Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 497, 498, 499 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 20:07:41 vasta tsitaadiga

Siis tee pordid ka lahti, peaks ära klaarima probleemi.

www.portforwarding.com

Võimalik, et teenusepakkuja on ka pordid kinni keeranud.

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 02.12.2010 08:23:14 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
"The Program is open to legal residents of the 50 United States (and the District of Columbia) and United Kingdom who are 18 years and older at the time of enrollment"


Senimaani ei ole mul "uk only" kampaaniatega probleeme olnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 02.12.2010 18:17:26 vasta tsitaadiga

Kas USA kasutaja pealt tõmmatud Games on Demand töötab PAL konsooliga?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 02.12.2010 19:46:36 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi ühte 48 tunni koodi on pakkuda? M3rcury'l enam ei ole.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mining531
HV vaatleja
mining531

liitunud: 25.10.2008




sõnum 02.12.2010 21:51:01 vasta tsitaadiga

Kust saaks kõige odavamalt 250GB Xbox Slimi koos Kinectiga? beer_yum.gif
_________________
GT: karl kreevald
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 03.12.2010 10:24:09 vasta tsitaadiga

On-off 4999.-
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 10:37:07 vasta tsitaadiga

5999.- on/off
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 22:18:44 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Tundub, et siin on päris spetsialistid kohal. Küsiks kohe, et miks mul component(rgb)'ga esineb 720p ja 1080p peal ringing. 1080i peal on pilt puhas ja parema kvaliteediga kui mõlema eelneva peal.

Ei oska öelda, mis kala Sul on. Mul konsool ühendatud HDMI-ga (RGB), resolutsioon on seatud 1080p ja ülalmainitud probleemi ei esine (eksta lähedalt vaatasin ja otsisin seda probeelmi just).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 02:31:50 vasta tsitaadiga

ilomilo trial: link

(Peaks ilmuma vist alles 5-ndal jaanuaril?)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 13:14:47 vasta tsitaadiga

Ramones, mõtlesin rgb kaablit
Spoiler Spoiler Spoiler
. Hdmi'ga pole seda asja. Arvan, et mingi analoogsignaali viga. Olen proovinud liigutada kaablit eemale igast muust voolu jne kaablist, mis läheduses on, kuid viga ei kao. Vb peaks teleka voolu mõnest teisest stepslist võtma. Proovin hiljem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 13:31:19 vasta tsitaadiga

asdasd, Sinu eelnevast postist jäi lihtsalt mulje nagu väidaksid, et xbox360 annab välja 1080i signaali, mida siis vastavalt üles/alla skaleeritakse, et sellest pildiartefaktid tekivad. Ilmselt on siiski viga komponent kaablis, mida mingid välised tegurid mõjutavad. Miks HDMI-d ei kasuta? Teleril puudub vastav sisend?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 16:25:36 vasta tsitaadiga

Hdmi'ga läheb teleris kaduma 5.1 heli. Componendil on teises otsas optiline väljund selle jaoks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 05.12.2010 20:27:45 vasta tsitaadiga

Kas ja mis mängudega on võimalik 2 X360-nega System Linki teha nii, et 4 mängijat oleks ühe teleka peal ja teise peal oleks ka 4? Mõtlen siinkohal rohkem tulistamismänge.
Siis äkki keegi oskaks veel soovitada mõningaid mänge mida System Linkis mängida. Võiks olla rohkem mängijaid seotud kui 1vs1. Black Opsil vist ei saa üldse ühe xboxi peal ka neljakesi split-screeni teha?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 20:30:43 vasta tsitaadiga

Black Opsil täiesti 4player splitscreen multi olemas, aga mitteühtegi mängu seadet muuta ei saa, mis on ikka päris püha pangepanek Treyarchi poolt.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 21:44:17 vasta tsitaadiga

Siinkohal tekkis küsimus, et kas Wager match'e saab ka mängida ühe konsooli peal? Millegi pärast ei usu, et saab (see Codpoints teema ajab asja sassi vast). Kuigi minu meelest võiks saada kasvõi ilma rahata mängida.

4 vs 4 mänge minu teada FPS'i poole pealt ei ole. Aga keegi võiks vb mõnda 2 vs 2 mängu soovitada. CoD'il on 4 inimest ühel ekraanil, aga sedasi ei saa, et kaks inimest ühel ja kaks inimest teisel. :S L4D saab, aga see veidi teist laadi.

BO's võiks saada bot'ide vastu kuidagi neljakisi mängida (jällegi siis 2 monitori, 2 konsooli).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 12:14:01 vasta tsitaadiga

Mis te arvate uuest 4gb-st Slim versioonist? Tasuks vahetada enda vaan välja ( 60gb) ? Mälu suuruse osas ma ei teagi, sest ega ma ju tegelt väga demosid ja arcade mänge peal ei hoia, peamiselt siiski saved.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 12:15:45 vasta tsitaadiga

ketta saad ju uude konsooli panna.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 12:55:38 vasta tsitaadiga

Vana ketas istub uude xboxi ?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 13:07:02 vasta tsitaadiga

xheix1712, vanal kettal on vaja karp ümbert ära kiskuda, siis läheb küll nagu ma aru olen saanud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.12.2010 14:49:33 vasta tsitaadiga

jah kuid selleks ju vaja slimi ketta ümbrist?
ise arvasin et slimis ongi 4gb ketas sees (arcade versioon)

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 15:26:18 vasta tsitaadiga

caarel123, seda kesta pole vaja. Pesa sees on tavalised SATA liidesed. Ilma kestata peab lihtsalt hoolsalt ketta sinna pessa sihtima, et liidest tabada. Pärast pidi ketas iseseisvalt pesas paigal olema isegi ilma kestata.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.12.2010 16:04:09 vasta tsitaadiga

oh lahe thumbs_up.gif
peab siis jõuludeks kõvaketta sebima icon_razz.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 16:08:38 vasta tsitaadiga

caarel123, arvesta, et iga suvaline 2.5" SATA ketas sinna sisse ei sobi siiski!
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.12.2010 16:42:40 vasta tsitaadiga

okei
siis jama icon_neutral.gif
kuid äkki keegi oskab öelda et miks xbox ei leia arvutit ülesse et meediat streamida
firwall pordid avatud, ruuteri all ilusti kõik ühes võrrgus ja isegi arvuti leiab xboxi ülesse
alguses seda jama ei olnud kuid nüüd äkki hakkas kõhima

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 16:52:18 vasta tsitaadiga

Mis muutus?
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.12.2010 16:57:42 vasta tsitaadiga

muutus ainult see et tegin firmwirw update ruuterile kuna enne loopis livest kogu aeg välja ja failis testiga
võtsin isegi windows firewalli maha kui ei midagi

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaalu8
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2006




sõnum 06.12.2010 17:12:56 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
ilomilo trial: link

(Peaks ilmuma vist alles 5-ndal jaanuaril?)


Proovisin, töötas icon_biggrin.gif
Algus oli auomikeelne ja mitte midagi ei saand aru, siis leidsin kuidagi settingud üles ja sain seal ingliskeelseks muuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 21:15:48 vasta tsitaadiga

kaalu8 kirjutas:
j2mm kirjutas:
ilomilo trial: link

(Peaks ilmuma vist alles 5-ndal jaanuaril?)


Proovisin, töötas icon_biggrin.gif
Algus oli auomikeelne ja mitte midagi ei saand aru, siis leidsin kuidagi settingud üles ja sain seal ingliskeelseks muuta icon_biggrin.gif

ilomilo oli tõesti üsna kütkestav mäng. Kas ma saan õigesti aru, et vaatamata sellele et ametlikult ilmub asi jaanuaris alles, siis full versioni saan mina (ja ülejäänud, kes trialit proovisid) kohe avada?

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 00:32:35 vasta tsitaadiga

Games for Windows Max Payne 2 kõigest 80 MS punkti

http://www.gamesforwindows.com/en-GB/dailydeal

(Add to Cart > Checkout > Payment Option: Microsoft Points)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 15:50:13 vasta tsitaadiga

[quote="caarel123"]jah kuid selleks ju vaja slimi ketta ümbrist?
ise arvasin et slimis ongi 4gb ketas sees (arcade versioon)[/quote]

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.47904 ketta karp
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 08.12.2010 16:49:09 vasta tsitaadiga

kaks tasuta advergame'i:



http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Doritos-Crash-Course/66acd000-77fe-1000-9115-d80258410a71

Pm tundub Wipeout the game.


http://marketplace.xbox.com/en-us/Product/Harms-Way/66acd000-77fe-1000-9115-d80258410a70

Isegi ei saa aru mis värk, aga multiplayer olla ka.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 22:40:56 vasta tsitaadiga

PeZ, thumbs_up.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 22:53:08 vasta tsitaadiga

proovin ka ära need mängud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.12.2010 15:46:28 vasta tsitaadiga

Kas on mõtet müüa maha vanem X360 ja osta asemel uus X360? see slim. Kõige odavam oleks 2675 eek. Aga ma juhtmed tahan alles jätta, st müüks aint kasti. Aga ma ei kujuta ette veel. Kas arvate et jõulutel on palju soodukaid?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 16:30:38 vasta tsitaadiga

kindlasti on targem uuem osta, lisaks uuele saad vähemalt garantii ka,et midagi ei juhtuks
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 17:42:18 vasta tsitaadiga

Flacko, mis point sellel uuema mudeli vahetusel oleks icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.12.2010 18:02:05 vasta tsitaadiga

tahaks wifit, et ei pea juhet taha panema. Ärge naerge kuid minu jaoks on see oluline, PS3l wifi, Wiil wifi, võiks x360l ka olla. + Ma olen ühe sõbraga seal pidevas vestluses ja kuna gold lõppes ära, nüüd vaja läbi konsooli aint rääkida. Sõber kahjuks muid kohti ei kasuta rääkimiseks nii et minu jaoks see väga vajalik. Vanemate juures ei ole võimalik Xboxi live panna sest see teises toas ja kuskile juhet võimalik pole panna. Update ka ei saa teha ega patche tõmmata ja uusi arcade. Ka tahaks et oleks garantii olemas.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 18:32:13 vasta tsitaadiga

võid ju siis lihtsalt wifi jublaka juurde osta, mitte ei pea tervet uut konsooli ostma. minu teada oli ju selline asi olemas xboxil. sorry kui puusse panen, sest ise ps3 omanik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 19:05:08 vasta tsitaadiga

Flacko, http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=xbox360+wifi&_sacat=See-All-Categories
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.12.2010 17:07:56 vasta tsitaadiga

uue jaoks minuarust palju põhjusi:p
väiksem, ilusam, vaiksem, võtab vähem voolu, eelpool mainitud wifi ja hind ka välismaalt tellides vanast boxist väga erine beer_yum.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 18:23:02 vasta tsitaadiga

Pixmaniast tellides tuleb uue Slimi hind ~2800 EEK-i
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 22:15:35 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik nii mingi nipiga xbox360 võrku panna ruuter->pci wifi->PC->to xbox360
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 22:39:50 vasta tsitaadiga

vx2, on küll. Viska konsool juhtmega PC-le järgi ja silda LAN ja WiFi ühendused (Bridge connections võrguseadmel parema hiirekliki all)
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 22:56:28 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif tundub lihtne olevat..aga kas selle jaoks pole mingit pets datakaablit vaja või aitab tavaline ?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 23:07:16 vasta tsitaadiga

vx2, ei ole spets kaablit tarvis. Tavaline CAT5 kaabel, mida kasutaksid ka konsooli otse ruuteriga ühendamiseks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 12.12.2010 10:32:50 vasta tsitaadiga

mis maale uus xbox on mõttekas registreerida soome või inglismaale on seal mingi vahe ?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.12.2010 10:51:16 vasta tsitaadiga

UK USA parem kui soome. Sest soomega pidi ilgelt raske olema asju saada.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 12.12.2010 13:40:38 vasta tsitaadiga

tools kirjutas:
mis maale uus xbox on mõttekas registreerida soome või inglismaale on seal mingi vahe ?

Kindlalt US.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.12.2010 14:43:07 vasta tsitaadiga

vx2 kirjutas:
icon_lol.gif tundub lihtne olevat..aga kas selle jaoks pole mingit pets datakaablit vaja või aitab tavaline ?
Juhul kui tavaline otsekaabel ei toimi, siis proovi ka ristkaabliga. Ordis jne asjalikes arvutipoodides peaks mõlemat tüüpi saada olema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tical
HV kasutaja
Tical

liitunud: 05.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 18:24:38 vasta tsitaadiga

Keegi võiks rääkida mis värk on sellega , et mu plaadid niisama lihtsalt läbi lähevad . Ma seletan lähemalt . Näiteks mu ME2 copy eks , mängin seda kõik korras siis kaob mu save game ära ja siis järsku kiilub kinni mu teise savega ja ütleb , et ei suuda plaati välja lugeda , noh siis panen HDD'le ning hakkan mängima aga ikka viskab errori , et ei suuda plaati lugeda ? Ja see ei kiiluaint ühe kindlakoha peal kinni vaid pm igas kindlas kohas . Like wtf ?? Palun abi !
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 497, 498, 499 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.