12.2010 00:49:21
|
|
|
kaua pakk usast tuleb, tellisin ebays pisikesed nööbid kõrva
ega vist jõuludeks pole lootust saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
09.12.2010 01:17:49
|
|
|
| jeesus188, oleneb kas tähitult või mitte. Endal pandi mittetähitud pakk 30. november teele, hetkel pole veel kohale jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
09.12.2010 01:23:01
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| jeesus188, oleneb kas tähitult või mitte. Endal pandi mittetähitud pakk 30. november teele, hetkel pole veel kohale jõudnud. |
tavaline
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAUZZZ
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2010
|
09.12.2010 04:04:27
|
|
|
Viimasel ajal on üldse postiteenused kuidagi aeglaseks jäänud. Ilmselt on inimesed hakanud juba jõuluoste tegema. Enesel on veel tulemata 23. nov postitatud UK pakk.
_________________ Just my stupid and uneducated opinion. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
09.12.2010 12:02:57
|
|
|
| WAUZZZ kirjutas: |
| Viimasel ajal on üldse postiteenused kuidagi aeglaseks jäänud. Ilmselt on inimesed hakanud juba jõuluoste tegema. Enesel on veel tulemata 23. nov postitatud UK pakk. |
See on küll juba liiga pikk aeg.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
09.12.2010 12:15:27
|
|
|
Ise sain just eile 29.nov USA-st postitatud vidina kätte. Alla 10ne kalendripäeva. Uus rekord minu jaoks
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
09.12.2010 12:55:04
|
|
|
| Mais kirjutas: |
| WAUZZZ kirjutas: |
| Viimasel ajal on üldse postiteenused kuidagi aeglaseks jäänud. Ilmselt on inimesed hakanud juba jõuluoste tegema. Enesel on veel tulemata 23. nov postitatud UK pakk. |
See on küll juba liiga pikk aeg. |
Minule jõudis, samuti, 23. novembril UK'st postipandud pakk esmaspäeval (6. detsember) kohale.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
09.12.2010 12:58:15
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Mais kirjutas: |
| WAUZZZ kirjutas: |
| Viimasel ajal on üldse postiteenused kuidagi aeglaseks jäänud. Ilmselt on inimesed hakanud juba jõuluoste tegema. Enesel on veel tulemata 23. nov postitatud UK pakk. |
See on küll juba liiga pikk aeg. |
Minule jõudis, samuti, 23. novembril UK'st postipandud pakk esmaspäeval (6. detsember) kohale. |
Aga oled kindel et pakk postitati 23 november?
Kuidagi kahtlaselt kaua tuleb pakk siis.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
09.12.2010 17:15:59
|
|
|
Kuidagi rateks läheb siin asi- kuni 14 päeva on ka U.K täiesti tavaline kiirus.Kas ühe paki järgi teete järeldusi?
Ma saadan pidevalt U.K suunas asju ja keskmine saabumine on 10 päeva.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
09.12.2010 18:21:10
|
|
|
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=405994
| tsitaat: |
Rahvusvahelise posti saamine ja edastamine on häiritud seoses lennuliikluse sulgemisega mitmetes Euroopa lennujaamades, teatab Eesti Post.
Raskete ilmastikuolude tõttu on lennujaamade töö tugevasti häiritud, näiteks Frankfurdi lennujaam on tühistanud tänahommikuse seisuga 370 lendu.
Tõrkeid võib esineda ka pärast lennuliikluse taastamist, kuna Finnairi ja Hollandi Posti töötajad streigivad.
Eesti Post palub varuda kannatust ja vabandab võimalike viibimiste pärast.
|
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
09.12.2010 18:47:15
|
|
|
| Hong-Kongist on jah 30 päeva tavaliseks saanud. Peale uut aastat läheb kiiremaks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.12.2010 18:54:23
|
|
|
peale Hiina aastavahetust e veebruari algul jah peale meie aastavahetust suurt arengut ei toimu, siis nende trall alges algab.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
11.12.2010 06:24:37
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Hong-Kongist on jah 30 päeva tavaliseks saanud. Peale uut aastat läheb kiiremaks. |
Hiljuti kirjutasin, kuidas sealt tuli 15 novembril postitatud tavapakk 14 päevaga. Aga samal päeval posti pandud pakk Hiinast pole veel siiamaani kohale jõudnud .
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.12.2010 11:34:10
|
|
|
mul 3 nov. shipitud DealExtreme tellimus pole siiani saabunud. eelmine nädal küsisin selle kohta klienditeeninduselt ja paluti 2 nädalat oodata. enne selle tellimuse viibimist on ikka palutud mõni päev kuni nädal oodata eks järgmine nädal tuleb veits sõimelda, muidu oota uuesti saatmist veebruarini
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.12.2010 10:26:13
|
|
|
Tundub, et hetkel on post juba üsna umbes, usast saadetud pakk tuleb juba ca 2.5 nädalat (tavaliselt on nädalaga kohal). Jõulude aeg ei julge isegi UK-st miskit tellida, peab arvestama 3 nädalaga
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
13.12.2010 11:59:39
|
|
|
| Minul tuli viimane UK pakk ca nädalaga kohale. HK omadest vist see aasta ei tasu unistadagi.
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
13.12.2010 12:00:58
|
|
|
| Mina panen selleks aastaks pausile. Jõulud-aastavahetus on tõesti kohutavad olnud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare673
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2005
|
13.12.2010 12:32:56
|
|
|
Tere!
On kellelgi kogemust ,kui ebays sooritatud tehing läbi paypali virtuaalkrediit kaardiga ja kui müüa saadab raha tagasi.
Kas pean midagi veel selleks tegema paypalis.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.12.2010 15:54:04
|
|
|
| tsitaat: |
Jõulude aeg ei julge isegi UK-st miskit tellida, peab arvestama 3 nädalaga
|
Just nädalavahetusel tellisin ühe mängu box'i jõulukingiks - tavapärase 3-5 tööpäeva asemel oli nüüd kättesaamis ajaks pandud 10-15 tööpäeva (eks lumi ja streigid "võtavad oma osa").
Aga ei paanitse, tore kui jõuab enne pühi; pole miskit hullu kui hiljem
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
14.12.2010 01:09:09
|
|
|
| aare673 kirjutas: |
Tere!
On kellelgi kogemust ,kui ebays sooritatud tehing läbi paypali virtuaalkrediit kaardiga ja kui müüa saadab raha tagasi.
Kas pean midagi veel selleks tegema paypalis. |
Eip, nüüd oota pangaarvele raha ainult , see võtab mõned päevad aega, nädalavahetus oli ka vahepeal.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.12.2010 12:30:04
|
|
|
Eesti Posti kodukal on ka hoiatus väljas saadetiste viibimise kohta
http://www.post.ee/?id=10007
Ootan ka mitut pakki, eks näis millal asi jälle liikuma hakkab
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
15.12.2010 16:47:46
|
|
|
| kas usas pole kellelgi usaldusväärset vahendajat?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rvaiksaar
HV vaatleja
liitunud: 14.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|